>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat spotkań i drużyn Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Przyszedł Andraž Kirm zamiast Miroslava Bożoka, nie widziałem Kirma więc ciężko coś powiedzieć na jego temat, widziałem Bożoka i żałuje, że go nie będzie. Jeśli kogoś to interesuje to tutaj można zobaczyć Bożoka w sparingu właśnie z Wisła nr. 15) gdzie zaliczył asystę
Co do przymiarek transferowych:

David Braz - nie podoba mi się perspektywa wypożyczenia, mamy budować zespół na LM i by utrzymać wysoki poziom na najbliższe lata, tymczasem wypożyczymy obrońcę, który robi miejsce innemu Brazylijczykowi w PAO a jeśli się sprawdzi do Koniczynki będą miały nową pociechę. Albo transfer definitywny ale nic. To jest tylko odkładanie problemu o pół roku, bo jeśli teraz nie znajdziemy kogoś na stałe to znowu będziemy szukać w styczniu, bo Braz ma byc wypożyczony tylko na pół roku.

Leandro de Almeida - przyszedł Kirm więc temat już chyba nie aktualny - mam nadzieję. W ogóle głupi pomysł, jeśli ktoś nie wie jaki poziom prezentuje jego obecny klub to już mu odpowiadam - ważnym zawodnikiem tego klubu jest... Dudu.

Carlinhos - wybierając między nim a Brazem wolę Carlinhosa. Zawodnik na stałe z dobrymi referencjami, z napastnikiem z zaciągu brazylijskiego się nie udało (Beto) ale z obrońcą wyszło elegancko (Marcelo), może teraz będzie podobnie.

Mariusz Jop - mieszane uczucia mam z nim, niby coś pogrywał w FK Moskwa ale czy nie warto rozejrzeć się za jakimś ciekawszym rozwiązaniem w kraju?

Co do transferów z klubu to mam jedno zdanie - jeśli Paweł Brożek odejdzie to o LM nie ma myśleć. Na już jest potrzebny nowy napastnik na którego się nie zanosi, jeśli odejdzie Brożek to kto będzie strzelał?! 24 gole w poprzednim sezonie, kolejny na liście jest... Boguski z 9 bramkami... źle to wygląda. Ciężko jest mi też zrozumieć wypożyczenie Cebanu, szukamy bramkarza i pozbywamy się Ilie który już coś grał i nie wyglądało to źle, ma przyjść Adis Nurković tyle że on będzie spełniał w klubie dokładnie taką samą funkcję jak Cebanu!

Potrzebujemy wzmocnień na pozycji bramkarza, środkowego obrońcy (gdzie mamy tylko Marcelo i Głowackiego), prawego obrońcy (choć tutaj raczej zmiennika, bo Singlar jest na prawdę solidnym obrońcą), lewego pomocnika (sam Kirm to za mało, zmiennik musi być), prawego pomocnika (nie wiadomo jak znowu będzie grał Łobodziński, Małecki zaś jest nominalnym napastnikiem który z konieczności grał w skrzydle), no i napastnika (Boguski i Brożek to świetny duet ale z kartkami i kontuzjami trzeba się liczyć, no chyba że Pepe w końcu pokaże coś konkretnego).

To oczywiście moja ocena jako kibica ;)
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
Grzecho po częsci się z Tobą zgadzam, ale tylko po części !
David Braz przylatuje jesli dobrze pamiętam dzisiaj na badania do Krakowa, czyli jest to tylko formalnosc, wyporzyczenie dojdzie do skutku. Nie jest to zły pomysł bo za ten czas mając dobrze obsadzoną obrone, mozemu przez pół roku szukac nastepcy, albo w kontrakcie Braza dac klauzule z mozliwoscia pierwokupu :] Brożek w tym okienku Wisły nie opuści ! I tak wątpił bym zeby to sie stało ponieważ Fulham które chciało go zatrudnic dopina kontrakt z Markiem Viduką ???? Myśle że lewą pomoc mamy juz obsadzoną bo jeśli Kirm były kontuzjowany czy cos to na lewej flance spokojnie moze grac Diaz tak jak to było nie raz w tamtym sezonie, albo Piotr Brożek. Prawa strona to miejsce Łoba i Małego czyli tez jest ok ! brakuje napstnika z prawdziwego zdarzenia i środkowego obrońcy o bramkarzu juz nie wspominając. Adis Nurkovic opuscił dzisiaj zgrupowanie Wisły i prawdopodobnie nie zasili naszej kadry ;/ ale ma przyjechac dzisiaj jakis nowy i jesli on nie wypali będą próbowac dalej z Nurkiem ;p Ode mnie tylko jesteśmy z szansami na LM takimi jak nigdy ;]
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja taki typ z oferty Tobeta

Letnie Transfery (Zawodnikiem jakiego klubu będzie 15 sierpnia 2009 Piotr Reiss?)
Warta Poznań 4,75
Uważam że Reissik swoją karierę dokończy w Warcie a kurs godny uwagi.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Irytują mnie nieco transfery jakie przeprowadza Lech.
Rozumiem, że są pewne luki w budżecie, które trzeba odpowiednio załatac dzięki sporej części pieniędzy z transferu Rafała Murawskiego. Kompletnie nie rozumiem, po co wydano ponad półtora miliona złotych na zawodników (Chrapek, Mikołajczak), którzy tak naprawdę są melodią przyszłości, na pewno nie wejdą do składu od zaraz. To jest pewne ryzyko. Taka loteria opłaciła się rok temu, gdy sprowadzono Lewandowskiego, Stilicia, czy chociażby Peszko. Ale czy zawsze będzie się udawac?
Moim zdaniem powinno się kupic piłkarzy, którzy wejdą do tej drużyny od zaraz, nie muszą nic wiele udowadniac niedowiarkom. Skauting w Lechu jest na wysokim poziomie, więc takich piłkarzy chyba nie problem znaleźc? Chyba zrobiono błąd decydując się na to, że Radomski nie wzmocni Kolejorza.


A teraz taki mały absurd:
Taki Chrapek wyceniony został przez Podbeskidzie na bodajże półtora miliona złotych. Z kolei Andraz Kirm przyszedł do Wisły za podobną cenę. Przecież to jest chore! Stawiają zaporowe ceny, wprost kosmiczne (na polskie warunki) - za piłkarza, który tak naprawdę nic wielkiego jeszcze nie osiągnął i nic wielkiego nie pokazał. Kirm owszem - 17. występów w kadrze narodowej, udane kilka sezonów w Domżale.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niestety w Polskich klubach jeżeli przyjdzie jakiś dobry zawodnik, powiedzmy z Hiszpanii, to póżniej ściągają masowo zawodników z tego kraju.Na przykładzie Legii : Przyszedł Edson i Roger, grali bardzo dobrze, byli gwiazdami ligi, to ściągnięto kolejnych pięciu zawodników z Brazylii, którzy byli nie wypałami.Następny przykład:przyszedł Astiz, okazało się, ze jeden z lepszych obrońców ligi, to ściągnięto klejnych czterech zawodników z Hiszpanii, którzy okazali się nie wypałami.
Takie przykłady można oczywiście podać również z innych klubów, lecz jako kibic Legii te przykłady znałem najlepiej.
Dlatego wydaje mi się, działacze Lecha, po ściągnięciu młodych zawodników z 2 ligi (teraz pierwszej) myślą, że każdy zawodnik wyróżniający się w 1 lidze będzie gwiazdą ekstraklasy.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Trudno się nie zgodzic z takimi opiniami. Kolejnym bardzo dobrym przykładem jest Stilic. Grał bardzo dobrze to działacze Lecha poszli dalej tym samym tropem i sprowadzili Harisa Handzicia. Zimną głowę do końca w tej sprawie miał tylko Franciszek Smuda i jak wiadomo przypłacił to posadą. A kupno tego zawodnika to jak na razie jedno wielkie nieporozumienie, co potwierdzają niedawne słowa Juskowiaka. Ale z drugiej strony ten piłkarz jest jeszcze młody więc jest szansa że się jeszcze rozwinie i wtedy będziemy mówic o strzale w 10 działaczy Lecha.
Cóż, wydaje się, że działacze polskich klubów chcą koniecznie isc na łatwizne trzymając się zasady, że jak jeden Peruwiańczyk bardzo dobrze się spisuje to inni jego rodacy również na pewno będą tak dobrzy. Jak widzimy jest to zły tok myślenia. Możemy tylko miec nadzieję, że taka polityka transferowa się w końcu zmieni.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Trudno się nie zgodzic z takimi opiniami. Kolejnym bardzo dobrym przykładem jest Stilic. Grał bardzo dobrze to działacze Lecha poszli dalej tym samym tropem i sprowadzili Harisa Handzicia. Zimną głowę do końca w tej sprawie miał tylko Franciszek Smuda i jak wiadomo przypłacił to posadą. A kupno tego zawodnika to jak na razie jedno wielkie nieporozumienie, co potwierdzają niedawne słowa Juskowiaka. Ale z drugiej strony ten piłkarz jest jeszcze młody więc jest szansa że się jeszcze rozwinie i wtedy będziemy mówic o strzale w 10 działaczy Lecha.
Cóż, wydaje się, że działacze polskich klubów chcą koniecznie isc na łatwizne trzymając się zasady, że jak jeden Peruwiańczyk bardzo dobrze się spisuje to inni jego rodacy również na pewno będą tak dobrzy. Jak widzimy jest to zły tok myślenia. Możemy tylko miec nadzieję, że taka polityka transferowa się w końcu zmieni.
Dokładnie. Zaletą Handzicia jest to, że jest młody.Oczywiście nie każdy błyśnie tak szybko jak Lewandowski. Może potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację? Coś w tym jest. Tak jak wspomniałeś: Juskowiak z którym miałem okazję wiele razy rozmawiac - podkreślił, że Mikołajczak lepiej radzi sobie niż wspomniany Handzic.
Bardzo interesujące są transfery Zagłębia Lubin o których nikt chyba nie napisał. Jasno widac, że tylko i wyłącznie utrzymanie się w lidze nie będzie ich priorytetem. Już sam fakt, że udało im się zatrzymac C. Nhamoinesu świadczy o profesjonalnym podejściu. Z kolei Sretenovic - to taki trochę drugi Materazzi. Kto wie czy nie dojdzie Tunani, który zbiera bardzo dobre recenzje. Dalej nie będę wymieniał, ale jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk, które mogą dołączyc lub już dołączyli do Miedziowych. Co ciekawe juniorzy starsi Zagłębia zostali mistrzami Polski. Na pewno jakieś talenty za 2-3 lata zabłysną już w ekstraklasie.
Też zastanawia mnie po co Wisła podpisała kontrakt z Jopem. Na pewno zgarnie sporo pieniędzy, a przecież na środku obrony zapewnione miejsce mają Głowacki i Marcelo, którzy świetnie się rozumieją. Wątpię, żeby Jop był zainteresowany siedzeniem na ławce i czekaniem aż któryś z nich złapie kontuzje, lub załóżmy otrzyma czerwoną kartkę.
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
Dokładnie. Zaletą Handzicia jest to, że jest młody.Oczywiście nie każdy błyśnie tak szybko jak Lewandowski. Może potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację? Coś w tym jest. Tak jak wspomniałeś: Juskowiak z którym miałem okazję wiele razy rozmawiac - podkreślił, że Mikołajczak lepiej radzi sobie niż wspomniany Handzic.

Bardzo interesujące są transfery Zagłębia Lubin o których nikt chyba nie napisał. Jasno widac, że tylko i wyłącznie utrzymanie się w lidze nie będzie ich priorytetem(1). Już sam fakt, że udało im się zatrzymac C. Nhamoinesu świadczy o profesjonalnym podejściu. Z kolei Sretenovic - to taki trochę drugi Materazzi. Kto wie czy nie dojdzie Tunani, który zbiera bardzo dobre recenzje. Dalej nie będę wymieniał, ale jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk, które mogą dołączyc lub już dołączyli do Miedziowych. Co ciekawe juniorzy starsi Zagłębia zostali mistrzami Polski. Na pewno jakieś talenty za 2-3 lata zabłysną już w ekstraklasie.

Też zastanawia mnie po co Wisła podpisała kontrakt z Jopem(2). Na pewno zgarnie sporo pieniędzy, a przecież na środku obrony zapewnione miejsce mają Głowacki i Marcelo, którzy świetnie się rozumieją. Wątpię, żeby Jop był zainteresowany siedzeniem na ławce i czekaniem aż któryś z nich złapie kontuzje(2), lub załóżmy otrzyma czerwoną kartkę.
1.Ty chyba zapomniałeś że Zagłębie spadło za korupcje, a nie przez wyniki sportowe. Oni sie będą bic o Mistrza bo mają na to ekipe, taki Micański czy Pawłowski to będą czołowi piłkarze w lidze. Nie ma tu mowy o bronieniu sie przed spadkiem, postawili ładny stadion i na pewno walka o puchary będzie.

2.Podpisali kontrakt z Jopem na rok, gościu ma juz 32 lata nie jest młody, ale bardzo ograny w Europejskich Pucharach, Głowacki jest kontuzjowany, Singlar tak samo, w środę mecz z Levadią i potrzebny był solidny doświadczony defensor. Po drugie Jop nie musi miec czasu na aklimatyzacje nie musi odbudowywac formy ponieważ przepracował z FK Moskwa cały okres przygotowawczy. On płynnie się wprowadzi w drużyne, zna wielu piłkarzy grał tam w latach `99-`04.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Co do Jopa - kiedy pojawiła się informacja że Wisła się nim interesuje to jakoś szczególnie mnie to ie ucieszyło, w obliczu kontuzji Singlara i Głowy to należą się jednak małe brawa Bednarzowi za ściągnięcie go. Przygotowany, ograny za granica, jedno co mnie martwi to mam nadzieje że nie zaprezentuje się tak jak w ostatnich meczach w kadrze... bo to była tragedia. Cóż... zamienili leciwego Clebera, który prezentował wysoki poziom jak na naszą ligę na nieco młodszego Polaka... Czekamy na dalsze transfery. Wciąż żałuję odejścia Baszcza, dziwna będzie obrona bez niego bo już się przyzwyczaiłem do niego na prawej flance...

Co do innych transferów - Radek Majewski w Nottingham Forest to jakieś nieporozumienie. Ten chłopak ma nikczemny wzrost i dobrą technikę, jeśli nie okaże się polskim Fabregasem to Anglia go zniszczy, gdzie gra się twardo, siłowo i brutalnie.

Transfery Legii nie wyglądają źle - trzon zespołu w sumie już mają, teraz wraca Wawrzyniak - którego nigdy nie lubiłem, zobaczymy czy będzie mógł grać - i Mięciel. Pozbyli się zaciągu bezsensownych Hiszpanów, mają młodych zdolnych - Borysiuka, Paluchowskiego i Rybusa (który mam nadzieję że przy okazji kolejnego meczu z Wisłą nie będzie się wyżywał na zawodnikach rywala jak to było ostatnio - patrz kontuzje po meczu Sobola i Boguskiego który do dziś nie może się wyleczyć...).

Lech - transfery trochę dziwne, stawiają na młodzież zobaczymy co z tego będzie, Korona słabo, Zagłębie dość ciekawie - David Caiado, Fernando Dinis wyglądają ciekawie. Śląsk postawił na utrzymanie dobrego składu, dodatkowo wzmocnili się ciekawym bramkarzem - Ivo Vazgečem.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
w ogole dziwi mnie ze lech nie sciaga w tym okienku zawodnikow z balkanow
wiedza ze polskie kluby ceny z kosmosu wymyslaja i tania nigdy nie kupi sie polskeigo zawodnika a lech wyraznie na naszych sie nastawil...
na balkanach duzo dobrych zawodnikow tanich i nie majacych duzych wymagan np bosniak w widzewie dziwi mnie polityka trasnferowa lecha tym bardziej ze rok temu sprawdzili sie gracze z balkanow b dobrze w lechu

co do jopa na pewno nie jest to zawodnik na miare lm z denerwowal mnie kiedy gral w reprezentacji zawsze bedzie mi sie kojarzyl z slabo zwinnym zawodnikiem latwo go kiwnac w lm na pewno wisla z niego nie bedzie miala pozytku ale w takiej sytuacji kogos musiala sprowadzic

gdzies wyczytalem ze mieciel obecnie gorzej sie prezentuje od Paluchowskiego i to on jest podstawowym napastnikiem heh moze forma przyjdzie z czasem

zaglebie ma b. fajny sklad i rowniez uwazam ze bedza walczyc o puchary polska liga coraz ciekawsza juz w poparzednim sezonie byla wyrownana walka o czolowe lokaty teraz dochodzi zaglebie bedzie sie dzialo
szkoda tylko ze jeszcze nie wiadomo kto zagra w polskiej lidze...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
w ogole dziwi mnie ze lech nie sciaga w tym okienku zawodnikow z balkanow
wiedza ze polskie kluby ceny z kosmosu wymyslaja i tania nigdy nie kupi sie polskeigo zawodnika a lech wyraznie na naszych sie nastawil...
na balkanach duzo dobrych zawodnikow tanich i nie majacych duzych wymagan np bosniak w widzewie dziwi mnie polityka trasnferowa lecha tym bardziej ze rok temu sprawdzili sie gracze z balkanow b dobrze w lechu
A mówią Ci coś nazwiska Golik, Handzic, Buric? ???? Widocznie nie wszyscy są tak świetni, idealni (mówię o graczach z Bałkanów) jak Stilic - że od razu wskoczą do składu. A tak naprawdę z Bałkanów sprawdził się tylko Stilic, który miał świetną rundę jesienną. Co było przyczyną spadku formy na wiosnę? Coś czuję, że kondycyjnie nie wytrzymał zgrupowania zimowego i potem odbiło się to na lidze.

Wracają do postu Bartka. Cóż: nie każdy zespół, który jest beniaminkiem od razu będzie się bił o najwyższe cele. Z tamtego składu odeszło kilku czołowych zawodników (Iwański, Piszczek, Chałbiński, Arboleda, Łobodziński), więc nie wiadomo do końca czy będzie to tak silny zespół jak wtedy, gdy zdobywali majstra. W pierwszej lidze zdarzały im się wpadki, nie byli zespołem nie do wy.....:] Teraz zmienił się trener, polityka transferowa i tak dalej i tak dalej. Ja tylko napisałem, że jest to zespół, który ma wielkie ambicje, ale nie byłbym tak do przodu - pisząc, że będą w stanie bic się o Mistrza.
 
Z 0

zork123

Użytkownik
A mówią Ci coś nazwiska Golik, Handzic, Buric? ???? Widocznie nie wszyscy są tak świetni, idealni (mówię o graczach z Bałkanów) jak Stilic - że od razu wskoczą do składu. A tak naprawdę z Bałkanów sprawdził się tylko Stilic, który miał świetną rundę jesienną. Co było przyczyną spadku formy na wiosnę? Coś czuję, że kondycyjnie nie wytrzymał zgrupowania zimowego i potem odbiło się to na lidze.


Pisząc o Goliku i Buriciu, że są słabi nie widząc ich gry to ciekawa koncepcja. Oglądałem ostatnio grę Golika i chyba można powiedzieć, że jest to solidny pomocnik, który nie boi się wziąć gry na siebie. Nie wiadomo jak grałby dzisiaj gdyby nie szaman, (Smuda) przez rok nie trzymał go na ławce. Buric to także nie najgorszy bramkarz i prawdopodobnie już w tym sezonie będzie bramkarzem numer 2. Handzic faktycznie dotychczas prezentuje się najsłabiej z całej trójki, ale mówienie, że Golik i Buric są słabi, bo nie grali to jest przesada, po prostu Smuda nie dał im szansy a moim zdaniem mają warunki na bycie dobrymi zawodnikami
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
1.Ty chyba zapomniałeś że Zagłębie spadło za korupcje, a nie przez wyniki sportowe. Oni sie będą bic o Mistrza bo mają na to ekipe, taki Micański czy Pawłowski to będą czołowi piłkarze w lidze. Nie ma tu mowy o bronieniu sie przed spadkiem, postawili ładny stadion i na pewno walka o puchary będzie.

2.Podpisali kontrakt z Jopem na rok, gościu ma juz 32 lata nie jest młody, ale bardzo ograny w Europejskich Pucharach, Głowacki jest kontuzjowany, Singlar tak samo, w środę mecz z Levadią i potrzebny był solidny doświadczony defensor. Po drugie Jop nie musi miec czasu na aklimatyzacje nie musi odbudowywac formy ponieważ przepracował z FK Moskwa cały okres przygotowawczy. On płynnie się wprowadzi w drużyne, zna wielu piłkarzy grał tam w latach `99-`04.
No z tym walczeniem o mistrza, to grubo przesadziłeś.Już w słabej 1 lidze zdarzały im się często wpadki, różnica pomiędzy 1 ligą, a ekstraklasą jest spora więc wg. mnie w pierwszym sezonie po awansie będą około 7-6 miejsca.
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
No z tym walczeniem o mistrza, to grubo przesadziłeś.Już w słabej 1 lidze zdarzały im się często wpadki, różnica pomiędzy 1 ligą, a ekstraklasą jest spora więc wg. mnie w pierwszym sezonie po awansie będą około 7-6 miejsca.
Nie zapominajcie że właśnie &quot;beniaminki&quot; pierwszy sezon mają zazwyczaj bardzo udany ! A takie Zagłębie nie jest &quot;chłopcem do bicia&quot; ! przypomnijcie sobie i jeśli mówie źle to mnie poprawcie ale Cracovia w swoim pierwszym sezonie po powrocie do Ekstraklasy zajeła chyba 3 miejsce, a to chyba o czymś świadczy że nawet takie nieobrażając patałachy mogą cos w naszej lidze ugrac !
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie zapominajcie że właśnie &quot;beniaminki&quot; pierwszy sezon mają zazwyczaj bardzo udany ! A takie Zagłębie nie jest &quot;chłopcem do bicia&quot; ! przypomnijcie sobie i jeśli mówie źle to mnie poprawcie ale Cracovia w swoim pierwszym sezonie po powrocie do Ekstraklasy zajeła chyba 3 miejsce, a to chyba o czymś świadczy że nawet takie nieobrażając patałachy mogą cos w naszej lidze ugrac !
Pierwsze miało Zagłębie, drugie Bełchatów, trzecie Legia, a Cracovia 4 lub 5.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja nie mówię o tym sezonie, tylko o tym w którym mistrzem było Zagłębie, to chyba był 2007.wtedy Cracovia była wyżej od Wisły.
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
No to o tym to ja wiem :] ale mi chodziło o ten sezon co Cracovia była beniaminkiem, bo o tym była mowa ???? ale fakt to był najgorszy sezon Wisły w &quot;Erze Cupiała&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom