>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
jak mapy mogą nie podejść? VP są mega ograni i mogą praktycznie ograć każdego, z tym że ich największym problemem jest &quot;głowa&quot; i brak zespołowości. Nie raz widać było że grając fenomenalnie potrafili przegrać bo odpuszczali i to ich problem a nie mapy.
Wydaje mi się że &quot;zespołowość&quot; to jest jeden z ich atutów.
A jeśli chodzi o mapy podaje przykład:
Mecz z fnatic w ćwierćfinale/półfinale, którzy są w fatalnej jak na nich formie i mapa cobblestone. Jest to z góry skreślone. O ile na mirage byśmy ich zniszczyli to cobble jest naszą słabą stroną. Dlatego tak często ją banują jako pierwszą. Kolejna &quot;słabsza&quot; mapa to dust2. Ale jest jeszcze sporo czasu także może się wiele zmienić, pożyjemy zobaczymy...
A co do &quot;chorej głowy&quot; to racja, jak coś w nich pęknie to gra się sypie i rundy uciekają. Tym bardziej nie biorę ich pod uwagę w wygraniu tego turnieju, nie są po prostu zespołem kompletnym jak np. TSM, EnVyUs czy chociażby Fnatic.
 
R 10

robo

Użytkownik
Wydaje mi się że &quot;zespołowość&quot; to jest jeden z ich atutów.
A jeśli chodzi o mapy podaje przykład:
Mecz z fnatic w ćwierćfinale/półfinale, którzy są w fatalnej jak na nich formie i mapa cobblestone. Jest to z góry skreślone. O ile na mirage byśmy ich zniszczyli to cobble jest naszą słabą stroną. Dlatego tak często ją banują jako pierwszą. Kolejna &quot;słabsza&quot; mapa to dust2. Ale jest jeszcze sporo czasu także może się wiele zmienić, pożyjemy zobaczymy...
A co do &quot;chorej głowy&quot; to racja, jak coś w nich pęknie to gra się sypie i rundy uciekają. Tym bardziej nie biorę ich pod uwagę w wygraniu tego turnieju, nie są po prostu zespołem kompletnym jak np. TSM, EnVyUs czy chociażby Fnatic.
Tak, jak grają zespołowo to nawet na dd2 wygrywają z tsm/fnatic tylko że czasem np.: pasha czy snax idą na bohatera giną i tracimy rundy i to nasza słabość, dlatego wszystko zależy co teraz mają w głowach i ja bym ich nie skreślał bo moga sie odpalić i pozamiatać albo przez rżnąc cały turniej i dlatego cs jest bardzo nieprzewidywalną grą
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Tak, jak grają zespołowo to nawet na dd2 wygrywają z tsm/fnatic tylko że czasem np.: pasha czy snax idą na bohatera giną i tracimy rundy i to nasza słabość, dlatego wszystko zależy co teraz mają w głowach i ja bym ich nie skreślał bo moga sie odpalić i pozamiatać albo przez rżnąc cały turniej i dlatego cs jest bardzo nieprzewidywalną grą
Będzie można grać live w bet365, teraz jest możliwość grania na live w marathonie. I da się wyeliminować troszkę przypadek ???? A co więcej można sporo zarobić. Szczególnie na jednostronnych mapach typu train gdzie po stronie TT ciężko zrobić comeback to z handi można uderzać.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
HellRaisers vs. Natus Vincere @ 1.287 pinnek ✅
Obie organizacje Ukraińskie nie przepadają za sobą. Zawsze jest nacisk na te pojedynki, każdy chce wygrać. NaVi potrzebuje punktów żeby utrzymać się w najlepszej czwórce która pojedzie na lana, HR może już tylko o tym pomarzyć.
Najważniejszym argumentem jest KOLEJNA zmiana w zespole HellRaisers, od dwóch meczów gra z nimi Szwed schneider (znów będzie problem z komunikacją). O ile w CT powinni ugrać parę rund, to w TT będzie raczej deklasacja. A jak przegrają noże i rozpoczną po stronie Terrorystów to spodziewam się szybkiego spotkania.
Jedynym minusem jest to że rozgrywane jak to w ESL bywa bo1. Mapą jest train. NaVi ugrało ostatanio 16-13 Titanów oraz zniszczyło 16-2 Vexed.
Można dorzucić do kuponu:
fnatic vs. Penta @ 1.076 pinnek ✅
Mapa: inferno - jedna z gorszych map Penty, niegdyś ulubiona mapka Szwedów. Mecz raczej z tych #easy. Dużym sukcesem dla szkopów będzie ugranie 10 rund.
AKO: 1.385 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 10

robo

Użytkownik
na szybko
fnatic vs Vexed
Vexed +7.5 2.139✅pinnaclesports

fnatic nie zachwyca ostatnio, tracą dużo głupi rund. Na pewno obie drużyny będą zmotywowane na wygraną w końcu chodzi o grubą kasę, lecz wydaje mi się że przy aktualne słabszej formie fnatic ugranie 9 rund przez Polaków powinno być formalnością a kurs jest bardzo przyjemny, gram w głównej mierze ponieważ Szwedzi szwankują i przy ich formie mogą oddać te rundy naszej ambitnej drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Dreamhack is here and now! Kolejny major w CS&#39;a czas zacząć, a ja jak to zazwyczaj robię podczas pierwszych dni majorów gram na dogów. Nie gram tych typów grubo, bo wiadomo, że to esport i wszystko może się zdarzyć. Natomiast polecam, gdyż niespodzianki w meczach BO1 zdarzają się bardzo często, szczególnie na wielkich turniejach, gdzie te mniejsze, uznawane za słabsze zespoły motywują się jeszcze bardziej do ogrania np. potentata do wygrania całego turnieju.
Luminosity - Cloud9
Typ: Luminosity @ 2.20 ✅ super początek turnieju :]
bet365
Bardzo close match-up. Kursy w stronę Amerykanów, choć nie wiem w sumie czemu. LG solidniej przygotowywało się do tego turnieju, a reprezentanci NA przegrali ostatnio kilka meczy z gorszymi od siebie drużynami. Map pool obu drużyn nie jest duży. Jak dla mnie to jest mecz 50-50, a nawet 55-45 dla Brazylijczyków. Mają w składzie boltza, który jak tylko strzeli 2-3 głowy na początku meczu to będzie to robił aż do samego końca. Wydaje mi się także, że &quot;Chmurki&quot; się już trochę wypaliły. Mieli bardzo dobry okres w wakacje, ostatnio przystopowali i nie sądzę, żeby tutaj też coś większego osiągnęli. Typ i kurs warty ryzyka imo.
G2 Esports - Mousesports
Typ: Mousesports @ 2.00 ⛔ no cóż, jak sie przegrywa tyle rund na CT, to nie ma co liczyć na wygranie mapy takiej jak Inferno
bet365
Kolejny mecz na styku. Kursy lekko w stronę G2 i też tego nie rozumiem. Mousesports to bardzo solidna ekipa, która gra w takim samym składzie już od dłuższego czasu. A G2? Zlepek lepszych i gorszych zawodników, których nie chciano w jakichś teamach albo sami z nich poodchodzili. Do tego ostatnio stracili Screama, który mimo tego, że był humorzasty i nie zawsze pokazywał skilla to wnosił jakość do zespołu. Mouz są na pewno w stanie bardzo zagrozić Gamers2, a nawet wygrać. ChrisJ, Niko to główne &quot;faktory&quot; w tej formacji. Jeśli im będzie szła gra to reszcie teamu będzie się lżej grało.

Ja gram akurat w 365, ale jeśli ktoś ma konto w pinnku to polecam jeszcze dodatnie handi na Vexed (kolega wyżej ładnie opisał mecz), Liquid (obecnie jeden z najlepszych teamów NA, a Virtusi wiadomo jak potrafią spieprzyć czasami mecz) i na Titan (NiP to dobry team, ale mimo wszystko to nie ta marka co kiedyś, myślę, że Tytani mogą im sprawić trochę problemów).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
NiP - Liquid 2 @2.8 pinnek
Bardzo słaby NiP z Titan niewiele pokazali. Beznadziejnie grają jako zespół. Czasem udawały się indywidualne akcje, ale Tytani też nie są wybitni szczególnie w tt. Amerykańce postraszyli VP i myślę, że spokojnie stać ich na wygraną ze Szwedami. Czekam na jakąś rewolucje kadrową w tym zespole, bo nie da się ich oglądać w tym zestawieniu. Allu, Friberg powinni być zastąpieni. GtR w słabszej formie, ale on jeszcze pewnie wróci, tylko musi mieć wsparcie teamu. Forest i Xizt stabilnie. Myślę, że dobre kursy byłyby 50/50.

Envy - NaVi 2 @3.70 pinnek
Tu myślę, że nie będzie aż tak jednostronnie. Ok, Envy to kandydat do zwycięstwa, ale NaVi jak zagra dobry mecz to potrafi pokonać każdego. Duże umiejętności i jeśli Guardian odpali Godmode to może być nie do zatrzymania. Dużo też będzie zależeć od pistoletówek. Edward vs Happy będzie ciekawie. Jedna mapa więc kurs za duży. Dla mnie 60-40 dla Envy.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Z braku czasu na analize, wrzucam suche typy, może komuś się przydadzą.
C9 vs Vexed ✅
typ: C9
kurs: 1.39
buk: pin
Mousesports vs Flipsid3 ✅
typ: Mouse
kurs: 1.46
buk: Pinnacle
Nip vs Liquid ✅
typ: -3.5 Nip
kurs: 1.95
buk: pinnacle
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
EnVyUs vs. Natus Vincere @ 1.37 pinek ✅
Skilowo: 60-40 dla Francuzów
Grane bo1 więc będzie dużo zależało od mapy:
Według mnie NaVi ma szansę jedynie na overpassie, dust2 oraz train 50/50. Reszta map w stronę EnVyUs. Wiadomo że dwie mapy są banowane przez Francuzów także myślę że dwie z tych trzech map zostaną wyrzucone.
Wczoraj Francuzi zniszczyli Duńczyków z formacji dignitas 16-6 statystyki graczy: http://www.hltv.org/?pageid=188&amp;matchid=25233&amp;gameid=2
Każdy z zawodników współczynnik K/D ratio wykręcił w okolicach dwóch, są świetnie przygotowani na ten turniej. Sam Guardian z awp-ką nie ugra tego meczu.
Polecam poczekać do około 20:00 z postawieniem żeby było wiadomo jaka mapa będzie rozgrywana, wszystko będzie pokazane 5minut przed rozpoczęciem meczu tutaj:
http://www.hltv.org/match/2298956-envyus-natus-vincere-dreamhack-open-cluj-napoca-2015
I tak jak pisałem wyżej jeśli nie będzie grane: overpass/dust2/train. To można przyłożyć, jeśli któraś z tych trzech map nie podpalać się. Co prawda i tak EnVyUs to powinno ugrać nie zależnie od mapy, ale jeśli nie potrzeba ryzykować to nie ma sensu ???? Tym bardziej że do niedzieli włącznie, mamy codziennie wiele spotkań do wyboru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 10

robo

Użytkownik
Navi vs CLG
CLG (map 1) +4.5 1.970 co seized pokarał CLG ,reltuC dno i metr mułu. szkoda
CLG +1.5 2.150 //reltuC się odpalił, szkoda że na train tak dobrze nie grał ajjj
pinn

CS, CS, CS magiczny e-sport w którym dzieją się cuda.
I typ: jeśli dobrze wiem to pierwszą mapę wybiera CLG, zatem 12 rund w ich jednej z najlepiej ogranych map, nie powinno stanowić dla Amerykanów problemu.
II typ: oba zespoły jakoś wybitnie się nie prezentują, oczywiście NaVi jest zespołem lepszym, lecz liczę że oddadzą choć jedną mapę (CLG stać na wygraną) najlepiej pierwszą ;).
Faworytem jest Navi, ale przykład myszek jasno pokazuje jaki jest ten sport, dlatego widzę duże szanse w tych typach zważywszy że CLG to nie ogórki czy chłopcy do bicia jak F3
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
EnVyUs vs. fnatic

DreamHack Open Cluj-Napoca 2015​
Francuzi dzisiaj odpoczywali, fnatic za to miało mecz o &quot;być albo nie być&quot; z Amerykanami z formacji C9. Szwedzi wygrali 2-0 (overpass 16-12; dust2 16-6). Oporu większego nie napotkali, ale i nie zagrali jakiegoś dobrego spotkania. Od dłuższego czasu po prostu zawodzą.
- JW ostatnio częściej gra z magiem niż awp
- olof troszkę wypadł z formy w której był chociażby 2 mies. temu
- pronax typowy support nie jest typem zawodnika bohatera, mózg zespołu. Dziś jak na niego ładnie strzelał, ale rywal nie był z najwyższej półki jak w tym przypadku
- flusha o ile na overpassie strzelał jak maszyna to na piaskach troszkę spoczął na laurach, nie jest to jego ulubiona mapa
- krimz zdecydowanie MVP dzisiejszego meczu
Największym atutem zespołu EnVyUs jest to, że ciężko tam znaleźć słabe punkty. Nie mają &quot;słabszych&quot; map, skilowo grają bardzo równo. KennyS jest w formie a od snipera dużo może jutro zależeć. Bilans ostatnich spotkań 5/5 wygranych przez Francuzów. Największe szansę na wygranie chociażby jednej mapy wyszukuję się na dust2, ale z tego co mi się wydaje będzie to pierwszy ban.
EnVyUs vs. fnatic @ 1.57 egb.com / 1.574 p i n n a c l e ✅
EnVyUs (-1.5 mapy) vs. fnatic @ 2.810 p i n n a c l e ⛔
Główny zakład wszedł, a to najważniejsze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wer890 300

wer890

Użytkownik
EnVyUs vs Fnatic 1 @1.68
potwierdzam wszystko to co napisał kamilo, fnatic juz nie sa takimi dzikami olof, to juz nie jest taki przekot. Dziś wygrali z amerykanami ale nie zagrali nic nadzwyczajnego. Francuzi to mega paczka i dla mnie obok TSM top 2 na świecie.
KennyS w formie, bardzo równy zespół bez słąbych punktów.
TSM vs NIP 1 @-1,5 @ 1,88 i -4,5(1mapa)@1.97
Co tutaj duzo pisać , duńczycy głowny kandydat to tytułu , ostatnio wygrywaja wszystko nie dajac przeciwnikom wyjsć z 10, nip ostatnimi czasy gra przecietnie i nie robi na mnie zadnego wrazenia pokonaniu przecietnych Titanów.

i jeszcze na suchu gram virtusów g2 dla mnie zbieranina gwiazd, powinno być dosyć łatwo, Polacy napewno beda sie chcieli zrewaznowac za 0-16 @1.28
Wszystkie kursy pinnek
 
R 10

robo

Użytkownik
EnVy vs fnatic
EnVy 1map - 2,5 @2.02 EnVy nie istniało na tej mapie, słaby początek, fnatic przebudzenie flusha magik
Francuzi wybierają pierwszą mapę, jak wyżej było wspomniane fnatic pod formą EnVy na gazie. Nie wydaje mi się żeby oddali więcej niż 13 rund na swojej mocnej mapie.
VP vs G2
G2 +1,5 @1.970 1 mapa dla G2 i już typ siedzi.
VP bezapelacyjnym faworytem, jednak wydaje mi się że jak zwykle oddadzą jedną mapę, G2 ma potencjał, żeby ugrać swoją mapę podobała mi się wczoraj ich gra przeciwko myszkom.
Luminosity vs. Natus Vincere
Luminosity (map 1) +3.5 @1.787
Jak w przypadku 1 typu, pierwszą mapę wybierają ekipa z Brazylii, solidna ekipa, zgrana, dobrze ograny mirage na którym NaVi kuleje jeśli zbanują cache jak zwykle to linia powinna być spokojnie pokryta.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Navi - Luminosity (+1,5 mapy) 1.606 Pinnacle ⛔

Zacznę może od tego, że wczorajszy &quot;decider&quot;, pomiędzy Navi, a CLG stał na najniższym poziomie ze wszystkich rozegranych wczoraj spotkań. Masa błędów z obydwu stron. Nie sądzę, że nastąpi nagła przemiana w ciągu 24h. Rywalem formacji z Ukrainy jest dzisiaj brazylijskie Luminosity, czyli zespół, który stale robi postępy. Na poprzednich Majorach również prezentowali się solidnie, ale zatrzymywali się właśnie na ćwierćfinale. Jedna różnica: wtedy ich rywalem było i VP i Fnatic. Dzisiaj przeciwnik absolutnie w zasięgu i spore szanse na awans do półfinału. Osobiście gram trochę asekuracyjnie, ale w mojej opinii jedna mapa zdecydowanie powinna wpaść na konto Brazylijczyków.
 
Do góry Bottom