>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

makos11 815

makos11

Użytkownik
Lumionisity - Mousesports
typ: Mouse ✅ ✅
kurs: 2.23
buk: Pinnacle
Myszki wczoraj bardzo fajny mecz i dość nieoczekiwanie ograli 2-0 Navi. Fajna forma strzelecka zawodników, gobb po meczu powiedział, że komunikacja była na bardzo dobrym poziomie, a w tej drużynie to bardzo ważne. Świetnie podwajali krycie co dawało spore efekty. Brazylijska formacja ograła wczoraj 2-0 Titanów, którzy zagrali chyba najgorszy mecz życia. Nie widziałem ich nigdy tak żałosnych w dosłownie każdym elemencie gry. Dla mnie kursy powinny być wystawione na odwrót dlatego ja pobieram myszki.
Liquid vs Conquest
typ: Liquid
kurs: 1.54 ⛔
buk: Pinnacle
Po cichu liczyłem na to, że liquid przegra z dignitas, ale pokusiłem się obsawić na duńczyków tylko i wyłącznie za skiny, ale wracając już do tego meczu. Nie chce mi się wierzyć, że Liquid odpadnie po dwóch meczach. Tą drużyne stać na wiele więcej. Specjalnie nie chce się rozpisywać o tym meczu, bo dla mnie Liquid to bierze. Conquest pokazali wczoraj, że nie wytrzymują końcówek. Mając 15-10 z VP na infie i grając po stronie ct to jest grzech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Popieram w 100% powyższe typy. Mous wczoraj świetnie zagrało z Navi.Niko z deaglem robi cuda po prostu i ogólnie cały team fajnie skilowo wygląda ostatnio.LG niby ograło Tytanów ale tak jak makos napisał,że Titan zagrało tragicznie.Mous na DH już dobrze pogrywało i mimo,że podoba mi się gra LG to na bo3 większe szanse mają myszy wg mnie.
Jak wczoraj dziwiło mnie faworyzowanie Liquid z Dignitas tak dzisiaj słusznie są faworytem i powinni sobie poradzić bo Conquest nic wielkiego nie gra.Wczoraj na inferno postraszyli Virtusów ale też nasi nie grali za specjalnie i bardzo słabo zaczęli po stronie TT.Oba typy mi się podobają i warto pograć.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
mousesports vs. Conquest @ 1.39 egb.com / 1.47 pinnek / 1.47 marathonbet ✅
Półfinał turnieju Final CEVO 8 sezon, tryb rozgrywek bo3. Myszy są zdecydowanie niespodzianką tego turnieju. Wczoraj oglądałem ich mecz na Luminosity Gaming i to co strzelali to się nie mieści w głowie. Co prawda grane były ich dwie ulubione mapy czyli dust2 oraz mirage. Ale wygrywali takie clutche, że wyżej notowani zawodnicy mogliby im gratulować. Czują się dobrze w Stanach i myślę że mogą śmiało dojść do finału.
 
Z 9

zege

Użytkownik
LIVE . LOL KeSPA Cup

CJ Entus vs Ever.

1.60 Ever wygra mecz ( ja zdazylem pobrac za 1.80 ) - bet365 ✅✅✅ (szybkie 3;0 )

Wygrali pierwsza mape i bardzo dobrze sie prezentuja tak jak we wczorajszym meczu z SKT T1. Crazy bardzo dobry Top laner,ktory potrafi zrobic przewage, bardzo fajnie wyglada ich &quot;teamwork&quot;. Duze value biorac pod uwage ze gra sie do 3 wygranych map.
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
LIVE . LOL KeSPA Cup
CJ Entus vs Ever.
1.60 Ever wygra mecz ( ja zdazylem pobrac za 1.80 ) - bet365
Wygrali pierwsza mape i bardzo dobrze sie prezentuja tak jak we wczorajszym meczu z SKT T1. Crazy bardzo dobry Top laner,ktory potrafi zrobic przewage, bardzo fajnie wyglada ich &quot;teamwork&quot;. Duze value biorac pod uwage ze gra sie do 2 wygranych map.
Finał jest bo5 nie bo3 wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd. http://lol.gamepedia.com/2015_LoL_KeSPA_Cup
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Niby tak, aczkolwiek Michu już wiele razy grywał dla VP w zastępstwie i zawsze dość dobrze sobie radził. Niemniej g2 po przyjściu aizego radzi sobie świetnie.
Jak już na g2, to 2-0 @5.50 b365 bym próbował. Kurs godny ryzyka.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Niby tak, aczkolwiek Michu już wiele razy grywał dla VP w zastępstwie i zawsze dość dobrze sobie radził. Niemniej g2 po przyjściu aizego radzi sobie świetnie.

Jak już na g2, to 2-0 @5.50 b365 bym próbował. Kurs godny ryzyka.
Nie grajcie tego, beda zwroty. &quot;EnVyUs decided to withdraw from IEM San Jose, taking place this weekend, due to travel safety concerns. CLG have accepted to attend the event in their stead.&quot;

Teraz drabinka wyglada nastepujaco:
G2 vs. CLG
Cloud9 vs. TSM
Na`Vi vs. Luminosity
Liquid vs. Virtus.pro
 
xinum 31

xinum

Użytkownik
Lilbow vs Mystery
typ: +1.5 Mystery ⛔
kurs: 1.751
buk: pin
Wg mnie granie przeciwko Lilbołowi(toss) jest uzasadnione. Turniej jest rozgrywany w nowym formacie Legacy of the Void. Lilbow w pierwszej rundzie tego turnieju grał na chińczyka Shana, który jest praktycznie nonamem i potrafił on ugrać mu jedną mapę. W drugiej rundzie grał przeciwko iAsonu(zerg) który pokonał go 2:1. Warto zauważyć, że zmiażdżył on 2:0 Flasha(terran) w pierwszej rundzie. Lilbow nie miał czasu na przygotwanie sie do zupełnie innej gry jaką jest LoTV.
Link do twettów lilbowa:
https://twitter.com/LilbowSC/status/664060435033755648
https://twitter.com/LilbowSC/status/664060687241474048
Mystery(toss) to zawodnik chiński który miał bardzo dużo czasu na przygotwanie się do tego formatu. W pierwszej rundzie ugrał jedną mapę Snutowi(zerg). A w tabelce przegranych wygrał 2:0 na protossa. Teraz czeka go mirror w którym wszystko może się wydarzyć.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
IEM San Jose League of Legends
Jin Air Green Wings - Counter Logic Gaming @1.60 ⛔
Jin Air Green Wings (-1,5 mapy) - Counter Logic Gaming @3.45 ⛔
Betsafe
Koreańczycy, podobnie jak zespół Origen, przystępują do turnieju od półfinału. Pomimo tego, że nie zdążyli się jeszcze zaprezentować, jestem pewien, że pokażą pełnię swoich możliwości i rozprawią się z drużyną amerykańską. Tak jak wspomniałem są to Koreańczycy, czyli reprezentanci narodu, który śmiało można określić jako mistrzowie tej gry. Dość powiedzieć, że na niedawno zakończonych mistrzostwach świata trzy zespoły z Korei zameldowały się w półfinale. Mają bardzo silną ligę, a w niedawno zakończonym Summer Splicie gracze Jin Air zajęli 6 miejsce, mając na rozkładzie po razie m.in. KOO Tigers czy CJ Entus. Niewiele zabrakło, a to oni, a nie KT Rolster zaprezentowaliby się na MŚ, jednak ulegli temu zespołowi w finale kwalifikacji.
O CLG można napisać tyle, że od ostatnich MŚ, na których nie zaprezentowali się oszałamiająco, poczyniono kilka zmian. Wiemy już też o tym zespole więcej, gdyż wczoraj grali mecz z UoL. Spotkanie stało na niskim poziomie. Dość powiedzieć, że przy sprzyjających okolicznościach Amerykanie w drugiej grze mogli roztrwonić bardzo dużą przewagę w złocie.
Nie widzę za bardzo atutów po stronie zespołu Amerykańskiego. Korea znaczy solidność, dlatego też pozwalam sobie również na zagranie dokładnego wyniku.
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
IEM San Jose League of Legends

Jin Air Green Wings - Counter Logic Gaming @1.60
Jin Air Green Wings (-1,5 mapy) - Counter Logic Gaming @3.45
Betsafe

Koreańczycy, podobnie jak zespół Origen, przystępują do turnieju od półfinału. Pomimo tego, że nie zdążyli się jeszcze zaprezentować, jestem pewien, że pokażą pełnię swoich możliwości i rozprawią się z drużyną amerykańską. Tak jak wspomniałem są to Koreańczycy, czyli reprezentanci narodu, który śmiało można określić jako mistrzowie tej gry. Dość powiedzieć, że na niedawno zakończonych mistrzostwach świata trzy zespoły z Korei zameldowały się w półfinale. Mają bardzo silną ligę, a w niedawno zakończonym Summer Splicie gracze Jin Air zajęli 6 miejsce, mając na rozkładzie po razie m.in. KOO Tigers czy CJ Entus. Niewiele zabrakło, a to oni, a nie KT Rolster zaprezentowaliby się na MŚ, jednak ulegli temu zespołowi w finale kwalifikacji.
O CLG można napisać tyle, że od ostatnich MŚ, na których nie zaprezentowali się oszałamiająco, poczyniono kilka zmian. Wiemy już też o tym zespole więcej, gdyż wczoraj grali mecz z UoL. Spotkanie stało na niskim poziomie. Dość powiedzieć, że przy sprzyjających okolicznościach Amerykanie w drugiej grze mogli roztrwonić bardzo dużą przewagę w złocie.
Nie widzę za bardzo atutów po stronie zespołu Amerykańskiego. Korea znaczy solidność, dlatego też pozwalam sobie również na zagranie dokładnego wyniku.
Brednie jakich dawno nie slyszalem/czytalem ????
Co ma Korea do danego teamu ? CLG zaprezentowalo sie wczoraj przyzwoicie, szalu nie bylo ale nie pozostawili UOL zadnych szans. 1.50 na Jin Air Green to nieporozumienie i nie ma tu zadnego value. Mecz 60;40. Podrawiam
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
clg to znana druzyna pajacy, ktora na worldsach grajac w o wiele lepszym skladem niz aktualny potrafila dostac lomot od teamu brazylijskiego co wydaje sie rzecza wrecz niemozliwa, bardziej mozna traktowac ich jak team cyrkowcow niz profesjonalistow, do tego strata dlifta i zmiana pobeltera na huhiego, to musi odbic sie na zdecydowanie gorszym zgraniu
zreszta wczorajsze mecze to tez nie byly jakies &quot;pogromy&quot;
 
R 12

rd_k

Użytkownik
Jin Air jest w procesie przebudowy i granie na nich nie ma sensu nawet z CLG. Strata GBM i nie pewna przyszłość Chasera/Cpt Jacka (trzech najlepszych zawodników tej drużyny) nie wróży dobrze. Nowe solo lany mają potencjał, ale potrzeba czasu. Kuzan beznadziejnie w team fightach, a SoHwan na razie tylko gra Riven na niezły poziomie. Prawdopodobnie dół tabeli w LCK jeśli Chaser odejdzie.
 
xinum 31

xinum

Użytkownik
dwa bety i idę spać
HomeStory CUP:
1. Nerchio vs MMA @ 1.5 EGB // na p inn będą lepsze oddsy pewnie
Krótko: Dwóch zawodników z teamu Acer. Nerchio w szczycie formy top 1 gm na europejskiej scenie zmierzy się z 27(lub 28) letnim terranem z Korei który lata świetności ma za sobą. Zerg vs Terran Nerchio bardzo dobrze się czuję w tym match upie i bo5 powinien wygrać + na streamie powiedziano że MMA nie lubi grać na zawodników z tego samego teamu.
2. Snute vs MC @ 1.8 EGB // (Było 2.3 w pewnym momencie)
MC nie podobało się to że wylosował Snuta bo był to jego kolega i nie chciał na niego grać, ale tuż po tym powiedział że go zniszczy więc dla Protossa który jest faworytem tego turnieju powinno to pójść dosyć szybko ???? MC przegrał dziś na polskiego zerga 2-1, szybko się po niej pozbierał i wytłumaczył, że uważał go słabego gracza i nie przygotwał się do meczu jak powinien. Teraz przyjdzie przygotowany i wg mnie wygra ten turniej i zgarnie 20tys $$
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Panowie poczęstujcie jakimiś stronami ze statsami, które będą uwzględniać, jak poszczególna drużyna radzi sobie na danej mapie CS Go (oczywiście jeśli takie strony są)?
Z góry dzięki za pomoc a i reputa pójdzie na pewno.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Panowie poczęstujcie jakimiś stronami ze statsami, które będą uwzględniać, jak poszczególna drużyna radzi sobie na danej mapie CS Go (oczywiście jeśli takie strony są)?
Z góry dzięki za pomoc a i reputa pójdzie na pewno.
http://www.hltv.org
Wyszukujesz interesującą Cię drużynę -&gt; na podstronie o drużynie klikasz &quot;Complete statistics for xxx&quot; (gdzie xxx to nazwa drużyny) i wybierasz interesującą Cię statystykę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom