>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat spotkań i drużyn Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja taki typ z oferty Tobeta


Letnie Transfery (Zawodnikiem jakiego klubu będzie 15 sierpnia 2009 Piotr Reiss?)

Warta Poznań 4,75

Uważam że Reissik swoją karierę dokończy w Warcie a kurs godny uwagi.

Dobi gratuluję nosa ????.

__________________________________________________________

Piotr Reiss wraca na boisko po półrocznej przerwie spowodowanej zamieszaniem w aferę korupcyjną. 37-letni napastnik porozumiał się z Wartą Poznań. Jutro podpisze kontrakt z pierwszoligowcem.
Reiss jest wychowankiem Lecha, w barwach którego rozegrał 319 spotkań w ekstraklasie i strzelił 108 bramek. Grał także m.in. w niemieckich klubach - Hertha BSC Berlin, MSV 02 Duisburg i SpVgg Greuther Fürth. W swoim dorobku ma dwa Puchary Polski i jeden Superpuchar oraz tytuł króla strzelców polskiej ekstraklasy. W reprezentacji rozegrał cztery mecze i strzelił jedną bramkę.

90minut.pl
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja taki typ z oferty Tobeta

Letnie Transfery (Zawodnikiem jakiego klubu będzie 15 sierpnia 2009 Piotr Reiss?)
Warta Poznań 4,75 ✅
Uważam że Reissik swoją karierę dokończy w Warcie a kurs godny uwagi.
Mamy 4,75 ustrzelone , Piotrek Jutro podpisuje kontrakt !! Skorumpowany czy nie , na zawsze legendą pozostanie PIOTR REISS !
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Pierwsze spotkania nowego sezonu Ekstraklasy już za nami.
Polonia Bytom dosyć niespodziewanie okazała się lepsza od Bełchatowa wygrywając 1:0, jedyną bramkę strzelił Sawala. Nic więcej o tym spotkaniu powiedzieć nie mogę, bo nie oglądałem, ale może wypowie się ktoś czy rzeczywiście GKS zagrał słaby mecz czy po prostu miał trochę pecha?
O 20:00 rozpoczęły się wielkie derby Trójmiasta. Lechia od paru dni była moim faworytem do zwycięstwa w tym meczu.. pomimo dobrego początku w wykonaniu gospodarzy w 13 minucie na listę strzelców wpisał się Wachowicz. Fatalny błąd jednego z obrońców Lechii wykorzystał właśnie Marcin, piłka trafiła pod nogi Labukasa, który ładnie oddał ją Wachowiczowi i ten nie miał problemów z pokonaniem Bąka. Niespodziewany początek - Arka wyszła na prowadzenia. Po stracie gola Lechia od razu ruszyła do ataków, sporo rzutów rożnych, kilka strzałów na bramkę Bledzewskiego, ale efekt dopiero dziesięć minut później, ładne dośrodkowanie z lewej strony Lukjanovsa i wystarczyło tylko przystawić nogę do piłki co uczynił Piątek, piłka minimalnie, ale przekroczyła linię bramkową całym swoim obwodem. Pod koniec pierwszej połowy w polu karnym Arki został sfaulowany Łukasz Surma i sędzia wskazał na wapno, jedenastkę pewnie wykorzystał Piątek i Lechia objęła prowadzenie, którego nie oddała do końca meczu.
Niczego w tym spotkaniu nie zabrakło, były emocje, były bramki, kilka ciekawych, składnych akcji obu zespołów, walka do ostatnich sekund, dobre interwencje bramkarzy. Nikt nie może chyba narzekać na poziom tego meczu. Lechia tak jak się spodziewałem może dopisać sobie 3 punkty na swoje konto, Arka musi jeszcze troszkę na nie poczekać.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pierwsze spotkania nowego sezonu Ekstraklasy już za nami.
Polonia Bytom dosyć niespodziewanie okazała się lepsza od Bełchatowa wygrywając 1:0, jedyną bramkę strzelił Sawala. Nic więcej o tym spotkaniu powiedzieć nie mogę, bo nie oglądałem, ale może wypowie się ktoś czy rzeczywiście GKS zagrał słaby mecz czy po prostu miał trochę pecha?

O 20:00 rozpoczęły się wielkie derby Trójmiasta. Lechia od paru dni była moim faworytem do zwycięstwa w tym meczu.. pomimo dobrego początku w wykonaniu gospodarzy w 13 minucie na listę strzelców wpisał się Wachowicz. Fatalny błąd jednego z obrońców Lechii wykorzystał właśnie Marcin, piłka trafiła pod nogi Labukasa, który ładnie oddał ją Wachowiczowi i ten nie miał problemów z pokonaniem Bąka. Niespodziewany początek - Arka wyszła na prowadzenia. Po stracie gola Lechia od razu ruszyła do ataków, sporo rzutów rożnych, kilka strzałów na bramkę Bledzewskiego, ale efekt dopiero dziesięć minut później, ładne dośrodkowanie z lewej strony Lukjanovsa i wystarczyło tylko przystawić nogę do piłki co uczynił Piątek, piłka minimalnie, ale przekroczyła linię bramkową całym swoim obwodem. Pod koniec pierwszej połowy w polu karnym Arki został sfaulowany Filip Surma i sędzia wskazał na wapno, jedenastkę pewnie wykorzystał Piątek i Lechia objęła prowadzenie, którego nie oddała do końca meczu.
Niczego w tym spotkaniu nie zabrakło, były emocje, były bramki, kilka ciekawych, składnych akcji obu zespołów, walka do ostatnich sekund, dobre interwencje bramkarzy. Nikt nie może chyba narzekać na poziom tego meczu. Lechia tak jak się spodziewałem może dopisać sobie 3 punkty na swoje konto, Arka musi jeszcze troszkę na nie poczekać.

Łukasz Surma jakby co a nie Filip.
Muszę się zgodzić, że naprawdę ciekawy mecz, były ładne akcje, płynna gra w wykonaniu obu drużyn, wiadomo że nie przez całe spotkanie oczywiście. Skończyło się w jedyny słuszny sposób, czyli wygraną Biało-Zielonych i tym samym Lechia po raz 3 wygrała z Arką w Ekstraklasie i mają 100% skuteczność.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Pierwsze spotkania nowego sezonu Ekstraklasy już za nami.
Polonia Bytom dosyć niespodziewanie okazała się lepsza od Bełchatowa wygrywając 1:0, jedyną bramkę strzelił Sawala. Nic więcej o tym spotkaniu powiedzieć nie mogę, bo nie oglądałem, ale może wypowie się ktoś czy rzeczywiście GKS zagrał słaby mecz czy po prostu miał trochę pecha?
Zdecydowanie słaby mecz Bełchatowa. Poza solidnym w obronie Laciciem i dynamicznym Wróblem i może Popkiem brak ogniw ciągnących grę drużyny. Janek Gol, Rachwał, Cetnarski kompletnie to nie był ich mecz. Małkowski także niczym nie zaimponował. Bełchatów przegrał ten mecz w linii pomocy, bo poza Wróblem nikt się w niej nie wyróżnił.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po dzisiejszych meczach powiem tak...

Wisła Kraków-&gt; Brożek bez formy, Kirm bez błysku, Małecki szarpał solidnie i Łobo się przebudził + dobre stałe fragmenty gry, bardzo dobra gra pary stoperów i w miarę solidnie utrzymywanie się przy piłce całej drużyny.

Ruch Chorzów-&gt;były momenty, Sobiech, Janoszka będzie z nich pożytek. Podobała mi się gra Nykiela i solidne interwencje Pilarza. Poza tym pozostali słabo.

Jagiellonia-&gt; Grosicki-Frankowki duet jeszcze niejednemu teamowi da się we znaki. Źle zaczęli, ale dobra druga połowa. Mają parę słabszych ogniw, ale atak jest ok.

Odra-&gt; Utrzymać się utrzymają, ale nic wielkiego w lidze nie osiągną. Potrafili w pierwszej połowie całkiem fajnie grać.

Śląsk-&gt; Dla mnie dalej drużyna zagadka, powiem coś więcej jak zagrają z silniejszym rywalem.

Cracovia-&gt; moim zdaniem ponownie walka o byt, która ponownie może zakończyć się bez powodzenia tym razem już na dobre, bo nie będą grali przy Kałuży w Krakowie tylko w Sosnowcu.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Jak do tej pory pierwsza kolejka zdecydowanie pod dyktando gospodarzy.. Żadnej z drużyn przyjezdnych nie udało się zdobyć punktów, co więcej jedynie Arka i Odra zdołały strzelić bramkę. Wydaje mi się, że Lech jako jedyny zgarnie komplet punktów na wyjeździe, bo nie zanosi się na zwycięstwa Polonii i Zagłębia Lubin. Wszystkiego dowiemy się jednak jutro.
Cieszy fakt, że w zaledwie kilku spotkaniach oglądaliśmy już mnóstwo ciekawych akcji i pięknych bramek. Strzał Frankowskiego - cudo, kapitalne uderzenie, którego nie powstydziliby się najlepsi, następnie świetne podanie Franka otworzyło drogę od bramki Grosickiemu, oj świetna z nich para napastników, jeżeli nadal będą tak ze sobą współpracować to Jagiellonia szybko odrobi te 10 karnych punktów. Na uwagę zasługuje również świetna akcja krakowskiej Wisły, po której padła druga bramka autorstwa Łobodzińskiego. Dwa piękne gole mogli również obejrzeć kibice Śląska Wrocław, którzy zjawili się na stadionie przy ulicy Oporowskiej. Najpierw wybornym strzałem w długi róg bramki popisał się Dudek, a w końcowych fragmentach meczu nad murem z rzutu wolnego uderzył Wołczek.
Pierwsza kolejka jak na razie zwiastuje dobry, stojący na wysokim poziomie piłkarskim sezon 2009/2010.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po dzisiejszych meczach powiem tak...

Wisła Kraków-&gt; Brożek bez formy, Kirm bez błysku, Małecki szarpał solidnie i Łobo się przebudził + dobre stałe fragmenty gry, bardzo dobra gra pary stoperów i w miarę solidnie utrzymywanie się przy piłce całej drużyny.

Ruch Chorzów-&gt;były momenty, Sobiech, Janoszka będzie z nich pożytek. Podobała mi się gra Nykiela i solidne interwencje Pilarza. Poza tym pozostali słabo.

Jagiellonia-&gt; Grosicki-Frankowki duet jeszcze niejednemu teamowi da się we znaki. Źle zaczęli, ale dobra druga połowa. Mają parę słabszych ogniw, ale atak jest ok.

Odra-&gt; Utrzymać się utrzymają, ale nic wielkiego w lidze nie osiągną. Potrafili w pierwszej połowie całkiem fajnie grać.

Śląsk-&gt; Dla mnie dalej drużyna zagadka, powiem coś więcej jak zagrają z silniejszym rywalem.

Cracovia-&gt; moim zdaniem ponownie walka o byt, która ponownie może zakończyć się bez powodzenia tym razem już na dobre, bo nie będą grali przy Kałuży w Krakowie tylko w Sosnowcu.
Jeżeli chodzi o Wisłe to się zgodzę, poza tym jeszcze wg mnie mało aktywni boczni obrońcy, jakoś tak bezbarwnie grali. Środek pola nawet nawet.

Ruch, też się zgadzam. Wg mnie jeszcze słabe wejście Niedzielana w drużynę, nie sądzę żeby na dłuższą metę coś wielkiego tam w tym Ruchu zrobił. Nykiel ładnie grał, chyba najlepszy piłkarz Ruchu.

Jaga jak zaczęła grać, to cisnęła ostro, chciałbym zobaczyć czy z mocniejszym rywalem też tak będą sobie radzili, bo jeżeli tak to spokojnie się utrzymają, jak nie może być różnie.

A Odra nic szczególnego nie grała. Bramka po ewidentnym błędzie bramkarza. W 2 połowie nie byli zbytnio w stanie zatrzymać Jagi.

Meczu Śląska nie widziałem.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
No i za nami ostatnie trzy spotkania pierwszej kolejki polskiej Ekstraklasy. Wielkie brawa należą się Koronie, spodziewałem się ich dobrej gry na Arenie w Kielcach, ale zwycięstwo w tak wysokim stosunku zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie. Korona wraca z klasą i wierzę, że namiesza w górnej połowie tabeli. Zasłużone zwycięstwa odniosły również drużyny znajdujące się ostatnio w bardzo dobrej formie, Lech Poznań i Legia Warszawa.

Pierwsza kolejka zdecydowanie na plus, dużo bramek, ogólnie ciekawe spotkania i wiele emocji. Oby tak dalej!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No i za nami ostatnie trzy spotkania pierwszej kolejki polskiej Ekstraklasy. Wielkie brawa należą się Koronie, spodziewałem się ich dobrej gry na Arenie w Kielcach, ale zwycięstwo w tak wysokim stosunku zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie. Korona wraca z klasą i wierzę, że namiesza w górnej połowie tabeli. Zasłużone zwycięstwa odniosły również drużyny znajdujące się ostatnio w bardzo dobrej formie, Lech Poznań i Legia Warszawa.

Pierwsza kolejka zdecydowanie na plus, dużo bramek, ogólnie ciekawe spotkania i wiele emocji. Oby tak dalej!
Oj tam ta kolejka bardzo ciekawa, oby wszystkie takie były. A co do dzisiejszych spotkań, to Lech zagrał nieźle, ale nie było takiego błysku jak w Legii, takiej łatwości w rozgrywaniu. Legia zrobiła na mnie większe wrażenie niż Lech i tak jak nie lubię Legii to mi się dziś ich gra naprawdę podobała. Co do Korony to nie widziałem, ale typ dnia izi wszedł xD
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Podczas ostatniej kolejki zawiodłem się właśnie na Zagłębiu - myślałem że mogą powalczyć z Legią a tu klapa .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jedynie co mnie zaskoczyło w piątek to wynik jaki uzyskała Lechia. Nie wiedziałem że popędzi Cracovię aż 2:6 ! Dobrze to świadczy być może przez to nasza liga będzie coraz ciekawsza ;)
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Eh, i znow Wisla i Legia beda mialy przewage nad Lechem poprzez rozgrywanie mniejszej ilosci spotkan... Bo w awans przynajmniej do grupy jak najbardziej wierze i obiektywnie patrzac jest naprawde prawdopodobny. Prosze juz tylko skonczyc z tym szczesciem, bo zaraz podam kilka przykladow z zeszlych lat, zeby tylko o Levadii wspomniec. Mam nadzieje, ze Zielinski roztropniej bedzie rozporzadzal i pilkarzami i bedzie dawal wiecej szans dotychczasowym rezerwowym. Co do Zaglebia to wiem, ze grali z dwoma zespolami z najwyzszej polki w tym kraju, ale zeby obu dac strzelic 4 gole? Zobaczymy jak bedzie w nastepnych meczach, ale jak tak dalej pojdzie to im dobrej przyszlosci nie wroze. I jeszcze te kompromitujace samoboje... Choc dzis jak zazwyczaj najwiekszym klopsem popisal sie Pawelek, brawa za rozrywke, brawa dla zarzadu za niemoc w znalezieniu jakiegokolwiek lepszego bramkarza (a takich w tej lidze chocby jest naprawde duzo).
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Z dzisiejszych meczów przyszło mi oglądać mecz Zagłębie - Wisła. Wisła grała dobrze, ale jak pokazały statystyki najważniejsza była ich skutecznosc : na 3 strzały celne przypadają 4 bramki ! Zagłębie nei grało źle, ale doswiadczenie Wislaków dało o sobie znać, dodatkowo ta bramka ze spalonego w 50 sekundzie naprawdę mogła podciąć skrzydła tym niedoswiadczonym zawodnikom. Później jeszcze wymuszona zmiana Sretenovicia, następnie gol samobójczy. Zagłębie miało dzis na prawde sporo pecha, ja w następnej kolejce typuję ich zwycięstwo, bo kiedy się przełamać jak nie z Piastem ?
Meczu Cracovia - Lechia nie oglądałem ale wynik robi wrażenie, po meczu Wisły na C+ obejrzałem bramki z tego meczu to zawalił przy 2-3 Cabaj. Szkoda, że w Polsce dosyć ciekawy mecz, też pod względem kibicowskim, przy takiej ilosci goli, musiał się odbyć bez udziału publicznosci ...
Cozmo - to co, uwazasz ze gra dla Lecha w LE to jest zło konieczne ? ???? bo tak wynika z twojej wypowiedzi, jaką to bedzie Wisła z Legią przewagę nad Kolejorzem. Uwierz mi, że sporo by te kluby dały za takie &quot;utrudnienie&quot; ...
 
K 0

krakk

Użytkownik
Co do Lecha to ma już on kilku rezerwowych więc nie będzie tak jak sezon temu. Tak jak wczoraj grało właśnie kilku rezerwowych, choć mecz przegrany to i tak jest awans a to on się liczy.
Wygrana Lechii 2-6 świadczy o tym jak ofensywnie grają i stawianie w ich meczach overów będzie opłacalne
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Legionisto, jasne, ze jest to przede wszystkim ogromna zaleta dla klubu, pilkarzy jak i polskiej pilki. Mowie tylko o tym, ze grajac w europejskich rozgrywkach bedacych wazniejszymi niz ligowe, gdzie pilkarze daja z siebie wszystko trudno bedzie utrzymac forme, a zwlaszcza sily na spotkania w lidze. W calej Europie zespoly majac do wyboru mecz ligowy lub europejskie puchary zdecydowanie wybiora to drugie kosztem pierwszego. Dlatego tez boje sie, ze jesli nie bedzie odpowiedniej rotacji w skladzie to moze sie skonczyc jak w poprzednim sezonie. I generalnie niewybredne slowa sie cisna, ze Wisla znow bedzie czolowym zespolem ligi, a w LM nie pokazala absolutnie nic. Mowie absolutnie szczerze, ze jesli nie dokonaja oni naprawde powaznych zmian w zespole to niech moze dadza wygrac komu innemu, chocby Legii ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wyniki dzisiejszych spotkań na pewno mogą cieszyc przeciętnego kibica. Pamiętam jak w ubiegłym sezonie były takie kolejki że gol to było wielkie wydarzenie a nastawianiu na bezbramkowy remis do przerwy lub na under 2.5 można było sie nieźle dorobic. Mam nadzieję że w tym sezonie to się zmieni i będziemy oglądac więcej bramek mimo ze to świadczy również o obrońcach ale i z drugiej strony o atakujących. Przy dzisiejszych bramkach swój udział mieli i Cabaj, i Pawełek. Pozostaje miec nadzieję, ze w kolejnych spotkaniach również zobaczymy trochę goli ale nie będą spowodowane błędami linii defensywnej czy bramkarza ale bardzo dobrze przeprowadzonym ataku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom