>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Najkorzystniej prezentuje się zdecydowanie Krivets, także dobrą robotę robi Wichniarek oraz pewny w obronie i włączający się niekiedy do ofensywy Wojtkowiak.
Tu się zgadzam, i dodałbym jeszcze Stilića.
Niepokoić może postawa środka obrony czyli pary Bosacki - Arboleda. Grali niepewnie, często podejmowali złe decyzje, wdawali się w zabawy pod własnym polem karnym.
Akurat Bosacki na mnie zrobił wrażenie, kierował całą obroną. Z Arboledą się zgodze, cienko grał z Baku ale pamiętajmy że jest po kontuzji.
Brak Bandrowskiego w środku pola również jest widoczny, na siłe wsadzony tam Djurdević nie zachwyca.
I to moim zdaniem była główna przyczyna porażki Lecha z Interem.
Zobaczymy jak będzie dzisiaj, jednak zwycięstwa Polaków sięnei spodziewam, myślę, że remis jest realny gdy drużyna i trener wyciągną wnioski z dwumeczu z Interem Baku.
Pełna zgoda, z tym że wydaje mi że ten remis bardziej zadowoli Prażan niż Poznaniaków.
Pozdro! ????
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Omonia Nicosia - Red Bull Salzburg
typ: X2
kurs: 1,7
buk: EXPEKT
1:1 ✅
Drużyny na zbliżonym poziomie aczkolwiek większe szanse daję Austriakom. Powinni dać sobie rade z przeciwnikiem Cypryjskim. W zeszłym sezonie w drodze do LM pokonali Dynamo Zagrzeb lecz zatrzymali się później na Maccabi-Haifa lecz grali w UEFA pokonując takie drużyny jak Lazio Rzym czy Villareal. Są bardziej obyci do meczów o dużą stawkę. Cypryjczycy ostatnio do LM próbowali się zakwalifikować 7 lat temu i odpadli z Wisła Kraków, inaczej to wyglądała w Pucharze UEFA ale też odpadali w 3 lub 2 rundach kwal. Także sądzę iż Salzburg nie zlekceważy przeciwnika a myśląc o awansie nie powinni przegrać tego spotkania.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Z tym akurat bedzie ciezko, wiadomo tez jestem za Lechem, ale patrząc racjonalnie to bardzo ciezko bedzie wywalczyc awans. Tak na prawde juz dzis okaze sie na co stac Lecha, bo Sparta to wymagajacy przeciwnik i oby nie zagrali tak jak z Interem Baku....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do meczu Lecha to na bank będzie on w necie więc bez paniki , po PL też raczej będzie to kto będzie chciał to obejrzy. Ja tam zostaję przy swoim zdaniu i mam nadzieję że tak będzie że im lepszy rywal tym Lech lepiej zagra. Sparta jest bez formy ale to ciągle mocny zespół więc Lechici zapewne naładują się na ten mecz. Ciekawe czy Wichniarek wytrzyma cały mecz ale raczej nie. Bo np w meczu z Interem dopóki grał to był chyba najlepszym zawodnikiem. Bez wątpienia takie dośw dziś by się przydało na pełne 90 minut.

edit.

Nie spamuj. Ściągnij se IPLE tam będzie można w dobrej jakości obejrzeć Lecha.
patrzyłem na program live Ipli na dziś i nie było tego meczu :| masz sprawdzone info ?? fajnie by było
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
No cóż, ja chyba dzisiaj jako jedyny forumowicz gram na zwycięstwo Lecha. Widziałem ich poczynania z Azerami, jak wiemy rewelacji nie było. Ale ja stawiając na Lecha mam w pamięci drużynę sprzed 2 lat, kiedy to pięknie walczyli w pucharze UEFA. Kurs w okolicach 5 całkiem niczego sobie.
 
failed90 0

failed90

Użytkownik
Spotkanie : Sparta Praga vs Lech Poznań
Typ : Lech strzeli bramki w I połowie ? NIE
Kurs : 1.4
Poznaniacy dopiero zaczęli grać.Rozegrali 3 mecze z z czego 2 z Interem Baku i 1 sparing z Górnikiem Zabrze gdzie był remis 0:0.
Transfery zawodników ofensywnych napewno nie ułatwiają Lechowi zadania.
Wichniarek czy Tshibamba nie są tak zgrani z pomocnikami poznańskiego klubu jak Lewandowski.
Uważam że na początku Lech może mieć poważne problemy ze skutecznością.
Szanse na remis mają ale muszą dobrze zagrać w środku pola bez głupich strat jakie niekiedy pokazywali w meczu z Azerami.
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
No cóż, ja chyba dzisiaj jako jedyny forumowicz gram na zwycięstwo Lecha. Widziałem ich poczynania z Azerami, jak wiemy rewelacji nie było. Ale ja stawiając na Lecha mam w pamięci drużynę sprzed 2 lat, kiedy to pięknie walczyli w pucharze UEFA. Kurs w okolicach 5 całkiem niczego sobie.

Też postawiłem dziś na lecha tzn x2 . Sparta po pierwsze nie jest jakąś potęgą . Ostatnie ich mecze w lidze nie powalają . Przeciwnik w poprzedniej rundzie był o wiele łatwiejszy niż Inter Baku . Na pewno wszyscy zdają sobie sprawę co stało się w ostatnim meczu i dziś będą chcieli za wszelką cenę się zrehabilitować .
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
patrzyłem na program live Ipli na dziś i nie było tego meczu :| masz sprawdzone info ?? fajnie by było
Potwierdzonej informacji nie mam, ale nie widzę powodu aby mieli tego spotkania nie pokazywać. Pamiętam sytuacje z tamtego roku gdzie mecz Wisły leciał jedynie na Polsat Sport i IPLA wtedy ten mecz pokazywała. Zresztą sami zobaczymy czy mam racje czy nie. Obym jednak miał. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
też właśnie gdzieś znalazłem że na Ipli będzie. W necie będzie na 100% to jest pewne ale wolał bym obejrzeć na Ipli bo raz że po PL to dwa że w dobrej jakości i bezproblemowo. Patrząc na program Ipli pisze Harmonogram wkrótce czyli za jakieś może 2 godziny sie coś dowiemy oficjalnie. Choć to od rana już tak pisze :|
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Patrząc na program Ipli pisze Harmonogram wkrótce czyli za jakieś może 2 godziny sie coś dowiemy oficjalnie. Choć to od rana już tak pisze :|
Nie chce nim mówić, ale tak już pisze od wczoraj czy nawet przedwczoraj :p Bo chciałem zobaczyć właśnie czy Lech będzie i jak pokazywać będą Ligę Europejską :jezora: Bo chciałbym zobaczyć Ruch w Ipla, Wisłę w otwartym Polsacie i drugą połowę Jagielloni w Ipla :jezora:, czyli taki mój mały koncert życzeń :cool:
 
F 72

filip11

Użytkownik
Prawdopodobnie na ipla sport będzie, więc wystarczy, że pobierzesz tą aplikację i mecz będzie na kanale tematycznym sport.
Tylko pytanie czy na ipli idzie ustawiać jakość transmisji? Bo jestem pewien, że mogę odbierać lepszą jakość.
PS OK już wiem.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Prawdopodobnie na ipla sport będzie, więc wystarczy, że pobierzesz tą aplikację i mecz będzie na kanale tematycznym sport.

Tylko pytanie czy na ipli idzie ustawiać jakość transmisji? Bo jestem pewien, że mogę odbierać lepszą jakość.

PS OK już wiem.
Da się ale trzeba mieć konto VIP

Co do transmisji w tv to jeden wilki żal mecz tylko w Polsacie Sport ????, mam nadzieje że KRRiTV i PZPN spełnią swój obowiązek i dobiorą się do Polsatu za kodowanie transmisji, gdyż jedna z ustawa nakazuje pokazywanie spotkań polskich drużyn w pucharach w paśmie otwartym.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
mam nadzieje że KRRiTV i PZPN spełnią swój obowiązek i dobiorą się do Polsatu za kodowanie transmisji, gdyż jedna z ustawa nakazuje pokazywanie spotkań polskich drużyn w pucharach w paśmie otwartym.
????
Przecież to jest komercyjna stacja i będą pokazywali to co sobie zechcą.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
????
Przecież to jest komercyjna stacja i będą pokazywali to co sobie zechcą.
To jest na tej samej zasadzie co LM na Polsacie w środę, mają ją ale muszą pokazać ją w paśmie otwartym. Swego rodzaju klauzura jest przy podpisywaniu umowy można było o tym więcej poczytać w internecie rok temu jak Polsat wygrał przetarg na mecze LM.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Chyba masz w zakładkach adresy stron takich jak fromsport.com justin.tv

Tam raczej bedą streamy do tego spotkania ????
z tym justinem to nie wiem ???? ponoć UFC ma się do nich dobrać za udostępnianie nielegalnie obrazu z ich gal .... ???? ciekawe

Więc tak. Mecz będzie na Ipli. Radze sciągać tym co nie mają bo warto. Dobra jakość i PL. Po zatym jest już program na czwartek i z tego wynika że mecz Ruchu i Jagi też będzie dostępny. Bo Wisły to jest w otwartym. To czekamy na meczyk ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
z tym justinem to nie wiem ???? ponoć UFC ma się do nich dobrać za udostępnianie nielegalnie obrazu z ich gal .... ???? ciekawe

Więc tak. Mecz będzie na Ipli. Radze sciągać tym co nie mają bo warto. Dobra jakość i PL. Po zatym jest już program na czwartek i z tego wynika że mecz Ruchu i Jagi też będzie dostępny. Bo Wisły to jest w otwartym. To czekamy na meczyk ????
O tym nie slyszalem, jednak bardzo możliwe, że jest jak piszesz ????

Jednak do tego czasu myślę, że spokojnie beda dalej pokazywać mecze.

Dziś ciężka przeprawa przed Lechem. Sparta niby powinna być troszkę do przodu, liga ruszyła więc przygotowania w większym stopniu poczynione.
Dla mnie mecz nie do gry.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Sparta Praga - Lech Poznań
Typ: X2
Kurs: 2.03
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się ciekawe dla polskich kibiców spotkanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów: Sparta Praga - Lech Poznań.
Sparta Praga to dość doświadczony klub jeśli chodzi o występy w Lidze Mistrzów - zespół ten występował w nich 7 - krotnie. W ubiegłym sezonie Sparta przegrała w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów: u siebie wygrała 3:1 z Panathinaikosem, jednak w Grecji poległa aż 0:4 i drużynie z Czech została tylko Liga Europejska. W II rundzie Sparta wyeliminowała Metalurgse Lipawa pokonując ich w dwumeczu aż 5:0. Dobrą wiadomością jednak dla polskich kibiców jest to, że Sparta Praga słabo zaczęła sezon ligowy. Lech w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów wyeliminował azerskie Inter Baku, jednak powiedzieć, że się męczył to mało powiedziane maił po prostu szczęście i szczęśliwie po karnych pokonał Inter 9:8. W Lechu nie wystąpią tacy zawodnicy jak: Kiełb, Bandrowski, Chrapek oraz Kasprzik. Zagrać będzie mógł natomiast nowy nabytek Lecha, czarnoskóry napastnik Joel Tshibamba. Z powodu kontuzji również w zespole czeskim nie zagra kilku podstawowych zawodników. Myślę, że mecz będzie wyrównany bowiem ani reprezentacja Czech, ani Polski nie zabłysnęły w eliminacjach do MŚ w RPA, a reprezentacja danego kraju w jakimś stopniu odzwierciedla poziom piłki w danym państwie. Sparta nie jest jakimś super mocnym klubem, z którym nie można wygrać, a przynajmniej można zremisować. Dodatkowym atutem Lecha jest 2,5 tys kibiców których pojechało do Pragi dopingować swój klub, więc atmosfera meczu powinna być świetna. Myślę, że Lech nie przegra tego spotkania w ciemno stawiałbym remis.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Póki co Lech do połowy nie zagrał źle ale i super też nie było. Scenariusz podobny trochę do tego z Interem czyli dobre pierwsze 15 może 20 minut a później trochę zwolnili tempo. Widać jak obie drużyny boją sie stracić gola aczklowiek Sparta jednak gra bardziej zachowawczo. Jeżeli Lech utrzyma tą grę to będzie git , może coś i wpadnie jeszcze bo bez wątpienia Lechowi przynajmniej po pierwszej połowie się należało.
PS. Dziwnie wyglądała ta sytuacja z Drygasem , wyglądało to jak by miał się swoim językiem dusić ... dobrze że to tylko skończyło się jak się skończyło bo wyglądało groźnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom