>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Ekstraklasa SA, w porozumieniu z partnerem telewizyjnym, zatwierdziła kalendarz rundy wiosennej. Sezon 2015/2016 potrwa do 15 maja. Nowością w porównaniu do ubiegłego sezonu jest brak meczów ligowych w okresie świąt wielkanocnych.

Nowością w porównaniu do ubiegłego sezonu jest brak meczów ligowych w okresie świąt wielkanocnych. Wtedy przypada bowiem przerwa reprezentacyjna.

Wiosenne rundy zasadniczej do końca sezonu 2015/2016:
22. kolejka - 13 lutego
23. kolejka - 20 lutego
24. kolejka - 27 lutego
25. kolejka - 2 marca (środa)
26. kolejka - 5 marca
27. kolejka - 12 marca
28. kolejka - 19 marca
29. kolejka - 2 kwietnia
30. kolejka - 9 kwietnia, sobota godz. 18:00

* Ekstraklasa SA poda w osobnych komunikatach szczegółowe terminarze każdej kolejki.

Runda finałowa:
31. kolejka - 16 kwietnia
32. kolejka - 20 kwietnia (środa)
33. kolejka - 23 kwietnia
34. kolejka - 30 kwietnia
35. kolejka - 7 maja
36. kolejka - grupa spadkowa: 10 maja, wtorek godz. 20.30; grupa mistrzowska: 11 maja, środa godz. 20.30
37. kolejka - grupa spadkowa: 14 maja, sobota godz. 15:30; grupa mistrzowska: 15 maja, niedziela godz. 18.00

Terminarz kolejek 31-37 (decyduje miejsce zajmowane na koniec rundy zasadniczej):
31. kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7; 9-14; 10-13; 11-16; 12-15
32. kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3; 16-9; 13-12; 14-10; 15-11
33. kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6; 9-13; 12-16; 10-15; 11-14
34. kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5; 12-9; 10-11; 14-15; 16-13
35. kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8; 9-10; 11-12; 13-14; 15-16
36. kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6; 15-9; 11-13; 16-10; 12-14
37. kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8; 9-11; 13-15; 10-12; 14-16
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
W Legii zapowiada sie ciekawe okienko transferowe. Nieoficjalnie mówi sie ze Lesniodorski obiecał Czereszowowi transfery z kierunku wschodniego. Sprowadzeni piłkarze z tego kierunku maja sie szybciej aklimatyzować i byc znaczącymi postaciami w szatni Legii. Pierwszy transfer przyklepany Jędrzejczyk i wszystko wskazuje ze strzał w 10 . Legia zaginęła tez parol na Rybusa tylko czy bedzie ja na niego stac ?

18-letni bramkarz Vanja Milinković-Savić podpisał w czwartek kontrakt z Lechią Gdańsk. Umowa obowiązywać będzie od 1 stycznia 2016 roku.

Milinković-Savić urodził się w hiszpańskim Ourense. W poprzednim sezonie występował w Vojvodinie Nowy Sad. Zagrał w 17 meczach. W 2015 roku zobył również z Serbią mistrzostwo świata U-20.
Odnośnie Lechii wątek ten był juz wałkowany na tym forum wielokrotnie mogą kupic wielkie nazwiska utalentowanych piłkarzy ale musza miec plan rozwoju klubu i zaczac budowę drużyny prawdziwego teamu ktory pójdzie za sobą w ogień !!! 6 trener w przeciągu 3 lat to nie droga we właściwa strone !!!
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Wałkowany Temat Macieja Żyry w Legii . Plotki insynuacje podgrzewane w mediach chyba faktycznie okazały się prawdą . Wszystko na to wskazuje że Żyro odejdzie za 800 tysięcy euro do Wolverhampton
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Wałkowany Temat Macieja Żyry w Legii . Plotki insynuacje podgrzewane w mediach chyba faktycznie okazały się prawdą . Wszystko na to wskazuje że Żyro odejdzie za 800 tysięcy euro do Wolverhampton
Myślałem że tylko w Legii jest słaby skauting a tu sie okazuje że w Wolverhampton też...
Jeszcze Kucharczyka opchnąć i będzie gyt...
W Anglii zimy nie ma a drewno skupują ?? WTF?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Myślałem że tylko w Legii jest słaby skauting a tu sie okazuje że w Wolverhampton też...
Jeszcze Kucharczyka opchnąć i będzie gyt...
W Anglii zimy nie ma a drewno skupują ?? WTF?
Żebyś się nie zdziwił że Wolves jeszcze na nim zarobią. Nagonka na Żyrę jest od momentu gdy Legia wystosowała śmiesznego maila, tymczasem ten zawodnik ma duże umiejętności by osiągnąć sukces i liczę na to właśnie w Anglii tam takie &#39;&#39;drewna&#39;&#39; potrafią się pokazać ;)
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Żebyś się nie zdziwił że Wolves jeszcze na nim zarobią. Nagonka na Żyrę jest od momentu gdy Legia wystosowała śmiesznego maila, tymczasem ten zawodnik ma duże umiejętności by osiągnąć sukces i liczę na to właśnie w Anglii tam takie &#39;&#39;drewna&#39;&#39; potrafią się pokazać ;)
Tak tak to będzie Eden Hazard z Championship ????
Z Borysiuka miał byc Modrić a z Rybusa Di Maria ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Mamy Hit Transferowy :!: .
Artjoms Rudņevs niemal na pewno zagra w Lechu Poznań 27-letni napastnik odszedł z &quot;Kolejorza&quot; w 2012 roku. Zdobył wówczas 22 bramki i koronę króla strzelców. Następnie trafił do Hamburger SV, gdzie w debiutanckim sezonie zaliczył 12 trafień. Później szło mu jednak coraz gorzej i został wypożyczony do Hannoveru. Ani tam, ani po powrocie do Hamburga nie błyszczał tak, jak w Ekstraklasie.
Teraz najpewniej powróci tam, gdzie wiodło mu się najlepiej - do Lecha. Jak podaje portal Weszło.com, Łotysz znajduje się &quot;o pół kroku&quot; od Bułgarskiej. W Poznaniu desperacko potrzebują napastnika. Niewypałem okazał się Denis Thomalla, problemy zdrowotne ma Marcin Robak, a Kasper Hämäläinen, który był najskuteczniejszym zawodnikiem &quot;Kolejorza&quot;, odchodzi z klubu.
Jeżeli Rudņevs nawiąże do swojej dawnej dyspozycji, będzie wielkim wzmocnieniem Lecha. Władze klubu liczą, iż zakontraktowanie piłkarza jego kalibru sprawi, że obrona tytułu mistrzowskiego nie będzie jedynie sennym marzeniem.
Szymon Matuszek podpisał półtoraroczny kontrakt z Górnikiem Zabrze.

26-latek przez ostatnie trzy lata był zawodnikiem pierwszoligowego Dolcanu Ząbki. Wychowanek Wodzisławskiej Szkoły Piłkarskiej zasłynął występami w Realu Madryt C, gdzie przebywał w latach 2006-2008, wraz z Kamilem Glikiem i Krzysztofem Królem. Po powrocie do Polski grał w Jagiellonii, Piaście Gliwice i Chojniczance Chojnice.
Defensywny pomocnik zdecydował się wybrać &quot;Trójkolorowych&quot; kosztem Podbeskidzia Bielsko-Biała, które także starało się o jego transfer. W zakończonej niedawno rundzie jesiennej był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy Dolcanu - łącznie wziął udział w 18 spotkaniach, zdobywając w nich trzy gole.
------------------
Dawid Szymonowicz został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok.
Po średnio udanej rundzie jesiennej władze &quot;Jagi&quot; zapowiedziały dokonanie kilku wzmocnień obecnej kadry. Pierwszym oficjalnie potwierdzonym nabytkiem, który trafi na Podlasie w zimowym oknie transferowym, jest gracz Stomilu Olsztyn Dawid Szymonowicz.
20-latek był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy pierwszoligowego klubu. Wychowanek Polonii Lidzbark Warmiński trafił do Olsztyna latem 2011 roku. Swój debiut w pierwszej drużynie zaliczył w maju 2013 roku. W pierwszej połowie sezonu wziął udział w 19 meczach &quot;Dumy Warmii&quot;, zdobywając w nich dwa gole.
Szymonowicz zazwyczaj występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Jego konkurentem w walce o skład będzie Jacek Góralski, który również trafił do Jagiellonii z pierwszej ligi - konkretnie z Wisły Płock.

transfery,info
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Wywiad z Czerczesowem :
Opiekun wicemistrzów Polski został również zapytany o to, jak idzie mu nauka języka polskiego. Odpowiedział w swoim stylu:- Myślałem o tym i przyszedł mi do głowy taki pomysł: nie ja powinienem rozumieć piłkarzy, a oni mnie. Także wszyscy teraz uczą się rosyjskiego - podsumował.
Jeśli to prawda to tylko czekać kiedy zaczną grac przeciwko niemu bo jakoś nie widzę żeby taki Rzeźniczak się uczył Rosyjskiego bo ma zapierdziel na fejsie....
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Niezłe jajca z tym facetem. Sam oglądałem Janczyka za gry w Piaście nawet udało mi się zobaczyć ich trening i... miałem nadzieję że wyjdzie z tego. Po swojej historii nie mógł mieć pretensji że grał mało więc wystarczyło cierpliwie poczekać. Robił postępy ale do czasu...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
34-letni pomocnik Róbert Jež został nowym piłkarzem słowackiego Spartaka Trnava. Z klubem związał się półtorarocznym kontraktem. Przez ostatnie dwa lata występował w Górniku Zabrze. Jesienią zagrał w trzynastu meczach w ekstraklasie. Po dziewiętnastu kolejkach Spartak zajmuje szóste miejsce w rodzimej ekstraklasie.
90 minut.pl
Moim zdaniem ogromne wzmocnienie Górnika dodatkowo zrobione przetasowanie w pionie trenerskim, Odszedł trener rezerw i Juniorów Także w Górniku porządki robią. Jeż dostał propozycję kontraktu której nie zaakceptował dlatego odchodzi do Trnavy gdzie na pewno nie zarobi więcej.
 
macio106 156,3K

macio106

Znawca - MMA
Niezłe jajca z tym facetem. Sam oglądałem Janczyka za gry w Piaście nawet udało mi się zobaczyć ich trening i... miałem nadzieję że wyjdzie z tego. Po swojej historii nie mógł mieć pretensji że grał mało więc wystarczyło cierpliwie poczekać. Robił postępy ale do czasu...
Szczerze ja jeszcze mam nadzieje że jak zacznie się brak pieniędzy to może się ogarnie i wjedzie do tej III Ligi czy nawet na tą Litwę bo szkoda chłopa po prostu.


34-letni pomocnik Róbert Jež został nowym piłkarzem słowackiego Spartaka Trnava. Z klubem związał się półtorarocznym kontraktem. Przez ostatnie dwa lata występował w Górniku Zabrze. Jesienią zagrał w trzynastu meczach w ekstraklasie. Po dziewiętnastu kolejkach Spartak zajmuje szóste miejsce w rodzimej ekstraklasie.
Jeżeli Teodorczyk przyjechał z nogą w gipsie po złoty medal który zdobył Lech.
To rozumiem że Jeż też przyjedzie.
Do...szatni Górnika i razem z całym zespołem w smutku posiedzi.O ile Górnik spadnie.
No bo bądźmy konsekwentni.
Skoro za pół sezonu dają MEDAL
To za pół sezonu niech dadzą SPADEK.
 
Z 800,5K
Szefowie Górnika Zabrze są bardzo aktywni na rynku transferowym. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem zimowego okna dokonali trzech wzmocnień. Dziś ze śląskim klubem związał się Szymon Matuszek.
Futbol news
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom