>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Szkoda, że Lechia pomimo tylu ciekawych zawodników, których sprowadza od jakiegoś czasu nie potrafi się ustabilizować w formie. Skład od roku mają jeden z lepszych na papierze ale w praniu wychodzi zupełnie inaczej.W tym sezonie transfer Peszki to wg mnie jeden z lepszych lub ciekawych w całym okienku. To zawodnik, który nadal może sporo pokazać w ekstraklasie. Również interesujące jak pokaże się Krasić w naszej ekstraklasie. Takiego zawodnika z takim cv jeszcze u nas nie było. Ogólnie za mało stabilizacji w tym klubie ale może coś z tego wyjdzie. Zobaczymy
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Szkoda, że Lechia pomimo tylu ciekawych zawodników, których sprowadza od jakiegoś czasu nie potrafi się ustabilizować w formie. Skład od roku mają jeden z lepszych na papierze ale w praniu wychodzi zupełnie inaczej.W tym sezonie transfer Peszki to wg mnie jeden z lepszych lub ciekawych w całym okienku. To zawodnik, który nadal może sporo pokazać w ekstraklasie. Również interesujące jak pokaże się Krasić w naszej ekstraklasie. Takiego zawodnika z takim cv jeszcze u nas nie było. Ogólnie za mało stabilizacji w tym klubie ale może coś z tego wyjdzie. Zobaczymy
Tez mnie to dziwi i moim zdaniem w Gdańsku mozna zbudować ekipę na poziomie Lecha i Legii to luźno tylko ze na poczatku to trzeba rozstać sie z pseudo trenerem Brzeczkiem bo gościu sie tam ewidentnie nie nadaje.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jerzy Brzęczek nie będzie już trenerem Lechii Gdańsk. Zastąpi go 54-letni Thomas von Heesen. W przeszłości prowadził m.in. Arminię Bielefeld i 1. FC Nürnberg. Jego ostatnim klubem był austriacki Kapfenberger SV w sezonie 2011/12.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jerzy Brzęczek nie będzie już trenerem Lechii Gdańsk. Zastąpi go 54-letni Thomas von Heesen. W przeszłości prowadził m.in. Arminię Bielefeld i 1. FC Nürnberg. Jego ostatnim klubem był austriacki Kapfenberger SV w sezonie 2011/12.
No to robi się ciekawie, jest szansa, że zespół się poukłada, ale to kolejne spotkania pokażą co będzie, trener ma teraz 2 tygodnie z nieba mu spadła ta przerwa reprezentacyjna ????
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
No to robi się ciekawie, jest szansa, że zespół się poukłada, ale to kolejne spotkania pokażą co będzie, trener ma teraz 2 tygodnie z nieba mu spadła ta przerwa reprezentacyjna ????

Zgadza się. Trener z doświadczeniem w bundeslidze, jeśli dobrze poukłada zespół to może coś z tego będzie. Niestety 2 tygodnie dla trenera z zagranicy i tak i tak będzie zbyt mało. Nie zna realiów polskiej piłki. Zobaczymy po przerwie, jeśli wejdą dobrze to może być ciekawie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zgadza się. Trener z doświadczeniem w bundeslidze, jeśli dobrze poukłada zespół to może coś z tego będzie. Niestety 2 tygodnie dla trenera z zagranicy i tak i tak będzie zbyt mało. Nie zna realiów polskiej piłki. Zobaczymy po przerwie, jeśli wejdą dobrze to może być ciekawie.
2 tygodnie to rzeczywiście mało, chodziło mi bardziej o to, że teraz jest przerwa i ten czas mu się wydłuży, co jest na plus, niż miałby grać już weekend, będzie czas na lepsze poznanie zespołu.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ciekawe, czy w Gdańsku wiedzą jaką kadrę mają, bo coś mi się zdaje, że nie. Kupują kogo popadnie i skończy się to bankructwem i spadkiem do okręgówki.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ciekawe, czy w Gdańsku wiedzą jaką kadrę mają, bo coś mi się zdaje, że nie. Kupują kogo popadnie i skończy się to bankructwem i spadkiem do okręgówki.
To też mnie zastanawia skąd oni biorą pieniądze na to, bo Klasic i Peszko na pewno za &quot;frytki&quot; nie grają ;). Oby nie było jak mówisz, ale patrząc na poczynania wszystkich zarządzających klubami może tak być.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
To też mnie zastanawia skąd oni biorą pieniądze na to, bo Klasic i Peszko na pewno za &quot;frytki&quot; nie grają ;). Oby nie było jak mówisz, ale patrząc na poczynania wszystkich zarządzających klubami może tak być.


Z tego co pamiętam lub mi się wydaje to jakiś niemiec chyba jest teraz właścicielem Lechii i sporo inwestuje w ten klub.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Witam. Pytanie z innej beczki ale dotyczace ekstraklasy więc walę je tutaj.
Przed tym sezonem na jakiejś stronce znalazłem linka do fantasy ligi.
Jakaś mało znana.
Załozyłem tam konto i całkiem nieźle mi szło. Miałem stronke dodana do ulubionych ale przypadkiem usunąłem a historii nie posiadam.
Jedynie co charakteryzuje tą fantasy lige polską to to że punktacja za np bramke asyste była wysoka i rózniła sie od tradycyjnych lig fantasy np na wp.pl czy tez onecie.
Czy jest może ktos kto bedzie wiedział o jaką fantasy lige polska mi chodzi ?

PS : PODOBNA SZATA GRAFICZNA DO TEJ CO W ZAŁĄCZNIKU ALE TO NIE O TEN MENAGER MI CHODZI CO W ZALACZNIKU
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
A to nie jest czasem oficjalne fantasy od ekstraklasa.tv? ???? Jestem nawet tego pewien.
to co jest w załączniku to jest to o czym ty piszesz a mi chodzi o inny menager z taka sama szatą graficzną różniąca się jedynie kolorem...
punktacja jak wspomniałem tez jest dużo wyższa np za strzelonego gola jest chyba 16 punktów....
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
http://www.90minut.pl/news/255/news2557116-Slawomir-Peszko-w-Lechii.html
Lechia dokonuje kolejnego transferu. Tym razem Slawek Peszko.
W siedzibie Lechii chyba naprawdę zamontowali obrotowe drzwi. Bardzo dobrze spisywał się Makuszewski, świetnie prezentują się Haraslin oraz Nazario. Dodatkowo, w obwodzie pozostaje jeszcze Mak, który powinien wkrótce odpalić. Nie rozumiem tego transferu, tym bardziej że Peszko nie istniał w poważnym futbolu od ponad roku. Ewidentnie odcina kupony i korzysta ze swojego &#39;nazwiska&#39;. Chyba w Gdańsku zapomnieli, że na marketingu nie zbuduje się drużyny walczącej o mistrzostwo Polski.
 
N 2

niekumaty12

Użytkownik
Jestem fanem Lecha, dziś Lech musi wygrać z Podbeskidziem. Wiem że chcą zrobić to wygrywając 2:0 może 3:0. Kibice są zawiedzeni, dziś Lech da z siebie wszystko żeby wysoko wygrać ten mecz. Proponuje -1,5 na Lecha grać. Ręki nie dam sobie uciąć po tym co wyrabia Lech ale typ jest bardzo realny.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jestem fanem Lecha, dziś Lech musi wygrać z Podbeskidziem. Wiem że chcą zrobić to wygrywając 2:0 może 3:0. Kibice są zawiedzeni, dziś Lech da z siebie wszystko żeby wysoko wygrać ten mecz. Proponuje -1,5 na Lecha grać. Ręki nie dam sobie uciąć po tym co wyrabia Lech ale typ jest bardzo realny.
Niestety gdybyś dał to byś ją stracił. Kolejorz znów zagrał bez polotu, słabiutko jak na mistrza Polski i niestety ale &#39;&#39;tonie&#39;&#39; jeśli czegoś nie zmienią mogę się zdziwić na koniec sezonu. Liczę że od następnej kolejki zmienią styl gry.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ten Lech faktycznie to jakaś masakra, bo ciężko tu mówić nawet o słabej formie.Skorża już może pakować walizki, pytanie tylko czy dotrwa do czwartkowego meczu.
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Dotrwa. Tutaj nie jest problemem Skorża tylko Rutki. U nich jest wszystko ok, tabelki z pieniędzmi się zgadzają i mają to w dupie a wzmocnień jak nie było tak nie ma(Gajos sam nic nie zdziała). Kamiński,Kadar,Dudka(mogę tak wymieniać)-tych zawodników juz nie powinno być u nas bo to całkowity szrot. Ale co zrobić, dopóki Rutkowscy to trzymają lepiej nie będzie, oni nie mają pojęcia o piłce tylko o ekonomii. Na dzień dzisiejszy to każdy grajek powinien dostać liścia i zakaz noszenia tej koszulki bo to hańba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom