>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E Sports - temat ogólny

makos11 815

makos11

Użytkownik
Bośnia Herzegowina vs Islandia okazało się, że najlepszy zawodnik Bośni ( Niko ) nie zagra w tym spotkaniu dosłownie kilka minut przed mecze, także pewny ⛔
typ: -2.5 BOśnia
kurs: 2.06
buk: Pinnacle
Moim zdaniem Bośnia ma o wiele lepszy skład. Niko, Bendji, Hunter fajni zawodnicy, Niko to w ogóle przekot. W Islandii sredni gracze, którzy nie grają w jakiś topowych drużynach, a jak wiadomo. Niko - mouz Bendji - property. Dla mnie faworyt tego meczu jest tylko jeden. I widzę tu wygraną Bośni
Rosja - Słowacja ⛔ koniec z graniem na kadry, bo co sie tam dzieje to parodia
typ: -2.5 Rosja
kurs: 1.92
buk: Pinnacle
seized Dosia flamie worldedit hooch. Tych zawodników specjalnie nie trzeba przedstawiać. SKilowi zawodnicy i sam Guardian ich nie pokona. Fajny bet.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Fnatic vs. Virtus.pro

30th of September 2015 19:00
FACEIT League 2015 Stage 3​
Największą porażką Polaków w tym meczu jest mapa: dust2 która będzie rozgrywana kompletnie nie leży Virtusom, na wszelkich turniejach gdzie rozgrywane jest bo3, jest to mapa którą od razu banują. Wczoraj co prawda wygrali 3 z 4 pojedynków, chociaż wygrane z Dignitas czy HellRaisers powinny być dla nich rzeczą normalną. To wygrana z EnVyUs 16-14 na mirage zrobiła na mnie wrażenie, tym bardziej że niespełna godzinę wcześniej przegrali na tej samej mapie potyczkę z Natus Vincere.
Co prawda nie jest to również najlepsza mapa Szwedów, lecz myślę że i tak powinni wygrać. Osobiście nie polecałbym w to wchodzić jakoś grubiej, wiadomo bo1 wszystko się może zdarzyć.
Fnatic vs. Virtus.pro @ 1.38 / pinna ; @ 1.36 / bet bałem się tego spotkania... ????

TSM vs. G2

30th of September 2015 20:00
FACEIT League 2015 Stage 3​
To jest mecz do grania! Mapą w tym pojedynku będzie znów dust2.
TSM ostatnio wygrywało na piaskach z NiP-em czy EnVyUs. Dodatkowym atutem Duńczyków będzie forma device, to co wczoraj wyczyniał ten zawodnik to się nie mieściło w głowie :browar565:
Jeszcze troszkę o mapie w której niezbędne jest mieć dobrego snipera TSM oczywiście takiego ma, w G2 z awp prawdopodobnie zagra Maikelele ale nie ma go co porównywać do device-a i tego w jakiej jest obecnie dyspozycji.
Wg serwisu HLTV.org skład G2 będzie wyglądał następująco:
G2 lineup (expected):
Maikelele, fox, dennis, rain, jkaem
Jak pewnie większość interesujących się esportem wie iż Screem został wykupiony (plotki powiadają że za 150,000 euro) do Titan. Od tego czasu w G2 cały czas gra jeden stand-in, na początku był to flusha, wczoraj jedno spotkanie grał twist a potem jkaem. Granie z jednym zawodnikiem który nie zna ustawień, nie zna taktyk danej drużyny jest na tym poziomie bardzo ciężkie. To co na swoim fanpage&#39;u bądź tweeterze (nie pamiętam dokładnie) napisał Screem po odejściu też wskazuje na porażkę G2, a mianowicie napisał że w składzie zawodnicy dzielą się na dwa obozy: Szwedów oraz Resztę. Denis, Maikelele porozumiewają się po Szwedzku zaś reszta po Angielsku przez co brakuje komunikacji a jest to istotna sprawa w CS:GO. Plusem Europejskiej sklejki jest z pewnością AIM, walą po prostu niesamowite baniaki, czy to wystarczy? Okaże się po 21:00, mój typ to:
TSM vs. G2 @ 1.434 / pinna ; @ 1.4 / bet ✅
 
habbyboy 0

habbyboy

Użytkownik
Dziś ruszają trwające miesiąc 5. Mistrzostwa Świata w League of Legends. Kulminacja sezonu,turniej na który drużyny pracują cały rok by tutaj pokazać się z jak najlepszej strony, o łącznej puli nagród wynoszącej 2 miliony dolarów. W tym roku Mistrzostwa odbywają się w Europie, zaczynając w Paryżu poprzez Londyn, Brukselę i kończąc na finale na Mercedes-Benz Arena w Berlinie.

Trochę jestem zaskoczony,że nikt jeszcze nic na ten temat nie napisał. Ja tu widzę niezłą okazję do zarobku, szczególnie w trakcie rywalizacji grupowej. Trzeba jednak pamiętać o tym, że to Esport i nigdy nie polecałbym grania tego &#39;grubo&#39;. Profesjonalną scenę LoLa obserwuje od 3 lat i mam na tyle dobre pojęcie aby spróbować coś na tym ugrać.
Warto dodać, że przez miesiąc nie dane było nam oglądać tych drużyn a patch na którym grane będą mistrzostwa wnosi sporo zmian. Szansa na niespodzianki trochę przez to wzrasta.


Kupon #1
Zaczynamy od zamrażarki do przyszłego weekendu,kiedy to zakończą się rozgrywki grupowe w systemie mecz i rewanż.

SK Telecom T1 - H2k
Edward Gaming - Bangkok Titans
Pain Gaming - KOO Tigers
Bangkok Titans - SK Telecom T1
SK Telecom T1 - Bangkok Titans
H2k - SK Telecom T1
Bangkok Titans - Edward Gaming
KOO Tigers - Pain Gaming
Team SoloMid - LGD Gaming
@2.10 Bet365

Można się śmiać,że ostrzegałem przed grubym graniem a tu wkładam 9 spotkań na jeden kupon,ale wg. mnie to bardzo ciężko tu będzie o jakąkolwiek niespodziankę. SK Telecom T1, Edward Gaming i LGD to trójka największych faworytów turnieju. Bangkok Titans to zdecydowanie najsłabsza ekipa zawodów, zwycięzca turnieju WildCard gdzie poziom był dość tragiczny i nie ma większych szans na ugranie choćby jednego meczu,na pewno nie z SKT i EDG. Podobnie sprawa się ma z brazylijską ekipą Pain Gaming, trochę lepszą od Tytanów ale grającą bardzo &#39;radośnie&#39; co nie ma prawa się sprawdzić przeciw Koo Tigers - trzeciej drużynie koreańskich rozgrywek. H2k, trzecia drużyna z Europy nie ma żadnych argumentów przeciw SK Telecom T1.Różnica klas. Najwyższy kurs (1.25) mamy w spotkaniu Team SoloMid z LGD, może i słusznie ale jak dla mnie zwycięzca może być tylko jeden, zwłaszcza w pierwszym ich meczu gdy LGD nie będzie miało jeszcze zapewnionego wyjścia z grupy.


Kupon #2


H2k - Edward Gaming
CLG - Pain Gaming
H2k - Bangkok Titans
Invictus Gaming - Cloud 9
@2.38 Bet365

AKO do soboty. O H2k i EDG już wspominałem, Chińska ekipa to faworyt do finału. H2k w starciu z Tajską dziką kartą jest jednak mocnym faworytem. Counter Logic Gaming to tegoroczna amerykańska nadzieja na sukces. Przynajmniej tak się mówi. Druzyna mocno nieobliczalna, może tu równie dobrze dojść do półfinału jak i nie wyjść z grupy. Z outsiderem jednak problemu mieć nie powinni. Na koniec invictus gaming vs. Cloud 9, które dokonało niemałego wyczynu kwalifikując się na Mistrzostwa mimo zakończenia regularnego sezonu na 7. miejscu. Skorzystali ze słabości rywali z Ameryki Północnej ale tutaj są bez większych szans. Chińskie IG uważane jest za nieobliczalne,ale od Cloud 9 są lepsi pod każdym względem. Tutaj zwłaszcza Mid-Jungle duo w Invictus zrobi miazgę z ich odpowiedników.


Narazie to by było na tyle. Z wystawionych kursów można by wyłapać fajne single i duble,ale wstrzymuje się z tym do jutra gdy zobaczę wszystkie teamy w akcji.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Fnatic - Invictus Gaming kurs 1.75 STS
Bardzo ciekawy mecz na rozpoczęcie mistrzostw świata, Reprezentant EU LCS - Fnatic zmierzy się z występującym w chińskim LPL Invictus Gaming ???? Spotkanie od którego bardzo wiele zależy ponieważ oba zespoły wymieniane są jako faworyci do wyjścia z grupy. Według mnie faworytem i zwycięzcą grupy będzie właśnie fnatic ze świetną i równą ekipą. Ostatni sezon zasadniczy wygrany 18-0 robi wrażenie, a marka takich zawodników jak Huni czy para Rekkles-Yell0wStaR (wg. mnie o wiele lepsza od duetu przeciwników) sprawia że to właśnie Fnatic powinno odnieść pierwsze zwycięstwo w MŚ. Jak dla mnie typ 70-80% do pobrania ????
Dodatkowo polecam również CLG - Flash Wolves po kursie 1.5
Powodzenia
 
F 129

fascio

Użytkownik
Kolega by chociaz sie wysilil i duo bot przeciwny poznal, slowa ze fnatic jest faworytem ?? Faworytem to skt moze byc czy ktos z chinskich gigantow wygrana fnatic bedzie zaskoczenirm jesli chodzi o MS w tym meczu szanse maja
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Kolega by chociaz sie wysilil i duo bot przeciwny poznal, slowa ze fnatic jest faworytem ?? Faworytem to skt moze byc czy ktos z chinskich gigantow wygrana fnatic bedzie zaskoczenirm jesli chodzi o MS w tym meczu szanse maja
A ja bym prosił żebyś Ty się wysilił i przeczytał ze zrozumieniem mój tekst. Napisałem że są faworytami do wyjścia z GRUPY a nie całych MŚ ???? a bot drużyny Invictus znam, oglądałem kilka ich meczy i uważam że z tych dwóch drużyn to Fnatic ma lepszy bot (moja własna opinia). Tak więc czytać ze zrozumieniem ????
 
xooo 6

xooo

Użytkownik
Rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Lige Legend.
Wszystkie kursy będą z STS&#39;a
Fnatic - Invictus Gaming @1.75 ✅✅✅
Idę mocno w stronę &quot;naszego&quot; zespołu, a dlaczego?

  • Mega mocna drużyna ale to już wiecie koledzy wyżej przedstawili chociaż widzę, że przeciwnika nie znają to nie jest byle jaka drużyna sezon był mocno obsadzony w LPL dużo transferów z Korei, wielkie pieniądze idą tam w Esport jest to region w którym zarabiają największe pieniądze, a gracz jest trakowany tam jak celebryta.


  • ZZ1TAI mega agresywny TOPLANE myślę, że zostanie przez mega pozytywnego gościa czyli Huniego każdy kto śledzi scenę wie, że odbyli trening w Korei więc może pojawią się nowe tak mocne picki jak Rumble na którym jest niesamowity. W jungli mamy pojedynek znanego Kakao z Reignoverem powiem tak tutaj sytuacja może być różna ale mam nadzieje na przyzwoity mecz chłopaka z Fnatic


  • Rookie vs Febiven mega pokaz umiejętności na midzie mam nadzieję, że zobaczymy. Rookie to nowy gracz w LPL ale w korei już nie raz pokazywał, że potrafi grać. Febiven mega mocny punkt zespołu potrafi sam wyciągać zespół z kłopotów no nic trzeba czekać do 16:30. Ostatnia linia czyli moim zdaniem TOP3 botlane świata Yellowstar + Rekkles(złote dziecko) mam nadzieję, że nie będą mieli problemów z kolegami a mianowicie Kitties + Kid


  • Trener Fnatic powiedział, że dobrze im zrobił bootcamp w Korei no jeśli są jeszcze mocniejsi niż podczas LCS to nic tylko spokojnie czekać aż zniszczą Nexus przeciwnika.

SK Telecom T1 - H2k-Gaming @1.12✅✅✅
Tutaj idę w stronę korei dlaczego?

  • SKt1 na czele z Fakerem czyli gościem który jest jak z innej planety ale nie tylko mid robi wrażenie na górnej alejce Marin w lesie Bengi i bot moim zdaniem z tej drużyny najsłabszy Bang + Wolf to jest najlepszy argument moim zadaniem ten skład, który w tym rok jeśli nie osiągnie TOP2 to mogą to uznać za porażkę.


  • W h2k też mamy bardzo dobrych graczy takich jak KaSing i jego thresh byli postrachem w LCS. Solidny midlane Ryu, który już miał okazje mierzyć się z Fakerem no i niesamowite starcie w ostatnim meczu BO5 na zedzie. Leśnikiem tego zespołu jest Loulex na górnej alei Odoamne oraz solidny ADC Hjarnan ma mocną Kaliste z tego co widziałem.


  • Przestawiłem zespoły lecz nie było to potrzebne będzie tu łatwe zwycięstwo drużyny która miała niesamowity sezon w swojej rodzimej lidze a mianowicie SKT1! O 18:30 zobaczymy czy miałem racje

Reszta moich typów bez analizy na dzisiejszy dzionek to:
Cloud 9 - Ahq e-Sports Club @1.35⛔
Edward Gaming - Bangkok Titans @1.02 ✅ easy
paiN Gaming - KOO Tigers @1.10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Fnatic - Invictus Gaming
Fnatic
Zapowiada się świetne rozpoczęcie Mistrzostw Świata w League of Legends. Bardzo obiecujące wydarzenie dla europejskiego i amerykańskiego LCSa. Odkąd zaczęła się era azjatycka, to nigdy nie było takiej małej przepaści pomiędzy drużynami z Azji a drużynami Fnatic oraz CLG. Zwłaszcza w europejskiej formacji można pokładać wielkie nadzieje. Drużyna jak na zachodnie standardy kompletna, co widać po wynikach w EU LCS. Tylko dwie porażki w finale play-offów z &quot;Czarnym Fnatic&quot;, czyli Origen.
Fnatic pokazał się z bardzo dobrej strony podczas Mid-Season Invitational, walcząc jak równy z równym z uważaną za najsilniejszą drużynę na świecie - SKT T1. Od tamtej pory Europejczycy wzmocnili się składem. Dołączył do nich najlepszy europejski AD Carry - Rekkles. Chłopak grał w tej formacji już wcześniej, jednakże odszedł, ponieważ uważał, że wcześniej tej drużynie brakowało motywacji. Skład się totalnie zmienił od zeszłego roku i Rekkles poczuł, że to jest drużyna, która może coś osiągnąć. Wszyscy we Fnatic są bardzo zmotywowani. Drużyna młoda wraz z doświadczonym na arenie międzynarodowej Yellowstarem, dla którego będzie to piąta wizyta na Worldsach. Świetne rotacje Supporta Fnatic.
Koreańska dwójka, która doszła do drużyny niecały rok temu wybiła Fnatic na wyżyny. Huni na Topie, który swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami zdobył serca europejskiej publiki. Niegdyś świetny gracz SoloQ w Korei Płd.
W Jungli stonowany Reignover, który czuje grę przeciwnych Junglerów. Grał wcześniej w koreańskim Incredible Miracle. Doskonale czuje się na Rek&#39;Sai, która w tej mecie wpasowuje się idealnie.
Pozostał tylko Midlaner Febiven. Młody chłopak, który opuścił H2K przed wiosennym splitem na rzecz Fnatic. Gość jest doskonały mechanicznie. Potrafił ogrywać samego Fakera 1v1, co bardzo dobrze świadczy o jego umiejętnościach. W creepach może trochę odstawać, ale jeśli tylko dojdzie do walk to potrafi się świetnie odnaleźć i zadawać ogromne obrażenia.
Invictus Gaming
Po drugiej stronie barykady najsłabsza z trzech chińskich drużyn. Największe zagrożenie będzie z pewnością siało koreańskie duo Mid/Jungle, czyli RooKie i KaKAO. Znają się doskonale i niejednokrotnie we dwójkę prowadzili swój team do zwycięstwa. Głównie dzięki nim IG jest na tych Worldsach.
Na Topie tak jak kolega wyżej napisał - ofensywny ZZ1Tai. Na bocie dość średnia dwójka Kid + Kitties. Mówiąc średnia mam oczywiście w głowie standardy chińskie. Uważam, że dolna linia to najsłabszy punkt Chińczyków.
Rozgrywka
Dla Fnatic będzie bardzo ważne, żeby nie dopuścić RooKiego do Yasuo. Bardzo mocna postać w tej mecie, a Koreańczyk czuje się na nim bardzo dobrze. Febiven nie używał Yasuo, więc mam nadzieję, że pójdzie ban na samuraja. Swoją drogą RooKie zlekceważył swojego rywala. Na pytanie: &quot;Febiven uważany jest za jednego z najlepszych Midlanerów na świecie. Co o tym sądzisz?&quot; odpowiedział: &quot;Ja tak nie uważam.&quot; Mam nadzieję, że te słowa podrażniły pozytywnie Febivena.
Fiora jest mocna w tym patchu. Tai nie może nią grać! Z drugiej strony Huni jest genialny w graniu Rumblem.
W Jungli przewaga Chińczyków. KaKAO to chyba najlepszy Jungler tych zawodów, jednakże szczerze mówiąc poziom na tej pozycji w tych Worldsach nie jest za wysoki. Jednak w Jungli Fnatic wygląda najsłabiej.
Bot to według mnie spora przewaga europejskiej formacji. Rekkles i Yellowstar grają ze sobą długi czas i są uważani przez niektórych za najlepsze duo na dolnej linii na świecie. Doświadczeni, myślę, że nie zawiodą dzisiaj mnie oraz swoich fanów.
Worldsy w Europie - można liczyć na duży doping w stronę drużyn z Europy i Ameryki Północnej.
Fnatic - Invictus Gaming 1 @ 2.10 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xooo 6

xooo

Użytkownik
Drugi Dzień Mistrzostw Świata w Lige Legend.
Wszystkie kursy będą z STS&#39;a
LGD Gaming - Origen @1.30
Idę w stronę drużyny z LPL powód jest prosty:

  • Uważam, że Origen to mocna drużyna lecz za słaba żeby mierzyć się z Chińskim gigantem nawet jeśli chcą wyjść z grupy to ten mecz o tym decydować nie może oni będą musieli wygrać z TSM i KT Rolster, a LGD przyjechało tutaj by wygrać MŚ niestety ale drużyna z Europy odstaje każda linia wydaje się być słabsza mega przewagę będzie robił imp, który już ma na swoim koncie 1 miejsce na MŚ.


  • Najsłabszy punkt drużyny z Europy to z pewnością SoaZ czyli gracz górnej alei i mam nadzieję, że chłopaki to wykorzystają, a może sam Acorn go mocno ogra i nie będzie trzeba ganków leśnika żeby zrobić sobie przewage.
    Origen oczywiście przygotowywało się mocno do tego turnieju najważniejszego w tym roku dla każdej drużyny ale to wydaje mi się być za mało na imp&#39;a i kolegów.

H2k-Gaming - Edward Gaming @1.22
Po raz kolejny stawiam na Chiny.

  • Edward gaming wczoraj miał do zagrania mecz raczej trening z drużyną Bangkok Titans chłopaki zmietli ich nie było widać żadnego oporu ze strony przeciwnika. Piękne rotacje, a świadczy o tym turret pushowany(niszczony) w 4 min gry + 2 kille(zabójstwa). Po prostu piękna kontrola od początku do końca.


  • Graczy z H2k już opisywałem wyżej ale wspomnę coś o Edward Gaming.
    Zaczniemy może od niesamowitego MIDLANE czyli PawN czyli przez pewien moment najlepszy gracz środka alei na świecie może będzie nim nadal ale konkurencja jest wielka okażę się to w decydujących starciach jeśli dojdzie do spotkań miedzy SKT1 czy LGD resztą każda drużyna ma mega utalentowanego gracza na tej pozycji chyba najmocniej osadzona pozycja tego turnieju ale dziś Ryu będzie miał mega problemy. Drugi gracz o którym muszę coś wspomnieć to Deft bardzo dobrze dobierana pozycja podczas walk drużynowych. Agresywny gracz, który lubi we wczesnej fazie gry zrobić sobie przewagę. Kolejno jeszcze zobaczymy na supporcie Meiko, w lesie Clearlove i na górnej alei AmazingJ.

CLG - paiN Gaming @1.25
Ostatni mój typ na dziś to drużyna z Ameryki

  • Wczoraj CLG miało bardzo ważny mecz z Flash Wolves bałem się stawiać na nich a byli robieni za faworytów przez każdego bukmachera wydawało mi się ze ryzyko jest zbyt duże żeby grać po kursie @1.40 na nich. Łatwo może nie było bo z początku walki były na korzyść rywali właśnie na początku potem DoubleLift praktycznie sam ograł przeciwników i dość niespodziewanie skończyli grać.


  • Dziś na przeciwko mają paiN Gaming esport w Brazyli ruszył bardzo do przodu z tego co wiem duże pieniądze są pakowane więc i wyniki się pojawią lecz teraz jeszcze chyba mają za słaba &#39;pakę&#39; żeby powalczyć z CLG, które również odbyli bootcamp w Korei chociaż w tamtym roku jak odbyli właśnie ostry trening to z tego co pamiętam nie wygrali żadnego meczu lecz dziś jest dziś zrobili duży krok do wyjścia z grupy jeśli myślą żeby spokojnie oglądać co się dzieje u ich przeciwników dziś po prostu MUSZĄ!


Podam typy które myślę ze warto spróbować lecz ja jeszcze się zastanawiam te które przedstawiłem powyżej są już zagrane. Reszta meczy dzisiejszego dnia:
KT Rolster - Team Solomid @3.43
Bangkok Titans - SK Telecom T1 @1.01
yoe Flash Wolves - KOO Tigers @1.30
SKT1 - Po prostu wygrają.
Team Solomid - Szukam niespodzianki dlatego, że pierwszy mecz.
KOO Tigers - Stawiam dlatego, że wczoraj widziałem mecze.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
CLG - paiN Gaming
Koo Tigers - yoe Flash Wolves
Edward Gaming - H2k
Virtus.Pro - Liquid

AKO: 2.27 ⛔ /Brawo Koo Tigers...

Pierwsze trzy spotkania odbędą się oczywiście w rozpoczętych wczoraj &quot;Wordlsach&quot;. CLG zrobiło na mnie dobre wrażenie. Na początku meczu z Flash Wolves zarysowała się przewaga Tajwańczyków, jednak Amerykanie nie podpalili się i z czasem przejmowali inicjatywę, wygrywając tf, w których najważniejszą rolę odegrało dobre pozycjonowanie DoubleLift&#39;a. Rywalem zespół z Brazylii, który wczoraj w pierwszych minutach &quot;postraszył&quot; Koreańczyków z Koo Tigers, ale pozostała część gry zdecydowanie należała do do tych drugich. Stąd też wyłania się typ na Koo Tigers w starciu z Flash Wolves. Koreańczycy nie mają prawa przegrywać takich spotkań, dlatego też dorzucam ich zwycięstwo do swojego kuponu.
Ostatnie ze spotkań LoL-a, to pojedynek EDG z H2k, czyli starcie Chin z Europą. W mojej opinii Azjaci pójdą w ślady graczy SK Telecom T1, którzy wczoraj rozprawili się z Ryu i spółką. Roster EDG robi wrażenie. Na każdej linii przewaga nad H2k i znajdzie to swoje odzwierciedlenie w końcowym wyniku.
Do kuponu dokładam jeszcze mecz CS:GO. Virtusi zagrają z Amerykanami z Liquid na LANie w Rumunii. Los przydzielił Polakom zdecydowanie najgorszy zespół na turnieju, gdyż w drugim meczu zagrają zawodnicy Fnatic i TSM. Nie wyobrażam sobie porażki naszych graczy, tym bardziej, że mecz zostanie rozegrany systemem bo3.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
VP - Liquid
typ: +1.5 Liquid ⛔ ⛔ postawili opór na swojej mapie, przegrali 14-16 , na vp to jednak za mało
kurs: 2.35
buk: Pinnacle
Rozpoczynamy PGLa. Polacy ostatnio lekki spadek formy co widać w ich poszczególnych meczach. Liquid w eliminacjach do majora pokazał się z dobrej strony. Hiko + Nitro świetna gra, doświadczenie które ma Hiko daje na pewno sporo. Myślę, ze to będzie mecz zacięty i skończy się wynikiem 2-1 dla VP. Jestem pewien, że Liquid tanio skóry nie sprzeda i jedną mapę wygrają. Ja tutaj widzę promocję, bo buki kompletnie nie deconiają tego zespołu. Polecam
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
H2K - Edward Gaming

Starcie najsłabszego z europejskich teamów z jednym z kandydatów do zwycięstwa całych mistrzostw. Pokaz sił obu drużyn można było zauważyć wczoraj. H2K jest teamem, który się niestety nie rozwinął. Cały czas tkwią w czasach poprzednich patchów, czego przykładem jest Gragas w jungli. Niczym nie zaskoczyli SKT T1 dnia wczorajszego. Pick Gnara, Sivir - oni tak grają przez cały sezon. EDG jest według mnie słabsze niż podczas MSI. Drużyna wyschła na koniec chińskiego Summer Splitu, doznając kolejnych porażek w play-offach, jednakże drużyna się spięła i awansowała na Worldsy. Wczoraj spacerek z kopciuszkiem. Chińczycy pokazali kilka ciekawych zagrań, dobrych rotacji i dzisiaj również powinni sobie z łatwością poradzić z H2K. Niestety, to jest grupa dwóch drużyn, o wiele za mocnych dla dwóch pozostałych.

yoe Flash Wolves - KOO Tigers

Nie jestem fanem koreańskich drużyn na tym turnieju. Uważam, że od sezonu drugiego nie mieli takiej słabej reprezentacji. Dla bukmacherów zwycięstwo SKT T1 w turnieju wydaje się oczywiste, jednak MSI pokazało, że mają mnóstwo wad. Mimo rozniesienia wszystkich w swoim regionie, mieli ogromne problemy z drużynami z zagranicy.

Jednak wrócę do tego meczu. Ta gra nie polega tylko na mechanice, a przede wszystkim na taktyce. KOO Tigers pokazało to wczoraj idealnie. Mimo odstawania we wczesnej fazie gry, potrafili odwrócić losy meczu dzięki świetnym potrójnym gankom, wykonywanych przez hojina i Gorillę. Po kilku takich zagraniach nadeszła miazga.

Totalnie odwrotnie potoczył się mecz Tajwańczyków z CLG. Mimo zdobycia niezłej przewagi na początku, to Amerykanie wyszli zwycięsko z tej potyczki. Tragiczne pozycjonowanie AD Carry Kkramera pozwoliło na łatwy comeback CLG. ZionSpartan zagrał słabą grę, a mimo to w miarę gładko się skończyło.

CLG - paiN Gaming

Spotkanie faworyta do wyjścia z grupy z kopciuszkiem tego turnieju. Mimo wielkiego szacunku do słabszych drużyn, to Brazylijczycy są jedną z dwóch drużyn skazaną na pożarcie i tylko bardzo słaba dyspozycja przeciwników może pozwolić odnieść im jakiekolwiek zwycięstwo. Mówiąc krótko, jak chcą szukać zwycięstw, to nie z CLG ani KOO Tigers, a mianowicie z yoe Flash Wolves. CLG jest zbyt dobrze poukładaną taktycznie drużyną. Team wzmocniony przed sezonem ZionSpartanem oraz Pobelterem w połowie sezonu wydaje się być teamem kompletnym jak na zachodnie standardy. Swoje na pewno ugrają, a możliwe są nawet jakieś niespodzianki z lepszymi drużynami. TSM rok temu w bardzo podobnym składzie potrafiło ugrać z murowanym kandydatem do zwycięstwa SSW jedną grę. W tym roku i CLG jest lepszą drużyną niż ówczesny TSM, a także stawka jest nieco słabsza. Wczoraj pewna gra CLG na bocie i midzie. Doublelift i Aphromoo poukładają tę grę na swój sposób.

Bangkok Titans - SKT T1

Nie ma co się na temat tego meczu dużo rozwodzić. Bangok Titans to właśnie ta druga drużyna, która jest skazana na bilans 0:6 na koniec rozgrywek grupowych. Starcie pokroju San Marino - Niemcy w piłkę nożną. Pewne zwycięstwo drużyny Fakera jest nieuniknione i nawet kurs 1.01 nie odrzuca od grania tego typu. Tak jak pisałem: w grupie C można by było rozegrać 2 spotkania pomiędzy EDG a SKT, żeby po prostu wyłonić jej zwycięzcę.

Reasumując, faworyci dzisiaj nie powinni zrobić niepotrzebnych niespodzianek.

H2K - Edward Gaming 2 @ 1.23✅
yoe Flash Wolves - KOO Tigers 2 @ 1.30⛔
CLG - paiN Gaming 1 @ 1.30✅
Bangkok Titans - SKT T1 2 @ 1.01✅

AKO: 2.10 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Virtus.pro vs. TSM @ 1.68 /pinna​
✅
paraparapapa ooo ooo aah
paraparapapa ooo ooo aah
TSM zespół który jest w wyśmienitej formie od parunastu dni, po prostu wygrywa wszystko i ze wszystkimi. Wygrali po bardzo dobrej grze z Fnaticami w półfinale, VP miało mniej wymagającego przeciwnika Liquid który gra tym składem dość niedługo, ale mniejsza z nimi. Wynik może nie będzie oscylował 0-2 ale 1-2 powinni śmiało wygrać. Według mnie faworytem w tym meczu jest tylko jedna drużyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Vexed Gaming vs. ATB @ 1.16 / bet ✅
Mecz grają o 10:30, jest to LAN Mistrzostwa Polski w których VG będzie chciało udowodnić że są top2 Polski. Niespodzianki nie będzie grane jest bo3, więc nawet przy jednej mistrzowskiej mapie ATB (na elimkach VERY T0X1C) i tak ekipa z Rallenem w składzie to ogarnie ????
Zawodnicy ATB tacy jak: Aspyr nigdy nie byli nawet na lanie, a tym bardziej na lanie takiego pokroju (MP Polski). Jedynym zawodnikiem mającym doświadczenie pokroju Europejskiego jest ich prowadzący Minise. Exus i Szoszon zwiedzili parę Polskich lanów, chociaż na MP też nigdy nie byli, a jak wiadomo presja i nerwy mogą przeszkadzać.
Kurs niski ale można do czegoś dorzucić bo to jest pewniak dzisiejszego dnia ????
Lounge Gaming też dziś gra ale od tego meczu się odsunąłem jak zobaczyłem na spanchacie ile wczoraj wypili chłopaki, bo byli w jakimś klubie w Łodzi... tak więc 1.08 w tym przypadku może być zgubne.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
SK vs. fnatic

7th of October 2015 22:00
ESL ESEA Pro League Season 2​
O turnieju:
Kwalifikacje internetowe kończą się lanem na którego będzie zaproszonych 8 zespołów (4 - Ameryka ; 4- Europa), z łączną pulą nagród: $500,000. Także jest o co grać.
Fnatic jest obecnie na pierwszej lokacie z 15 punktami (bilans 5-0-2) po piętach depczą im zawodnicy NaVi również z 15 punktami (lecz mają rozegrany jeden mecz mniej).
Gracze SK są na ostatniej pozycji z bilansem (0-0-8 oraz -52 rundami), są typowym zespołem z którym trzeba wygrać. Nie mają szans dostać się na lana.
Fnatic:
Najważniejszą wiadomością będzie brak pronaxa, jako stand-in zagra Dennis. Jeszcze miesiąc temu bym się tym zaniepokoił i odpuścił mecz gdyż był prowadzącym, teraz zespół prowadzi flusha. Cobblestone nie jest może najlepszą mapą Szwedów, lecz jest to jedna z map które lubią grać.
SK:
Nie ma co się oszukiwać zespół z drugiej ligi, do czołówki jeszcze im brakuje. Cobble nie jest ich ulubioną mapą, ostatnie trzy oficjalne spotkania jakie na niej rozgrywali zakończyły się porażką. Z Niemiecką PENTĄ do 12, z Titan do 9, oraz CPH Wolves do 13. Zawodnicy są przede wszystkim słabsi jeśli chodzi o umiejętności AIMowe, po prostu gorzej strzelają i to będzie widoczne w tym meczu. Nie zdziwię się jak Fnatic będzie wygrywało rundy 1v2 a nawet 1v3 z łatwością.

Stream: http://www.twitch.tv/esl_csgo_pl - prawdopodobnie mecz będzie przed 23 rozgrywany, ze względu na opóźnienia.
SK vs. fnatic @ 1.16 / bet ; 1.121 / pinna ✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
MŚ CS:GO
Belgia - Kanada 1 @1.57 b365 ⛔
Bet dał promo bo powinno być z 1.25-1.30. Takie kursy są na bardziej profesjonalnym pod względem Esportu E-gaming.com.
Belgia mocny skład. Scream i Ex6tenZ zrobią robotę. Kanada nie ma wielkiej sceny w CSie. Można wyróżnić SEMEPHIS i FNS, ale wątpię by mogli zagrozić Belgom.

Polska - Holandia 2 @2.25 b365 ⛔

Dziwnie wysoki kurs na Holendrów. VP leci na LANa, więc nikt z ich formacji nie zagra w tym spotkaniu. Zatem zagramy: peet, Innocent, Furlan, Szpero i Michu. Myślę, że Holendrzy są faworytami tego spotkania. ChrisJ jest świetny, a ma paru ogarniętych kolegów. W eliminacjach zagrali wybornie, to pokazuje że są zgrani. Ostatnio też ograli Duńczyków, z którymi My przegraliśmy i to teoretycznie lepszym składem ze Snaxem.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
MŚ CS:GO

Belgia - Kanada 1 @1.57 b365

Bet dał promo bo powinno być z 1.25-1.30. Takie kursy są na bardziej profesjonalnym pod względem Esportu E-gaming.com.
Belgia mocny skład. Scream i Ex6tenZ zrobią robotę. Kanada nie ma wielkiej sceny w CSie. Można wyróżnić SEMEPHIS i FNS, ale wątpię by mogli zagrozić Belgom.

Polska - Holandia 2 @2.25 b365


Dziwnie wysoki kurs na Holendrów. VP leci na LANa, więc nikt z ich formacji nie zagra w tym spotkaniu. Zatem zagramy: peet, Innocent, Furlan, Szpero i Michu. Myślę, że Holendrzy są faworytami tego spotkania. ChrisJ jest świetny, a ma paru ogarniętych kolegów. W eliminacjach zagrali wybornie, to pokazuje że są zgrani. Ostatnio też ograli Duńczyków, z którymi My przegraliśmy i to teoretycznie lepszym składem ze Snaxem.
Ja rozumiem, że pisząc analizę należy opierać się również na statystykach, ale obok takiego babola nie przejdę obojętnie. Jeżeli dokładnie zagłębiłbyś się w statystyki, to zauważyłbyś, że Duńczycy wcale nie grali z Holendrami, tylko poddali mecz ze względu na brak możliwości ogarnięcia odpowiedniej piątki na LANA, w przypadku zwycięstwa i awansu do Belgradu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rano Virtusi grają z australijską formacją Renegades. Kangury co prawda nie liczą się w stawce, ale moją uwagę przyciągają dwie rzeczy. Fakt, że jest to rozgrywka LAN-owa, a Renegades będą grać na własnym terenie. Zmiana czasu, aklimatyzacja na pewno mogą jakoś wpłynąć na zawodników. Przeważnie to Amerykanie, Australijczycy muszą latać na LAN-y do Europy, a tym razem karta się odwraca i atut jest w ich ręku. Druga sprawa, Pasha jest przeziębiony i w jego miejsce najprawdopodobniej wejdzie Kuben.

https://www.facebook.com/G5.pasha/photos/a.565579686843453.1073741826.246647958736629/933010396767045/?type=3&amp;amp;theater

Renegades +7,5 (1 mapa) 1,94 Pinnacle

Na Pinku kursy zawyżone w porównaniu do Egaming Bets. Bez znaczenia jaka będzie pierwsza mapa to kangury nie przegrają tego tak wysoko. Na początku miałem grać +1,5 na mapy, ale odpuściłem.

Nie oszukujmy się. Runda to max co mogą ugrać rywale. Inny poziom całkowicie.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja rozumiem, że pisząc analizę należy opierać się również na statystykach, ale obok takiego babola nie przejdę obojętnie. Jeżeli dokładnie zagłębiłbyś się w statystyki, to zauważyłbyś, że Duńczycy wcale nie grali z Holendrami, tylko poddali mecz ze względu na brak możliwości ogarnięcia odpowiedniej piątki na LANA, w przypadku zwycięstwa i awansu do Belgradu.
Spoko, wiedziałem że coś nie tak, bo nie było wyniku. ;)

Dzisiaj za to jest jedno value, ale czy odpali to zobaczymy. Kursów jeszcze o dziwo nikt nie ma, a b365 jako &#39;znawcy&#39; rynku Esportowego się wychylili. ;)

Niemcy - Francja 2 @3.50 b365
Francja w mocnym składzie. Chyba najpoważniej podeszli do tego razem z Niemcami, gdzie zazwyczaj gra mieszanka dwóch teamów mousesports i PENTA. Francuzi z shoxem, Happym, NBK, Smithzz i Apex. Więc niemal najmocniejsze zestawienie. Największym problemem w tym turnieju jest to, czy im się będzie chciało grać, bo z tym różnie bywało w eliminacjach i w głównym turnieju. Polacy odpalili i zrobili niezły comeback, mimo że nie grają jakimś wybitnie mocnym składem to są zgrani. Wracając jeszcze do Niemców to dla mnie to faworyci do wygrania tego turnieju, bo traktują go bardzo poważnie, ale taki kurs to coś pięknego i dlatego próbuję. Umiejętności po stronie Francji, ale nie grają oni zespołowo. Może dziś zagrają poważniej i na 100%. Wprawdzie grupy były tak komiczne, że Trójkolorowi nie musieli się zbytnio spinać by wyjść, tak jak i parę innych zespołów.
Dla mnie kursy powinny być 50/50. To już nie jest BO1, tylko BO3, więc trzeba dwie mapy wygrać.
 
Do góry Bottom