>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
kurcze ale Skorża zamiast Jopa mógł już lepiej wziąć kogoś z Trybun do obrony ;/
Ale spokojnie w Estonii ich pojedziemy choć wtopiłem nie złą kasę to trochę się ciesze może teraz dadzą kurs ok 1.7 może wyższy. Kurde Wisła Mogła to wygrać najbardziej mi szkoda tej poprzeczki z 33&#39; min Crystiano Ronaldo Kirma ja szczerze mówiąc widziałem ją już w bramce ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z LM widzę tylko trzy ciekawe typy, którym warto bliżej się przyjrzeć.
Na pewno Bate Borysów. Jak już było napisane wcześniej w pojedynku z Makedoniją Skopje jest zdecydowanym faworytem. Wszyscy pamiętamy jak w poprzednim sezonie Bate sensacyjnie zakwalifikowało się do fazy grupowej LM i grało w niej bardzo dobrze. Kurs 1.80 wydaje się idealny aby grać na będących w świetnej dyspozycji Białorusinów.

Cypryjczycy z Nikozji zagrają na wyjeździe z EB Streymur, które w lidze Wysp Owczych gra bardzo słabo. Kurs 1.40 myślę, że mozna zagrac aczkolwiek ja chyba zrezygnuję z tego typu.

Z nizyszch kursów polecam FC Kopenhage. Kurs taki sam jak na Wisłę czy Salzburg a wydaję mi się, że ten typ jest zdecydowanie najlepszy.

Odradzam natomiast stawianie na Hafnafjordur. Sam chciałem zagrać na Islandczyków, ale gdy zobaczyłem jak Aktobe gra w rodzimej lidze wole po kursie 1.55 nie ryzykować. Nie polecam również po niskim 1.50 grać na Inter Turku. Sheriff ma ogranie w kwalifikacjach europejskich pucharów i wcale nie stoi na straconej pozycji. Salzburg, Wisla czy tez Dinamo Zagrzeb po zaproponowanych takich, a nie innych kursach odpuszczam.

Podobnie jak przy LE tutaj równiez swoich typów nie podpieram informacjami o transferach i atmosferach panujących w wspomnianych klubach. Jeżeli ktoś posiada jakieś ciekawe info, proszę o podzielenie sie nim. Na pewno taka informacja się nie zmarnuje.. ;)
Takie lekkie podsumowanie moich typów i przypuszczeń z kwalifikacji LM.

Proponowane:
Bate Borysów ✅
Apeol Nikozja ✅
FC Kopenhaga ✅

Odradzane:
Hafnafjordur ✅
Inter Turku ✅
Salzburg ✅
Wisła ✅
Dinamo Zagrzeb ✅

Szkoda tylko, że z tych meczy wybrałem tylko Bate, a zdecydowałem się na minę w postaci Maccabi z Ligi Europejskiej.
Następnym razem będzie trzeba dwa razy pomyśleć przy klejeniu kuponów bo podsumowanie wygląda świetnie, a stan konta się wcale nie powiekszył.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zaskoczeniem w meczu Wisły było... samo ustawienie krakowskiej jedenastki. I tutaj Maciek chyba popełnił spory błąd - sparingi grane w ustawieniu 4-4-2 z dwójką napastników Brożek, Ćwielong, czy to z Újpestem, Rijeką, Mattersburgiem czy w końcu z Sosnowcem, kiedy wiadome było że nie zagrają ani Singlar, ani Głowacki. Z Levadią wychodzimy w ustawieniu 4-5-1, trochę to dla mnie niezrozumiałe. Ćwielong też jest chyba nie doceniany, przy bramce tylko dołożył nogę ale w najbliższym czasie chyba nie szykuje się żaden nowy napastnik nam więc chłopak zasłużył chyba na jakiś kredyt zaufania. Po za tym ten stadion w Sosnowcu... (czepiam się samego stadionu, nie murawy, żeby nie było że szukam usprawiedliwienia dla fatalnego meczu Wisły), Kadrioru Staadion jest ładniejszy więc może i gra Wisły taka będzie... nie ma co rozpaczać, mamy tydzień czasu żeby się przygotować do tego meczu, trzeba by zagrać jakiś jeden sparing, sprawdzić jeszcze raz ustawienie, wyciągnąć wnioski z błędów i walczyć, przede wszystkim szybciej strzelić gola, Levadia się bronić nie będzie bo to by było samobójstwo z ich strony, w podobnej sytuacji jest Salzburg... kto wie jak by się to skończyło gdyby Kirm zamiast w poprzeczkę strzelił gola...

nie ma co, zagraliśmy słaby mecz ale trzeba walczyć w rewanżu, bo po coś on jest!
 
T 0

tygrytron40

Użytkownik
Wisła grała zdecydowanie lepiej w 1połowie miała parę dobrych okazji a rywale mieli 1 i ją wykorzystali. Jak ktoś mówi że levidia grała lepiej to pewnie nie oglądał meczu. Ja w rewanżu postawie na wisłę bo musi ten mecz wygrać i będzie grała napewno ofensywnie od początku meczu.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wczorejsza gra Wisły była dla mnie dużym rozczarowaniem (oceniam I połowę bo II nie widziałem). Jedynym piłkarzem, który zasłużył na pochwałę jest Kirm. Widac było, że chłopak chce się jak najlpiej zaprezentowac. Starał się jak tylko mógł i to było widac. Szkoda, że reszta piłkarzy nie wzieła z niego przykładu - a szczególnie pan Jop, który miał kilka słabych interwencji. Przyczyny porażki szukałbym również w motywacji piłkarzy. Na boisku wydawało się, że grają zwykły mecz sparingowy a nie walczą o Ligę Mistrzów. Pewnie nasze &quot;gwiazdy&quot; myślały że bez żadnego wysiłku pokonają słabiutką drużynę z Estonii - no i się przejechali. Pozostaje miec tylko nadzieje, ze w spotkaniu rewanżowym Wisła zagra tak jak np. z Beitarem Jerozolima a sytuacja, że Wiślacy lekceważą rywala już się nigdy nie powtórzy.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie może to i dobrze że nie wygraliśmy tego meczu teraz Wisłą musi wyciągnąc wnioski z tego meczu i zagrać inaczej Tallinie
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cóż wielu chyba zapomnialo że Wisła nie gra na wlasnym stadionie wystarczy rzut oka na statystyki ;) CO nie zmienia faktu ze spodziewalismy sie lepszego startu w meczach o stawke....Wisla zlekcewarzyla rywala bylo to widac w jej grze w rewanzu z pewnoscia przynajmniej 80% druzyny zagra na maxa i awansujemy dalej wystarczy ze zdobedziemy gola i nie przegramy (chyba nie az tak trudne zadanie) i tak jak ktos wspomnial bedzie przyzwoity kurs na awans... Motherwell tez przegralo u siebie 0-1 by w meczu wyjazdowym pokonac Llanellil 0-3 W calej rundzie Wisla gra same wyjazdy wbijcie sobie to do glowy zamiast potem zalic sie na forum ;)
Tu pozdrawiam kumatego ussera z Krakowa(fanklubLegii????)
Jakby ktos z Lechii napisal że Zaglębie gra u siebie wynajmujac stadion przy Reymonta to bym chyba spadl z krzesla ;)
 
R 125

roger12

Użytkownik
TommyTSW właśnie połowie ludzi Wisła wczoraj wtopiła kupony i dlatego teraz taka złość Wisła słaba Wisła cienka itp. Ja wtopiłem 750zl przez Wisłę prawie moja cała wypłata i co z tego Może to i dobrze Teraz może dadzą ładny kurs na Wisłę i się odrobi kasę a nie połowa ludzi płacze a jak Wisła za tydzień wygra to każdy wtedy Wisła najlepsza żal mi takich tępaków
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wczoraj popis w LE dała Flora Tallin która pokonała na wyjeździe Brondby 1:0. Tak się zastanawiam, czy to przypadek, czy może po (swego czasu) słoweńskim, słowackim, rumuńskim i cypryjskim sukcesie klubowego zespołu czas na... estoński?!
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Witam macie jakies pewne typy na runde rewanzowa eliminacji LM...??? Narazie kursów chyba nigdzie jeszcze nie ma ale co proponujecie...???
No a dla Wisły lepiej by bylo grac z Debrecenem niz z Kalmar... Ze Skandynawami zawsze nam jak po grudzie idzie...
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Ja mysle ze Typy na Wisłe i na Dinamo Zagrzeb bd bardzo dobre gdyz pierwsze swoje mecze zremisowaly obie ekipy...
Teraz Dynamo bd gralo u siebie ale w zwiazku ze byl remis to kurs 1.4 jest realny , natomiast Wisła gra wyjazd wiec kurs 1.6 tez realny...
Wiec mnoznik wyjdzie 2.2 okolo... mozna chyba to smialo bedzie zagrac...
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Witam macie jakies pewne typy na runde rewanzowa eliminacji LM...??? Narazie kursów chyba nigdzie jeszcze nie ma ale co proponujecie...???
No a dla Wisły lepiej by bylo grac z Debrecenem niz z Kalmar... Ze Skandynawami zawsze nam jak po grudzie idzie...
No i jest wielce prawdopodobne, że tak będzie jeżeli Wisła nie zawiedzie. Pierwszy mecz Debrecen nie dopuścił do głosu skandynawów, którzy byli wyraźnie w cieniu.
 
bourne22 0

bourne22

Użytkownik
Wczoraj popis w LE dała Flora Tallin która pokonała na wyjeździe Brondby 1:0. Tak się zastanawiam, czy to przypadek, czy może po (swego czasu) słoweńskim, słowackim, rumuńskim i cypryjskim sukcesie klubowego zespołu czas na... estoński?!


Tez tak myslałem bo przeciez Polski czas niby był (Legia i Widzew potem Wisła w Uefa no i moze Lech ).I tak mysle ze jesli buki na awans Levadii wystawia powyzej 2,50 to bedzie mozna ryzykowac na ich awans.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
WIsła wcale nie musi wygrac w Talinie by awansowac ;)
Oczywiście, że nie. Myślę, że jak wiślacy strzelą jedną bramkę to mecz już tylko może się ułożyć na ich korzyść. Bo każdy wyższy remis już daje im awans.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
moim zdaniem Wisła po prostu zlekceważyła Levadie. Meczu nie oglądałem ale ponoć była jeszcze zła pogoda i nie dość że przegrywa się 0:1 i jeszcze pogoda nie pomaga to na prawde choć sie ma możliwości i ma się chęci nie zawsze wszystko wyjdzie. wiem ze mozna mowic ze pogoda byla jednakowa ale co jak co Wiślacy zapewne lepiej wyszkoleni technicznie. Estoński futbol kojarzy mi się ze skandynawskim czyli twardym i ostrym. Wisła jeżeli wyciągnie wnioski przed rewanżem , i przede wszystkim nie zlekceważy rywala o awans jestem spokojny. Skończy się tak jak z Beitarem przed rokiem ;) po pierwszym meczu obawa po drugim radość choć wtedy rewanż był w Krakowie.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Jakbyscie mieli stawiac jakies mecze, narazie nie znajac kursów to jakie proponowalibyscie tak na czuja... &quot;Pewniaczki&quot; jakies macie swoje???
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Dokładnie - szkoda meczu wiselki, ale jestem pewnien ze wygrają w estonii i awansują. Zawsze mozna pozytywnie popatrzec na wynik w sosnowcu - będzie wiekszy kurs na biala gwiazde. Moze juz jakis buk wystawil kursy, jak macie to napiszcie
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie ja powiem tak Jestem Kibicem Wisełki zresztą jak mój profil mówi jestem z Krakowa przegrałem na wiśle 750zl prawie moja cała wypłata i teraz kurs na wisłe na 2 nie będzie mniejszy i na Slasburg niż ok 1.7 wiec zagram za grubo i jestem w 80% pewny że wygram. Jestem Kibicem Wisły i wierze ze zagrają inaczej w Tallinie na awans.

Edit trochę sie ciesze ze wisła nie wygrała Teraz przynajmniej dadzą kurs na wisłe jakiś niezły


budziukikus kumpel mi pisał z Walii że tam juz niby są kursy na LM i na wisle w tej chwili jest 2.05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom