>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ty z kolei chyba oglądasz tylko ligę polską. Wyniki w pucharach utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Mam wymienić te wyniki?
Ja te wyniki doskonale znam, więc nie musisz mi ich wymieniać. Poza tym pewnie i tak byś wymienił na przestrzeni ostatnich 10 lat tylko wielkie wpadki, pomijając sukcesy, a więc byłoby to subiektywne, zamiast obiektywne.
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Fakty są takie że Lech gra fatalnie w środku pomocy a ich atak z Interem nie był najlepszy(pomijam pierwsze 10 min).Myślę że za kurs 1.70 można z czystym sumieniem grać na Spartę.
Teraz szukam coś do tego meczu myślę nad:

FK Partizan - HJK
Jak prezentuje się ta Fińska drużyna??
Ajax Amsterdam - PAOK Thessaloniki
Nie wiem czy po kursie 1.38 opłaca się grać na Ajax??
Dynamo Kiev - KAA Gent
Czysty zapychacz do AKO ale nie mam pojęcia jak się prezentuje DK.
Jak by ktoś mógł mi powiedzieć coś o tych meczach był bym bardzo wdzięczny i co ewentualnie w stosunku-kurs/ryzyko najbardziej opłaca się grać.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ty z kolei chyba oglądasz tylko ligę polską. Wyniki w pucharach utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Mam wymienić te wyniki?
W takim razie wymień kiedy po raz ostatni drużyna z Albanii pokonała drużyny pokroju: Inter Mediolan, Schalke 04, AC Parma, FC Basel, Feyenoord, FC Barcelona. Pokaż jakiegoś zawodnika z ligi Albańskiej który w ostatnich latach wybił się do drużyny pokroju Borussia Dortmund tudzież Everton lub PSV.
Dajcie już ludzie święty spokój z tym narzekaniem na Polski futbol. Racja jest źle, może nawet bardzo źle. Jednak wkurza mnie cholernie wieczne narzekanie i porównywanie naszej ligi jako ogółu do ligi Albańskiej. ba! Niektórzy ludzie nawet nie porównują naszej ligi do Albańskiej tylko mówią iż jesteśmy gorsi od takich ogórków. Aż nasuwają się słowa Ferdka Kiepskiego w tym momencie: &#39;z tego dobrobytu to wam się w dupach po przewracało...&#39;. A komu się nie podoba to nie musi się interesować Polskim futbolem. Nikt nie karze nikomu trzymać kciuki za Polskie zespoły w LE oraz LM. Pozdro.
 
failed90 0

failed90

Użytkownik
Fakty są takie że Lech gra fatalnie w środku pomocy a ich atak z Interem nie był najlepszy(pomijam pierwsze 10 min).Myślę że za kurs 1.70 można z czystym sumieniem grać na Spartę.
Teraz szukam coś do tego meczu myślę nad:

FK Partizan - HJK
Jak prezentuje się ta Fińska drużyna??
Ajax Amsterdam - PAOK Thessaloniki
Nie wiem czy po kursie 1.38 opłaca się grać na Ajax??
Dynamo Kiev - KAA Gent
Czysty zapychacz do AKO ale nie mam pojęcia jak się prezentuje DK.
Jak by ktoś mógł mi powiedzieć coś o tych meczach był bym bardzo wdzięczny i co ewentualnie w stosunku-kurs/ryzyko najbardziej opłaca się grać.
HJK jest liderem w lidze fińskiej wczoraj pewnie pokonało na wyjeździe 3:0 zespół Haka Valkeakoski.
Na wyjazdach w lidze mają dobry bilans 5-1-1 a bramki 15-4.
Ale w pierwszym meczu II fazy eliminacjii do LM ulegli Ekranas Poniewież 1:0.
Partizan za to pewnie awansował wygrywając oba mecze(3:1 u siebie i 1:0 na wyjeździe)
Ja bym stawiał na Serbów ale myślę też nad jakimś over/under.
Co do Ajaksu to nie opłaca się grać po takim kursie wg mnie.
Ja coś czuje że w tym meczu może być remis.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie szalej... Wygrać z FK SZAWLE to nie jest super osiągnięcie... Lech też bił bardzo słabych przeciwników w UEFA (np. Fredrkstadt),a Intr Baku ma tylko o 3mln mniejszy budżet niż Lech.

@ Tschibamba jest bardzo podobnym zawodnikiem do Chinyamy. Psuje ale też strzela. Wg.mnie w Lechu się wybije.
kluby Amerykańskie mają porównywalny budżet do tych najlepszych z europy i co w związku z tym? mogą sobie kupić co najwyżej gwiazdę z europy która powoli musi myśleć o emeryturze i podobnie jest w przypadku Azerów w mniejszym kalibrze oczywiście, myślący nad karierą piłkarz nie pójdzie tam grać, z kim oni tam graniczą z iranem gruzją i armenią chyba, już tak nie usprawiedliwiaj swojej drużyny, wygraliście przecież na ich terenie i nie prezentują takiego poziomu żeby ich na lighcie nie ograć
Co do tego murzyna to widziałem jego parę meczy i trzeba przyznać że dawał rady ale to też nie znaczy że tak samo będzie w Lechu, Łobodziński też grał super przed przejściem do Wisły teraz czasami mu coś wyjdzie
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Stilić moim zdaniem obniżył loty to już nie ten sam zawodnik.
Żartujesz? On właśnie dojrzał piłkarsko, nie jest już panienką tylko facetem. Pobiegnie za piłką i o nią powalczy. Jak dla mnie to jest jedyny plus w formacji ofensywnej Lecha. Wichniarek niby źle nie gra ale jak dla mnie to on za dużo biega. Owszem, powinien sie pokazywac i szukać gry ale od rozgrywania na połowie są pomocnicy a nie jedyny napastnik w składzie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Fakty są takie że Lech gra fatalnie w środku pomocy a ich atak z Interem nie był najlepszy(pomijam pierwsze 10 min).Myślę że za kurs 1.70 można z czystym sumieniem grać na Spartę.
Przepraszam, ale ja tutaj czegoś nie rozumiem. Ok zgadzam się Lech zagrał słabo w dwumeczu przeciwko Interowi Baku, ba... powiedziałbym, że w rewanżu bardzo słabo, ponieważ oddał pole gry przeciwnikowi co było niedopuszczalne.
Ale...
każdy kij ma dwa końce lub jak kto woli trzeba spojrzeć na drugą stronę medalu.
Sparta Praga w lidze przegrała z Hradec Kralove 1:2 na boisku beniaminka. Dynamiczne akcje skrzydłami wprowadzały sporo zamętu w szeregi obronne mało zwrotnych obrońców drużyny z Letnej. Na plus postawa Wilfrieda i Sionko.
Sparta wygrała dwumecz z Metalurgs Liepaja, ale śmiem twierdzić, że to słabsza drużyna aniżeli Inter Baku.
Sparta wymęczyła wygraną 2:1 ze Slovacko na własnym stadionie.
Atuty Sparty to napastnik Wilfried, waleczny i doświadczony Sionko, rozgrywający Matejovsky i doświadczony obrońca Repka, który kieruje obroną i wszystko ładnie czyszczą jesli gra się na nich długie piły.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ajax-PAOK
Ajax podobno ma kłopoty finansowe, jednak mimo plotek klub na razie nie pozwolił na odejście ani Suareza, ani van der Wiela (ponoć upadł temat transferu do Bayernu). Zarząd zablokował także odejście trenera Jola. Z AmsterdamArena odeszło dwoch ofensywnych piłkarzy Pantelić oraz Rommedahl. Ajax nie dogadał sie z El Hamdaouim w sprawie indywidualnego kontraktu, Sion odrzucił także ofertę za E. Mpenzę. Natomiast Najwieksza strata PAOKU to utrata trenera Santosa, stworzył on poukładany zespół który osiągnął wielki sukces czyli wicemistrzostwo. W zespole na pewno nie ma jakis super gwiazd, przyszedl nowy trener i ciekawe jak wypadnie w pierwszym poważnym teście. Moim zdaniem Ajax wygra ten mecz, ale głównym typem na to spotkanie jest under 2.5 gola. Mimo tej luki w ofensywie jest to druzyna strzelająca masę goli z drugiej strony przedstawiciel greckiej ligi bardzo underovej. To jest pierwszy mecz i wg mnie nawet strata bramka nie spowoduje jakiegoś runu ze strony Greków, bo w rewanżu przy własnej publiczności sa w stanie powalczyć. Na razie nie mam zadnych info co do kontuzji ale postaram sie cos znaleźć.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lech ma duże szanse na awans. Jak by Sparta była w swojej optymalnej formie znaczy z takiej co grała w LM to Lech miał by ciężko no chyba że grałby tak jak kiedyś w fazie grupowej dawnego PU. Czesi jak widać ostatnimi czasem nie błyszczą a Lech moim zdaniem do rewanżu z Azerami podszedł zbyt lekkomyślnie , chciał chyba ten mecz wygrać na stojąco a tak się nie da ( nawet te pierwsze 10 minut nie zmieniają mojego zdania) Im lepszy rywal tym inne podejście , koncentracja , mobilizacja. Ja tam wierzę i to dość realnie że to Lechici będą lepsi w tym dwumeczu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W takim razie wymień kiedy po raz ostatni drużyna z Albanii pokonała drużyny pokroju: Inter Mediolan, Schalke 04, AC Parma, FC Basel, Feyenoord, FC Barcelona. Pokaż jakiegoś zawodnika z ligi Albańskiej który w ostatnich latach wybił się do drużyny pokroju Borussia Dortmund tudzież Everton lub PSV.

Dajcie już ludzie święty spokój z tym narzekaniem na Polski futbol. Racja jest źle, może nawet bardzo źle. Jednak wkurza mnie cholernie wieczne narzekanie i porównywanie naszej ligi jako ogółu do ligi Albańskiej. ba! Niektórzy ludzie nawet nie porównują naszej ligi do Albańskiej tylko mówią iż jesteśmy gorsi od takich ogórków. Aż nasuwają się słowa Ferdka Kiepskiego w tym momencie: &#39;z tego dobrobytu to wam się w dupach po przewracało...&#39;. A komu się nie podoba to nie musi się interesować Polskim futbolem. Nikt nie karze nikomu trzymać kciuki za Polskie zespoły w LE oraz LM. Pozdro.
Partizan Tirana zremisował z Bayernem Monachium, pokonał Sporting Lizbona i przegrał tylko 2:3 z Ajaxem
Zawodnik Millo kilka lat temu

ty bo ci żyłka pęknie zaraz

Adwokat typera: tych sukcesów to było że hohohohoho;d;d
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Partizan Tirana zremisował z Bayernem Monachium, pokonał Sporting Lizbona i przegrał tylko 2:3 z Ajaxem
Zawodnik Millo kilka lat temu

ty bo ci żyłka pęknie zaraz

Adwokat typera: tych sukcesów to było że hohohohoho;d;d
Chyba cos ci sie pomylilo z tym Partizanem Tirana... Albania na szczescie jeszcze stoi troche nizej niz my, ale paru zdolnych grajkow by tam znalazl. Co by nie mowic, mierzyc sie z czeska liga nie mozemy. Ogladalem kiedys jakies mecze z czech i to jest poziom mniej wiecej 2 Bundesligi, moze troche wyzej. Zupelnie inna kultura gry, inne boiska itp. Wg mnie Lech nie ma szans. Nie z tymi pilkarzami, nie z tym trenerem, nie z ta forma. Wydaje mi sie tez, ze smialo mozna grac na Ajax.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No jak dla mnie typ na Partizan Belgrad to chyba jeden z najpewniejszych typów pierwszych meczy. Ja nawet bym się pokusił tutaj o typ z handicapem gdyż Partizan u siebie jest w stanie walczyć nawet z najlepszymi w Europie gdyż stadion przy ulicy Humskiej ma niesamowitą atmosferę, którą tworzą najlepsi w Europie kibice czyli Grobari. Uważam, że spokojnie powinni przejść HJK Helsinki, które w poprzedniej rundzie bardzo się męczyło z cienkim Ekranasem Poniewieże, a Partizan łatwo ograł Albańczyków. Partizan będzie chciał sobie zapewnić awans już w pierwszym meczu i ich dwubramkowe zwycięstwo jest całkiem realne ale zwycięstwo jednobramkowe to jak dla mnie to absolutne minimum jakie powinni osiągnąć przed rewanżem. A kurs w Betclicu na zwycięstwo z handicapem wynosi 2,30 i mnie zadowala w 100%.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Lech ma duże szanse na awans. Jak by Sparta była w swojej optymalnej formie znaczy z takiej co grała w LM to Lech miał by ciężko no chyba że grałby tak jak kiedyś w fazie grupowej dawnego PU. Czesi jak widać ostatnimi czasem nie błyszczą a Lech moim zdaniem do rewanżu z Azerami podszedł zbyt lekkomyślnie , chciał chyba ten mecz wygrać na stojąco a tak się nie da ( nawet te pierwsze 10 minut nie zmieniają mojego zdania) Im lepszy rywal tym inne podejście , koncentracja , mobilizacja. Ja tam wierzę i to dość realnie że to Lechici będą lepsi w tym dwumeczu.
To chyba oglądaliśmy inny mecz. Lech NIC nie pokazał, trzeba być realistą i wszystkie rzeczy nazywać po imieniu inaczej nic nie osiągniesz w tym. A co do Sparty dwa pewnie wygrana spotkanie w II rundzie to nie wiem czy nie są bez formy. Jak już ktoś jest tu bez formy to Lech. Poszła bańka mydlana, że Lech może coś zdziałać w LM. Jednak po tym co zobaczyłem to aż za głowę się złapałem z taką grą to mogą grać w II lidze. A błędy bardzo trudno wyeliminować w ciągu tygodnia.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Znaczy akurat ja patrzyłem w jutrzejszy program telewizyjny na wszystkich polsatach. Cholerne pepiczki! Teraz Polsat powinien im dopieprzyć taką samą cene za prawa do transmisji!
 
U 0

umberpwner

Użytkownik
Fajnie byłoby ujrzeć w końcu polski klub w fazie grupowej Ligi Mistrzów ;) Tym bardziej się cieszę ponieważ jestem kibicem Lecha. Stawiam na ich wyjście z grupy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom