>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el. MŚ 2014: Polska - Anglia 16.10.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
acetate 474

acetate

Użytkownik
alez tu dyskusja rozgorzala. ja napisze krotko, BTS po kursie 1,90 jest najrozsadniejszym typem na ten mecz, obie druzyny sa jak najbardziej w stanie cos ustrzelic. pytanie tylko, czy Polakow nie zje psychika i kompleksy, bo na uciułanie bramki umiejetnosci im nie braknie. Ciekaw jestem, czy w koncu Lewandowski sie przelamie i cos strzeli? Dzis ma okazje sie popisac, zobaczymy co z tego wyjdzie. W takim meczu po prostu MUSI cos strzelic. (tak tak, na Euro tez musielismy wygrac... ale kazda passa sie w koncu konczy).
Ja widze tutaj cos w stylu 2:1 dla Anglii albo 1:1.
BTS na ✅
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Polska - Anglia 3,75 - 3,25 - 2,00 w Betclic
BTS - 1.85

Na takie mecze warto czekać. Obie drużyn nie są w szczycie formy. Śmiem twierdzić, że forma Anglików jest słaba i jesteśmy w stanie coś strzelić, ale czy nasz obrona jest tak mocna by powstrzymać skutecznie ataki Anglików? Czas na przełamanie i myślę że Lewandowski coś dzisiaj ustrzeli.
Polacy mają potencjał, wcale się nie zdziwię jak Polacy wygrają. Po zmianie trenera na Fornalika wydać delikatny progres, inny styl, stwarzamy sytuacje. Oby dopisała tylko motywacja, której czasami brakuje.

Nie masz konta w Betclic? Założ konto i zagraj ten zakład bez ryzyka! Grając za 100zł możesz wygrać 375zł! Jeśli kupon nie wejdzie otrzymasz zwrot postawionej stawki, którą możesz spokojnie wypłacić! Bez żadnego obrotu. Tylko u nas taka oferta!
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Zabraknie Błaszczykowskiego więc Lewandowski będzie otrzymywało połowe mniej pilek niż można się spodziewać.
Póki co kojarzę jedną dobrą piłkę Kuby do Lewego podczas Euro, po której prowadziliśmy z Grecją. Potem tylko gra do nogi Lewego, szukanie Piszczka i samotne szarże. Trochę mało tych DOBRYCH piłek do Lewego. Nie przesadzajcie z tym Błaszczykowskim. Żeby zagrać dobrze z Anglią potrzeba przede wszystkim kolektywu.
Borysiuk kartka @ 2,65
Czerwona kartka @ 4,3
 
Z 812,3K
Osobiscie stawiam na przekor wszystkim trudnosciom w ekipie Polski ze tego pojedynku nieprzegramy.Napewno brak Blaszczykowskiego jest bardzo duzym oslabieniem,ale przeciesz w koncu z Anglia trzeba uzyskac korzystny rezultat.Typuje ze padnie wynik remisowy albo wygramy jedna bramka.Anglia wedlug mnie jest zespolem zdecydowanie do pokonania tylko pytanie czy nasi potrafia rozegrac super spotkanie
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Kurs na Anglikow rosnie nie wiem dlaczego ale mysle ze moze spowodowane jest to tym ze patrioci zapatrzeni w nasza reprezentacje wala szmal i sa przekonani o pozytywnym wyniku. Wedlug mnie najlepszym wynikiem jaki Polska moze osiagnac w tym meczu to remis, wielu ludzi na forum pisza o slabej obronie Angli czy tam jakims pompowanym balonie , fakt nie jest to az tak mocna reprezentacja ale mysle ze na Polski spokojnie to wystarczy, a po kursie 2.15 to pokazna sumke na zwyciestwo Angli postawie bo mysle ze warto Anglicy sa poprostu lepsi od nas w kazdym argumencie. A najbardziej smiesza mnie osoby piszace o slabosciach Anglikow a nie zauwazaja wedlug mnie jak slaba reprezentacja jest Polska. Typ zdecydowanie Anglia !!!
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Kurs na wygraną Anglii od soboty do dziś do godziny 16 był 1.90 . Teraz jest kurs - 2.10
Buk- bet365 !!!

So What?! ???? Ludzie stawiają patriotycznie trochę 1X więc kursy drgnęły, osobiście nie zagrałem Anglii sądząc, ze Polacy mogą wywinąć numer i wyjątkowo sprostać zadaniu zdobycia punktów. Niemniej, racjonalnie rzecz biorąc (jak już tu pisałem wyżej) - Anglia po kursie ok.2 to dobra inwestycja tzn. z pewnością warte gry (nie mówię, że na pewno wejdzie), choć ja się wstrzymuję ;)
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
jaka napinka na forum przed meczem????
Polska - Anglia 2
Widzę, że ponownie jak przed każdym meczem naszych reprezentantów odezwały się w Was głosy patriotyczne. Prawie wszędzie można przeczytać &quot;Polska ma szanse na zwycięstwo&quot; -wszędzie optymiści. Niestety znowu wyjdzie jak zwykle i przegramy. Osobiście gram na Anglików. Sytuacja kadrowa naszych dodatkowo mnie zachęca do grania 2.
z pocałowaniem ręki biorę jeszcze X2 (kurs 1.22 w Betclicu)
 
bet365_support 0

bet365_support

Użytkownik

Z powodu kontuzji zabraknie m. in. Theo Walcotta.

Angielski selekcjoner Roy Hodgson zapewnił, że nie spodziewa się przyjemnego spotkania na warszawskim Stadionie Narodowym. Mecz z Polakami dziś wieczorem.


Mecz Polski z Anglią odbędzie się dzisiaj o 21:00. Stawka na Polskę w wyścigu do pierwszego rzutu rożnego wynosi 2,10, a na Anglię 1,66. Stawka na strzelene gola tylko przez Polaków wynosi 6,00, a tylko przez Anglików 3,20. Stawka na remis 2:2 wynosi 15,00.
Hodgson nie ukrwa, że w kontekście walki o kwalifikację do Mistrzostw Świata 2014 wygrana z Polakami byłaby dla jego zespołu bardzo korzystna. Nie liczy jednak, że Polacy tak po prostu dadzą jego podopiecznym wygraną.
Jestem przekonany, że kibice zobaczą we wtorek fajne spotkanie.
Roy Hodgson​
„Spodziewamy się bardzo ciężkiego meczu, na dodatek polskich piłkarzy będą wspierać liczni i głośni kibice,” zauważył, dodając także, że angielska reprezentacja będzie musiała sobie poradzić bez licznie kontuzjowanych zawodników.
„Niestety, nie możemy skorzystać z Franka Lamparda, Ryana Bertranda i Theo Walcotta. Mam jednak nadzieję, że mój zespół stanie na wysokości zadania. Liczę na doświadczenie moich piłkarzy, ale ważne jest też, że zasililiśmy zespół młodą krwią,” dodał.
Trener Hodgson podkreślił, jak cenna byłaby wygrana z Polską. Anglikom dałoby to duże fory w walce o wygraną w grupie eliminacyjnej H. Jeden z ich najgroźniejszych rywali, Ukraina, spisuje się raczej grubo poniżej oczekiwań.
„Gdybyśmy wygrali, byłaby to gigantyczna zaliczka na dalszą część eliminacji. Ale to na razie tylko słowa. Musimy wybiec na boisko i próbować realizować swój cel,” powiedział.
Hodgson odniósł się również do najgroźniejszej ofensywnej broni Polaków, Roberta Lewandowskiego. Przed snajperem Borussii Dortmund bramki będzie bronił Joe Hart, ale, jak zaznacza Hodgson, zadanie to będzie także spoczywało na całym zespole.
„Wiemy, że [Lewandowski] jest wspaniałym zawodnikiem. Nie tylko nasz bramkarz Joe Hart będzie starał się go zatrzymać, ale cały zespół. Jestem przekonany, że kibice zobaczą we wtorek fajne spotkanie,” prorokuje trener reprezentacji Trzech Lwów.
Spotkanie odbędzie się dziś o 21:00. Ostatecznie okazało się, że w meczu weźmie udział Eugen Polanski, który parę dni temu opuścił zgrupowanie z powodów osobistych.
Remis 0:0? Nic nie szkodzi. Zapoznaj się z fantastyczną ofertą bet365. Nie ma bramek? Zwrot!
Zobacz wszystkie zakłady - Piłka nożna

Zobacz nasze promocje:

MEGA Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200zł + wygraj Ipad 3, Samsung Galaxy SIII i...
Promocja w Bet365- wygraj Podwojenie depozytu do 100PLN lub/i zwrot stawki do 100PLN!
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
powiem szczerze, że to wcale nie będzie taki łatwy mecz dla anglików jak to się wydaje, też mają swoje problemy kadrowe, a u siebie z anglią dość często ostatnimi czasy remisowaliśmy

sam zagrałem anglie , licze na to, że jednak anglicy dadzą rade po remisie u siebie z ukrainą napewno będą chcieli w dzisiejszym meczu zainkasować komplet punktów, licze na to , że naszych sparaliżuje jak to często bywa w takich meczach, Polański, Obraniak, Grosicki i Wszołek jakoś mnie nie przekonują, napewno będzie odczuwalny brak Błaszczykowskiego, licze na wrzutki anglików i błędy naszych w obronie przy łapaniu na spalonym i kryciu w polu karnym, a jak będzie to zobaczymy dziś wieczorem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Są już jedenastki
Polska: Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak – Krychowiak, Polanski – Wszołek, Obraniak, Grosicki - Lewandowski.
Anglia: Hart - Johnson, Jagielka, Lescott, Cole - Milner, Gerrard - Carrick, Cleverley, Defoe - Rooney.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Czemu oni tego dachu nie zamykają? Gramy z zawodnikami z wysp pogoda pod nich.
A ze niby my wirtuozi techniczni musimy miec sucha murawe i dlugo utrzymywac przy pilce? Idealna pogoda do zamurowania bramki dla Polakow i kontr szybkich na Lewego
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
A ze niby my wirtuozi techniczni musimy miec sucha murawe i dlugo utrzymywac przy pilce? Idealna pogoda do zamurowania bramki dla Polakow i kontr szybkich na Lewego
ja myślę czym szybsza piłka to gorzej dla nas. Jednak trochę więcej potrafią technicznie zawodnicy Anglii dlatego mokro to dla nich mniejszy problem niz dla nas.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie mogę sobie przypomnieć kiedy Lewy jak wy go nazywacie nie był LEWY i zagrał dobre spotkanie w reprezentacji smiem twierdzic że było to już dawno temu i sam nie wiem kiedy to było. Kursy na Anglie idą w góre tylko po tym by namieszać wszystkim w głowa o ile serducha nam nie zabraknie to z kondycją będzie lipnie i mam na dzieje że będziemy grać całe 90 minut a nie 45! bo to na tym nie polega ja sam stawiam na remis i licze że Polacy ugrają punkcik z Angolami szczeże na to licze stwiając jeszcze pare innych zakładow.

@ Remis -&gt;3,20
@ Anglia -1-&gt;4,00
@under 2,5-&gt;1,61
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom