>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Na dziś pewniaczkiem wydaje się mecz Eliminacji do Mistrzostw Polski sezon 11
Dobry&amp;Gaming vs. VERY T0X1C

D&amp;G jest uznaną marką na światowym esporcie (wcześniej występowali pod nazwą G2, lecz po nieudanych eliminacjach do IEM w Kolonii rozstali się z gamingiem). W ostatnim czasie nastąpiły spore zmiany w składzie:
- minise + oskarich
- mouz + loord (Tak, ten lord ze złotej piątki. Ich wcześniejszy trener)
Drużyna nie gra jakiejś padaki, ugrywają mapy światowym średniakom takim jak: nerdRage, Epsilon a co więcej równo tydzień temu pokonali 2-1 Dignitas po bardzo dobrej grze.
Co można powiedzieć o przeciwnikach, jest to typowy miks w którym zagra:
minise - były zawodnik D&amp;G
exus - były zawodnik 31337, oprócz pojawienia się na paru lanach bez żadnych osiągnięć
szoszon - grał w GF-Gaming, strzelający zawodnik chodź bez rewelacji
aspyr - większość go kojarzy z minecrafta niż cs:go, youtuber
kamil - kimkolwiek On jest...
Tak jak napisałem jest to miks bez żadnych taktyk w TT, bez żadnych ustawień po stronie CT. To co powie prowadzący (przypuszczam że minise) przed rundą, to będzie grane. Wiadomo że nie są przypadkowymi graczami mają już troszkę doświadczenia i skilla w strzelaniu, lecz mecze miksów na drużyny nigdy dobrze nie wychodziły. A patrząc na wczorajsze spotkanie w którym brało udział eBattle stwierdzam że nie jest ogromna przepaść pomiędzy 3-4 drużynami w Polsce, a resztą sceny.
Dobry&amp;Gaming (-1,5 mapy) - VERY TOX1C @ 1.434 / pinn ✅
Sam osobiście również zagrałem:
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
CS:GO - ESL ESEA Dubai Invitational 2015

TSM - NiP @1.425 ✅ oraz TSM (-1,5 mapy)⛔ @2.430 Pinnacle

Półfinał istotnego dla czołowych drużyn świata turnieju, w którym zmierzą się zespoły Team Solo Mid i Ninjas in Pyjamas. Zdecydowanym faworytem spotkania są Duńczycy, którzy okazali się najlepsi w grupie B, pokonując najpierw Natus Vincere, a potem Fnatic, czyli od dłuższego czasu najlepszy zespół świata. Z kolei drużyna szwedzka walczyła w grupie A, gdzie na na początku uległa naszym chłopakom z VP, a następnie dość szczęśliwie i przy wydatnej pomocy graczy Cloud9 nie odpadli z turnieju i przyszło im się zmierzyć w dzisiejszym, porannym deciderze z Envy. Dość nieoczekiwanie Get_Right i spółka pokonali Francuzów 2:0, jednak w mojej ocenie mecz ten nie stał na takim poziomie, jak chociażby starcie TSM z Fnatic z dnia poprzedniego. H2H zdecydowanie na korzyść Duńczyków, którzy mają swego rodzaju patent na drużynę NiP. Liczę na pewne zwycięstwo moich faworytów, stąd również typ poboczny na zwycięstwo różnicą 2 map.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
CS:GO - ESL ESEA Dubai Invitational 2015

VP - TSM @1.800 Pinnacle ✅ /Kapitalny turniej w wykonaniu Polaków! Imho Snax MVP.

Wielki finał dużej imprezy, w którym zmierzą się Duńczycy z TSM oraz Polacy z VP. Obydwa zespoły z identycznym bilansem zameldowały się w finale. Najpierw w fazie grupowej w swoich zbiorach nie mieli sobie równych, a z kolei w półfinałach odprawiali swoich rywali w stosunku 2:1. Na mnie lepsze wrażenie sprawili do tej pory reprezentanci Virtus.Pro, a szczególnie odprawienie z kwitkiem w półfinale drużyny Fnatic, najlepszej drużyny CS:GO na przestrzeni wielu miesięcy. Na pierwszej mapie (Cobblestone) zgodnie z planem zwyciężyli Szwedzi, jednak w kolejnych dwóch Polacy sprawili im łomot, jakiego w tej grze na obecnych mistrzach dawno nie było. Wygrane na Trainie i Cache kolejno do 5 i do 4 muszą budzić respekt wśród zawodników TSM.
Jeśli spojrzymy na bezpośrednie pojedynki obydwu zespołów, to w wielu turniejach mieliśmy do czynienia z tzw. close game. Wystarczy przypomnieć chociażby ostatnie starcie w ramach turnieju PGL. Niemniej dzisiejszy dzień pokazał moim zdaniem, że Polacy są niezwykle zdeterminowani, by po pokonaniu Fnatic zwyciężyć w kolejnym dużym turnieju, organizowanym przez ESL i ESEA.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
CS:GO - World Championships 2015 European Qualifier

Polska - Rumunia 1.162
Dania - Łotwa 1.147
Dania - Kazachstan 1.312

AKO: 1.75 Pinnacle ⛔

Wczoraj rozpoczął się ostatni etap europejskich kwalifikacji do MŚ w CS:GO. Największą niespodzianką była porażka reprezentacji Polski z Kazachstanem. Miałem możliwość oglądać poczynania Polaków i napiszę tylko tyle, że takiej porażki na własne życzenie bardzo dawno nie oglądałem. Nie ma więc mowy o żadnym, kolejnym potknięciu, stąd też dzisiejszą ofiarą naszych chłopaków będą Rumuni. Kolejne 2 typy na Danię, która moim zdaniem poradzi sobie zarówno z Łotwą, jak i Kazachstanem. Duńczycy poważnie traktują te zawody, a w dzisiejszych meczach zobaczymy na pewno takich graczy jak &quot;aizy&quot;, &quot;Pimp&quot; czy &quot;Kjaerbye&quot;, którzy gwarantują dobry poziom.
Pierwszy mecz o 18:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
CS:GO - ESL ESEA Pro League Season 2

Fnatic - TSM (+2,5 rundy) 1.800 Pinnacle ⛔

Druga edycja prestiżowego turnieju pod egidą ESL i ESEA. W wyżej wymienionym spotkaniu spotkają się absolutnie czołowe zespoły na świecie. Mecz zostanie rozegrany na mapie de_train. Nie tak dawno obydwa zespoły rywalizowały na &quot;pociągach&quot; i 16:6 zwyciężyli Duńczycy z TSM. Co ważne, w drużynie Fnatic nie zagra KRiMZ, a w jego zastępstwie zobaczymy dennisa. Ponadto przed momentem Szwedzi ulegli drużynie NiP 13:16 na mapie de_cache, a co najistotniejsze, w pewnym momencie prowadzili już 7:0 po stronie Terrorystów. Liczę, że Duńczycy pójdą w ślady graczy NiP. Dla większej pewności podpieram się handicapem po niezłym kursie.
 
therock 50

therock

Użytkownik
http://scr.hu/969v/hkqjg +skt z h2k
tak gram na 1 runde, typow &lt;1.3 nie ma sensu tlumaczyc: zwyczajni faworyci w stosunku 85:15 ktorzy powinni wygrac mape w 30minut

przeciwko origen: jedyna druzyna ktora moze sie przeciwstawic azji to fnatic, amazing gra zbyt pasywnie w junglii aby zrobic roznice, jedyny plus to botlane, ktory sam gry na tym patchu nie jest w stanie uniesc. zarowno lgd jak i kt maja przewage na kazdej lini

przeciwko ahq: na msi pokazali juz ze gdy nie wyjda im 2-3 ganki w early to sie gubia, ich makro play jest na poziomie ameb z ameryki, strasznie zawyzone kursy przeciwko nim

ogolnie to polecam grac na ig, fnatic , przeciwko tsm i h2k
niespodzianki: c9, fw
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Rozpoczynamy DH OPEN LONDYN.
Envy - Ezskins 16-2 ✅ ✅
typ: -9.5 Envy
kurs: 1.55
buk: Pinnacle
Envy jest lepszą drużyną o 10 razy niż Ezskins. Nie wyobrażam sobie, aby takie indywidulaności oddały 7 rund dla Brytyjczyków. Myślę, że 5 rund to jest max co jest w stanie ugrać Ezskins. Nie ma się co rozpisywać o tym meczu, bo kazdy kto interesuje się chociaż trochę esportem wie jaka jest przepaść między tymi zespołami.

Dignitas - Renegades ⛔ 16-13 niestety, ale zabrakło rundy do pokrycia handi
typ: -3.5 Dignitas
kurs: 1.9
buk: Pinnacle
O Renegades wiemy niewiele. Znamy ich głównie z występów na majorach, gdyż na swojej scenie nie mają z kim rywalizować. U Dignitas nastąpiła jedna zmiana w miejscu Nico przyszedł schneider. Myślę, że to będzie zmiana na plus. Dignitas gra coraz lepiej szczególnie ostatnio podoba mi się gra aiziego. Myślę, że Dignitas powinno się uporać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
makos11 815

makos11

Użytkownik
Eliminacje lanowe do majora
Roccat vs C9
typ: Roccat +7.5 rundy (1mapa) ✅ ✅ szybko, łatwo, przyjemnie
kurs: 2.06
buk: Pinnacle
Nie ulega wątpliwości jedno, że C9 wygra ten mecz, lecz nie stawiałbym roccat w roli jakiej są przedstawieni przez buków. Trzon tej drużyny oprócz Allu gra w jednym składzie przez dłuższy czas, nie są to zawodnicy jacyś bardzo słabi, tylko po prostu pewnego poziomu już nie są w stanie przekroczyć. Dlaczego ide w handi dodatnie na 1 mapą? Dlatego iż Roccat to nie są chłopcy do bicia wynikamai typu 16-2 czy 16-5 a z drugiej strony C9 rzadko tak odprawia rywali. Myślę, że Roccat jest w stanie ugrać 9 rund na spokojnie i pokryć ten handicap, tym bardziej na pierwszej mapie gdzie drużyna c9 nie będzie jeszcze tak rozpędzona. Bardzo polecam ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miri0 936

miri0

Użytkownik
Wreszcie lanowy turniej drużyn T2 i T3 &lt;3 Codziennie po kilka meczy ????
Dzisiaj zostały jeszcze 3:
Dignitas - Immunity
Cloud9 - z wygranym ^
Roccat - z przegranym ^^
Moim zdaniem Dignitas ma większe szanse, ale nie będzie to gładkie 2:0. Immunity dużo trenowało do tych eliminacji. Nawet wczoraj cały dzień mieli bootcampa w hotelu. Dignitas są świeżo po lanie w Londynie. Jeżeli pierwsza mapa będzie wybrana przez Immunity polecam typ na nich po kursie 4.30. Jak ktoś nie ma czasu +1.5 po 2.63 również do gry. Lekko gram Immunity 6.50, spore value. Wszystkie kursy z pinnacle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
L 29

lenithar

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport Cs:Go DreamHack Open Cluj
Godzina:
12:30
Spotkanie:
FlipSid3 - CPH Wolves
Typ:
CPH
Kurs:
1.91
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Czas na rozpocząć kwalifikacje do kolejnego turnieju dreamhacka w Stockholmie dziś zwrócimy nasze oczy na spotkanie CW z F3. Mój typ idzie w stronę CW z dwóch powodów otóż pokazali na ostatnim DH który był podajże w zeszły weekend że potrafią walczyć z drużynami najsilniejszymi. Drugim powodem jest falująca forma zespołu F3 którzy nie tak dawno stracili swojego kluczowego gracza S1mple. Co prawda map jeszcze nie znamy gdyż zawsze picki lecą tuż przed meczem ale ostatnia gra CW skłania mnie w stronę betu w ich stronę.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Mousesport -1.5 mapy 1.54 ✅
Liquid win 1.34 ✅
@ako 2.07 ✅ ✅
Co do pierwszego typu. Myszy jak wiadomo, zespół znany na scenie na pewno top10 świata. Nico wielka forma, Nex i ChrisJ również w niezłej formie. Denis i Gob nie sądze,a by jakoś odstawali. Przeciwnicy to kompletna składanka. Devilwalk były trener fnatic teraz raptem zachciało mu się wrócić do wielkiej gry. Pyth - człowiek, który nie potrafi się odnaleźć w szwedzkich teamach. Xp3, anger, Lex osoby który zataczają wieczne koła na scenie amerykańskiej. Nie jest to drużyna, która może wygrywać z myszami. Na swojej mapie mogą postawić jakiś opór, wygrać ze 12/13 rund, ale to wszystko na co ich stać. Myszy przyjechały to tylko i wyłącznie po szybki awans na majora nie sądze, aby męczyli się w jakiś sposób.

Drugi mecz. Renegades strasznie zawiodło na ostatnim turnieju. Przegrali z miernymi ezy skins, którzy mieli dostać od wszystkich szybkie baty i jechać do domu, a tu ich ofiarą okazali się zawodnicy Renegades. Nie przypominają w żadnym stopniu drużyny z przed roku. Liquid bardzo fajna drużyna, jeszcze stosunkowo niedawno przyszedł Hiko, który będzie na pewno wzmocnieniem. Jestem pod wielkim wrażeniem gry tej drużyny. Nie widzę innej opcji niż ich zwycięstwo.

Polecam oba typy
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
DreamHack Open Cluj-Napoca 2015 Qualifier at DreamHack Open Stockholm​
Vexed vs HellRaisers

25th of September 2015 15:30​
Vexed Gaming jest to zespół eBettle, gaming zmienił nazwę w zespole nie doszło do żadnych zmian nadal ten sam line-up: peet, GruBy, Hyper, rallen, Furlan. Zespół ten wystąpił na poprzednim Majorze także złapał pewności siebie, trzeba przyznać że zawsze bardzo dobrze przygotowują się na lan.
O przeciwnikach nie można powiedzieć złego słowa również dużo grali ostatnimi czasy co świadczą godziny (w ostatnich 2 tyg.) przegrane na steam:
peet 86, GruBy 75, Hyper 81, rallen, Furlan 97
ANGE1 89, s1mple 127, AdreN 113, kUcheR 86, mou 86
Zawodnicy ostatni raz w oficjalnym meczu spotkali się 27 lipca na ESL One Cologne 2015 European. Lecz wtedy zamiast S1mpla grał Dosia, wynik H2H 1-0 na korzyść Polaków po wygranej 16-14 na mapie overpass.
Moim zdaniem są to równorzędne zespoły, o wygranej bądź przegranej będą decydować pojedyncze decyzje zawodników oraz liczba popełnionych błędów (czyt. przegrane eco itp.). Grane jest best of three także myślę że każdy z zespołów wygra swoją mapę a decydujące starcie rozegra się na trzeciej.
Vexed +1.5 vs. HellRaisers kurs 1.8 / buk: pinna ⛔
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
DreamHack Open Cluj-Napoca 2015 Qualifier at DreamHack Open Stockholm​

Vexed vs HellRaisers

25th of September 2015 15:30​

Vexed Gaming jest to zespół eBettle, gaming zmienił nazwę w zespole nie doszło do żadnych zmian nadal ten sam line-up: peet, GruBy, Hyper, rallen, Furlan. Zespół ten wystąpił na poprzednim Majorze także złapał pewności siebie, trzeba przyznać że zawsze bardzo dobrze przygotowują się na lan.
O przeciwnikach nie można powiedzieć złego słowa również dużo grali ostatnimi czasy co świadczą godziny (w ostatnich 2 tyg.) przegrane na steam:
peet 86, GruBy 75, Hyper 81, rallen, Furlan 97
ANGE1 89, s1mple 127, AdreN 113, kUcheR 86, mou 86

Zawodnicy ostatni raz w oficjalnym meczu spotkali się 27 lipca na ESL One Cologne 2015 European. Lecz wtedy zamiast S1mpla grał Dosia, wynik H2H 1-0 na korzyść Polaków po wygranej 16-14 na mapie overpass.

Moim zdaniem są to równorzędne zespoły, o wygranej bądź przegranej będą decydować pojedyncze decyzje zawodników oraz liczba popełnionych błędów (czyt. przegrane eco itp.). Grane jest best of three także myślę że każdy z zespołów wygra swoją mapę a decydujące starcie rozegra się na trzeciej.

Vexed +1.5 vs. HellRaisers kurs 1.8 / buk: pinna
Kompletne bzdury. To, że ostatnio ex ebettle wygrało z nimi na bo1 to fakt, ale teraz jest bo3. S1mple jest zawodnikiem bardziej skillowym niż Dosia. Wątpie, aby ugrali chociaż mape, a o meczu nie wspomnę. Ja grałem all ina w tym meczu na win HR
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Kompletne bzdury. To, że ostatnio ex ebettle wygrało z nimi na bo1 to fakt, ale teraz jest bo3. S1mple jest zawodnikiem bardziej skillowym niż Dosia. Wątpie, aby ugrali chociaż mape, a o meczu nie wspomnę. Ja grałem all ina w tym meczu na win HR
taaa... szczególnie że cobblestone przegrali TYLKO 16-11, a przegrali eco które przeważyło na wyniku bo stracili od razu 2 rundy po resecie ekonomii można powiedzieć że 3. Tak jak pisałem 1 runda zrobiła robotę szkoda chłopkaów, na dust nie istnieli ale mapka HR było do przewidzenia. Ale chyba nie rozumiesz zakładu +1.5

@EDIT:
Przedwczoraj nie mogli wygrać chociażby jednej mapy, a dziś wygrywają nie tylko swoją mape ale i cały mecz i jadą na Majora! Brawo POLACY!
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Titan - HR
typ: +1.5 HR ✅ ✅
kurs: 1.7
buk: Pinnacle
Dwie drużyny dobrze znane wszystkim sympatykom csa, ja idę dzisiaj w strone mapy dla HR, a dlaczego? S1mple fajna gra, fajna forma, ale to raczej nic nowego. Mou piękna gra z awp od dłuższego czasu, reszta drużyny też daje rade. Titani jeszcze nie mogą się zgrać ze screamem, dużo głupich fleshów gdzie oślepiają siebie nawzajem. Myślę, że to będzie równy mecz i skończy się 2-1 dla którejś z ekip.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
EnVyUs vs. Virtus.pro

26th of September 2015 15:30
Gfinity 2015 Champion of Champions​
Troszkę o turnieju:
Gfinity turniej lanowy rozgrywany w Wielkiej Brytanii, który rozpoczyna trzy tygodniowe tourne Virtusów. Udział biorą cztery zespoły, oprócz dwóch wyżej wymienionych są jeszcze Szwedzkie formacje: NiP i Fnatic. Pula nagród to 100.000$
O Virtus.Pro:
Zawodnicy po wygranym i bardzo dobrym turnieju w Dubaju w większości pojechali na zasłużone wakacje. Neo oraz Taz wrócili dopiero 2 dni temu z innego kontynentu. Podróż powrotna z Chin + inna strefa czasowa zrobiła swoje i odbiła się na wczorajszej dyspozycji gdzie zebrali baty od TSM (overpass 16-13 oraz train 16-3) po bardzo słabej grze. Gamerzy zagrali jeszcze spotkanie z Team Orb!t, jest Węgierski zespół typowy średniak a ugrał mapkę na Polaków. Dziś na snapchacie Taz wrzucał filmik oraz zdjęcia śpiącej drużyny zarówno na lotnisku jak i na jakiejś poczekali w hotelu, byali również publikował zdjęcia z podpisem: &quot;potrzebuje snu&quot;.
O EnVyUs:
Formę EnVi podeprę ostatnimi wynikami oraz zespołem porównawczym czyli TSM (światowa czołówka).
  • 12 września VP wygrywa z TSM - Finał ESL ESEA Dubai Invitational
  • Urlop
  • 24 września VP przegrywa z TSM - Counter Pit League
  • 20 września EnVi wygrywa z TSM 2-0 na DH w Londynie

Pokazuje to że EnVi znajduję się w lepszej formie od VP, które jak pasha na ostatnim streamie powiedział: &quot;ostatnio mało graliśmy&quot;. Po zmianach we Francuskim składzie aż &quot;kipi&quot; skillem i wraz z upływem czasu i ułożeniu/zgraniu zespołu przez Happiego ich gra będzie wyglądała coraz lepiej.
EnvyUS - Virtus Pro @ 1.507 / pinna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
makos11 815

makos11

Użytkownik
Flipside - CPH VOlves ⛔
typ: +1.5 Cph
kurs: 1.55
buk: pinnacle
Mimo iż pierwszy mecz wygrało flipsid3 2-0 śmiem twierdzić, że CPH to nie są przysłowiowe &#39; antki&#39; i w tym drugim meczu postawią się jakoś i minimum jedną mape wygrają. jkaem i rubinho bardzo fajna forma, flipsid3 gra swoje, davcost fajnie strzela z awp. Myślę, że mecz skończy się w 3 mapach

LIquid vs Renegades ✅
typ: Liquid
kurs: 1.45
buk: Pinnacle
Idę ponownie w strone Liquid, którzy dla mnie są lepszą drużyną i poradzą sobie bez większych problemów z australijską formacją. Nie ma się co więcej rozpisywać, bo wczesniej pisałem o tym meczu

Fnatic vs Nip ✅
typ: Fnatic
kurs: 1.25
buk: Pinnacle
bo5 gfinity. Na takim dystansie nie daje szans dla drużyny nipu, która mimo powrotu do dobrej gry moim zdaniem nie jest w stanie wygrać z tak klasowym zespołem, top1 tego roku na przestrzeni 5 mapu. Myśle, że tu skonczy się 3-1 dla fnatic

Envy vs VP ✅
typ: envy
kurs: 1.4
buk: Pinnacle
Tutaj jeszcze dokładam -1.5 ne envy po kursie 2.1 ⛔
Tu własciwie nie muszę wiele pisać o tym meczu. Dużo zostało napisane post wyżej i włąściwie zgadzam się, nie sądze, aby nasi rodacy po wakacjach byli wstanie pokonać envy.

HR vs Vixed ⛔ bardzo zadowalający ???? brawo VIxed !
typ: Hr
kurs: 1.18
buk:pinnacle

Tu będzie podobny mecz jak wcześniej. Myślę iż HR wygra 2-0 gdyż jest drużyną o wiele lepszą, ale wolę zachować ostrożność i iść po prostu w zwycięstwo tej drużyny. Analiza do tego meczu we wcześniejszych postach i podtrzymuje te zdanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ode mnie na dzisiaj leci coś takiego.

Fnatic - NiP 1.19
Dignitas - Immunity 1.06
HellRaisers - Vexed 1.18
FlipSid3 - Copenhagen Wolves 1.42

AKO: 2.11 ⛔ /Brawo Polacy!
1xbet

Fnatic, najlepsza drużyna świata. Jest to turniej LANowy, gdzie jest trochę grosza do zgarnięcia, tak więc Olof i spółka będą chcieli zmazać plamę po Dubaju. Rywal najłatwiejszy z całej czwórki, która bierze udział w zawodach. NiP tak naprawdę może coś ugrać na takich mapach, jak Dust2, na której mają bardzo dobrą stronę Terro, czy Train. Ogólnie rzecz biorąc nie widzę tutaj innej możliwości jak wygrana Fnatic, tym bardziej, że gramy systemem Bo5.

Trzy kolejne mecze, to turniej kwalifikacyjny na Majora w Rumunii. Drużyny rywalizują na LANie w Szwecji. Zespoły te spotykały się ze sobą we wcześniejszej fazie zawodów i każdy z moich faworytów wygrał wówczas 2:0. Dzisiaj przewiduję taki sam scenariusz. Jakiś opór może postawić jedynie Copenhagen Wolves, ale drużyna FlipSid3 imponuje mi na tych zawodach rozgrywaniem strony Terro.

Dodatkowo gram taki kupon:

Fnatic (-1,5 mapy) - NiP 1.606
HellRaisers (-1,5 mapy) - Vexed 1.689
Dignitas (-1,5 mapy) - Immunity 1.427

AKO: 3.87 ⛔
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makos11 815

makos11

Użytkownik
EnvyUS vs Fnatic
typ: ENvy +1.5 ✅ ✅
kurs: 1.66
buk: Pinnacle
Finał Gfinity. Oba mecze do tej pory kończyły się wynikami 3-2. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie. Skilowo są to praktycznie równe zespoły, Fnatic ma przewage zgrania i na pewno doswiadczenia finałowego tylko ciekawe na ile to dzisiaj pomoże. Olof chyba troszkę słabsza forma, za to pronax coraz lepiej. Liczę na 3-2 dla którejś z ekip
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom