>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
rizze 0

rizze

Użytkownik
Niestety w większości postów ukazuje &quot;kibicowanie&quot; dla Polskich drużyn. Nie można powiedzieć, że Levadia na standardy europejskiej piłki nie jest jakimś wybitnym potentatem piłki nożnej. Jest drużyną ze słabej ligi ale jak było widać w pierwszym meczu ma serce do gry i tym ostatnio zdominowała Wisłę.

Niestety Mistrz Polski wyszedł na ten mecz kompletnie zdekoncentrowany, nie tak jak wszyscy piszą, że mieli szacunek do rywala, bo go nie było - dało się przeczytać już na kilka dni, czy tydzień/dwa przed meczem, jaki stosunek mają gracze Wisły do zawodników Levadii - kompletnie zerowy. Po prostu myśleli, że będzie to spacerek, a tak się nie stało, bo oni się nie bronili, a próbowali walczyć o każdą piłkę i widać to skutkowało.

Czemu przegraliśmy? Moim zdaniem jeden błąd to ten &quot;szacunek&quot; do przeciwnika, następnymi powodami powinny być luki w kadrze, dla mnie to ma znaczenie - czy na rezerwie gra większość młodej ekstraklasy i nie ogranych zawodników, czy też ograni rezerwowi, którzy często decydują o losach meczu. Dał zaznaczyć się brak Głowackiego oraz Boguskiego, prawe skrzydło zbytnio nie istniało i pomoc zdominował Kirm - dla mnie ten chłopak jest fenomenalny i myślę, że może grać na poziomie Kuby Błaszczykowskiego lub nawet wyższym. Co do Jopa nie skreślałbym go tak od razu, nie był wprawiony w treningi, na ilu nich mógł zagrać? Myślę, że zaledwie kilku...

Jeśli krakowski zespół się przebudzi powinien ograć rywala, pytanie czy się przebudzi, bo niestety piłkarsko lepszy zespół z Tallina nie jest. Również cieszy fakt powrotu Głowackiego, bo on sklei tą obronę jakoś.

Tylko jak patrzy się na wypowiedzi Naszych rodaków, którym zawsze ale to zawsze jest źle gdy patrzą na kluby Polskie czy też reprezentacje to ręce opadają, przecież z klubu o niskim budżecie, który gra w jakby nie patrzeć słabej lidze - czego można się spodziewać? Tak na pewno ogrania takiej Levadii ale myślę, że za szybko wszyscy skreślacie zespół Wisły - nie powinno tak być i wszyscy powinniśmy im szczerze kibicować.


Pozdrawiam
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ty za to wiesz sporo na Temat Levadii Talin dosłownie 45 minutowy wykład przed TV4 15.07 g.20:00 tego jakze zasluzonego 9 letniego klubu skad masz reszte z wikipedii??
Tez sie kusilem w kategori dwumeczu Motherwell-Llanelli AFC pierwszy mecz 0-1 w szkocji wygral Llanelli by przegrac u siebie 0-3 jak mozesz wytlumaczyc taki przebieg zdarzen no tez mialy chlopaki troche pecha w pierwszym meczu mieli tyle sytuacji ale przegrali liczy sie wynik ???? tylko powiedz co to ma wspolnego z meczem rewanzowym
kursik byl jak zloto takch przykladow mozna podac tysiace jak to wytlumaczysz? bredniami ze Wisla ostatnio grala lipe?? Mi sie wydawalo ze to wlasnie dzieki poprawie formy w koncowce sezonu przegonila Lecha i Legie
W Wiśle reprezentanci... tak reprezentacja Polski Kostaryki Słowenii to faktycznie światowe ekipy. Może lepsze niż Estonia ale i tak kiepskie...
no tak trzeba miec w kadrze reprezentantów z pierwszej dziesiatki zeby wygrac z druzyna z kraju ktorego reprezentacja w swiatowym rankingu oblega 112 pozycje..Argentyna tez jest słaba bo przegrala z Boliwia 6-1 i Ekwadorem 2-0 nie wspominajac o remisie z Bialorusia ????

CO do WIsly to troche znam mentalnosc tej druzyny i wiem na co ja stac ty na jej temat wiesz tyle co o Levadii na którą w przekonaniu o jej dobry wynik z pewnoscia nie odwarzysz sie postawic wiecej niz 10 złotych ????
 
D 0

durex

Użytkownik
jak dla mnie mecz w sosnowcu to wypadek przy pracy, krakowianie słabo pracowali nad rywalem i byli pewni że estończycy to &#39;kelnerzy&#39; i że szykuje sie spacerek. no i z tymi kelnerami to pewnie i mieli racje tylko 3ba serca trochę w grę włożyć + trochę szczęścia i o wynik bądźmy spokojni. teraz przez tydzień każdy zawodnik wisły ma wbijane jedno do głowy - awans do dalszej fazy i jeśli nie staną się żadne cuda jak w II połowie meczu u nas (pogoda) to mogą wyjść przegrywając 2:0 a i tak wygrają. gram tylko za 1000 zł bo jestem już 2 w plecy (1000 na wiśle i dzień później 1000 na broendby które u siebie przegrało ciekawostka - z drużyna z tallina) i na więcej mnie nie stać. jeśli jednak miałbym te 2 tyś w kieszeni + 1000 który mi został grałbym za wszystko na WISEŁKE bo może i grali słabo ale kadra jaką dysponują i strach przed kibicami którzy po porażce czekają z maczetami na lotnisku by powitać mistrza polski sprawią że będzie 0:3 ????
good luck wisła:spokodfhgfh:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie każdy przed meczem widział osiągnięcia Levadi mnie jakoś wynik nie dziwi nie wierzyłem aby Kraków mógł wygrać z Estońskim zespołem który zdecydowanie lepiej prezentuje się na tle Wisły, Jeżeli Wisła w rewanżu nie pokaże czegoś specjalnego to odpadnie i wcale nie będzie to nikogo raczej dziwić , skoro ma się tyle sytuacji a graj jedynie Kirm który został sprowadzony co tutaj jest nie halo ? gdzie te transfery w Krakowie .... że juniorzy siedzą na ławce bo trener Skorża niema kogo innego tam dać.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie śniło mi się ze Wisła wygrywa po 12Min 2-0 i że sobie z Piwkiem w ręku siedziałem i oglądałem mecz na Otwartym Polsacie i teraz moje pytanie Polsat wykupił mecze Wisły prawda i jest jakaś szans że pokaże mecz w Tallinie na Polsacie czy tylko i wyłącznie relacje wykupiła Polsat sport i TV4??. Bo z tego co wiem na na Polsat sport w środę pokazują Finały LŚ
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja sie postanowilem zabawic inwestujac 30zl na mecze 2 druzyn ktore wygraly po 6-0 ???? z reguly po takich wynikach moze dojsc do bodobnych sytuacji
1. Glentoran - Maccabi Haifa
kurs:26.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
=====================================
1. FC Mogren - FC Copenhagen
k:26.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
=====================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
ako:676
====================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
AKo:2500
========================================
1. FC Mogren - FC Copenhagen
Ako:50.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
=========================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
Ako:50.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
=====================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
AKo:1300
=========================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:1/2
2. FC Mogren - FC Copenhagen
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:2/1
Ako:1300
========================================
1. FC Mogren - FC Copenhagen
kurs:11.00
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:X/1
===========================================
1. Glentoran - Maccabi Haifa
k:10.50P
1 poł./Pełny czas , Stawiasz na:X/1



Ogolnie polecam bardziej stawiac na overy zwlaszcza w meczach druzyn gdzie wynik zakonczyl sie 2-0 1-1 itp
 
blackhorse 0

blackhorse

Użytkownik
Tobet wystawił całkiem ładne kursy na awans Wisły (1.60) i Salzburga (1.65). Myślę, że na awans bardziej się opłaca zagrać niż na zwycięstwo tych drużyn, biorąc pod uwagę, że bramkowy remis premiuje te drużyny i jest w miarę realny, podczas gdy kursy na zwycięstwo są niewiele wyższe (po 1.70).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tylko że np w przypadku meczu Wisły remis bramkowy ale wyższy niż 1:1 a gdy miało by się skończyć 2:2 to już mało realne. Raczej by było 3:2 dla Wisły po jakieś kontrze bo Levadia nie odpuści na bak. no ale próbuj , jak dla mnie Wisła + Salzburg na win pewniaki
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
A ja postawilem takie 3 meczyki sobie:
Levadia - Wisła 2 (1.45) Typ na awans kurs szybko spadl bo rano o 11 jeszcze 1.6 bylo a juz o 13 z hakiem byl kurs 1.45

Bochemians - Salzburg Typ na awans: 2 Kurs 1.45 tez spadl drastycznie

Mogren Budva - Fc Kopenhaga Typ na zwyciestwo 2 kurs: 1.6
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja postawilem takie 3 meczyki sobie:
Levadia - Wisła 2 (1.45) Typ na awans kurs szybko spadl bo rano o 11 jeszcze 1.6 bylo a juz o 13 z hakiem byl kurs 1.45

Bochemians - Salzburg Typ na awans: 2 Kurs 1.45 tez spadl drastycznie

Mogren Budva - Fc Kopenhaga Typ na zwyciestwo 2 kurs: 1.6
Po pierwsze nie rozumiem dlaczego po raz kolejny piszesz Bohemians przez &quot;ch&quot; ;P Tak to mi się wyraźnie rzuciło w oczy i przepraszam, że zwracam uwagę, ale jestem wrażliwy na tym punkcie ;P

Jeśli chodzi o typy... Łatwo nie będzie. Wisła i Salzburg są teoretycznie o klasę lepszymi drużynami od rywali, ale jak sam widzisz gorąca dyskusja w temacie są zwolennicy i przeciwnicy grania na te drużyny. Widziałem Salzburg miażdżący Austrię Wiedeń przez 45 minut drugiej połowy, ale Salzburg niezwykle nieskuteczny. W Dublinie sytuacje sobie będą stwarzali ale raczej dużo mniej bo Bohs w obronie radzą sobie solidnie. A więc Salzburg musi zagrać o wiele bardziej skutecznie niż w poprzednich spotkaniach.

FC Kopenhaga? Po wygranej 6-0 nad Mogrenem przyszła porazka 0-2 w lidze z Nordsjelland. Ten mecz rewanzowy mogą potraktować jako sparing i poeksperymentowac ze skladem. Niby wygrac powinni, ale czy wygrają?
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Jak dla mnie najpewniejszym meczem z eliminacji ligi mistrzów jest mecz slowackiego Slovana Bratyslawa z Bosniackim Zrinskim Mostar.Wystarczy zerknac w tabele Bosniackiej ligi i zerknac jak Mostar pogrywal na wyjazdach w swojej lidze.Nie ma chyba na swiecie jeszcze jednej takiej ligi gdzie mistrz kraju zdobywa na wyjazdach tylko 14 pkt na 15 meczy ???? tak gra wlasnie Mostar.I ja wiem ze to sa europejskie puchary a nie liga Bosni ale zespol Slovanu mimo porazki w Bosni uwazam za zespol duzo duzo lepszy.
Slovan bedzie od poczatku zapewne atakowal gdyz ma strate jednej bramki i dla bardziej odwaznych proponowal bym typ Slovan HT/FT a ja prawdopodobnie zagram win Slovanu.Awans Slovanu tez jak najbardziej prawdopodobny
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
bourne statystyki to nie wszystko, ale tutaj się zgodzę z Tobą. Slovan poza tym, że lepiej prezentuje się w statystykach jest ogólnie (wg. mnie...) o klasę lepszą drużyną od Zrinskiego Mostaru. W pierwszym meczu z tego co pamiętam wygrał klub z Bośni co było niespodzianką. Chciałem obstawić Slovan, ale coś jednak mnie zniechęciło i na szczęście nie straciłem pieniędzy. Tym razem jednak na pewno zaryzykuję i postawię kilka groszy na Slovan z jakimś innym typem (AKO wgranicach 2.00). W poprzednim meczu kurs na faworytów wynosił 1.90-2.00. Teraz są w granicach 1.50 i widzę ładne value.
Jutro napiszę więcej na temat tego spotkania i może kilku innych.
 
G 0

genoak

Użytkownik
Witam. Przeglądałem mecze 2 fazy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów i od razu zauważyłem kilka ładnych typów. Po pierwsze - Wisła. Moim zdaniem klub z Krakowa zagra o niego lepiej niż w spotkaniu, które miało miejsce w Sosnowcu. Na Stadionie Ludowym podopieczni Macieja Skorży prezentowali się bardzo słabo. W drugiej połowie główną tego przyczyną były warunki atmosferyczne, które nie pozwalały na grę z pierwszej piłki. Więcej o tym meczu nie ma co pisać, gdyż wiadomo, że sporo na jego temat ukaże się w jutrzejszej oraz w środowej prasie w Polsce.
Kolejny typ to wygrana Salzburga. Sądzę, że tutaj jest bardzo podobna sytuacja, co w rywalizacji Wisły z Levadią. Red Bull - zespół mający ogromne aspiracje, walczący w każdym roku o tytuł mistrza Austrii, wydający spore pieniądze na wzmocnienia, co roku stara się awansować do Champions League. Jednak już w pierwszym meczu musiał obejść się smakiem. Wielką niespodziankę sprawił klub z Dublina, bez większych gwiazd, którego największą siłą się kolektyw. Według mnie zawodnicy tacy jak Nellise, Janko (superstrzelec, król strzelców Max Bundesligi) sprawią, że Salzburg przebrnie kolejną fazę eliminacji i zagra w 3 rundzie. Z pewnością wygrana nad Austrią Wiedeń sprawiła, że są obecnie w lepszej dyspozycji psychicznej.
Już jutro, we wtorek ciężki mecz czeka Slovana Bratysława. Nie śledzę ligi słowackiej, zamierzam się jej przyjrzeć głębiej w godzinach późniejszych. Zespół mistrza naszych południowych sąsiadów mierzy się z bośniackim Mostarem. Nie do końca wiem o ich umiejętnościach, ale można dojść do wniosku, że poziom ligi bośniackiej wzrósł (sukcesy reprezentacyjne). Przyznam szczerze, że tego meczu jeszcze nie jestem pewien, ale jutro myślę, że mi się wszystko rozjaśni.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Slovan Bratysława - Zrinjski Mostar to w pierwszym meczu piłkarze Slovana narzekali na stan murawy na jakiej przyszło im rozgrywać mecz w Bośnii. Teraz grają u siebie, już narzekać nie powinni ;) Mnie póki co kurs nie przekonuje, ale jeszcze przyjrzę się temu spotkaniu.
 
pawlo999 0

pawlo999

Użytkownik
bate borysow pierwszy mecz wygral 2-0 teraz zmierza sie u siebie z Makedonija czy podejda do tego meczu na luzie? wygraja?
 
V 0

vevs

Użytkownik
a teraz kilka słów z mojej strony ????
Jesli chodzi o Slovan Bratysława to ja proponuje zagrac ich z handi cap ze wygraja wiecej niz 1 bramka dobry kurs bo 2,3 http://www.efortuna.pl
Dlaczego tak. Juz pisze :
jesli chca przejsc dalej to musza wygrac minimum 2 bramkami lub przy 1-0 bedzie dogrywka jesli mnie pamiec nie myli. A nie szadze iz padnie wynik 1-0
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Wedlug mnie to lepiej stawiac na Slovan niz na Wisłe.Kluby z Bosni to typowo grajki wlasnego boiska wystarczy przyjrzec sie tabeli ligi.I to nie jest tak ze taki sezon sie udal akurat teraz.W sezonie 2007/2008 druzyna z bilansem u siebie 11-4-0 spada z ligi a druzyna z bilansem 4-1-10 na wyjezdzie zdobywa mistrza ????

W sezonie 2008/2009 jest podobnie.Wiec chyba znikome sa szanse ze Mostar ugra chocby remis w Bratyslawie.

A tu mecze od sezonu 2006/2007 druzyn z Bosni w wyjazdowych potyczkach:

Szachtior Soligorsk 0-1 NK Široki Brijeg
Heart of Midlothian FC 3-0 NK Široki Brijeg

Marsaxlokk FC 0-6 FK Sarajevo
KRC Genk 1-2 FK Sarajevo
Dynamo Kijów 3-0 FK Sarajevo


Dinamo Tirana 0-2 FK Modriča Maksima
Ålborg Boldspilklub 5-0 FK Modriča Maksima
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pogrubiłem wyniki moim zdaniem godne uwagi. Nie każdy wygrywa z klubem belgijskim na wyjeździe. W Albanii i na Białorusi wygrać do zera też nie jest łatwo. Moim zdaniem to jak grają między sobą w lidze owszem ma, ale nie tak duże znaczenie w europejskich pucharach. Slovan jest drużyną lepszą i wygrać powinien, przyjrzałbym się ewentualnym absencjom w składach oraz jakim ustawieniem gra Zrinjski Mostar i jak dużo bramek traci.

A tu mecze od sezonu 2006/2007 druzyn z Bosni w wyjazdowych potyczkach:

Szachtior Soligorsk 0-1 NK Široki Brijeg
Heart of Midlothian FC 3-0 NK Široki Brijeg

Marsaxlokk FC 0-6 FK Sarajevo
KRC Genk 1-2 FK Sarajevo
Dynamo Kijów 3-0 FK Sarajevo

Dinamo Tirana 0-2 FK Modriča Maksima
&amp;Aring;lborg Boldspilklub 5-0 FK Modriča Maksima
-------

VEVS aż takim optymistą bym nie był... ale Twoje pieniądze i jak chcesz to możesz grać, wszystko możliwe.

---
bate borysow pierwszy mecz wygral 2-0 teraz zmierza sie u siebie z Makedonija czy podejda do tego meczu na luzie? wygraja?
Jeśli kurs Cię zadowala i Twoim zdaniem wygrają to graj.. a jeśli nie... to nie graj ;P Na przyszłość opisz dlaczego drużyna ma wygrać itp. temat ma służyć wymianie zdań np. tak jak gorąca dyskusja nt. meczu Wisły Kraków, a nie tylko pytaniom czy ktoś wygra... ale niech Ci będzie...

Ambicje mieć powinni, Białorusinom szybko idzie ranking krajowy w górę, do czego walnie przyczyniło się m.in BATE. Kadrę z poprzednich rozgrywek pucharowych utrzymali, w lidze istnie dominują. Makedonija jest słabsza od Vardaru czy Rabotnickiego, ale mistrzem jakoś została. Już w pierwszym meczu można było zaobserwować, że BATE jest teamem o wiele lepszym teraz powinni to potwierdzić. Powinni, ale czy potwierdzą?
 
olek_ 0

olek_

Użytkownik
Co do meczu &quot;Białej Gwiazdy&quot; to bardzo wierze w awans nawet nie wyobrażam sobie innej możliwosci jak Wisłe w 3 rundzie.
Ktoś juz napisał pewną opinie z którą sie zgadzam. Mianowicie Krakowianie często nawet w lidze słabo rozpoczynali spotkania (najlepszy przyklad 1 połowa meczu z Cracovia) by potem po kilku &quot;ciepłych&quot; słowach Skorży w szatni diametralnie zmienic obraz gry w 2 części spotkania.
Tu przeszkodziła pogoda gdyz mimo przewagi nie grało sie łatwo przy takich warunkach.
Absolutnie nie szukam usprawiedliwienia dla ich postawy jednak wierze , że kompromitacji nie będzie. Dla wyniku w Sosnowcu wymowny jest obrazek z końca gry kiedy to Estonczycy , którzy są w trakcie ligi praktycznie padli ze zmęczenia a to Wiślacy dopiero wchodzą w rytm meczowy.
Mimo dużej sympati dla osoby i talentu Skorży sądze , że zrozumiał swoje błędy w zestawieniu drużyny .
Chodzi mi głownie o obsade kilku pozycji. Skorża na tyle nie docenił Estończyków , że zaryzykował Łobodzińskiego na prawej obronie, W rewanżu sądze , że na tej pozycji zagra Piotrek Brożek.
Zabolało ponownie stawianie naprawde według mnie utalentowanego Jirsaka jako cofniętego napastnika. To jest typowy środkowy pomocnik playmeker bez udziwnien na pozycjach.
Podsumowując pare roszad na pozycjach i gra przedewszistkim Ćwielongiem i Brożkiem w ataku oraz coraz lepsza &quot;świeżosc&quot; zawodnikow i powazne podejscie do sprawy i sądze , że po nielatwym meczu 2 na Wisle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom