>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E Sports - temat ogólny

crisoo 398

crisoo

Użytkownik
EU LCS - Półfinał
Fnatic - Unicorns Of Love
Typ: poniżej 3.5 map
Kurs: 1.99 ✅✅
Betsafe
Bardzo przyjemny kurs na tylko 3 mapy w tym pojedynku oferuje nam Betsafe. W domyśle jest to oczywiście wygrana do 0 drużyny Fnatic, która od początku tego splitu dominuje w rozgrywkach na Starym Kontynencie. Zespół ten nie ma słabych punktów i trzeba sobie to jasno powiedzieć. Przez 18 kolejek fazy zasadniczej żadna z drużyn nie zdołała pokonać Rekklesa i spółki. Nie sądzę, iż chociażby jedna z map padnie łupem UOL. Nie ten kaliber. Przewiduję zwycięstwo 3:0 Fnatic i spokojne zameldowanie się w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
CS GO
ESL ONE LAN
W czwartek wielki LAN w Niemczech. Zmierzą się największe drużyny świata.

Fnatic - eBettle
fnatic -8.5 (więc wynik 16 - 7 i mniej) można spróbować @1.869 pinnacle ✅ ✅ 16-2

fnatic to wiadomo faworyt do wygrania całego turnieju, a rywal to zespół z Polski, którzy dość szczęśliwie dzięki pomocy Tytanów weszli do głównej części turnieju. Różnica klas przeogromna.

Kinguin - Luminosity 2 @3.89 / Luminosity +5.5 @1,840 pinnacle ✅ ✅ ✅ 6-16

Kinguin to słynny twór, który powstał z jednych z najlepszych graczy na świecie. Tylko, że nie tylko skill jest tu ważny, a wartość drużyny. Mimo, że idzie im coraz lepiej, grają stabilniej to na LANach mogą zaliczyć wpadkę. Dużo się od nich wymaga, grają pod dużą presją. Natomiast Luminosity to nic innego jak stary team KeydStars, więc ekipa dość znana i chłopaki z Brazylii grają na dość dobrym poziomie drużynowym i skillowym. J widzę tu szansę na niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
makos11 815

makos11

Użytkownik
Zaczynamy jeden z większym lanów. na dzisiaj takie typy
Nip - Clg ⛔ ⛔
typ: -6.5 NIP
kurs: 1.96
buk: Pinnacle
Szwedzi to są mistrzowie majorów. W Każdym majorze znajdowali się w finale. Ostatnio nie są w najlepszej formie, ale myślę, że ten mecz na spokojnie ugrają i CLG jest w stanie ugrać w maxie 9 rund. Krzysiek jest w bardzo dobrej formie co powinno pomóc
Kinguin - Luminosity ✅ ✅
typ: +4.5 Luminosity
kurs: 1.95
buk: Pinnacle
Brazylijska drużyna do słabych nie należy. Mają w swoich szeregach bardzo dobrego osiemnastolatka - boltza. Ten człowiek strzela kosmiczne głowy i będzie to ciekawa rywalizacja między nim a screamem. Myślę, że to będzie wyrównany mecz i skończy się dosyć zbliżonym wynikiem.
Fnatic - ebettle ⛔
typ: +8.5 ebettle
kurs: 2.02
buk: Pinnacle
Fnatic nie jest w swojej najwyższej formie. Myślę, że nie ma takiej opcji, aby wygrali tego majora. Z polską formacją powinni uporać się bez większym problemów, ale 8 rund to nie jest za wiele, aby Polacy nie byli w stanie tego ugrac. Ebettle bardzo dużo trenowało przed Cologne, nie sądze aby szwecka formacja zmiażdzyła ich wynikiem do 4/5. Myślę, że Polacy postawią lekki opór.
Navi - Titan ✅
typ: +3.5 Titan
kurs: 2.04
buk: Pinnacle
Tutaj też oczekuje wyrównanego wyniku. Nowe Titan jest na pewno słabsze od starego składu, ale nie skreślałbym ich. Navi personalnie wygląda lepiej, ale myslę, że Titani są w stanie powalczyć jak równy z równym
 
M 15

modygks

Użytkownik
Na niedzielę polecam typ na finał amerykańskich LCSów.
TSM - CLG
typ: TSM
kurs: 1.61
buk: Bet365
Przez ten split można było zauważyć zmieniający się TSM. Z drużyny grającej wszstko pod Bjergsena stworzyła się solidna drużyna. Może ta przemiana w samym splicie nie dała oczekiwanego efektu ponieważ split zakończyli na 5 miejscu jednak nie przeszkodziło to im w półfinale pokonać bardzo dobry team Liquid stosunkiem 3-1. Zmiana wyszła na dobre ponieważ TSM jest teraz drużyną a nie Bjergsenem ze swoimi pachołami. Moim zdaniem powinno skończyć się pewnym zwycięstwem TSMu max w 4 meczach.
Dodatkowo polecam team Liquid w meczu o trzecie miejsce kurs nie zachęca ale myślę, że warto ????
Team Liquid - Team Impulse
TL 1.33
Bet365
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
fnatic - NaVi 2 @3.75 BAH ⛔ eee łomot. Inferno wylosowało, więc ciężko było.
Przegięli pałę po całości. Taki kurs na Navi trzeba brać. Ok, nie popisali się z Tytanami po stronie TT, ale głównie przez własną głupotę. fnatic dużo lepsza drużyna niż Titans, ale poziom fnatic - NaVi jest dość wyrównany. Niech też nie przysłaniają nam oczy wyniki fnatic z ebettle, bo Polacy to słabiutka ekipa pod względem skillowym wszystkich drużyn tu obecnych.
VP - C9
VP wins @ 1,6
VP -2.5 @ ~1.8 pinnacle. ✅ ✅ ✅ 16-8 izi

Tu szybko, bo zaraz zaczynają. VP zawsze dobrze sobie radzili z Amerykanami. H2h dość mocny atut i Pasha wielokrotnie mówił, że mają na nich patent.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś polecę w &#39;pewniaczki&#39;.

Mousesports - Flipsid3 1
Kinquin - Immunity 1
Titan - Renegades 1
AKO@ 2.17 uni
⛔
F3 bez S1mple to już nie ten sam zespół. Są dużo słabsi. Mysze ich muszą pokonać, porażka z C9 po dość wyrównanym meczu. Jeśli wygrają to, będą mieli okazję do rewanżu.
Kinguin chyba najbardziej się boję, choć najniższy kurs. Nie wiem co im wleci do głowy, ale powinni łatwo pyknąć zespoły z Nowej Zelandii.
Tytani nawet postraszyli NaVi, choć początek tego nie zapowiadał. Niemniej dużo lepsi niż rywale i powinni to udowodnić.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Kolejny dzień fazy grupowej ????
Kinquin - Immunity - kurs na Immunity zdecydowanie przesadzony. Wczoraj obie drużyny przegrały, ale to nie ma się co dziwić. Immunity pokazali się z dobrej strony jeśli chodzi o grę taktyczną, gdzie ugrali 6 rund w terro na virtusów (co jest dobrym wynikiem). Jest to mecz formatu BO1, a Kinguin to nie jest drużyna pokroju Fnatic, Tsm czy VP żeby zasługiwać na tak niski kurs. Najważniejszym argumentem dla mnie jest to, że Immunity to ZESPÓŁ. Grają razem bardzo długo i są zgrani. Kinguin natomiast jest mieszanką bardzo dobrych aimerów z całej europy, indywidualnie są lepsi od graczy immunity, ale brakuje im gry zespołowej ( co widać po meczach ). Szanse oceniam na 60/40 dla Kinguin.
Mój typ na ten mecz to:
Immunity +6.5 @1.90 Pinnacle
+++
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Ja dzisiaj grubo w faworytów
Kinguin - Immunity 1
CLG - ebeetle 1
mousesports - Flipsid3 1
Titan - Renegades 1
ako: 2.62 ⛔
dobrze, ze nipy w meczu z renegades pozwoliły wyjśc na plus z dzisijeszego dnia
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Cloud9 - Kinguin
Na szybko, bo zaraz meczyk. Amerykańska drużyna jest o klasę lepsza, mają lepszego snajpera oraz są o wiele bardziej zgrani od Kinguin (jak każda inna drużyna na tym turnieju).
Cloud9 -5.5 @2.05( Pinnacle ) niestety obie pistoletówki przegrane
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
EnVyUs vs. Natus Vincere

Team EnVyUs:
NBK-, kennyS, Happy, kioShiMa, apEX
Team NaVi:
seized, Edward, Zeus, flamie, GuardiaN
Dziś zaczynamy zmagania ćwierćfinałowe, gramy już systemem bo3 (a nie jak wcześniej bo1) także nie będzie już miejsca na przypadek i losowość w doborze mapy.
H2H przeważa na stronę zawodników z Francji:

Jedyne mapy na których NaVi może &quot;pograć&quot;, są to własnie: cobblestone oraz overpass, chodź w takiej formie jakiej jest Envi myślę że i to stoi pod znakiem zapytania. Reszta map: dust2, cash, inferno, train, mirage bezapelacyjnie po stronie francuzów. Z czego jedna z tych map na 100% zostanie zbanowana przez Happiego i nie zobaczymy jej w mappool&#39;u.
Mecz zaczyna się 10:45 także zostało niedużo czasu, osobiście typ polecam.
EnVyUs vs. Natus Vincere @ 1.3 / uni ; pinna ✅
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Weszlismy w fazę pucharową.
Największe value na dziś do kinguin. Kurs 5.25 to przesada. Ok, to wciąż nowa drużyna złożona z psycholi, ale każdy z nich aimowo to ścisły top światowy. Jedyne co im może/mogło przeszkadzać to brak zgrania i jakieś chory jazdy (w znaczeniu kłótni).
Jednak ten turniej na razie pokazuje, że wszystko gra jak należy. Wygrana z C9 świadczy o tym dobitnie (chociaż tam juesejczycy mieli swoje głupie błędy).
TSM to rewelacja tego roku. Wyszli z cieni innych drużyn i wygrywali wszystko co się da. Jednak wydaje mi się, że jechali trochę z formą.
Tak czy siak, różnica kursów zbyt duża jak na rzeczywiste mozliwości obydwu drużyn. Wydaje mi się, że sugerowano się wynikami drużyn w przeszłości, ale na to nie ma co patrzec, bo Kinguin wciąż jest na dotarciu a potencjał mają ogromny.
TSM vs Kinguin @5.25 Unibet ⛔
TSM vs + 1.5 Kinguin @2.25 pinnacle ⛔
Nie tym razem. Jednak wczoraj to c9 bardziej dało ciała niż kinguin wygrało.
Do tego można dołozyć Envyus po 1.3. ✅ Kurs nie powala, ale po rotacjach w składzie to obecnie mega paka, a navi męczy się z każdym na tym turnieju.
VP też myślę, że wygrają, jednak tutaj radziłbym nic nie ruszać.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Nasz szybko, bo zaraz mecz.
Envyus vs Navi
Navi +1.5 @1.72 Pinnacle
Co do map myślę, że Navi zbanuje cache, Evny overpassa. Envy wybierze prawdopodobnie inferno i zostają mapy na których Navi potrafi grać. Coble, dd2, mirage, train. Dla mnie kurs zdecydowanie przesadzony, Navi to drużyna typowo lanowa z dużym doświadczeniem, potrafiąca grać pod presją. Również uważam, że francuska ekipa ma większe szanse, ale to będzie bardzo zacięty pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 10

robo

Użytkownik
Nikt nie stawia na VP?
VP vs Fnatic
VP + 1,5 @ 1.8 ✅
Pinnaclesports
+1,5 za 1,8 na VP, przesada Fnatic może i mocne ale wczorajszy dzień pokazał, że na de_mirage można im dokopać bez problemu a nie trzeba mówić że była to niegdyś najlepsza mapa VP. Neo i Taz w mega formie jeśli dziś pasha będzie miał dobry dzień to VP mogą wygrać nawet te Bo3. Szansa na urwanie mapy jest bardzo prawdopodobna i dlatego ten kurs to prezent.
//pierwsza mapa de_mirage 16:6 dla VP
 
S 0

sleepy-matek

Użytkownik
Jako, że ostatnimi czasy troszkę zarabiam na e-sporcie, zacznę podawać swoje predykcje. Może komuś się przydadzą.
Będzie to dobra rozgrzewka przed ESL ESEA Dubai Invitational 2015, który zaczyna się już 10 września.
Info o turnieju: www hltv org/news/15612-dubai-to-host-250000-esl-event
Na dziś: PGL Season 1
Fnatic (SWE) - mousesports (GER) 30.08.15 18:00 @1.05 ✅ 2:1
Dignitas (DEN) - Titan (FRA) @1.73 ✅ 2:1
AKO: 1.82 bah
Fnatic, wielka forma, co do tego meczu nie ma wątpliwości.
W meczu Dignitas duże znaczenie będą miały mapy i jaki decider będzie z randoma w tym bo3. Przewiduje zwycięstwo Dignitas 2:1.
// Titan nic nie poprawiło w swojej grze od Majora, decider Cbble 16:12 dla Dignitas ;)
// @xOoo w meczu D&amp;G vs Dignitas Michu i Innocent naprawdę bardzo dobrze zagrali
 
badi 51

badi

Użytkownik
Ukraine vs Croatia. To Win Match With Handicap By Maps : Ukraine (-1.5). Kursy: 1.32
Germany vs Lithuania. To Win Match With Handicap By Maps : Germany (-1.5). Kursy: 1.35
Całkowite kursy: 1.782 maraton

W obu bo3 powinno być gładkie 2;0, drużyna Niemiecka i Ukraińska zdecydowanie lepiej grają od swoich rywali, nie ma się tu co zbytnio rozpisywać. Jedyna możliwość ze nie będzie w obu meczach 2;0 to jakieś odpuszczenie meczu lub jeśli sami zawodnicy pograją stratę mapy =).
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
LOL - ChampionShip Series
Unicorns Of Love - ORIGEN --- 2 @1.25 bet365 ✅✅✅
Finał turnieju wyłaniającego ostatni zespół z Europy na mistrzostwa świata. Tutaj raczej nie powinno być niespodzianki. Zespół ORIGEN jest zespołem klase lepszym niż UOL. Odejście &quot;KIKISA&quot; nienajlepiej odbiło się na drużynie jednorożców. Origen wczoraj długo się rozkręcało w meczu z ROCCAT ( przy odrobinie pecha ROCCAT mogło skończyć 3:0 gdyby wygrali pierwszą grę gdzie mieli dużą przewagę). Mimo wszystko dwie ostatnie gry Origen były już na miarę ich poziomu. Warto dodać że sam Roccat bardzo się poprawił w porównaniu do regularnego sezonu. Najprawdopodobniejszym wynikiem będzie 3:1 dla zespołu XPEKE. Powodzenia
Szkoda tylko ROCCATU ,który przy odrobinie większej koncentracji i doświadczeniu jechałby na Worldsy
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Counter-Strike: GO - CEVO:
3sUP vs Luminosity
Z drużyną Luminosity pierwszy raz zetknąłem się na ESL Katowice, gdzie mieli być ogórami do bicia a śmiało stawiali się najsilniejszym drużynom. Wówczas jako KeyD Stars, dziś jako Luminosity, brazylijska formacja wciąż potrafi zaskakiwać. Zgrana ekipa z wielkim talentem - Boltzem (wciąż mam w pamięci jego głowy na Virtusach z Katowic). H2H czterokrotnie na korzyść Brazylijczyków (do 12 i 13 na dd2, 6 i 8 na cache). Na niedawno zakończonym majorze w Kolonii też całkiem nieźle - pokonali Kinguin do 6 na overpassie, przegrali na cobblu z envyus (późniejszym finalistą) ale 19:16, następnie 22:18 z flipsid3 na cobblu, ostatecznie polegli z fnatic, ale to żaden wstyd a i też postawili Szwedom trudne warunki. Amerykanie są dla mnie całkowicie nieznaną drużyną, być może ktoś bardziej znany ich scharakteryzuje, ale uważam że Brazylijczycy wygrają dziś 2:0 (gdyż grają best of 2). Kurs niewielki, ale raczej z kategorii peffek.
Luminosity ✅
1.25 betsafe
na miragu comeback - z 0:8 na 16:10 ????
Jeżeli ktoś chce oglądać stream TUTAJ. Trzeba kliknać w CEVO TV w zakładce Watch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 0

sleepy-matek

Użytkownik
Na dziś:
PGL Season 1
mousesports (GER) - Titan (FRA) 31.08.15 18:00 @1.45 ✅ 2:1
fnatic (SWE) - Dignitas (DEN) 31.08.15 21:00 @1.07 ✅ 2:0

AKO: 1.55 Bah

Mousesports wczoraj zaprezentowało bardzo ładny mecz na fnatic, widać że walczą i zależy im na lidze PGL. Titan nadal nie reprezentuje wysokiego poziomu.
Fnatic oczywisty zwycięzca ;)
Wchodzę ostro w ten bet

AlienTech
Infinity (SWE) - 3v (POR) 31.08.15 20:00 @1.40 ✅ 1:0

Infinity team ze Szwecji, który na scenie jest od jakiegoś czasu co prawda dużo przegrywają, ale wyrabiają doświadczenie.
Natomiast 3v, Portugalia mało znany team albo i mix. Wchodzę medium betem.
 
Do góry Bottom