>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj el LM poszły pięknie tak trzeba sobie powiedziec. Po niespodziankach w 1 meczach rewanże narazie wchodzą jak w masło. Oby potwierdzenie znalazło to w dniu dzisiejszym. Na dzisiaj znalazłem dwa mecze, o których w tym temacie zostało powiedziane niemal wszystko. CHodzi oczywiście o Salzburg i Wisle. Postaram się zebrac to wszystko w jedno miejsce i opisac jakos ;) Teoretycznie oba kluby muszą wygrac aby awansowac, ale ja się zabezpieczam w razie dogrywki i gram awanse.

VS

⚽LEVADIA TALLIN - WISŁA KRAKÓW​

Biała Gwiazda poza pucharami po pierwszym dwumeczu ? Dla mnie to wogóle nei wchodzi w gre. Nieraz zdarzało się już że potrafili się zmobilizowac na rewanżowe starcie po pierwszym nieudanym spotkaniu. Tak było chociażby w sezonie 2002/03 kiedy 1 mecz na Reymonta zremisowali 1:1 z Schalke by na wyjeździe wygrac 4:1;) To tylko tak ku pokrzepieniu serc wrzucam, przecież Levadia to nie powinien byc klub, który eliminuje najlepszego przedstawiciela Polskiej Ekstraklasy w pucharach!
Wracając do 1 meczu w Sosnowcu to tam można było wygrac spokojnie ale brakowało szcześcia. Najpierw poprzeczka Kirma, potem fatalny bląd Jopa. 2 połowa w anormalnych warunkach gdzie nie dało się kopac normalnie w piłke, kolejna poprzeczka Diaza aż wkoncu upragniona bramka w doliczonym czasie na 1-1. Śmiem stwierdzic że gdyby nie opady deszczu to Wisla strzeliła by szybciej bramke tuż po przerwie bo w 1 połowie pokazala kilka ciekawych akcjui. Szczegolnie Kirm grał na wysokim poziomie i już potwierdza że będzie wielką gwiazdą naszej ligi. Oby takich piłkarzy więcej w naszym kraju, bo często przyjeżdzają gracze z wysokim kontraktem a grają piach ! (Patrz Hiszpanie w Legii ...). Do składu wraca wkońcu Arek Głowacki i zastąpi Jopa, który jest i będzie niewypalem transferowym w tym sezonie. Nigdy nie byłęm zwolennikiem tego gracza i już raczej nie będe. Duet z Marcelo będzie bdb. Nie zagra jeszcze Pablo Alvarez, ale wydaje się że Piotr Brożek zagra na prawej obronie a lewą zajmie Junior Diaz. Można tu pisac i pisac ale WIsla ma lepszych pilkarzy i nie wyobrażam sobie żeby nie awansowała. Nic tylko licze na trio Małecki- Paweł Brożek - Kirm ????

Levadia, troche chyba za barzdo jest przeceniana tak sądze. OWszem mają dobry wynik z wyjazdu z pierwszego meczu, ale to może byc mało. W lidze przełożyli swój mecz bezpośrednio przed tym starciem. Na gwiazde zespołu wyrósl Rosjanin Andrejew. Poziom Ligi Estońskiej pozostawie bez komentarza. Z takimi kelnerami nie można odpaśc przeciez.

Przewidywane składy:

Levadia: Kaalma, Marmor, Morozov, Kalimullin, Teniste, Malov, Ivanov, Nahk, S. Puri, Andreev, Gussev.


Wisła: Pawełek, Piotr Brożek, Głowacki, Marcelo, Díaz, Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm, Ćwielong, Paweł Brożek.

Typ : Wisła Kraków awans @ 1,55 Tobet (7/10)

VS

⚽Bohemians Dublin - Red Bull Salzburg​

Irlandczycy dokonali tego co nie udawało się zbyt wielu ligowcom w poprzednim sezonie Austriackiej Bundesligi. Zremisowali na stadionie Red Bulla. Jednak remis dosć szczęśliwy biorąc pod uwage że jeszcze gospdoarze a konkretnie Janko nie wykorzystał karnego. Potem w meczu ligowym pokazali się z lepszej strony przez niemal całą 2 połowe siedząc na rywalach udało im się pokonac Austrie Wiedeń 2:1. Nosa w tym meczu miał Huub Stevens, bowiem dwaj rezerwowi strzelili bramki tj Alexander ZIckler i Tchoyi. Szczególnie ten drugi gracz powinien zaczac od początku mecz w Dublinie. Jest typem zawodnika przebojowego i kreatywnego, który rozrusza niejedną defensywe rywala. Austriacy są faworytem w dalszym ciągu tego dwumeczu. Mimo iż po 1 meczu wynik wskazuje bardziej Bohemians.
Irlandczycy u siebie w lidze są liderem z bardzo dobrym bilansem. Może i ich troche nie doceniam, ale Salzburg to profesjonalny klub jak na warunki europejskie i nie po to ściągali do siebie takiego trenera jak Steevens by sezon rozpocząc od wielkiej porażki. Jak dla mnie awans stanie się dziełem Salzburga i tak tez stawiam. Austriacy wzmocnią się napojem, ktory reklamują i uskrzydleni wywalczą awans do III rundy el Champions League :cool:

Typ : Salzburg awans @ 1,55 Tobet (7/10)
 
typser 0

typser

Użytkownik
FC Levadia Tallinn -Wisła K.

Typ: 2 do połowy spotkania
Kurs:2.15


Analiza: Dzisiaj o godzinie 18 odbedzie sie rewanzowe spotkanie 2 rundy eliminacji ligi mistrzow pomiedzy FC Levadia Tallinn a Wisla Krakow. Wisla w pierwszym meczu zaprezentowala sie bardzo slabo i wszyscy licza ze tym razem zaprezentuja sie duzo lepiej i wyeliminuja Estonska druzyne. Stawiam na ze wisla od poczatku ruszy do odrabiania strat( tak jak to zapowiadaja trenerzy) i do przerwy beda schodzili juz z 1-2 bramkowym prowadzeniem. Napewno duzym atutem w rewanzu, bedzie powrot do skladu kapitana wislakow i ostoi klubu czyli Arkadiusza Głowackiego, który powinien dac spokoj i pewnosc druzynie. Do gry gotowi beda rowniez Łobodzinski i Jop ktorzy narzekali na lekkie urazy. Liczac ze w Estoni beda dobre warunki pogodowe( nie tak jak w Sosnowcu) i troche lepsza skutecznosc Bialej Gwiazdy, Druzyna powinna awansowac do dalszych rozgrywek.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Kalmar - Debreczyn
Typ: gospodarze -1,5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:


Spotkanie rewanżowe II rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów w którym to zmierzą się mistrz Szwecji zespół Kalmar z mistrzem Węgier zespołem Debreczyn. W pierwszym spotkaniu dość niespodziewanie na własnym terenie Węgrzy wygrali 2:0 ze Szwedami i była to spora niespodzianka i tym samym zaliczka przed dzisiejszym pojedynkiem. Szwedzi są aktualnie w trakcie sezonu ligowego co na pewno będzie atutem przed tym spotkaniem w odróżnieniu do Węgrów którzy tak naprawdę dopiero przygotowują się do nowego sezonu. Warto tutaj wspomnieć, że w ubiegłym sezonie zespół Kalmar występując w pucharze UEFA pokonał w II rundzie eliminacyjnej u siebie Belgijski Gent aż 4:0! Wydaje mi się, że Szwedzi powinni i dzisiaj sobie poradzić ze słabym na wyjazdach Debreczynem i tym samym spotkać się z …no właśnie? z Wisła? czy Levadia? o tym przekonamy się już dzisiaj wieczorem. Powracając do samego spotkania warto zaryzykować za nie wielką stawkę na wygraną gospodarzy 2 bądź więcej bramkami czyli ahc -1,5 po kursie 2,6 w Gamebookers albo Betgunie.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Robson nie wstyd Ci? Nazwałeś Levadię kelnerami... to w takim razie wiślacy w barach myja podlogi i czyszczą toalety. Awansował lepszy i koniec. Od tej pory proszę zrozumieć że nasza piłka klubowa jest na żałosnym poziomie
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Robson nie wstyd Ci? Nazwałeś Levadię kelnerami... to w takim razie wiślacy w barach myja podlogi i czyszczą toalety. Awansował lepszy i koniec. Od tej pory proszę zrozumieć że nasza piłka klubowa jest na żałosnym poziomie
Mesjasz mylisz sie ???? Robson ma racje. Levadia to kelnerzy. Problem tylko, ze nasi pilkarze to rowniez kelnerzy. I w meczu kelnerow z kelnerami ci z Estonii okazali sie minimalnie lepsi.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Nie wierze... poprostu niewierze... KOmpromitacja stulecia...!!! Wiecej nei postawie na Polska druzyne wlasnie udowodnili ze nie warto...:cry: znowu zaklad w plecy... Dziekuje CI Wisło... Ale i tak lubie ten klub... Licze w LE na Lecha... W Talinie trwa szampanska zabawa w najlepsze a jak jutro jeszcze flora dalej przejdzie... to bedzie balanga przez tydzien... a u nas siasc i plakac...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
i to jest mistrz Polski? Dajcie spokoj, dzisiaj przestałem wierzyc w Polską piłke????

P.S Skorża zostanie zwolniony kurs 1,25
Dla mnie to najgłupsze by było jakby SKorża odszedl.
A nasza piłka to przeciez DNO i każdy o tym wie doskonale. Nasza liga to bagno a władze to szkoda gadac ????

Robson nie wstyd Ci? Nazwałeś Levadię kelnerami... to w takim razie wiślacy w barach myja podlogi i czyszczą toalety. Awansował lepszy i koniec. Od tej pory proszę zrozumieć że nasza piłka klubowa jest na żałosnym poziomie
Nic a nic mi nie wstyd bo ten mecz był do wygrania :!:
Zobacz pomezcowe staty
Statystyki meczu Levadia - Wisła: Sytuacje 9-21, strzały 10-18, strzały celne 5-6, zablokowane 2-11, spalone 0-3, rożne 2-14, faule 14-13.
Do tego słupek Sobolewskiego w 87min i wcześniej. Do tego dodaj sobie dwie poprzeczki w Sosnowcu i sam widzisz że brakowało szczęścia, ale wcale nie szukam usprawiedliwienia bo to dalej jest KOMPROMITACJA odpasc z kelnerami z Estonii :!: ehhh Oby tylko teraz nie wylali w takim momencie Macieja Skorży ...
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Dobrze, że nie tykałem meczu Wisły po raz drugi..

i to jest mistrz Polski? Dajcie spokoj, dzisiaj przestałem wierzyc w Polską piłke????

P.S Skorża zostanie zwolniony kurs 1,25
Niby Mistrz.. Daje głowę, że Lech by ich przeszedł. Na Skorżę raczej kurs 1.03..

Ile to już lat bez LM? Bo się zgubiłem.. Rok temu wygrali z Barceloną, teraz w dupsko z Levadią. Zmiana trenera, zmiana składu i zarządu. Tylko Cupiała troszkę żal. Starał się ????
 
foltest 0

foltest

Użytkownik
A ja bym powiedział że to dla Wisly oznacza nie tylko koniec LM ale i marzeń o mistrzostwie. I to kto wie czy tylko na rok... W klubie dojdzie do rewolucji - warianty moim zdaniem są dwa: albo Cupiał wywala wszystkich łącznie z trenerem Skorżą (nie wierze że on zostanie, nie ma takiej możliwości), albo Cupiał zabierze zabawki i sam odejdzie. Który jest lepszy ciężko powiedzieć. Czy szkoda Cupiała... też ciężko powiedzieć. Owszem przez bardzo długi czas utrzymywał Wisłe ale w ostatnich latach jak wspomnial sandomingo chciał tylko sprzedawać. Poza tym ktoś mi powie, ilu w ciągu rządów Cupiała Wisla miała trenerów? A ilu bramkarzy przetestowała od kiedy zaczęło się mówić że Pawełek jest zwyczajnie za słaby? Owszem, dobór zawodników to nie działka Cupiała jednak to on zatrudniał tam takich ekspertów jak Bednarz.
W ogóle można by się jeszcze długo rozwodzić nad tym żałosnym dwumeczem. Czy swiadczy on o poziomie naszej ligi? Tego trochę tak i trochę nie. Wisła to mistrz czyli taka druzyna która zdobyła najwięcej punktów w sezonie walcząc z Lechem i Legią. Tylko że jestem pewien że zarówno Warszawiacy jak i Poznaniacy z Levadią by sobie na luzie poradzili. I gdzie tu logika?
 
D 0

durex

Użytkownik
wtopiłem 1000 zł na mecz w sosnowcu + drugi 1000 zł dzisiaj???? w życiu się bardziej nie przejechałem. Ktoś powie, że taki jest sport ale to co nasi &#39;mistrzowie&#39; pokazali w dwumeczu świadczy nie tyle o poziomie całej ligi co o słabości tej konkretnej drużyny. nie mam słów, dla mnie to koniec z bukmacherką na długi czas nie z braku funduszy na granie bo takie są a z przekonania że chyba straciłem nosa którego kiedyś miałem. Wstyd mi za Wisłe a jeszcze bardziej za siebie że byłem taki naiwny i zagrałem 2 raz na najsłabszego mistrza polski jakiego pamiętam
pozdro:-?
 
B 4

bongo84

Użytkownik
myslalem ze pierwszyt mecz to przypadek i postawilem na tych szmaciarzy. ale dzis jednak sie pomylilem. jest tak jak zwykle. Zapowiadanie ze beda walczyc, itp itd, tylko z czym do LM skoro grajkow z estoni nie potrafimy nawet pokonac? zreszta kiedy ostatnio wisla zagrala ost dobry mecz w europejskich pucharach? nie pamietam
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
wtopiłem 1000 zł na mecz w sosnowcu + drugi 1000 zł dzisiaj???? w życiu się bardziej nie przejechałem. Ktoś powie, że taki jest sport ale to co nasi &#39;mistrzowie&#39; pokazali w dwumeczu świadczy nie tyle o poziomie całej ligi co o słabości tej konkretnej drużyny. nie mam słów, dla mnie to koniec z bukmacherką na długi czas nie z braku funduszy na granie bo takie są a z przekonania że chyba straciłem nosa którego kiedyś miałem. Wstyd mi za Wisłe a jeszcze bardziej za siebie że byłem taki naiwny i zagrałem 2 raz na najsłabszego mistrza polski jakiego pamiętam
pozdro:-?
po prostu pech
ja przed meczem nie zagralem va bank
ale pod koniec I polowy czytajac relacje z uefa.comWisła przewazala nie pomyslalbym nigdy ze moze zdarzyc sie taki scenariusz i postawielm za reszte co mam na koncie i tez bankrut a cos w I meczu przewidzialem ze Wisła bedzie miala ciezko i nie postawilem a wtym mi odbilo szkoda bo aktobe win kopenhaga rowniez
heh crvena zvezda tez sie meczyla z nimi niemilosiernie po karnych chyba wygrala wiec levadia to nie takie ogorki byly
jestem zly na siebie nie na wisle
po prostu mamy pecha
slupek sobolewskiego w I meczu w II polowie tez powinna Wisla strzelic wiecej goli zabraklo skutecznosci i szczescia levadia kontry wyptrowadzajac dobila wisle niestety
jestem zlyprzede wszystkim na siebie
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To jest piłka nożna, i takie rzeczy się zdarzają. Nie bronię Wisły ani naszej Ekstraklasy, bo nie ma czego bronić. Nasza cała piłka stoi na żenującym poziomie jak na tak duży kraj z Europy Środkowej. Trudno, przeszły ogórki z Estonii, niech się cieszą to jest ich chwila, ich pięc minut. A nasze kluby, niech przejrzą na oczy i przed graniem nie obiecują kibicom awansu do Ligi Mistrzów, bądź dalszych faz Ligi Europejskiej. Niestety nie możemy się cieszyć z fajnej gry polskiego zespołu. Ja się tak zastanawiam czym to jest spowodowane, że takie kluby jak Cluj, Aalborg, Anorthosis potrafią awansować i cos pokazać w tej Lidze Mistrzów. Polskie zespoły nie potrafią dojść do fazy grupowej... Przecież na Cyprze poziom piłki jest jeszcze słabszy niż w polskiej (podobno), a jedak od nich ktoś potrafił. W sporcie są niespodzianki ale dlaczego od nas kluby nie potrafią jej uczynić? Jedynie co pare lat ktoś w Pucharze UEFA przechodził pare rund. Kiedy doczekamy fazy grupowej Ligi Mistrzów w Polsce? Tego chyba nikt nie wie... więc poprosimy o przepisz na sukces od tych co potrafią:-D
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Robson nie wstyd Ci? Nazwałeś Levadię kelnerami... to w takim razie wiślacy w barach myja podlogi i czyszczą toalety. Awansował lepszy i koniec. Od tej pory proszę zrozumieć że nasza piłka klubowa jest na żałosnym poziomie
Tobie Mesjasz gratuluję, bo bądź co bądź przed meczem już zakładałeś, ze Wisła odpadnie. Takich ludzi szanuję, bo doskolanie wiemy, że jest też wielu takich, którzy teraz się mądrują po porażce &#39;trzeba było nie stawiać&#39; itp. a nic wczesniej nie napisali.

----

Wisła nie miała zawodnikow na lawce, którzy mogliby wejsć i pociągnąc drużynę to boju. To samo z czym miał problemy Lech kiedy rywalizował z Udinese. Prezes Cupiał pewnie rozgoryczony porażką. Poleci &quot;głowa&quot; Bednarza za to, że brakowało zmienników wartościowych na ławce. Paweł Brożek odejdzie z Wisły bo już nikt go na siłę nie będzie trzymal i odejdzie pewnie nawet za mniej niż 3mln euro.

Zgadzam się z tym co pisze Foltest. Z jednej strony to może byc koniec Wisły w walce o mistrzostwo. Obok Brozka moze odejsc takze i Marcelo. Może wróci Boguski, Garguła... moze będzie lepiej. Ale teraz takich zawodników wyraznie brakowało.

Kibicowałem Wisle, wierzyłem w spokojny awans, ale stało się... stało się coś niebywałego. Nie możemy bać się słów -&gt; porażka w dwumeczu z Levadią Talinn to wstyd dla naszej klubowej piłki, a skoro ja zagorzały obronca polskiej piłki to mówię, to musi cos w tym byc... przykre, ale prawdziwe.

Jedyna nadzieja, że Legia, Polonia i Lech jakoś zaistnieją w Lidze Europy. Jeśli tak się nie stanie to spadniemy w rankingu europejskim na łeb na szyję, bo co jak co ale ten ranking jest najważniejszy a nie jakiś ranking co podał Polską lige na 77 miejscu...


------

Kalmar, ktory typowalem odniosł pewne zwycięstwo, ale nie awansował, choc moim zdaniem bardziej na to zasłużyli Szwedzi aniżeli Węgrzy.

Obok odpadnięcia Wisły do tej pory nie było niespodzianek. Może taka się wydarzyć jesli bogaty klub Red Bull Salzburg odpadnie z Bohemians Dublin.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja powiem krótko kilka powód dla których Wisła przegrała
- Zlekceważyła rywala :!:
- Ich kadra była za słaba
- Myśleli że rundę przejdą sobie piechotą ....
- Błąd Dyrektora sportowego który nie zadbał o odpowiednią kadrę wraz z trenerem
- Brak dyscypliny taktycznej , gra na boisku wyglądała jakbym oglądał spotkanie C klasy.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Heh... Komentować meczu nie będę, bo nie ma najmniejszego sensu. Powiem tylko, że nie do końca na miejscu jest obwinianie o całe ZŁO dyrektora od spraw sportowych Jacka Bednarza prezesa Marka Wilczka a już tym bardziej trenera Macieja Skorżę, bo to nie oni odpowiadają za obecną sytuację w klubie. Tyle.

Oto pierwszy skrót dzisiejszego &quot;meczu&quot;: http://www.youtube.com/watch?v=g2iQv25sz38. Zapraszam do oglądania, do prawdy jest na czym &quot;oko zawiesić&quot;...
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Ja pisałem żeby nie stawiać bo się przejedziecie drugi raz (mialem racje)!! I postawilem ładnie po kursie 2 na 1x i pięknie mi weszło a więc dzień udany gdyż Wisły mi nie szkoda bo sama na to zasłuzyła. ????
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
A najgorsze jest to,że pomimo tylu okazji nie strzelili choćby gola,bo chyba akcji było co nie miara,co widać na filmiku dokładnie... :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom