>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
D 0

durex

Użytkownik
Panowie pomóżcie!
będę puszczał kupon minimum za 500 zł nie wykluczone ze za 1000 zł co myślicie o triplu tj. Wisła, Red Bull Salzburg i Macabi Hajfa. wychodzi kurs 1.8 więc z tysia byłoby 1,8 tys
O Wisłe byłbym spokojny, żydy też sobie raczej poradzą boję się o austriaków widziałem sparing z bayernem nie grają nic specjalnego jednak potencjał (pieniądze) są duże powinni być przygotowani do sezonu jednak bohemians jest w środku sezonu i są w bardzo dobrej formie
co myślicie? ewentualnie co można wrzucić zamiast tych meczy?
dziekuje i pozdrawiam zyczac udanych i trafnych typow:spokodfhgfh:
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ja stawiam tak samo jak Ty - ta sama stawka, te same typy ale dodaję też Salzburg ???? chociaż wiele osób odradza ... zobaczymy, postawię dopiero we wtorek, kursy trochę spadną ale trudno, wiele analiz już było na tym forum aby odradzać grę pewniaków i zazwyczaj wchodziły. Poczekamy zobaczymy
 
L 0

labintatlo

Użytkownik


Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:
ja slowo co do wtorkowych spotkan
dziwi wysoki kurs na bate az 2,1 mistrz macedonii ma malo doswiadczenia a bate w tamtym sezonie mialo szanse pograc z dobrymi druzynam z lm sezon w ttrakcie prezentuja sie wysmeinicie w bialoruskich gazetach pisza ze liga robi sie nudna za sprawa ich wysmienitej gry mysle ze wygraja partizan tez powinen rozniesc walijczykow
heh dziwi kurs na dinam zagrzeb zespol z armeni kluczowych graczy sie pozbyl super mlodego np ktory przeniosl sie do ukrainy jednych z najlepszych moze bukamcherom chodzi o to ze w armeni jest prawie 40 stopni ciepla to rzeczywiscie moze byc problem ale dinamo ktore bnardzo aktywnie dziala na rynku transferowym nie powinno miec problemow
apoel? az taki wysoki kurs przeciw druzynie z wysp owczych;o nic tylko brac

co do wisly ja sobie zagram obie druzyny strzela jak zagra jop to pewny typ;p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Europejskie puchary... między niektórymi drużynami spora różnica klas, finansów itp itd. Osobiście skupię się przy grze na gospodarzy. Moim zdaniem nie warto ryzykować np. Apoelu, gdyż nie do końca wiadomo jakie warunki będą na Wyspach Owczych i czego po tej drużynie możemy się spodziewać. Akurat stamtąd informacje są raczej słabe, dużo wiecej można znaleźć o klubach z Gruzji czy np. Czarnogóry.

Na pierwszy rzut oka Kopenhaga, Salzburg, Wisła, Maccabi, Lewski jakiś over... to wygląda ciekawie.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
mi sie wydaje ze polprofesionalny klub jest gorszy od profesionalnego dodatkowo 500 kibicow apoelu sie wybiera na mecz wiec beda grac tak jakby u siebie
kurs 1,4 to prezent chociaz przez twoj post pojawily sie u mnie watpliwosci bo zmaierzam grubo zagrac ale zobaczymy moze sie nie myle
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Siemka, co myślicie o Kalmarze? Dość duży kurs, a moim zdanie lepiej się prezentuje niż Debreczyn. Ostatnio zwyżkowa forma i to jest na ✅ dla nich. Ostatnio seria 3 zwycięstw, z czego to w jaki sposób skasowali w sobotę Djurgarden może przestraszyć Węgrów, którzy zapewne są daleko od optymalnej formy. Wchodzą dopiero w sezon. A Kalmar? Ustępuje jedynie doświadczeniem jeśli chodzi o grę w pucharach ueropejskich, chociaż w tamtym sezonie grali w dawnym UEFA i pamietam że nieszczęśliwie odpadli. Jakby ktoś z was wypowiedział się na temat Szwedów... Może jestem niedoinformowany, ale kurs duży i myslę że warto spróbować. Co myślicie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
labintatlo jeszcze nic nie czytałem na temat APOELu to tylko takie moje wstępne rozważania. Tam na Wyspach Owczych może być różnie, nie wiadomo jakie warunki do grania czy będa grali na swoim stadionie czy w Thorshavn... Trzeba poczekać na jakieś info.

Co do meczu Debrecen-Kalmar to moim zdaniem dwie wyrownane druzyny. Rok temu Debrecen odpadl z Elfsborgiem, ale to chyba byla silniejsza druzyna. Co prawda Kalmar imponuje formą, ale czy ugra cos na wyjezdzie? Gdyby pierwszy mecz był w SZwecji gralbym na Kalmar, a tak się zastanowię.
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Wisła, Salzburg i FC Kopenhaga. Te zespoły muszą po prostu awansować dalej. Pierwsze mecze u siebie i sytuacja po 90&#39; powinna być jasna ???? Przy kursie ok. 1,2 na każdą z drużyn mamy ok. 1,73 AKO i gramy 10/10.

Drugie AKO Hafnarfjordur + Partizan ok. 2,16 ale to już znacznie lżej bo Serbowie na wyjeździe. Ew.do tego Lewski jakiś over czy handicap. Tak to widzę.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Tez zastanawiam sie nad meczem Hafnarfjordur - Aktobe . Kurs nawet ciekawy . Hafnarfjordur gra naprawde dobrze u siebie . Komplet zwyciestw. Aktobe w lidze tez idzie rewelacyjnie jednak patrzac an mecze wyjazdowe w pucharach z ostatnich lat to nieszlo im za dobrze . U siebie jako tako ale wyjazdy to wysokie porazki .

A co sądzicie o meczu FC Kopenhaga - FK Mogren ?
 
D 0

durex

Użytkownik
Panowie ja już zagrałem podparte BATE, WISŁE, MACABI i KOPENHAGE. puściłem to za 1000 zł do zgarnięcia 2100. analizowałem długo według mnie te 4 pozycje są najciekawsze z całej oferty.
Życzę wsZYSTKIM powodzenia i polecam te typy, pozdro:spokodfhgfh:
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Dinamo i BATE nie muszą wygrać. Chodzi mi o to, że &#39;mocni&#39; gospodarze muszą we wtorek/w środę wygrać a &#39;mocne&#39; wyjazdowe mogą &quot;zadowolić się&quot; remisami. Dlatego BATE można podeprzeć jeżeli już - jak napisał Durex.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja będę grał za większą sumę Salzburg + Kopenhaga + Maccabi + Wisła. Dlaczego tak ?

Salzburg ma trudnego przeciwnika, chyba najtrudniejszego z możliwych. Bohemians to ambitna drużyna, ale Austriacy mają kase, mają fajny stadion, grali sparing z Bayernem zremisowali 0:0, w lidze mogą mierzyc sie z Austrią z Rapidem silnymi rywalami. Bohemians na codzien nie moze mierzyc sił z mocnymi teamami dlatego pierwzsy mecz raczej przegra np 2:0.

Mogren gładko przeszedł team z Malty, ale wygrać tam wielką sztuką nie jest. Kopenhaga to silna drużyna, u siebie w lidze aplikowała rywalom po kilka bramek. na Parken Stadion już nie takie drużyny przegrywały.

Glentoran zamiast myśleć o Lidze Mistrzów bardziej skupia się na sparingach z teamami angielskimi oraz Rangersami ich takie mecze bardziej kręcą niż wyjazdy do dalekiego Izraela, a dobrze wiemy, że to gorący teren. Maccabi wzmocnione trzema zawodnikami pewnie powinno ograć mistrza Irlandii Polnocnej.

Wisły leciutko się obawiam, bo Sosnowiec bo brak meczów o stawkę, a Levadia w pelni sezonu i w przeszlosci potrafila się postawic Twente czy też Crvenej Zvezdzie. Ale nie wyobrazam sobie innego wyniku jak pewna wygrana np 2:0, 3:1. Jak nie teraz Liga Mistrzów to kiedy? Trzeba ograc Levadie koniecznie, bo na wyjezdzie mogą byc nerwy.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
no ja tez uwazam ze wisla wygra ale na pewno jezeli chce ktos ogladac mecz to nie polecam bo na pewno bedzie nerwowo levadia ma pare atutow
dodatkowo dwoch pilkarzy deklarowalo ze chce do lepszej ligi odejsc a gdzie sie maja pokazac jak nie w cl?
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ja chętnie bym przyjął na &quot;nie&quot; zakład czy Wisła Kraków zakwalifikuje się do fazy grupowej LM.

a ogólnie to prawie zawsze trafia się jakaś sensacyjka wśród najniższych kursów... któryś według mnie wypadnie. Zwłaszcza nie przekreślałbym Bohemians Dublin. Rok temu pokaz możliwości irlandzkiej piłki klubowej dała Drogheda którą o ile pamiętam strzał w poprzeczkę oddalił od awansu...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W srodowym pojedynku Wisly wykluczony jest wystep Arka Glowackiego, najprawdopodobniej na pozycji stopera zastapi go Mariusz Jop ktorego certyfikat dotarl dzis do klubu i z formalnego punktu widzenia nie ma zadnych przeszkod by wystapil w tym meczu. Luke po kontuzjowanym Peterze Singlarze na prawej obronie najprawdopodobniej wypelni Lobodzinski ktory zagral juz dwa sparingi na tej pozycji a dzis trener Skorza powiedzial ze jest mile zaskoczony efektami przesuniecia Lobo do obrony.

Prawdopodobny sklad:
Pawełek
Lobodzinski Jop (Diaz) Marcelo Brozek
Malecki Sobolewski Jirsak (Diaz) Kirm
Brozek Cwielong​
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Ja bym nie ryzykował grania na Salzburg za wieksza gotowke - widzialem ich spraring z Bayernem i niby osiagneli korzystny remis, ale styl w jakim to wywalczyli taki dobry juz nie byl. Piłkarze Bayernu przegrali kondycyjnie, dopiero od tygodnia przygotowywali sie na lige, a Red Bull Salzburg juz powinien byc gotow do rozgrywek. Według mnie 1,20 na Salzburg to stanowczo za niski kurs. Pozdrawiam
 
D 0

durex

Użytkownik
Ja bym nie ryzykował grania na Salzburg za wieksza gotowke - widzialem ich spraring z Bayernem i niby osiagneli korzystny remis, ale styl w jakim to wywalczyli taki dobry juz nie byl. Piłkarze Bayernu przegrali kondycyjnie, dopiero od tygodnia przygotowywali sie na lige, a Red Bull Salzburg juz powinien byc gotow do rozgrywek. Według mnie 1,20 na Salzburg to stanowczo za niski kurs. Pozdrawiam
absolutnie sie zgadzam, za austriakami przemawia jedynie własne boisko i to że... mają pieniądze a co się z tym wiąże potencjał jednak przeciwnik raz że z dość solidnej ligi dwa że charakter wyspiarzy wzyscy znamy będą gryźć trawę od 1 do ostatniej minuty. dla mnie RED BULL SALZBURG - NO BET
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Tak czytam te wypowiedzi w sprawie meczu Salzburg-Bohemians i coraz bardziej podopowiada mi cos zeby wlasnie na nich postawic.Kazdy patrzy pod kątem meczu z Bayernem.Ale przeciez Salzburg to klub nie byle jaki.Mają pieniadze maja doswiadczonych i ogranych zawodnikow jak Zickler,Nelisse,Opdam,Ulmer,Aufhauser,Schober i maja napewno wieksze aspiracje niz skonczenie eliminacji na drugiej rundzie.Skoro maja awansowac dalej a nie wygrac u siebie to chyba raczej nie wygraja w Dublinie.I ze Bohemians jest z wysp i bedzie gryzl trawe od pierwszej do ostatniej minuty to po pierwsze wcale nie musza wygrac a po drugie Salzburg nie stanie i nie bedzie stal.Moze i Bohemians jest w gazie bo ogrywa wszystkich w swojej lidze ale czy Salzburg to nie druzyna z troszke innej półki????Mi sie wydaje ze tak i bardziej bym sie obawial o Wisłe niz o ten Salzburg ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom