>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el. MŚ 2014: Polska - Anglia 16.10.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dobrze, ze przeczucie, o którym wspominałem tu przy każdym wpisie, powstrzymało mnie przed zagraniem na Anglię ;) Jednak Polacy powalczyli ambitnie (szkoda, że teraz dopiero) i mimo, iż Anglię można było grać to obawy były uzasadnione - okazuje się.
Znowu będą w mediach zachwyty nad polskimi kopaczami, chwalące cenny punkt i przyzwoitą grę - chyba wszyscy pozapominali, że docelową imprezą było EURO w Polsce i nagle znów kibicujemy Polakom bo tak pięknie grają - no litości bo to zakrawa na kpinę. Fajnie, że ugrali remis, ale cóż to zmienia. Pozdrawiam i gratuluję tym co wygrali coś na tym meczu ????
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Słowa pochwały za gre i zaangażowanie można słać w nieskończoność dla naszej kadry,podziw dla nich że walczyli jak mogli aby choć wyrównać.Widać że selekcjoner stawia na młodzież a to zawsze jakiś power daje bo reprezentacja za czasów Smudy na pewno by tak nie zagrała.
Nasuwa mi się tylko takie pytanie co by było gdyby Angole grali na &quot;swoim poziomie&quot; bo dziś ich nie było?Dla nas remis a mogło być tak pięknie dla nich rozczarowanie bo przyjechali po komplet a powinni się cieszyć że chociaż punkt urwali nam.
Tak sobie jeszcze gdybałem po meczu że jakbyśmy wyrównali zaraz w II połowie spotkanie mogło by mieć różny przebieg bo tak naprawde Polacy walczyli ambitnie do strzelenia bramki potem ustawili się już do kontry i nie kwapili do ataków.
Dla kibiców daje to nadzieje że jak się chce to i z tymi z &quot;wyższej półki&quot; można powalczyć ????
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Zagraliśmy dzisiaj najlepszy mecz o stawkę od meczu z Czechami w Chorzowie cztery lata temu. Obrona zagrała bardzo dobrze, co do Wawrzyniaka to jest jaki jest, ale lepszego nie mamy ???? . Krychowiak bardzo dobry mecz, Polański też nieźle. Obraniak po za strzałem z dystansu i kilkoma wrzutkami nic nie pokazał, nie rozumiem ciągłego wystawiania tego zawodnika w pierwszym składzie. Grosicki jak dla mnie zawodnik meczu, Wszołek się trochę &#39;&#39;spalił&#39;&#39;, ale ma jeszcze czas. Lewandowski był pieczołowicie kryty przez angielskich obrońców, ale i tak potrafił się utrzymać przy piłce i rozegrać. Jeszcze wspomnę o Wasilewskim, który pokazał jak powinien reagować kapitan na boisku i moim zdaniem jest nieporównywalnie lepszym kapitanem od Kuby. Smuda odszedł i od razu są efekty.:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
DiBetto przecież prawym skrzydłem praktycznie atakowaliśmy cały czas, tam gdzie grał Grosicki,
Wszołek dziś miał mało okazji na lewej stronie by pokazać co potrafi.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jesli ktos kibicuje tej kadrze to pare słow. Pierwszy raz od dawna wynik GORSZY niż gra. Mecz na średnim poziomie w dużej mierze przez przekładanie meczu i fatalne warunki do gry. Ale Polacy byli zespołem lepszym ale na co zwróciłem uwage. Fornalik z marszu zaczyna trudne eliminacje nie majac praktycznie czasu na selekcje a juz w pierwszych miesiacach swojej pracy deklasuje pomysłem Smude. Złoto usty Franz całe Euro przekonywał szarego kibica , że piłkarzy mamy 12 stu no w dobrym dniu do 13-stu a reszta to koszulki. Tymczasem Fornalik stopniowo( bo przecież nie od razu ) kompletnie odchodzi od jego piłkarzy.
Dzis następuje powiew młodości i mimo iż Anglia tragicznie słaba to niewielu PL trenerów dało by szanse tylu mlodym lub nie zaprawionym w bojach zawodnikom. Zagrali Wszołek 20 lat, Grosicki 24, Glik 24, Krychowiak 22 i pare minutMilik lat 18.
NAJWAZNIEJSZE juz teraz widac reke Fornalika , druzyna umiejetnie narazie tylko podczas gry sie broni. Gorzej ze stalymi fragmentami w defensywie ale to ciezej wyeliminowac. Tak jak gral Ruch w odpowiednich proporcjach zaczyna grac kadra czyli pilkarze dobrze sie przesuwają , nie gubią pozycji , jest asekuracja, mlodosc, ZMIANY jest pomysł na gre. Wyeliminują bledy w obronie i poprawia skutecznosc i slowa Gerrarda , że nikt nie wygra w Polsce w eliminacjach stana sie faktem.
Na wyróżnienie zasluguje Glik, bardzo dobry wystep pilkarza , ktory przez Smude byl uwazany za drewniaka. Slabszy w 1 polowie , dobry w 2 Krychowiak- statystyki ma swietne podobnie jak w lidze Francuskiej( najwiecej przechytów na boisku, znakomity % celnych podan). Bardzo dobry wystep Grosika, ktory ukazal zeby nie plakac nad strata jednego zawodnika. Slaby Obraniak i to zaczyna irytowac bo stale fragmenty bije jednak świetnie .
Wystep jako drużyny najbardziej na plus.
Milik lat 18 :p/Konrad
 
E 14

embi

Użytkownik
I kolejny raz mówię i pytam się czy wy umiecie czytać?! Czy pisałem coś że Cole, albo Cahill są słabi? Właśnie ich najbardziej bym się obawiał w obronie. Jeżeli ktoś zobaczy ile City tracą bramek i kogo to jest wina to zrozumie moje słowa dotyczące obrońców z City. Nastepni przywołani przezemnie zawodnicy to Gerrard i Defoe. Pokaż mi akcję drogi kolego gdzie Defoe sam sobie cos wypracował,jakieś zwody minięcie obrońcy. Gdyby nie gra Lennona i Bale w KOGUTACH to gościu 2/3 bramek by nie trafił. A jak ktos mi powie że Gerrard jest w rormie to niech lepiej idzie do lekarza, najlepiej okulisty i psychologa jednocześnie. Ja myślę trzeźwo. Nie pisałem tu głupot typu POLSKA MA ROBERTA I WSZYSTKICH ROZJEDZIE...odwołałem się tylko do słów niektórych ludzi o tym jaka to Anglia nie jest silna...kiedy ostatnio synowie albionu coś osiągnęli?! I jeszcze środek bez Lamparda i obrona bez Terryego. Polska ma o niebo gorszą 11 ale nie o to mi się rozchodziło ludzie! Zacznijcie czytać ze zrozumieniem!
cytuję Embi --&gt;
No nie chcesz mi chyba wmowic, ze to co gra Hart to jest tylko 1 mecz z Borussia? Ten czlowiek niejednokrotnie ratowal Manchester City przed porazka, dla mnie jest to pierwsza trojka bramkarzy na swiecie.
Jeżeli to dla Ciebie bramkarz z pierwszej 3 to gdzie dasz Ikera,Buffona, Cecha i chociażby Noyera?
I znow, z obroncow Anglii tragicznie zagral tylko Jagielka, a co ma to ile goli wpuszcza City do obrony angielskiej? Tutaj tylko Lescott jest z City, tam caly blok defensywny gra sztywno, a Hart nie ma nic do gadania przy straconych golach, wiec niewiem skad porownaniu defensywy ManCity do reprezentacji Anglii. Defoe? Wystarczy zobaczyc chociazby mecz z QPR czy Reading, jak strzelal Defoe. A po drugie, czy Higuain sam sobie cos wypracowuje? Napastnik ma strzelac gole, a nie kreowac akcje. Jezeli mowisz, ze Defoe nie mija obroncow, no to smiem twierdzic, ze nie widziales w ogole meczow Tottenhamu w tym sezonie. Gerrard nie jest w formie, ale mimo slabszej dyspozycji to i tak porownywac naszych reprezentantow na jego pozycji do niego to gruba przesada. Anglia ma dobrych pilkarzy, ale slaba reprezentacje, to wiadomo od dawna, mimo wszystko widac bylo w tym meczu brak Terrego i Lamparda, ahh, gdyby ci 2 pilkarze byli na boisku ????
edit by admin
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
DiBetto przecież prawym skrzydłem praktycznie atakowaliśmy cały czas, tam gdzie grał Grosicki,
Wszołek dziś miał mało okazji na lewej stronie by pokazać co potrafi.
Niestety nie miał jak pokazać przy Warzywniaku. Z prawej strony Groszek mógł więcej bo miał za sobą Piszczka, swoją drogą bardzo fajnie sie wymieniali pozycjami, rozumieli sie jakby grali razem od dłuższego czasu. Zawsze uważałem, że Grosicki jest bardzo niedocenianym zawodnikiem, w tamtym sezonie był kluczowym zawodnikiem w Sivassporze, 7 bramek w 40(!) meczach. Tak naprawdę ciężko znaleźć za granicą Polaka, który by rozegrał ponad 3tys minut na boisku. Strasznie boli mnie ta lewa strona, trzeba czym prędzej znaleźć zmiennika dla Wawrzyniaka, może by spróbować Lisowskiego? Nie rozumiem tego, że boimy się eksperymentować akurat tam, gdzie te eksperymenty są potrzebne...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mogę ci przysiądź że jak Polska wygra te spotkanie ewakuuje się z forum .
Co prawda Polska nie wygrała, ale z taką grą co zaprezentowali &quot;Twoi&quot; Anglicy możesz czuć się jakby przegrali.
Nasuwa mi się tylko takie pytanie co by było gdyby Angole grali na &quot;swoim poziomie&quot; bo dziś ich nie było?
To był właśnie ich poziom. Anglicy mają gwiazdozbiór ale nie mają trenera. Hodsgon to stara myśl prymitywnego szkolenia, a brutalna liga Angielska odeszła już do lamusa. Spodziewałem sie równego meczu, ale nie sądziłem , że Polacy aż tak przycisną Anglików. Zgodzę się, że Smuda , a Formalik to całkiem inne osoby. Smuda został zjedzony przez media, potem brak konsekwentnych decyzji, wszystko co nie robił było obracane przeciwko niego czego efektem było Euro. Fornalik podobnie jak Smuda z początku, dostał wolną rękę i szybko sobie buduje poparcie kibiców. Dostał kadrę można powiedzieć w rozsypce, do której dolepił fajne ogniwa co może dobrze prognozować.
Co do samego meczu. Anlicy praktycznie nie istnieli. W I połowie szczesliwa bramka Rooneya, w II kilka akcji bez składu. Szkoda, że nam zabrakło trochę zimnej krwi i trochę szczęścia w niektórych sytuacjach bo tu była okazja ugrać komplet punktów. Ale sądzę, że przed meczem sporo osób 1:1 wzięło by w ciemno.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja krótko o meczu: Anglicy zagrali tak,że remis powinni uznać za spory sukces. Polacy mogą sobie tylko pluć w brodę,że tak słabo dysponowanego rywala nie potrafili pokonać. Wyspiarze w środku pola zupełnie oddali grę graczom Fornalika,na skrzydle Grosicki robił co chciał praktycznie. No ale skończyło się podziałem punktów i to Anglicy w dwumeczu będą lepsi moim zdaniem..Polacy po wyrównaniu zupełnie się cofnęli-zaskoczyło mnie to w sumie,bo przecież na boisku było sporo młodzieży,którą to wszyscy wychwalają że nie ma kompleksów itp itd. Brak kompleksów pokazali Szwedzi dzień wcześniej, Polakom jak zwykle zabrakło pewności siebie i po prostu dobicia słabego przeciwnika. Śmiem już dziś napisać,że mecze z Ukrainą i Czarnogórą u siebie będą o wiele trudniejsze..
Nie będę powtarzał po innych,że Glik,Grosicki i Krychowiak zagrali dobre zawody. Dodam tylko od siebie,że za każdym razem gdy przy piłce był Obraniak to drżałem że za chwilę nastąpi strata i zabójcza kontra Anglików.Na szczęście nie potrafili oni tych strat francuza wykorzystać.Moim zdaniem nieporozumieniem jest jego obecność w kadrze. Stałe fragmenty gry ma dobre,ale co innego dokładnie kopnąć piłkę zatrzymaną a co innego w biegu..Wolne i rożne to nam może Mila równie dobrze wykonywać..
 
bekas 1

bekas

Użytkownik
Jeżeli to dla Ciebie bramkarz z pierwszej 3 to gdzie dasz Ikera,Buffona, Cecha i chociażby Noyera?
Iker dla mnie od lat był TOP 1 bramkarzy. Przed przyjściem Jose to TYLKO dzięki niemu Real zajmował np 2 miejsce w tabeli. Bronił fenomenalnie i wyciągał niema w każdym spotkaniu strzały nie do wyciągnięcia.
Niestety ostatnio nie gra już tak świetnie, nadal jest w czołówce światowej, ale popełnia więcej błędów i już nie ma tylu &quot;boskich&quot; interwencji.
Na temat Buffona nie wypowiadam się ponieważ nie oglądam ani trochę Serie A.
Cech i Neuer? Świetni bramkarze, ale Hart nie ustępuje im wcale, a według mnie o wiele częściej ratował swój zespół genialnymi występami.
Anglia ma dobrych pilkarzy, ale slaba reprezentacje
Uważam, że Anglia ma najsłabszą drużynę od lat. Nie ma takich dobrych zawodników (chyba, że zestawimy ich z europejskimi średniakami). Porównując tych piłkarzy do reprezentacji Hiszpanii, Francji, Niemiec, Holandii widać, że nie są to najlepsi piłkarze na świecie. Taka Portugalia, Brazylia czy Argentyna na wielu pozycjach mają o niebo lepszych piłkarzy.
mimo wszystko widac bylo w tym meczu brak Terrego i Lamparda, ahh, gdyby ci 2 pilkarze byli na boisku :smile:
Anglicy mają taką taktykę, laga i do przodu... Lampard i Terry nie zmieniliby dużo. Zresztą Frank to już nie ten Frank co kiedys.
 
other 60

other

Użytkownik
Przyznać się do błędu - rzecz trudna.

Przyznaję się.

Anglia zagrała wielką kupę, Polska nie zagrała kompromitująco.

Coś w naszej reprezentacji drgnęło, czy ten bodziec podziała mobilizująco i w marcu zgarniemy 6 pkt. Mamy potencjał.

W reprezentacji Anglików roi się od czarnoskórych zawodników. Źle. Oni po prostu nie potrafią na boisku myśleć. Dlaczego reprezentacja Sasów nie może składać się z samych białych? Czy czarnoskórzy już opanowali większość Europy? Niemożliwe...

Takiej Anglii sukcesów się nie wróży.


Polska. Cały czas PZPN. Letnia pogoda, to i Lato rządzi. Nie mam zamiaru.

W oczekiwaniu zadań wykonanych przez nowo-wybranych.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom