>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Od siebie dodam może kilka informacji na temat paru meczy, które mam nadzieje się komus przydadzą ;)

VS

⚽Dinamo Zagrzeb - Pyunik Erewań​

Czempionaci z poprzedniego sezonu odpowiednio Chorwacji i Armenii zmierza się po raz drugi. Pierwszy mecz nie przyniósł rozstrzygnięcia bo zakończyl się remisem 0:0.
Jeżeli chodzi o transfery gospodarzy bo to na tym klubie trzeba skupic większą uwage to powrócił z 5-letniego wypożyczenia lewy pomocnik Denis Glavin, który ma 23 lata. Ogromnym wzmocnieniem jest bez wątpienia transfer napastnika Dimitrosa Papadopoulosa z Panathinaikosu Ateny. Dyrektor sportowy trwierdzi że to właśnie takiego gracza szukał na tą pozycje i takiego znalazł. Kolejnym pozyskanym graczem jest Emiliano Vila, także napastnik, który już strzela bramki w sparingach. Trener Krunoslav Jurczic jest zadowolony z tych dwóch zawodników. A ważną informacją jest fakt że DInamo udało się zatrzymac Mario Mandżukica w skladzie. W poprzednim sezonie zdobył 16 goli w lidze. Nieoficjalnie się mówi że władze klubu nie przekonaly nawet 12mln euro za tego gracza, bo takie oferty zglaszały kluby z Bundesligi.
Oczywiście nie obylo się takżę bez strat w klubie bo zespół opuścili Josip Tadic za 0,5mln euro powędrował do Grenoble. Niecały 1mln euro zapłacili włodarze Karlsruhe za Dino Drpica, a Bosko Balaban i Sokota zostali wypożyczeni. Ci którzy zostali w klubie to przede wszystkim warto zwrócic uwage na bramkarza Tomislawa Butine, znanego z występów w Liverpool FC Igora Biścana. Czecha Miroslava Slepicke , który fantastycznie poczynał sobie w barwach Sparty Praga. Ponadto w kadrze sa Brazylijczycy jak : Carlos, Etto, Sammir.
Liga Chorwacka inauguruje rozgrywki dopiero w nadchodzący weekend. Poprzedni sezon jak to bywa w ostatnich latach Dinamo wygrało w cuglach. Szczególnie mocno zespol czuje się u siebie. Bilans bramek 38-7 mówi sam za siebie. 14-1-2 to bilans meczów z poprzedniego sezonu na wlasynym boisku.

Goście znani są z dobrej defensywy przynajmniej w swojej lidze gdzie w 14 kolejkach stracili raptem 6 bramek. Przed meczem w Chorwacji zremisowlai u siebie 0:0 z Araratem w derbach Erewaniu co uznane zostało za duża sensacje w Amernii, bo goście w ten sposób zdobyli dopiero swój pierwszy pkt w tym sezonie ! Jednak liga rządzi się swoimi prawami tymbardziej Armeńska. Zapewne do Zagrzebia przyjadą z nastawieniem by nie stracic za wiele bramek. Ich ataki mogą byc nieudolne. Dla mnie tutaj jest tylko jeden faworyt. Są nim oczywiście gospodazre. Jakiekolwiek odpadnięcie CHorwatów uznam za wielką niespodzianke ale ona raczej nie wchodzi w gre. Jeżeli chodzi o typy to mam ich na oku pare na ten mecz. Skupiłem się na ofercie wystawionej przez TOBET. Widzi mi się tutaj po ciężkim meczu 1:0 góra 2:0. Na gości bym raczej nie liczył chociaz to jest futbol oczywiśćie i każdy błąd może zniwelowac moje typy, ale przed meczem tak własnie mi się ten mecz widzi, że głownie to gospodarze będa atakowac a goście typowo nastawieni na kontre lub staly fragment gry.

Typy : Dinamo Zagrzeb win @ 1,15 (10/10)
Pyunik Erewań nie strzeli gola @ 1,60 (8/10)
Poniżej 2,5 gola w meczu @ 2,20 (6/10)


VS

⚽Sheriff Tiraspol - Inter Turku​

Pierwszy mecz zakończony wygraną Mołdawian 1:0 po bramce Suworowa z karnego. Dzisiaj dojdzie do rewanżowego starcia. Finowie są w pełni sezonu bo liga Fińska gra systemem wiosna- jesień jak zresztą cała Skandynawia. Mołdawianie są blisko awansu i wyeliminowania bardziej znanego rywala i wyżej rozstawionego. Zatem taktyka na rewanz dla nich jest dośc prosta. Obrona i jeszcze raz obrona na pierwszym miejscu by nie zaprzepascic zaliczki. Potem liczenie na kontre. Ogólnie to mecz widzi mi się jako ...kopanina w środku pola ;)
Jeżeli chodzi o składy czy transfery to myśle że nie ma co się rozpisywac i szukac informacji bo nie wiele one nam podpowiedzą. Finowie to typowo underowy zespól że się tak wyraże. W Veikkausliga Inter Turku jest na 6miejscu ze stratą 10pkt do lidera. Swoją gre opierają a defensywie,w ataku są nieskuteczni. Ogólnie strzelają i tracą średnio jeden gol na spotkanie. Stąd w ich wykonaniu na 15 meczy 12 kończyło się underami w lidze. Nie odkryje jakiejś zbawczej teorii że w pucharach może byc podobnie a na gorącym terenie rywala będzie cięzko o bramki i odrobienie strat z 1 meczu. Dla mnie Under 2,5 gola dosc pewny w tym spotkaniu.

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,67 (8/10)


⚽Slovan Bratysława- NK Zrinjski​

Słowacy po 1 meczu musza odrobic strate 0:1 by awansowac do dalszej fazy rozgrywek. Są w stanie tego dokonac. 10 lipca zaczeli oni rozgrywki Corgon Ligi i bez większych problemów wygrali mecz inaugurujący sezon 3:0 z FK Senica. Wczśniej także Superpuchar Słowacji powędrowal w ich ręce. Bez watpienia gwiazdą w zespole jest ... trener 66-letni Duszan Uhrin, który w swojej karierze doprowadził reprezentacje Czech do srebrnego medalu ME w 1996r. Jeżeli chodzi o transfery w zespole to do kadry mistrzów Słowacji dolączyli Kornel Salata, reprezentant Bośni i Hercegowini Mario Bożic, obrońca Mamadou Bagayoko, napastnik Jakub Sylvstre i bramkarz z Koszyc Mariusz Putnocky. W kadrze Slowana znajduje się kilku zawodników którzy pamiętają boje w grupowej fazie Champions League z Artmedią Petrzalka m.in Jan Kozak.
W skladzie Slovana śmiem stwierdzic że są lepsi zawodnicy. DO tego dochodzi atut w postaci własnego stadionu , który w europejskich pucharach to rzecz niezbędna. Dla mnie w tym meczu mogą wygrac gospodarze, a kurs 1,50 wydaje się bardzo ciekawy i można go pobierac.

Typ : Slovan Bratyslawa win @ 1,50 (8/10)

Ode mnie to by bylo tyle na dzisiejsze mecze. Życze wysokich wygranych i zapraszam do konstruktywnej analizy i dyskusji na temat meczów;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
W Wiśle wraca już Głowacki, w środę zagra ciekaw jestem czy na środku obrony zagrają Marcelo i Głowacki a lobo z prawej strony, czy Marcelo i Jop a Głowacki z prawej strony... bardziej prawdopodobne wydaje mi się to pierwsze rozwiązanie, wystawienie Jopa z prawej strony to czyste samobójstwo, Łobo nie może zagrać dwóch słabych spotkań pod rząd zresztą jak cała Wisła. Co do stadionu - boisko po 2 metry krótsze z każdej strony od tego co ma Sosnowiec, murawa dobra, równa a sam stadion dużo ładniejszy od ludowego. Mały więc jakiegoś specjalnego ciśnienia ze strony kibiców nie będzie, za bramkami nie ma trybun więc bramkarze będą mieli spokój, w ogóle patrząc na ten stadion myślę że będzie się naszym dobrze grać.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W Wiśle wraca już Głowacki, w środę zagra ciekaw jestem czy na środku obrony zagrają Marcelo i Głowacki a lobo z prawej strony, czy Marcelo i Jop a Głowacki z prawej strony... bardziej prawdopodobne wydaje mi się to pierwsze rozwiązanie, wystawienie Jopa z prawej strony to czyste samobójstwo, Łobo nie może zagrać dwóch słabych spotkań pod rząd zresztą jak cała Wisła. Co do stadionu - boisko po 2 metry krótsze z każdej strony od tego co ma Sosnowiec, murawa dobra, równa a sam stadion dużo ładniejszy od ludowego. Mały więc jakiegoś specjalnego ciśnienia ze strony kibiców nie będzie, za bramkami nie ma trybun więc bramkarze będą mieli spokój, w ogóle patrząc na ten stadion myślę że będzie się naszym dobrze grać.
Moim zdaniem Glowa z Marcelo zagraja na srodku a wystawienie Lobodzinskiego na prawej obronie to jeszcze wieksze samobojstwo niz wystawienie tam Jopa, bo o ile Jop nie bedzie za wiele dawal do ofensywy to jako obronca ma zakodowane takie rzeczy jak &#39;trzymanie lini&#39; czy asekuracja prze kazdym zagraniu kolegi z formacji defesywnej. Jest jeszcze alternatywa z Juniorem Diazem, moze On zagrac na lewej obronie a wtedy &#39;Pietia&#39; na prawej lub sam Junior na prawej a miejsce w srodku pola po Diazie zajmie Jirsak.
 
olek_ 0

olek_

Użytkownik
Heh Głowacki na prawej obronie? Chyba w juniorach ????
Absolutnie jesli Głowa bedzie zdrowy to środek mistrzów Polski to MArcelo-Głowacki .
Podejrzewam także , że trener skusi się na Piotrka Brożka na prawej a Diaza na lewej obronie i w tej chwili to najpewniejszy wariant.
Chcialbym tez zobaczyc Jirsaka z Sobolem w środku ale to poczekamy zobaczymy.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Skorzystałem z typów Robsona, dodałem jeszcze Bate i mam nadzieje ze coś z tego wyjdzie ???? Chciałbym aby Wisła wygrała co do tej całej dyskusji choc jestem wiernym kibicem Legii , ale tylko dlatego aby każdy kto obstawia Wisłe (trzymam się od tego daleko) znowu nie wtopił! ????
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-21 19:00, Liga Mistrzów - eliminacje, Europa
FC Sheriff Tiraspol - Inter Turku ( Awans )
Typ: Inter Turku
Kurs: 4.25
Bwin


Czas na rewanże kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W jednym z pojedynków grają Macedoński Mistrz kraju Sheriff Tiraspol oraz mistrz Finlandii Inter Turku. W pierwszym meczu na stadionie w Turku sensacyjnie Sheriff wygrał 1-0 i jest bliżej awansu. Moim zdaniem jednak Inter mimo wszystko jest faworytem tego meczu, liga Fińska jest o wiele mocniejsza od Macedońskiej dlatego nawet nie ma jak porównywać tych klubów. Inter w lidze ostatnie sobie odpuścił mecz JJP na wyjeździe tylko po to aby zawodnicy byli przygotowani do tego meczu. Sheriff w lidze nie grał bo miał mecze przełożone. Dzisiaj aby typ mi wszedł Inter musi wygrać 1-0 lub wyżej. Sezon w Macedonii ruszył 10 lipca zawodnicy Sheriff mogą nie być jeszcze tak dobrze przygotowani, Inter gra w tym sezonie zdecydowanie dłużej ale forma nie jest najwyższa. Jednak jest to klub bardzo ambity przed sezonem wraz z HJK byli faworytami do Mistrza kraju, i moim zdaniem doświadczenie u zawodników z Finlandii zadecyduje. Wierzę że nie dojdzie do sensacjii i Inter awansuje do następnej rundy.​
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
2009-07-21 19:00, Liga Mistrzów - eliminacje, Europa
FC Sheriff Tiraspol - Inter Turku ( Awans )
Typ: Inter Turku
Kurs: 4.25
Bwin

Czas na rewanże kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W jednym z pojedynków grają Macedoński Mistrz kraju Sheriff Tiraspol oraz mistrz Finlandii Inter Turku. W pierwszym meczu na stadionie w Turku sensacyjnie Sheriff wygrał 1-0 i jest bliżej awansu. Moim zdaniem jednak Inter mimo wszystko jest faworytem tego meczu, liga Fińska jest o wiele mocniejsza od Macedońskiej dlatego nawet nie ma jak porównywać tych klubów. Inter w lidze ostatnie sobie odpuścił mecz JJP na wyjeździe tylko po to aby zawodnicy byli przygotowani do tego meczu. Sheriff w lidze nie grał bo miał mecze przełożone. Dzisiaj aby typ mi wszedł Inter musi wygrać 1-0 lub wyżej. Sezon w Macedonii ruszył 10 lipca zawodnicy Sheriff mogą nie być jeszcze tak dobrze przygotowani, Inter gra w tym sezonie zdecydowanie dłużej ale forma nie jest najwyższa. Jednak jest to klub bardzo ambity przed sezonem wraz z HJK byli faworytami do Mistrza kraju, i moim zdaniem doświadczenie u zawodników z Finlandii zadecyduje. Wierzę że nie dojdzie do sensacjii i Inter awansuje do następnej rundy.​
Sheriff to drużyna z Mołdawii ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Stabaek - KF Tirana
Stabaek w pierwszym meczu zagrał asekuracyjnie 4-1-4-1 przede wszystkim Norwegowie nie chcieli tego meczu przegrać i z wyniku 1-1 byli zadowoleni. Teraz w rewanżu są faworytem, trener zapowiedział zmianę ustawienia na 4-4-2. Najlepszymi zawodnikami w zespole są pomocnicy Kobayashi&lt;strzelec gola w pierwszym meczu&gt; Pontus Farnerud, napastnik Berglund i rezerwowy w pierwszym meczu, a dziś napastnik pierwszego składu Daniel Nannskog. Wszyscy są zdrowi i gotowi do walki o awans do kolejnej rundy. Atutem Stabaek jest własny specyficzny stadion ze sztuczną murawą. Tirana prawdopodobnie bez duetu pomocników, którzy byli najlepszymi zawodnikami ze strony Tirany w pierwszym meczu, a jeden z nich Muzaka strzelił gola. Gram na pewną wygraną Stabaek.
Slovan Bratysława - Zrinjski Mostar
W pierwszym meczu Słowacy narzekali na zły stan murawy na jakiej przyszło im rozgrywać spotkanie. Teraz zagrają u siebie więc na murawę nie mają prawa narzekać. Sezon rozpoczęli od pewnej wygranej nad Senicą. Zrinjski Mostar to drużyna, która moim zdaniem poza atutem własnego boiska w pucharach raczej wiele nie zdziała. Slovan wzmocnił się przed tym sezonem i na Słowacji nie wyobrażają sobie innej możliwości jak awans drużyny ze stolicy do kolejnej rundy. Po drużynie gości spodziewam się murowania bramki, bo wynik z pierwszego meczu w pełni ich zadowala. Jestem jednak zdania, że gospodarze zagrają na tyle z pomysłem i skutecznością, że wygrają ten mecz co najmniej dwoma bramkami bo piłkarsko są lepszą drużyną i pora to udowodnić.
z oferty Tobet
Stabaek - KF Tirana [handicap 0:1] | 1 - 1,85 (5/10)
Slovan Bratysława - Zrinjski Mostar [handicap 0:1] | 1 - 2,35 (5/10)

wersja bezpieczniejsza
Stabaek - KF Tirana | 1 - 1,30 (7/10)
Slovan Bratysława - Zrinjski Mostar | 1 - 1,50 (7/10)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja dzisiaj gram zdecydowanie Slovan. Robi się straszna masówka, ale co tam.
Wiele zostało napisane nt. tego spotkania. Rozmawiałem ze znajomym i obserwował poprzednie spotkanie. Bośniacy grali bardzo dobrze dopóki strzelili bramkę. Wtedy Slovan się ocknął i zaczął cisnąć, przestał się bawić/lekceważyć. Jednak i tak Slovan został zaskoczony dobrą taktyką ze strony Zrinjska. Wielu młodych zawodników zagrał rewelacyjnie. W dodatku w te wakacje mistrz Bośni stracił 5-6 ważnych zawodników i na pewno wynik pierwszego spotkania jest niemałą niespodzianką.
Jedna z gwiazd zespołu przeszła m. in. do Widzewa. Jest to Velibor Djuric, który grał tam pierwsze skrzypce. Inni zawodnicy, którzy odeszli: Nikolic, Serdarusic (to są ci najważniejsi). Zdecydowany lider drużyny, Mladen Zizovic jest też kontuzjowany. Inny kontuzjowany to obrońca Dzidzic.
Do tego napisał mi, że w pierwszym spotkaniu gospodarze popełniali i tak błędy, ale niestety Slovan nie wykorzystał nic. Zespół z Bratysławy grał formacją 4-5-1 czyli bardzoostrożnie, całą pierwszą połowę woleli się bronić. W tym spotkaniu to będzie inna bajka, zupełnie inna taktyka.
Podsumowując, Slovan spokojnie powinien pokryć handicap dzisiaj.
Do tego polecam również over 3.5 w meczu Partizanu, który zagra dzisiaj takim samym składem jak w poprzendim meczu ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Slovan gładko 4:0, Partizan pokrył over w 38 minucie ???? 2.10 i 1.90 jak w masło ???? Stabaek też na dobrej drodze do pokrycia handicapu. Dzisiaj dzień bez większych niespodzianek.
Moje 2 typy na ✅ dzisiaj ;)
 
G 0

genoak

Użytkownik
Można powiedzieć, że dzisiejsze mecze dobiegły końca. W żadnym z nich nie padła żadna niespodzianka więc można się spodziewać, że coś nieoczekiwanego się wydarzy w dniu jutrzejszym. Ciągle zastanawiam się nad postawieniem na Wisłę i Salzburg. Wydaję mi się, że te typy są bardzo prawdopodobne. Ciekawie wygląda również mecz potencjalnych rywali Wiślaków - Kalmar kontra Debrecen. Faworytem wydaję się być zespół gospodarzy jednak ja nie mam całkowitego przekonania, czy uda im się pokonać Węgrów. Zespół z Debreczyna ostatnio nieco odpoczął (pierwszy skład) ponieważ w meczu o Superpuchar zagrali zmiennicy. Ich statystyka gry na wyjazdach także nie jest zbyt zła. Co sądzicie o tym meczu? Czy jest wart gry? (chodzi mi o postawienie na gospodarzy).
Pozdrawiam.
ps. Zastanawiam się również nad meczem - Maribor vs. WIT Georgia.
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Z jutrzejszych meczy chyba omine granie na Salzburg i Wisłe.
Co do Salzburga kazdy tu wypisywal jak oni to kiepsko zagrali z bayernem i ze moze byc wtopa u siebie z Bohemiansem wiec czemu mieliby jutro dac rade w Irlandii???
Co do Wisly to mecz w Sosnowcu wyczółem zaraz po losowaniu ze moze byc ciezko.

Kusi mnie natomiast zagrac na niejakie Aktobe.Klub z Kazachstanu mimo wygrania pierwszego meczu w Islandii 4-0 u siebie chyba tez powinien wygrac bo waidomo co znacza punkciki do rankingu dla takiego kraju jak Kazachstan.A drugi meczyk to moze ten Kalmar?????Moze ktos cos wie na temat Kalmaru????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽Dinamo Zagrzeb - Pyunik Erewań 3:0​

Typy : Dinamo Zagrzeb win @ 1,15 (10/10)✅
Pyunik Erewań nie strzeli gola @ 1,60 (8/10)✅
Poniżej 2,5 gola w meczu @ 2,20 (6/10)⛔


⚽Sheriff Tiraspol - Inter Turku 1:0​

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,67 (8/10)✅

⚽Slovan Bratysława- NK Zrinjski 4:0​

Typ : Slovan Bratyslawa win @ 1,50 (8/10)✅
Skoro Benio może to i ja się pochwale dzisiejszym typowaniem :-|
Izzzzi :cool:

Ciekawie wygląda również mecz potencjalnych rywali Wiślaków - Kalmar kontra Debrecen. Faworytem wydaję się być zespół gospodarzy jednak ja nie mam całkowitego przekonania, czy uda im się pokonać Węgrów. Zespół z Debreczyna ostatnio nieco odpoczął (pierwszy skład) ponieważ w meczu o Superpuchar zagrali zmiennicy. Ich statystyka gry na wyjazdach także nie jest zbyt zła. Co sądzicie o tym meczu? Czy jest wart gry? (chodzi mi o postawienie na gospodarzy).
Co do tego meczu to czytałem gdzieś że Debreczyn nigdy nei przegrał w Szwecji a Kalmar nie pokonal u siebie rywala z Węgier. Jednak to tylko statystyka i historia, która ma znaczenie tylko przed meczem bo na boisku nikt nigdy na to nie patrzy przecież. Tak tylko chciałem to podac ;)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Kusi mnie natomiast zagrac na niejakie Aktobe.Klub z Kazachstanu mimo wygrania pierwszego meczu w Islandii 4-0 u siebie chyba tez powinien wygrac bo waidomo co znacza punkciki do rankingu dla takiego kraju jak Kazachstan.A drugi meczyk to moze ten Kalmar?????Moze ktos cos wie na temat Kalmaru????
Ja rowniez mysle o tym Aktobe. Raz ze w pierwszym meczu pokazali o ile lepsza sa druzyna od hafnar, a dwa, ze Islandczycy beda po wyczerpujacej podrozy i w zupelnie innym klimacie niz u siebie. Podejrzewam spokojne zwyciestwo Aktobe.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Co do tego meczu to czytałem gdzieś że Debreczyn nigdy nei przegrał w Szwecji a Kalmar nie pokonal u siebie rywala z Węgier. Jednak to tylko statystyka i historia, która ma znaczenie tylko przed meczem bo na boisku nikt nigdy na to nie patrzy przecież. Tak tylko chciałem to podac ;)

Wegrzy zagrali sporo lepiej w pierwszym meczu, stworzyli sytuacji tak mniej wiecej na wynik 4 lub 5 do zera, obroncy Kalmara kilka nieudanych pulapek offsaidowych, ogolnie Debrecen penetrowali ich pilkami prostopadlymi a i na skrzydle szaleli. Stara prawda w pucharach jest taka ze skandynawowie sa u siebie sporo mocniejsi ale dla mnie nie warto na nich stawiac po tym co zobaczylem w pierwszym meczu, Wegrzy bardzo fajnie pogrywaja gdy sa przy pilce i podejrzewam ze do tego beda dazyc a nie tylko liczyc na kontry, ja mysle nad typem ze goscie strzela, kurs w okolicy 1,5.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
&quot;Mamy świetną defensywę, ale musimy również szukać swoich okazji w ataku. Musimy być bardzo dokładni i zdyscyplinowani w naszej grze. Wisła przyjeżdża tutaj, żeby udowodnić swoją wartość. Będzie bardzo ciężko, ale damy sobie radę&quot; - trener Levadii, Igor Prins

&quot;Musimy próbować atakować w meczu z Wisłą Kraków. Nie możemy grać na 0:0 &quot; - Taijo Teniste.

to takie dwie wypowiedzi. W podobnym tonie wypowiada się Nakh Gussew Puri czy Subbotin. Blaszani są pewni siebie i chyba wygląda na to że pójdzie ostra wymiana ciosów.
Dzisiaj w Tallinie była bardzo zmienna pogoda raz deszcz raz słońce. Jutro ma być podobnie z lekką przewagą deszczu.
Wiślacy już trenowali na Kadrioru Stadion i z tego co czytam trochę narzekają na nierówność murawy. W Krk i Sosnowcu murawa jest kiepska ale piłkarze nic specjalnie nie mówili więc chyba fakt coś jest na rzeczy. Osoby odpowiadające za stan boiska twierdzą że murawa jest bardzo dobra i w pełni gotowa na spotkanie. Sam stadion jest raczej nie duży w pełni zaspokajający potrzeby Estońskich kibiców. Wielkiego ryku zatem nie ma się co spodziewać. Szkoda że nie ma transmisji...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kalmar - Debreczyn
Debreczyn po wygranej 2:0 na własnym terenie do Szwecji przyjeżdża z nastawieniem bronienia wyniku. Może i byłaby to skuteczna taktyka, ale tak na dobrą sprawę Węgrzy nie są żadną super drużyną grającą umiejętnie taktycznie w obronie. Kalmar ma w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników np. David Elm i Rasmus Elm to zawodnicy stanowiący o sile zespołu, ktorzy mogą przechylić szalę zwyciestwa na korzyść &quot;Kalmarów&quot;. Jestem zdania, że liga szwedzka jest mocniejsza od węgierskiej. Było to widoczne w meczu Elfsborga z Haladas gdzie gospodarze odnieśli pewne trzybramkowe zwycięstwo. Debreczyn w pierwszym meczu był niejako na fali, własna gorąco dopingująca publicznośc także zrobiła swoje. Teraz Węgrzy moim zdaniem mogą sami się zgubić. Pierwszy mecz wcale nie był aż tak nadtno na ich korzysć, ale udało im się osiągnąc dobry wynik. Kalmar preferuje ofensywny futbol i z pewnoscią tak zagra juz od pierwszej minuty meczu z Debreczynem. Moim zdaniem moze to przyniesc efekt w postaciu dogonienia wyniku z pierwszego meczu. Kto wie czy nie dojdzie do dogrywki.
Mój typ: Kalmar - 1,60 w Tobet (6/10) ✅ @ 3:1

*transmisja prawdopodobnie w eurosport 2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
&quot;Mamy świetną defensywę, ale musimy również szukać swoich okazji w ataku. Musimy być bardzo dokładni i zdyscyplinowani w naszej grze. Wisła przyjeżdża tutaj, żeby udowodnić swoją wartość. Będzie bardzo ciężko, ale damy sobie radę&quot; - trener Levadii, Igor Prins

&quot;Musimy próbować atakować w meczu z Wisłą Kraków. Nie możemy grać na 0:0 &quot; - Taijo Teniste.
Wyczuwam tutaj poczucie pewności siebie w szeregach Levadii. W Estonii tak na dobrą sprawę niewiele ludzi interesuje się tym spotkaniem. Mogli zrobić transmisję bo taka okazja awansu niezbyt często im się zdarza. Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Wisła ten mecz wygra.

Swoje środki zainwestowałem jednak w awans po kursie 1,55 w Tobet... obecnie jest już 1,50

Wisła awans 1,50 w Tobet [7/10] ⛔ @ Levadia awans
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
TBM, stawiasz, że Wisełka awansuje czego i my wszyscy im życzymy, ale żeby awansować trzeb wygrać nawet skromne 1:0. Jeśli będzie 0:0 to odpadamy, 1:1 mamy dogrywkę i szanse coraz bardziej się wyrównują. W 2-2 lub porażkę nie wierzę.
Nie lepiej było postawić na wygraną Wisły po 1.70-1.75?
Na pierwszy rzut oka zawsze łatwiej postawić na awans, ale tutaj lepiej chyba dać na bezpośrednie zwycięstwo w meczu po lepszym kursie.
Do boju Biała Gwiazda!
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kalmar ff-Debreceni vsc
Do tego spotkania radze podchodzić z dystansem, stawką jest awans nie wynik meczu
Węgrzy łatwo skóry nie sprzedadza mają znakomitą zaliczke.
Strzelajac gola zmuszaja Kalmar do zdobycia sumy 4 bramek dlatego nie wierze w totalna obrone pilkarzy z wegier Kalmar ma ostro atakowac jak z tego nie skorzystac?
typ-over:3,5
@2.95
asekuracyjnie na odrobienie strat (1/7 postawionej stawki)
2-0
@7.0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom