>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak dla mnie Sparta dobrze trafiła i awans wywalczą, Tottenham ma rywale o klasę słabszego więc o awans Londyńczycy mogą być spokojni, Dynamo z Ajaxem - no cóż bardzo chciałem żeby Holendrzy nawiązali do tradycji i wrócili do LM ale szanse są fifty-fifty, Basel-Sheriff tu mimo że to Szwajcarzy są faworytami myślę że drużyna z Mołdawii ma wielką szanse zagrać w fazie grupowej, Mołdawianie to taki odpowiednik Polskiego Lecha, z tym że oni są w 4 rundzie i na pewno będą walczyć do końca, Zenit-Auxerre tu Francuzi bardzo źle trafili, liczyłem że zobaczę Jelenia w LM ale niestety trafili na Rosjan dla których LM jest priorytetem i potrafią całkowicie zrezygnować z lokalnej Ligi na rzecz tych rozgrywek do tego wydali miliony na transwertory, więc jeśli Jeleń i spółka nie zagrają ponad przeciętność to nie dadzą rady/ zdecydowanie najlepsze spotkanie tej fazy, O Partizanie nic nie wiem, a Anderlecht powinien jak zawsze się liczyć, Red Bul - Hapoel powinno być overowo jak na dziś szanse 50/50 , o skandynawskich ligach nie mam pojęcia, Sevilla w dwumeczu raczej da radę, a Werder mimo wszystko trafiła bardzo dobrze i na spokojnie włochów ogra stosunkiem dwóch goli w dwumeczu.
 
neutralny 492,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sparta - zilina - X2, Sparta z taką grą nie ma co szukać w lidze mistrzów, a Zilina dość pewnie ograła Litex i to im daję większe szans
Poza tym Young Boys - Tottenham - 2... Anglicy zrobią wszystko żeby zagrać w Lidze Mistrzów, mimo że w sparingach prezentowali się dość słabo to myślę że po takim kursie można spokojnie na nich zagrać.
Awans spokojnie powinny wywalczyć Basel, zenit, ANderlecht, Kopenhaga, Sevilla.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Tak na goraco...
Sparta wykartkowana u siebie - granie na zero z tylu a z przodu moze cos wpadnie, under w pierwszym meczu.
Koguty jada do Szwajcari, glowny cel strzelic i nie przegrac, gospodarza u siebie tez moga cos strzelic, over.
Werder z Sampdoria, Braga z Sevilla tez overy.
Zobacze rowniez jak beda sie prezentowac kursy na dodatnie hc Sheriffa bo 1,4 na Basel to smiech mim zdaniem.
Calkiem fajna tasme bedzie mozna zrobic z tych meczy a czym blizej to i na pewno sie wybierze jakis mocniejszy dubel.
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Moim zdaniem Zilina zagra w Lidze Mistrzów, na pewno będzie ciekawy kurs na awans
zgadzam sie z tym. Zylina z meczu na mecz gra coraz lepiej. po pierwszym meczu z Birkirkarą, liczylem ze padna latwym lupem Litexu, ale chlopaki wzieli sie do roboty i pojechali faworyzowanych bulgarow.

Kolejnym ciekawym pojedynkiem bedzie SALZBURG-HAPOEL. austriacy przed rokiem odpadli wlasnie z zespolem z Izraela. czy cos nauczyli sie z tamtego dwumeczu o tym sie przekonamy juz niedlugo, jednak z pewnoscia rywal jest lepszy niz rok temu, o czym swiadcza chociaz wyniki z ubieglorocznej ligi europejskiej.

Szkoda mi troche moldawian. Sherif dobija sie do LM juz okolo 10-ciu lat, ale dopiero wyniki z przed roku moga budzic respekt (wyeliminowanie Slavii, wygrana z Twente, remisy ze Stjełką w grupie). Basel to konkretna firma. Rzutem na tasme zbobyli mistrzostwo pokonujac Young Boysow w ostatniej kolejce. Teraz tez ida jak burza, w lidze komplet pkt, w pucharach wygrane, w tow. 5:0 z Sochaux. Ciezko bedzie teamowi z Naddniestrza, szczegolnie na st jakobs park.

DYNAMO-AJAX. wg mnie Dynamo awansuje, u siebie wygra. to nie ten ajaks z koncowki sezonu gdzie lali po po 5-6 do 0 druzynki ze swojej ligi, ponad 100 goli i nieustanny poscig za Enschede. cos sie zlamalo w tej druzynie, widac bylo w meczu o superpuchar gdzie pogubili sie w defensywie i tylko szczescie im dopisalo ze nie przegrali wiecej. podobnie z PAOKiem, mimo strzelonych 3goli, jakies pretensje Suareza do, to byl chyba ich trener, zapomnialem jak sie nazywa.

Po za tym Young Boysi moga sprawic niespodzianke, zobaczymi czy zlapia wiatr w zagle po wygranej na Sukru Saracoglu z Kanarkami. okaze sie na wekend z grasshoppers.

BRAGA-SEWIJA iberyjski pojedynek. w roli faworyta oczywiscie Sewilla. Braga moze pokusic sie o niespodzianke. jak nie tu, to w LE porozdaja karty. maja potencjal, a przede wszystkim tworza zgrany zespol. z reszta sewilla podobnie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Myślę, że typ na Zenit jest najpewniejszy z tych wszystkich meczy.
Jak wiadomo w Rosji wpompowuje się miliony w zespoły i od razu są wyniki. CSKA, Rubin Kazań, czy Zenit to zespoły które są elitą w Europie. Rubin potrafił wygrać na Camp Nou z Barceloną. CSKA grała w fazie pucharowej LM. Widać po Ruskich klubach, że jak oni za coś się wezmą to nie sposób ich powstrzymać. Zenit prezentuje się w lidze znakomicie. Myślę, że LM jest dla nich teraz kluczowym priorytetem. A ekipa z Francji zakończy swoją przygodę na ekipie z Rosji. Jakoś Francuzi nie mają szczęścia co do Ligi Mistrzów. Typ jak najbardziej na Zenit.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Losowanie na pewno nie było łaskawe dla Auxerre. Zenit w nastepnej rundzie bedzie mogł skorzystać m.in. z Bruno Alvesa czy Bukcharowa, Rosjanie naprawde mają super skład i ciągle go wzmacniają. W lidze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. A Auxerre było mało aktywne na rynku transferowym. W tych czasach bez pieniędzy nic nie zdziałasz, a jak ich nawet na Obraniaka nie było stać to przepraszam bardzo. Pewny awans Zenita jak dla mnie.
W innych spotkaniach na pewno będę kibicował Tottenhamowi- mają bardzo ciekawy skład, mocna rywalizacja na każda pozycję, może bramkarz w osobie Gomesa czasami ma wpadki, ale ostatnio np. z Benficą zagral ładnie więc powinno byc dobrze.
Poza tym awansować powinny Basel, Werder.
Dobry mecz Dynamo-Ajax, Holendrzy na razie dosyć slabo weszli w sezon, ale powinni sie ogarnąć do meczu z Dynamem. Szanse po równo jak dla mnie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trochę martwi mnie fakt, że w fazie grupowej zagrają takie potęgi jak Sparta Praga czy MSK Żilina. Jak dla mnie w fazie grupowej te drużyny nic nie osiągnął, droga do fazy grupowej ułożyła im się dość szczęśliwie. No cóż, ale odrobinę szczęścia też trzeba mieć w piłce nożnej.
Wolałbym, żeby w fazie grupowej np. zagrało Dynamo Kijów albo Ajax niż Sparta Praga która nie za wiele pokazała w meczach eliminacyjnych.
A z grup w LM pewnie i tak wyjdą te największe potęgi jak Barca, Manchester itp.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
sevilla i totenham myśle że poradzą sobie na wyjedzie:)
Tottenham to na pewno, Sevoilla to wątpię w końcu Braga za darmo miejsca w el. nie dostał. Z konkretów na razie Werder u siebie zresztą jeszcze czas żeby się w to bawić.


Na screenie Dobermana chyba są złe godziny bo ta faza już nie jest uważana za el.LM tylko play-off LM w sensie część oficjalna LM i mecze są o jednej godzinie, a Zenit według czasu Rosyjskiego - to koło 18 jak dobrze pamietam.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Sparta - zilina - X2, Sparta z taką grą nie ma co szukać w lidze mistrzów, a Zilina dość pewnie ograła Litex i to im daję większe szans
Poza tym Young Boys - Tottenham - 2... Anglicy zrobią wszystko żeby zagrać w Lidze Mistrzów, mimo że w sparingach prezentowali się dość słabo to myślę że po takim kursie można spokojnie na nich zagrać.
Awans spokojnie powinny wywalczyć Basel, zenit, ANderlecht, Kopenhaga, Sevilla.
Czy Ty na pewno oglądałeś spotkania z Litexem? Bo po napisaniu, że było to dość pewnie odnoszę wrażenie iż nie oglądałeś ????

Patrzyłem na pierwszy mecz i Zilina była bardzo slaba. Największa zasługa w tym meczu to nieporadność Litexu, marnowanie dobrych sytuacji oraz brak koncepcji na rozegranie piłki w polu karnym. Bramka dla Ziliny padła po fajnej kontrze.
Ograniczali się do wybijania gdzie popadnie.
Sparta oczywiście też słaba, nie ta sama drużyna co jeszcze kilka lat temu ale na takich przeciętniaków jak Zilina powinno wystarczyć. Mimo osłabień.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
z tych zespołów które wymienił Dobreman to w meczach 18 Sierpnia zespoły które grają u siebie powinny strzelic bramke przynajmniej jedną ????
tak jak już pisałem najbardziej mnie fascynuje mecz Bragi z Sevilla w tym meczu z pewnoscią padną bramki i do ostatniej minuty będzie ciekawie trudne zadanie czeka Ajax który nie ukrywajmy nie jestem już tym samym zespołem co w tam tym sezonie będą mieli problemy i to duże
Totenham może też miec nie lada problemy ze szwajcarskim zespołem czeka ich ciężki wyjazd.Salzburg to też ciekawy zespół ktory ma potęcjał i może wyelminowac mistrzów z Izraela.
Pojedynki Niemicko, Włoskie są zawsze z podtekstami mowa tu o parze Werder-Sampdoria o ile Włosi mogą zagrac słabo na wyjezdzie to u siebie będą grozni ;)
:cool:
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Sucha opinia na dzień dzisiejszy...

fajnym typem na pierwszy rzut oka wydaje się Werder Brema. Zagrali aż 7 meczy w lipcu i jedno spotkanie w sierpniu. Bilans 7-0-1, wszystko pieknie wygląda tylko ta ostatnia porażka 5:1 z Fulham jest nieco zagadkowa. Może jakieś eksperymentalne ustawienie było. Pierwszy mecz w lidze zagrają z Hoffenheim na wyjeździe. Jednak myślę że na Sampdorię to powinno wystarczyć. Ich przygotowania do sezonu nie wyglądały najlepiej. Porażki z FC Koln, Porto, remis z Espanyol. Teraz wyjazd do Niemiec. Jakoś nie sądzę żeby wygarli. U siebie będą raczej walczyć. W tej chwili kurs na WERDER BREMA spadł z 1,85 na 1,75...

Do tego oczywiście Basel czysta 1 w spotkaniu z Sheriff :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom