>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E Sports - temat ogólny

kacper-stawiarz 177

kacper-stawiarz

Użytkownik
Kiedyś e-sport tutaj żył i miał się dobrze ale już od dłuższego czasu niestety nic się nie dzieje z tego co widać.
Też bym był za tym żeby powstawało więcej postów wydarzeniowych.
Ja głownie siedze w LoLu w LEC i w CSka też sie bawię ale głownie przy wiekszych turniejach jak Major, IEM itp
No niedługo w lol'a zaczynają się playoffy i zapowiadają sie mega ciekawie
 
kacper-stawiarz 177

kacper-stawiarz

Użytkownik
Krótka analiza z Cs'a ode mnie
godzinie 16 mecz między Forze a OG. Kursy według mnie lekko zawyżone na ekipę z Rosji @2.2. W ostatnich meczach prezentowali się dobrze 2-0 na endpoit oraz 2-1 na spirit, gdzie Og wczoraj mocno mnie zawiodło przegrywając 2-0 na Complexity czegoś brakuje w ich grze. Wcześniej Og pokonało Spirit tak samo tak Forze wynikiem 2-1. Wg bukmacherów faworytem spotkanie jest OG, gdzie kursy powinny być wg mnie co najmniej równe.
Dlatego na ten mecz głownym moim betem będzie over 2.5 map w mecz po kursie @1.95
Ja próbuje jeszcze DW 2-1 dla Forze @3.95.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
GRAJ BEZ RYZKA NA ESPORTOWE SPECJALE

Magical Snap - 2020.08.25 07.29 - 002.png

Ależ to będą Emocje! Rozgrywki ESL ONE Kolonia wkraczają w decydującą fazę, więc nie bylibyśmy sobą gdybyśmy z tej okazji nie zaoferowali Wam kozackiej promocji.

ZASADY SĄ PROSTE

  • 1. Postaw 3 kupony za tę samą stawkę (29, 59 lub 99 zł)
  • 2. Na każdym z nich musi znaleźć się typ z kategorii esport z zakładki zakłady specjalne / zakłady na mapę / PLAYER BETS
  • 3. Dopuszczalne są zakłady PREGAME i LIVE
  • 4. Jeśli jakiś z postawionych kuponów Ci nie wejdzie to zwracamy odpowiednio równowartość 30, 60 lub 100 zł na konto bonusowe
  • 5. Liczą się wyłącznie pierwsze trzy kupony u każdego z Graczy
  • 6. Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy nim jednokrotnie obrócić po kursie równym co najmniej 1.5 , grając za całość na Esport. Wówczas wygrane mnożymy x10!
  • Czyż oczekiwanie na te Esportowe Emocje, nie jest teraz o wiele bardziej atrakcyjne?

Promocja trwa do 30.08

Regulamin


Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.


betfan728x90.jpg
 
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
Siema, chciałbym trochę poobstawiać esport i szukam jakichś sprawdzonych poradników. Macie jakieś dobre artykuły do polecenia z cyklu jak obstawiać? Interesuje mnie głównie to, co buki dają, czyli CSGO, Dota i Lol. Ewentualnie Starcraft.
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
"pobstawiać"
Z gówna bata nie ukrecisz .

Jeśli znajdziesz poradniki to z wielką chęcią przeczytam . Obstawiam i interesuje Counter Strike od lat. Nie bardzo rozumiem twojego posta. Nie znam się na rugby 🏉 ma ktoś jakieś poradniki .
Grasz to w czym czujesz się mocny i masz wiedzę . Zależy też jak bukmacherke traktujesz czy zabawę czy formę dopłaty do wypłaty . To nie lotto że obstawiasz sobie numerki . Śledź dział esport czytaj . Oglądaj . Skoro już tak bardzo chcesz . Ale pamiętaj w dwa dni tego nie ogarniesz
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.07.06 18.49 - 001.png

Znasz naszą promocję 2+1? Dziś przygotowaliśmy ją na IEM! Stawiasz dwa zakłady na esport za 49 zł, a jeden, o wartości postawionych kuponów, otrzymujesz GRATIS! Możesz otrzymać nawet pięć takich freebetów!
1. Stawiaj kupony
  • Postaw 2 różniące się od siebie kupony za 49 zł
  • Kupony muszą zawierać zdarzenia z oferty na esport
  • Kupony SOLO lub AKO
  • Kurs kuponu min. 2,5
  • Kupony muszą być rozstrzygnięte do 18.07, godziny 23:59
2. Odbierz freebety
  • Otrzymasz freebet 49 zł
  • Możesz odebrać nawet 5 takich freebetów
  • Freebetami grasz na ofertę LIVE
  • Freebety pojawią się w ciągu 48h roboczych od zakończenia promocji
3. Czas trwania
  • Od 6.07, godz. 12:00 do 18.07, godz. 20:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje max. 5 freebetów
  • W przypadku zagrania więcej niż sześciu kuponów, do promocji kwalifikują się pierwsze 10 zagranych i rozliczonych
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196.png
 
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Dobra zaczynamy kolejną faze IEM w RIO.
Podaje swoje typy, ale jak wiadomo w BO1 wszystko wydarzyć się może :)

Mouz - Liquid - 2
W mojej ocenie Liquid biorąc do składu YEKINDARA zyskału bardzo na jakości i ten zespół jest naprawdę mocny, jeżeli nie zajdą oni do półfinału to będzie dla mnie spore zakoczenie.

Spirit - BNE
Dla mnie nie do typowania mecz 50/50

Faze - C9 - 1
Oglądałem ostatnie mecze C9 i chociaż nie wiem jak Faze wejdzie w pierwszy mecz to stawiam na ich zwycięstwo. Ciężko aby SHIRO sam wygrał mecz.

Sprout - BIG - 2
BIG mnie pozytywnie zakoczyło w pierwszej fazie, szczególnie wracając z wynikiem w meczu z Furią. Myslę ze sobie poradzą z Sprout.

Vitality - NAVI 2
Navi to drużyna turniejowa, chciałbym aby dzisiaj przegrali, ale nie zanosi się na taki scenariusz. Osobiście widzę ich jako zwycięzców IEM'a

Outsiders - Heroic 1
Mecz 50/50, ale mam czutkę, że dzisiaj Duńczycy przegrają

Furia - Ence 1
Furia rozpędzona a do KSCERATO dołączył ostatnio Yurii z formą i myślę, że to wystarczy na ENCE.

NIP - FNatic 1
Typ opisany szerzej w typach dnia.

Wybaczcie, że tak mało obszernie ale analiza na szybko ;)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +578
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Nie bardzo widziałem jakiś temat na League of Legends więc podam dwa typy na dzisiaj w tym temacie.

LCK
Sandbox +1.5 mapy @2.50
Sandbox win @6.50

Nie czekam na wynik meczu DRX z KDF ale zakładam, ż DRX wygra, gdyż w tym momencie prowadzą już 1-0 i to oni mają miejsce w playoffach. W takim przypadku, Sandbox, aby zagwarantować sobie playoffy również muszą wygrać z KT, które ma już pewne pierwsze miejsce.
 
Ostatnia edycja:
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
League of Legends - LCK Summer Playoffs
Hanwha Life Esports - Gen.G
Typ: Gen.G (-1.5)
@1.72 Betclic

Tutaj nie ma prawa być innego wyniku. Gen.G ostatnio gra dosłownie bezbłędnie. Hanwha po bezproblemowym przejechaniu się 0:3 po DRX, co nie oszukujmy się, nie było problem, podejrzewam, że poczuje się zbyt pewnie i to ich zgubi. Gen.G to aktualnie topka świata i nie ma tam miejsca na najmniejsze błędy. Warto jeszcze zauważyć, że Gen.G w tym roku przegrało tylko 1 mapę na Hanwhe, a wygrało 11. Moim zdaniem możnaby tu się nawet pokusić o 3:0 dla Gen.G po dużo korzystniejszym kursie, ale zostawiając margines błędu jakby jednak coś niespodziewanego się wydarzyło ja zagram bezpiecznie z handicapem -1.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1955
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
League of Legends - LCK Summer Playoffs
Gen.G - T1
Typ: Gen.G
@1.63 Betfan

Jak na moje to będzie najciekawszy mecz tych playoffów i bardzo prawdopodobne jest, że właśnie te dwie drużyny zobaczymy w finale. Gen.G prezentuje się praktycznie perfekcyjnie i poza lekkim throwem w 3 grze przeciwko HLE nie ma się do czego przyczepić,. T1 ze sporymi problemami niedawno ze względu na kontuzje Fakera, ale teraz po jego powrocie wyglądają dość solidnie. Mecz będzie na pewno bardzo wyrównany, jednak w grze T1 dalej momentami widzę lekki chaos oraz problemy z komunikacją i wydaje mi się, że Faker nie do końca jeszcze się wdrożył po ostatniej kontuzji. Mam wrażenie, że właśnie to przeważy na korzyść Gen.G i wygrają całe spotkanie 3:1 lub 3:2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
League of Legends - LCS Championship
Team Liquid - Golden Guardians
Typ: Golden Guardians
@1.59 Betfan

Golden Guardians od pozytywnego zaskoczenia w playoffach w wiosennym splicie, gdzie weszli z ostatniego miejsca a doszli aż do finału cały czas utrzymuje dobry poziom, letni split zakończyli z bilansem 13-5, takim samym zresztą jak Cloud9, z którymi przegrali poprzedni finał. Team Liquid natomiast jest mocno niepewną drużyną, mają przebłyski, potrafią zagrać dobrą grę, niestety szkoda, że zdarza się to tylko z drużynami z końcówki tabeli. Jak grają z silniejszą drużyną to mam wrażenie, że mają jakieś problemy psychologiczne, stres ich zjada czy coś, bo potrafią grać całkowicie inaczej i popełniać tak głupie błędy, że to szok. Podejrzewam, że mecz skończy się wynikiem 3-1 dla GG, i można by tu było zagrać z handicapem -1.5 po bardzo dobrym kursie, ale bezpiecznie zagram po prostu wygraną GG.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom