>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

el. MŚ 2014: Polska - Anglia 16.10.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
C 0

cink

Użytkownik
Są duże szanse na przerwanie meczu. Anglicy nie chcą grać, piłka podobno nie ma swobodnego ruchu. O 21 będzie ostateczna decyzja. Jeśli mecz nie odbędzie się dzis, odbędzie sie dnia jutrzejszego. Co za jaja ????
Jeśli mecz sie dziś nie odbędzie, odbędzie sie jutro o godzinie 12 popołudniu !
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kurs na Anglikow rosnie nie wiem dlaczego ale mysle ze moze spowodowane jest to tym ze patrioci zapatrzeni w nasza reprezentacje wala szmal i sa przekonani o pozytywnym wyniku. Wedlug mnie najlepszym wynikiem jaki Polska moze osiagnac w tym meczu to remis, wielu ludzi na forum pisza o slabej obronie Angli czy tam jakims pompowanym balonie , fakt nie jest to az tak mocna reprezentacja ale mysle ze na Polski spokojnie to wystarczy, a po kursie 2.15 to pokazna sumke na zwyciestwo Angli postawie bo mysle ze warto Anglicy sa poprostu lepsi od nas w kazdym argumencie. A najbardziej smiesza mnie osoby piszace o slabosciach Anglikow a nie zauwazaja wedlug mnie jak slaba reprezentacja jest Polska. Typ zdecydowanie Anglia !!!
Porównaj jeszcze portfele polskich patriotów z portfelami patriotów angielskich. Porównaj legalność zakładów w sieci Polaków i Anglików... Na BF rynki nawet Blue Square są okazalsze w środki niż nasza Ekstraklasa. ;)
Logicznie, statystycznie - Hart powinien wreszcie puścić, Lewy strzelić... Gospodarze etc... Zwrot kursów zamykających surebety preplay IMO. ????
Z typem się zgadzam.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Brawo brawo , kolejny raz pokazujemy jakimi jesteśmy organizatorami ????
Nie rozumiem tego , w czerwcu jest 30 stopni i zamykany jest dach na mecz Polska - Grecja.
W październiku kiedy pogoda jest typowo deszczowa (jesień) dach pozostaje otwarty...
No cóż u nas potrafi się jedynie zamykać trybuny a dachu już nie potrafią....
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
sorry za off&#39;a... ale muszę.. Dla poprawy humoru.. ????
http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/507dbb7311ed42_58311467.jpg
&quot;Zdecydowanie, bo warunki zagrażają kierowcom... znaczy się piłkarzom.&quot;
http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/507dbacf645200_66731628.jpg
http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/507db83fee3e50_45042145.jpg
http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/507db99a5efef5_50913480.jpg
&quot;Jeżeli ktoś z Waszych znajomych jest na stadionie i nie ma co z sobą zrobić, mamy rozwiązanie!&quot;
Mecz jutro o godzinie 17 !
http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/507dbd52e4b216_68621024.jpg ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Właściwie nie ma sensu pisać czegokolwiek ale jak meczu oglądać nie można to przynajmniej można coś napisać.
Sprawa pierwsza: z piłkarzy robi się jakiś ubezwłasnowolnionych i niezaradnych dzieciaków skoro jakiś debil (nie wiem kto czy z FIFA, UEFA, PZPN czy czegokolwiek innego) ustanawia przepis, że mecz musi odbyć się w warunkach takich jak trening. Trening jest po to żeby zaznajomić się z boiskiem, jego gabarytami i stanem murawy a nie pogodą jaka na nim panuje. A jakby na treningu kropił deszcz a w czasie meczu było 30 stopni to warunki byłyby takie same?
Sprawa druga: nawet kosztem piłkarzy za takie jaja powinni nas zdyskwalifikować na 10 lat ze wszystkich turniejów, uzasadniając to stwierdzeniem: &quot;Jeśli pozwalacie by waszą piłką rządziły takie zjeby to nie będziecie grać w oficjalnych meczach.&quot; I koniec dyskusji.
Sprawa trzecia: kibice zgromadzeni na stadionie powinni złapać tych wszystkich Lato i innych tłuściochów i po uprzednim spałowaniu odprowadzić do najbliższego więzienia.
 
C 1

cichy9007

Użytkownik
Pisałem w tej sprawie do Bet365 i oto co mi odpisali:
&quot;Nierozegrany lub przełożony mecz zostanie uznany za &#39;wycofany/nieobecny&#39; do rozliczenia zakładów, chyba że zostanie rozegrany w tym samym tygodniu (kończącym się na niedzieli)
Jesli nie odbedzie sie do niedzieli wlacznie, zaklad na ten mecz zostanie anulowany.&quot;
Mecz będzie rozliczony po takim kursie po jakim został przyjęty czyli w moim przypadku 1,9.
Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Kolejny błyskotliwy post z Twojej strony ????
Weź strzel focha i się tutaj nie udzielaj w głupi sposób ????

Jakieś walkowery Ci się śnią widzę
Tak naprawdę, jakby Polacy mieli trochę oleju w głowie, to sami wyszliby na rozgrzewkę, Anglicy wobec odmowy musieliby oddać walkower. Nie wiem, czy dobrze kombinuję i czy niby z duchem fair play, ale zawsze jest to jakieś wyjście. ????

Ja pierdziele, cała Europa grała, tylko nie Polska... ???? Czy mi się wydaje, czy na Narodowym więcej meczy się nie odbyło niż odbyło?

Proszę ten post raczej traktować w formie żartu.
 
reflex 103

reflex

Użytkownik
Zwyczajnie pzpn(pamietajmy nie piszemy z duzej) kompromituje Nasz kraj i Polaków. To smutne ale prawdziwe. Oni nic nie potrafia zoorganizowac. Wchodząc dzisiaj na stadion nie trzeba bylo pokazywać nawet specjalnie biletów przy pierwszych gate&#39;ach. Jakby ktoś chciał wnieść skrzynke granatów wierzcie mi dalby rade. Murawa wygladala jak przecietny trawnik każdego z nas. Telebim nie dzialał od strony wejścia nr. 2- nieustannie sie wieszał. Kto to organizuje?! Kolejna kwestia pzpn wymiga sie jeszcze tym protokolem od delegata od odpowiedzialności ale ja czekam na odpowiedź kto podjał decyzje o otworzeniu tego dachu od samego rana?! Sam architek powiedział, ze dach można otwierać przy takich opadach i zamykać w przypadku braku obecności widzów, więc po co pzpn kłamie po raz setny?! I na koniec napisze tylko, że chce stracić swój bilet i mam nadzieje, że inni też stracą, Ci którzy tak bronia Policji, Wojewody Mazowieckiego czy tez osób piastujących tą funkcje w innych województwach, pzpn. Ludzie przecież to jest państwo w państwie to co dzis zobaczyłem na &quot;obiekcie&quot; Narodowym. Co 2 osoba pijana, zero drożności na schodach&quot; drogach ewakuacyjnych&quot; ludzie robia i latają jak chcą. Zero obsługi starającej sie nad tym zapanować i na koniec &quot;sektorówka&quot;. Kto na nią wyraził zgode?! Przecież wspaniały &quot;Nasz&quot; wojewoda kozłowski zakazuje takich praktyk to istny bandytyzm(nie wspomne o petardach, które lataly pod sektorówką). A komendanta i straży nie bolą te zatkane schody? To jest jedna wielka żenada i dramat!
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Czemu sunięto mój post ? W prasie i na portalach widać nagłówki że skandal na Narodowym. Moim zdaniem zawiniła tutaj FIFA to ona przecierz zadecydowała o niezamykaniu dachu i wprowadziła dziwaczny przepis że trening i mecz powinien by się odbywać przy takich samych warunkach, znaczy jak na treningu był dach otwarty to na meczu też powinien. Co do terminu środowego to paranoja moim zdaniem. Po pierwsze gdzie tu rozgrywać mecz o siedemnastej gdy większość kibiców jeszcze pracuje ale podobno tak zadecydowali Angole i delegat FIFA. Co do tej organizacji to wcale nie musi być to takie łatwe. Żeby zorganizować imprezę masową to w naszym kraju musi być zgoda Policji, czy w naszym kraju uda się to uzyskać z dnia na dzień ? Czas pokarze. Co z tymi co wzięli urlopy i w dniu dzisiejszym już nie będą mogli przyjechać na spotkanie, czy ktoś im zwróci za bilety ? Ja to chciał bym żeby dzisiaj lało bardziej niż wczoraj i mecz się nie odbył.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
skoro jakiś debil (nie wiem kto czy z FIFA, UEFA, PZPN czy czegokolwiek innego) ustanawia przepis, że mecz musi odbyć się w warunkach takich jak trening.
Nasłuchałeś się Olejkowskiej, która plecie bzdury 3 po 3, bo jest niekompetentna, i teraz samemu powielasz te brednie.
Lepiej zapoznać się z przepisami i napisać coś konstruktywnego.
A przepisy mówią, że dach można zamknąć w każdym momencie, nawet w trakcie meczu. Tyle tylko, że dach na stadionie w Warszawie, to jest raczej atrapa, której lepiej nie ruszać, bo skutków nie da się przewidzieć.

Poza tym nie zawiniła tu FIFA, komisarz, UFO czy też armia zbawienia. Wina całkowicie leży po polskiej stronie, ale trwa spychoterapia, bo ludzie biorą kasę na nic, a teraz trzęsą dupami.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Kompromitacja po raz kolejny bez niespodzianki .
Jak już tak długo była ta szopka mogli ten dach zamknąć bo od samego patrzenia się nie zamknie .
Kolejna ciekawa kwestia ciekawe który idiota myślał że tam woda nagle magicznie odparuje ? Przecież wchodzenie sędziego na plac gry był bezsensowny ... jakby ktoś tam jeszcze pracował przy tym , ale oprócz kibiców oraz Stewarda ???? nikt jej nie próbował usunąć .
Stadion za grubą kasę a dachu nie zamkniemy bo pada KOMPROMITACJA .
Teraz imbecyle na czele z PZPN oddają kibicom kasę za dojazd albo za nocleg za wczorajszą noc .
I ostatnia kwestia Olejkowska ... ona chyba angielski opanowała perfect by Lato skoro pieprzy takie głupoty .Jedyny plus Lato cieszy się dwudniowy melanż ????
 
talib 1

talib

Użytkownik
A przepisy mówią, że dach można zamknąć w każdym momencie, nawet w trakcie meczu. Tyle tylko, że dach na stadionie w Warszawie, to jest raczej atrapa, której lepiej nie ruszać, bo skutków nie da się przewidzieć.
Konstruktor dachu, bo i z nim oczywiście był już wywiad, twierdzi że dach można zamknąc w każdym momencie(nawet podczas ulewnego deszczu) i tak naprawdę NICZYM to nie grozi.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Problem jest w tym ze nie posiadam konta swojego stawialem u kolesia a od piatku przebywa za granica I ma Tel wylavzony dlatego pytam moze Ktos wie bo jak anulowali musze gdzies indziej postawic a nr do nich nie moge znalesc
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Anglia
Analiza: Właściwie to spotkanie miało się odbyć wczoraj, jednak Polska jak zwykle musiała się zbłaźnić, bo przecież jeśli jest okazja to czemu nie i na krytym stadionie nie zamknięto dachu. Mecz przełożono na dzień dzisiejszy.
Plus taki, że składy już znamy. Bo wątpię, żeby się one zmieniły na dzisiejsze spotkanie.
W bramce gości Hart, w obronie Johnson, Cole, Jagielka i Lescott, pomoc stanowić będzie Gerrard, Milner, Carrick, Cleverley natomiast Tytonia w bramce będzie starał się pokonać snajper &quot;Czerwonych Diabłów&quot; - Wayne Rooney, lub Jermain Defoe.
Mimo wszystko, jak nie spojrzymy na to spotkanie nie mamy kim straszyć Anglików. Tak na prawdę mamy tylko trzech zawodników, którzy grają na światowym poziomie z czego jeden jest kontuzjowany. Mowa oczywiście o trójce z Dortmundu. Poza nimi wygląda to marnie.
Anglicy już złapali nerwa, przez wczorajszą głupotę PZPN&#39;u (Tak, bo to ponoć oni nie wyrazili zgody na zamknięcie dachu.) Więc litości dziś na Narodowym nie będzie. Pogoda za oknem, póki co piękna. Nie zapowiada się na deszcz. Więc mecz zostanie rozegrany na pewno.
Jestem patriotą, ale w tym spotkaniu po prostu nie widzę szans naszej drużyny... Z całym szacunkiem do tych, którzy w to wierzą. Anglicy mają na każdej pozycji lepszych zawodników niż My. Z Hiszpania dostaliśmy 0:6. Więc tutaj spodziewam się 1:3, 0:3.
Arbitrem spotkania będzie Pan - Gianluca Rocchi. Zwykle sędziuje on w Serie A. Dotychczas prowadził tylko trzy spotkania, w których pokazywał 18 kartek żółtych. Z racji tego, że Polacy dziś będą bezradni, myślę, że linia 4,5 kartki jest do pokrycia. A i Anglicy nie powinni odstawiać nogi, wszyscy dobrze wiemy jak się gra na Angielskich boiskach - nie ma zmiłuj się...

Polska - Anglia - Anglia @ 1,90 - stawka: 6/10 - Bet365
Polska - Anglia - Powyżej 10 rzutów rożnych @ 2,20 - stawka: 4/10 - Bet365
Polska - Anglia - Anglia strzeli powyżej 1,5 gola @ 2,20 - stawka: 5/10 - Bet365
Polska - Anglia - Powyżej 4,5 kartek @ 1,90 - stawka: 3/10 - Bet365
 
legia 122

legia

Użytkownik
stawiajcie na Anglię !

Jako naród już się skompromitowaliśmy i zbłaźniliśmy, CAŁY ŚWIAT z nas szydzi i ma nas za tumanów ! Kuriozalnie przesunięcie meczu działa na korzyść Anglików-piłka po śliskiej murawie będzie chodzić jak po sznureczku, doping dla kadry PZPNu raczej marny się szykuje.

Presja na graczach by naszego kraju totalnie nie skompromitować-taka myśl musi się przewijać w głowach. Wybici z rytmu, pozbawieni dopingu takiego jaki mieliby wczoraj, będą łatwym kąskiem dla rozsierdzonych Anglików. Handicap psychologiczny po stronie gości-Polacy jako naród wyszli na skończonych idiotów.
 
R 0

radus22

Użytkownik
Został mi ostatni mecz na kuponie ... Polska - Anglia (ilość goli 1 połowa) TYP : 1,5+
Oczywiście siedzę na LiveBet i wrazie co stawiam kontrę .. jak uważacie jeśli będzie do przerwy :
a* 0-0
b* 1-0
c* 0-1
jaką kontrę do tych zaistniałych w (a.b.c) postawić za całą kase jaką mam na koncie na drugą połowę. Interesuje mnie kurs nie mniejszy niż 1,7
* jeśli będzie 0-0 ?
* jeśli będzie 1-0 ?
* jeśli będzie 0-1 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom