>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Teraz to już warto pocisnąć na Niemców po tym kursie. No zmienili kurs zakładu, a ja oczywiście się na to nie zgodziłem i poprosiłem o usunięcie. Szkoda, ale to było trochę do przewidzenia.
&quot;w geście dobrej woli zakład został anulowany.&quot; ;P
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Sprawdzałem co dziś z esportu można zagrać to rzuciły mi się dwa mecze:
dignitas vs. fnatic @ 1.256 / 1.28 na bet365 ✅
http://www.hltv.org/match/2298641-dignitas-fnatic-esl-esea-pro-league-season-2
Na początek napisze że na ostatnich 5 spotkań pomiędzy zespołami Fnatic wygrało wszystkie pięć, wypuszczając tylko raz przeciwników ponad 10 rund. Zespół Duński to nie ogórki ale na Szwedów top3 świata raczej będzie za mało.
Natus Vincere vs. PiTER @ 1.131 / 1.11 na bet365 ✅
http://www.hltv.org/match/2298646-natus-vincere-piter-sl-i-league-starseries-xiv
Bo3 także nie ma miejsca na niespodzianki, NaVi zespół o klasę lepszy.
Kursów póki co w popularniejszych bukach nie ma, zostaje: egb.com
Na pinnacle / bet365 / marathonbet będą na pewno wyższe.
Dubelek wydaje się być do pogrania ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
dignitas vs. fnatic @ 1.256
Kaman? Serio?
Przecież fnatic są kompletnie bez formy. Nie zdziwię się jak dignitas nawet tu wygra. Czekam na handi i na pewno zagram pod Duńczyków.
Dziś ciekawie zapowiada się mecz HR z NiP-em. To może być dobre widowisko. Po stronie ukraińskiej formacji forma jest niesamowita. Wczoraj ograli fnatic, a to co wydarzyło się na de cache - ciężko to było przewidzieć. Wracając do dzisiejszego meczu. Obie ekipy w ostatnim czasie grały ze sobą 3 razy. NiP wygrał tylko raz, ale było to na klasyku, czyli na duscie 2. Ukraińcy pocisnęli na Coblu i de Cache.
Patrząc na formę HR zapowiada nam się tu 3 mapowy pojedynek. Moim zdaniem mimo wszystko Szwedzi będą górą. To klasa sama w sobie i myślę że HR też może mieć gorszy dzień. Dużo będzie zależało od trafionych map, ale 2:0 tu na pewno nie będzie. Over map grajcie jak gdzieś znajdziecie, ale buki jeszcze nie wychylają się z ofertą. 2:1 ktoś wygra na 100%, ale kto? ;)
HR - NiP
NiP wygra 2:1 3,20 Bet365
 
R 12

rd_k

Użytkownik
Patrząc na formę HR zapowiada nam się tu 3 mapowy pojedynek. Moim zdaniem mimo wszystko Szwedzi będą górą. To klasa sama w sobie i myślę że HR też może mieć gorszy dzień. Dużo będzie zależało od trafionych map, ale 2:0 tu na pewno nie będzie. Over map grajcie jak gdzieś znajdziecie, ale buki jeszcze nie wychylają się z ofertą. 2:1 ktoś wygra na 100%, ale kto? ;)

HR - NiP
NiP wygra 2:1 3,20 Bet365
HR jest nieobliczalne, mogą przegrać z drużyną, która nie jest w top 20, aby potem wygrać z drużyną z top 3. Do tego s1mple potrafi wygrywać sam mapy. NiP jest w rozpadce i to ich końcówka, granie na nich nie jest najlepszym pomysłem.

Flash Wolves vs Origen 1.490 Pinnacle✅✅✅

Origen powinno spokojnie wygrać, indywidualnie i strategicznie są lepsi. Jedyna nadzieją FW jest Karsa/Maple, ale ciężko jest wygrać na tym patchu bez solidnego top lanera/adc. Do tego trener OG przygotował już parę genialnych pick/ban phasów na tym turnieju, a FW w ogólnie nie imponuję w tym aspekcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Kaman? Serio?

Przecież fnatic są kompletnie bez formy. Nie zdziwię się jak dignitas nawet tu wygra. Czekam na handi i na pewno zagram pod Duńczyków.
Z tym że są bez formy to przyznam, będą ją budować dopiero na majora który niebawem. Ale zobaczmy mecze z kim przegrywali:
* TSM - wg mnie obecnie top1 (przynajmniej jeśli chodzi o internet)
* EnVyUs - tutaj raczej w obecnej formie Szwedów jest to top2
Zespoły z którymi przegrywają praktycznie wszyscy pod rząd.
No i wczorajszy mecz z HR, oglądałem z 3/4 spotkania i stwierdzam że po wygranej połówce 12-3 troszkę się rozluźnili i zaczęli sobie latać FFA, zamiast sztywno trzymać się ustawień. Myśleli że mecz wygrali już w połówce, a nawet przed nią bo prowadzili z tego co pamiętam 12-1 --&gt; 12-2 --&gt; 12-3. W CT za często grany force, zamiast odpuścić jedną rundę i eco zagrać. Przegrana akcja 1v3 gdzie na bs-ie A broił w smoke zawodnik Szwedzki a JW go nie przypilnował i z drzwi (najgorszej miejscówki) wybiegł gość i zabił... Mieli sporo niefarta to trzeba przyznać. Sądzę jednak że jeśli chcą się liczyć w czołówce nie mogą przegrywać tak często z niżej notowanymi przeciwnikami. Wiadomo jest to bo1 mogą zdarzyć się cuda, ale mirage nie jest złą mapą Fnaticów także wierzę w wygraną ????
 
F 129

fascio

Użytkownik
Flash Wolves vs Origen 1.36 STS ✅✅
Flash Wolves miało najłatwiejszą grupę fakt 2 zwycięstwa z KOO to jednak nie byle co jednak ORIGEN powinno spokojnie brać ten mecz po prostu są lepsi i powinni grać w finale lecz spotkają się z SKT1 już w półfinale więc kibicuje Fnatic, że pokażą się w finale. xPeke i koledzy podczas LCS europejskiego grali mega skilowo i tylko w sumie na tym polegali teraz dołożyli do tego super zagrania i taktykę w ten sposób są jedną z najlepszych drużyn na tych MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 104

pszczolka

Użytkownik
Origen - YoE Flash Wolves 2.75 William Hill

Origen było wielką niespodzianką pierwszej kolejki fazy grupowej, niespodziewanie wygrali pierwsze trzy mecze, w czwartej kolejce ograli po raz drugi borykające się z problemami TSM i w tym momencie zapewnili sobie awans z bilansem 4-0. Dalej jednak nie było tak kolorowo porażki z LGD i KT sprawiły ze druga siła europejska rozgrywki grupowe zakończyła na drugim miejscu. Moim zdaniem te porażki nie wynikały z zapewnienia sobie awansu i &quot;olania&quot; ostatnich meczow grupowych, ale z tego że Origen zostało rozczytane przez rywali. Flash Wolves to bardzo solidna drużyna niedoceniana przez wielu. Bilans grupowy wilków to również 4-2 z tym, że w pierwszej rundzie porażki z CLG i niespodziewana porażka z brazylijskim pain gaming, a w rundzie rewanżowej wygrali wszystko, dzieki temu zajęli pierwsze miejsce w grupie. Warto podkreślić że dwukrotnie wygrali z faworyzowanym teamem z Korei KOO Tigers.
Spoglądając na dotychczasowe statystyki zdecydowanie widać że Origen preferuje pasywną grę, farmienie i czekanie na błąd rywala. Xpeke midlaner OG dobił najwięcej creepów spośród wszystkich graczy na MŚ, ale za to blado wygląda pod względem KDA 3.6 i kill participation 65.3%. W porównaniu do Maple midlaner wilków w farmie zajmuje 6 miejsce, ale KDA 7.4 i 77.3% KP, wygląda to znacznie lepiej. Na innych liniach jest bardzo podobnie KDA i KP po stronie tajwańskiej drużyny farma dla Origen. Wniosek z tego prosty OG gra ostrożnie i przeidywalnie, gracze skupiają się na swoich liniach. W przeciwieństwie do FW którzy świetnie reagują na to co się dzieje na mapie i lepiej ze sobą współparcują, a głównie o to chodzi w LoLu. Origen ma jeszcze jeden problem jest nim sOAZ gracz na topie. Moim zdaniem popełnia on dużo błędów i nie radzi sobie najlepiej np. w ostatnim meczu z KT Rolster zrobił haniebne 0/9/3. Komunikacja, nieprzewidywalność i niekonwencjonalne zagrania (tzw. plejsy) wezmą górę nad pasywną grą i dzięki temu to YoE Flash Wolves zobaczymy w półfinale.
 
R 12

rd_k

Użytkownik
SK Telecom T1 (-2.5) vs ahq eSports 1.628 Pinnacle✅✅✅
Nie widzę możliwości, żeby ahq wygrało nawet jedną mapę. KKoma nie bawi się i od początku zaczyna Fakerem, a nie Eazyhoonem. Trzy mapy poniżej 30 min się zapowiadają.
 
R 12

rd_k

Użytkownik
Fnatic vs Edward Gaming 2.430 Pinnacle✅✅✅

Nie rozumiem w ogóle kursu na Fnatic w tym meczu. Fnatic jest faworytem w tym bo5 po beznadziejne grze EDG w grupie. Ich early game/lane swapy wołały o pomstwe do nieba. Do tego wyglądają na zdesperowanych i Koro1 wraca do pierwszego składu po mimo kontuzji pleców. Mieli zaledwie 4 dni na poprawę swojej gry, a ich problemy nie były proste do rozwiązanie. Fnatic zaczyna trzy razy na blue side w tym bo5, co daję im ogromną przewagę. Na tym patchu niesamowicie ciężko się draftuje gdyż masz tylko jeden target ban (musisz zbanować GP/morde w każdej grze).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Witam panowie, nie obstawiam od jakiegoś pół roku ale teraz wracam, start mam bardzo dobry ale nie będę się zbytnio chwalił, pokaże jedynie jak mi póki co idzie z obstawianiem esportu gdzie CSGO to moja ulubiona gra w której sporo siedzę.

Czekam na rozstrzygnięcie meczu Flipsid3 vs Reason, powinni je jutro dokończyć.
F3 wygrało już mapkę którą wybrało Reason ( cbble ) i muszą rozegrać własny pick overpass, gdzie powinno się zakończyć gładkim 16:8 ;)
Nie miałem czasu aby tymi meczami się wcześniej podzielić niestety.
No to było by tyle póki co.
Jeżeli chodzi o dzisiejsze mecze to mam zamiar postawić małą sumkę na:
EnVyUs @ 1.20 vs dignitas ( de_cache)
NiP @ 1.12 vs PENTA ( de_train )
EnVyUs @ 1.10 vs PENTA ( de_overpass )
Conquest @ 1.28 vs Winterfox ( de_train)

AKO @1.9
Stawiam niedużą sumkę.

EnVyUs vs dignitas
- Francuzi ostatnio nie grali zbyt najlepiej, &#39;a bit slumpy&#39; co nie zmienia faktu, że nadal są o klasę lepszą drużyną i będę grali na 200% swoich możliwości aby awansować na finały ESEA nie mogą sobię pozwolić na porażkę w takim meczu. prawdziwe oddsy to około 60:40 ale jestem przekonany, że envyus które ostatnio wygrało z fnatic 16:5 na tej mapie wygra to spotkanie. W dodatku dignitas nie gra zbytnio cache.

NiP vs PENTA
- Skład PENTA nie ma zgrania, NiP w gazie na pociągu trenują &#39;codziennie&#39; a PENTA zawsze vetuje tą mapę. Kurs zgodny, ale bierę, bo to easy win dla Szwedów.
EnVyUs vs PENTA - kio&amp;co will outaim tiny germans. overpass to standradowe veto obu ekip więc zapowiada się spotkanie bez wygórowanych założeń taktycznych i lepszy strzelcy po prostu wystrzelają niemców jak kaczki. easy win dla bagietek.
Conquest vs Winterfox na inferno, powtórka sprzed niecałych dwóch tygodni gdzie mecz skończył się wynikiem 16:6, przed tym był grany cache 16:7 ( rozgrywki w ramach CEVO o którym Winterfox może zapomnieć). Ten sam scenariusz, Winterfox nie ma za dużych szans na awans do finałów ESEA z formą jaką prezentują, potraktują ten mecz jako trening. Kurs dość zawyżony bo naprawdę nie mają szans na urwanie choć 10 rund.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
EnVyUs @ 1.10 vs PENTA ( de_overpass )

EnVyUs vs PENTA - kio&amp;co will outaim tiny germans. overpass to standradowe veto obu ekip więc zapowiada się spotkanie bez wygórowanych założeń taktycznych i lepszy strzelcy po prostu wystrzelają niemców jak kaczki. easy win dla bagietek.

No tutaj przykład że nie wszystkie mecze z całego dnia wchodzą jak powinny. Nie gra się takich taśm, tym bardziej jak jest bo1 gdzie sporo może się zdarzyć.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Natus Vincere vs. TSM

ESL ESEA Pro League Season 2​
Tabela:
NaVi po 10 spotkaniach ma 18 pkt w tabeli z bilansem (6-0-4)
TSM po 10 spotkaniach ma 24 pkt w tabeli z bilansem (8-0-2)
Forma:
Jeśli chodzi o formę TSM cały czas trzyma poziom, ostatnio przegrali tylko z NiP-em. Widocznie nie gra im się za dobrze na ten team, który wyczekuje do ostatnich sekund i stopniowo sprawdza każdą miejscówkę.
NaVi przechodzi lekki kryzys, ostatnie porażki z PENTA eSports, bądź Dignitas nie powinny mieć miejsca.
&quot;seized &lt; device
Edward &lt; dupreeh
Zeus &lt; karrigan
flamie &lt; Xyp9x
GuardiaN &gt; cajunb&quot;
Zobaczyłem na HLTV.org taki komentarz jakiegoś randoma. I chyba się z nim zgadzam. Jedyną osobą która teraz strzela w NaVi jest GuardiaN. W czterech mapach jakie grali ostatnio na VP jako jedyny był na &quot;plus&quot; +48 fragów. Gdzie reszta miała -10 lub gorzej. Także Słowacki sniper czuję się dobrze, ale sam nic nie ugra. Tym bardziej na Cashe, gdzie AWP nie jest aż tak istotną bronią.
Mapa: [CASHE]
NaVi - nie jest to ich ulubiona mapa. Bardzo często banowana przez nich na starcie.
Natus Vincere vs. TSM @ 1.33 / 365 ✅
---------------------------------------------------------------------
Później postaram się jeszcze coś dodać, jakby miał ktoś informacje czy gracze VP są jeszcze w Poznaniu na PGA to dajcie znać na PW. Bo to byłaby ważna informacja, że będą grali poza domem bądź po paru godzinnej podróży. Wiem że Neo był w piątek, wczoraj był Taz i Pasha. Nie wiem jak wygląda sytuacja dziś. Dawajcie info! ????
 
R 12

rd_k

Użytkownik
KT Rolster vs Koo Tigers 2.730 Pinnacle✅✅✅

Dzisiaj ostatni i zarazem najciekawszy ćwierćfinal. Oba zespoły ostatnio spotkały się w półfinale OGN, gdzie KT wygrało 3-2. Dzisiaj na prawdę warto zagrać na KOO ze względu na kurs. Dużo drużyn wypowiadało się ostatnio, że KOO gra lepiej w scrimach, do tego nie musieli oni pokazywać żadnych nowych strategii w grupach. Będzie to bardzo bliski mecz, 5 gier bankowo więc przy tym kursie naprawdę warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makos11 815

makos11

Użytkownik
Tsm vs Titan
typ: +1.5 Titan ⛔ ⛔ przegrana kluczowa runda na d2 przy stanie 12-12 i po typie. TSM miał eco
kurs: 2.06
buk: Pinnacle
Wszystko fajnie, pięknie TSM bardzo dobra forma, titani róznie.
Tylko zastanawia mnie jedno. Dlaczego na ugranie mapy przez Titan jest taki wysoki kurs? Shox, Scream przecież oni są w stanie w pojedynkę ugrywać ważne rundy. Titani są teraz botcampie, przygotowują się do majora i ich gra z biegiem czasu zacznie wyglądać coraz lepiej. TSM może jest w najlepszym miejscu w ich karierze, ale jedna mapa ugrana w internecie to nie jest wiele. Ten kurs wydaje mi się godny gry
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Dignitas vs Hellraiser

Hr ostatnio spoko wyniki z czołowymi zespołami,zwycięstwa z fnatic,envy czy remis wczoraj z TSM 1-1 ale dla mnie jest to team nieobliczalny,potrafią wygrać z kimś z czołówki a z przeciętnymi teamami się często męczą.Dignitas jest bardziej ustabilizowaną ekipą ale to co najbardziej skłania do zagrania w ich stronę to jest brak Simpla dzisiaj w Hellraiser,który często ciągnie ich grę.W jego miejsce zagra Dosia ale to jest jednak nie ten poziom,skillowo Simple go zjada i tyle.Myślę,że to może tutaj zaważyć na wyniku a do tego gramy Mirage,gdzie Hr nie jest za mocne.Przyjrzałem się się ich ostatnim wynikom na Mirage i wygląda to słabo,porażki z Mous,DenDD i wymęczone zwycięstwo z Orgless.Dignitas oglądałem parę dni temu właśnie na tej mapie z Flipside,gdzie zdeklasowali ich 16:6.Moim zdaniem dzisiaj spora szansa na przełamanie dla Dignitas.

▶ Dignitas @ 1,80 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
HellRaisers vs. fnatic @ 1.29 / marathonbet ✅
ESL ESEA Pro League Season 2
Po tym co wczoraj zobaczyłem co wyprawiają zawodnicy HR na mirage to się załamałem... Chodzi mi o mecz z dignitas. Przegrali obie pistoletówki, jedno eco i 2-3 force. Nie było tam monolitu. O ile pierwsza połówka w TT się udała wynik 8-7, nie za dobry ale i nie najgorszy. To po przejściu do anty-terrorystów zostali kompletnie zniszczeni . Wiadomo że to ESL gdzie S1mple (najlepszy zawodnik HR), ma bana i zawsze jako stand-in gra tam Dosia co dodatkowo obniża poziom gry. Na lana wyjeżdżają cztery drużyny z grupy, HellRaisers nie ma szans na wyjście a Fnatic biję się o punkty z czołówką gdyż w czubie tabeli jest dość ciasno.
Fnatic ostatnimi dni nie zachwycał formą, ale wydaje mi się że już się odbili od dna. Siedem z ostatnich siedmiu map wygrane. W tym 2x na VP. Oraz raz na wczorajszych pogromców HR-ów czyli dignitas (też na mirage) co wydaje się dobrym prognostykiem dla typu.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
W najbliższą środę tj. 28-10-2015r. rusza &quot;Major&quot; DreamHack Open Cluj.​


Grupy:



Ale przejdźmy do meritum co chce przekazać.
Na początku rzuca się pytanie, kto wygra ten turniej?
Moim zdaniem faworytów jest trzech: TSM, EnVyUs, Fnatic.
Zespołami tzw. &quot;czarnymi końmi&quot; mogą być: Virtus Pro oraz NiP. Lecz te zespoły są razem w grupie śmierci z Titan. System w grupie jest do dwóch przegranych, pierwszy mecz bo1, drugi rozstrzygający bo3. Więc z tej grupy może wyjść każdy, dużo będzie zależało od mapy jaka będzie grana.
Do zagrania proponuję kto wygra turniej, znajduję się w ofercie bet365 (całoroczny/szczwany) jak kto woli.
TSM - 4.33
EnVyUs - 4.00
Fnatic - 4.33

Jak widać na screenie daje nam to ponad 40% zysku.
Fnatic: Wielu powie że Fnatic bez formy, ale do turnieju jeszcze tydzień. Dodatkowo jest to ogromny turniej LANowy a nie internet. Gdzie doświadczenie będzie odgrywało ogromną rolę. Wda się we znaki stres w kluczowych rundach, a z całej czołówki zawodnicy Fnatic mają najlepszą psychikę i potrafią w najtrudniejszych momentach zagrać na luzie.
TSM: Są w mega formie. Na jakiejś 35-40 ostatnich map, przegrali zaledwie 4. Trzy z nich z NiPem oraz jedną wczoraj z VP (na train - najbardziej randomowa mapa turniejowa). Wiadomo nie da się wygrywać wszystkiego. Device jest w mega formie, robi cuda. Dla mnie są faworytem do zwycięstwa.
EnVyUs: Skill jest największym atutem Francuzów. Kolejnym mocnym punktem jest skill a jeszcze następnym skill. Mają do tego Happiego który potrafi poprowadzić zespół niestandardowo, zwłaszcza po stronach CT kiedy bronią BS-ów. W zespole mają jednego z trzech najlepszych sniperów na świecie KennyS, który potrafi w pojedynkę przeważyć nad losami rundy czy nawet spotkania.

Co do czarnych koni:
VP - najmocniejszym ich atutem jest doświadczenie i zgranie, gdyż w tym składzie grają już na prawdę długo. Rozumieją się jak łyse konie, lecz moim zdaniem to będzie za mało.
NiP - ostatnio troszkę wyszli z dołka, lecz ich gra nie powala. Co prawda jako jedni z nielicznych wygrali z TSM, ale nie były to tak ważne mecze jakie będą rozgrywane na lanie. Grają specyficzny styl po stronie TT gdzie &quot;kampią&quot; do ostatnich sekund sprawdzając każdą miejscówkę po czym rzucają granaty i wbijają na uśpionego przeciwnika (strasznie niewygodny rywal). Minusem jest to iż w tym składzie mają grać jedynie do końca roku jak powiedział ich menagaer, czyli do końca obowiązujących ich kontraktów. Friberg ostatnio bez formy, zdecydowanie odstaje jest najsłabszym punktem zespołu.
-------------------------------------
Co powiecie o tym typie? ????
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Virtusi ograli ostatnio TSM na Overpassie, nie na Trainie ;)
Odnosząc się do całej analizy dla mnie niezrozumiałe jest odseparowanie VP od pozostałej wielkiej trójki. Jak Polacy dobrze się przygotują (w to nie wątpię, bo gdzie jak gdzie, ale na zawodach najwyższej rangi &quot;Nasi&quot; grają zawsze bardzo dobrze), to są w stanie zrobić to samo, co w Dubaju, czyli ograć każdy zespół i zwyciężyć w całych zawodach. Tak na dobrą sprawę już w Kolonii Polacy powinni sięgnąć po tytuł, bo grali na nieprawdopodobnym poziomie, ale w pewnym momencie zacieli się w meczu z Fnatic i marzenia prysły. A forma była, bo &quot;chwilę&quot; później wygrali we wspomnianym Dubaju. Od tamtego czasu bardzo pozytywnie zaskakuje mnie Taz, który do teraz trzyma formę, a niejednokrotnie, gdy Polacy potykali się na Fnatic w półfinałach Majorów, właśnie fragów Wiktora brakowało najbardziej. Nieco gorszą dyspozycję ma Pasha, ale kiedy trzeba, to też swoje dołoży.
Być może przemawia przeze mnie patriotyzm, ale wyżej przedstawione argumenty każą rozpatrywać drużynę VP do końcowego triumfu.
Jeżeli zaś mowa o NiP, to nie wróżę im niczego dobrego. Wydaje się, że są to ich ostatnie wspólne chwile, Friberg nie błyszczy, a ponadto dawno nie osiągnęli czegoś spektakularnego. W zwycięstwo Szwedów na pewno bym się nie pchał.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Virtusi ograli ostatnio TSM na Overpassie, nie na Trainie ;)
Racja, moje niedopatrzenie. Overpass - druga z najbardziej randomowych map ???? Tutaj nawet PENTA potrafi wygrać z EnVyUs. Ale mniejsza z tym.
- Co do reszty raczej się chyba nie zgodzę. To że Polacy dobrze się przygotują to żaden argument. Na turnieje typu Major (najwyższa ranga, najwyższe nagrody), spina się każdy zespół. Virtus jako jedni z nielicznych liczących się do tytułu nie robi bootcampa przed turniejem.
- W Kolonii faworyt był tylko jeden, tam Fnatic musiało to wygrać. Byli w tak fenomenalnej formie że to nie mogło się inaczej skończyć. Flusha + olof byliby poza zasięgiem reszty graczy.
- Turniej &quot;ESL ESEA Dubai Invitational 2015&quot; to akurat miłe zaskoczenie. Fakt że wtedy pokonali zarówno Fnatic 2-1 w półfinale jak i TSM 3-2 w finale. Lecz od tamtej pory sporo się pozmieniało. Fnatic co prawda raczej na minus, ale TSM zrobiło ogromny progres.
Dodatkowo dodam że jeśli mapy nie podejdą pod Polaków to możemy nawet nie wyjść z grupy. Bo NiP oraz Titan tak łatwo nie odpuszczą.
 
R 10

robo

Użytkownik
jak mapy mogą nie podejść? VP są mega ograni i mogą praktycznie ograć każdego, z tym że ich największym problemem jest &quot;głowa&quot; i brak zespołowości. Nie raz widać było że grając fenomenalnie potrafili przegrać bo odpuszczali i to ich problem a nie mapy.
 
Do góry Bottom