>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
neutralny 492,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Witam ostatnio mam straszny przestój w wygrywaniu, nie wiem co jest, więc postanowiłem się zwrócić do &quot;ekspertów&quot;. Co sądzicie o tych typach:
Zenit- Unirea (+1)Typ:1
Rosjanie w tym roku świetnie sobie radzą w lidze i myślę że nie powinni mieć problemów ze średnio dysponowaną Unirea, po odejściu Petrescu to już jednak słabsza drużyna.
Dinamo- Sheriff Typ:1
Chorwaci już w pierwszym meczu powinni sobie zapewnić sobie awans, jednak byli bardzo nieskuteczni. Zaryzykowałbym handicap, ale czysty jest pewniejszy po niezłym kursie 1.5
Fenerbache - Young Boys Typ-1
Liga turecka jest dużo silniejsza od Szwajcarskiej, a Fenerbache priorytetem jest awans do fazy grupowej ligi mistrzów, powinni sobie w tym meczu spokojnie poradzić.
Paok - Ajax Typ: X2
Mimo wszelkich niepowodzeń po prostu nie wyobrażam sobie żeby Ajaź mógł w tym meczu przegrać, w ostateczności 0-0, stąd z podpórką.
Lech - Sparta (awans) Typ: 2
Mimo że jestem wielkim fanem Kolejorza to myślę że ciężko będą mieli awansować, po pierwsze muszą strzelić bramkę, ale przede wszystkim nie mogą jej stracić, gdyż tak solidna drużyna jak Sparta na pewno nie da sobie wbić 3 bramek. Ale szczerze to wolałbym przegrać niż żeby Lech odpadł.
HJK - Partizan Typ: X2
HJK mimo że dobrze radzi sobie w lidze to do drużyn serbskich jej daleko. Przewiduję tu 0-0, może 0-1. Finowie chyba już w awans nie wierzą po pierwszym meczu, musiałby zdarzyć się cud, a Partizan raczej też nie będzie forsował tempa, myśląc o kolejnych spotkaniach.
To wszystko daje kurs 8.6 i myślę że jest godny zagrania.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: PAOK Thessaloniki - Ajax Amsterdam 3:3 (1:0) ⛔
Typ: Ajax Amsterdam
Kurs: 2.10
Bukmacher: tobet

Analiza: Jutro o 20.45 na Toumba Stadium w Salonikach rozpocznie się rewanżowe spotkanie III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów, w którym naprzeciw siebie staną miejscowy PAOK i amsterdamski Ajax.
Faworytem tego pojedynku, podobnie jak przed tygodniem, są piłkarze Wicemistrza Holandii. Czy i tym razem nie wywiążą się z roli faworyta i nie będą w stanie odnieść zwycięstwa? Z pewnością remis 1:1 zanotowany w pierwszym meczu był sporą niespodzianką i postawił podopiecznych Martina Jola w dość nieciekawej sytuacji. Zespół z Amsterdamu nie chcąc sprawić swoim sympatykom przykrego prezentu po raz kolejny w ostatnich latach nie awansując do fazy grupowej Champions League, musi do jutrzejszego spotkania podejść z nastawieniem na grę o zwycięstwo. Myśląc o awansie, musi zdobyć przynajmniej jedną bramkę, dlatego też należy spodziewać się ofensywnej gry ze strony Joden.
Pavlos Dermitzakis, dla którego zeszłotygodniowe spotkanie w Amsterdamie było debiutem na ławce trenerskiej PAOK-u, w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z napastnika Zlatana Muslimovicia. Z kolei Martin Jol nie skorzysta w jutrzejszym pojedynku z kontuzjowanego pomocnika Eyonga Enoha, którego zastąpi Rasmus Lindgren. Z kolei pozyskany niedawno z Alkmaar Mounir El Hamdaoui, jako że nie został zgłoszony na czas do rozgrywek, również nie będzie mógł pomóc kolegom. Dlatego też w linii ataku powinien im wystarczyć fenomenalny Luis Suárez, który jeżeli zagra na optymalnym poziomie, to o bramki dla Wicemistrza Holandii można być spokojnym. Warto w tym miejscu również wspomnieć o niezwykle skutecznym w okresie przygotowawczym (9 bramek) pomocniku Siemie de Jongu.
W przeciwieństwie do Joden, zespołowi z Salonik nigdy „nie szło” w starciach z holenderskimi drużynami - w 9 dotychczasowych konfrontacjach (wliczając rozegrane przed tygodniem spotkanie w Amsterdamie) po zwycięstwo sięgnęli tylko raz, 3-krotnie remisując i ponosząc aż 5 porażek. Moim zdaniem PAOK nie poprawi jutro tej statystyki, a wręcz przeciwnie - dopisze do niej kolejną porażkę.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Witam ostatnio mam straszny przestój w wygrywaniu, nie wiem co jest, więc postanowiłem się zwrócić do &quot;ekspertów&quot;. Co sądzicie o tych typach:
Zenit- Unirea (+1)Typ:1
Rosjanie w tym roku świetnie sobie radzą w lidze i myślę że nie powinni mieć problemów ze średnio dysponowaną Unirea, po odejściu Petrescu to już jednak słabsza drużyna.
Dinamo- Sheriff Typ:1
Chorwaci już w pierwszym meczu powinni sobie zapewnić sobie awans, jednak byli bardzo nieskuteczni. Zaryzykowałbym handicap, ale czysty jest pewniejszy po niezłym kursie 1.5
Fenerbache - Young Boys Typ-1
Liga turecka jest dużo silniejsza od Szwajcarskiej, a Fenerbache priorytetem jest awans do fazy grupowej ligi mistrzów, powinni sobie w tym meczu spokojnie poradzić.
Paok - Ajax Typ: X2
Mimo wszelkich niepowodzeń po prostu nie wyobrażam sobie żeby Ajaź mógł w tym meczu przegrać, w ostateczności 0-0, stąd z podpórką.
Lech - Sparta (awans) Typ: 2
Mimo że jestem wielkim fanem Kolejorza to myślę że ciężko będą mieli awansować, po pierwsze muszą strzelić bramkę, ale przede wszystkim nie mogą jej stracić, gdyż tak solidna drużyna jak Sparta na pewno nie da sobie wbić 3 bramek. Ale szczerze to wolałbym przegrać niż żeby Lech odpadł.
HJK - Partizan Typ: X2
HJK mimo że dobrze radzi sobie w lidze to do drużyn serbskich jej daleko. Przewiduję tu 0-0, może 0-1. Finowie chyba już w awans nie wierzą po pierwszym meczu, musiałby zdarzyć się cud, a Partizan raczej też nie będzie forsował tempa, myśląc o kolejnych spotkaniach.
To wszystko daje kurs 8.6 i myślę że jest godny zagrania.
nie wiem czy ja jestem ekspertem ale moim zdaniem źle myślisz o typach które stawiasz że tak to nazwę tu trzeba sobie wyobrazić jak dany mecz może wyglądać . I już ci mówię Partizan Belgrad u siebie wygrał 3-0 i mają praktycznie awans dla kursu jaki jest 2x z 1,15 nie warto ryzykować. drugi wg mnie typ który może nie wejśc Zenit hendi stawiasz, co prawda zenit ostatnio zaczą coś grać ale Rumuni też nie są do konca słabą ekipą w 1 meczu padł remis i mecz był całkiem całkiem w wykonaniu Unirea nawet grając w 10 bo w 36min dostali czerwoną a mimo tego zenit nie strzelił ani jednego gola. Reszte meczyków w miarę wydają się ciekawe. Ale mogę się mylić Bogiem nie jestem bym wiedział co wygra ale tak myślę Pozdro
EDIT.
Moja propozycja na jutro to:
Ajax 2 2,0
Salzburg 1 1,5
te 2 mecze są dla mnie na 95%
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
To wszystko daje kurs 8.6 i myślę że jest godny zagrania.
Fajnie byłoby wygrywać kupony po takich kursach. Czasami się zdarza, ale czy jest sens ryzykować? Nie lepiej rozbić to np. na dwa kupony ???? ?
Zgadzam się co do pewnej wygranej Zenitu, aczkolwiek nie wiem czy czasem lepszym typem nie byłoby &#39;Unirea nie strzeli&#39; - kurs ok 1,85.
Nie wiem czy jest sens grać na Partizan po wygranej 3:0... ewentualnie under 2,5 lepsza opcja, po lepszym kursie.
Fenerbahce popieram, a być może over 2,5 po dokonaniach YBB w tym sezonie byłby lepsza opcją.
Przeciwko Lechowi nie stawiam ;)
Ajax ? Nie po to zatrzymywali Suareza, Van der Wiela, czy trenera Jola żeby odpadać z PAOK-iem... ale czeka ich tam trudne zadania. Jeśli miałbym już grać to na awans, bo x2 niski kurs, a dwójeczka niekoniecznie, bo nawet przy 2:2 mogą awansować.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Fajnie byłoby wygrywać kupony po takich kursach. Czasami się zdarza, ale czy jest sens ryzykować? Nie lepiej rozbić to np. na dwa kupony ???? ?
Zgadzam się co do pewnej wygranej Zenitu, aczkolwiek nie wiem czy czasem lepszym typem nie byłoby &#39;Unirea nie strzeli&#39; - kurs ok 1,85.
Nie wiem czy jest sens grać na Partizan po wygranej 3:0... ewentualnie under 2,5 lepsza opcja, po lepszym kursie.
Fenerbahce popieram, a być może over 2,5 po dokonaniach YBB w tym sezonie byłby lepsza opcją.
Przeciwko Lechowi nie stawiam ;)
Ajax ? Nie po to zatrzymywali Suareza, Van der Wiela, czy trenera Jola żeby odpadać z PAOK-iem... ale czeka ich tam trudne zadania. Jeśli miałbym już grać to na awans, bo x2 niski kurs, a dwójeczka niekoniecznie, bo nawet przy 2:2 mogą awansować.
ale pomyśl jak w ajaxie juz coś zagrać to tylko zaryzykować na wygraną po kursie 2,0 ja myśle że tam remisu nie będzie 1-1 czy 2-2 jak ajax ma awansować to po 90min jak nie to przegra.
ja powtórzę to co pisałem wcześniej nie często są tego typu mecze na których można zarobić np na ajaxie bo ja sobie nie wyobrażam by ajax poszedł na układ i grał na remis na 1-1 i iśc na dogrywke a nawet na karne
Jestem spokojny o ajax tak samo jak byłem spokojny w meczu ruch-austria w Typ 2 nawet po wyniku 1-0 na początku meczu
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Plusem Unirei jest to że długo grają tym samym składem i nadal po zmianie trenera są bardzo dobrze zorganizowani w obronie.To nie obrona Częstochowy a przemyślana gra.
Pytanie pozostaje czy Zenit to sforsuje czy nie.Na pewno będą grać na minimum 2 strzelone bramki bo przy jednej to wiadomo, głupia kontra pod koniec i może być po awansie a na to Zenit pozwolić sobie nie może.
Niemniej typ -1 za 1.9 jest kuszący.W zeszłej edycji na 3 mecze na wyjeździe - 2 Unirea przegrała dwoma bramkami 0-2 i 1-3.Tylko Rangersów rozjechali ale to inny rozmiar kapelusza.
Fenerbahce i Dinamo Zagrzeb niby pewniaki ale też Turki potrafią niemile zaskoczyć a Dinamo prawie przeszło do historii bo było bliskie wyeliminowania przez Słoweński Koper w zeszłej rundzie i to w sytuacji gdzie u siebie wygrali 5-1;)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Po pierwszym zakonczonym remisem 2-2 meczu wieksze powody do zadowolenia ma ekipa Fenerbahce. Strzelili dwa gole sposrod okazji ktore moznaby zliczyc na palcach jednej reki podczas gdy YBB mialo ich o wiele wiecej: dwa razy Turkow uratowal slupek, w innych sytuacjach gracze YBB niemilosiernie pudlowali. Mimo gry w przewadze Szwajcarzy zdolali wyrownac dopiero w koncowce meczu. Jak juz wspomnialem w lepszym polozeniu jest Fenerbahce. Im do awansu wystarczy remis 0-0 lub 1-1 jednak mysle ze gospodarze nie spoczna na remisie i przed wlasna publika powalcza o zwyciestwo. Druzyna YBB nie ma natomiast nic do stracenia, musza zaatakowac jesli chca myslec o zakwalifikowaniu sie do nastepnej rundy. Otwarta gra YB to okazja do prowadzenia kontr dla szybkich skrzydlowych wicemistrza Turcji- Stocha i Issiara Dia (ktory zastapi pauzujacego za czerwona kartke Kazima). W ostatniej kolejce ligowej Young Boys ulegli Bellinzonie 1-2, jednak trener Petkovic dal odpoczac kilku kluczowym graczom, nie zagrali m.in Doubai, Lulic. Degen oraz Ntsama weszli z lawki rezerwowych. Liga turecka z kolei jeszcze nie wystartowala wiec pilkarze Fenerbahce mieli wiecej czasu na regeneracje sil. Obrona obu ekip traci sporo goli do tego Fenerbahce wciaz bez Lugano, na prawej obronie ma zaczac Gonul ktory jest swiezo po kontuzji. Zmiana rowniez na pozycji srodkowego napastnika gdzie Senturk zastapi Unala.
Typ obie strzela 1,65 @ Unibet
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lech Poznań - Sparta Praga 2,50


Zacznijmy od gości, którzy pierwsze spotkanie wygrali 1:0, ale ten wynik nie przekonuje. Czesi są wyraznie pod formą, pokazuje to słabe spotkanie z Lechem oraz postawa w lidze, w niedziele przegrali kolejne spotkanie... W pierwszy meczy to Lech dyktował warunki i stwarzał sytuacje, niestety zabrakło takiego zawodnika jak Lewandowski. Skuteczny napastnik to bolączka Lecha. Kolejorz stwarza naprawdę sporo sytuacji, podobnie było w przegranym spotkaniu 2r. Nie mam wątpliwości, ze od początku to właśnie Lech rzuci się na przeciwnika i jak strzeli szybko bramkę to awans stoi przed nimi otworem! Mam tylko nadzieje, iż Lech wreszcie strzeli jakieś bramki, obroną Sparty nie jest dla nich wielkim wyzwaniem. Walka!!!!
 
K 0

krakk

Użytkownik
Lech Poznań - Sparta Praga 2,50


Zacznijmy od gości, którzy pierwsze spotkanie wygrali 1:0, ale ten wynik nie przekonuje. Czesi są wyraznie pod formą, pokazuje to słabe spotkanie z Lechem oraz postawa w lidze, w niedziele przegrali kolejne spotkanie... W pierwszy meczy to Lech dyktował warunki i stwarzał sytuacje, niestety zabrakło takiego zawodnika jak Lewandowski. Skuteczny napastnik to bolączka Lecha. :grin:Kolejorz stwarza naprawdę sporo sytuacji, podobnie było w przegranym spotkaniu 2r. Nie mam wątpliwości, ze od początku to właśnie Lech rzuci się na przeciwnika i jak strzeli szybko bramkę to awans stoi przed nimi otworem! Mam tylko nadzieje, iż Lech wreszcie strzeli jakieś bramki, obroną Sparty nie jest dla nich wielkim wyzwaniem. Walka!!!!
Ale żeś pojechał...

Poznaniacy by zwiększyć siłę ataku do linii napadu mogą desygnować nawet dwóch zawodników. Oczywiście pod warunkiem, że w pełni sił będzie Artur Wichniarek - Narzeka na drobny uraz i dlatego nie był w Płocku. To nie jest poważna kontuzja, ale dość bolesna. Mam nadzieję, że postawimy go na nogi. Jest koncepcja z grą dwoma napastnikami. Rozmawiamy na ten temat, mamy taką „burzę&quot; mózgów. Nie wiem jeszcze czy zdecydujemy się na takie rozwiązanie i czy ewentualnie zastosujemy je od początku spotkania, czy może wprowadzimy w trakcie gry - mówi Zieliński.

W zespole Lecha zabraknie na pewno Tomasza Bandrowskiego, który nie jest jeszcze w pełni sił po urazie więzadła pobocznego. W kadrze meczowej nie znajdzie się najprawdopodobniej Ivan Djurdjević. Serb po meczu o Superpuchar ma bowiem problemy ze stawem skokowym. W pełni sił jest już natomiast Jacek Kiełb.

Niewielka ilość sytuacji bramkowych i słaba skuteczność to obecnie największe mankamenty drużyny mistrza Polski

O Joelu
- W tydzień nie jestem w stanie nauczyć strzelać bramek. Na razie jednak jego postawa jest dla mnie sporym rozczarowaniem. Ale może jeszcze zdąży się zgrać z zespołem - nie ukrywa trener napastników Andrzej Juskowiak.
No i Mikołajczak:

Z trójki napastników pozostał w zasadzie jeszcze tylko Tomasz Mikołajczak. Ale piłkarz po kontuzji dopiero dochodzi do zdrowia i raczej całego meczu jeszcze nie zagra

Raz że Lech stwarza mało sytuacji, sam trener ostatnio o tym mówił, to do tego kwestia jeszcze strzelania bramek.. kto ma je strzelić? I to przynajmniej 2 a może nawet 3.

Sparta gra słabo ale to w zupełności wystarcza na Lecha.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ale pomyśl jak w ajaxie juz coś zagrać to tylko zaryzykować na wygraną po kursie 2,0 ja myśle że tam remisu nie będzie 1-1 czy 2-2 jak ajax ma awansować to po 90min jak nie to przegra.
ja powtórzę to co pisałem wcześniej nie często są tego typu mecze na których można zarobić np na ajaxie bo ja sobie nie wyobrażam by ajax poszedł na układ i grał na remis na 1-1 i iśc na dogrywke a nawet na karne
Jestem spokojny o ajax tak samo jak byłem spokojny w meczu ruch-austria w Typ 2 nawet po wyniku 1-0 na początku meczu
Ajax nie musi iść na żaden układ żeby remisować 1:1. Ajax jest piłkarsko lepszy, ma lepszych zawodników, ale musi to potwierdzić na boisku. W pierwszym spotkaniu tego nie zrobił. Ja wolę bezpieczniejsza opcję i typ na awans po niezłym dla mnie kursie 1,75.
===============

HJK Helsinki - Partizan Belgrad
@ under 2,5 - 1,80 w Tobet [5/10]
Pierwszy mecz pewnie wygrany przez Partizan 3:0. Wizja rewanżu? Partizan za cel postawi sobie pewnie utrzymywanie się przy piłce i ogólnie kontrolowanie przebiegu spotkania. HJK nie jest ekipą, która byłaby w stanie poważnie zagrozić rywalom, tym bardziej po 0:3 w pierwszym meczu. W tym meczu nie powinno być zbyt wiele goli.
Fenerbahce Stambuł - Young Boys Bern @ over 2,5 - 1,65 w Tobet [5/10]
Fenerbahce było bardzo skuteczne w pierwszym meczu i m.in dzięki temu zawdzięcza wynik 2:2 wywieziony z Berna. YBB w tamtym meczu oddali grubo ponad 20 strzałów na bramkę przeciwnika, Demirela ratowały poprzeczki... ale wynik 2:2 jest korzystny dla Kanarków. W rewanżu na Sukru Saracoglu ponownie zabraknie filara defensywy Diego Lugano, a jak bez niego organizacja gry obronnej wygląda widzieliśmy w pierwszym meczu... Za Kazima [czerwona kartka] zagra dynamiczny Dia [sprowadzony z Nancy - strzelał Lechowi], który wraz ze Stochem i Senturkiem powinni siać sporo zamętu w szeregach obronnych YBB. Goście muszą się otworzyć no i właściwie mecz może przypominać ten pierwszy z tym, że moim zdaniem role się odwrócą i to gospodarze powinni napierać, a wynik? powinien być overowy.

PAOK Saloniki - Ajax Amsterdam @ awans Ajax Amsterdam - 1,75 w Tobet [4/10]
Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, a tutaj domowa wpadka i nerwy przed rewanżem w Salonikach. Ajax jednak pozostaje piłkarsko ciągle lepszy i powinien udowodnić to na boisku w Salonikach. PAOK z pewnością obierze defensywną taktykę, ale wbrew pozorom może się to zemścić na drużynie gospodarzy. Ajax mimo, że z problemami powinien przejść do kolejnej rundy kwalifikacji.
Celtic Glasgow - Sporting Braga @ Celtic - 1,80 w Tobet [4/10]
Z jednej strony wiara w drużynie The Boys pozostaje i zarówno trener jak i niektórzy zawodnicy wypowiadają się, że są w stanie rozgromić Bragę na własnym stadionie! Ale z drugiej strony Aiden McGeady dostaje pozwolenie na wyjazd do Moskwy i rozmowy ze Spartakiem... i w meczu z Bragą nie wystąpi. Celtic po raz kolejny &#39;zbłaźnił&#39; się grając na obcej ziemi. Braga obnażyła wszystkie mankamenty Celticu i pewnie wygrała 3:0. W rewanżu Portugalczycy zagrają to co najlepiej potrafią, poukładaną grę w obronie. Celtic jednak powinien pokazać ten pazur i wygrać ten mecz. W Emirates Cup pokazali się z niezłej strony, czyli stac ich na dobrą grę... wygrać skromnie powinni, ale awans? nie sądzę...
FC Basel - Debreczyn @ FC Basel - 1,30 w Tobet [7/10]
Kontrola przebiegu spotkania i zwycięstwo 2:0 na Węgrzech dają pełen komfort Mistrzom Szwajcarii przed meczem rewanżowym. Na St.Jakob Park pozostają jednak faworytem i nie zamierzają odpuszczać swojemu rywalowi. Basel posiada szeroką i wyrównaną kadrę co procentuje już na początku sezonu [komplet zwycięstw w lidze]. W tym meczu podopieczni Torstena Finka powinni udowodnić swoją wyższość nad rywalem, w którym za gwiazdę uchodzi niechciany w Polonii Warszawa Tamas Kulcsar.
 
neutralny 492,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
nie wiem czy ja jestem ekspertem ale moim zdaniem źle myślisz o typach które stawiasz że tak to nazwę tu trzeba sobie wyobrazić jak dany mecz może wyglądać . I już ci mówię Partizan Belgrad u siebie wygrał 3-0 i mają praktycznie awans dla kursu jaki jest 2x z 1,15 nie warto ryzykować. drugi wg mnie typ który może nie wejśc Zenit hendi stawiasz, co prawda zenit ostatnio zaczą coś grać ale Rumuni też nie są do konca słabą ekipą w 1 meczu padł remis i mecz był całkiem całkiem w wykonaniu Unirea nawet grając w 10 bo w 36min dostali czerwoną a mimo tego zenit nie strzelił ani jednego gola. Reszte meczyków w miarę wydają się ciekawe. Ale mogę się mylić Bogiem nie jestem bym wiedział co wygra ale tak myślę Pozdro
EDIT.
Moja propozycja na jutro to:
Ajax 2 2,0
Salzburg 1 1,5
te 2 mecze są dla mnie na 95%
Ale Partizan X2 jest kurs 1.34, jakby było 1.15 to raczej bym ominął, już nie raz wtopiłem na takich pewniakach
Fajnie byłoby wygrywać kupony po takich kursach. Czasami się zdarza, ale czy jest sens ryzykować? Nie lepiej rozbić to np. na dwa kupony ???? ?
Zgadzam się co do pewnej wygranej Zenitu, aczkolwiek nie wiem czy czasem lepszym typem nie byłoby &#39;Unirea nie strzeli&#39; - kurs ok 1,85.
Nie wiem czy jest sens grać na Partizan po wygranej 3:0... ewentualnie under 2,5 lepsza opcja, po lepszym kursie.
Fenerbahce popieram, a być może over 2,5 po dokonaniach YBB w tym sezonie byłby lepsza opcją.
Przeciwko Lechowi nie stawiam ;)

Ajax ? Nie po to zatrzymywali Suareza, Van der Wiela, czy trenera Jola żeby odpadać z PAOK-iem... ale czeka ich tam trudne zadania. Jeśli miałbym już grać to na awans, bo x2 niski kurs, a dwójeczka niekoniecznie, bo nawet przy 2:2 mogą awansować.
Podałem ten kurs tak aby go zagrać raczej za &quot;drobne&quot;, a chcąc grać za więcej właśnie pytałem o dokładne mecze bo jednak jakieś 3, 4 typy trzeba wybrać, ale faktem jest że ten Partizan raczej odrzucę, w takich meczach nigdy nie wiadomo, ale reszta wydaje mi się ok... Jutro wszystko boisko zweryfikuje.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Po samodzielnym przemyśleniu jutrzejszych spotkań i przeczytaniu Waszych opinii zdecydowałem się na zagranie takiego tripla:
Fenerbahce/Fenerbahce (połowa/koniec) + Salzburg + Dinamo - kurs: 4,43
Omówione było wszystko w miarę ciekawie i rozsądnie. Oczywiście Fener do przerwy jest odrobinę ryzykowne, ale najwyżej pójdzie ostra kontra w przerwie ;)
Co do pozostałych typów (&quot;moim zdaniem...&quot;):
- Basel nie jest zespołem na tyle ogranym i dobrym, aby stawiać na nich po kursie 1,3, a Debreczyn nie odstaje poziomem w jakimś kolosalnym stopniu
- Ajax jak najbardziej powinien awansować, ale remis 1-1 lub 2-2 jest moim zdaniem wielce prawdopodobny, dlatego czystej 2ki ryzykować nie warto
- HJK under 2,5 - tak, tak i jeszcze raz tak, jeśli chodzi o stronę czysto teoretyczną. Osobiście nie gram tylko dlatego, że nie raz sparzyłem się na linii 2,5 ;)
A tak swoją drogą warto popatrzeć na ofertę Pucharu Polski - dla mnie Zagłębie Sosnowiec wygląda lepiej niż np (po podobnym kursie) FC Kopenhaga ????
Owocnego typowania! ;)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Lech Poznań - Sparta Praga
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 1,5
Kurs: 2,85
bwin
Dzisiaj o 20:00 przy Bułgarskiej dojdzie do rewanżowego meczu eliminacji Ligi Mistrzów. Kolejorz zmierzy się z mistrzem Czech Praską Spartą. Poznaniacy po sprzedaży Roberta Lewandowskiego jak by zatracili ze 30% procent drużyny. Mają bardzo duże problemy ze skutecznością. Sumując mecze w europejskich pucharach i spotkanie o superpuchar to w czterech meczach strzelili tylko jednego gola. Z dwojga napastników pozyskanych w letniej przerwie wakacyjnej ani Artur Wichniarek ani też Joël Omari Tshibamba nie potrafią po za jednym przypadkiem ulokować piłki w siatce. Ogólnie ofensywa Lecha spisuje się słabo. Semir Stilic to już nie ten sam zawodnik co w poprzednim sezonie, Peszko też jak by pierwszy raz grał w piłkę. Dobra strona Lecha to jedynie gra defensywna tutaj jakoś sobie radzą. Sparta w meczach wyjazdowych skupia się raczej na defensywie. Stałymi fragmentami gry lub kontratakiem próbuje ukuć rywala. Strzelają oni mało bramek na wyjazdach. Dla przykładu w poprzednim sezonie ligowym na piętnaście meczy strzelili osiemnaście bramek remisując dziewięć spotkań. W ostatnim spotkaniu ligowym ulegli czeskim Budejowicom. Defensywna gra gości i braki skuteczności gospodarzy moim zdaniem te fakty mogą przekonywać aby zaryzykować w tym spotkaniu poniżej 1,5 bramki. Oczywiście trzymam kciuki za Lechitów.
 
K 0

kony19

Użytkownik
Szukam czegoś bardzo pewnego po kursie około 2 .... nie mam bardzo pojęcia na co się zdecydowac:/ prosił bym o jakąś podpowiedz czy spostrzeżenia które mi pomogą co myślicie o Zastafoni-Karpaty Lwów typ 2 ? , Karabakh-Wisła typ 2 , Dynamo tibilisi - sturm graz typ 2 , IFK-Alkmaar typ 2 ,Zylina- Lovec typ 1 , Paok- Ajax typ 2 jak myślicie co tu jest najpewniejszego ?
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
po co ci jeden mecz niepewny po kursie 2?
nie lepiej zrobic duble, bo kurs 2 nie będzie łatwo znalezc Ci w meczach LM
Ale jak już tak bardzo się upierasz to z tego co wymieniłeś to Ajax i Wisla
 
neutralny 492,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Szukam czegoś bardzo pewnego po kursie około 2 .... nie mam bardzo pojęcia na co się zdecydowac:/ prosił bym o jakąś podpowiedz czy spostrzeżenia które mi pomogą co myślicie o Zastafoni-Karpaty Lwów typ 2 ? , Karabakh-Wisła typ 2 , Dynamo tibilisi - sturm graz typ 2 , IFK-Alkmaar typ 2 ,Zylina- Lovec typ 1 , Paok- Ajax typ 2 jak myślicie co tu jest najpewniejszego ?
Zestafoni - Karpaty raczej mi się nie wydaje, że czysta 2, Sturm Graz też nie wygra z DInamo, to jednak Gruzja, na przykładzie polskich drużyn można powiedzieć że ciężko się tam gra, a tym bardziej jeśli Austriacy w pierwszym spotkaniu pewnie wygrali. Zilina nie jest po kursie 2, także odpada. Myślę że Wisła, Alkmaar i AJax- któryś z tych meczy powinieneś wybrać. Moim zdaniem najpewniejszy Ajax, z takim składem nie mają prawa odpaść Z Paokiem. Pozdrawiam
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Krakk nie bede nawet z tobą dyskutował. Nie napisałeś nic o czym bym nie wiedział. Każdy inepretuje to na swoj sposób, ja widziałem pierwszy mecz i to LECH MIAŁ SYTUACJE DO ZDOBYCIA GOLA. Gdyby mieli jednego napastnika jak Lewandowski wygrali by minimum 2:0 i dziiaj bysmy inaczej rozmawiali. Dzisiaj Wichniarek na pewno wystąpi, mam nadzieje,ze stanie na wysokości no okazje bedzie miec na pewno, to znowu zespół Lecha bedzie przewazał nie mam co do tego watpliwosci!
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Lech- Sparta
Under 2.5 @ 1.65 Bwin ✅ 1
Dzisiaj o godzinie 20 na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu, dojdzie do starcia polsko-czeskiego. Będzie to pojedynek piłkarskich mistrzów tych państw. Lech Poznań podejmie czeskiego potentata - Spartę Praga.
Faworyta tego starcia znaleźć jest dosyć trudno, ja osobiście uważam, że mecz w Pradze potoczył się znakomicie dla prażan - dali się wyszumieć Lechowi, jednocześnie nie tracąc bramki, by w ostatnich 30 minutach gry strzelić gola oraz stworzyć sobie niejedną strzelecką sytuację.
Lech w tym sezonie, w meczach oficjalnych strzelił jedną bramkę, od tego czasu minęło już 3 tygodnie, a licząc w minutach gry aż 342.
Sparta bardzo dobrze czuje się, broniąc się za podwójną gardą, potrafi grać pod presją, zdecydowana większość zawodników Sparty jest obeznana w wielkich bojach, chociażby w Lidze Mistrzów.
Według mnie, dziś będziemy mogli przekonać się o tym, że Lech nie został odpowiednio wzmocniony a taktyka gry jednym napastnikiem jest całkowicie bezsensowna.
Moim zdaniem po nudnym meczu awansuje Sparta. Wynik typuję 0:0, chociaż chciałbym aby doszło do dogrywki po wygraniu meczu przez Lecha 1:0.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Celtic - Sporting Braga
Wielu tutaj upatruje faworyta drużynę Celticu, sam nie wiem czemu. Na wyjeździe dostali baty 3:0 od Bragi. Ja nie widzę w tym spotkaniu faworyta, a jestem skłonny zagrać na over 2,5 po jeszcze wyższym kursie niż czysta 1.
Celtic to drużyna która dużo traci, ale też i dużo strzela.
A weekend grali w Emirates Cup. Przegrywali z Lyonem 2:0, a zdołali zremisować na 2:2. Grali z Arsenalem i przegrywali 3:0, zdołali strzelić jeszcze dwie bramki na 3:2. W stanach w których rozgrywali mecze towarzyskie również często padały overy.
Na pewno Celtic to waleczna drużyna i skuteczna, Celtic zacznie atakować więc również skuteczna Braga będzie miała okazję coś wbić do bramki Celticu.
Over 2,5 - Kurs 1,85 ✅ ✅ ✅
 
G 0

gringoradek

Użytkownik
Petersburg - Unirea
Over 2,5 @2,0 expekt
Dzisiaj w Petersburgu rewanżowe spotkanie ELM. Zenit podejmie na własnym stadionie rumuńską Unireę. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakonczyło się bezbramkowym remisem. Mecz zacznie się oczywiscie od frontalnych ataków gospodarzy, ktorzy nie beda chcieli pozostawić nic przypadkowi. Myślę, że trenerzy klubu z Petersburga na ten mecz jeszcze lepiej rozpracowali rumuńską defensywe i mam nadzieję, że uwydatnią ich słabości podczas meczu. Drużyna Unirei będzie pewnie bazowała na taktyce z pierwszego meczu, która przyniosła pożądane efekty, nie przegrali meczu, kontraatakowali. Nie wierze zeby w i tym meczu padł bezbramkowy remis. Myślę, ze Zenit bedzie atakował i w koncu zdobedzie ta wyczekiwana bramke. Jezeli tak sie stanie, mecz nam się otworzy. Piłkarze Unirei zaczną atakować, bo wystarczy kazdy bramkowy remis daje im awans do kolejnej rundy. Z kolei pilkarze i trenerzy Zenitu mając to na uwadze, nie będą chcieli pozostawić nic wypadkowi i będą kontynuowali ataki na bramkę przeciwnika. Co za tym idzie, będziemy mieli dwie ofensywnie nastawione drużyny. Jedni i drudzy będą dążyli do zdobycie gola. Z tego nie może wyniknąć nic innego jak kolejne bramki. Jednak kluczem do trafienia tego typu jest pierwsze przelamanie rumunskiej obrony. Mam nadzieję, że tak się stanie. ;) Typ oceniam na 80%. Nie wierze w drugie 0:0, a każda bramka ożywi nam to widowisko. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom