>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

el. MŚ 2014: Polska - Anglia 16.10.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Jeżeli ktoś gada , że Polska nic nie osiągnęła to niech mi powie CO OSIĄGNĘŁA ANGLIA?! Wszyscy się podniecają jaki to oni mają skład, jakich zawodników ale ci kumaci wiedzą że nic w ostatnich latach nie osiągnęli. Jeżeli mi ktos pisze że Anglia ma Milnera, Lescota i gada że są to zawodnicy mistrza Anglii to ja mu mówię: Spójrz człowieku jak gra City w tym sezonie i jak graja ci zawodnicy i przestań pieprzyć jak nie znasz się na rzeczy. Jagielka na środku obrony- No naprawdę Robert sobie z nim nie poradzi, macie rację za wysoka półka(ironia). Najbardziej to mnie śmieszy gadanie jaki to Hart nie jest najlepszy na świecie bo zobaczyli sezonowcy jeden mecz w Lidze Mistrzów jak bronił z Dortmundem i wielkie podniecanie. Jak bramkarz ma dzień to wyciągnie wszystko nawet z takiej drużyny jak Levante. I to gadanie Polaczków jaki my to mamy słaby skład....kpina. Jeżeli ktoś jest kumaty i widział grę Gerrarda, 3 zawodników z City lub Defoe to wie że mamy ogromną szansę ograć dzis Anglików. Można się bać Cola, Rooneya ale nie reszty. Mamy dobrą 11 z młodością, doświadczeniem i zaangażowaniem. Ja dziś będę szczęsliwy jak po meczu z Portugalią kiedy to było takie samo psioczenie. I będę z garstka ludzi mógł powiedzieć że ja byłem z nimi do końca nawet jak przegrają. A jak wygraja to nagle znowu się zrobi 40 milionów fanów i każdy to będzie gadał jak on to nie wierzył w kadrę. Pozdro dla kumatych!
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Jeżeli ktoś gada , że Polska nic nie osiągnęła to niech mi powie CO OSIĄGNĘŁA ANGLIA?! Wszyscy się podniecają jaki to oni mają skład, jakich zawodników ale ci kumaci wiedzą że nic w ostatnich latach nie osiągnęli. Jeżeli mi ktos pisze że Anglia ma Milnera, Lescota i gada że są to zawodnicy mistrza Anglii to ja mu mówię: Spójrz człowieku jak gra City w tym sezonie i jak graja ci zawodnicy i przestań pieprzyć jak nie znasz się na rzeczy. Jagielka na środku obrony- No naprawdę Robert sobie z nim nie poradzi, macie rację za wysoka półka(ironia). Najbardziej to mnie śmieszy gadanie jaki to Hart nie jest najlepszy na świecie bo zobaczyli sezonowcy jeden mecz w Lidze Mistrzów jak bronił z Dortmundem i wielkie podniecanie. Jak bramkarz ma dzień to wyciągnie wszystko nawet z takiej drużyny jak Levante. I to gadanie Polaczków jaki my to mamy słaby skład....kpina. Jeżeli ktoś jest kumaty i widział grę Gerrarda, 3 zawodników z City lub Defoe to wie że mamy ogromną szansę ograć dzis Anglików. Można się bać Cola, Rooneya ale nie reszty. Mamy dobrą 11 z młodością, doświadczeniem i zaangażowaniem. Ja dziś będę szczęsliwy jak po meczu z Portugalią kiedy to było takie samo psioczenie. I będę z garstka ludzi mógł powiedzieć że ja byłem z nimi do końca nawet jak przegrają. A jak wygraja to nagle znowu się zrobi 40 milionów fanów i każdy to będzie gadał jak on to nie wierzył w kadrę. Pozdro dla kumatych!
Z tym Jagielka masz racje, bo robienie z niego drugiego Ferdinanda czy Terrego to narazie zyczenia na wyrost. Natomiast Hart to niestety dla nas - ze wzgledu na dzisiejszy mecz - jest scisla czolowka bramkarzy na swiecie. Nie chodzi tylko o wystep z BVB w europejskich rozgrywkach ale tez ligowe spotkania. I nie zmieni tego fakt, ze Citizens traca duzo bramek w tym sezonie. Nie wina Hart&#39;a, ze obroncy Man City momentami zachowuja sie jak drewniane kolki i graja postojowe (mecz z Southamptonem chociazby czy QPR). Jesli chodzi o Rooneya to pare osob tutaj wspomnialo, ze od momentu przyjscia RVP brytyjczyk juz nie strzela tylu bramek bo wzial odpowiedzialnosc na siebie za podawanie do holendra. I to rzeczywiscie tak wyglada jednak nie mozna zapomniec, ze Wazza dalej operuje poteznym uderzeniem wlasnie z 25-30 metra.
 
E 14

embi

Użytkownik
Jeżeli ktoś gada , że Polska nic nie osiągnęła to niech mi powie CO OSIĄGNĘŁA ANGLIA?! Wszyscy się podniecają jaki to oni mają skład, jakich zawodników ale ci kumaci wiedzą że nic w ostatnich latach nie osiągnęli. Jeżeli mi ktos pisze że Anglia ma Milnera, Lescota i gada że są to zawodnicy mistrza Anglii to ja mu mówię: Spójrz człowieku jak gra City w tym sezonie i jak graja ci zawodnicy i przestań pieprzyć jak nie znasz się na rzeczy. Jagielka na środku obrony- No naprawdę Robert sobie z nim nie poradzi, macie rację za wysoka półka(ironia). Najbardziej to mnie śmieszy gadanie jaki to Hart nie jest najlepszy na świecie bo zobaczyli sezonowcy jeden mecz w Lidze Mistrzów jak bronił z Dortmundem i wielkie podniecanie. Jak bramkarz ma dzień to wyciągnie wszystko nawet z takiej drużyny jak Levante. I to gadanie Polaczków jaki my to mamy słaby skład....kpina. Jeżeli ktoś jest kumaty i widział grę Gerrarda, 3 zawodników z City lub Defoe to wie że mamy ogromną szansę ograć dzis Anglików. Można się bać Cola, Rooneya ale nie reszty. Mamy dobrą 11 z młodością, doświadczeniem i zaangażowaniem. Ja dziś będę szczęsliwy jak po meczu z Portugalią kiedy to było takie samo psioczenie. I będę z garstka ludzi mógł powiedzieć że ja byłem z nimi do końca nawet jak przegrają. A jak wygraja to nagle znowu się zrobi 40 milionów fanów i każdy to będzie gadał jak on to nie wierzył w kadrę. Pozdro dla kumatych!
No nie chcesz mi chyba wmowic, ze to co gra Hart to jest tylko 1 mecz z Borussia? Ten czlowiek niejednokrotnie ratowal Manchester City przed porazka, dla mnie jest to pierwsza trojka bramkarzy na swiecie. Jezeli angielska obrona to dla Ciebie tez bulka z maslem dla Roberta, to smiem twierdzic, ze chcesz sobie z nas robic &#39;jaja&#39;. Cole, Jagielka,Lescot,Cahill(niewiem, jaki bedzie sklad, ale tych 3 obroncow to wysoka klasa), Glen Johnson - Mowia Tobie cos te nazwiska? Tak jak mowie, nie znam skladu Anglii, ale bazuje na tym kto moglby zagrac. Boczni obroncy to jest klasa swiatowa, srodek prezentuje sie troszeczke slabiej, Cahill to naprawde solidny zawodnik, ktory nieraz udowadnial w Chelsea, ze wie czego sie od niego oczekuje. Jedyna powazna strata w obronie i druzynie Anglii jest koniec kariery reprezentacyjnej Terrego.
Jezeli ktos widzial gre Gerrarda, Milnera lub Defoe to [...] - to co? Zobacz co w ostatnich meczach gra Millner, co Gerrard gral np z Udinesse I TERAZ TWOJ NAJLEPSZY ARGUMENT - co gra DEFOE? Defoe, moj drogi kolego, dostal szanse gry zamiast Adebayora w Tottenhamie po zmianie trenera i od poczatku sezonu te szanse wykorzystuje, zostajac caly czas numerem 1 na ataku i strzelajac gole na zawolanie z roznych pozycji.
Dodatkowo tacy gracze jak Rooney, Wellbeck, Chamberlain to juz klasa sama w sobie (moze poza tym ostatnim, chociaz mimo mlodego wieku tez zbiera juz super noty), ktora moze zniszczyc cala polska obrone w 1-2 zrywach.
Wydaje mi sie, ze ogladasz mecze ligi angielskiej z doskoku, widziales jakies slabsze wystepy reprezentantow Anglii i na tej pochopnej ocenie probujesz poprzec swoja zaslepiona przez patriotyzm ocene sytuacji i wygrana (niedoczekana) Polakow.
Niestety max co Polacy z tego wyciagną to remis, chociaz mysle, ze Anglia wygra 2-1, 2-0, 3-0. Smialo mozna stawiac na ilosc goli 2-3.

@edit
Znalazlem taki o to sklad, niewiem czy prawdopodobny:
Hart - Cole, Lescott, Jagielka, Johnson - Oxlade-Chamberlain, Gerrard, Carrick/Cleverley, Milner - Rooney, Defoe.
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Jeżeli ktoś gada , że Polska nic nie osiągnęła to niech mi powie CO OSIĄGNĘŁA ANGLIA?! Wszyscy się podniecają jaki to oni mają skład, jakich zawodników ale ci kumaci wiedzą że nic w ostatnich latach nie osiągnęli. Jeżeli mi ktos pisze że Anglia ma Milnera, Lescota i gada że są to zawodnicy mistrza Anglii to ja mu mówię: Spójrz człowieku jak gra City w tym sezonie i jak graja ci zawodnicy i przestań pieprzyć jak nie znasz się na rzeczy. Jagielka na środku obrony- No naprawdę Robert sobie z nim nie poradzi, macie rację za wysoka półka(ironia). Najbardziej to mnie śmieszy gadanie jaki to Hart nie jest najlepszy na świecie bo zobaczyli sezonowcy jeden mecz w Lidze Mistrzów jak bronił z Dortmundem i wielkie podniecanie. Jak bramkarz ma dzień to wyciągnie wszystko nawet z takiej drużyny jak Levante. I to gadanie Polaczków jaki my to mamy słaby skład....kpina. Jeżeli ktoś jest kumaty i widział grę Gerrarda, 3 zawodników z City lub Defoe to wie że mamy ogromną szansę ograć dzis Anglików. Można się bać Cola, Rooneya ale nie reszty. Mamy dobrą 11 z młodością, doświadczeniem i zaangażowaniem. Ja dziś będę szczęsliwy jak po meczu z Portugalią kiedy to było takie samo psioczenie. I będę z garstka ludzi mógł powiedzieć że ja byłem z nimi do końca nawet jak przegrają. A jak wygraja to nagle znowu się zrobi 40 milionów fanów i każdy to będzie gadał jak on to nie wierzył w kadrę. Pozdro dla kumatych!
&quot;..Najbardziej to mnie śmieszy gadanie jaki to Hart nie jest najlepszy na świecie..&quot; jesteś moim mistrzem, przecież to taki drewniak, że chu... - no masz fantazję nie powiem!!
Stary spokojnie, bo Ci żyłka pęknie. Nie no pewnie, mamy tak wybitną reprezentację, że boją się nas wszystkie ekipy piłkarskie. Piłka nożna, to dyscyplina sportowa, w której wynik końcowy nigdy nie jest pewny - to fakt. Lecz bądźmy realistami i nie porównujmy się z Anglikami. Ogólnie nie mówmy o poziomie naszej reprezentacji, bo to już gorzej niż dno, abyś zrozumiał, mówię o reprezentacji, a nie o poziomie niektórych jej zawodników grających poza granicami kraju!! Masz rację bądź z nimi na dobre i na złe, a jeszcze lepiej jakbyś przekazał jakąś darowiznę na pzpn przecież tam sami kumaci, których pozdrawiasz!! Tylko pamiętaj musisz być silny i wytrwały, bo dziś nie zrobi się tych 40 milionów fanów o których piszesz (skąd Ty naliczyłeś tylu kibiców sukcesu?), będzie wręcz odwrotnie. Będę czekał z niecierpliwością na Twoją opinię po zakończonym spotkaniu. Pozdrawiam... no niestety niekumatych:)
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Pewnie jak by nie grała w tym meczu reprezentacja POLSKI to prawie wszyscy ulokowali by pieniądz po dobrym kursie na wygraną Anglii. Ale, że jednak grają biało-czerwoni to odzywa w nas się odrobina patriotyzmu co może być bardzo zgubne.
Przeczytałem większość postów i już na prawdę nie ma co dodać jedynie swoje typy:

Anglia 1,40 (remis nie ma zakładu)

poniżej 4,5 (kartek) 1,61
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
&quot;..Najbardziej to mnie śmieszy gadanie jaki to Hart nie jest najlepszy na świecie..&quot; jesteś moim mistrzem, przecież to taki drewniak, że chu... - no masz fantazję nie powiem!!
Stary spokojnie, bo Ci żyłka pęknie. Nie no pewnie, mamy tak wybitną reprezentację, że boją się nas wszystkie ekipy piłkarskie. Piłka nożna, to dyscyplina sportowa, w której wynik końcowy nigdy nie jest pewny - to fakt. Lecz bądźmy realistami i nie porównujmy się z Anglikami. Ogólnie nie mówmy o poziomie naszej reprezentacji, bo to już gorzej niż dno, abyś zrozumiał, mówię o reprezentacji, a nie o poziomie niektórych jej zawodników grających poza granicami kraju!! Masz rację bądź z nimi na dobre i na złe, a jeszcze lepiej jakbyś przekazał jakąś darowiznę na pzpn przecież tam sami kumaci, których pozdrawiasz!! Tylko pamiętaj musisz być silny i wytrwały, bo dziś nie zrobi się tych 40 milionów fanów o których piszesz (skąd Ty naliczyłeś tylu kibiców sukcesu?), będzie wręcz odwrotnie. Będę czekał z niecierpliwością na Twoją opinię po zakończonym spotkaniu. Pozdrawiam... no niestety niekumatych:)
Nie mówię że mamy wybitną reprezentację, ani że uwielbiam pzpn. Czy ty w ogóle umiesz czytać?! Nie łączę polityki z futbolem. Napisałem jedynie że smieszy mnie to jak ktoś gada jaka to Anglia nie jest i kogo to nie ma z mistrza Anglii. Jak ktos ogląda i nie kibicuje tylko na trzeźwo ocenia grę np. obrońców z city ostatnimi czasy czy grę Gerrarda w The Reds to wie o czym mówię. Odpisuj mio na moje konkretne słowa a nie na swoje urojone zdania.
No nie chcesz mi chyba wmowic, ze to co gra Hart to jest tylko 1 mecz z Borussia? Ten czlowiek niejednokrotnie ratowal Manchester City przed porazka, dla mnie jest to pierwsza trojka bramkarzy na swiecie. Jezeli angielska obrona to dla Ciebie tez bulka z maslem dla Roberta, to smiem twierdzic, ze chcesz sobie z nas robic &#39;jaja&#39;. Cole, Jagielka,Lescot,Cahill(niewiem, jaki bedzie sklad, ale tych 3 obroncow to wysoka klasa), Glen Johnson - Mowia Tobie cos te nazwiska? Tak jak mowie, nie znam skladu Anglii, ale bazuje na tym kto moglby zagrac. Boczni obroncy to jest klasa swiatowa, srodek prezentuje sie troszeczke slabiej, Cahill to naprawde solidny zawodnik, ktory nieraz udowadnial w Chelsea, ze wie czego sie od niego oczekuje. Jedyna powazna strata w obronie i druzynie Anglii jest koniec kariery reprezentacyjnej Terrego.
Jezeli ktos widzial gre Gerrarda, Milnera lub Defoe to [...] - to co? Zobacz co w ostatnich meczach gra Millner, co Gerrard gral np z Udinesse I TERAZ TWOJ NAJLEPSZY ARGUMENT - co gra DEFOE? Defoe, moj drogi kolego, dostal szanse gry zamiast Adebayora w Tottenhamie po zmianie trenera i od poczatku sezonu te szanse wykorzystuje, zostajac caly czas numerem 1 na ataku i strzelajac gole na zawolanie z roznych pozycji.
Dodatkowo tacy gracze jak Rooney, Wellbeck, Chamberlain to juz klasa sama w sobie (moze poza tym ostatnim, chociaz mimo mlodego wieku tez zbiera juz super noty), ktora moze zniszczyc cala polska obrone w 1-2 zrywach.
Wydaje mi sie, ze ogladasz mecze ligi angielskiej z doskoku, widziales jakies slabsze wystepy reprezentantow Anglii i na tej pochopnej ocenie probujesz poprzec swoja zaslepiona przez patriotyzm ocene sytuacji i wygrana (niedoczekana) Polakow.
Niestety max co Polacy z tego wyciagną to remis, chociaz mysle, ze Anglia wygra 2-1, 2-0, 3-0. Smialo mozna stawiac na ilosc goli 2-3.
@edit
Znalazlem taki o to sklad, niewiem czy prawdopodobny:
Hart - Cole, Lescott, Jagielka, Johnson - Oxlade-Chamberlain, Gerrard, Carrick/Cleverley, Milner - Rooney, Defoe.
I kolejny raz mówię i pytam się czy wy umiecie czytać?! Czy pisałem coś że Cole, albo Cahill są słabi? Właśnie ich najbardziej bym się obawiał w obronie. Jeżeli ktoś zobaczy ile City tracą bramek i kogo to jest wina to zrozumie moje słowa dotyczące obrońców z City. Nastepni przywołani przezemnie zawodnicy to Gerrard i Defoe. Pokaż mi akcję drogi kolego gdzie Defoe sam sobie cos wypracował,jakieś zwody minięcie obrońcy. Gdyby nie gra Lennona i Bale w KOGUTACH to gościu 2/3 bramek by nie trafił. A jak ktos mi powie że Gerrard jest w rormie to niech lepiej idzie do lekarza, najlepiej okulisty i psychologa jednocześnie. Ja myślę trzeźwo. Nie pisałem tu głupot typu POLSKA MA ROBERTA I WSZYSTKICH ROZJEDZIE...odwołałem się tylko do słów niektórych ludzi o tym jaka to Anglia nie jest silna...kiedy ostatnio synowie albionu coś osiągnęli?! I jeszcze środek bez Lamparda i obrona bez Terryego. Polska ma o niebo gorszą 11 ale nie o to mi się rozchodziło ludzie! Zacznijcie czytać ze zrozumieniem!
cytuję Embi --&gt;
No nie chcesz mi chyba wmowic, ze to co gra Hart to jest tylko 1 mecz z Borussia? Ten czlowiek niejednokrotnie ratowal Manchester City przed porazka, dla mnie jest to pierwsza trojka bramkarzy na swiecie.
Jeżeli to dla Ciebie bramkarz z pierwszej 3 to gdzie dasz Ikera,Buffona, Cecha i chociażby Noyera?
Z tym Jagielka masz racje, bo robienie z niego drugiego Ferdinanda czy Terrego to narazie zyczenia na wyrost. Natomiast Hart to niestety dla nas - ze wzgledu na dzisiejszy mecz - jest scisla czolowka bramkarzy na swiecie. Nie chodzi tylko o wystep z BVB w europejskich rozgrywkach ale tez ligowe spotkania. I nie zmieni tego fakt, ze Citizens traca duzo bramek w tym sezonie. Nie wina Hart&#39;a, ze obroncy Man City momentami zachowuja sie jak drewniane kolki i graja postojowe (mecz z Southamptonem chociazby czy QPR). Jesli chodzi o Rooneya to pare osob tutaj wspomnialo, ze od momentu przyjscia RVP brytyjczyk juz nie strzela tylu bramek bo wzial odpowiedzialnosc na siebie za podawanie do holendra. I to rzeczywiscie tak wyglada jednak nie mozna zapomniec, ze Wazza dalej operuje poteznym uderzeniem wlasnie z 25-30 metra.
O Rooneyu ani razu nie wypowiedziałem się w złym kontekście. Po prostu ma teraz inne zadania w United i częściej asystuje niż strzela. Miło mi że jako jedyny zauważyłeś że piszę o konkretnych obrońcach i bramkarzu a nie tak jak inni wyrzucaja mi całą 11 angielską. Z takimi ludźmi jak ty to można normalnie powymieniać poglądy nie to co z niektórymi. Pozdro!
 
legia 122

legia

Użytkownik
wilku

Brak Ci klepek kilku. Spójrz na naszych kadrowiczów i zobacz ilu z nich nie gra regularnie w klubach. Sądzisz że Wszołek i Grosicki będą siać spustoszenie w szeregach angielskich ? Obraniak zagra raptem na niebotycznym poziomie którego jeszcz nam nie zdążył pokazać do tej pory ?

U niektórych przy meczach kadry wyłącza się myślenie więc może liczby przemówią Wam do rozsądku- Anglia na ostatnie 12 meczów grane poza domem - raz przegrała ( na Mundialu w Niemczech z gospodarzami -zapewne pamiętacie nieuznaną bramkę i kontrowersje wokół tego ) , dwa razy zremisowała ( Czarnogóra, Francja ) i aż 9 razy wygrała .

9/12 = 75% spotkań granych poza domem wygrała w tym czasie !
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Nie mówię że mamy wybitną reprezentację, ani że uwielbiam pzpn. Czy ty w ogóle umiesz czytać?! Nie łączę polityki z futbolem. Napisałem jedynie że smieszy mnie to jak ktoś gada jaka to Anglia nie jest i kogo to nie ma z mistrza Anglii. Jak ktos ogląda i nie kibicuje tylko na trzeźwo ocenia grę np. obrońców z city ostatnimi czasy czy grę Gerrarda w The Reds to wie o czym mówię. Odpisuj mio na moje konkretne słowa a nie na swoje urojone zdania.
Gdybyś był z lekka ogarnięty, to zauważyłbyś powiązania polskiej piłki nożnej z przestępcami zrzeszonymi przeciwko nam, a jako prawdziwego kibica powinno jednak cie to interesować
Nie umiem czytać, ty za to robisz to perfekcyjnie. Już Ci odpowiadam na twoje słowa. Mówisz, ze Anglia nic nie osiągnęła, zatem skąd te miejsca?
Ranking FIFA - Anglia

Ranking FIFA - Polska

A teraz odnośnie Gerrarda, bo tak cie boli jego osoba. Porównujesz go z naszymi pomocnikami? Czy ty nie widzisz różnicy pomiędzy grą w lidze angielskiej a spotkaniem Gerrarda z naszymi zawodnikami? Coś Ci powiem, chciałbym aby to Polacy wygrali, ale pomodlę się dziś aby Gerrard zagrał na 50% swoich umiejętności, może wtedy ujrzysz różnicę i następnym razem przemyślisz to co mówisz i skonfrontujesz jego poziom gry z naszymi piłkarzynami.
 
C 0

cink

Użytkownik
Ja dodam od siebie, że nie wierzę w tak szczęśliwy łańcuszek wygranych... Ktoś nam wreszcie musi udowodnić na jakim poziomie stoimy w piłce i Anglia jest idealną drużyną, aby dać nam lekcje WYKORZYSTYWANIA okazji.
Mam nadzieje że wilku141 nie każe mi po tym wpisie spalić 2 koszulek Polski które trzymam w szafce.
 
molofek 3

molofek

Użytkownik
Ja dodam od siebie, że nie wierzę w tak szczęśliwy łańcuszek wygranych... Ktoś nam wreszcie musi udowodnić na jakim poziomie stoimy w piłce i Anglia jest idealną drużyną, aby dać nam lekcje WYKORZYSTYWANIA okazji.

Mam nadzieje że wilku141 nie każe mi po tym wpisie spalić 2 koszulek Polski które trzymam w szafce.
Dokładnie. Anglia jest klasę lepszą drużyną od naszej pod każdym względem no może oprócz Piszczka który może konkurować z lewą obroną Anglii. Dzisiaj przewiduje 2:0 dla Anglii. Patrzymy realistycznie i tak jak mówisz ktoś nam w końcu udowodni że nie ma co patrzyć i porównywać się do zespołów klase lepszych, przynajmniej na razie.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nóż się otwiera jak czyta się co po niektóre wypowiedzi. Ludzie naprawdę tak zapiliście przez wakacje, że zapomnieliście, że zaraz przed była taka wspaniała impreza sportowa jak EURO gdzie Polacy trafili nie dość, że do zdecydowanie najsłabszej grupy, żaden z naszych rywali nie był w formie to i tak to właśnie my i tylko my byliśmy na tyle wspaniali, że zajęliśmy z kretesem ostatnie miejsce w tej paraolimpijskiej grupie. Jeśli w tym meczu padnie remis będzie ot tylko i wyłącznie zasługa Anglików, którzy póki co idą przez eliminacje elegancko i tak będą pierwsi w grupie i tak. Kursy na Angoli oscylują już koło 2 i to już jest powodem, dla którego należy grać w ich stronę. Na Polskę po kursie 4 to można grać z Czarnogórą albo Ukrainą (chociaż pewnie i tak nie wygramy) Ile razy musicie się jeszcze przekonać, że jak grają Polacy to albo się nie stawia albo stawia przeciwko nim. Wali mnie nawet to czy jest Błaszczykowski czy nie bo to i tak jeden pies. No nic fajnie, że dzięki niektórym kurs na Anglię jest tak kuszący bo stawiają na naszą dzielną husarię, która niczym pod Wiedniem rozniesie przeciwka w pył. Osobiście obawiam się, że będzie to bardziej przypominało tegoroczną ekranizację tej bitwy niż oryginalne wydarzenie historyczne no ale DO BOJU POLSKO BO I TAK NIC SIĘ NIE STANIE.

Aaa ktoś tam jeszcze napisał, że Anglia jest przereklamowana i nie przypomina, żadnego z obecnych piłkarskich mocarstw takich jak np Francja. Akurat z Francją grali jak równy z równym i to Anglicy wyszli z pierwszego miejsca w tej grupie. Poza tym - my przypominamy ????
Typ: Anglia po każdym kursie od 1,5 do 2,2 chyba, że gdzieś jest jeszcze wyżej ????
 
kamilk_stk 2

kamilk_stk

Użytkownik
Szczerze pokusił bym sie o under 1.5 za 3.15 w unibet. Obie drużyny beda uwazac w tylach zeby nie dostac glupiej bramki, obie druzyny sobie nie leza, (malo ktora lezy kadrze PZPN) troche patriotyczne podejscie, bo jesli maja przegrac to 0:1.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Polska - Anglia typ : 1 dnb @ 3.13 BetVictor

Jesli moglibysmy kiedykolwiek nawiazac rowna walke z reprezentacja Synow Albionu - u siebie na wlasnych &quot;smieciach&quot; - to teraz jest ku temu bardzo dobra okazja, moze i najlepsza. Przyjezdza ekipa ktora rzeczywiscie zajmuje wysokie miejsce w rankingu FIFA ale osobiscie te rankingi dawno przestaly miec w moich oczach uznanie. Po prostu zaklamuja rzeczywistosc i nie odzwierciedlaja tego co na dana chwile prezentuje soba ekipa. Druzyna Trzech Lwow juz od dawna uchodzi za faworytow do tego, faworytow do tamtego itp. A koniec koncow udaje sie jedynie awansowac do glownego turnieju, a pozniej jest jedno wielkie rozczarowanie. Czego to wina ? Przede wszystkim - dla fanow na calym swiecie wrecz odwrotnie - systemu ligowego najlepszej ligi swiata Premier League. Nie zaglebiajac sie bo nie o tym jest analiza, liga coraz bardziej spycha na bok rodowitych wychowankow poniewaz dla podnoszenia poziomu i konkurencyjnosci sprowadza sie &quot;grajkow&quot; z calego swiata. A to, ze sami anglicy maja problem z wychowywaniem i ksztalceniem nastepcow Rooney&#39;a, Lamps&#39;a czy Terry&#39;ego to juz druga strona systemu.

Od dawna Synowie Albionu nie mieli tak slabego managera. Wystarczy na tapete wziasc takie nazwiska jak Capello czy Eriksson by uswiadomic sobie roznice miedzy obecnym szkoleniowcem. Bez wiekszego rozpisywania sie na temat jego osoby - to jest pierwsza rysa na herbie Trzech Lwow.

Nastepnie sklad ktory z jednej strony bardzo wyrownany, natomiast czy dzieki temu wyrownaniu az tak silny ? Porownujac Anglie do Niemiec czy Holandii - w tamtych obu ekipach daloby sie stworzyc prawdziwa, zelazna, najmocniejsza podstawowa jedenastke. W druzynie Hodgsona niestety nie do konca widze taka mozliwosc. Bo jesli pewne zrodla podaja, ze pomoc w meczu z Polska ma wygladac tak : Milner, Carrick, Gerrard, Chamberlain, to ja sie pytam gdzie jest Lennon i ostatnio dobrze spisujacy sie w United Cleverley ? Czy Gerrard jest w skladzie bardziej za nazwisko - bo forma to on Cleverley&#39;a raczej nie miazdzy. Przeciez para Carrick-Cleverley gra ze soba na codzien w klubie i trzeba przyznac, ze zle to nie wyglada. Co z Lennonem ktorego przydatnosc na skrzydle jest nieoceniona ? Dalej robi sie juz przepasc, bo Lamps i Walcott wlasnie niedawno wypadli z planow Hodgsona a Johnson jak widac poczynil regres (transfer z City -&gt; Sunderland). W obronie wyglada to tak, ze nie ma juz ani Ferdinand&#39;a, ani Terry&#39;ego (odpowiednio 81 i 78 wystepow dla Anglii). Natomiast zostal jeszcze Ashley Cole z 98 meczami na koncie i Glen Johnson z 43 a potem... Lescott z 23. Dalej to juz jest zapasc totalna i po kolei Baines (12), Cahill (11), Walker (4), Gibbs (2). Z tego powstaje raczej oczywista linia Johnson-Jagielka-Lescott-Cole. Problem moze polegac z rezerwa, ktora juz znacznie odbiega od wymienionej czworki. W ataku tak naprawde nie ma rasowego snajpera - takiej typowej 9. Wazza z kim by nie wyszedl w parze, prawdopodobnie bedzie cofnietym napastnikiem. Zacznijmy od Carrolla ktorego nawet w Poolu nie chcieli wiec trafil do beniaminka (WHU), w ktorym to bramki jeszcze nie zdobyl. Nastepny jest Welbeck, ktory wychodzi w skladzie Man United ale jak dotad bez bramki. Ostatni z nich - Jermain Defoe - ktory rzeczywiscie bramki zdobywa, natomiast nie jest to snajper ktory sam sobie cos wypracowuje. Jego przydatnosc w duzej mierze zalezy od kolegow z zespolu ktorzy go obsluza dobrym podaniem.

Nie zaczalem nawet dyskusji na temat obsady bramki gdyz jest ona oczywista i niepodwazalna - Hart to scisla czolowka keeperow na globie i nic tego nie zmieni. Co nie znaczy, ze nie do pokonania. Anglia na papierze moze i wyglada groznie, bo sa tam nazwiska na codzien brylujace w EPL, ale napewno jako reprezentacja nie tworza juz kolektywu przed ktorym Polska kadra musi klekac ze strachu. Bardzo szkoda absencji Kuby bo widac bylo jak na dloni, ze w meczu na Etihad robil on swietna robote rowniez pod Lewego. No coz, miejmy nadzieje, ze ktos inny wezmie na swoje barki ten ciezar i Lewandowski dostanie dzis kilka dobrych pilek - nie zapominajmy, ze dla niego jest to 2 swietna okazja zeby sie pokazac przed managerami EPL grajac przeciwko brytyjskim obroncom. Pierwsza okazje wykorzystal polowicznie, bo rozegral b.dobre zawody ale nie zrobil tego co napastnik powinien zrobic - nie strzelil gola. Oby dzis trafil do siatki Hart&#39;a !
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wasilewski - otrzyma kartke
2,80

tobet
Nie bede odkrywczy i tez nie bede sie rozpisywal na temat Wasyla. Prawdziwy walczak w takim meczu musi otrzymac kartke bo jesli tego nie zrobi to beda mu zarzucac ze nie walczyl. A tak na powaznie to na pewno dzisiaj bedzie wojna i wiele okazji na kartonik co dla Wasyla jest normalka bo dostaje zoltko badz czerwo w co drugim (2,5) meczu reprezentacji.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Polska - Anglia x @3,3o
Jak reprezentacja Smudy grała z Niemcami to nasi zachodni sąsiedzi mieli nas spalić i zaorać, wiara była gotowa postawić wszystko na przegraną a skończyło się na remisie w ostatnich minutach. Na euro zapoanował nie wiem skad optymizm w sukces a skończyło sie dwoma szczęśliwymi remisami i przegraną. Dzisiaj zdecydowana większość typuje Anglików i myślę że standardowo bedzie odwrotnie (czyli coś dziś ugramy). Pomijam oczywiście flustratów zniesmaczonych aktualną sytuacją w pzpn oraz dookoła typujących porażkę po to aby poczuć się lepiej.
Skład Anglików tutaj juz przeanalizowano więc nie ma do czego wracać i myślę że nie ma się też czego bać. Można na nich spojrzeć przez pryzmat ligi ale należy pamiętać że tam siłę tworzą w większości grubo opłacani najemnicy z innych krajów. To że tam jakiś Wishere czy Cahil biega w reklamie Pepsi z Messim nie znaczy też że od razu są wspaniali, także do czołowych reprezentacji im troche brakuje. Wiadomo że nie zawsze można mieć wybitnych piłkarzy ale można mieć za to zgraną drużyne jednak i tutaj Aglików wyróżnić nie można. Co do Harta to zgadzam się z wilku141, w Anglii po latach jest chyba taki ciśnienie na chociażby przyzwoitego bramkarza że teraz po każdej interwencji Harta wszyscy pieją z zachwytu a przecież do najlepszych na świecie to jeszcze dużo mu brakuje.
O Polakach już mi się nie chce pisać bo też pozytywnego byłoby niewiele ???? Oczywiście na papierze wypadamy słabiej. Moża powypominać euro ale można też i powrócić to ostatnich &quot;ciężkich&quot; takich meczy eliminacyjnych z Portugalią i Czechami. Myślę że jeśli Polacy sie zbierą to spokojnie stać ich na zrobienie dobrego wyniku, najfajniej by było jakby pierwszoplanowe role odegrali Wszołki, Miliki czyli Ci którzy dopiero co dostali szanse, choć z drugiej strony pewnie odrazu by przygwiazdorzyli i by im się w dupach poprzewracało ???? Stawiam na remis
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Polska - Anglia - 2 (1,90)
Bet365
Kolejna nowa Polska reprezentacja pod wodzą nowego trenera Fornalika (kto już pamięta ile razy była budowana od początku) zmierzy się ze zgranym kolektywem Anglii. W reprezentacji gości wiele lat grają już Ci sami piłkarze chociaż nie brakuje im nowych zmienników. Rooney czy Gerrard to już weterani. U nas cały czas się coś kombinuje ale nic w tej kwestii nie wychodzi jak do tej pory. Ale nie o to chodzi, ponieważ zmiany są potrzebne jeżeli o czymś chcemy myśleć. W bramce do ostatniej chwili nie wiaodmo było kto będzie stać w bramce Tytoń czy może Kuszczak? Kiedyś to był Dudek potem Boruc i koniec. Teraz niewiadomo w czym wybierać czy Tytoń czy Szczęsny a może Kuszczak lub Fabiański. Wiadomo że dobrze mieć w czymś wybierać niż nie mieć wcale, ale bramkarz powienien być ten sam. To jeden z ważniejszych elementów drużyny. Między bramkarzem a pozostałymi graczami musi być dobra komunikacja. Jak jest z Tytoniem? Myślę że nieźle. Jednak gra Polskiej reprrezentacji z RPA to była komedia. Polska ten mecz mogła przegrać 3:0 gdyby piłkarze RPA mieli być może więcej doświadczenia. Anglicy z pewnością je posiadają. Rozmontować naszą obronę to nie problem. W środku mam nadal dziurę. Oprócz Piszczka nie mamy obrońców na poziomie światowym. Z pewnością najsłabszą formacją Polski jest obrona. Zabraknie Błaszczykowskiego więc Lewandowski będzie otrzymywało połowe mniej pilek niż można się spodziewać. Lewy w Borussi króluje bo ma kto mu zagrywać. Teraz może być problem. Mamy młode talenty ale to tylko nadzieje po których nie wiadomo co się można spodziewać. Największym atutem Polaków dzisiaj z pewnością będzie stadion i wielka wiara w zwycięstwo. Polacy potrafią grać u siebie z gigantami. Wystarczy wymienić ostatnio Niemców i Portugalie. Jednak chciałbym zauwazyć że oba mecze były towarzyskie i rywale nasi nic nie musieli. Tutaj Anglia przyjezdza po 3 pkt aby później mieć spokój. Wiadomo, remis z Ukraina nie ułatwił im sprawy w grupie, zresztą szczęśliwy remis.. gdyby nie on Anglia przyjechałaby tu z nożem na karku. Uważam że Anglia wykorzysta nasze braki w obronie i wdusi nam 1 lub 2 bramki. W najlepszym przypadku będzie remis.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Gdybyś był z lekka ogarnięty, to zauważyłbyś powiązania polskiej piłki nożnej z przestępcami zrzeszonymi przeciwko nam, a jako prawdziwego kibica powinno jednak cie to interesować
Nie umiem czytać, ty za to robisz to perfekcyjnie. Już Ci odpowiadam na twoje słowa. Mówisz, ze Anglia nic nie osiągnęła, zatem skąd te miejsca?
Ranking FIFA - Anglia

Ranking FIFA - Polska

A teraz odnośnie Gerrarda, bo tak cie boli jego osoba. Porównujesz go z naszymi pomocnikami? Czy ty nie widzisz różnicy pomiędzy grą w lidze angielskiej a spotkaniem Gerrarda z naszymi zawodnikami? Coś Ci powiem, chciałbym aby to Polacy wygrali, ale pomodlę się dziś aby Gerrard zagrał na 50% swoich umiejętności, może wtedy ujrzysz różnicę i następnym razem przemyślisz to co mówisz i skonfrontujesz jego poziom gry z naszymi piłkarzynami.
Gościu jeżeli prześlesz mi cytat gdzie porównałem kogoś od nas z e środka pomocu do Gerrarda to od razu przesyłam ci na konto 100zł. Drugi raz mówię NAUCZ SIĘ CZYTAĆ! Powiedziałem ci jasno i wyraźnie że to co sie wyprawia w tym korycie zwanym pzpn mnie w ogóle nie interesuje. Ja odwołuje się do składów. Nie odpisałeś mi sensownie na to co ja do ciebie napisałem tylko przywołujesz mi ranking FIFA...no jesteś na prawdę śmieszny. Gdybyś miał coś w głowie to byś nie przywoływał rankingu w którym punkty dostaje się za mecze i nie tylko reprezentacyjne. Polska nie grała ostatnimi czasy przed euro o żadne punkty, dopiero na euro zaczęła i teraz w eliminacjach więc o czym ty do mnie mówisz?! Naskrob coś sensownego i dopiero wtedy napisz. Odnieś się do tego co ja do Ciebie pisze i nie wysnuwaj teorii z kosmosu. No to kogo przebija według Ciebie Hart że już jest w pierwszej 3 najlepszych co MISTRZU(ironia). Gdybyś obserwował grę Gerrarda to wiedziałbyś o czym mówię...niektórzy zauważyli, i to nie tylko ja że gościu ma 32 lata na karku i nie gra tak jak kiedyś.Proszę odpisz coś sensownego ????
wilku

Brak Ci klepek kilku. Spójrz na naszych kadrowiczów i zobacz ilu z nich nie gra regularnie w klubach. Sądzisz że Wszołek i Grosicki będą siać spustoszenie w szeregach angielskich ? Obraniak zagra raptem na niebotycznym poziomie którego jeszcz nam nie zdążył pokazać do tej pory ?

U niektórych przy meczach kadry wyłącza się myślenie więc może liczby przemówią Wam do rozsądku- Anglia na ostatnie 12 meczów grane poza domem - raz przegrała ( na Mundialu w Niemczech z gospodarzami -zapewne pamiętacie nieuznaną bramkę i kontrowersje wokół tego ) , dwa razy zremisowała ( Czarnogóra, Francja ) i aż 9 razy wygrała .

9/12 = 75% spotkań granych poza domem wygrała w tym czasie !
Kolejny:razz: Czy ja napisałem że Wszołek i Grosicki bedą siać spustoszenie pod bramką Anglii?! Czy mówiłem że Obraniak ma formę i zagra perfekcyjnie. Proszę Cię gościu malinowy NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!! Owołuj się do tego co powiedziałem a nie do swoich wymysłów. Jak znasz kogoś z podstawówki to pożycz od niego elementarz i tam będzie rozdział Czytanie ze zrozumieniem-naprawde gorąco polecam jak dla Ciebie;)
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Polska - Anglia x @3,3o
Jak reprezentacja Smudy grała z Niemcami to nasi zachodni sąsiedzi mieli nas spalić i zaorać, wiara była gotowa postawić wszystko na przegraną a skończyło się na remisie w ostatnich minutach.s
porównywanie meczu towarzyskiego - widać było jak Niemcom się &quot;chce&quot; -, na dodatek związanego z otwarciem nowego stadionu na Euro, z meczem o stawkę, jest moim zdaniem, troszkę nie na miejscu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polska - Anglia 2 2,00 Bet365 ⛔
Jeszcze parę tygodni grałbym w kierunku Polaków ale sytuacja diametralnie się zmieniła. Brak Kuby może się dla nas okazać kluczowy, dlaczego? Ma zastąpić go Wszołek i Mierzejewski. Z tym, że Pawła ja bardzo szanuje od początku sezonu jest kluczową postacią Polonii tylko z całym szacunkiem dla naszej ligi czy tak młody gracz poradzi sobie z Gerrardem czy Colem? Śmiem twierdzić, że presja może pokrzyżować tutaj plany.. Można powiedzieć, że w drużynie gości jest jeszcze młodszy skrzydłowy Chamberlain. Z tym, że to jest gracz który ma do czynienia już z Europejskim formatem. Grał w mojej ocenie z powodzeniem dla Anglików podczas tegorocznego Euro. Wystarczy zobaczyć z jakimi zawodnikami skrzydłowy Anglii ma szansę grać? W Anglii grają przecież sami najlepsi. Jego bardzo mocną stroną jest dynamika na pewno dzisiaj chłopak pokaże kilka ładnych &quot;speedów&quot;. Napastnicy na chwilę obecną niby porównywalni, jednak przede wszystkim siła po stronie Rooney&#39;a i to zdecydowanie. Nasz Robert to jednak nie atletyczny gracz i nie potrafi tak walczyć o piłkę jak Drogba czy Ronneya i skutecznością w reprezentacji nie grzeszy. Ja osobiście boje się strasznie tych skrzydeł Angielskich i uważam, że dzisiaj będą nas nękać aż w końcu bądż co bądż dziurawa nasza linia defensywna &quot;pęknie&quot;. Miał nie grać w naszych szeregach Eugen jednak czytałem gdzieś, że zagra. Nie porozumieniem jest dla mnie Obraniak, mam serdecznie dość jego &quot;finezji&quot; itd. Oczywiście, że Anglicy mają swoje problemy przecież nie może dzisiaj zagrać Lampard, Walcott i Bertrand. Za Walcotta już do składu wskoczył Aaron Lennon, 25 letni gracz drużyny Tottenhamu który również jest bardzo szybkim graczem, ba aktualnie podobno jest jednym z najszybszych na &quot;wyspach&quot;. Niestety nie widzę szans dla nas, na pewno będziemy robili co w naszej mocy, żeby chociaż uratować remis. Gdyby grał Kuba może bym się skusił tak gram na Anglię, które również jest odmładzana ale ich młodzi gracze są na chwilę obecną na pewno na wyższym poziomie piłkarskim..
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
Polska - Anglia
Ilość rzutów rożnych w meczu (regulaminowy czas gry)?
Więcej niż 9,5 - 1.72 Bwin
Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2 w 2. połowie spotkania?
Więcej niż 2,5 - 1.85 Bwin

O meczu już co najważniejsze i co nieistotne zostało napisane. Poziom drużyn wszyscy znają i wiedzą jaki styl ma każda z nich. Polska rożnych nie unika ;) a Anglicy się w tym odnajdują. Myślę, że 10 rożnych być powinno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom