>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat spotkań i drużyn Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Cracovia zmierza pewnie do spadku z Ekstraklasy i prawdopodobnie nawet Orest Lenczyk nie pomoże im w utrzymaniu. Marcin Cabaj popisał się &quot;fenomenalnymi&quot; interwencjami w ostatnim spotkaniu i przybliżył Cracovię do ostatniego miejsca w lidze :] Ciekaw tylko jestem, kiedy w tej polskiej lidze przestanie śmierdzieć i nie będą spadały te drużyny, które zajmują 7 miejsce w lidze :kwasny4565:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Może tak, może nie... nie sądzę jednak aby stało się to jak za odmianą czarodziejskiej różdzki. Legia pewnie powinna ograć Cracovię w najbliższy weekend.
Ja rowniez nie licze na cud w wykonaniu Lenczyka. Bardzo szanuje go jako trenera bo potrafi poukladac nawet slaba druzyne ale Pasy sa zle przygotowane kondycyjnie do sezonu a tego nie da sie nadrobic w pare dni. Mysle ze mozemy spodziewac sie takiego meczu jak w poprzednim sezonie na Lazienkowskiej gdzie z tego co pamietam bylo 4-0.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Za nami dwa spotkania trzeciej kolejki Ekstraklasy. Ruch Chorzów szczęśliwie wygrał z Arką Gdynia 1:0, Śląsk pokonał Polonię Bytom 2:1. Od pierwszych minut mecz we Wrocławiu bardzo wyrównany, świetnie w defensywie spisywała się drużyna gości, widać, że trener Szatałow dobrze uporządkował grę Polonii, drużyna gra swoje i momentami może się to podobać. Śląsk nie stwarzał zbyt groźnych sytuacji pod bramką Skaby, ale w 35 minucie udało się zmieścić piłkę w jego bramce, dobre dośrodkowanie Janusza Gancarczyka z rzutu rożnego wykorzystał Tomasz Szewczuk. Niespełna 5 minut później było już 1:1, sprytne dośrodkowanie w pole karne Bażika, piłkę lekko trącił głową Podstawek myląc zupełnie Vazgeca. Po przerwie spotkanie podobne, również mało sytuacji podbramkowych, zza pola karnego ładnie strzelał Szewczuk, ale bezskutecznie.. Kwadrans przed końcem kibice na stadionie przy Oporowskiej ponownie mogli cieszyć się z prowadzenia swoich ulubieńców. Strzał Ulatowskiego sparował w bok bramkarz Polonii ale do piłki dopadł Krzysztof Wołczek i z dosyć ostrego kąta skierował futbolówkę pod poprzeczkę bramki. Do końca wynik nie uległ zmianie, Śląsk 2 Polonia 1.
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
A jednak Lenczyk coś zmienił w drużynie bo remis na Łazienkowskiej to jednak w porównaniu z dwoma pierwszymi wynikami mały sukces... ciekawe czy da rade poukładać to tak aby Cracovia się utrzymała... Ale to co dzisiaj Ślusarski nie strzelał to tragedia......
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
cóz można zmienic w tak krótkim czasie....ofensywa Legii zagrała słabe spotkanie nie stwarzała wielu klarownych sutuacji co prawda raz pilka uderzyla w słupek lub mineła go o kilka centymetrów, ale Cracovia tez miałą swoje okazje zwłaszcza jeden pan w 1 polowie nie wspominajac o nieudolnym strzale gdzie obok na pustej pozycji stal kolega z zespolu ,,nazwisk niepamietam,, widowisko było mierne
 
K 0

krakk

Użytkownik
Eh.. na ten weekend zagrałem taką taśmę.... 5 zdarzen i wszystkie 4 wczorajsze siadły, na dzisiaj został Lech i zastanawiałem się czy nie postawić na to że Polonia wygra albo zremisuje z kursem około 2,4 i niezależnie od wyniku i tak bym był do przodu... no to jednak się zawahałem i nie kontrowałem... teraz widzę że lech dostaje 2-4 i zamiast małej wygranej nie ma nic.
Spodziewałem się niespodzianek w meczach Arki i Śląska a tam jednak szczęśliwie wygrali gospodarze a jednak niespodzianka zrobiła się w 1 meczu... Lecha
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Noi niespodzianki stalo sie zadosc Lech - Polonia 2:4 mysle ze najlepszym sposobem na przyszlosc w OE bedzie ilosc goli ewentualnie czy obie druzyny strzela
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Komplet wyników trzeciej kolejki Ekstraklasy:

Lech Poznan 2 - 4 Polonia Warszaw
Lechia Gdansk 0 - 2 Odra Wodzislaw SL
Wisla Krakow 3 - 0 GKS Belchatow
Legia Warszawa 0 - 0 Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok 2 - 0 Korona Kielce
Piast Gliwice 4 - 1 Zaglebie Lubin
Slask Wroclaw 2 - 1 Polonia Bytom
Ruch Chorzow 1 - 0 Arka Gdynia

Jak widać tym razem nie obyło się bez niespodzianek, do większych trzeba zaliczyć remis Legii w Warszawie z Cracovią no i oczywiście porażkę Lecha 2:4 z Polonią. Pierwsze punkty straciła także Lechia, która przegrała z Odrą Wodzisław 0:2. Po raz kolejny obejrzeliśmy sporo bramek na polskich stadionach, wcześniej wspomniany remis Legii był jak do tej pory jednym spotkaniem od początku sezonu bez goli. Wysoką formę w lidze utrzymuje Wisła Kraków i jako jedyna drużyna w lidze nie straciła jeszcze punktów. Bliska wyzerowania swojego stanu oczek jest Jagiellonia Białystok, ambitna i skuteczna gra podopiecznych Michała Probierza może robić duże wrażenie, tak grając nie powinni mieć problemu z utrzymaniem się w Ekstraklasie. Zdecydowanie najsłabszą ekipą jak na razie jest Zagłębie Lubin, pomarańczowi w kolejnym meczu stracili aż 4 bramki, miejmy nadzieję, że w następnej kolejce będzie już zdecydowanie lepiej.

Zapraszam do dyskusji na temat zakończonej już trzeciej kolejki Ekstraklasy ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeżeli chodzi o tą kolejkę to wiele nie widziałem, więc wiele nie napisze. Zawiodłem się na Zagłębiu, bo to jednak drużyna z aspiracjami, ale widać, że raczej wiele nie zwojują w tym sezonie. Zadziwiła mnie Legia, która nie potrafiła strzelić gola Pasom. Wisła, Jaga, Śląsk i Ruch zgodnie z przewidywaniami, ale w sumie to w meczach Śląska i Wisły bałem się remisów. Jak widać niesłusznie. Lech to zdziwił mnie wynik bo totalnie nie wiem co tam się działo. No i Lechia. Przed chwilą właśnie wróciłem z meczu. No i trochę lipa, bo okazji mieli, spokojnie powinni coś ustrzelić, no ale słaba skuteczność. Bez tego jednak ani rusz. Po raz kolejny popisywał się Bączek, który wyciągał naprawdę wiele. A Odra broniła się głównie, czasem szła kontra no im w końcu wyszło, po stracie bramki Lechia siadła już i Odra dorzuciła jeszcze jedną. Szkoda bo szansa była, mieli swoje okazje, ale cóż, żeby tylko ten jeden mecz przegrali :p
 
L 45

laha

Forum VIP
Lech pojechał po całej linii, jak mógł dziś przegrać? To doprawdy nie mieści się w głowie..
Mniej zaufania dla OE . Zdecydowanie
 
duda 380

duda

Użytkownik
Lech zawalił sprawę, wynik niepokoi tym bardziej że już w czwartek czeka ich ciężki mecz w LE z przeciwnikiem co najmniej o klasę lepszym niż Polonia. Oglądałem chwilę mecz Lecha z Polonią, gra gospodarzy nie była już tak porywająca jak w poprzednich kolejkach, chwilami grali zbyt wolno żeby stworzyć jakiekolwiek zagrożenie, ładnie wychodziła im gra z pierwszej piłki, widać że drużyna jest zgrana.
Kolejny mecz to Śląsk który męczył się z dobrze ułożoną Polonią Bytom. Śląsk naciskał ale grał chaotycznie, jeśli nie poprawią swojej gry to nie wróżę dla nich wielkich podbojów.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Mniej zaufania dla OE . Zdecydowanie
Ale trzeba przyznać, że pierwsze dwie kolejki nie obfitowały w niespodzianki i typując faworytów (albo choćby samą czołówkę naszej ligi) można było nieźle zarobić. Tym razem, no cóż... Legia, Lech... W końcu musiała przyjść taka kolejka...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Krótkie podsumowanie na plus i na minus.

✅
- długie utrzymywanie się przy piłce Polonii Bytom, przynajmniej mi ciekawie się to oglądało
- Kamil Glik, Kamil Wilczek i Jakub Smektała o sobie przypomnieli -&gt; Piast Gliwice
- Sumienne odrabianie punktów przez Jagę
- Trener Lenczyk jednak poukładał Cracovię choć na ten jeden mecz.
- Skuteczność Marcelo i Arka Głowackiego + przełamanie Pawła Brożka
- Odra Wodzisław potrafi raz na jakiś czas zaskoczyć

⛔
- fatalne wykonanie karnego przez Grzegorza Nicińskiego
- spodziewałem się lepszej gry po Śląsku Wrocław
- imponujący początek, potem fatalnie -&gt; Zagłębie Lubin
- nieskuteczność Legii
- bezmyślnośc Sławomira Peszko.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
W końcu kolejka z niespodziankami a więc w końcu typowałem te spotkania w których nie było tak jak przewidywaliśmy (Zagłebie, Lechia, Lech). Co do Zagłebia to myślę, że zostały zweryfikowane poglądy niektórych o tym, że ta drużyna będzie w ścisłej czołowce. Na chwilę obecną pokuszę się nawet o stwierdzenie, że ekipa z Lubina będzie walczyc ale o ... utrzymanie. Trzy mecze i trzy wysokie porażki to raczej nie przypadek.
W tej kolejce zakończyła się również krótka seria zwycięstw Lechii. Odra miała nóż na gardle (a raczej trener) ale cel zrealizowała i 3 punkty są po ich stronie a patrząc na to jak Legia sobie radzi można miec nadzieje, że uda im się zremisowac i plan 4 punktów będzie wykonany. Moim zdaniem ta porażka nie zaszkodzi za bardzo Lechii. Tak jak powiedział któryś z działaczy zimny kubeł wody na rozgrzane głowy może tylko pomóc. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzic. Zawodnicy muszą na każdy mecz wychodzic w pełni skoncentrowani i gotowi do pełnego zaangażowanie przez 90 minut a nie z przekonaniem, że oni są mocni a rywal słaby więc spotkanie samo się wygra.
Porażka Lecha to kolejna niespodzianka. Raczej mało kto się tego spodziewał. Nie wspominając już o tym, że piłkarze z Warszawy strzelą Lechitom aż 4 gole. To na pewno nie nastraja optymistycznie przed spotkaniem pucharowym. Jednak z drugiej strony drużynie Lecha co jakiś czas zdarzają się słabsze występy ale raczej nie dwa razy pod rząd. A do tego dochodzi stadion we Wronkach. Na razie na nim piłkarze z Poznania nie radzą sobie najlepiej.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Napisze tylko tak:
Korona Kielce - Polonia Warszawa 4:0
Korona Kielce - Lech Poznań 0:5
Lech Poznań - Polonia Warszawa 2:4

Takie rzeczy to tylko w Ekstraklasie. Raj dla obstawiających :spokodfhgfh:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
No i zaczeła się magia Ekstraklasy. ???? Dla mnie 2 największe niespodzianki to spotkanie Legii i Lechii. To co zagraly w porównaniu z tym co prezentowali wcześniej jest niepojęte. W życiu nie powiedziałbym, że Legia u siebie nie strzeli bramki Cracovii, która już od ok. 60 lat nie wygrała z graczami ze stolicy. Jeszcze gorzej zagrała Lechia, wręcz frajersko, ale zdarzają się takie mecze i następne mecze już takie nie będą.
Co do Lecha jak dla mnie nie było niespodzianki, spodziewałem się trudnego meczu we Wronkach, na pewno trzeba podkreślić overowy styl pyr, gdzie poza SP (1:1) padało sporo bramek.
Sporo czerwonych kartek jak na kolejke nawet.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
W dniu dzisiejszym do Zarządu SSA Arka Gdynia wpłynęła rezygnacja Pana Marka Chojnackiego z funkcji pierwszego trenera zespołu Arki Gdynia.

Zarząd po konsultacji z Radą Nadzorczą rezygnację przyjął.
Obecnie trwają rozmowy dotyczące objęcia funkcji trenera pierwszego zespołu Arki Gdynia. Jesteśmy na etapie finalizowania szczegółów kontraktu z nowym trenerem.

Skład sztabu szkoleniowego ustali i poda do informacji nowy trener.

W dniu dzisiejszym obowiązki trenera do momentu zatrudnienia nowego szkoleniowca powierzono Jackowi Dziubińskiemu.

[URL='http://www.arka.gdynia.pl']www.arka.gdynia.pl [/url]
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Śląsk, Wisła, Jaga nie zawiodły, ogrywając swoich przeciwników.
Szokują natomiast wyniki Legii, Lecha i Lechii. Cała ta trójka zawiodła na całej linii. Mam nadzieję, że w przypadku Lecha to tylko chwilowe rozprzężenie spowodowane meczem w tygodniu z Club Brugge. Lechia po dwóch zwycięstwach dostała zadyszki. Zaskakuje mnie wysoka wygrana Piasta z Zagłębiem. Piast zawsze grał bardzo dobrze u siebie, ale rozmiary porażki Zagłębia są dla mnie szokujące.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Radosław Matusiak znów będzie biegał po boiskach najwyższej ligi rozgrywek piłkarskich w Polsce. Były reprezentacyjny napastnik przechodzi do Cracovii.

Wydawało się, że kiedy 2 lata temu Matusiak podpisywał kontrakt z Palermo chwycił Boga za nogi. Jednak nasz reprezentacyjny napastnik na pewno nie przypuszczał, że rozpoczął się najgorszy okres w jego karierze. Po licznych zawirowaniach (ławki rezerwowych w Heerenven i Wiśle), Matusiak odnajdzie się w Widzewie. Potem przyszła jednak kontuzja i Matusiak w minionej kolejce strzelił swojego pierwszego gola dla łódzkiej drużyny. Pierwszego... i ostatniego.

Widzew nie przedłużył obowiązującego do końca 2009 roku kontraktu z Radosławem Matusiakiem. Już w rundzie jesiennej zawodnik będzie występował w barwach Cracovii Kraków. I tak oto historia zatoczy koło: gwiazda Matusiaka rozbłysła pod wodzą trenera Lenczyka i wielu liczy, że zapomniany nieco piłkarz znów odzyska dawny blask w Cracovii. Znowu pod wodzą Oresta Lenczyka.

Uważam że to bardzo dobry ruch Cracovi
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Za nami czwarta kolejka Ekstraklasy. Oto rezultaty wszystkich spotkań:

Jagiellonia Białystok 2:0 (1:0) Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków 1:0 (0:0) Lech Poznań
Zagłębie Lubin 0:1 (0:1) Ruch Chorzów
Polonia Bytom 1:0 (1:0) Korona Kielce
Arka Gdynia 0:1 (0:1) Wisła Kraków
Polonia Warszawa 0:1 (0:1) Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów 0:1 (0:1) Piast Gliwice
Odra Wodzisław 1:0 (0:0) Legia Warszawa

Wielu bramek tym razem nie zobaczyliśmy na polskich boiskach, za to niespodzianek sporo. Legia przegrała z Odrą Wodzisław mając mnóstwo okazji do strzelenia bramki, niewykorzystane sytuacje jak mówi powiedzenie się mszczą, nie inaczej było w Wodzisławiu. Kolejną niespodzianką jest porażka Lecha Poznań, Kolejorz zagrał bardzo słaby mecz, ale niestety do ich nieszczęścia przyczynił się również sędzia spotkania, który nie podyktował dwóch ewidentnych karnych i odgwizdał spalonego, którego nie było w sytuacji gdy jeden z Poznaniaków wyszedł sam na sam z bramkarzem Cracovii. Trzy punkty dopisała do swojego konta Lechia Gdańsk i wskoczyła na drugie miejsce w tabeli tuż za Wisłą Kraków, która jako jedyna wygrała swoje wszystkie spotkania. Sami do siebie pretensję powinni mieć piłkarze Śląska, którzy stworzyli dużo groźnych okazji do strzelenia bramki i pod względem piłkarskim zasłużyli przynajmniej na remis w meczu z Jagiellonią... Bez punktów nadal Zagłębie Lubin oraz Arka Gdynia, ale lepszą przyszłość wróżę zdecydowanie tym drugim. Fatalną formę prezentuje w dalszym ciągu GKS Bełchatów, tym razem podopieczni Rafała Ulatowskiego przegrali przed własną publicznością z Piastem Gliwice.

Zachęcam do dyskusji na temat zakończonych już spotkań czwartej kolejki Ekstraklasy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom