>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Już prawie pewne. Mówi się, że Maciej Skorża wyląduje w Wiśle. Cóż karuzela ruszyła ;)
Nawet nie strasz. Wisła teraz potrzebuje stabilizacji a nie 3 trenera na liście płac, Kaziu jest idealnym trenerem na tą chwile, swój chłop po prostu.
Co do Legii to szkoda mi jej kibiców, bo takie są tam zasady jak tylko ktoś się wybija to sprzedać możliwie jak najdrożej. Przecież tam mają takie finanse że mogliby przytrzymać chociaż chwile tych najlepszych piłkarzy, przy nich inni mają szanse wejść na wyższy poziom. A co robi Legia... np. sprzedaje Radovicia przed najważniejszym dwumeczem w sezonie pff cała liga traci na takiej frajerskiej polityce Legii.
 
Z 787,9K
Mecz Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok będzie można obejrzeć tylko w telewizji. Na wniosek policji wojewoda dolnośląski Tomasz Smolarz zamknął obiekt dla publiczności.
futbol news
 
macio106 155,5K

macio106

Znawca - MMA
18-letni bramkarz Vanja Milinković-Savić podpisał w czwartek kontrakt z Lechią Gdańsk. Umowa obowiązywać będzie od 1 stycznia 2016 roku.
Milinković-Savić urodził się w hiszpańskim Ourense. W poprzednim sezonie występował w Vojvodinie Nowy Sad. Zagrał w 17 meczach. W 2015 roku zobył również z Serbią mistrzostwo świata U-20.
 
Z 787,9K
Pawłowski &quot;na urlopie&quot;. Śląsk do końca roku poprowadzi Grzegorz Kowalski

Tego można było się spodziewać. Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski dostał urlop do końca roku. Oficjalnie z powodów rodzinnych. Czy po Nowym Roku wróci do pracy z zespołem? Raczej wątpliwe...
Futbol news
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Po rozmowie Thomasa von Heesena przeprowadzonej w czwartek z prezesem Lechii Gdańsk Adamem Mandziarą, strony postanowiły o zakończeniu współpracy z trenerem.
Buhahahaha!
Mandziarę powinni wysłać na ukrainę w 1 kolejności.
A w sumie mi to lotto! Szkoda tylko, że nie będzie kabaretu, gdy Lechia poleci do I ligi.
Pierwsza Liga w końcu ładnie brzmi.
*
*
*
Lechia Wisła i Śląsk trzymają sztamę!
Mizeria w grze i trenerzy na zbity pysk
To się nazywa solidarność
 
P 0

puffy

Użytkownik
Panowie jak widzicie szanse Lecha w walce o europejskie puchary na koniec sezonu? Póki co przedostali się do grupy mistrzowskiej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie jak widzicie szanse Lecha w walce o europejskie puchary na koniec sezonu? Póki co przedostali się do grupy mistrzowskiej.
Oczywiście, że wysoko przedstawiają się szanse Lecha - zaczynając już od faktu, że mają jeszcze opcje wygrania Pucharu Polski i tą drogą otrzymania promocji do el. LE. A nawet, gdyby z pomocą Pucharu Polski się nie dostali, to aktualnie mają 25pkt - po podziale 13pkt. Trzecia Cracovia ma 34pkt, czyli 17pkt po podziale. Raptem 4 punkty różnicy! Dodatkowo bardzo możliwa będzie sytuacja, gdzie Puchar zgarnie drużyna, która dostanie się do europejskich pucharów przez ligę. Trzeba pamiętać, że teraz już nie ma tak, że w pucharach gra finalista Pucharu Polski, a czwarta drużyna ligowej tabeli, więc do aktualnie czwartej Pogoni Lech traci 2pkt, a po podziale jest to różnica 1pkt, czyli tyle co nic. Trzeba wziąć pod uwagę, że Lech w ostatnim sezonie miał świetną wiosnę, w porównaniu do jesieni. Jeśli w tym sezonie się to powtórzy, to bez problemów zakwalifikują się do europejskich pucharów przez ligę ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Artur Jędrzejczyk wraca do Legii od stycznia. Wypożyczenie do końca sezonu + opcja pierwokupu dla Legii.
Świetny transfer Legii, zawodnik wniesie nową jakość powrót Jędzy może tylko Legii pomóc być jeszcze lepszymi.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie wiem po co nam trzeci prawy obrońca (Broź, Bereś), podczas gdy lewa obrona kuleje. Transfer bardziej do wzmocnienia tańców w szatni niż siły drużyny na boisku.
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi z kursami na mecz Lech v. Zagłębie? Zagłębie nasprowadzało jakieś gwiazdy czy coś? czy ja czegoś nie wiem? O co chodzi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom