>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
ikso 0

ikso

Użytkownik
Ekranas - Baki [+0.5] FT 2:2 ✅
1.675
Bet365
5/10
✅ 3.375

Baku praktycznie nie jest Azerską drużyną. W znacznej większości są to gracze z Brazylii i Bałkanów. Osiągali dobre wyniki w okresie przygotowawczym. Liga litewska jest na pół amatorska i nic konkretnego nie pokazuje. W drużynę gości włożono mase pieniędzy więc można się spodziewać, że podejdą poważnie do tych rozgrywek.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Wisła Kraków - FC Levadia Tallinn (Ile goli zostanie strzelonych?) ✅
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.30 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu rozpocznie się pierwszy pojedynek II rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym Mistrz Polski, Wisła Kraków podejmować będzie estońską Levadię Tallinn.
Rywal Białej Gwiazdy to drużyna bardzo utytułowana (jak na estońskie, piłkarskie realia), która przez ostatnie 3 sezony zdobywała mistrzostwo kraju, również i obecnie prowadząc w ligowej tabeli (rozgrywki w systemie wiosna/jesień).
Co wcale nie znaczy, że na Starym Kontynencie należy się z nią specjalnie liczyć, gdyż w europejskich pucharach Levadii wiedzie się, delikatnie mówiąc, raczej słabo. Najlepszym wynikiem było wywalczenie awansu do I rundy Pucharu UEFA w sezonie 2006/07, kiedy wyeliminowali fiński Haka Valkeakoski (2:0, 0:1) i Twente Enschede (1:1, 1:0), by we wspomnianej rundzie odpaść po dwumeczu z Newcastle United (0:1, 1:2).
W ostatnim sezonie Mistrz Estonii w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów nie sprostał irlandzkiej Drogheda United (1:2, 0:1), więc co mógłby pokazać w jutrzejszym meczu z Wiślakami? Moim zdaniem, oprócz rozpaczliwej obrony dostępu do własnej bramki, niewiele. I właśnie dlatego też decydowałem się zatypować w tym pojedynku wynik underowy. To, że Krakowianie odniosą zwycięstwo, nie podlega raczej żadnym wątpliwościom, ale już ich gra, do jakiej będą niewątpliwie zmuszeni wobec defensywnych poczynań rywala, wcale nie gwarantuje wysokiego wyniku (zwłaszcza kiedy, w przypadku nie zdobytej we wczesnej fazie meczu bramki, w ich grę &quot;wkradnie się&quot; niepotrzebna nerwowość).
Mój typ: 2:0 (do przerwy 0:0) dla Białej Gwiazdy.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na NordicBet pewnie rowniez na Tobet sa ciekawe underki/over2,5 w ofercie 1.75/1.95 (gole dla Wisly)
mecz podobno na TV4 i polsacie sport

co do samego meczu Wisla bedzie chciala rozstrzygnac mecz na swoja korzysc trudno liczyc ze cos wpadnie do naszej bramki ok3-0
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik


Panowie, czy wejdzie ten kuponik ? ;) Widziałem wcześniej, że Salzburg nie wejdzie, ale ja myślę, że będzie 2:0 lub 4:0. Drużyna irlandzka to dno, a Salzburg w tym sezonie ładnie się spisał, wygrywając 16 meczy i przegrywając tylko 2. Więc co, z Bohemiansem wpadka ? Na 100% nie ???? Już 1000 złotych jest blisko, bo dzisiaj największy kurs wlazł, więc myślę, że reszta to faworyzowani gospodarze którzy mają przejść tą rudnę i wygrają ją bez problemu ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mają przejść..w jakim stylu to zrobią zobaczymy..chyba nie musze przypominac ostatniej potyczki Motherwell-Llanelli,Salzburg?? Austriacki potentat Bohemians Irlandzki wypadki chodz po ludziach
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Mają przejść..w jakim stylu to zrobią zobaczymy..chyba nie musze przypominac ostatniej potyczki Motherwell-Llanelli,Salzburg?? Austriacki potentat Bohemians Irlandzki wypadki chodz po ludziach
Pesymista ? ;&gt;

Cóż, w tamtym roku Rangers odpadł z FBK Kowno a Anderlecht z Bate Borysowem też dał czadu, więc Twoje argumenty są jak najbardziej słuszne.
 
9 0

9inzaghi9

Użytkownik
Witam to mój pierwszy wpis i mam nadzieję, że mój typ będzie prawidłowy ;)
Hafnarfjordur-Aktobe typ 1
Po pierwsze Liga Szwedzka jest zdecydowanie lepsza od Kazachskiej. Nie będę mówił o składach bo nie znam dobrze piłkarzy, wiem natomiast, że Hafnarfjordur jest zgraną drużyna, piłkarze mają dobry kontakt ze sobą. 94 % drużyny to Norwegowie, wiec to jest atut. Poza tym spójrzmy na statystykę :
Mecze: Hafnarfjordur
Forma: 3-3-3-3-3-3
Data Turniej Mecz Wynik
09/07-09 1. liga Hafnarfjordur vs. Fylkir 3:2
02/07-09 1. liga Valur vs. Hafnarfjordur 0:5
28/06-09 1. liga Vestmannaeyj. Hafnarfjordur 0:3
25/06-09 1. liga Fram vs. Hafnarfjordur 0:2
21/06-09 1. liga Hafnarfjordur vs. Trottur 4:0
14/06-09 1. liga Grindavik vs. Hafnarfjordur 0:3
W lidze gniotą wszystkich , w meczach u siebie strzelają 3-4 bramki.
Spójrzmy na drużynę gości, która grała regularnie w pucharach :
Mecze: Aktobe
Forma: 0-3-0-3-1-0
Data Turniej Mecz Wynik
22/07-08 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Sheriff Tiraspol vs. Aktobe 4:0
16/07-08 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Aktobe vs. Sheriff Tiraspol 1:0
02/08-07 Puchar UEFA Mattersburg vs. Aktobe 4:2
19/07-07 Puchar UEFA Aktobe vs. Mattersburg 1:0
19/07-06 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Aktobe vs. Met.Liepaja 1:1
12/07-06 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Met.Liepaja vs. Aktobe 1:0
Jak widać na wyjeździe ugrali równiutkie zero punktów
Według mnie to najpewniejszy mecz ;)
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam to mój pierwszy wpis i mam nadzieję, że mój typ będzie prawidłowy ;)
Hafnarfjordur-Aktobe typ 1
Po pierwsze Liga Szwedzka jest zdecydowanie lepsza od Kazachskiej. Nie będę mówił o składach bo nie znam dobrze piłkarzy, wiem natomiast, że Hafnarfjordur jest zgraną drużyna, piłkarze mają dobry kontakt ze sobą. 94 % drużyny to Norwegowie, wiec to jest atut. Poza tym spójrzmy na statystykę :
Mecze: Hafnarfjordur
Forma: 3-3-3-3-3-3
Data Turniej Mecz Wynik
09/07-09 1. liga Hafnarfjordur vs. Fylkir 3:2
02/07-09 1. liga Valur vs. Hafnarfjordur 0:5
28/06-09 1. liga Vestmannaeyj. Hafnarfjordur 0:3
25/06-09 1. liga Fram vs. Hafnarfjordur 0:2
21/06-09 1. liga Hafnarfjordur vs. Trottur 4:0
14/06-09 1. liga Grindavik vs. Hafnarfjordur 0:3
W lidze gniotą wszystkich , w meczach u siebie strzelają 3-4 bramki.
Spójrzmy na drużynę gości, która grała regularnie w pucharach :
Mecze: Aktobe
Forma: 0-3-0-3-1-0
Data Turniej Mecz Wynik
22/07-08 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Sheriff Tiraspol vs. Aktobe 4:0
16/07-08 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Aktobe vs. Sheriff Tiraspol 1:0
02/08-07 Puchar UEFA Mattersburg vs. Aktobe 4:2
19/07-07 Puchar UEFA Aktobe vs. Mattersburg 1:0
19/07-06 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Aktobe vs. Met.Liepaja 1:1
12/07-06 Kwalifikacje Ligi Mistrzów Met.Liepaja vs. Aktobe 1:0
Jak widać na wyjeździe ugrali równiutkie zero punktów
Według mnie to najpewniejszy mecz ;)
O rety, ale bzdety piszesz... Uznam że pomyliła sie liga szwedzka z islandzką, ale to szczegół... jedna na północy i druga na północy, tylko poziom nie ten... Ktoś pomyśli że się czepiam chłopaka, i słusznie, bo na jakiej podstawie wnioskuje ze &quot; 94 % drużyny to Norwegowie&quot; skoro nie zna składu?
To może lepiej zapoznaj się z ekipą Hafnarfjordur, bo ja spośród 22 piłkarzy tego klubu doszukałem sie 19 reprezentantów Islandii, 2 Danii i 1 Norwega. Jeśli nie wieżysz polecam stronę
http://www.soccerway.com/teams/iceland/fimleikafelag-hafnarfjordur/
Może po lekturze tej strony, zmienisz zdanie co do najpewniejszego według ciebie meczu ????
A tak wogóle to nie mam pojęcia jak mają się do siebie: statystyka meczów ligowych jednej drużyny do meczów pucharowych drugiej drużyny... Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz!
 
przemekg 16

przemekg

Użytkownik
Wisła Kraków - Levadia Wisła/Wisła (do przerwy/cały mecz) 1.57
Dosyć łatwy pojedynek czeka Mistrza Polski. Estończycy jechali autokarem, ponad 1400 km więc pewnie będą trochę zmęczeni. Dodatkowo liga estońska nijak się ma do słabej co prawda ligi polskiej, ale i tak kilka lig jest od naszej słabszych o kilka klas ???? Kurs na wygraną malutki, dlatego zdecydowałem się na zagranie Białej Gwiazdy do przerwy, gdyż uważam, że szybko wbijemy przyjezdnym brameczkę, a mecz zakończy się kilku bramkową przewagą ???? trzeba pokazać się z dobrej strony w początkowym etapie rywalizacji, żeby w późniejszych fazach drużyny czuły do nas respekt :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Panowie, czy wejdzie ten kuponik ? ;) Widziałem wcześniej, że Salzburg nie wejdzie, ale ja myślę, że będzie 2:0 lub 4:0. Drużyna irlandzka to dno, a Salzburg w tym sezonie ładnie się spisał, wygrywając 16 meczy i przegrywając tylko 2. Więc co, z Bohemiansem wpadka ?
Bohemians Dublin to dno? To solidna drużyna, której ambicją było dojśc jak najdalej w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Pech chciał, że trafili na Salzburg, który był jednym z najmocniejszych przeciwników jakich mogli wylosować. Tak czy siak zgadzam się, że Salzburg ten mecz wygra, zresztą sam o tym pisałem, ale Bohemians to dno? Pod żadnym pozorem!
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - FC Levadia Tallinn (połowa/koniec)
Typ: X/1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj Wisełka rozpoczyna kolejny podbój Europy i walkę o upragnioną Ligę Mistrzów...Spotkanie mimo wszystko nie będzie takie łatwe jak się wydaje...Levadia to od wielu lat najlepsza ekipa estońska mająca w pamięci znakomite występy przeciwko kilky znanym drużynom w Europie jak Crvena Zvezva czy angielskie Newcastle...prześledziłem formę dzisiejszego rywala Wisły:
11/07/2009 Meistriliiga Paide Linnameeskond vs. Levadia Tallinn W - 1:5
07/07/2009 Meistriliiga FC Kuressaare vs. Levadia Tallinn W - 1:7
20/06/2009 Meistriliiga Levadia Tallinn vs. Flora Tallinn W - 3:2
16/06/2009 Meistriliiga JK Tallinna Kalev vs. Levadia Tallinn D - 2:2
13/06/2009 Meistriliiga Levadia Tallinn vs. Viljandi Tulevik W - 5:0

Jak widzimy w lidze ta ekipa po prostu rzadzi i nie ma sobie równych...dwa ostatnie mecze to 2 zwycięstwa a bilans bramkowy 12-2 ! więc jak widać rywal jest w formie...Wisła rozgrywa mecze w Sosnowcu, kibiców nie zabraknie jednak moim zdaniem ten czynnik akurat będzie Wiślakom dziś przeszkadzał...kontuzjowanego Głowackiego zastapi dziś debiutujący po powrocie Mariusz Jop ciekawe jestem jeszcze formy kilku zawodników jednak stawianie grubych pieniędzy na Wisełkę dziś jest nieco ryzykowne...ja obrałem inny tor...śledząc wyniki Levadii czy tez Wisełki w sparingach myślę, że tu będzie sporo walki, dla mnie pierwsza połowa to będzie badanie sił i uważna gra w tyłach aby nie stracić gola, dlatego przewiduję tutaj remis do przerwy...Wisełka niby u siebie gra więc faworyt murowany...jednak jak się gra z takimi rywalami to chyba nie muszę przypominać...czeka nas ciekawy mecz jednak myślę, że Brożek czy inni ofensywni zawodnicy Wisły powinni w końcu rozmontować obronę Levadii...nie mniej jednak typuję remis do przerwy a rozstrzygnięcie meczu w drugiej połowie...sądzę iż jest to bardzo prawdopodobny scenariusz...po analize formy Levadii twierdzę, że tego rywala trzeba docenić...a jak będzie dzisiaj zobaczymy, typuję 0:0 a po przerwie 2-3 gole ????
Edit//
0:1/1:1
no takiego scenariusza to się nikt nie spodziewał &lt;zerka&gt;
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik


Panowie, czy wejdzie ten kuponik ? ;) Widziałem wcześniej, że Salzburg nie wejdzie, ale ja myślę, że będzie 2:0 lub 4:0. Drużyna irlandzka to dno, a Salzburg w tym sezonie ładnie się spisał, wygrywając 16 meczy i przegrywając tylko 2. Więc co, z Bohemiansem wpadka ? Na 100% nie ???? Już 1000 złotych jest blisko, bo dzisiaj największy kurs wlazł, więc myślę, że reszta to faworyzowani gospodarze którzy mają przejść tą rudnę i wygrają ją bez problemu ????

Heh wiesz czasami w zyciu jest tak, ze to wlasnie najmniejszy kurs nie wchodzi, ale powodzenia. Ja bym 300 zł nie ryzykował grajac na Salz, powinni wygrac, ale kurs stanowczo nieproporcjonalny do ryzyka. Ja w tej rundzie stawiam na Wisełke i Kopenhage - razem kurs 1,44 - według mnie mozna zagrac za wieksza stawke.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Debreceni VSC - Kalmar FF 2 2,60

Już dziś o 20:30 na Stadion Oláh Gábor utcai mistrz Węgier Debreceni VSC podejmie mistrza Szwecji, zespół Kalmar FF w ramach II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Kurs na Szwedów to duża przesada. Są w środku ligowego sezonu a więc do spotkania przystąpią z marszu, na wyjazdach grają przeciętnie, fakt ale prezentują niesamowicie ofensywną grę. Efekt? najwięcej strzelonych goli w lidze w spotkaniach wyjazdowych. Ogólnie Kalmar to najbardziej bramkostrzelny zespół swojej ligi. W poprzednim sezonie zdobywając mistrzostwo strzelili 70 bramek, w tym sezonie w 14 spotkaniach strzelili 25 goli, do lidera tracą tylko 4 pkt. Błyszczy ostatnio Rasmus Elm, który w ostatnich 3 spotkaniach strzelił aż 5 bramek! Denreczyn w poprzednim sezonie na własnym stadionie prezentowało się dobrze, wygrali 10 z 15 spotkań, przegrywając zaledwie 1. Zaprezentowali przy tym słabą defensywę, tracąc 17 bramek zanotowali dopiero 6 miejsce pod tym względem. Nie dawno zakontraktowali francuskiego napastnika Adamo Coulibaly&#39;ego. Jego certyfikat już dotarł na Węgry więc w tym spotkaniu prawdopodobnie zagra. Kalmar FF mógł odpuścić ostatni mecz ligowy by przygotować się na spotkanie w eliminacjach Ligi Mistrzów, ale nie zrobili tego, ba - z furią zaatakowali rywala strzelając w 45 minut aż 5 bramek. Widać, że czują się mocni przed tym spotkaniem. Debreczyn ma już doświadczenie w szwedzkimi zespołami, w ramach eliminacji tych samych rozgrywek w sezonie 2007/2008 przegrali u siebie 0:1 po bramce Daniela Mobaecka w 65 minucie i zremisowali na wyjeździe 0:0 z IF Elfsborg. Kalmar poprzedni sezon miał historyczny, zdobyli pierwszy w historii tytuł mistrzowski, w Pucharze Uefa zaprezentowali się dobrze: w 1 rundzie eliminacyjnej roznieśli Racing FC Union Luxembourg 3:0 i 7:1, w 2 rundzie odprawili belgijski KAA Gent 1:2 i 4:0, w 1 rundzie pokonali na wyjeździe Feyenoord 1:0 i ulegli u siebie 1:2. Czas więc na sukces w Lidze Mistrzów. Nie sądzę, by sparaliżowała ich trema przed spotkaniem w eliminacjach tych rozgrywek, dlatego stawiam na ich wygraną w 1 meczu.

z innych spotkań podoba mi się opcja X2 w meczu Interu i obie drużyny nie strzelą gola w meczu Salzburga, kursy nawet bardziej niż przyzwoite.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Co do meczu Salzburg - Bohemians...
Salzburg: Gustafsson - Schwegler, Sekagya, Dudic, Opdam(?)-Augustinussen, Leitgeb(?) - Ngwat-Mahop, Ilic, Svento - Janko
Nie zagrają: Schiemer, Pitak, Boussaidi
Dublin: B. Murphy - Rossiter, Shelley, Oman, Powell - Ndo, Keegan, Deegan, Brennan - Byrne, Crowe
Nie zagrają: Heary, Carey
Graham Carey won&#39;t be available in todays clash for the irish team.
And the other missing should be that of captain Owen Heary who&#39;s suspended.
Z tego co wiem są to ważni zawodnicy.
Champions League qualifiers at the Red Bull Arena:
15/08/07 Red Bull Salzburg 1-0 Shakhtar Donetsk
08/08/07 Red Bull Salzburg 4-0 Ventspils
09/08/06 Red Bull Salzburg 1-0 Valencia
02/08/06 Red Bull Salzburg 2-0 FC Zurich
Jak dla mnie Salzburg -1.5 @ 1.45 lub Obie drużyny nie strzelą @ 1.50.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Hej, mój typ na dziś to:
Haifa - Glentoran(+1) 1 (czyli Haifa z handicapem)
W najnowszym rankingu UEFA COUNTRY RANKING 2009 Izrael jest na miejscu 22., a Irlandia Płn. na miejscu 47. Dwadzieścia pięć miejsc różnicy to bardzo dużo. Poza tym ja pamiętam jak w poprzednich edycjach nie ligi mistrzów, ale pucharu UEFA kluby z Irlandii Płn. bardzo często trafiały w rundach eliminacyjnych na kluby z Danii (był podział na strefy) i przegrywały bardzo wyraźnie, a liga duńska jest zbliżona poziomem do izraelskiej.
Z tego co wiem liga północnoirlandzka jest półamatorska i zbliżona poziomem do walijskiej, a wczoraj Rhyl przegrał wyraźnie z Partizanem.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-15 17:30, Liga Mistrzów - eliminacje, Europa
Inter Turku - FC Sheriff Tiraspol ( Poł./Koniec spotkania )
Typ: Inter Turku/Inter Turku
Kurs: 2.50
Bwin


Dzisiaj o godzinie 17.30 w ramach Drugiej rundy Kwalifikacji do Ligi Mistrzów na stadionie Veritas Stadium w Turku miejscowy Inter podejmować będzie Mistrz Mołdawi Sheriff Tiraspol. W moim przekonaniu że zauważyłem że kursy na inter rosną to Oni dzisiaj wygrają a już w pierwszej połowie strzelą gola. Niewątpliwie Inter jest faworytem tego dwumeczu, jest to ekipa która gra w mocniejszej lidze Fińskiej. Ten sezon zaczęła jakoś słabo być może jest to spowodowane właśnie kwalifikacjami do LM bo Trener zapowiadał przed sezonem że chcą sprawić sensacje i wejść do fazy grupowej. Inter u Siebie 4-2-2 co nie jest słabytm bilansem, ogólnie w tabeli zajmują 6 pozycje. Sezon w Finaldnii ruszył już trochę czasu na pewno Turku są już zgrani i powinni wygrać bez problemów. Tego nie powiedziałbym o Sheriff które grało tylko 1 mecze jak na razie w lidze wygrali 6-0 ale z jakąś słabszą ekipą. Inter Turku ma dobry skład i mam nadzieję że ta ekipa wyjdzie skoncentrowana już od 1 minuty na ten mecz i wygra bez problemów.​
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
2009-07-15 20:15 Piłka Nożna&gt; Champions League qualifiers 2009/2010
Spotkanie: FC Kopenhaga (-1.5) - FK Mogren ✅ ✅ ✅ 6-0
Handicap
Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: expekt
FC Kopenhaga w tym sezonie zdobyli Mistrza Danii (7 tytuł w historii) i podejmują na swoim stadionie &#39;Parken&#39; ekipę z Czarnogóry, która dopiero drugi raz zagra w europejskich pucharach.
Rok temu dzisiejsi goście w Pucharze UEFA nie przeszli izraelskiego zespołu Ironi Kiryat Shmona.
Liga Duńska, a Czarnogórska to zupełnie inna bajka. O sile drużyn z Czarnogóry może świadczyć przejście Poloni Warszawy w pucharach ekipy Buducnosty, która w lidze pokonała Mogren 3-2!
Byens Hold zaczynają walę od 2rundy, ale Duńczycy nie próżnowali i przeprowadzili parę sparingów towarzyskich.
Liczę na minimum 2bramkowe zwycięstwo gospodarzy, których piłka jest dość ofensywna, aby później nie martwić się w Czarnogórze na zapas.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wisła dzisiaj powinna ze spokojem wygrac z estońskimi półamatorami. Podam może trzy argumenty.
- Trzon Wisły tworzą zgrani, ograni i doświadczeni piłkarze, którzy nie jeden mecz już grali na arenie międzynarodowej. A takich piłkarzy jest w Krakowie kilku.
- Dobre transfery. Z tego co wyczytałem, zobaczyłem - to Kirm naprawdę może godnie zastąpic Zieńczuka. Podpisali kontrakt z Jopem, no który mimo wszystko jakiś poziom prezentuje. Jest jeszcze Garguła, ale on oczywiście nie na tym etapie przygotowań.
- Atut ostatni to oczywiście boisko i powiedzmy lepsze samopoczucie ???? Levadia przyjechała do Sosnowca bodajże wczoraj. Męcząca droga autokarem raczej nie wpłynie dobrze nawet na sportowe organizmy:]
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wisła zremisowała i koniec. Jeśli macie dyskutować to proszę o kulturę :!: Inaczej polecą bany... długoterminowe. Żałosnych wypowiedzi nie tolerujemy tutaj.
bourne22 brawo. Jesteś najinteligentniejszym userem na forum.
 
T 0

tomkov

Użytkownik
Cóż można powiedzieć... szkoda tego meczu Wisły. W pierwszej połowie(którą mogliśmy oglądać) to najbardziej zabrakło chyba szczęscia. A z relacji drugiej połowy na onecie wynikało, że Wisła mogła ten mecz wygrać. Zawalili kupon, trudno- nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz(ja też przegrałem). Na pewno nie należy wyżywać się przed klawiaturą. Pozdrawiam normalną &quot;społeczność&quot; tego zacnego forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom