>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Z calym szacunkiem ale watpie aby byl kurs 2,05 mysle ze jest on troche za duzy jak do pierwszego meczu byl 1,20 ... mysle ze tak kurs bedzie oscylowal miedzy 1,70 ale czy 2,00?? watpie ale jezeli takowy bedzie to na pewno oplaca sie grac choć patrzac na sytuacje to nie jest ona za ciekawa Wisła gra na wyjezdzie z mistrzem ligi Estonskiej ktory zdominowal lige a tymczasem klub slabszy od nich z tego samego kraju Flora Tallinn wygrywa na wyjezdzie z Broendby Kopenhaga (zreszta z ktora potem moze sie zmierzyc Legia) Szczerze to nie zdziwilbym sie gdyby to druzyna z Estoni przeszla dalej ... .Niby Estonski klub Niby nie stworza nam problemu... nie zapominajmy ze oni sa w rytmie meczowym a Wisła nie oraz ma lekkie klopoty kadrowe.... nie bylbym tu taki pewny Wisły. Ale z drugiej strony jezeli chce osiagnac ta lige mistrzow, jezeli chce grac z najlepszymi to nie powinna miec porblemu z Estonczykami sam jestem ciekawy jakie buki dadza kursy na ten mecz
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Smiesza mnie tutaj wypowiedzi typu

&quot;....Ale z drugiej strony jezeli chce osiagnac ta lige mistrzow, jezeli chce grac z najlepszymi to nie powinna miec porblemu z Estonczykami....&quot;

Pokażcie mi drużyne ktora gra w eliminacjach i nie chce awansowac do rozgrywek grupowych???Kazdy chce.Ale nie kazdemu starcza na to umiejetnosci.
Chciec a moc to dwie rozne sprawy.Mi sie wydaje ze Wisła nie da rady.
Jak odbyło sie losowanie drugiej rundy i trafilismy na Levadie na jakiejs stronie znalazłem
że jest to nie za bardzo dobry przeciwnik dla nas jak na ten czas.
Od poczatku mecz Wisły z Levadia mi smierdział.Bo Sosnowiec bo Levadia ogrywała swoich ligowych przeciwnikow po 7-1 czy 5-1.
Dzien przed meczem czytam ze przyjezdzaja do Sosnowca z zamiarem strzelenia bramki.
I co???Niewiele brakło a by wygrali.A teraz po tym remisie wszyscy na Estonii zadowoleni.Mają szanse na awans.I przyznaje ze mają ogromna szanse.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Chodzilo mi o to ze kazdy mowil o Wisle &quot; teraz awansuja do ligi mistrzow ze jak nie teraz to kiedy , wkoncu jest w stanie sie mierzyc z najlepszymi&quot; a tu moze zakonczyc sie na Levadi.Aby awansowac koniecznie musza strzelic min 1 bramke z jednej strony to duzo a z drugiej malo. Wisłe stac na wygrana i osobiscie wierze ze przejda dalej.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Witam chce postawic jakies 3 mecze w eliminacjach do LM narazie wybralem 5 spotkan i z tych chce 3 wybrac oto one
F91 dudelange vs Fk Ventspils
Levadia vs Wisła
Glentoran vs Maccabi
Bochemians vs Salzburg
Fk Mogren vs Fc Kopenhaga

Ktore 3 z tych 5 byscie wzieli????
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Ja to się trochę wszystkim dziwie. Nie przejechaliście się już raz na Wiśle?? Chcecie drugi raz?? Ja obstawie z x na Levadie tylko jeszcze nie wiem za jaką stawkę. Myślę ze padnie tu taki sam wynik jak w Sosnowcu!
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Ja sadze ze Wisła bd prowadzila po 1 polowie juz 2 bramkami roznicy... Bo mocno przycisna i wkoncu te bramki padna... W Sosnowcu mieli 2 poprzeczki jakby to wpadlo sprawa awansu bylaby juz roztrzygnieta... Wiec nie wieze ze nie wygraja w Talinie... Do Wisły dorzucilbym Kopenhage jeszcze i jedna z trzech druzyn Maccabi , Salzburg , lub Fk Ventspils... Salzburg raczej odpada bo tam moze byc niespodzianka , wiec zostal Maccabi lub Fk Ventspils tutaj sie waham jeszcze...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z tego wszystkiego chyba najbardziej warto zagrać over2,5 kurs ponad 2.0 jest dla mnie zaskoczeniem i chyba najbardziej bezpieczny z oferowanych typow....
Levadia z pewnoscia nabrała optymizmu po meczu w Sosnowcu i w Tallinie zagraja odważnie.....zreszta nie maja wyjscia nie sa zbyt poukladani by grac na 0-0 taka taktyka bedzie dla nich destrukcyjna ..Ja licze na odpowiednie podejscie naszej druzyny i mimo wszystko prowadzenie przez nia gry gdy Wisla obejmie prowadzenie to Levadia bedzie musiala gonic wynik WIsla moze zaczac bardziej ryzykowac kazdy bramkowy remis powyzej 1-1 daje im awans..gdyby niedaj Boze to Wisla stracila bramke no to naprawde nie ma nic do stracenia jest to rewanz gra sie o awans nie wynik ;)
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ja sadze ze Wisła bd prowadzila po 1 polowie juz 2 bramkami roznicy... Bo mocno przycisna i wkoncu te bramki padna... W Sosnowcu mieli 2 poprzeczki jakby to wpadlo sprawa awansu bylaby juz roztrzygnieta... Wiec nie wieze ze nie wygraja w Talinie... Do Wisły dorzucilbym Kopenhage jeszcze i jedna z trzech druzyn Maccabi , Salzburg , lub Fk Ventspils... Salzburg raczej odpada bo tam moze byc niespodzianka , wiec zostal Maccabi lub Fk Ventspils tutaj sie waham jeszcze...
Optymista... obyś się nie zdziwił jak to Levadia przywita Wisłę dwiema bramkami. Wszyscy myślą że Wisła nagle grę odmieni... jakoś w to nie wierzę. Nie mogę sobie wyobrazić Wisły cisnącej rywala
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wcale sie nie dziwie skoro ogladales pol meczu ???? Wisla spokojnie mogla wygrac 3-1 nie liczac akcji brozka i maleckiego z 1 polowy gdzie to jeden sie wywrocil 5 metrow od bramki a drugi z tej samej odleglosci nie mogl przyjac pilki..dobrze nie grali bo zlekcewarzyli rywala kubel zimnej dostali wiec sobie wyobraź ???? Wielkim Atutem Wisły jest gra przy Reymonta a ty chyba dalej myslisz ze grali u siebie
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Wcale sie nie dziwie skoro ogladales pol meczu ???? Wisla spokojnie mogla wygrac 3-1 nie liczac akcji brozka i maleckiego z 1 polowy gdzie to jeden sie wywrocil 5 metrow od bramki a drugi z tej samej odleglosci nie mogl przyjac pilki..dobrze nie grali bo zlekcewarzyli rywala kubel zimnej dostali wiec sobie wyobraź ???? Wielkim Atutem Wisły jest gra przy Reymonta a ty chyba dalej myslisz ze grali u siebie
Nie ważne gdzie grali. Dali ciała i pokazali brak ambicji. To wystarczy. Co z tego że Wisła mogła wygrać. Nie wygrała i koniec. Levadia też miała w 2 połowie setke ale gość z 5m nie trafił. Wynik jest wynikiem a na boisku Levadii łatwo nie będzie i mnie czysta 1 nie zdziwi...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wspanialy argument na typowanie meczu ,,dali ciala i pokazali brak ambicji,, ???? CO z tego ze Wisla mogla wygrac?? A no to z tego ze jest rewanz czyli zupelnie inny mecz i skoro nie odniesli zwycieztwa dzieki braku ambicji i zlekcewazeniu rywala grajac o zycie w Tallinie z pewnoscia znowu jej brak pokaza tymbardziej ze ,, u siebie&#39;&#39; ledwo ledwo ... ???? no chyba ze uwazasz ze wiecej atutow jest po stronie druzyny której najlepszy zawodnik byl za slaby by zasilic szeregi Legii
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Wspanialy argument na typowanie meczu ,,dali ciala i pokazali brak ambicji,, ???? CO z tego ze Wisla mogla wygrac?? A no to z tego ze jest rewanz czyli zupelnie inny mecz i skoro nie odniesli zwycieztwa dzieki braku ambicji i zlekcewazeniu rywala grajac o zycie w Tallinie z pewnoscia znowu jej brak pokaza tymbardziej ze ,, u siebie&#39;&#39; ledwo ledwo ... ???? no chyba ze uwazasz ze wiecej atutow jest po stronie druzyny której najlepszy zawodnik byl za slaby by zasilic szeregi Legii
zawodnik o którym piszesz a konkretnie Andreev ma propozycje od Zenitu Krylii i CSKA Sofia. W Legii nie takich pilkarzy odrzucano że niby są za słabi. Gość w naszej lidze prawdopodobnie byłby jednym z lepszych napastników. To moje zdanie inni mogą mieć inne.
A czy Wisła ma więcej atutów? Nooo niewiem. Wyszkolenie techniczne? Oprócz Kirma Brożka i może pojedynczych jeszcze zawodników nikogo dobrego nie widzę. Sposób i styl w jaki przyjmują piłkę podają dośrodkowują strzelają itp jest na poziomie wręcz żałosnym chwilami (ten problem tyczy się całej ligi nie tylko Wisły). Po drugiej stronie mimo wielu niecelnych podań przynajmniej widać że Ci zawodnicy próbują coś ładnie rozegrać i czasem im wychodzi. Umiejętność kombinacyjnej gry + szybkość? Wisła gra wolno i często akcje są łatwe do odczytania. Jedynie Kirm widziałem niekonwencjonalne piłki posyła i Boguski też czasem jeśli gra. Po drugiej stronie może nie ma jakiejś koronkowości akcji ale owszem Puri Nakh Andreew i gdy jeszcze był Lemsalu to to ciekawie wyglądały akcje.
Koncepcja meczu w Tallinie. Skorża nie przyzwyczaił nas do odwagi (mimo to brawa za osiągnięcia) i ryzykować nie lubi. Dlatego ja nie sądze aby tym razem Wisła od razu nacisnęła. Zapewne zagrają jednym napastnikiem. Gdyby nawet Wisła jednak nacisnęła od pierwszych minut to bankowo natnie się na kontrę. Levadia ma swój stadion wymierzony co do centymetra co widać po sposobie rozgrywania kontr w lidze gdzie padają bardzo podobne bramki. Trener naszych rywali mówił że przykłada dużą wagę do tego by konkretne schematy zespół realizował automatycznie gdy tylko kroi się sposobność.
Bardzo ważna będzie też obrona Wisły. Jop mimo kilku dobrych i pewnych interwencji zalicza regularnie wpadki i nie byłbym pewny czy to mocny punkt zespołu. Reszta też rewelacji nie pokazuje. Po drugiej stronie obrona to też nie mur chiński ale grają twardo i zdecydowanie.
Nie chce mi się więcej o tym pisać. Uważam że Levadia Wisłę przejdzie. Jak nie przejdzie to płakać nie będe
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
W Izraelu tez zagrali lipe tydzien pozniej grali diametralnie lepiej....zreszta nie wiem jak mozna wyciagac takie wnioski po jednym meczu..tak samo ze Andreev bylby najlepszym napastnikiem tymbardziej ze chlopa widziales pierwszy raz na oczy zbyt duzo fantazji jak na 45 minut transmisji
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bardzo ważna będzie też obrona Wisły. Jop mimo kilku dobrych i pewnych interwencji zalicza regularnie wpadki i nie byłbym pewny czy to mocny punkt zespołu. Reszta też rewelacji nie pokazuje. Po drugiej stronie obrona to też nie mur chiński ale grają twardo i zdecydowanie.
Nie chce mi się więcej o tym pisać. Uważam że Levadia Wisłę przejdzie. Jak nie przejdzie to płakać nie będe
Arek Głowacki wraca na rewanż. Możliwe, ze Junior Diaz zagra na boku obrony.

Co do ligi estońskiej to nie oszukujmy się. Już swego czasu pisałem, że część drużyn to amatorskie kluby a kilkubramkowe wygrane są tam na porządku dziennym w tej kolejce nie musiała grać ani Flora Talinn ani Levadia a i tak mielismy np. wynik 10-0.

Osobiscie jestem zdania, że Wisła przejdzie Levadię.

45 minut jakie widzielismy w TV o niczym wielkim nie świadczy. Druga połowa to natomiast trudne warunki do gry w piłkę z opisow wynikało, ze Wisla dlugo utrzymywala się przy pilce i grala lepiej niż w pierwszej połowie. Kto grał kiedys na takim mocnym deszczu w piłkę ten wie, ze łatwo akcji się nie rozgrywa.

Radek Sobolewski się obudzi w srodku pola powinien dzielić i rzadzić. Głowa z Marcelo przytrzymają obronę. Piotrek Brozek np. z Juniorem Diazem po bokach obrony. Kirm i Małecki będą szarpali po skrzydłach, Brożek będzie miał więcej okazji do strzelania bramek. Będzie dobrze ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Też już zagrałem na Wisłę. Kurs jest jak najbardziej wart gry i co ważniejsze na pewno będzie coraz niższy. Piłkarzy Macieja Skorży stać na dobry występ w Estonii tym bardziej że przecież nie będą grac przeciwko Realowi czy Barcelonie. Chociaż po tych 45 minutach pierwszego spotkania nie można Białej Gwieździe wróżyć długiej przygody z Pucharem to jednak należy przyznać, że w spotkaniu rewanżowym powinni bez większych problemów pokonać drużynę Levadii.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
Wspanialy argument na typowanie meczu ,,dali ciala i pokazali brak ambicji,, ???? CO z tego ze Wisla mogla wygrac?? A no to z tego ze jest rewanz czyli zupelnie inny mecz i skoro nie odniesli zwycieztwa dzieki braku ambicji i zlekcewazeniu rywala grajac o zycie w Tallinie z pewnoscia znowu jej brak pokaza tymbardziej ze ,, u siebie&#39;&#39; ledwo ledwo ... ???? no chyba ze uwazasz ze wiecej atutow jest po stronie druzyny której najlepszy zawodnik byl za slaby by zasilic szeregi Legii
zauwaz ze legia to raczej robi najwieksze niewypaly transferowe niz znajduje kogos kto sie nadaje..
dlatego takie gadanie nie ma sensu ze sa slabi bo zawodnik levadi bobyl na testach i nie podpisali z nim kontraktu...
dobrze ze taki swietny byl aruabarena ????
Mimo wszystko uwazam ze Wisła awansuje chociaz na pewno nie bedzie latwo
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Prawda jest taka, że Wisła może zagrała słabo, ale miała więcej szans na strzelenie bramki i tyle. Podejrzewam gdyby Brożek lub ten nowy pomocnik strzelili bramkę na 1-0 to wynik oscylował by w granicach 3 czy 4-0. A tak strata bramki + deszcz = nasilająca się frustracja. Chłopaki chyba wiedzą po co jadą do Tallina. Łatwo na pewno nie będzie, ale awansować powinni z tym, że granie czystej 2 nie wiem czy jest warte tego kursu. Mecz &quot;dobry&quot; do oglądania a nie jakiegokolwiek stawiania ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
....Andreev walnal kartofla mijajac Jopa i w mig zrobi furore na zachodzie ;) ???? To bylo male porownanie do sily ognia naszej druzyny pozatym jeden zawodnik meczu nie wygra... a slabi sa bo widac to golym okiem Wisla w normalnych warunkach grajac na swoim przyzwoitym poziomie zmiotla by ich jednym pierdnieciem
A Andreev?? niech sobie gra w tej polamatorskiej lidze bo na wyzszym szczeblu radosc z pilki szybko straci.W Wisle graja prawie sami reprezentanci wiec masz odpowiedz kto jest slabszy kto mocniejszy mecz tak sie potoczyl trudno takie zycie robienie z Levadii dobrej druzyny istna komedia
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
....Andreev walnal kartofla mijajac Jopa i w mig zrobi furore na zachodzie ;) ???? To bylo male porownanie do sily ognia naszej druzyny pozatym jeden zawodnik meczu nie wygra... a slabi sa bo widac to golym okiem Wisla w normalnych warunkach grajac na swoim przyzwoitym poziomie zmiotla by ich jednym pierdnieciem
A Andreev?? niech sobie gra w tej polamatorskiej lidze bo na wyzszym szczeblu radosc z pilki szybko straci.W Wisle graja prawie sami reprezentanci wiec masz odpowiedz kto jest slabszy kto mocniejszy mecz tak sie potoczyl trudno takie zycie robienie z Levadii dobrej druzyny istna komedia
Dla mnie komedia jest że taki wielkoświatowy profesjonalny i nie wiadomo jeszcze jak potężny i święty według Ciebie krakowski klub o mało co nie przegrał z mistrzem tej jakże słabej i półamatorskiej ligi. I przestań pierdzielić o tych okazjach Wisły. Wynik jest wynikiem. Owszem trochę pecha mieli ale mecz był wyrównany. Grając na swoim poziomie? Przepraszam ale w ostatnim czasie to właśnie to co ostatnio pokazali jest mniej więcej ich poziomem (z wyjątkiem kilku meczy)
Cd Andreeva zanim się wypowiadasz zdobądź trochę informacji na jego temat. To samo klubu Levadii bo widzę że informacje masz wieeeeelkie.
Cd Beitaru.. rewanż był w Krakowie a nie na wyjeździe na trudnym terenie (bo trudny będzie napewno). Pozatym tamta Wisła a ta to dwie inne Wisły.
W Wiśle reprezentanci... tak reprezentacja Polski Kostaryki Słowenii to faktycznie światowe ekipy. Może lepsze niż Estonia ale i tak kiepskie...
Albo Levadia nauczy pokory albo dalej niektórzy będą myśleć że mistrz Polski to Firma. Bez odbioru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom