>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
F 72

filip11

Użytkownik
Tak są już wystawione np. na bwinie jest ok 1.4 na awans Sparty. Mi się widzą teraz typy na Rapid Wien, Sporting Lizbonę i Motherwell po dobrych kursach. Choć są to mecze na wyjeździe to te drużyny są o klasę lepsze od swoich przeciwników i jedyną przeszkodą może być gra na wyjeździe.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jaki skład widzicie na Sparte? Wg mnie trzeba zagrać napastnikiem! Bo Wichniarek, przynajmniej w moim odczuciu, za dużo biegał i bardziej grał role pomocnika niż snajpera. Jak dla mnie skład powinien wyglądać tak:
Kotorowski - Wojtkowiak,Bosacki,Arboleda,Gancarczyk - Injać,Krivets,Stilić,Peszko - Wichniarek - Tshibamba.
Co o tym myślicie?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak są już wystawione np. na bwinie jest ok 1.4 na awans Sparty. Mi się widzą teraz typy na Rapid Wien, Sporting Lizbonę i Motherwell po dobrych kursach. Choć są to mecze na wyjeździe to te drużyny są o klasę lepsze od swoich przeciwników i jedyną przeszkodą może być gra na wyjeździe.
Do tego Ajax, Dinamo Zagrzeb i Basel
 
F 72

filip11

Użytkownik
Jaki skład widzicie na Sparte? Wg mnie trzeba zagrać napastnikiem! Bo Wichniarek, przynajmniej w moim odczuciu, za dużo biegał i bardziej grał role pomocnika niż snajpera. Jak dla mnie skład powinien wyglądać tak:
Kotorowski - Wojtkowiak,Bosacki,Arboleda,Gancarczyk - Injać,Krivets,Stilić,Peszko - Wichniarek - Tshibamba.
Co o tym myślicie?
Jestem kibicem Lecha, ale gra bez napastnika będzie sporym problemem, dlatego, że Lech już od dwóch spotkań nie strzelił bramki, nawet w sparingowym meczu z Górnikiem. Tak więc Sparta może to wykorzystać i wygrać u siebie jedną lub dwoma bramkami. Lechowi daję 40% szans, ale jeżeli rozwiążą ten problem, inaczej szansa awansu drastycznie spada według mnie. Miejmy nadzieję, że na mecz ze Spartą dołączy już Tshibamba i trener wystawi go na szpicy.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Przecież ten Tschibamba to straszny drewniak. W Arce nie pokazał nic specjalnego, nie wykorzystał multum setek. Moim zdaniem zerowe wzmocnienie. Nie mam pojęcia, dlaczego takie kluby jak Lech czy Legia wyrażały zainteresowanie nim tymbardziej, że grał w outsiderze polskiej ligi.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Przecież ten Tschibamba to straszny drewniak. W Arce nie pokazał nic specjalnego, nie wykorzystał multum setek. Moim zdaniem zerowe wzmocnienie. Nie mam pojęcia, dlaczego takie kluby jak Lech czy Legia wyrażały zainteresowanie nim tymbardziej, że grał w outsiderze polskiej ligi.
Nie zgodzę się. Facet strzelił pięć bramek w Arce, dzięki czemu klub z pomorza się utrzymał w lidze. Mało tego przyszedł do Arki w przerwie, przez co nie był zgrany z zespołem, a mimo to osiągnął przyzwoity poziom. Facet posmakował trochę piłki holenderskiej, więc zna się na rzeczy. Fakt nie jest to Ronaldo czy Rooney, ale na pewno wzmocni Lecha. Jest kilka razy lepszy od Chrapka i Mikołajczaka, bynajmniej na dzisiaj.
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
haftus ma racje Tschibamba to drewniak ???? prawda jest okrutna Lech nie potrafi się wzmocnić. Też mi argument &quot;kilka razy lepszy od Chrapka i Mikołajczaka&quot; przecież Chrapek grał dobrze tylko w 1 ligowym Podbeskidziu a Mikołajczak to jakiś szczeniak który trafił dwa czy trzy razy dobijając rywala w końcówce. No to jak &quot;bamba&quot; jest lepszy od takich snajperów jak Ci wyżej wymienieni to rzeczywiście szacun dla Lecha za transfer. Sprzedali Lewandowskiego, Peszko gra obecnie fatalnie, Krivets coś próbuje szarpać ale sam nie da rady. Stilić moim zdaniem obniżył loty to już nie ten sam zawodnik. Ogółem puentując całą wypowiedź Lech nie ma siły ofensywnej i na wzmocnienie się nie zapowiada, podstarzały Wichniarek nie uciągnie całego tego &quot;burdelu&quot; do LM.....
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
haftus ma racje Tschibamba to drewniak ???? prawda jest okrutna Lech nie potrafi się wzmocnić. Też mi argument &quot;kilka razy lepszy od Chrapka i Mikołajczaka&quot; przecież Chrapek grał dobrze tylko w 1 ligowym Podbeskidziu a Mikołajczak to jakiś szczeniak który trafił dwa czy trzy razy dobijając rywala w końcówce. No to jak &quot;bamba&quot; jest lepszy od takich snajperów jak Ci wyżej wymienieni to rzeczywiście szacun dla Lecha za transfer. Sprzedali Lewandowskiego, Peszko gra obecnie fatalnie, Krivets coś próbuje szarpać ale sam nie da rady. Stilić moim zdaniem obniżył loty to już nie ten sam zawodnik. Ogółem puentując całą wypowiedź Lech nie ma siły ofensywnej i na wzmocnienie się nie zapowiada, podstarzały Wichniarek nie uciągnie całego tego &quot;burdelu&quot; do LM.....
Skoro do zespołu przychodzą lepsi gracze, niż ma się ich na stanie, to oznacza, że transfer wzmacnia drużynę. Inna sprawa, że może to nie wystarczyć na LM. Powiem więcej na 99 % nie starczy. Spartę mimo wszystko powinni przejść, szanse są 50 na 50 jak dla mnie. Czwarta runda, zobaczymy jak pójdzie losowanie, ale raczej są bez szans. Najpierw jednak muszą tam awansować, aby myśleć o losowaniu. Mam nadzieję, że ostatni mecz z Baku ich trochę nauczył...
 
K 0

klapek

Użytkownik
Ciekawi mnie czy jakby Wisła została mistrzem (nie wiele jej brakowało), to jak daleko zaszłaby w porównaniu z Lechem, zważywszy na wspaniałą dyspozycję Wiślaków w obecnym czasie. Szkoda ich teraz, bo rok temu prawda dali ciała, ale teraz poszliby jak z nut, przewiduję, że w LE dojdą daleko.
 
B 30

boher

Użytkownik
Tschibamba to gorsza kopia nieobliczalnego Chinyamy, dla mnie właśnie tacy napastnicy są symbolem dziadostwa w polskim futbolu. Promuje się siłę zamiast myślenia. Ci dwaj napastnicy NIC A NIC nie myślą na boisku, ich gra polega na oddaniu jak najwięcej liczby mocnych strzałów, a nuż coś wejdzie. Dziwi mnie ogromnie jak taki napastnik jak Chinyama jest w czołówce strzelców naszej ligi, jakim cudem taki ktoś tak słaby jak Tschibamba trafia do Lecha, który nad każdym transferem myśli trzy razy. Lechowi potrzebny jest napastnik myślący, kombinacja siły, szybkości i techniki. Konkretnie na polskie warunki nadawaliby sie Sobiech, Niedzielan lub Grosicki. Tylko, że trzeba by wyłożyć za nich konkretne pieniądze. Skąd je wziąć? Z 5 milionów euro za Lewandowskiego. Grosicki wart jest 0,5 mln (wg Przeglądu za tyle Jaga była skłonna go sprzedać za granicę), dajemy 700 tys. i jest nasz. Ci trzej napastnicy są o klase lepsi od Kongijczyka...
Jeśli walczymy o Ligę Mistrzów kupujemy NAJLEPSZYCH z Polski, stać nas przecież! Trzeba zaryzykować, wydać trochę, żeby zarobić spoooro więcej (nawet 100 mln zł w fazie grupowej LM!). Niestety u nas rządzi kunktatorstwo i dążenie do wygrywania jak najmniejszym nakładem. Niestety, w poważnej piłce tak sie nie da, trzeba dużo włożyć, żeby móc jeszcze więcej wyjąć.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Ciekawi mnie czy jakby Wisła została mistrzem (nie wiele jej brakowało), to jak daleko zaszłaby w porównaniu z Lechem, zważywszy na wspaniałą dyspozycję Wiślaków w obecnym czasie. Szkoda ich teraz, bo rok temu prawda dali ciała, ale teraz poszliby jak z nut, przewiduję, że w LE dojdą daleko.
Nie szalej... Wygrać z FK SZAWLE to nie jest super osiągnięcie... Lech też bił bardzo słabych przeciwników w UEFA (np. Fredrkstadt),a Intr Baku ma tylko o 3mln mniejszy budżet niż Lech.

@ Tschibamba jest bardzo podobnym zawodnikiem do Chinyamy. Psuje ale też strzela. Wg.mnie w Lechu się wybije.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
na moherowy beret! To czego wy oczekujecie? Samych napadziorów co regularnie strzelają po 25 bramek i zaliczają 10 asyst? Tacy mają zasilać naszą ligę? Ligę która jest na poziomie ligi kazachstanu, azerbejdżanu, słowacji, mołdawi albani i tej reszty z przedostatniego kosza? To że taki Czibamba zechciał tu przyjść to jest sukces (dam dużo że był nieświadomy naszych realiów). Jest drewnem okej. Ale to wystarczyło by zostać najlepszym graczem arki i wzbudzić zainteresowanie czołówki

Ile razy jeszcze będziecie głosić prawdę objawioną na temat naszych klubów? Jest jak jest i my wpływu nie mamy na to wiec dajcie sobie spokój
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
na moherowy beret! To czego wy oczekujecie? Samych napadziorów co regularnie strzelają po 25 bramek i zaliczają 10 asyst? Tacy mają zasilać naszą ligę? Ligę która jest na poziomie ligi kazachstanu, azerbejdżanu, słowacji, mołdawi albani i tej reszty z przedostatniego kosza? To że taki Czibamba zechciał tu przyjść to jest sukces (dam dużo że był nieświadomy naszych realiów). Jest drewnem okej. Ale to wystarczyło by zostać najlepszym graczem arki i wzbudzić zainteresowanie czołówki
Ile razy jeszcze będziecie głosić prawdę objawioną na temat naszych klubów? Jest jak jest i my wpływu nie mamy na to wiec dajcie sobie spokój
100 % poparcia! Mówicie, że Mistrz Polski i takie słabe transfery. Ktoś pisał, że powinni przyjść gracze typu Sobiech, Sadlok itp. Jednak Ruch chciał za nich naprawdę za wiele, dobrze mówił właściciel Lecha, że Polscy piłkarze są przepłacani i to sporo. Kolejny przykład pokazujący &quot;siłę&quot; naszej ligi - Lech starał się o serbskiego napastnika Mrdję, który wystąpił i nieźle zaprezentował się w swojej reprezentacji w meczu z Polską. I co? Nie był zainteresowany przejściem z ligi serbskiej do naszej... Później dużo mówiło się o Cleo, za którego żądano 1,3 mln euro... Podobnie do Mrdji sprawa miała się z Tadiciem, Szitowa nie puściło BATE. To tak łatwo z transferami nie jest, a z oceną Tshibamby radzę się wstrzymać...
Myślę, że nie jesteśmy bez szans ze Spartą. Może zmiana formacji to będzie to? Martwi tylko duże prawdopodobieństwo, że mecz w Pradze może zostać nie transmitowany, bo Czesi chcą dużo pieniędzy za prawda do tego spotkania. Będzie trzeba złapać jakiś czeski kanał w razie czego...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
na moherowy beret! To czego wy oczekujecie? Samych napadziorów co regularnie strzelają po 25 bramek i zaliczają 10 asyst? Tacy mają zasilać naszą ligę? Ligę która jest na poziomie ligi kazachstanu, azerbejdżanu, słowacji, mołdawi albani i tej reszty z przedostatniego kosza? To że taki Czibamba zechciał tu przyjść to jest sukces (dam dużo że był nieświadomy naszych realiów). Jest drewnem okej. Ale to wystarczyło by zostać najlepszym graczem arki i wzbudzić zainteresowanie czołówki
Ile razy jeszcze będziecie głosić prawdę objawioną na temat naszych klubów? Jest jak jest i my wpływu nie mamy na to wiec dajcie sobie spokój
Z tym poziomem Kazachstanu, Azerbejdżanu, Albanii to znów przeginasz. Chyba nie widziałeś meczów polskiej ligi albo oglądałeś trzecią ligę. Ta owszem może być na takim poziomie.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Może I Tschibamba strzeli parę bramek w lidze, ale w LM z jego skutecznością to będzie bardzo zle dla Kolejorza. Ze Sparta bedzie tylko parę szans, a on ich nie wykorzysta...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Lech odpadnie po meczu ze Spartą bądzmy szczeży szarpany mecz z Interem Baku wygrana po karny a wiemy dobrze gdzie jest piłka azerska teraz czas na czechów myśle że jesli nie strzelą bramki na wyjezdzie to dogłębnie skreślą się z dalszej walki w LM
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Cholernie śmieszy mnie to że &#39;3bamba&#39; nie zagrał jeszcze ani jednego spotkania czy to oficjalnego czy to towarzyskiego w koszulce Lecha a 90% ludzi wypowiadających się w tym temacie już wie że to fatalne posunięcie lub iż Tshibamba nie będzie wzmocnieniem Lecha. Oglądałem przed wczoraj powtórkę spotkania Arka Gdynia - Lech Poznań bo leciała wieczorem na Canalu Plus. Arka przegrała ten mecz 0-2, najjaśniejszym zawodnikiem drużyny z pomorza był sam Tshibamba. Uważam że jest to wzmocnienie na poziomie ligowym - nie Europejskim. Jednak nie wiemy jak sam Tshibamba się rozwinie w Poznaniu. Dajmy chłopakowi szanse a potem oceniajmy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Lech odpadnie po meczu ze Spartą bądzmy szczeży szarpany mecz z Interem Baku wygrana po karny a wiemy dobrze gdzie jest piłka azerska teraz czas na czechów myśle że jesli nie strzelą bramki na wyjezdzie to dogłębnie skreślą się z dalszej walki w LM
Ja nawet nie biorę pod uwagę ,że Lech przejdzie Czechów, Sparta to drużyna o kasę lepsza, grająca na co dzień w klasę lepszej lidze, posiadające lepszych bardziej doświadczonych piłkarzy. Lech jednym słowem niema czym zawojować Pragi.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Z tym poziomem Kazachstanu, Azerbejdżanu, Albanii to znów przeginasz. Chyba nie widziałeś meczów polskiej ligi albo oglądałeś trzecią ligę. Ta owszem może być na takim poziomie.
Ty z kolei chyba oglądasz tylko ligę polską. Wyniki w pucharach utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Mam wymienić te wyniki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom