>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat spotkań i drużyn Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Byłem na Lechii dziś i powiem krótko. Mecz słabiutki, jedyny strzał jaki wyszedł jakiemukolwiek piłkarzowi to bramka Partyka. Po prostu czasem byłem zażenowany poziomem. Słaby, słaby i jeszcze raz słaby. Nie chce mi się pisać nawet więcej. No i z Tedem i Hajdukiem sobie wypiliśmy po parę browarków xDD
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co do meczu LEgia - Lech szkoda , że mimo wszystko mecz na szczycie trzeba ogladac na stadionie w przebudowie ale cóż polskie realia.
Druga sprawa , że tak jak mówiłem kibice a tym bardziej prezes LEcha pożałuje decyzji nie przedłużenia kontraktu ze Smuda wcześniej niż myślałem.
Mecz Legii poprawny szczególnie w obronie chociaż dwa razy wybijali piłke z linii bramkowej. Lech natomiast bez piłkarskiego zęba, mało strzałów z dystansu no i błędy w środku pola jak ten Bandrowskiego po którego stracie padła bramka.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Co do meczu LEgia - Lech szkoda , że mimo wszystko mecz na szczycie trzeba ogladac na stadionie w przebudowie ale cóż polskie realia.
Druga sprawa , że tak jak mówiłem kibice a tym bardziej prezes LEcha pożałuje decyzji nie przedłużenia kontraktu ze Smuda wcześniej niż myślałem.
Mecz Legii poprawny szczególnie w obronie chociaż dwa razy wybijali piłke z linii bramkowej. Lech natomiast bez piłkarskiego zęba, mało strzałów z dystansu no i błędy w środku pola jak ten Bandrowskiego po którego stracie padła bramka.
A jak stadiony się budują to gdzie drużyny mają grać &gt; ?/
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Raczej to było stwierdzenie , że nawet czołowe ekipy nie maja stadionów.
Bo inaczej oglada sie mecz jednak jak jest min. 20 tys ludzi a inaczej jak sie widzi plac budowy nieprawdaż?:&gt;
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Raczej to było stwierdzenie , że nawet czołowe ekipy nie maja stadionów.
Bo inaczej oglada sie mecz jednak jak jest min. 20 tys ludzi a inaczej jak sie widzi plac budowy nieprawdaż?:&gt;
Mi to nie przeszkadza, bo zdaje sobie sprawę, ze niedługo będą wielkie stadiony i to wypełnione.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czy wypełnione to powoli...
A tobie to nie przeszkadza dziwi mnie to słyszec od kibica Legii.
Bo pewnie chętnych zobaczyc ten mecz dla was przecież prestiżowy było z 5 razy wiecej.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Czy wypełnione to powoli...
A tobie to nie przeszkadza dziwi mnie to słyszec od kibica Legii.
Bo pewnie chętnych zobaczyc ten mecz dla was przecież prestiżowy było z 5 razy wiecej.
Tak jak mówię, trzeba się przemęczyć i poczekać nic samo sie nie zrobi, i tak nasz stadion &quot;rośnie&quot; bardzo szybko ......
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Co do meczu cieszy wygrana Legii po dobrej grze ale dopiero po strzelonej bramce. Od tego czasu zaczeli grać tak jak mi się podoba, w ogóle szanuję trenera Urbana bo preferuje ofensywną gre z pierwszej piłki i to się podoba. Lech w zeszłym sezonie za kadencji Franciszka Smudy tak grał i fajnie takie mecze się ogląda. Niestety albo stety Lech stracił dużo gdy odszedł trener Smuda. Jacek Zielinski nie może poukładać jakoś tego zespołu, błysk stracił Stilic, Rengifo w ogóle nie biegał tak jak by mu się nie chciało. Jedynie jakiś poziom trzymał Ganclarczyk i Djordjevic. Legia wypunktowała Lecha i wiadać jak ważny dla tej drużyny jest Chinniayma. Chłopak co raz lepiej gra, strzela co najważniejsze i nie jest już takim samolubem jak trzeba to poda i własnie z jego pomysłu wpadła pierwsza bramka strzelona przez Grzelaka.Długo pewnie nie pogra w Legii no ale takie jest życie polskich drużyn. Mnie szokowała pierwsza 11 Legii ale widać, że zmiany są potrzebne bo Ci na rezerwie wcale nie są gorsi od tych co grają dlatego długa i wyrównana ławka jest potrzebna jeśli walczy się o najwyższe cele a Lech zmieników ma marnych. Jeśli chodzi o stadion to naprawdę z punktu widzenia nie najlepiej to wyglądało ale pomyślmy sobie, że za 2 lata usiądziesz na nowo wybudowanym stadionie i wtedy już nikt nie będzie myślał o tym jak kiedyś wyglądał. Warto czekać i męczyć się ale najważniejsze żeby na Łazienkowską 3 powrócił doping i kibice bo z tego są znani w całej Polsce. Przykro się robi jak się widzi taką atmosfere ale mam nadzieje, że zabiorę swojego syna jak podrosnie na nowy stadion wypełniony po brzegi i powróci ta MAGIA !!!! pozdrawiam
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Przede wszystkim Urban zdjął z nich presje wyniku i w grze Legii widać dużo luzu. Mogliby tylko się ustabilizować bo czasem z niewiadomego powodu tracą koncentracje

Chciałbym swoim okiem podsumować to co się obecnie z niektórymi naszymi zespołami dzieje.
1.Wisła
Przeraża mnie jak taką dziadowską piłką ogrywają każdego po kolei. Jeśli coś w tym zespole się nie zmieni to ja znów widzę kompromitacje. Tylko to już nie będzie Levadia z Estonii a FC Dudelange z Luksemburga (z całym szacunkiem dla tego zespołu) bo Ci pokażą zaangażowanie i walkę do upadłego czyli to co do tej pory Wiśle pokazała tylko Polonia Bytom. Ci powalczyli i Wisła miała bardzo duże kłopoty. Wczoraj nieźle zagrała Polonia z Warszawy ale to jeszcze nie to. W Wiśle nie widać kreatywności. Nie widać świeżości ochoty. Taka chłodna wyrachowana często na siłę prowadzona gra. Jakimś ożywieniem jest Małecki ale niech tylko dozna kontuzji to będzie ciężka sytuacja

2.Legia
Coś tu wraca do normy. Oby tylko Grzelak nie doznał kontuzji. Ale to zapewne kwestia tygodnia. Chinyama się rozkręca i faktycznie przestaje być egoistą na boisku. Cieszy że zespół gra dość dobrze technicznie, szybko i coraz częściej z pomysłem. Tu jest wielki potencjał ale nie zawsze piłkarze potrafią go w pełni ukazać. Dla mnie Legia jest pierwszym kandydatem do mistrzostwa. A przy okazji jako jedyna w tym sezonie zbliżyła się do średniego europejskiego poziomu gry. Zbliżyła bo jednak Broendby w dwumeczu było lepsze

3.Polonia Bytom
cofam swoje słowa że ten zespół się wyszaleje i ugrzęźnie w szarzyźnie. Od nich od Bytomian powinna brać przykład większość naszych klubów. W tym zespole widać wiele piłkarskich braków ale widać też radość z gry, zaangażowanie chęć walki itp. Do tego ciekawa postać trenera Szatałowa (jako jeden z niewielu patrzy na wyszkolenie techniczne co widać po tym jak wiele antytalentów biega po naszych boiskach). Stąd wiem że nie koniec dobrych wyników. Za tydzień Lechii nie daje najmniejszych szans na jakkolwiek korzystny rezultat w Bytomiu.

4.Ruch Chorzów
Z oceną tego zespołu wolę poczekać ze względu na niemałe problemy wewnętrzne

5.Lech Poznań
Powiem tak. Mimo wszystko ten zespół stwarza najwięcej sytuacji pod bramką przeciwnika ze wszystkich ligowców. Ale jest tu pewien duży problem a mianowicie skuteczność. Lech w meczu z Legią miał kilka setek i tu poraz kolejny Pan Lewandowski pokazał że jego miejsce nie jest w Borusii Dortmund tylko w Zniczu Pruszków. Strzela czasem bramki tylko dlatego że obrony wielu naszych klubów są żałośnie słabe. Aczkolwiek nie przecze że ma potencjał. Tego mu nie odmówię. Pierw jednak ja zapraszam go do Unibet 1.ligi na dojście do sprawności fizycznej połączonej z podstawami umiejętności technicznych oraz na nauczenie się gry zespołowej. Ewentualnie dodać do tego kilka kubełków zimnej wody na głowe dziennie. Inna sprawa to że zawodnicy jadą na osobnych torach. Niedługo to będzie rozjezdnia totalna. Rengifo tu, Stilić tam, Lewandowski do nikogo nie podaje, linia pomocy nie bardzo wie co ma robić, Peszko to taki wolny strzelec którego można spotkać w każdym miejscu ze wskazaniem na stronę przeciwnika przez co powstają luki na boku. Obrona to wogóle nie gra w tym zespole oprócz tego Gancarczyka ale on jeden sprawy nie załatwi. Kasprzik chyba jednak lepiej czuł się w Gliwicach jak Poznaniu.
Temu zespołowi potrzeba trenera z charakterem a nie blokadą umysłową jak Pan Zieliński który mnie bardzo zraził do siebie przez nie zauważanie własnych błędów.

Dalej jest szarzyzna o której szkoda wspominać. Może coś z Bełchatowa lub Jagielloni będzie ale też wątpie
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Raczej to było stwierdzenie , że nawet czołowe ekipy nie maja stadionów.
Bo inaczej oglada sie mecz jednak jak jest min. 20 tys ludzi a inaczej jak sie widzi plac budowy nieprawdaż?:&gt;
Nie budują stadionów źle , budują jeszcze gorzej . O co Ci w ogóle chodzi :-? Wkurza Cie to że kluby budują i wkurza Cię ,że nie mają .????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Mesjasz: Po Twojej wypowiedzi widać, że jesteś kibicem Legii... 0 obiektywizmu. Nagonka na Wisłe i Lecha przesadzona, ale skomentuje tylko opinię o Wisełce. Dziadowską piłką tego nie można nazwać. Jak już to nieskuteczną, lub brakiem zimnej krwi czy ostatniego podania. Wisła kilkoma podaniami rozmontowała nie jedną obronę, a takie mecze jak z Polonią się trafiają. Piszesz, że Wisła miała kłopoty z Polonią w sensie że bytomska drużyna narzuciła te kłopoty? Chyba jaja sobie robisz... Jak już Wisła miała problemy to z samym sobą. No ale niestety za rok gdzie nikt nie będzie pamiętał wszyscy będą tak sądzić... To był mecz lidera z wiceliderem, co pokazało jak śmieszna jest ta liga. Gratuluje Polonii za to co robi w meczach u siebie, ale nie za to co zagrała z Wisłą, bo tylko się broniła i to &quot;ślamazarnie&quot; zawdzięczając punkt tylko Wiśle. Nawiązanie do Tallina oczywiście też musiało być, jest okazja wypominać to wypomne.... Na siłę gra, brak świeżości, ale bzdury piszesz...:| Jedynie co możesz martwić, to po zdobyciu szybko 2-óch bramek piłkarze myślą, że już wygrali mecz i potem padają bramki kontaktowe jak z Jagą czy ostatnio z Polonią i mecz staje się nerwowy. Muszą popracować jeszcze nad &quot;dobiciem&quot; przeciwnika. Jak następnym razem będziesz szukał wad u Białej Gwiazdy to tam gdzie są, a nie jakieś &quot;fakty&quot; wzięte z kosmosu.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja napisze o Lechu i Legii. Lech całkowicie się wypalił i Mesjasz ma całkowitą rację. To nie jest taka sama drużyna co sezon temu. Niby grają nadal ofensywnie ale bardzo chaotycznie to wygląda. Fakt gdyby Lewy w 54 minucie z Legią podał do Stilica mecz mógł by się ułożyć lepiej dla zawodników z Poznania a tak to po kilku minutach przegrywali 1-0. Może Lewy za bardzo uwierzył w swoje możliwości ? Brakuje Murawskiego a to trio Stilic- Lewy - Rengifo co w tamym sezonie byli nie do zatrzymania teraz nie pokazują nic szczególnego. Co do Legii podoba mi się ich gra bardzo ofensywna i to co pokazali z Lechem czyli gra dwoma napastnikami niby wyglądała fajnie. Grzelak gdyby nie kontuzje był by bardzo dobrym zawodnikiem dlatego też myśle, że zakup Marcina Mięciela był nie potrzebny Legii. Z cały szacunkiem dla Miętowego ale w tym momencie Warszawiacy mają za dużo napastników i lepiej dawać na kilka ostatnich minut pograć Paluchowskiemu niż Mięcielowi. Gdyby utrzymał Grzelak formę i zdrowie to na zmianę mieli by młodego Palucha i zawsze nieobliczalnego Szałacha dlatego Mięciel będzie miał ciężko przebić się choć jego doświadczenie jest wielkie i może młodych grajków nauczy czegoś co będzie przydatne legii. Na temat Wisły się nie wypowiadam bo za tym zespołem nie przepadam osbobiście i nie podoba mi się ich gra choc trzeba im przyznać są na pozycji lidera z przewagą 5 punktów na Legią więc to chyba swiadczy o ich zespole i umiejętnościach.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dokładnie podpisuje sie pod tym co napisałeś Hajduk

Nie oszukujmy sie niespodzianki sie niespodziewam i mistrzem bedzie Wisła.
Dotego dojdą kontuzjowani Garguła i Boguski i bedzie najlepsza kadra w Polsce.
Mesjasz oczekujesz , że Wisła bedzie grała każde spotkanie grajac ultraefektownie i ofensywnie. Po co?
Widac było , że jesli tylko podkrecili tempo z ...wiceliderem który cały mecz sie bronil to stwarzali okazje. A bramke to jak zwykle praktycznei sami sobie strzelili.
Mimo ze to profesjonaliscie z calym szacunkiem ...mecz z Bytomiem nie wyzwala w nich jakiejs olbrzymiej zadziornosci na boisku i ja ich rozumiem. JEsli wicelider Polonia nie potrafi im postawic godnych warunkow to graja spokojnie. Z Polonia WArszawa tak samo uspieni prowadzeniem 2-0 zagrali za spokojnie i mecz byl nie za specjalny
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Czy ta obrona jest taka fenomenalna to ja bym nie powiedzial, przypomnijmy sobie mecz w Wodzisławiu Śląskim przegranym ze słabą Odrą, sami powiecie ze grali podajze bez Choto, ale co z tego jeden meczu nie uratuje a wszystkie mecze wyjazdowe Legii są dla nich bardzo ale to bardzo meczące. Na 3 rozegrane spotkania maja strzelonych oszałamiającą liczbe bramek bo aż 1 :| stracili tez jedna ale nie zmienia to faktu ze ich wyjazdowe mecze sa strasznie underowe i nie ma co ukrywac ze do jednej bramki ???? oczywiscie dzis moze byc inaczej ale wydaje mi sie ze z taka gra na wyjezdzie Legia nie ma prawa wywiezc kompletu z Białegostoku. Chyba ze strzela szybko bramke i uspokoja gre ale z tak ofensywną grą Jagi bym na to nie liczyl, to raczej Legia bedzie sie pronic na poczatku ;)
O czym Ty mówisz?? &quot;jeden meczu nie uratuje&quot;. W tym przypadku chłopcze się mylisz bo właśnie bez Choto nie ma kto dyrygować obroną Legii, to jest FILAR zespołu a przede wszystkim obrony! Kudłaty napisał ze Frankowski ma problem z graniem na dobrze zbudowanych obrońców a takim &quot;bydlakiem&quot; jest Choto ???? Moim zdaniem gdyby Legia miała Chinyame i Choto przede wszystkim to grała by dziś dalej w Lidze Europejskiej! i Nie mów proszę jeśli nie masz pojęcia co znaczy dla Warszawskiej drużyny Dixi!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po przeczytaniu wypowiedzi Olo 13 dotyczące tego ze Jaga strzeli nawet dwie bramki wydaje mi sie szalenie nierozsądne. Jagielonia pokazała na początku sezonu pazur ale ostatnie dwa remisy z przeciętnymi a nawet powiedziałbym słabymi przeciwnikami a szczególnie z Cracovia u siebie to chyba nasuwa się sama myśl ze jednak ten atak Grosicki i Frankowski trochę się wypalił. Franka nigdy nie uważałem za rewelacje w Jadze nie ma dużej rywalizacji a więc strzela. Grosik był dobry i jest dobry, mógł w Legii być postacią kluczową gdyby nie pociąg do hazardu. Mam nadzieje no i w sumie jestem pewien ze nie powtórzy się sytuacja z przed roku kiedy to Legia z tego co pamiętam po Golu Grosickiego i Frankowskiego przegrała mecz. Licze na jednobramkowe zwycięstwo Legii no a może i dwu.
Legia win
Gospodarze nie strzelą(kibicuje Legii i znam obronę która funkcjonuje fenomenalnie)
Under2.5 ????

No i niestety nie weszło. Jaga nie jest w stanie strzelić Legii 2 bramek??
Ja odpowiedź na pytanie znałem przed meczem.
Over mi nie wszedł tylko dlatego, że to Legia nie potrafiła strzelić ani jednej bramki. Wygląda na to, że mecz z Lechem to był tylko jednorazowy przebłysk skuteczności.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
No i niestety nie weszło. Jaga nie jest w stanie strzelić Legii 2 bramek??
Ja odpowiedź na pytanie znałem przed meczem.
Over mi nie wszedł tylko dlatego, że to Legia nie potrafiła strzelić ani jednej bramki. Wygląda na to, że mecz z Lechem to był tylko jednorazowy przebłysk skuteczności.
Jaga to jeden z bardziej nieobliczalnych zespołów, zwłaszcza na swoim boisku. Prawda taka, że wpadka z Lechem to był przypadek. Mówię to ja, wierny kibic LEcha Poznań, który w żadnym wypadku nie zasłużył wtedy na wygraną. Choć zaczynam z udzielaniem się na tym forum to zauważyłem, iż wiele wypowiedzi naszych szanownych forumowiczów jest podyktowana miejscem urodzenia?

Czekam na Polonie do kompletu kuponowego ;) na razie 1;0

pozdrawiam,
tikanes
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jaga to jeden z bardziej nieobliczalnych zespołów, zwłaszcza na swoim boisku. Prawda taka, że wpadka z Lechem to był przypadek. Mówię to ja, wierny kibic LEcha Poznań, który w żadnym wypadku nie zasłużył wtedy na wygraną. Choć zaczynam z udzielaniem się na tym forum to zauważyłem, iż wiele wypowiedzi naszych szanownych forumowiczów jest podyktowana miejscem urodzenia?

Czekam na Polonie do kompletu kuponowego ;) na razie 1;0

pozdrawiam,
tikanes
No ja pisałem już na poprzedniej stronie, że Jaga jest nieobliczalna i jest w stanie strzelić Legii 2 gole, ale niektórych nie przekonasz, niestety, bo Choto to Choto i koniec kropka.
No wiele jest, tak było i będzie, nic nienormalnego.
A co do Polonia - Lechia, to ładny wynik 1:1 xD
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
No ja pisałem już na poprzedniej stronie, że Jaga jest nieobliczalna i jest w stanie strzelić Legii 2 gole, ale niektórych nie przekonasz, niestety, bo Choto to Choto i koniec kropka.
No wiele jest, tak było i będzie, nic nienormalnego.
A co do Polonia - Lechia, to ładny wynik 1:1 xD
Ciekawe czemu nie napisałeś i nie odpisałeś na to przed meczem, jestem ciekaw czy byś coś napisał na to jakby Jagiellonia nie strzeliła 2 goli ???? !! Pewnie nie! Nie udało mi się wytypować no i trudno. Szkoda ze Grosicki zmarnował sie w Warszawie przez hazard no ale cóż. Za to over Ci nie wszedł. Nie wyobrażam sobie pewnie Twej euforii po tym jakby tak było. Nie jednorazwy wynik z Lechem tylko Lech to dno, drużyna jednego sezonu uważam tak od ponad roku i ich mecze powoli mnie do tego coraz bardziej przekonywują!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom