>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
R 40

rodzi

Użytkownik
Nie ma się co oszukiwać, nie posiadamy klubu, jakim moglibyśmy się pochwalić na arenie międzynarodowej. Wisła-skisła, Kolejka-odjechała. Na miejscu trenera już wycofałbym się z IV rundy pucharu uefa
Wisła może i skisła ale ma jeszcze szansę więc nie ma co jej przekreślać.
Lech nie pokazał nic ciekawego w dzisiejszym meczu - ewidentnie brakuje klasowego napastnika... słaba gra Wichniarka i &#39;Tshimbabimba&#39; nie wróży dobrze na przyszłość..
Odnośnie trenera - po co ma wycofać drużynę z IV rundy el do LE? Przecież jeśli wygrają dwumecz określona suma pieniędzy wpłynie na konto poznańskiej drużyny - więc warto się postarać i pograć dobry futbol - jak nie dla pieniędzy to chociaż dla najlepszych kibiców w Polsce
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Obwiniasz wszystko dookoła. A nie ująles najwazniejszego - kalectwa piłkarzy lecha, zapewniam cię, ze gdybys byl trenerem tej druzyny nic bys nie zdzialal.
Rozumiem że wyraz &quot;pseudonapastnik&quot; jest wg Ciebie wyrazem uznania dla zawodnika? ???? Jestem kibicem ale nie jestem ślepy. Z taką grą nie ma mowy o awansie, w sumie to dobrze dla futbolu że odpadliśmy.
Po prostu coś musi się zmienić! Póki co idzie w dobrym kierunku, ale to dopiero początek. Wisła mimo wszystko robi dobrze i wszystkie polskie kluby powinny się na niej wzorować.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
ehh niestety mam wrażenie że Lech ma ten sam problem co TSW. Kasa jaką klub zarabia za transmisje, transfery, mistrzostwo, puchary trafia do kieszeni właściciela. Oczywiście poza zawyżonymi zarobkami piłkarzy.Tak czy siak po wydatkach coś tam zostaje. Lech zarobił nie małą kase na lewandowskim do tego mistrz i transmisje z canal + a kupili wichniarka i tshibambe. Właściciel sporo kasy do kieszenie może wsadzić. Możliwe że liczyli iż uda się przejść sparte i wtedy zainwestować w transfery (jest to bardzo częsty problem polskich klubów), ale po 1 meczu z interem baku widać było że trzeba coś zmienić bo po odejściu lewandowskiego klub nie ma się najlepiej. Zostaje LE, wiecie może czy Lech będzie rozstawiony w 4 rundzie?
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Żeby Lech był rozstawiony to bodajże 14 z niżej wymienionych zespołów musi odpaść(niemożliwe):
CSKA Sofia, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Timisoara, Austria Wiedeń, Stuttgart, APOEL Nikozja, Odense, Levski Sofia, Maccabi Haifa, Anorthosis, Galatasaray, Dinamo Bucharest, Sporting Lisbona, Crvena Zvezda, Besiktas, Olympiakos, Juventus, Alkmaar, Liverpool, Aris Saloniki, Brondby.
Jeśli w tydzień Lech nie poprawi swojej gry to może się żegnać z Europą, bo rywal będzie przynajmniej podobnego kalibru jak Sparta Praga. A nawet zapewne będzie lepszy...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
przyszedł Rudnevs ale nie chce mi się wierzyć żeby był to mesjasz Lecha. Przede wszystkim trzeba zmienić taktyke! Trzeba zagrać 4-4-2 !!!
Kotorowski - Wojtkowiak,Bosacki( bankowo cofną mu tą czerwoną kartke),Arboleda, Gancarczyk - Injać, Krivets,Kiełb (mam dość tego pajaca Peszki),Stilić- Wichniarek-Rudnevs

Taka taktyka powinna być sprawdzana przez Zielińskiego

EDIT: THMX, faktycznie. Zapomniałem że Rudnevs dopiero w grupie.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Rudnevs może grać dopiero w fazie grupowej. Co do Stilica to po wejściu na murawę był zupełnie niewidoczny poza tym jednym anemicznym /niby technicznym/ strzałem na bramkę. Wg mnie zespół jest zupełnie nieprzygotowany do sezonu /pucharów/ w meczu ze Spartą nie było żadnego pomysłu na grę, żadnej taktyki. Nie wiem nad czym Zieliński myślał prawie tydzień i na co liczył wystawiając z przodu tylko Wichniarka :;/: - skuteczność od kilku meczy wręcz porażająca. LECH nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika - więcej w tym przypadku niż pomysłu, poza tym po cholerę kombinowali przy rzutach wolnych? Trzeba być idiotą, aby przy takiej szansie /strzał Gancarczyka/ bawić się w 4 podania :? - na co liczyli? że Sparta będzie stać i się przyglądać?
Co do Peszki masz rację - totalne rozczarowanie. Szkoda mi Bosego :?
LECH może mieć problemy w meczu z Widzewem.
 
neutralny 492,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Spójrzmy prawdzie w oczy, polska piłka jest prawie na dnie, 40 mln. mieszkańców i żadnego klubu nawet w fazie grupowej ligi europejskiej (z taką grą to nie wydaje mi się żeby Lech się przebił), jakoś kluby z Austrii, Czech, Serbii mają po 2 do 4 drużyn w grupach, takie małe państewka, w Polsce tworząc klub właściciele mają raczej na myśli własne względy finansowe niż dobre wyniki, dopóki kilka rzeczy się w Polsce nie zmieni to co roku będziemy tak narzekać bo jest na co. A co do meczu to nie ma co żałować Lecha, zgodzę się z użytkownikiem THMX, Lech po prostu nie miał żadnej koncepcji gry, taktyki, czemu Wichniarek był wszędzie tylko nie w polu karnym przeciwnika, przy graniu dwoma napastnikami rozumiem jeden pilnuje ostatniego stopera, a drugi szuka piłki, ale przy jednym tak się raczej nie gra, tak naprawdę to pierwszy raz widziałem taką taktykę. Sparta miała chociaż jakąś myśl, chociaż też im nie wróżę świetlanej przyszłości, na kogo nie trafią to w IV rundzie moim zdaniem polecą. Wielka szkoda, bo Lech na wiosnę grał naprawdę fajną piłkę, no ale widocznie zostały popełnione jakieś błędy w przygotowaniu, jakaś przyczyna musi być.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie ma się co oszukiwać, nie posiadamy klubu, jakim moglibyśmy się pochwalić na arenie międzynarodowej. Wisła-skisła, Kolejka-odjechała. Na miejscu trenera już wycofałbym się z IV rundy pucharu uefa
Pilnuj trochę bajerę bo nie jesteś u siebie na podwórku, poziom jest jaki jest ale to nie wina umiejętności tylko chyba raczej braku dyscypliny i ambicji, Lech z zeszłej rundy raczej poradził by sobie ze spartą a co tam się zmieniło prócz tego że nie gra Lewandowski,
Dobre płace zero konkurencji rozleniwia piłkarzy, jeżeli chcemy osiągać coś w europie na jedną pozycje powinna być równorzędna konkurencja inaczej dalej będzie lipa
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niestety mecz wczoraj skończył się jak się skończył, ale mnie dziwi inna sprawa ... Sparta prowadzi od 50 minuty 1:0 i widzi że Lech nie da rady, a oni tracą 2-óch najlepszych piłkarzy, którzy dali się wyprowadzić z równowagi...
W 4 rundzie LE Lech ma szanse zagrać z klasowymi ekipami, boję się tylko żeby w dwumeczu liczba straconych bramek nie przekroczyła dwucyfrowej liczby
 
N 12

nadolina

Użytkownik
LECH w 4 rundzie eliminacji LE bedzie rozstawiony, wiec moze nie trafi az na tak dobra druzyne, ale to nie zmienia faktu ze z taka gra kogokolwiek przejda
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
LECH w 4 rundzie eliminacji LE bedzie rozstawiony, wiec moze nie trafi az na tak dobra druzyne, ale to nie zmienia faktu ze z taka gra kogokolwiek przejda
Lech na 99% nie będzie rozstawiony. Chyab że dzisiaj odpadną takie kluby jak Liverpool, Juve, VfB, Austria, Sporting, Monpellier, CSKA i jeszcze wiele innych. Jest to oczywiście nierealne.
Nie wiem kto Cię wprowadził w błąd.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Lech na 99% nie będzie rozstawiony. Chyab że dzisiaj odpadną takie kluby jak Liverpool, Juve, VfB, Austria, Sporting, Monpellier, CSKA i jeszcze wiele innych. Jest to oczywiście nierealne.
Nie wiem kto Cię wprowadził w błąd.
To jak to jest z tym losowaniem ? Lech zagra w tej 4 ludzie czy nie ? :| Czemu ma nie być rozstawiony ?
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Lech zagra w czwartej rundzie tylko że nie będzie rozstawiony. Rozstawienie jest przyznawany w zależności od pkt. z rankingu robionego przez UEFA. Gdyby Lech grał pare lat regularnie w LE to moze w jutrzejszym losowaniu byłby rozstawiony ale niestety.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wczoraj po meczu Lecha pierwszy raz od wielu wielu lat żałowałem że obejrzałem mecz polskiego zespołu w pucharach. kompletnie zero pomysłu na grę , głupie straty , podania do rywala , prowokacje , ostra gra , głupie dyskusje z sędzią ... wstyd mi było za Lecha.... no ale trzeba wierzyć że chociaż oni wejdą do LE. Choć chyba nie widzę rywala dla nich aby byli faworytem w dwumeczu , nie z taką grą
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
jak jakis super mirliarder pokroju Abramowicza nie przejmie lecha to nie stety nic nie zdziałamy taka jest prawda prezeski kaski ma więc nowa BMW to dla niego kaszka z mleczkiem ;) Polski futbol to dno :;/: bardzo głębokie dno jedyne sporty wktórych sie liczymy to Siatka,Piłka Ręczna i Żużel
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
no to bardzo blisko ku temu żeby zespół z Mołdawii zagrał w Lidze Mistrzów

jak dla mnie pewniakami są typy że awansują: Anderlecht, Zenit, Tottenham

osobiście uważam też że przejdzie Sevilla, Dynamo Kijów i Sparta (ale Żiliny nie przekreslam)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

Myślę, że Dynamo Kijów poradzi sobie z Ajaxem. W Ajaxie coś nie gra ostatniego czasu. Postawię pewnie na awans Dynama Kijów.
Kopenhaga też powinna awansować spokojnie i wygrać, bo przeciwnik nie jest najwyższej klasy.
Hapoel Tel Aviv również myślę, że powinien wygrać i awansować dalej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom