>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Copa del Rey - 2012/2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bukmacherzy mocno wierzą w Barcelonę. Wynik 2:2 jest sprzyjający dla Malagi i to oni są na najlepszej drodze by sprawić poważną niespodziankę w tym turnieju. Boisko podobno jest dziś w fatalnym stanie i jest na nim sporo wody. Z każdą uciekającą minutą będzie grać się coraz gorzej. Barcelona co roku przełom stycznia i lutego ma najgorszy. Tracą w tym momencie punkty, grają słabe mecze i moim zdaniem ten moment kryzysowy zaczął się już teraz. Remis z Malagą, porażka z Sociedad to moim zdaniem nakręci spiralę 4-5 gorszych meczów w wykonaniu drużyny z Katalonii. Barcelona nawet pomijając to czerwo to i tak grała mocno przeciętnie. Wiadomo, że takie typy przeciw Barcelonie są często dziełem wyczucia. Każda taka porażka jest raczej wynikiem rzeczy, których przed spotkaniem nie da się przewidzieć. By dopełnić formalności napiszę, że w Maladze nie zagra Isco, Monreal i Toulalan. Szkoda Isco, bo to naprawdę grajek nie mający żadnych kompleksów. Nie ma jednak ludzi niezastąpionych. Za niezbyt wygórowaną stawkę uderzam w awans gospodarzy.
Malaga - Barcelona
Malaga awans 3,50 Bet365 ⛔
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Malaga - Barcelona over 5.5 kartki 1.85 Betsson ✅
Barcelona w ligowym gazie jak i pucharowym po remisie na Camp Nou i przegranym meczu ligowym z Realem Sociedad dalej mierzą w komplet (liga, puchar, liga mistrzow). Katalonczycy wyjda na pewno z jednym zamiarem wygrac a Malaga skoncentruje sie na zatrzymaniu gwiazd Barcy i konratakach co dalo skutek w pierwszym meczu tych druzyn pucharowym gdzie byl remis (a w tym 6 kartek). Kazdy grający chwile lige hiszpanska bukmacher doskonale wie że przeciwnicy Barcelony zeby zatrzymac gwiazdy dosc czesto fauluja a i w Barcelonie ktora nie blyszczy w grze obronnej sa gracze typowo kartkowi moim zdaniem atrakcyjny kurs na over karktkowy zwazywszy ze nie bylo przewagi w poprzedniu meczu a ostatnie mecze FCB pokrywaly ta linie
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Malaga - Barcelona
powyżej 45.5 punktów za kartki @ 1.90 Expect ✅

Żółta kartka = 10pkt, czerwona = 25pkt. Zawodnik może przyjąć na siebie max 35pkt. W praktyce - 5 żółtych i siedzi. To nie jest dobrze wystawiona linia. Po pierwsze ze względu na to, że wszystkie inne buki mają wyżej. Po drugie dwumecz nie jest rozstrzygnięty, więc będzie walka. Malaga zapewne w defensywie w środkach przebierać nie będzie. Barca musi zaatakować, ale gospodarze nie powinni skupiać się tylko na obronie. Wśród Katalończyków też jest kilku zawodników lubiących przykleić żółtko. Obie strony z aspiracjami na awans więc będzie ciekawie. Upływający czas może być frustrujący dla gwiazd Blaugrany. Spotkanie poprowadzi Antonio Mateu który potrafi pokazywać kartki. W pierwszym meczu dużo upomnień i jedno wykluczenie. Czemu teraz miałoby być inaczej? Warto spróbować. Nawet ze względu na zaniżoną linię.

edit. sorry mojojojowojo, pisałem jak wysłałeś. :p????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Betis-Atl.Madryt
No więc do rzeczy Betis nie ma czego bronić także rzuci się zapewne do ataku ,a goście będą mieli wtedy eleganckie pole do popisu z kontrami , w pierwszym meczu wynik 2-0 dla Madryckiego klubu ,zaliczka jest ale w tamtym meczu na dobrą sprawę mogło paść dużo więcej bramek.Betis dziś zagra możliwie najmocniejszym składem i mocno ofensywnym coś takiego ma być:
----------------------Casto-----------------------
-------------------------------------------------------
Chica------Amaya-----Perquis-----Nacho
-------------------------------------------------------
-------------Canas-----------Sevilla------------
-------------------------------------------------------
Campbell----------Benat-------------Castro
-------------------------------------------------------
-----------------------Molina----------------------
Obrona gospodarzy jednak pozostawia wiele do życzenia ,Atletico w Sevilli będzie musiało sobie radzić bez Falcao i Juanfrana tak są to kluczowi gracze ale jednak w tym sezonie i bez nich radzili sobie świetnie .
Skład ma wyglądać mniej więcej tak :
----------------------Courtois----------------------
-------------------------------------------------------
Manquillo----Miranda----Godin------Filipe
--------------------------------------------------------
--------------Gabi-------------Mario--------------
--------------------------------------------------------
Raul Garcia-------Koke---------Arda Turan
--------------------------------------------------------
-------------------Diego Costa-------------------
także Pequis i spółka ma ciężki orzech do zgryzienia ,bo goście bardzo dobrze w ostatnich latach sobie radzą na ich stadionie do tego pierwszy mecz pokazał jak łatwo ośmieszyć obronę zielono-białych ,ja tutaj liczę na minimum trzy bramki a kurs jest świetny .Betis co prawda nie strzelił bramki w ostatnim meczu ale oni nie raz pokazali że są w stanie to zrobić z niczego także tutaj powinien być ciekawy mecz:
over 2.5 1.99 Pinnacle ⛔1-1
i kurs na bramkę Diego Costy bo jest to świetny zawodnik i ma tutaj sporą szansę pokazania swoich walorów pod nieobecność El Tigre ,zresztą pokazał próbkę w pierwszym meczu:
Diego Costa strzeli 2.40 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Malaga - FC Barcelona

A ja dziś myślę inaczej niż Ramzesa. Generalnie w pełni rozumiem jego typ bo kurs jaki jest wystawiony na awans Malagi w świetle wyniku jakim zakończył się pierwszy mecz jest bardzo kuszący. I również stawiałbym na Malagę w każdym wypadku z wyjątkiem jednego - jednak Barca to Barca. Faktem jest (o czym sam z resztą wcześniej wspomniałem), że Barca zawsze w styczniu i lutym łapie kilka słabszych meczów i to jest właśnie ten moment. Oczywiście nie ma mowy o żadnym kryzysie i nie widzę też większych powodów do niepokoju. Nie da się wygrać wszystkich meczów dlatego wiadome było, że prędzej czy później te punkty gdzieś się zgubi. Remis z Malagą w pierwszym meczu był w dużym stopniu efektem niewrasobliwości Katalończyków. Pierwsza bramka to moim zdaniem bardziej błąd Pinto niż Thiago, ponieważ bramkarz widział jak wysoko założyli pressing gracze z Andaluzji i w takim wypadku powinien wykopać piłkę daleko od swojej bramki. Oczywiście Thiago też dołożył swoją cegiełkę ponieważ niedokładnie przyjął futbolówkę co rywale natychmiast wykorzystali. Następnie Barca wyprowadziła dwa piorunujące ciosy, które trochę przybiły Malagę jednak nie cofnęli się oni pod swoją bramkę i ciągli próbowali ukąsić bramkę Pinto. Blaugrana miała kilka znakomitych okazji do podwyższenia okazji jednak żadnej z nich nie udało się zamienić na bramkę. A jak wiadomo niewykorzystane sytuację się mszczą i tak też było tamtego dnia na Camp Nou. Z kolei sobotni mecz z Realem Sociedad miał dwa oblicza. Pierwsza połowa, a właściwie pierwsze 30-40 minut bardzo dobra gra, strzelone dwa gole i dowiezienie zwycięstwa mimo dziurawej w tym sezonie obrony wydawałoby się formalnością. Nic bardziej mylnego, Sociedad przed końcem pierwszej połowy strzelił gola kontaktowego, a w drugiej połowie dopełnili tylko formalności. Faktem jest, że czerwona kartka Pique ustawiła mecz jednak nie można zaprzeczyć temu, że Baskowie to zwycięstwo wyrwali Barcelonie z gardła. Cisnęli, biegali po całym boisku, walczyli aż udało im się przechylić szalę na swoją stronę. Tamten mecz był faktycznie kiepski zwłaszcza w wykonaniu Pique, Alvesa czy Fabregasa, który nie mógł się w tym meczu odnaleźć. Czy dziś Barcelona po raz kolejny się potknie ? Osobiście myślę, że nie. Ramzesa wspomniał o bardzo złym stanie murawy jednak czy to będzie negatywnie wpływało na grę Barcy ? Jeśli piłka nie będzie stawała w wodzie to powinno być wręcz przeciwnie - powinna ona jeszcze szybciej wędrować po zawodnikach Barcy, a to będzie dla nich woda na młyn. Poza tym Jordi Roura ma zamiar desygnować do gry najmocniejszą jedenastkę z wyjątkiem bramkarza bo jak wiadomo, miejsce między słupkami w CdR ma zapewnione Pinto. I myślę, że Barcelona zdaje sobie sprawę, że jest to dla nich tak na dobrą sprawę pierwszy poważny sprawdzian, mecz o coś. A że nie są w komfortowej sytuacji to myślę, że wyjdą nastawieni na 100% na zwycięstwo i nie będzie tu żadnych kalkulacji. Poza tym wiedzą, że w półfinale czeka już na nich Real Madryt, który przez najbliższe minimum 4-6 tygodni będzie grał bez swojej ikony i przede wszystkim kapitana Ikera Casillasa. A to otwiera wielką szansę przed przyszłym przeciwnikiem Królewskich ponieważ wiadomo, że Adan to jakieś pięć klas niżej niż utytułowany Hiszpan. Dlatego myślę, że mimo niekorzystnego wyniku i stanu murawy ekipa z Camp Nou pokaże dziś komu należy się miejsce w półfinale i pewnym zwycięstwem przypieczętuje awans. Typy na to spotkanie to :

FC Barcelona @ 1,35 ✅ 4:2
FC Barcelona -1 @ 1,72 ✅ 4:2
Powyżej 3,5 gola @ 1,83 ✅ 6
Bet365
 
witek1902 16

witek1902

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona
No i mamy pierwsze GD w tym roku kalendarzowym ;) Zapowiada się bardzo ciekawie, z resztą jak każde. Tito ma do dyspozycji wszystkich podstawowych graczy, w Realu zabraknie przede wszystkim Ikera - kapitana, symbolu klubu, co jest ogromnym osłabieniem. Adan może nie wytrzymać presji oraz ciągłych ataków &quot;karłów&quot; z Barcelony.
Ramos i Pepe oraz Di Maria, czyli dwójka podstawowych środkowych obrońców i najlepszy skrzydłowy Realu pauzuje za kartki, zatem Real ma naprawdę duże problemy.
W ostatnim meczu Tito oszczędzał między innymi Iniestę i Albę, co moim zdaniem jest oznaką tego jak ważny jest dla niego ten mecz w Copa Del Rey.
Różne piłkarskie portale sieją plotki o tym, że Mou odchodzi po sezonie - myślę, że jeżeli przegra ten dwumecz to może zrobić się jeszcze bardziej gorąco.
Jeżeli chodzi o najlepszych strzelców obu klubów to w ostatnim swoim meczu obaj pokazali, że są w wyśmienitej formie - Messi strzelił 4, a Ronaldo 3 bramki.
Reasumując: Barca jedzie w najsilniejszym składzie, moim zdaniem wyjdzie ustawieniem:
Valdes - Adriano, Pique, Puyol, Alba - Sergio, Iniesta, Xavi - Cesc, Messi, Pedro
Real bez czterech graczy pierwszej jedenastki, więc Mou będzie musiał kombinować ze składem.
Barcelona win @2.3 ⛔
Proponuje dodatkowo kilka innych typów:
Lionel Messi strzeli gola @1.61 ⛔
C. Ronaldo strzeli gola @1.72 ⛔
BTS @ 1.44 ✅
BTS to moim zdaniem lokata. Obrona Barcelony jest dziurawa, tracą w tym sezonie naprawdę dużo bramek jak na siebie.
over 3.5 @2.2 ⛔
Tutaj wszystko zależy od taktyki Mou. Jeżeli wyjdzie nastawiony defensywnie z 2 defensywnymi pomocnikami to może być różnie, jednak kurs + brak Pepe i Ramosa zachęca do grania.
Bet365

//Mecz wyglądał kompletnie inaczej niż to sobie wyobrażałem. Varane Man Of The Match bezkonkurencyjnie. Remis sprawiedliwy.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
witek1902 bardzo dobrze opisałeś co i jak jednak kilka rzeczy bym naprostował ???? gdzieś słyszałem że Ramos będzie mógł w środe zagrać (chociaż pewny nie jestem), Di Maria w tym sezonie jest w strasznie słabej dyspozycji więc jego brak nie zaszkodzi zbytnio Realowi.
W składnie Barcelony na 95% w bramce będzie Pinto, Pep też zawsze dawał mu bronić w pucharze króla nie ważne z kim grała Barcelona, no i Tito może zaskoczyć i dać grać Alvesowi zamiast Adriano bo niby Alves jest bez formy, ale w 2 ostatnich meczach zaliczył 3 asysty.
Ja środowe składy widzę tak:
Barcelona:
Pinto - Alves/Adriano, Pique, Puyol, Alba - Busquets, Xavi, Iniesta - Cesc, Messi, Pedro
Real:
Adan - Arbeloa, Varane, Albiol, Marcelo - Essien, Khedira, Alonso - CR, Ozil, Benzema
 
witek1902 16

witek1902

Użytkownik
Delikatna pomyłka, za kartki razem z Ramosem pauzuje Coentrao, Pepe jeszcze się z urazu nie wyleczył ????
Nigdzie nie napisałem, że Ramos będzie grał, coś Ci się musiało pomylić.
Z Valdesem masz rację, myśląc o składzie Barcy na mecz z Realem automatycznie wklepałemViktora, jednak to przecież CdR, gdzie we wszystkich meczach broni Pinto ;)
Jeżeli Real wyjdzie takim składem, jaki napisałeś to o over 3.5 może być ciężko, bo będzie autobus - 3 ofensywnych graczy w drużynie (+Marcelo, który jest wszędzie) no i 3 defensywnych pomocników.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Możliwe że coś mi się przywidziało z tym Ramosem ????
Nie będę zaskoczony jeżeli Real wystawi 3 defensywnych pomocników bo Mourinho robi to dosyć często w meczach z Barceloną, a tym bardziej takie ustawienie wystawi w środę (nie wiem czy taka będzie 3 defensywnych pomocników) z kilku powodów:
-Duże braki w defensywie i trzeba jakoś ją wspomóc
-Ta taktyka sprawdza się na Barcelone, głównie przez brak rosłych zawodników ofensywnych
-To ustawienie premiuje grę jaką kocha Real - kontrataki
-Przy tak dużych stratach w zespole Mou pewnie będzie chciał zdobyć jak najlepszy wynik przed rewanżem (stracić jak najmniej i coś ustrzelić, a ta taktyka mocno pomoże mu w spełnieniu tego pierwszego założenia), a wiadomo że w rewanżu Real pewnie wystąpi już w normalnym składzie.
 
A 0

adino8

Użytkownik
Co do meczu Realu i Barcelony warto zwrócić uwagę na postać sędziego tego spotkania - będzie nim Carlos Clos Gomez Aragon, czyli dokładnie ten sam pan, któremu Mou zarzucił słabe sędziowanie i po meczu z Sevillą pokazał słynną kartkę z notesu z trzynastoma błędami arbitra. Chłop może będzie chciał się zemścić na Mou i Realu?
Dodatkowo, kilka miesięcy przed tym wydarzeniem, Gomez wyrzucił z ławki trenerskiej Guardiolę. Po tym Pep został zawieszony na jedno spotkanie.
&quot;- Nie jestem specjalnie dumny z powodu tego, jak się zachowałem - przyznał Guardiola na konferencji prasowej przed meczem z Valencią. - Mogę zrozumieć, że wyrzucono mnie z boiska, ale chcieliśmy odwołać się od tej decyzji, bo sędziowie Clos i liniowy Galleo kłamią. Popełniłem błąd i usiądę na trybunach, ale oni kłamią w protokole meczowym i dobrze o tym wiedzą - grzmiał Guardiola.&quot;
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona
Defensywa ,obie ekipy ostatnio radzą sobie w tej formacji słabo są błędy i to spore ,do tego u Królewskich zabraknie można rzec legendy na bramce Iker wypadł z powodu kontuzji ,ciśnienie(podsycanie atmosfery) wydaję mi się że jest co raz mniejsze na te spotkania ze strony mediów co jest plusem ,Real w lidze ma pozamiatane została mu walka na dwóch frontach CdR i LM i na obu frontach mają ciężki orzech do zgryzienia,także chwila prawdy dla Jose i piłkarzy z Madrytu ,ciśnienie,ambicja na pewno w klubie jest spora bo tak bez choćby jednego trofeum takiemu klubowi nie przystoi .Także w pierwszym meczu stroną dominującą powinien być zespół Madrycki ,a Barcelona lubi taką grę ,nie mniej ostatnie mecze między tymi ekipami pokazały że już tak łatwo Katalończykom o zwycięstwo nie jest.Składów nie będę przedstawiał i nie będę opisywał każdego zawodnika po kolei,bo po prostu nie ma to sensu dlaczego?bo znają to wszystko już dzieci z podstawówki,po prostu te mecze między tymi ekipami stały się grubą legendą i mówi się o nich na każdym kroku ,te drużyny zna cały świat.Dobra przejdźmy do typu jeśli Real jest na musiku to dobrze dla mojego typu,bo wtedy będzie łatwiej o otwarty futbol ,Real wyszedł z kryzysu sądząc po ostatnich meczach ,wystarczyć popatrzeć na ofensywę/zdobywanie bramek.Barcelona jest na stałym poziomie jeśli chodzi o ten aspekt gry,zresztą nie pamiętam kiedy mieli problem ze strzelaniem bramek.Ja tutaj gram over a na bramki w 1połowie w ostatnich 5 klasykach ,trzy razy niby pokrywali linię 1.5 do przerwy,i tutaj widzę podobnie ,do tego ten kurs mnie jeszcze przekonał.
Typ:
over 1.5 HT 2.30 Sportingbet⛔
Do tego jeszcze kartka na,którą też powinien zasłużyć Arbeloa,dla mnie nie jest on jakimś wybitnym obrońcą ,popełnia błędy i nie dysponuje jakąś wielką szybkością a rywali przed sobą będzie miał wiadomo jakich ,w ostatnich trzech El Clasico dostawał kartkę ,sędziuje znany hiszpański wariat Clos Gomez chyba nie trzeba go przedstawiać jak chce to sypie ,zresztą sędziował Superpuchar Hiszpanii(2012)w którym Arbeloa załapał się na kartonik.
Typ:
Arbeloa kartka 2.70 Unibet⛔


A.Madryt-Sevilla

Gospodarze ostatnio w lidze dostali lodowaty prysznic w kraju Basków,i teraz czeka ich kolejny mecz i nie jest to łatwe spotkanie.Falcao dalej jest poza grą,i chyba jednak brakowało go w ostatnim meczu z Bilabo ,nie mniej i bez niego grali świetne mecze czyżby zbliżał się kryzys?nie wiem ciężko mi to powiedzieć po jednym spotkaniu .Do Madrytu przyjeżdża Sevilla podbudowana dwoma wysokimi wygranymi i z mądrym trenerem jakim jest Emery(tak po raz kolejny mu słodzę) i tutaj skóry raczej tanio nie sprzedadzą ,widać poprawę w jej grze,defensywa gra lepiej,w destrukcji też na plus i ten pressing,którego wcześniej nie było .Według mnie to spotkanie będzie też bardzo ciekawe lecz typować go nie zamierzam ,bo po prostu nic ciekawego nie widzę,no może lekko zaniżony kurs na Atletico .
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Nasunął mi się ciekawy typ, nie wrzucę tu kursów itd. bo nie pamiętam czy taki zakład jest (chociaż na GD pewnie będzie, teraz skupiam się na tradingu więc mam lekkie braki w zwykłym typowaniu) a więc Real jako pierwszy strzeli bramkę, w zasadzie od jakiegoś czasu zaczynam się emocjonować GD w momencie gdy Real strzeli bramkę, po tym co się ostatnio w tych meczach dzieje to taki wynik biorę za start meczu bo jestem go na 90% pewny i czekam kiedy tylko Real strzeli jako pierwszy, wiadomo że każda seria się kończy, teraz seria gdzie Real strzela pierwszy wynosi już 4 mecze, w zasadzie wcześniej też były 2 takie mecze ale została ta seria przerwana, czyli reasumując, w ostatnich 7 spotkaniach, Real otwierał wynik 6 krotnie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt v Barcelona
BTS kurs: 1,44 buk: Bet365 ✅ (edit: no bałem się, że &quot;pewny&quot; BTS nie wejdzie. Obie drużyny na najwyższym poziomie i trzeba przyznać, że Real w tym spotkaniu ciut lepszy co oznacza, że jak chcą to mogą)
Barcelona 0.0,+0.5 kurs: 1,45 buk: Bet365 ✅ 1/2 WYGRANA 1/2 ZWROT (edit: kurs asekuracyjny i bardzo dobrze)
Barcelona -1 (dla odważnych) kurs: 2,85 buk: Bet365 ⛔ (edit: Pedro nie strzelił do pustej bramki... Barcelona mogła dać z siebie więcej i wygrać i z 2:0, ale wyrachowanie doprowadziło, że zamiast wyjechać z wygraną, mają remis)
Długo zastanawiałem się nad tym spotkaniem i postanowiłem wypisać plusy obu zespołów.
Plusy dla Barcelony:
- lider tabeli
- świetna dyspozycja (nie licząc jednej wpadki na wyjeździe z Realem Sociedad)
- Messi (w mojej opinii lepszy niż Ronaldo)
- brak kontuzji
Plusy dla Realu:
- własne boisko
- mecz nie tylko o awans, ale i Grand Derby czyli słynne pojedynki tych 2 drużyn z dużym tłem prestiżowym i społecznym. W sumie to i mógłby być plus dla Barcelony, ale Real gra u siebie więc zrobią wszystko aby nie przegrać.
Tak więc wychodzi mi lekki plus po stronie Barcelony, dlatego będę grał w stronę gości, ale ponieważ to jest spotkanie na najwyższym szczycie bardzo asekuracyjne typy i jeden mocniejszy, jakby Barcelona miała roznieść Real w co jednak wątpię. BTS wydaje się prawie oczywisty. W bramce w Realu nie mamy Ikera Casillasa, tym razem dlatego, że jest kontuzjowany, ale za to w bramce Barcelony nie mamy Valdesa, bo to Puchar Króla. Obydwa zespoły często tracą bramki więc powinny być gole, tym bardziej, że w Hiszpanii nudne 0:0 jeszcze takich zespołów nie jest dla mnie do wyobrażenia. No i pamiętajmy, że to jest pierwszy z dwumeczów więc mogą pograć odważniej i zaryzykować. Typ drugi na wygraną Barcelony z małą podpórką na remis wydaje się też dość dobry. Ostatnie ligowe spotkanie tych 2 drużyn zakończyło się 2:2. No i na końcu typ na 2 bramkowe zwycięstwo. Po takim kursie myślę, że można zaryzykować, jak by Real, ( który mimo, że w ostatnich spotkaniach sobie radził, ale wcześniej było strasznie) miał zostać zdominowany przez przeciwnika. Po takich kursach te 2 pierwsze typy nadają się do zakładów akumulowanych, więc je połączyłem z typami z ligi angielskiej.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Real - Barcelona

under 2,5 gola 2,87✅
Tobet


under 3,5 gola 1,72✅
Marathonbet


Bardzo wysoki kurs na under i ja go z chęcią pobiorę. Pierwszy mecz z wizją rewanżu nie powinien generować otwartej gry z żadnej ze stron. Real mając na uwadze sytuacje kadrową będzie chciał raczej nie zamknąć sobie drogi do awansu już w pierwszym spotkaniu, a Barca mając w zanadrzu rewanż na własnym stadionie również zadowoli się remisem/jednobramkowym zwycięstwem. Braki w kadrze Realu mogą być interpretowane w dwojaki sposób, z jednej strony można liczyć na błędy, z drugiej na to, że zmiennicy będą grali bardziej zachowawczo chcąc za wszelką cenę uniknąć błędów. Krótko mówiąc moim zdaniem kursy underowe są zdecydowanie zaniżone i wszelkiego rodzaju overy po 1,5 czy też btsy po 1,3/1,4 są nie warte gry, choć oczywiście nie wykluczam ich powodzenia.
 
mrdolar 0

mrdolar

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona
FC Barcelona @ 2,15
BAH
Generalnie widzę, że w temacie na temat tego spotkania napisane zostało już chyba wszystko ale i ja podepnę się do tematu. Pomimo tego, iż jestem za Realem rozsądek podpowiada dzisiaj grę na Katalończyków. Moim zdaniem drużyna Realu gdy przychodzi Gran Derbi ma jakiś kompleks - często w starciu tych drużyn nie są w słabszej formie ale i tak nie potrafią często się przełamać. Tak naprawdę nie wiem czym jest to spowodowane ale myślę, że dzisiaj ta sytuacja nie ulegnie zmianie. Ponadto braki kadrowe w Realu tym bardziej zachęcają grę na Barce. Ja dzisiaj obstawiam 1-2 dla Barcelony i oby ten typ się sprawił ;)
 
B 0

bajker

Użytkownik
Real - Barcelona
Polecam pograć kartkę Essiena, kurs niezły, to jego pierwsze El Clasico, Real osłabiony jak wiadomo będą próbować grać pressingiem na swojej połowie duza iloscia graczy, wg mnie Essien odpowiednio zmotywowany przez Mou będzie się aż za bardzo starał, czego efektem będzie kartka mam nadzieje ;) Kolejny argument to sędzia, jak wspominał wyzej Track prawdopodobnie będzie sypał wiele kartek, Arbeloa też nie głupi pomysł ale Essien będzie miał chyba więcej na głowie w tym meczu.
Betsafe @ 3.20
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real - Barcelona
under 2,5 gola 2,87
Tobet

under 3,5 gola 1,72
Marathonbet

Bardzo wysoki kurs na under i ja go z chęcią pobiorę. Pierwszy mecz z wizją rewanżu nie powinien generować otwartej gry z żadnej ze stron. Real mając na uwadze sytuacje kadrową będzie chciał raczej nie zamknąć sobie drogi do awansu już w pierwszym spotkaniu, a Barca mając w zanadrzu rewanż na własnym stadionie również zadowoli się remisem/jednobramkowym zwycięstwem.
W piłce wszystko jest możliwe więc może być i 0:0, ale pamiętajmy, że we WSZYSTKICH ostatnich 9 spotkaniach tych drużyn począwszy od 14.08.2011 r. były co najmniej 3 bramki, a ostatni brak BTS miał miejsce 27.04.2011r. w Lidze Mistrzów. Może w starciach drużyn z ligi belgijskiej takie wyrachowanie było by możliwe, ale nie sądzę, żeby Real na własnym boisku zafundował swojej publiczności nudne zachowawcze przedstawienie. W lidze hiszpańskiej, a już w szczególności w spotkaniach Realu z Barceloną zawsze iskrzą płomienie.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Ja dodam cos jeszcze. Rewanzowy mecz zostanie rozegramy pomiedzy spotkaniami z United. Jesli Real mysli o awansie do finalu to musi dzisiaj dac z siebie 200%, nawet kosztem odpuszczenia sobie kolejnego meczu w lidze w ktorej praktycznie o nic juz nie walczy. Jesli dzisiaj bedzie remis to Real nie ma co myslec o wygramiu dwumeczu bo potem nie dadza rady zagrac trzech spotkan na maximum mozliwosci. A smiem twierdzic ze Liga Mistrzow i mecz z MU jest wazniejszy, mimo swietej wojny miedzy krolewskimi a duma kataloni.
Jesli dzisiaj nie bedzie zwyciestwa to rewanz pewnie bedzie potraktowany delikatniej ze wzgledu na starcia w LM.
O to jednak bedzie bardzo trudno biorac pod uwage oslabienia.
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Pierwszy post i zaczynam od Gran Derbi - ale jak zaczynać to z wyskokiego C ;p
Od czego by tu zacząć- wg mnie kluczowa dla tego meczu bedzie postawa obronna obu drużyn a ostatnimi czasy zarówno real jak i barca w tym elemencie prezentują sie baaardzo kiepsko. Real w tym sezonie traci mnóstwo goli - głownie za sprawą kontuzji i zawieszeń - zaczeło sie od wyjazdu z Valladolid 2, nastepnie copa del rey i 2 bramki w Vigo, kolejno 2 z Espanyolem, 3 z Malaga, 3 z Sociedad. Potem bylo juz lepiej ale to głownie ze wzgledu na rywali. Celta na SB nie potrafila strzelic bramki a potem na zero z tyłu zagrali z Osasuną ( ktorej ofensywa nie jest mocną stroną) 2 mecze z Valencią ( w meczu na SB powinna cos ustrzelic ale dobrze spisywal sie casillas a jonas marnował setki). W rewanżu w Valenci stracili gola a w zeszłą niedziele zachowali czyste konto z Getafe. Tak więc widać ze obrona w tym sezonie kuleje, do tego wszystkiego dziś nie zobaczymy Casillasa i dalej Ramosa oraz Pepe - za kadencji Mourinho obrona Realu na mecz z Barca nigdy nie wyglądała tak źle. Zastanawia mnie jaką taktykę obierze mou - wariant def z takimi obrońcami jak Albiol Varane Marcelo i Albiol? Wątpie . Nawet przy pomocy Khediry i Alonso byłoby ciężko. Coż zostaje Realowi jak nie atak i tu przechodzimy do obrony Barcelony która w ostatnich meczach wygląda jakby była na środkach usypiających - w meczach z Malagą czy Sociedad Barca miała przez to nie lada kłopoty. W ost kolejce bramke strzeliła im nawet Osasuna. Obraz obrony obu zespołów w tym sezonie już mamy. Przejdzmy do ataku - tutaj obie strony mają ogromną siłe rażenia - pomimo kłopotow w defensywie wychodzą obronną reką strzelając rywalom wiecej bramek i to jest ich głowny atut w tym sezonie - choć w wypadku Realu wygląda to nieco gorzej.
Podsumowując - spodziewam sie otwartego meczu i dużej ilości bramek - przy tych osłabieniach Real nie jest w stanie zagrac dobrze w defensywie a i obrona Barcy przy obecnej formie powinna coś zmalować. Dodatkowo Barca bedzie chciala wykorzystać fakt osłabień i postawić sie w lepszej sytuacji przed rewanżem
Mój głowny typ na ten mecz to Barca pow 1.5 gola 1.73 w bet 365 - kieruję sie tu przede wszystkim osłabioną obroną Realu która juz nie raz w tym sez pokazała na co ją &quot;stać&quot;. No i siłą rażenia Katalończyków - 2 bramki to minimum które powinni osiągnąć
Mam też na uwadze za mniejszą stawkę
Real pow 1.5 gola 2.00 bet 365 ale tutaj martwi mnie troche brak di Marii - jest to wazne ogniwo realu obok Ronaldo w ofensywie.
Over 3.5 gola w meczu 2.00 bet 365
Barca pow 2.5 gola 3.40 bet 365
Over 4.5 gola w meczu 3.40 bet 365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom