>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
olek_ 0

olek_

Użytkownik
Zgadzam sie z TBM Wisła nie miała ławki to przede wszystkim.
Z doświadczenia wiem a troche poł profesjonalnie kopałem wiadomo gdy nie idzie szuka sie bodźca jakiegos nowego motoru napędowego.
Wiadomo Wisła bez Brożka dużo traci ale w ofensywie naprawde wiele traci też bez Boguskiego bez niego nie było by tylu bramek Brożka w lidze.
Strasznie mi źle myślalem , że przeczytam dzis w relacjach , że Wisła pokazała klase i rozjechala estonczyków np z 1-3 a tu ooooogromny zawód.
Staram sie przed sceptykami usprawiedliwiac może troche Wisłe ale naprawde w dwumeczu mieli ogromnego pecha. W pierwszym meczu Levadia 2 groźne strzaly jeden gol. Wisła w dwumeczu słupki i poprzeczki razem bodajże 4, w tym sytuacje sam na sam itp
Wiśle kibicuje od lat ...może od 1999 roku albo 2000 tak już wytrwale bardziej.
Zawsze w pucharach brakowało mi tej zadziorności Krakowski klub był kreowany na Polską BArcelone czy Real która miała zadziwiac (celowo nie pisze zachwycac) Polskich kibiców.
Wisła jak już wspomniałem miała co ich nie usprawiedliwia pecha w dwumeczu .
Jednak sądze , że najwieksza krzywde temu klubowi zrobił zarząd lub własciciel.
Tak wiem bez Cupiała nie było by wielkiej jak na nasze warunki Wisły...ale tam brak jest stabilizacji trenerskiej, polityki transferowej spokoju pracy.
Majac takich trenerów jak Kasperczak, Smuda czy teraz Skorża zwalniamy ich za często.
Oczywiscie w wywiadzie udzielonym po meczu coach Wisły bierze całą wine na siebie finałem bedzie zapewnie jego zwolnienie i...powrót Smudy.
Czy Wisła dzięki temu pojdzie do przodu? - śmiem wątpic.
Kadra Wisły przetrzebiona przez kontuzje sprawiła nie lada kłopot młodemu trenerowi Wisły ale na Boga , jak walczyc o LM nie mając w kadrze żadnego! prawego obrońcy , jednego zdrowego napastnika z prawdziwego zdarzenia (jednego gdyż Pepe Ćwielong niestety narazie nim nie jest).Co ma zrobic trener gdy przegrywajac rywalizacje przy stanie 0-0 ma jednego wartościowego ofensywnego ...pomocnika Łobodzińskiego , który notabene tydzien wczesniej grał na obronie.
Wogole niech pan Cupiał zobaczy co w ostatnich miesiącach latach dzięki &quot;ruchom kadrowym&quot; stało sie z przemianami na pozycjach piłkarzy.
To już jest irytujące , że Piotrek Brożek był napastnikiem za trenera Moskala potem pomocnikiem a skończył na obronie.
Diaz był lewym obrońcą potem stał sie środkowym by przemianowac go na środek pomocy.Jirsak , któremu naprawde robiona jest krzywda ustawiając go jako cofniętego napastnika, juz nie wspominając o prawej obronie Łoba.
Niedługo Sobol lub Cantoro zaczną grac w obronie...

Podsumowując mój i tak za długi i rozgoryczony wątek co do dzisiejszego meczu...jeśli cos jest do wymiany w drużynie Wisły to zastanowiłbym sie czy trener...
Raczej myślenie i sposób zarządzania Wisła...która kupując piłkarzy za darmo chce podbic LM z jednym bramkarzem , bez prawego obrońcy i z jednym napastnikiem...naprawde ciekawy plan.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wisła miała trochę pecha. W I meczu dwie poprzeczki, teraz dwa słupki ale widać, że optymalna forma miała przyjść za 3-4 tygodnie. Trochę to przypomina zeszły rok gdzie mieli problemy z Beitarem. Skorża sam przyznał, że zespół jest źle przygotowany bo szykowali się na następne rundy. Ale w sumie tak przygotowana Wisła i tak powinna roznieść Levadię. Ja będę optował za tym że mieli pecha, bo gdyby w I meczu Kirm wtedy trafił do siatki to ... Jasne, że Mistrz Polski powinien wygrywać nawet po przerwie ale co roku są jakieś niespodzianki gdzie nieprzygotowany do zespołu europejski potenant odpada z pucharów.
Nie rozumiem osób które się cieszą i śmieją z Wisły. Raz, że w europejskich puchar wszyscy gramy w 1 drużynie, bo liczą się współczynniki. Jak tak dalej pójdzie to nasz mistrz nie będzie nawet rozstawiony ... Dwa, że Wisła ... to najsilniejsza polska drużyna i to pokazuje że jesteśmy co raz dalej za zachodem. Mistrz Polski a nie ma żadnych wartościowych zmienników. Dwie, trzy kontuzje i nie ma kto grać. I w obronie i w ataku. Sam Brożek - i to jeszcze tuż po kontuzji - kryty indywidualnie przez często dwóch zawodników nie jest sam w stanie wygrać. Małecki, Ćwielong to nie są pewniacy nawet na Ekstraklasę, ja zresztą nie widzę w nich napasnitków. Bardziej skrzydłowych, ofensywnych pomocników. Działacze Białej Gwiazdy dali plamę nie dając Skorży odpowiedniego materiału. Liczyli pewnie, że to co jest da spokojnie awans w tej i następnej rundzie a do meczów z mocniejszymi rywalami ale ja twierdzę, że transferami za 100-200 tysięcy euro lub tzw. wolnymi gdzie zawodnikom płaci się po 300 tysięcy max. nie da się zwojować europejskich pucharów. Nie da się. Takie pieniądze można zarobić nawet w II bundeslidze, II lidze angielskiej itd. a prestiż i szanse wyprowania większe.
Liga chorwacka, serbska, rumuńska, cypryjska, czeska, izraelska, duńska, nam niestety strasznie odjeżdżają pod tym względem, nie mówiąc już o Rosji, Ukrainie, Austrii, Szwajcarii, Grecji itd. A dziwi mnie to, bo np. za pensję takiego Łobodzińskiego i Garguły można by już pozyskać jakiegoś ciekawego zawodnika itd. A Wisła interesowała się zawodnikami którzy nie mieścili się w kadrze PAO, Banika Ostrawa czy pozyskała gracza drużyny rezerw z Serie B. I jak tu konkurować. W polsce mamy duże oczekwiania a za mało jest działania ...
Trzeba się obawiać, że teraz Cupiał rozprzeda zespół. Ale poza Brożkiem i Marcelo reszta raczej zostanie, bo nie są to zawodnicy o których biłby się zachód. Także o przyszłość Wisły w lidze należy być spokojnym. Najbardziej by mi było szkoda jednak Skorży. Pokazał przez ten czas w Wiśle że potrafi zrobić najlepszy zespół w Polsce i wygrać mistrzostwo nawet z taką stratą po rundzie jesiennej. Szkoda też tego, że teraz zapewne Wisła się nie wzmocni a były plany zakupu jakiegoś klasowego napastnika, bramkarza. Teraz takie zakupy są niepotrzebne bo tak jak wspomniałem Wisła wciąż IMO jest najlepszym zespołem w Polsce i jest w stanie wygrać ligę. Lech, Legia może by przeszli Levadię bo mają więcej napastników ale nie zmienia to faktu, że żaden polski zespół nie jest w tej chwili w stanie grać w LM. Ciężko - jeśli losowanie nie będzie udane - będzie awansować do ligi europejskiej. Żeby grać dalej trzeba będzie mieć mnóstwo szczęście, złapać akurat formę, trafić na rywala w lekkim dołku itd.
Polska reprezentacja gra słabo, bo pojawia się bardzo mało ciekawych graczy. Mamy wyraźny regres młodych, zdolnych zawodników. W lidze też jest ich bardzo mało, więc zespoły które chcą grać w europejskich pucharach muszą być opierane na obcokrajowcach a do polski przychodzą tylko przeciętniacy ...
SAD BUT TRUE
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
dajcie juz spokoj z tym pechem to samo z tymi losowaniami na barcelone trafilismy rok temu
kiedys na real a teraz znowy na niby latwego przeciwnika a jak dla mnie to byla b grozna druzynaz wszystkich mozliwych do wylosowani o czym pisalem przed I meczem
ROK TEMU PO ZWYCIESTWIE Z BEITAREM WISLA BYLA W GAZIE I MYSLE ZE POKONALABY TAKIE DRUZYNY JAK Kaunas aRTMEDIE CZY LEVSKI SOFIA TO TRAFILI NA NAJTRUDNIEJSZEGO RYWALA barcelone...
pech pech
graty dla tych ktorzy postawili na Levadie
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kalmar ff-Debreceni vsc
Do tego spotkania radze podchodzić z dystansem, stawką jest awans nie wynik meczu
Węgrzy łatwo skóry nie sprzedadza mają znakomitą zaliczke.
Strzelajac gola zmuszaja Kalmar do zdobycia sumy 4 bramek dlatego nie wierze w totalna obrone pilkarzy z wegier Kalmar ma ostro atakowac jak z tego nie skorzystac?
typ-over:3,5
@2.95
asekuracyjnie na odrobienie strat (1/7 postawionej stawki)
2-0
@7.0
Ja trafilem chyba najwyzszy kurs wiec jesze gratulacji nie slyszalem ;)
Co do Wisly to coz można powiedzieć pilkarska kompromitacja wiec nie usprawiedliwiam ich tym ze pilkarsko byli lepsi bo nie grali z potentatem, wy za to nie usprawiedliwiajcie wiekszosci wpisow na Klub za które powinny byc dozywotnie bany chyba ze forum ma dalej dzialac pod szyldem ,,pozornie kulturalne&#39;&#39; nalezy sie okreslic czy dyskutujemy na tematy sportowe czy dajemy sie rozkrecac nieogarnietej gówniarzerii bo dzieki własnie nim sporo normalnych ludzi ogranicza sie jedynie do zerkania w temat zreszta powoli sam to zaczynam robic (dawniej z przyjemnoscia dyskutowalo sie na dane tematy teraz wynikaja same klutnie )
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Szkoda Wisły , już na pierwszym etapie,cóż na papierze wyglądali jako faworyt , niestety boisko to zweryfikowało.Jeden kolega nazwał drużynę z Tallina kelnerami i jakże się pomylił,bo tych już prawie w piłce nie ma.
Na miejscu Cupiała , Bednarz,Skorża out , a Franz do wzięcia od zaraz....a wynik gwarantowany
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Boisko zweryfikowalo ze nie zawsze lepszy wygrywa zobacz sobie skrot z meczu zamiast pisac kolejna głupote..wstyd jest ok tylko nie pisz że Levadia zasłuzenie awansowala do kolejnej rundy
Franz heheh chyba zartujesz juz byl w Wisle ja temu panu dziekuje
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Tommy , chyba jeszcze nie ochłonąłeś po porażce, i to ty piszesz głupoty,w piłkę wygrywa ten kto strzela więcej bramek , a nie ładnie gra dla oka,a Wisła cóż jest poprostu słabsza od Levadii i to są fakty a z tymi się nie dyskutuje........
ochłoń wreszcie bo to nie koniec świata....i przyjmij do wiadomości porażkę,bo też się zdarzają w piłce nawet z tymi teoretycznie słabszymi
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tu nie chodzi o kwestie awansu bo napisalem ze wstyd odpasc z taka druzyną.....pisze ze Wisla byla lepsza pod wzgledem pilkarskim w obu meczach i miala pecha...w Tallinie Levadia wyszla pare razy ze swojej polowy strzelili gola w ostatniej minucie
Stracony gol faktycznie sporo dawal skoro nie mogli sami trafic do siatki okazji bylo co nie miara wynik 0-0 to takze koniec LM, nawet mogli stracic ta bramke strzelajac jedna
Pisze to po to bo widze ze sporo osob probuje stwierdzac ze Levadia grałą lepiej od Wisly...owszem byla bardziej skuteczna pisanie ze byla lepsza to chyba delikatne wyolbrzymianie........
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kwestią podsumowania - odpadliśmy, wstyd, zażenowanie, blamaż, bla bla bla... spójrzmy na to z optymistycznej strony - nie gramy w pucharach więc szansa na to że odejdą (o czym się mówi cały czas) Marcelo, Boguski, Paweł Brożek czy nawet Kirm który już prezentuje się bardzo dobrze maleje, w przyszłym sezonie Wisła już powinna grac na swoim 35-tysięcznym stadionie, są 3 okienka transferowe aby ewentualnie znaleźć bramkarza (sorry Pawełek ale Ty się nadajesz), jeszcze jednego środkowego obrońcę (bo moje mieszane uczucia względem Jopa niestety znalazły potwierdzenie), i koniecznie napastnika. Z takim składem i na własnym stadionie można zajść dalej, osiągnąć więcej i po ewentualnym sukcesie... sprzedać zawodników, bo nie czarujmy się stać nas na co najwyżej jakiś jeden wyskok w pucharach a potem czeka nas odbudowywanie składu - taka prawda. Co do Strat - teraz mówi się o 1-2 mln euro strat, ale jakby nasz zespół teraz awansował do fazy grupowej LM to wpływy z biletów, reklam, banerów i innych działalności były by i tak dużo mniejsze z tym co można uzyskać na własnym stadionie - nie trzeba płacić za wynajem obcego boiska, przejazd piłkarzy, cierpieć za to, że nie wszyscy chętni kibice będą mogli dojechać do obcego miasta na mecz... tak więc jeśli w przyszłym sezonie Wisła wywalczy tytuł i wtedy awansuje do LM rachunek ekonomiczny będzie większy niż jak by to zrobiła teraz...

Nie można popadać w skrajność i wywalać trenera, bo Skorża gwarantuje przynajmniej tytuł mistrzowski, mówi się że ma przyjść Smuda, a co Smuda osiągnął w Lechu? gdyby Wisła trafiła na tych rywali co Lech w zeszłym roku tez by zaszła daleko, bo skład był i kontuzji nie było (nie jest to broń Boże atak z mojej strony na Lecha tylko subiektywne porównanie dokonań trenerów, żeby przypadkiem jakiś Lechita nie poczuł się urażony). Niestety Smuda jest lubiany przez Cupiała...

Powinniśmy więc zaśpiewać jak na meczu z Odrą (jak dobrze pamiętam) - Jesteśmy z Tobą, trenerze jesteśmy z Tobą!!! stanowcze NIE dla Smudy!!!
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Kwestią podsumowania - odpadliśmy, wstyd, zażenowanie, blamaż, bla bla bla... spójrzmy na to z optymistycznej strony - nie gramy w pucharach więc szansa na to że odejdą (o czym się mówi cały czas) Marcelo, Boguski, Paweł Brożek czy nawet Kirm który już prezentuje się bardzo dobrze maleje, w przyszłym sezonie Wisła już powinna grac na swoim 35-tysięcznym stadionie, są 3 okienka transferowe aby ewentualnie znaleźć bramkarza (sorry Pawełek ale Ty się nadajesz), jeszcze jednego środkowego obrońcę (bo moje mieszane uczucia względem Jopa niestety znalazły potwierdzenie), i koniecznie napastnika. Z takim składem i na własnym stadionie można zajść dalej, osiągnąć więcej i po ewentualnym sukcesie... sprzedać zawodników, bo nie czarujmy się stać nas na co najwyżej jakiś jeden wyskok w pucharach a potem czeka nas odbudowywanie składu - taka prawda. Co do Strat - teraz mówi się o 1-2 mln euro strat, ale jakby nasz zespół teraz awansował do fazy grupowej LM to wpływy z biletów, reklam, banerów i innych działalności były by i tak dużo mniejsze z tym co można uzyskać na własnym stadionie - nie trzeba płacić za wynajem obcego boiska, przejazd piłkarzy, cierpieć za to, że nie wszyscy chętni kibice będą mogli dojechać do obcego miasta na mecz... tak więc jeśli w przyszłym sezonie Wisła wywalczy tytuł i wtedy awansuje do LM rachunek ekonomiczny będzie większy niż jak by to zrobiła teraz...

Nie można popadać w skrajność i wywalać trenera, bo Skorża gwarantuje przynajmniej tytuł mistrzowski, mówi się że ma przyjść Smuda, a co Smuda osiągnął w Lechu? gdyby Wisła trafiła na tych rywali co Lech w zeszłym roku tez by zaszła daleko, bo skład był i kontuzji nie było (nie jest to broń Boże atak z mojej strony na Lecha tylko subiektywne porównanie dokonań trenerów, żeby przypadkiem jakiś Lechita nie poczuł się urażony). Niestety Smuda jest lubiany przez Cupiała...

Powinniśmy więc zaśpiewać jak na meczu z Odrą (jak dobrze pamiętam) - Jesteśmy z Tobą, trenerze jesteśmy z Tobą!!! stanowcze NIE dla Smudy!!!
Wisła gdyby grała tyle mecz co Lech wylądowałaby na miejscu Polonii albo Bełchatowa to raz. Także też nie zapędzaj się zbytnio. Cd trenerów to nie można tych dwóch porównywać bo Skorża ma dużo mniejszy staż. Natomiast umiejętności ma ogromne. Brak jedynie odwagi w ustawieniu na boisku. Co prawda do ultraofensywnego ustawienia potrzebna jest odpowiednia kadra więc gdyby ten warunek był spełniony może byłoby inaczej. Smuda w Lechu miał bardzo kompetentnych ludzi w zarządzie a przy najmniej narazie na to wygląda. jedynie nie rozumiem zwolnienia Smudy. Ale polityka transferowa idzie tam we w miarę dobrym kierunku.
NIE dla Smudy w Wiślę wyrażam dlatego że Franz wie na czym polega budowanie zespołu a Cupiał i cały zarząd Wisły nie ma bladego pojęcia o tym. Dlatego ten związek by i tak długo nie pociągnął. A Skorża pokazał że potrafi posklejać w całość to co jest i dlatego powinien zostać
Natomiast o mistrzostwie Wisły w przyszłym sezonie to Grzecho zapomnij
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
jeszcze napisz ze odpadli zeby obronic tytuł....
co do typow na przyszly tydzien to zdecydowanie mozna sprobowac Debreceni kurs ok 2.4 jezeli wykorzystaja choc 10% co stworzyla sobie Wisla to wygraja gladko....pewnie sporo noobow z forum zagra na Węgrów sporo tych co mowili ze Levadia grala lepiej od Wisly ;)
Kurs:4 na Slovan-Olympiakos hmmm mozna sie skusic za drobne

pozdrawiam internetowych napinaczy
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Nie zmieni się mentalność piłkarzy to nie mamy co marzyc o LM. Przeczytajcie wywiad z Danem Petrescu - bylym trenerem Wisełki.

Petrescu: Kiedy prowadziłem Wisłę, zawodnicy krzywili się, gdy aplikowałem im mocne, wyczerpujące treningi. Chodzili nawet poskarżyć się na mnie prezesowi Cupiałowi. Mówili, że jestem katem, że tak nie powinno się trenować. Chcieli mieć trenera przyjaciela. A Cupiał popełnił poważny błąd. Uwierzył zawodnikom, że trenują za ciężko, i pozbył się mnie przy pierwszej nadarzającej się okazji. W normalnych klubach takie zachowanie jest nie do pomyślenia. Prawdziwy prezes ufa zatrudnionemu przez siebie trenerowi, a nie użalającym się nad sobą piłkarzom.Żaden z moich zawodników nie narzeka, nie pyta, dlaczego robimy coś tak, a nie inaczej. Wiślacy pytali bardzo często, ciągle im coś nie pasowało. (...) Co oni (piłkarze Wisły - przyp. red.) mogą wiedzieć o prawdziwej sztuce trenerskiej, skoro większość z nich grała tylko w Polsce albo w jakichś podrzędnych klubach za granicą. (...) W Anglii ważny jest także charakter i psychika. Nie ma miejsca dla mięczaków i lalusiów.

Zwolniony trzy lata temu z Wisły Dan Petrescu triumfuje. Jego Unirea zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów, podczas gdy Wisła rozstała się z tymi rozgrywkami po fatalnym dwumeczu z mistrzem Estonii.

Cały wywiad: http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=21484
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom