>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

E Sports - temat ogólny

makos11 815

makos11

Użytkownik
Flipside - Inshock ✅ ✅ ✅
typ: -1.5 Flipsid3
kurs: 1.78
buk: Pinnacle
Te drużyny skilowo dzieli dużo. Flipsid3 jest dużo lepszym zespołem i na pewno wygra ten mecz, pytanie jest tylko takie czy nie rozluźnią się za bardzo i nie oddadzą mapy dla inshock, szczerze to wątpię w to. Musieliby naprawdę mega się rozprężyć, aby przegrać mape z inshock to nie jest łatwa sztuka Widzę bardzooo duże value na 2-0

Mousesport - Neophyte ✅
typ: mouse
kurs: 1.4
buk: pinnacle
Finał turnieju internetowego wygrana drużyna zgarnia 2k$ czyli jest o co grać. NeoPhyte to drużyna, która pojawiła się praktycznie ostatnio ( chodzi mi o to, że teraz zaczeli coś grać, bo zawodników kojarzyłem wcześniej ) nie sądze, aby mogli wygrać z coraz lepszymi myszami. Jak dla mnie pewny win dla mysz
Acer - Sk Gaming ✅ ✅
typ: +1.5 SK
kurs: 1.51
buk: Pinnacle
Duńczycy po dołączeniu do tak silnej organizacji muszą udowodnić, że są warci tych kontraktów. Drużyny skilowo wyglądają podobnie, dziwi mnie taki kurs na jedną wygraną mapę SK i widzę tutaj sympatyczne promo
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wer890 300

wer890

Użytkownik
Dziś zdecydowałem sie pobrać typy przeciwko drużynie Flipside choćnazlez oni do moich ulubionych to jednak absencja jednego z mocniejszych zawodników tej ekipy duzo dla mnie znaczy
Dlatego gram Nip -4,5@ 1,92 oraz HR @1,72
Gram także przeciwko VP na mapie d2 z wiadomych powodów - nie jest ich mocna stroną, Navi to jedna z solidniejszych ekip i scisły top swiatowy.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Typy na dzisiaj:
Navi - VP ✅
typ: +3.5 VP
kurs: 2.28
buk: pinnacle
Mimo iż dzisiaj będzie grana najsłabsza mapa Virtusów to stwierdzam, że widzę jakąś poprawę. 13 rund VP jest w stanie spokojnie ugrać. Navi nie gra cudów i ten kurs jest w porządku.

Hellraisers - Dignitas ⛔
typ: -2.5 Dignitas
kurs: 2.09
buk: Pinnacle
Mocna mapa dwóch ekip, ale HR ma problemy z ddosami i często jest tak, że musi grać jakiś stand in itp. Dzisiaj Dosia jakieś kłopoty, także zobaczymy czy zagra i wszystko będzie przebiegało po myśli. NAwet jeśli będzie to Dignitas jest w stanie ich ograć na tej mapie
Nip - Flipsid3 ⛔
typ: -4.5 NIP
kurs: 1.75
buk: Pinnacle
Nip bardzo fajnie gra na trainie w 1.6 byli kotami na tej mapie. Flipsid3 bez Bondika czyli jakieś osłabienie jest. Myślę, że tu będzie easy mecz dla Nipu bez niespodzianek.
Flipsid3 - Dignitas ✅ ✅ złapałem jeszcze po kursie ponad 2 przed meczem, najgrubszy bet siedzi jest dobrze ????
typ: Dignitas
kurs: 1.86
buk: Pinnacle
Jak już wcześniej pisałem Flipsid3 bez Bondika, a Dignitas full skład. Ten mecz to dla mnie największe promo dzisiejszego dnia i wchodzę w to mocno
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Keyd Stars - affnity 1 [cbble] ✅
Keyd Stars - Tempo Strorm 1 [d2] 2-16 [zwrot] przy 2-1
wywaliło 2 graczy Keyd i oddali walkowera.
AKO @2.15 PInnacle
Jak zwykle w ESL ESEA jadę w Brazylijczyków. Dziś w nocy rywale z niższej półki, a kursy nawet ciekawe. Tutaj argumenty się nie zmieniają. Keyd jako jedna z lepszych ekip grających w lidze NA musi wygrywać swoje spotkania, bowiem rywale są za plecami, a awansują tylko 4 drużyny. Każda porażka, szczególnie z takimi słabszymi drużynami może sprawić, że zabraknie ważnych punktów pod koniec. Mapy też dobre dla Keyd, także nic nie zapowiada niespodzianki i ich porażki. Rywale już bez szans na awans, także nie powinni sprawić wielkich kłopotów.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ja dziś tworzę kupon:
Natus Vincere ₋ 1337 @ 1.2 (bo2) zwrot
Virtus Pro ₋ Gamers2 @ 1.4 (bo2) ✅
NIP ₋ Flipsid3 @ 1.22 (bo1 - TRAIN) ⛔
ako: 2.05
buk: ŁiliamHil
Zacznę od końca mecz NIP z Flipsid3, jak wiadomo drużyna ukraińsko-rosyjska gra ze stand-inem &quot;fix&quot; na codzień jest zawodnikiem TBEB. Graną mapą będzie TRAIN czyli mapa mocno jednostronna (strona CT dużo łatwiejsza), więc ugranie nawet paru rund dla Flipsid3 po stronie TT będzie jeszcze cięższe. Tym bardziej że piżamy są w gazie wygrywali ostatnio z samą czołówką: dignitas, titan, fnatic. Za to zespół przeciwny ma tendencję do przegrywania wszystkiego: TSM, fnatic, VP, titan. W większości co prawda bo1.
Kolejny mecz, czyli Polskie GRAN-DERBI w CS:GO, co tu się dużo rozpisywać... to jeszcze nie jest czas na to żeby G2 wygrało ze Złotą Piątką, wiadomo w internecie wszystko się może zdarzyć (ddosy), ale mecz jest rozgrywany systemem bo2 (dwie mapy) także ryzyko się zmniejsza. O ile dobrze może pójść zespołowi minisa na DUST2 czy MIRAGE to resztę map widzę po stronie VP.
Na&#39;Vi zespół o półkę wyższą skilowo, oczywiście nie umniejszając Szwedom. Ostatnie bezpośrednie pojedynki na korzyść ukraińskiego gamingu: do 10 na inferno oraz do 9 na mirage. Raczej powinno być easy ????

@EDIT
Screen z kuponem: http://scr.hu/5dfa/8dbag
Może nie kokosy ale lepiej się będzie oglądało ????
 
R 10

robo

Użytkownik
Ja dziś tworzę kupon:
Natus Vincere ₋ 1337 @ 1.2 (bo3)
Virtus Pro ₋ Gamers2 @ 1.4 (bo3)
NIP ₋ Flipsid3 @ 1.22 (bo1 - TRAIN)
jakim cudem masz VP vs G2 bo3 jak oni grają Bo2 i nie ma zakładów na zwycięstwo, tylko na mapy...
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
jakim cudem masz VP vs G2 bo3 jak oni grają Bo2 i nie ma zakładów na zwycięstwo, tylko na mapy...
no to jestem ciekaw jak rozliczy to buk, bo tam dalej bez zmian jest kurs na ogólne zwycięstwo ...
ale kupon i tak zawalili gracze NiP-u przegrywając do 1...
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
5 kolejka LCS EU

SK Gaming - H2k 1.27 ✅
Fnatic - Elements 1.27 ✅

AKO: 1.61 Unibet

H2k, czyli mieszanka międzynarodowa, która z powodzeniem radziła sobie w poprzednim Splicie. Wówczas zajęli 3 miejsce, pokonując o &quot;brąz&quot; silne wówczas właśnie SK Gaming, wyciągając mecz ze stanu 0:2 na 3:2. Skład bez zmian, gra przyjemna dla oka i co najważniejsze forma analogiczna do poprzedniego splitu. Po 4 kolejkach H2k może pochwalić się bilansem 3-1, a jedyna porażka przydarzyła się z bardzo mocnym Origen.
Co można powiedzieć o SK Gaming? A no to, że ten zespół kompletnie nie przypomina tego z poprzedniego splitu. Duży wpływ ma na to odejście z teamu Forgivena. Efekt? Bilans 0-4 i ostatnie miejsce w tabeli, tuż obok drużyny Gambit. Ten zespół nie ma aktualnie argumentów w starciu z drużyną z czołówki LCS EU.

Jeżeli chodzi o drugie spotkanie, to spotkają się ze sobą lider tabeli Fnatic oraz &quot;średnie&quot; Elements. Pierwszy z wymienionych zespołów na każdej pozycji ma świetnego zawodnika i jeśli forma oraz skład utrzymają się do Worldsów, to mogą tam trochę namieszać. Z kolei Elements w porównaniu z poprzednim splitem przeszło spore zmiany kadrowe, a najważniejszą zmianą było odejście... Rekklesa do Fnatic. Forma nie powala, a bilans 1-3, gdzie na rozkładzie mają tylko ostatnie Gambit mówi sam za siebie. W tym meczu faworyt jest tylko jeden i jest nim drużyna Fnatic.

---------------------------------------------------------------------------

ROCCAT - Giants Gaming 1.90 Unibet ⛔

Jako singiel gram jeszcze na team, którego barw broni trzech Polaków. Zespół ten przed startem obecnego splitu dokonał jednej zmiany. Na TOPie Overpowa zastąpił Steve. Czy jest to zmiana na plus? Czas pokaże, ale w moim przekonaniu początki pokazują, że gorzej nie będzie, a z czasem może być tylko lepiej. Steve dość dobrze odnajduje się w teamfightach i za to na pewno plus. Aktualny bilans ROCCAT wynosi 1-3, ale trzeba spojrzeć też na to w taki sposób, że te trzy porażki zostały poniesione z czołówką ligi. Szczególnie szkoda ostatniego spotkania z UoL, gdzie mieli już ten zespół na widelcu, ale powróciły demony przeszłości w wykonaniu Woolite&#39;a, stąd nieznaczna porażka.
Giants Gaming z kolei również dokonało jednej zmiany, na pozycji Supporta. Aktualny bilans tego teamu, to 3-1, jednak na rozkładzie nie ma zespołów z czuba LCS EU. W porównaniu z poprzednim splitem gra drużyny hiszpańskiej na pewno uległa poprawie, ale to samo można powiedzieć o ROCCAT, a na dodatek umiejętności indywidualne na pewno stoją po stronie drużyny z Polakami w składzie. Liczę na zwycięstwo moich faworytów i marsz w górę tabeli.
 
T 14,6K

tadzin

Użytkownik
5 kolejka LCS EU
SK Gaming - H2k 1.27
Fnatic - Elements 1.27
AKO: 1.61 Unibet
H2k, czyli mieszanka międzynarodowa, która z powodzeniem radziła sobie w poprzednim Splicie. Wówczas zajęli 3 miejsce, pokonując o &quot;brąz&quot; silne wówczas właśnie SK Gaming, wyciągając mecz ze stanu 0:2 na 3:2. Skład bez zmian, gra przyjemna dla oka i co najważniejsze forma analogiczna do poprzedniego splitu. Po 4 kolejkach H2k może pochwalić się bilansem 3-1, a jedyna porażka przydarzyła się z bardzo mocnym Origen.
Co można powiedzieć o SK Gaming? A no to, że ten zespół kompletnie nie przypomina tego z poprzedniego splitu. Duży wpływ ma na to odejście z teamu Forgivena. Efekt? Bilans 0-4 i ostatnie miejsce w tabeli, tuż obok drużyny Gambit. Ten zespół nie ma aktualnie argumentów w starciu z drużyną z czołówki LCS EU.
Taa bo Gambit z Forgivenem w line upie jaki wynik osiagnal po 2 weekach? 0-4. Do tego to ze CandyPanda byl main ADC SK przez ostatnie 2 lata to chyba nie slyszales (pomijajac last split).. SK zaczelo beznadziejnie sezon, pomimo ze bylo i jest w dalszym ciagu jednym z pretendentów do miejsc z topu. Kurs na h2k jest iscie zenujacy, SK kiedys musi sie odbic. Rywal moze i nieidealny zeby nastapilo to przelamanie, jednak granie h2k po jakims smiesnzym 1.27 to w skrocie kpina.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Nie chcesz, nie graj. A kpiną jest pisanie, że SK jest pretendentem do miejsca w topie. Ten zespół nie ma podjazdu w tym splicie do Fnatic, Origen, czy właśnie H2k. Swojej wiedzy nie opieram na wróżeniu z fusów, tak jak ty to uczyniłeś, tylko na obserwacjach zespołów od pierwszej kolejki. A fakt jest taki, że SK gra bardzo słabo, w przeciwieństwie do drużyny H2k.
 
T 14,6K

tadzin

Użytkownik
Nie chcesz, nie graj. A kpiną jest pisanie, że SK jest pretendentem do miejsca w topie. Ten zespół nie ma podjazdu w tym splicie do Fnatic, Origen, czy właśnie H2k. Swojej wiedzy nie opieram na wróżeniu z fusów, tak jak ty to uczyniłeś, tylko na obserwacjach zespołów od pierwszej kolejki. A fakt jest taki, że SK gra bardzo słabo, w przeciwieństwie do drużyny H2k.
kolego smieszny jestes &#39;wyciagajac wnioski&#39; na podstawie 4 gier z tego splita ????
daleko nie szukajac, Gambit last splita zaczal od 0-6.. skonczyli na 10-8 i 4th place
to juz nawet nasz MYM potrafil splita zaczac w piorunujacym stylu pokonujac fnatic/gambit (2013 summer) i co z tego skoro pozniej nastapila rownia pochyla ? tak samo sezon 2013 zaczal Alternate 4-0, a nastpenie upadek na prawie samo dno. SK to nie sa jacys chlopcy do bicia, ktorzy nagle zakoncza split raptem z paroma winami.. Chyba ze pojda w slady Elementsow ze spring splita gdzie miala miejsce niesamowita szamotaniani, zmiany skladu na topie i suppie, pozniej powroty do pierwotnych graczy, istna jatka.
Typ na Rokkaty tez totalny random, jak dla mnie zmiana na topie to strzal w kolano, koles zdecydowanie ma problemy z laneowaniem, nadrabia za to teamfightem. Zgaduje ze niczym carrowatym nie pogra bo by skonczyloby sie to fatalnie, tlyko tanki w rodzaju maokaia etc.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Navi -1,5 @ 1,66 idioci oddali 2 mapę nawet nie strzelali smierdzi wałem i to na kilometr.⛔⛔⛔
Navi to światowy top bułgarzy to druga liga cs&#39;a wczoraj pokonali g2 które ich zlekceważyło. Naprawde nie widze tutaj szans dla Victora i jego ekipy, zupelnie inny poziom cs&#39;a 4/10
TSM - VP 2 @2.24 ⛔⛔⛔ pomylilem sie i postawilem na tsm-2,5
Mapa overpass n ktorej ostatnio zmiadzyli tsm wczoraj ograli mega łatwo g2, vp wraca do wysokiej formy wygrana wczoraj z navi na d2. IMO jest tutaj duze Value
3/10
Gram takze przeciwko ekipe flipside
-6,5✅✅✅ na 1 mape i -5,5✅✅✅ na 2 mape
Ukrainy bez bondika (chory) i bez simpla ban. Francuzi maja całkiem spore szanse na awans i jeżeli cha sie liczyc w najwiekszej lidze muszą wygrać z niżej notowanymi przeciwnikami. Spodziewałem sie hendi nizszy dlatego w typ nie wchodze meeega grubo a tylko ze srednia stawka 3/10
Gram także g2 -1,5 @ 1,72 ⛔Znowu lekcewaza przeciwnika na drugiej mapie ...
Polska ekipa naprawde ma ogromny potenciał aimowy, Turcy to dla mnie zdecydowanie słabsza ekipa i średnio mi sie chce wierzyć ze ugrają chociaż mape.
Jednakze g2 nie sa ostatnio w najwyzszej formie dlatego taka stawka.
2/10
 
D 13

dm-

Użytkownik
dzisiaj dwa typy na Polaków z Virtus.Pro:
1.Virtus.Pro vs Titan @1,64 16-7 ✅
2.Virtus.Pro vs TSM @2,27 10-16 ⛔ - pare głupich decyzji, kilka przegranych wygranych rund, szkoda...
1. Virtus.Pro wracające do formy po okresie dosyć nieciekawej gry. LIGA ESEA - każdy punkt na wagę złota, gra toczy się o wejście na LANy i walkę o największe pieniądze, czyli jednym słowem - sprawa priorytetowa dla wszystkich najlepszych drużyn. Virtusi przeciwko Titan, którzy na pewno nie są w swojej najwyższej formie, dodatkowo na mapie, która nie jest ich najmocniejszą - w przeciwieństwie do Polaków, którzy cacha grają naprawdę solidnie.
2. Ta sama liga, te same priorytety,przeciwnik mocniejszy, ale kurs bardzo zachęcający. Widzę duże value w tym kursie, a szanse na wygraną oceniam 50/50. TSM po bardzo dobrym turnieju FragBite, które zresztą wygrali i pokonali NaVi, właśnie na tej mapie, ale wiadomo LAN to nie mecz online. Ostatnie h2h na overpassie jest zdecydowanie za Polakami i ze względu na formę zwyżkową Virtusów to oni moim zdaniem wezmą ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wer890 300

wer890

Użytkownik
Dg - flipside 1@-3,5 1,84✅✅✅ MEGA IZI KASA 16-1
Kurs zamroziłem i juz troche spadł ale w mojej ocenie nadal warto grać. Flipside wystąpie bez swoich 2 graczy, bondik jest chory, a Cyberfocus który zastepuje simpla także nie wystąpi wczoraj druzyna Flipside została zmieciona przez Titanów do 4 i do 6. dla mnie to bet dnia i wszedlem w niego b.grubo stawka 6/10
Gram również na drużyna Navi -5,5 z Flipside argumenty takie jak powyzej choc navi nie jest w najwyzszej formie to licze na ich przebudzenie i nie fixowanie takie jak z bułgarami.
stawka 2/10✅✅✅
Polceam jeszcze tym na Envy @1,49 wczoraj francuzi ograli Nip, które naprawde popełnia b. głupie błedy taktyczne a wynik ratuja jedynie doswiadczeniem i swoim wysokim skillem. Jednak Francuzi skillow to ta sama półka a ich gra jest bardziej poukładana
3/10⛔
Pozdro.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Navi - Flipsid3 ⛔
typ: Flipside +5.5
kurs: 1.9
buk: Pinnacle
Flipsid3 w swoim optymalnym składzie co daje spore nadzieje na pokrycie tego handi. Navi gra bez szału, a Flipsid3 kiedy jest Simple grają bardzo poprawnie. Liczę, że to będzie zacięty mecz i +5.5 zostanie pokryte bez problemu. Dla mnie patrząc na kurs i mecze jest to najlepsza opcja na dziś
Nie mam czasu na analize, ale jeszcze
Envy - Nip ✅ miazga nipu
typ: Nip +3.5
kurs: 2
buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter-Strike - Show Match
Godzina: 23:00
Spotkanie: Team Liquid (USA) - CLG (USA) ⛔
Typ: CLG
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Odkąd wiadomo, że w drużynie Liquid będzie grał zmiennik, kursy automatycznie maleją. Społeczność obstawiając mecz typuje 35% - 65% na korzyść CLG. Jest to system bo3 i zmniejsza to przypadkowość w meczu. Liquid nie prezentuje ostatnimi czasy jakieś wyśmienitej formy, CLG natomiast w 5 ostatnich meczach przegrali jedynie z dwoma najlepszymi drużynami z USA. Łapcie więc typ, póki kurs nie spadnie do 1.5 jak u innego bukmachera
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
L O L
Liquid - TIP @ 2.14 Marathon⛔
Widzę value ! zdecydowanie najciekawszy mecz kolejki amerykańskiego splita. Stare cursy zmierzą się z Impulsami. TIPy wczoraj bez żadnego &#39;deda&#39; pokonali jakiś cieniaków, którzy dostają lanie od każdego po kolei. Jednakże do tego wina też trzeba było pokazać się z dobrej strony. Chinole, bo tak można mówić o Impulsach, w dniu wczorajszym rozegrali perfekcyjny mecz jeśli chodzi o realizowanie taktyki competitive. 29 minutowa gra tylko świadczy, że TIPy nie ruszały się na mapie bez celu, czekając na barona czy też drake tylko raszowali fajty, gdzie z łatwością zabijali swoich przeciwników. XWX znowu zagrał na leblanc, midlaner TIPów to imo jedna z lepszych jak nie najlepsza lb w ameryce, no może poza bjersenem. Spodziewam się bana na tą postać, no chyba, że Fenix zagra lb. Liquidy z kolei wczoraj pewnie pokonali Clown Nine. Bukmacherzy przez to stawiają Cursów jako faworytów, jednak warto wziąć pod uwagę, że to C9 jest cieniem siebie, przyjście incarnationa chyba jednak nie było mądrym posunięciem, chłopaczek z Europy nie ma doświadczenia w comptetitive, widać to w każdej grze z udziałem C9. Ich wczorajszy decision making stał na poziomie drużyn z CS albo nawet gorzej. IWD sam wczoraj przyznał to była jego 4 gra Ekko jeśli chodzi o piątki. Wypadł bardzo dobrze, mimo, że był do tyłu mocno, bo Meteos ukradł mu red buffa. Kto wie czy dzisiaj też nie pójdzie na Ekko. Kluczowy w tym meczu będzie ban&amp;pick phase. Imo Impact jest lepszym toplanerem aniżeli Quas, więc spodziewam się swapa po stronie cursów. Na midzie XWX powinien zaorać Fenixa jakimś assasinem, on uwielbiam fajty 1vs1 oraz split pushowanie. Jedyny problem w moich odczucie jeśli chodzi o wygraną TIPów jest bot lane, Piglet po pierwszym nieudanym dość splicie o wiele się poprawił, być może problem leżał w komunikacji, wiadomo, były adc SKT1 dość słabo znał angielski. Apollo i Adrian powinni zagrać dość pasywnie na Pigleta i Xspeciala. Tutaj pole do popisu ma Rush. Jeden dobry gank i duo Impulsów może bardzo łatwo się zesnowballować na dole. Dla mnie to takie 55 na 45 dla Chinoli dlatego decyduję się na granie TIPów po 2,14.

Drugi już bardziej na sucho
Gravity - Dignitas @ 2.13 Marathon⛔
Nie wiem dlaczego tutaj Gravity jest faworytem, Dignitasi wczoraj bardzo dobre spotkanie na TSMów i mają już bilans 4:1, ich gra o wiele się poprawiła patrząc na poprzedni split. Gravity wczoraj bardzo kiepski mecz na CLG. Nie rozumiem kompletnie picku Rumble&#39;a na mida. Był kompletnie useless w tej grze. Kolejne value imo. Dla mnie 60-40 dla Dignitasów.
@edit:
ostrzegam przed graniem C9 po marnym 1,35. Clown Nine nic nie grają póki co i pewnie musi minąć sporo czasu, żeby incarnation się zaaklimatyzował w Ameryce i był pomocny drużynie. Tutaj nawet T8 może zgarnąć wina, aczkolwiek ja nie ruszam.
//parodia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wer890 300

wer890

Użytkownik
Navi - Titan 2;0 @2,38 ⛔ 2;1 navi
Navi bezproblemowo awansowało do półfinałów, pokonujac po drodze Nip na ich terenie. Tytani dwa razy po mekach wygrali z Flipside ktorzy sa nizej notowani zmierzyli sie z Fnatic i zostali zmiazdzeni. W druzynie navi naprawde w dobrej formie jest Guardian seized i flamie, a dobrze pociaga za sznurki Zeus.
Uwazam ze jest spore value w tym kursie, i jezeli tylko nie bedą grali cache albo d2, to wynik 2;0 ma duze szanse na wejście.
Drugiego półfinalu nie typuje ale fnatic wygra.✅
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Navi - Titan ⛔ szkoda tego meczu
typ: Titan
kurs: 3.81
buk: pinnacle
Drugi półfinał DH. Fakt, Navi na tym turnieju gra świetnie i nie dziwi, że jest faworytem tego spotkania, ale wystawiać na nich 1.2 to jakiś zart. Ja rozumiem, że oni grają jeden z lepszych swoich turniejów w tym roku, ale po drugiej stronie są Titani czyli najbardziej nieobliczalna drużyna top8 sceny. Wystarczy, ze KennyS z apexem będą mieli swój dzień i navi do domu. O ten dzień będzie na pewno trudno, ale kurs na Titanów kusi i idę dzisiaj w ich stronę.
Fnatic - Nip ⛔
typ: Nip
kurs: 3.5
buk: Pinnacle
Te drużyny miały spotkać się ze sobą w finale, lecz NIP zawiódł i przegrał z Navi. CO do meczu to fnatic lepiej wygląda, zgoda. Tylko zauważmy jedno, Nip gra najlepiej jak jest pod wielką presją jeszcze szwedzka publiczność również jest za nimi myślę że tanio skóry nie sprzedadzą i będzie walka, a kurs zachęca
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
TSM - EnVyUs 2
VP - mousesports 1
mousesports - VP 2
AKO @3.68 ebettle
✅ ✅ ✅ Były nerwy ale siadło. ;) iizzzziiii
Końcówka do kwalifikacji na LAN ESL ESEA, więc wybrałem teamy, które jeszcze potrzebują postawić kropkę nad &#39;i&#39;.
TSM już z awansem. To ich ostatni mecz, ale przewagę mają na tyle dużą, że już nie muszą się spinać. Inaczej Francuzi, bowiem teoretycznie jeszcze są w czwórce, ale jeszcze powinni wygrać z 2 spotkania, by być pewnym swego. Mapa dla jednych i drugich bdb, bo d2. Jednak w takim wypadku dałbym przewagę 60-40 dla Envy. A kurs @2.20 wskazuje na faworyta Duńczyków. Ja korzystam.
VP ma spokojną sytuację, bo sporo zaległych meczów, a do tego świetny bilans. Trzeba wygrać z mousesports dwa razy i już tylko matematycznie mogliby odpaść z walki o LAN. Mapy Inferno i Train, więc mapy, na których Polacy spisują się bardzo poprawnie i zdziwi mnie tutaj porażka.
NiP za plecami będzie czekać na wpadkę któreś z drużyn. Mam nadzieję, że dziś to nie nastąpi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Do góry Bottom