>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
aggress 64

aggress

Użytkownik
Piast dzisiaj 3pkt moim zdaniem zgarnie w Szczecinie. Mam nadzieję, że powiększy przewagę nad resztą stawki, która zagrała dla Niebiesko-Czerwonych ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Piast dzisiaj 3pkt moim zdaniem zgarnie w Szczecinie. Mam nadzieję, że powiększy przewagę nad resztą stawki, która zagrała dla Niebiesko-Czerwonych ????
Ok, Piast zgarnie ale czy sądzisz że oni mogą nas reprezentowac w pucharach ?. W dodatku przed nami jeszcze runda rewanżowa. Niestety w tym roku Polska liga to śmiech zarówno Legia jak i Lech grają &#39;&#39;kupę&#39;&#39; i chyba liczą tylko na nazwę....
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Panowie, przeciez pod koniec chyba punkty sa dzielone czy jak to teraz jest z polska liga poprawcie mnie, bo dawno w tym tak na serio nie siedzialem, przeciez legia przegrala mistrza dopiero pod koniec sezonu, pod koniec sezonu wszystko jest do nadrobienia tak mi sie wydaje
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Te dzielone punkty to taka ch*jnia z grzybnią.. Lech z Legią powinni sie wziąć za gre a nie liczyć później na dzielenie punktów.. Jestem Legionistą ale Legia jezeli chce się liczyć w Europie musi najpierw coś udowodnić na swoim podwórku. Z Lechem to samo, muszą się otrząsnąć bo inaczej jedyne dwa zespoły w których każdy pokłada nadzieję na odczarowanie LM nadstawią na jesieni dupska i ciężko będzie o faze pucharową LE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Te dzielone punkty to taka ch*jnia z grzybnią.. Lech z Legią powinni sie wziąć za gre a nie liczyć później na dzielenie punktów.. Jestem Legionistą ale Legia jezeli chce się liczyć w Europie musi najpierw coś udowodnić na swoim podwórku. Z Lechem to samo, muszą się otrząsnąć bo inaczej jedyne dwa zespoły w których każdy pokłada nadzieję na odczarowanie LM nadstawią na jesieni dupska i ciężko będzie o faze pucharową LE.
zgadzam się z tym, więcej emocji było jak drużyny systematycznie pracowały na swoją pozycję przez cały rok, teraz ta liga jest rozleniwiona do tego stopnia że większość drużyn walczy tylko o pierwszą ósemkę a ludziom nie chce się chodzić nawet na mecze co zresztą widać po frekwencjach.Równie dobrze mogli zostawić jak było i za zwycięstwo dawać 1,5pkt i 0,5 za remis hehe tylko wiadome że tu chodzi o pieniążki, im więcej meczy tym więcej pieniędzy.
Teraz drużyna może zakończyć sezon wypracowując 10pkt przewagi w 30 meczach i w nagrodę wszystko roztrwonić w 2 meczach mistrzowskich bo przyjdzie słabszy okres.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Wiadomo, że tu chodzi o pieniądze więc niech zrobią ligę składającą się z 20 ekip. Dzisiaj przy sezonie zasadniczym plus grupy mistrz/spadek mamy 37 spotkań a tak będzie ich 38 i każdy od początku musiał by walczyć, bo później nie dostanie bonusu w postaci zmniejszenia straty do lidera.
Teraz nawet przewaga 20pkt po rundzie zasadniczej daję tylko 10pkt przewagi po podziale punktów. Niby te 10pkt jest bezpieczną przewagą, ale jak to bywa w świecie sportu chyba wie każdy.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Ok, Piast zgarnie ale czy sądzisz że oni mogą nas reprezentowac w pucharach ?. W dodatku przed nami jeszcze runda rewanżowa. Niestety w tym roku Polska liga to śmiech zarówno Legia jak i Lech grają &#39;&#39;kupę&#39;&#39; i chyba liczą tylko na nazwę....
W Pucharach będzie ciężko, ale nie oszukując się kiedy nie jest z Naszą piłką... Trzeźwo myśląc utrzymanie się w pierwszej 8 będzie sukcesem drużyny i trenera... tam Piasta jeszcze nie było ????
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Gdzie tam komu jeszcze do pucharów, 22 kolejki przed nami a potem dzielenie punktów.Na dzień dzisiejszy jakby je podzielić 8 drużyna traciła by 3 pkt do lidera:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PRZEGLĄD PRASY. Falstart Legii w Lidze Europy. Po wyjazdowej porażce z FC Midtjylland (1:0) prezesi zaczynają tracić cierpliwość wobec Henninga Berga. Szefostwo stołecznego klubu zaczęło monitorować rynek dostępnych trenerów - podaje piątkowy &quot;Przegląd Sportowy&quot;.
Czyżby koniec Berga w Legii ? Dać mu jeszcze szansę? A może to za późny ruch ze strony władz Legii? Co Wy na to ;)
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
To ciekawostka ja w środę oglądałem &quot;dwójkę sędziowską&quot; jeśli dobrze pamiętam nazwę, był to wywiad z Bogusławem Leśnodorskim i twierdził, że wszystkie cele, które klub sobie postawił zostały wypełnione i nie ma mowy o zmianie trenera, a może to była tylko &quot;dobra mina do złej gry&quot;.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Berg to nie jest trener idealny, ale oczekuje się od niego za dużo. Od początku było wiadomo, jakie ma doświadczenie i co może zespołowi dać. I prawdę mówiąc dał naprawdę dużo, tym bardziej, że piłkarzy ma jakich ma. Nie on pierwszy ma problem z ustabilizowaniem gry zespołu przez cały sezon. Inna sprawa, że tej padliny, którą czasem oglądamy w wykonaniu Legii (między innymi wczoraj) na pewno nie forsował w szatni i nie ma jej wyrysowanej w swoich notatkach. Jest za mało kreatywnych piłkarzy w środku pola, żeby Legia grała tak, jak ma grać, a Ci co są za krótko trzymają szczyt formy (bo przebłyski na prawdę ciekawej gry czasem widać, a na początku sezonu wyglądało to nieźle). Nie uważam, aby działo się coś strasznego w warszawskim zespole.

Natomiast jeszcze bardziej nie rozumiem tematu zwolnienia Skorży. Lech już od dłuższego czasu (mniej więcej od czasu Rumaka) ma kadrę złożoną z rzemieślników, którzy mogliby kopać w naszej 1 lidze i nie byłoby zdziwienia. Rumak i tak dość dużo z tego wyciskał, raz dogonił Europę i potem zdobył dwa wicemistrzostwa. Blamaże w Europie nie były przypadkiem, bo ten zespół swoje &quot;koronkowe&quot; akcje może przeprowadzać na obronach naszych ekstraklasowiczów, ale solidnie poukładani amatorzy nie odstawiający nogi to już za dużo. Skorża poprawił taktykę, poprawił jakość gry pozycyjnej, wprowadził trochę świeżości i wycisnął z tego jeszcze więcej - mistrzostwo. Mistrzostwo jak mistrzostwo, ale ta drużyna gra sensownie w Europie. Niekwestionowana wyższość nad Sarajewem i Videotonem, ambitna i wcale nie taka zła gra przeciwko Basel. Wczoraj nie oglądałem, więc się nie wypowiem. Zastanawia mnie skąd się bierze ta żenująca postawa w lidze, bo widać że wychodzą na boisko i zachowują się, jakby się pierwszy raz spotkali. Tam jest jakiś głębszy problem, trudno powiedzieć jaki. Nie mniej zwolnienie Skorży nic by nie dało, bo tam najzwyczajniej nie ma bardzo dobrych piłkarzy.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zwolnili Kubickiego, mówili o tym, że Legia monitoruje rynek wolnych trenerów. Dziś wygrali ale za to przegrał Lech Poznań. Nie oglądam ich spotkań od meczu z Termalicą ale pierwsze co się rzuca w oczy to fakt, że nie strzelają goli. W ostatnich 6 spotkaniach tylko 2 gole. Nie wiem co teraz włodarze klubu z Poznania. Nie jestem zwolennikiem zwolnienia trenera Skorży jednak sam nie wiem co bym zrobił na jego miejscu. 4 pkt w lidze i 17 punktów straty do lidera! Próbowano wiele rozwiązań w liniach ofensywnych a bramek jak nie było widać tak ich nie ma. Może czas sięgnąć po juniorów i &quot;gwiazdy&quot; posadzić na ławce. Co sądzicie na ten temat? Skorża poleci czy może jednak nie? Wrócą na odpowiednie tory?
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
[...] Na dzień dzisiejszy jakby je podzielić 8 drużyna traciła by 3 pkt do lidera:]
I to jest wlasnie chore bo można przebimbać cały sezon na pół gwizdka a później zagrać dobrych 7 spotkań i zostac mistrzem, awansowac do europejskich pucharów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom