>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
To prawda, a karuzela pędzi dalej.

Piast Gliwice bez trenera. Jiri Necek nie jest już szkoleniowcem Piasta. Przypomnę, że kolejny trener będzie już 3 w tej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
Waleri Kazaiszwili od środy jest zawodnikiem Legii Warszawa. Gruziński pomocnik został wypożyczony z Vitesse Arnhem na rok z opcją pierwokupu. W swoim poprzednim klubie występował przez pięć ostatnich lat. W jego barwach na poziomie Eredivisie rozegrał w sumie 104 mecze, w których strzelił 25 bramek. 23-letni Kazaiszwili jest środkowym ofensywnym pomocnikiem, lecz może również grać na skrzydle.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Powinni to zrobić już dawno, teraz wyszło śmiesznie, ale co poradzić.
Trenera szukali od początku sezonu praktycznie, znaleźli teraz i pożegnali Urbana. Wyniki nie miały żadnego znaczenia według moich informacji. Dodajmy że styl był fatalny i nie rokujący, więc mieli podstawy.
a za niego Czerwiński (klauzula) - oby to nie była prawda ...
To jest prawda. Besiktas dodatkowo chce Pazdana, zaoferowali 4 mln euro, Legia odrzuciła propozycje.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Z Betisem plotka jeśli chodzi o sumę transferową. Maks co mogli dać to 3-4 mln.
Jest to gdzieś potwierdzone info ? Ostatnio się nawet pojawiła informacja, że Hannover jest gotów wyłożyć nawet 6 mln, dla nich to nie problem, bo chcą wrócić do 1.Bundesligi.
Najważniejsze, że Pazdan zostaje w Legii i pomoże jej w LM.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Najważniejsze, że Pazdan zostaje w Legii i pomoże jej w LM
Bez jaj! Z Pazdanem czy bez Legia i tak nie będzie miała nic do powiedzenia w tej grupie. Nie jest to namiewanie się, bo fajnie, że Legia awansowala, ale takie są realia.
Więc na drugi raz zastanów się, zanim coś napiszesz
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Jest to gdzieś potwierdzone info ? Ostatnio się nawet pojawiła informacja, że Hannover jest gotów wyłożyć nawet 6 mln, dla nich to nie problem, bo chcą wrócić do 1.Bundesligi.
Najważniejsze, że Pazdan zostaje w Legii i pomoże jej w LM.
Informacja o Betisie była podana przez &quot;pudelek hiszpański&quot; więc to wszystko wyjaśnia. Poza tym sam Wandzel powiedział że suma od Betisu była niezadowalająca, natomiast transfer do Besiktasu (który na pewno dawał 4 mln) odpadał, ze względów formalnych, z ciapatymi ciężko jeśli chodzi o papierki. Chociaż sporo dawali.
Bez jaj! Z Pazdanem czy bez Legia i tak nie będzie miała nic do powiedzenia w tej grupie. Nie jest to namiewanie się, bo fajnie, że Legia awansowala, ale takie są realia.
Więc na drugi raz zastanów się, zanim coś napiszesz
A czy coś napisał nie tak? Pazdan nie pomoże w Lidze Mistrzów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czerwiński do Legii.
Brzyski do Cracovii.
Malarczyk do Cracovii.
Adam Buksa w Zagłębiu.
Michał Mak odchodzi do Arminii.
Łukasik odchodzi do Sandhausen.
Dominik Budzyński w Śląsku.
Eduards Višn†akovs wypożyczony do Ruchu.
Gergel do Termallici.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dla mnie świetny deal wymiana Lewczuka za Czerwinskiego.. uważam że to kapitalny zawodnik i przy codziennej walce w gierkach z takim Nicoliciem zrobi 5 kroków do przodu, kapitalna zeszłoroczna jesien i wejście do ligi, kontuzja troszke zatrzymała jego kariere w ekstraklasie. Jezeli sie sprawdzi w walce z takimi asami jak Abumeyang czy chlopaki z Madrytu to wielka kariera przed nim, myśle ze i Dabrowski i Rzeźniczak nie zadowolili trenera. Co do Lewczuka na Polska rzeczywistosc ligową kawał zawodnika, jestem ciekaw czy będzie grał we Francji..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kompletnie nie rozumiem transferu Gergela przecież on tylko chodzi obrażony, jego poziom też nie jest odpowiedni do ekstraklasy. Zresztą przekonamy się czy tak chętnie chciał grać w Bruk-Becie czy tylko uciec z Zabrza.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Bez jaj! Z Pazdanem czy bez Legia i tak nie będzie miała nic do powiedzenia w tej grupie. Nie jest to namiewanie się, bo fajnie, że Legia awansowala, ale takie są realia.
Więc na drugi raz zastanów się, zanim coś napiszesz
A Ty co znów, za ciasne majtki masz czy kupiłeś majtki z golfem na szyję ?
Znalazł się kolejny &quot;captain obvious&quot; na tym forum. Proste jest, że Legia nie ma nic do powiedzenia w tej grupie, a czy ja w swoim wcześniejszym poście napisałem coś o awansie z grupy, o zwycięstwach, o czymkolwiek co napisałeś w swoim durnym poście (pogrubiłem) ? Nie dopowiadaj sobie zbyt wiele, bo dziś już rok szkolny się zaczyna, więc skup się kolego na szkole. Posiadanie Pazdana w swoich szeregach wprowadza pewność chociaż w obronie. Jeśli według Ciebie na miejscu Pazdana sprawdziłby się młody Wieteska, bo i takie rzeczy się działy, to wyniki byłyby również o wiele wyższe - piszesz, że obecność Pazdana w niczym nie pomoże, więc to żenada.
Swoją drogą już z zupełnie innej beczki - Legia dostanie 3 pierwsze mecze po tyłku z wysokimi wynikami, drugie mecze będą zupełnie inne, taka BVB czy Real Madryt nie będą się kwapiły, aby wystawiać pierwsze garnitury tyko ujrzymy 2 lub nawet 3 skład i co wtedy ? Legia jakąś bramkę może zdobyć - to do tych, co tak łatwo typują, że Legia nawet bramki nie zdobędzie.
A podsumowując na koniec podepnę się pod post jednego użytkownika: &quot;Ciekawe ilu z tych &quot;kibiców&quot; przed awansem Legii do fazy grupowej skreśliło ją już po jej obecnej formie&quot; - wielu mówiło, że Legia i tak przyniesie wstyd, bo przegra z Dundalkiem, teraz kolejna śpiewka, że Legia przyniesie wstyd na całą Polskę, bo dostanie wpierdziel w grupie - o ironio, najwięcej można zauważyć wpisów kibiców Jagiellonii ????. Faktycznie, oni mają największe doświadczenie w europejskich pucharach ;) albo Lecha Poznań, który zaznał ciekawy epizod w LE - nie umniejszam nic drużynom, bo każdy gra na tyle, na ile go stać, ale takich kibiców można jedynie potępiać, bo to wstyd dla drużyny. Fakt jest jeden - Legia to jedyny klub, który po tylu latach awansował do tej fazy, wcześniej oprócz niej nikt nawet się nie zbliżył do tego celu, więc o czym my mówimy ? Legia już osiągnęła wiele, a co będzie dalej to może być tylko miłe zaskoczenie, bo to, że Legia nie ma wielkich szans w grupie jest oczywiste.
Wracając do wielkiego komentatora mojego postu: czytaj ze zrozumieniem i nie dopowiadaj sobie słów, które urodzą Ci się w głowie:zoltakartka:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Bez jaj! Z Pazdanem czy bez Legia i tak nie będzie miała nic do powiedzenia w tej grupie.
Reprezentacji Polski też nie pomógł na Euro? Lepiej mieć jednego pewnego defensora niż go nie mieć. Tym tokiem rozumowania po co Legii Nikolić? Też nie pomoże. Poza tym jeśli obaj zagrają na wysokim poziomie, to cena za nich może jeszcze wzrosnąć.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Legia na te chwilę w Ekstraklasie nie ma sobie równych i chyba w najbliższym czasie mieć nie będzie. Będą się jej zdarzały pojedyncze porażki tak jak ostatnio z Górnikiem Łęczna czy innymi ekipami, ale suma sumarum na koniec ligi i tak wskoczy na 1 lokatę. W tej chwili za bardzo nie ma ich kto gonić! Myślę, ze z czasem tacy zawodnicy jak Langil, Moulin i Odidja złapią odpowiedni rytm i zrobią dużą roźnicę na boisku.
Lech Poznań - fatalny ostatni rok, okienko transferowe odpuszczone, jedyny gośc co będzie nakręcał drużynę to Pawłowski, ale przy jego kontuzjach to pewnie zagra on tylko połowę meczy. Myślę, że jak zakwalifikują się do pucharów to już będzie spory sukces!
Lechia Gdańsk - drużyna mająca potencjał zbliżony do Legii, ale grająca zbyt nonszalancko. Nie wiem jak Wam, ale mi się nie podoba warsztat szkoleniowy Nowaka (wzorowany na MLS). O ile Lechia gra bardzo ofensywnie to w tyłach ma potworne problemy jeśli rywal ma szybkich zawodników i gra z kontry. Środek pola jest bardzo słaby w destrukcji a jeśli ma on się opierać na takim gościu jak Chrapek to nic z tego nie będzie. To co bije w oczy to potworna ilość strat zawodników ofensywnych. Myślę, że Lechia będzie na podium, ale na pewno nie na najwyższym miejscu.

Jagiellonia
- podopieczni trenera Probierza na początku tego sezonu wyglądają bardzo solidnie. Całą grę robi im tam niesamowity Vasiliev i aż strach pomyśleć co się stanie gdy złapie poważniejszą kontuzję. Drużyna ma potencjał, ale myślę, że nie utrzyma takiej dyspozycji przez cały sezon. Jak dla mnie ekipa ta zajmie gdzieś miejsce 3-5.
Zagłębie Lubin - To kolejny kandydat do ligowego podium i myślę, że ma na nie duże szanse. Zespół Stokowca pokazał się z dobrej strony w eliminacjach LE ale w kluczowym momencie zabrakło im jakości na boisku. Na ligę obecny skład jednak wystarczy i myślę, że Lubinianie będą punktować regularnie przez całe rozgrywki. W ostatnich dniach zakontraktowano jeszcze Nespora i Buksę co pokazuje, że drużyna jest rozsądnie budowana i stać ją na dobre ruchy kadrowe.
Myślę, że to właśnie te drużyny w tym sezonie będa się bić o ligowe podium! Jeśli miałbym podać kolejność to typuję tak:
1. Legia Warszawa
2. Lechia Gdańsk
3. Zagłębie Lubin
4. Lech Poznań
5. Jagiellonia Białystok
-------
Jeśli chodzi o kolejne lokaty w grupie mistrzowskiej to spodziewam się tutaj takich drużyn jak:
Sląsk Wrocław
Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin
----------------------------
Reszta niestety walka o utrzymanie. Jak dla mnie głównym kandydatem do spadku jest Górnik Łęczna. Drugą drużyną może być chyba każda z pozostałych ekip. Mam tylko nadzieję, że nie będzie nią Wisła Kraków bo mam do niej wielki sentyment za poprzednie lata!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ivica Vrdojlak piłkarzem Wisły Płock
32-letni defensywny pomocnik Ivica Vrdojlak podpisał roczny kontrakt z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy. W umowie zawarto klauzulę przedłużenia pobytu zawodnika w Płocku o kolejny rok.
Okienko transferowe jest już co prawda zamknięte, jednak kluby mają jeszcze możliwość pozyskiwania wolnych zawodników. Z takiej możliwości skorzystała Wisła Płock, która w środę podpisała umowę z Vrdoljakiem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ivica Vrdojlak piłkarzem Wisły Płock

32-letni defensywny pomocnik Ivica Vrdojlak podpisał roczny kontrakt z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy. W umowie zawarto klauzulę przedłużenia pobytu zawodnika w Płocku o kolejny rok.

Okienko transferowe jest już co prawda zamknięte, jednak kluby mają jeszcze możliwość pozyskiwania wolnych zawodników. Z takiej możliwości skorzystała Wisła Płock, która w środę podpisała umowę z Vrdoljakiem.
No to ciekawy ruch, a wiadomo czy Ivica już jest zdolny do grania czy jeszcze leczy uraz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom