>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Copa del Rey - 2012/2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy dotyczące Copa del Rey czyli Pucharu Króla.
Przypomnę tylko, że tytułu broni Barcelona, a najlepsze drużyny z Hiszpanii do rywalizacji przystąpią dopiero na przełomie października i listopada
Zapraszam do dyskusji
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Znamy pary 1/32 i drabinkę Copa Del Rey:



Pierwsze spotkania 1/32: Październik 30/31, Listopad 1, 2012
Rewanże: Listopad 27/28/29, 2012

Już na dzień dobry mamy kilka interesujących par jak: Sevilla - Espanyol; Cordoba - Sociedad; Almeria - Celta; Sporting - Osasuna; Deportivo Mallorca; Real Valladolid - Betis; Saragossa - Granada.
Analizując drabinkę możemy wyciągnąć pewne ważne informacje jak Gran Derbi co najwyżej w półfinale i spora szansa dla Atletico na finał, bo w swojej &#39;prawej&#39; części tylko chyba Sevilla (w optymalnym składzie) może sprawić im jakieś problemy. Bardzo prawdopodobne ćwierćfinały Real Madryt - Valencia; Barcelona - Malaga (choć nie lekceważę Athletic); Atletico - ? - właściwie oprócz Atletico nie ma pewniaków na 1/4.
Puchar nie jest aż tak prestiżowy, wiec na pewno zobaczymy kilka nowych twarzy, zawodników którzy grają mniej, przynajmniej w tych lepszych klubach. O niespodzianki tu nie trudno, wystarczy sobie przypomnieć wpadki Realu Madryt z Alcorcon, czy otarcie się o finał wówczas trzecioligowego Mirandes.
Niedługo poznamy kursy, składy to można coś ciekawego napisać nt. pierwszych spotkań.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial


Gdzieniegdzie są już kursy, np. Bwin. Póki co nie wiemy jakimi składami wyjdą drużyny, więc typowanie na dzień dzisiejszy to wróżenie z fusów, ale na pierwszy rzut oka to Sevilla jest wart gry, bo Espanyol to nie jest jakiś wielki rywal, a przy takiej konkurencji u góry tabeli La Liga, wygranie/awans do finału jest wskazany. Można też szukać coś w meczu Sporting Gijon - Osasuna. Owszem zespół, który spadł z ligi nie najlepiej się ostatnio spisywał, więc zwolniono trenera i zatrudniono Sandovala (byłego trenera Rayo) i już wygrał ( z Almerią ), więc z Osasuną u siebie mogą wygrać, szczególnie, że Osasunie chyba nie w głowie gra w CdR, skoro w lidze jest tragicznie. Ale jak już wspomniałem - nie ma co typować, skoro nie znamy składów. Za jakiś tydzień będziemy mogli więcej napisać na temat meczów pucharowych.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Od tego wtorku do czwartku zostaną rozegrane pierwsze spotkania 1/8 CdR. By pomóc w typowaniu będę podawał kadry zespołów La Liga powołanych na swoje mecze.

Barcelona:
----------
Valencia:
---------
Atletico Madryt:
--------
Malaga CF:
----------
Real Madryt:
-----------
Rayo Vallecano:
---------
Celta Vigo:
----------
Real Saragossa:
---------
Granada CF:
---------
Osasuna Pampeluna:

---------
Real Betis:
----------
Valladolid:

---------
Athletic Bilbao:
-----------
RCD Mallorca:
------------
Deportivo La Coruna:
-------
Espanyol Barcelona:
-------
Getafe:
-----
Levante:
------
Sevilla:
-------
Real Sociedad:
-------
Posta zostawiam i będę wpisywał powołania do meczów rewanżowych.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Puchar Hiszpanii
Alaves - Barcelona
Over 5.5 gola
5.00
Bet365


Na wtorek wybrałem mecz Pucharu Króla, w którym zmierzy się Alaves i FC Barcelona. Gospodarze na co dzień występują w 3 lidze hiszpańskiej. FC Barcelony nie trzeba przedstawiać. Moim zdaniem w tym meczu wpadnie co najmniej 6 bramek lub więcej. Poniżej kilka argumentów.
Po pierwsze obie drużyny dzieli różnica kilku klas. Alaves to przeciętna drużyna grająca tylko w 3 lidze. Swoje najlepsze lata kiedy to występowali w PD i w Pucharze UEFA (porażka w finale z Liverpoolem 5:4) mają za sobą. FC Barcelona w weekend rozniosła na wyjeździe Rayo Vallecano aż 5:0. W tym sezonie zaliczyli kilka bardzo wysokich wyników (5:4, 3:2, 4:1, 5:1). Barcelona traktuje każde rozgrywki bardzo poważnie i w pojedynku z Alaves będą chcieli odnieść przekonywujące zwycięstwo. W poprzednim sezonie Barcelona w Pucharze Króla w jednym ze spotkań rozbiła L&#39;Hospitalet aż 9:0. W dzisiejszym meczu pucharowym między Alaves, a Barceloną spodziewam się wielu bramek. Mój typ to 5:1 dla Barcy i over 5.5 gola.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Tak się zastanawiam co na jutro można by sensownego złożyć aby naprawdę zarobić sobie w srodku tygodnia macie już jakieś przemyślenia?
Barca -2✅ za 1.80 wygląda apetycznie + Real -1 za 1.60 wszystko w Fortunie nie widze przeszkód aby nie poradzili sobie z nimi gracze Realu i Barcy którzy zostali powołani na to spotkanie .
Ale ogólnie to chyba zagram
Over 2.5✅ w Meczu Barcy + Real + Malaga or X Ako ładne wychodzi 1.98 w BetSonic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Po pierwsze obie drużyny dzieli różnica kilku klas. Alaves to przeciętna drużyna grająca tylko w 3 lidze. Swoje najlepsze lata kiedy to występowali w PD i w Pucharze UEFA (porażka w finale z Liverpoolem 5:4) mają za sobą.
Racja. Alaves to teraz tylko nazwa, ale walczą dzielnie o awans do Secunda Division. Mam nadzieję, że za 3-4 lata znowu zobaczymy ich w La Liga (wersja optymistyczna).
FC Barcelona w weekend rozniosła na wyjeździe Rayo Vallecano aż 5:0. W tym sezonie zaliczyli kilka bardzo wysokich wyników (5:4, 3:2, 4:1, 5:1). Barcelona traktuje każde rozgrywki bardzo poważnie i w pojedynku z Alaves będą chcieli odnieść przekonywujące zwycięstwo.
Tjjaaaa... Będą chcieli odnieść przekonywujące zwycięstwo - z tym zdaniem muszę się zgodzić, bo kto by nie chciał? Wymieniasz wysokie wyniki - świetnie, tylko że to dziś zobaczymy zupełnie inną drużynę, bez Messiego i Xaviego i Alby, Pedro, a więc piłkarzy, którzy przyczynili się do zdobycia większości tych bramek, a wcale nie jest powiedziane, że Iniesta i Fabregas muszą zagrać w tym meczu.

W poprzednim sezonie Barcelona w Pucharze Króla w jednym ze spotkań rozbiła L&#39;Hospitalet aż 9:0. W dzisiejszym meczu pucharowym między Alaves, a Barceloną spodziewam się wielu bramek. Mój typ to 5:1 dla Barcy i over 5.5 gola.
W jednym ze spotkań - rewanżowym na Camp Nou! Na wyjeździe nie byli aż tacy bramkostrzelni - może przypomnisz? (przyp. 0:1). Prawda jest taka, że takie mecze dla trzecioligowców to idealna promocja, a także chęć sprawdzenia samych siebie z gwiazdami La Liga. Każdy wynik niż wysoka klęska to dla nich mały sukces, a znam już te pierwsze rundy i dużo więcej zaangażowania mają te słabsze drużyny, które gryzą trawę za wszelką cenę dać sobie i kibicom wiele radości. Pamiętaj, że to jest dwumecz i tak będą musieli zagrać drugie spotkanie bez względu na to czy wygrają 5:0, czy 1:0, a nawet zremisują. To, że w liście powołanych widzimy znakomitych piłkarzy, to nie znaczy, ze zagrają oni od pierwszej minuty, albo czy w ogóle zagrają. To idealny moment, by sprawdzić innych piłkarzy. Alaves może się zamurować, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Raczej nikt z tych piłkarzy nie wierzy w awans, ale o dobry występ przynajmniej na własnych śmieciach, dla kibiców. Widzicie trzecioligowca i szukacie typów na wysokie handi, co jest dla mnie śmieszne. Nie tak dawno Alcorcon potrafił pokonać Real Madryt, a rok temu Mirandes robili cuda rozprawiając się z kilkoma klubami La Liga, awansując do PÓŁFINAŁU!

@ Mniej niż 1.5 gola w 1 połowie [1.95] bwin ✅✅
@ Mniej niż 4.5 gola w meczu [1.44] bwin ✅✅

Z Valencią podobna sytuacja, tyle że rywal jakiś mniej znany. W zeszły weekend pokonali Valencię, także trochę pokory... Oczywiście rezerwy Nietoperzy, ale zawsze ;) (0-2 na wyjeździe). Rok temu 0-0 z Cadiz po żenującej grze i myślę, że dziś będzie podobnie, bo braki kadrowe w ofensywie są spore. Raczej o gola ciężko będzie gospodarzom, bo defensywa i rezerwowy bramkarz (kimkolwiek on jest Guaita/Alves) są na solidnym poziomie (jak na pierwszy mecz CdR), ale atak bez Soldado ciężko to widzę. Ma zagrać Valdez w ataku, a z nim jest różnie, jeśli chodzi o skuteczność. Mam dokładnie w pamięci, że następny mecz ligowy mają z ATLETICO i to u siebie, a mają coś do udowodnienia, nie tylko jest to mecz prestiżowy, ale także bardzo potrzebne są im punkty i zwyczajnie mogą ten mecz lekko odpuścić, bo Rojiblancos oczywiście będą oszczędzać swoich gwiazdorów (patrz na powołania). Gra Nietoperzy również nie powala na łopatki. Dla mnie zdecydowanie under.
@ Under 3.5 (1.5) bwin ✅✅
@ Llagostera nie strzeli - 2.30 WTF?! (troszku value, ale ryzyko jest) bwin ✅✅

-------------------------------
Patrzcie na wyniki z zeszłego roku [1/16] - pierwsze spotkania drużyn La Liga z zespołami z lig niższych:

Hospitalet - Barcelona 0:1
Albacete - Atletico 2:1
Real Oviedo - Athletic Bilbao 0:1
Ponferradina - Real Madryt 0:2
Cadiz - Valencia 0:0
Alcorcon - Saragossa 1:1
Celta - Espanyol 0:0 [wtedy Celta w Secunda]
Deportivo - Levante 3:1 [wtedy Deportivo w Secunda]
Cordoba - Betis 1:0
Mirandes - Villarreal 1:1
San Roque - Sevilla 0:1
To są tylko wyniki, wnioski wyciągnijcie sobie sami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tubul 20

tubul

Użytkownik
Alcoyano - Real Madrid
Na dzisiaj skusił mnie ten pojedynek. Real ostatnio w niezłej formie, mimo wpadki z BVB w weekend pewna wygrana w lidze 0:5 na wyjazdowym terenie z Mallorcą. Dzisiaj Królewscy mierza się z drużyną o wiele klas słabszą, która na codzień nie ma okazji mierzyć się z takimi firmami jak np. Real. Myślę, że Real spokojnie dzisiaj wygra dwoma bramkami, dla bardziej odważnych fajny kurs 2,18 z handi -2 na Real. Wiadomo, że w starciu z takim rywalem goście nie będą wystawiać swoich największych armat na pełne 90 minut w perspektywie długiego i ciężkiego sezonu na wielu frontach, mimo to nawet dublerzy mogą bez większych problemów nastukać kilka bramek zespołowi Alcoyano.
W Madrycie zostają Casillas, Ramos, Pepe, Xabi, Özil i Cristiano

Handicap ( 2. - 0 )@ 2.18 BETSSON ✅✅✅
Handicap ( 1. - 0 ) @ 1,52 BETSSON ✅✅✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Chyba najlepszym typem na dzisiejsze spotkania będzie zwycięstwo Realu Saragossa. Na La Romareda podejmą Granadę, więc poziom w teorii bardzo zbliżony. Trener zespołu gospodarzy posyła na to spotkanie najmocniejszą kadrę, a jedynym nieobecnym będzie bramkarz Roberto. Tu bym się jednak nie martwił, bo Leo Franco to doświadczony gracz na tej pozycji, który regularnie występował w zespołach La Liga. Granada jakby trochę odpuściła pierwszy mecz, bo trener gospodarzy nie bierze na ten mecz: Guilherme Siqueira (czołowy obrońca), Iñigo López (także jeden z lepszych obrońców), Gabriel Torje (tu chyba będzie akurat najmniejszy problem w zastąpieniu, aczkolwiek dobry piłkarz) , Mikel Rico (bracia Rico są bardzo ważnymi ogniwami tego zespołu), a kontuzjowani są: Jaime Romero, Fran Rico i Hassan Yebda. W La Liga dużo bardziej bezpieczniejsi są gospodarze, po ostatnim zwycięstwie nad Sevillą, plasują się na 9 pozycji, a goście 17. Co lepsze następne spotkanie Saragossa gra z Królewskimi, także na dzisiejszy mecz powinni bardziej się spiąć. Goście mają arcyważne spotkanie z Athletic Bilbao, na dole tabeli, więc tam 3 punkty będą bardzo ważne i dzisiejszy mecz powinni pograć gorsi piłkarze. Oba zespoły zmierzyły się już w Primera Division, wtedy w Granadzie zwycięsko wyszli piłkarze Manolo Jimeneza (1:2). Granada w tym sezonie na wyjazdach gra niezły piach. Trzy punkty na 5 meczów to i tak sporo, biorąc pod uwagę fakt, że na Balearach z Mallorką wygrali gdy zespół rywala grał w &#39;10&#39;, a pierwsza bramka padła po rzucie karnym. Ciekawostką jest, że na boisko wraca Dani Benitez, który odpokutowywał swoje bezmyślne zachowanie przeszło 3 miesiące meczowe. Przed karą był ważną postacią Granady. Według mnie wiele wskazuje na zwycięstwo Saragossy i to powinien być dobry bet na dzisiejszy wieczór.
@Saragossa wygra - 1.87 [2/10] bwin✅✅
@Saragossa DNB - 1.35 [7/10] bwin✅✅

Bardzo solidnie, jak na pierwszy mecz w pierwszej rundzie Pucharu Króla wygląda kadra Atletico Madryt. Jasne, zabraknie gwiazdorów: Falcao, Emre, Tiago, Miranda, Juanfran, Godin, Filipe Luis i Arda Turan, ale kadra i tak wygląda imponująco. Dziś mają okazje wykazać się zdolni Olivier Torres i Pulido (który grał w LE), możliwy jest też występ Kadera, Saula i Koke. Fajnie, że Simeone oprócz rotowania rezerwowych z graczami pierwszego zespołu, daje szanse też młodym piłkarzom ze szkółki, która daje bardzo solidnych piłkarzy. Jednym z nich jest na przykład Alvaro Dominguez, który za 8mln euro odszedł do Borussi M&#39;gladbach. Wiele wskazuje, że na bramce wystąpi mój ulubieniec Asenjo, który dotąd jest zmiennikiem &#39;Kurtuły&#39; i występuje na ogół w LE. Belg na 99% po sezonie odejdzie do Chelsea, a Atletico zostanie z Asenjo i Joelem. W obronie nie wystąpi nikt z pierwszej jedenastki. Silvio wraca po kontuzji, a przed nią był bardzo dobrym graczem, teraz musi uznać wyższość reprezentanta Hiszpanii - Juanfrana. Cata Diaz rok temu czołowy defensor Getafe, teraz na ogół zmiennik świetnych Mirandy i Godina. Na lewej stronie pewnie zobaczymy Cisme. Obrońca, który regularnie występował w Racingu Santander. Myślę, że w roli zmiennika to dobry piłkarz. Pomocy i ataku nie muszę przestawiać, bo jest tam wielu piłkarzy, którzy prezentowali już wysoką formę w LE jak i w niektórych meczach La Liga. Nie powinien być im straszny Real Jaen, choć na trybunach ma zasiąść aż 17 tysięcy kibiców, którzy mogą dodać im skrzydeł. W Secunda B, gospodarze dzisiejszego spotkania nadal są niepokonani na swoim stadionie, co nie jest jakimś wielkim argumentem to gry przeciw Rojiblancos. Mimo wszystko ja w tym meczu nie szaleje. W LE jak grają rezerwowi Atletico to wygrywają na styk.

Możliwa jedenastka: Asenjo; Silvio, Pulido, Cata Diaz, Cisma - Raul Garcia, Mario Suarez, Rodriguez, Olivier Torres, Adrian - Diego Costa.
@Atletico wygra - 1.33 bwin [6/10]✅✅


Na Kanary wyleciała drużyna Rayo Vallecano. To spotkanie powinno być jednym z bardziej wyrównanych. Las Palmas po katastrofalnym początku w Secunda, nareszcie wjechali na właściwy tor i zaczęli wygrywać. Nie znam konkretnej kadry na dzisiejsze spotkanie, ale na wyspy kanaryjskie poleciała cały pierwszy zespół, a dopiero dziś będzie wiadomo, kto z nich wystąpi. Możliwe, że kilku piłkarzy z pierwszego zespołu dostanie dziś wolne, a w zespole gospodarzy wątpię. Obie drużyny grają ofensywnie, więc najrozsądniejszym typem będzie tu typ na bramki. Ja biorę BTS. Rayo jest na pewno w zasięgu Las Palmas i nie sądzę, że gole będą padały tylko do jednej bramki.

@ BTS - 1.53 [5/10]
⛔⛔

Chciałem też pograć coś w stronę Królewskich, ale dzisiejsza defensywa jest śmieszna. Carvalho wraca po ... już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio grał oficjalny mecz Realu. Razem z nim zagra młody Varane, a na bokach wychowanek Nacho i mało zwrotny i wolny Albiol. Na bramce oczywiście zabraknie Ikera. Alcoyano jest w bardzo dobrej formie i widać, że bardzo chcą wrócić do Secunda Division. Oglądałem filmik, na którym piłkarze gospodarzy cieszyli się po wylosowaniu Realu. Nikt raczej nie wierzy w awans, ale sama gra z takimi gwiazdami będzie dla nich czymś niesamowitym. Mogą pokusić się o bramkę w tym meczu.
@ BTS - 1.83 [1/10]✅✅

---

@ down
Wiem kurde, ale gdzieś mi w głowie się zapisało, że są braćmi, co oczywiście jest nieprawdą, niemniej chyba miało to małe znaczenie co do słuszności typu.

--
Dobry dzień w Pucharze Króla. Bardzo możliwe, że byłoby wszystko na zielono, gdyby nie ten szybki red dla Rayo i pewnie bronili już tego 1:0. Cóż, niektórych rzeczy nie da się przewidzieć, niestety. Jednak patrząc na mecze Rayo, to ostatnio dość często mają &#39;reda&#39;.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
bracia Rico są bardzo ważnymi ogniwami tego zespołu
Mikel Rico i Fran Rico to nie są bracia!!!

Dziś proponuję uderzyć X w meczu Blancos, którzy zagrają dość miernym składem. Alcoyano wymiata w Segunda B i u siebie postara się o niespodziankę.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Mikel Rico i Fran Rico to nie są bracia!!!

Dziś proponuję uderzyć X w meczu Blancos, którzy zagrają dość miernym składem. Alcoyano wymiata w Segunda B i u siebie postara się o niespodziankę.
To jest awizowany sklad wg. Marki: Adán - Albiol, Carvalho, Varane, Nacho - Modrić, Essien - Callejón, Kaká, Benzema i Morata...
Tak wiec nie wprowadzaj ludzi w blad, co do miernego skladu.
A tak btw. z calym szacunkiem, ale granie tutaj na remis jest dla mnie oddaniem kasy bukowi. Lepiej sprobowac BTS, bo Adan, to nie jest bramkarz nieomylny, zbyt czesto nie grywa. Tak jak Vidal wspomnial obrona nie bedzie monolitem... Gospodarze moze gola wcisna, ale straca i tak sporo wiecej.
 
tubul 20

tubul

Użytkownik
No dokładnie, jeżeli taki skład jest mizerny to jaki w porównaniu do RM ma Alcoyano? Alcoyano owszem wymiata ale Segunda B to poziom... Realu Madryt C!!! więc tak jak napisał kolega powyżej, granie X to bzdura.
pozdr i powodzenia
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Alcoyano - Real

Tak jak zostało już wyżej napisane Realu z Alcoyano nawet nie warto porównywać. Oczywiście królewscy zaliczali już podobne wpadki, jednak na papierze (i tym razem chyba także w praktyce) ich rywale nie mają większych szans. Na boisku zobaczymy dzisiaj kilku zmienników. Nie są to młodzi nieograni gracze, tylko raczej nominalni rezerwowi &quot;żelaznej jedenastki&quot;, którą zwykle gra Mou. Mój typ dotyczy jednego z tych zmienników, który był już prawie na wylocie z Realu. Mowa nie o kim innnym, jak o brazylijczyku, który na nazwisko ma Kaka. Ten piłkarz miał mocno pod górkę w wakacje, jednak został w klubie i teraz dostaje swoje minuty. Na pewno nie dostaje ich tyle, ile jeszcze pare lat temu się spodziewano w Madrycie, ale nie o tym chcę pisać. Ważne jest to, że Kaka dobrze się czuje w meczach z ogórkami. Chodzi tu przede wszystkim o to, że (były) gwiazdor gra ambitnie i chce pokazać, że za wcześnie go skreślono. Czy słusznie czy nie, tego oceniać nie będę. Bardziej interesują mnie fakty, a są one takie, że w takich meczach Kaka lubi strzelać. Dzisiaj powinno być podobnie i złapałem 2 zakłady na tem mecz.

Kaka strzeli @ 2.55 unibet✅
Kaka strzeli 2 lub więcej @ 7.0 unibet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nawiązując jeszcze do spotkania Realu natrafiłem na ciekawy bet w Tobecie. Nie ma co się rozpisywać za bardzo o takich osobach jak Kaka, Benzema, Essien czy Modric. Zawodnicy, którzy mają ambicję pokazać się na tle zdecydowanie niżej notowanego rywala i zapukać do bram pierwszej jedenastki albo przynajmniej umocnić swoją pozycję u JM.
Real to win both halves @ 2.15
Kurs bardzo fajny jak na taki bet, Real powinien wrzucić spokojnie 2-3 bramki trzecioligowcom i na przełomie 90 minut powinni tego dokonać. Może ktoś skorzysta... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Raul, Iraola, San José, Amorebieta, Aurtenetxe, Iturraspe, Toquero, Herrera, Susaeta, Llorente, Ibai.
Skład Bilbao na jutrzejszy pojedynek. Najważniejszą informacją jest fakt, że Llorente pierwszy raz w tym sezonie wyjdzie w podstawowym składzie. Zobaczymy czy drużyna odzyska dawny blask, choć cudów bym się tu nie spodziewał. Baskowie zagrali słabiutki mecz u siebie z Getafe i kolejne spotkania pokazują kryzys jaki panuje w tej drużynie. Są co prawda drobne przebłyski geniuszu w zespole, ale w głównej mierze jest to tylko delikatny zryw. Brakuje tu piłkarza, który będzie liderem (do tej pory był do Llorente). Zastanowię się jeszcze zanim zagram coś w tym meczu i standardowo w takim przypadku poczekam na coś live. (Chodzi mi po głowie BTS). Nie wykluczam jednak grania na zwycięstwo gości, ale trzeba będzie zobaczyć jak Athletic wejdzie w mecz.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jako, że wiemy jaki mamy dziś dzień i raczej do późnego popołudnia będę niedostępny to wypada coś napisać przed meczami, a jest co typować.
Nie chcąc niszczyć złej passy tego działu, zaproponuje tylko te najbezpieczniejsze bety na dzisiaj. Chciałem grać Betis z podpórką, ale coś mnie zniechęciło. Także Athletic wygląda smakowicie, szczególnie że mają wystąpić mocną jedenastką, ale dla mnie to no bet.
Pozwolę się zatrzymać na trzecim spotkaniu dzisiejszego dnia, a mianowicie przy meczu trzecioligowca z zespołem La Liga - Levante. Melilla, bo tak zwie się gospodarz tego spotkania słabo sobie radzi w lidze i Żaby mogą się cieszyć, bo łatwiej być chyba nie mogli. Za to śmieszy mnie kadra, którą powołał Ignacio.
Levante:
Munua, Navas; Volta, Rodas, Nikos, Ballesteros, Pedro Lopez, Chris(Lell chyba); Pallardo, Serrano, Pedro Rios, Juanlu, Michel; Angel, Martins, Ruben.

Brak: Navarro, Barkero, El Zhar, Iborra, Juanfran, Dudka, Gekas i Diop.
Przeanalizujmy. Bramkarz - na 99% będzie nim Navas, który jest rezerwowym golkiperem Żab. Obrona? Brak Navarro i Juanfrana będzie odczuwalny. Na dodatek wątpię w występ Ballesterosa, bo za 3 dni dużo ważniejsze spotkanie. Przejdźmy do pomocy... Brak Barkero, Ibrorra, Diop - hardo. Wątpię też by zagrał Juanlu. A więc Pallardo, Serrano, Rios, Michel - tak to pewnie będzie wyglądać. Atak? Zdziwię się, gdy zagra Martins, a reszta powołanych napastników jest łagodnie mówiąc cienka. Zastanawiam się... Czy Levante jest w stanie grać na 3 frontach? Nie. Wyjazdy Levante też słabe i liczę tu na niespodziankę. Za 3 dni mecz z Sevillą w stolicy Andaluzji i tam muszą pokazać klasę. Kogo interesuje Puchar Króla? Jeśli będzie im zależało to odrobią u siebie, gdzie są naprawdę mocni. Oczywiście to tylko moje dywagacje i gram za symboliczną kwotę.
@Melilla DNB [1/10] - 2.90 bwin✅✅ / THIS IS LEVANTE!

Teraz trochę na poważnie. Tak jak już wspomniałem na wstępie, gdy dopiero wylosowano pary, bardzo zaciekawiło mnie spotkanie Sportingu Gijon z Osasuną Pampeluna. Gospodarze po bardzo słabym początku w Secunda Division wracają na właściwe tory, a to zasługa zmiany trenera. Na chwilę obecną jest nim Sandoval, czyli trener, który rok temu zrobił z Rayo bardzo ciekawy team. Wygrane z Almerią (wczoraj wygrali z Celtą 2:0), Real Madryt Castilla mogą napawać optymizmem. Nie sądzę, by Sandoval od tak postawił full squad na ten mecz, ale kogokolwiek by nie postawił to powinien grać na maxa w tym meczu. Gdy jest nowy trener, to każdy ma czystą kartę i każdy występ trzeba wykorzystać w 100%. Osasuna na wyjazdach to nie jest wymagający rywal, a jestem przekonany, że nie podejdą bardzo poważnie do tego meczu. Co prawda Mendilibar powołał kadrę, która może się podobać, ale wystąpią to pewnie tylko ci, którzy zwykle nie otrzymywali szans od trenera, co zdecydowanie mówił w wywiadach. W lidze jest bardzo źle, zajmują ostatnią pozycję, a w weekend zdecydowanie mecz do wygrania z Valladolid u siebie. To tam powinni zagrać na 101%.
Osasuna Pampeluna:

Fernandez, Riesgo, Arribas, Damia, Echaide, Miguel Flano, Nano, Ruben; Cejudo, Annan, Masoud, Punal, Loe, Torres, Sisi, Timor; Llorente, Onwu.

Brak: Bertran, Armenteros, Lamah, Nino, Lolo, Kike Sola i Oier.
Riesgo na bramce, to postanowione. Obrona będzie pewnie wyglądała tak: Echaide, Flano, Ruben, Nano. Czyli oprócz Flano to wygląda to fatalnie. Jeśli chodzi o pomoc, to wątpliwy jest występ &#39;czołówki&#39;, tzn. Cejudo, Punala i Timora. Bardziej prawdopodobna jest formacja stworzona z Masouda (który wraca po kontuzji), Loe (mało występów w La Liga, głównie ogony), Torres (nic nie grał) i Sisi (mało ostatnio gra w lidze) i Annan (tu akurat właśnie zastanawiam się, bo ktoś musi grać w tym meczu z Punal/Timor/Annan, a on jest najmłodszy i ma pewnie najwięcej sił). Jeśli chodzi o atak, to możliwe, że zagra Llorente, jako że Kike Sola nie jest powołany to on będzie grał w meczu ligowym. Onwu? Szczerze to nie znam kolesia, ale jak zagra, to jeszcze większe szanse na powodzenie typu. Brak skrzydłowych Lamaha i Armenterosa będzie bardzo bolesny. Również obrona bez Bertrana, Oiera i Lolo nie będzie taka sama, choć i ona nawalała...

@ Gijon DNB [7/10] - 1.57 bwin✅✅
@ Gijon [3/10] - 2.25 bwin
✅✅
Aha, póki co 2:0 dla Secunda w bezpośrednich spotkaniach z zespołami La Liga. Almeria - Celta 2:0; Las Palmas - Rayo 1:0. Zapowiada się na kolejną wygraną zespołu z zaplecza PD.

Ponfferradina - Getafe
Tu akurat zbyt wiele nie napiszę. Zespół z trzeciej ligi powinien postawić bardzo ciężkie warunki zespołowi z przedmieść Madrytu. Zespół, który chce awansować do Secunda na pewno łatwo nie odpuści gościom, którzy (nadal się będę tego trzymał) grają piach, a szczególnie na wyjazdach. Gdy muszą grać atak pozycyjny to nie są wartościowym zespołem. Dużo lepiej im idzie, gdy grają z kontry. Ode mnie underowo.

@under 2.5 [3/10] - 1.80 bwin⛔⛔
@under 3.5 [6/10] - 1.30 bwin
⛔⛔ /nice, w życiu bym się tego nie spodziewał, że Getafe strzeli najwięcej bramek z całej kolejki CdR.

Ostatnim spotkaniem, które &#39;ruszam&#39; będzie mecz Deportivo z Mallorcą. Co ciekawe, w weekend rozegrane zostanie takie samo spotkanie, tylko w ramach rozgrywek ligowych, także to spotkanie powinno być potraktowane ulgowo, szczególnie przez Caparrosa, który nie może sobie pozwolić na kontuzje w zespole. Oltra zdecydował, że będzie oszczędzał w tym meczu: Pizzi, Ze Castro, Aguillar, Alex Bergantinos i Riki. Oczywiście bardzo wartościowi piłkarze, ale ważniejszy mecz będzie parę dni później i mecz o 3 punkty, które są potrzebne obu ekipom. Piszę, że to spotkanie może być bardziej odpuszczone przez Caparrosa, a to dlatego, że mają słabą serię w lidze, ale także wyjazdy im nie idą, a jeśli zechcą awansować, to u siebie powinni lekko pokonać drużynę beniaminka. Kadra na oba mecze ekipy z Balearów:
Anderson, Pina, Pereira, NSue, Giovani, Tomer, Aouate, Geromel, Bigas, Víctor, Martí, Alfaro, Arizmendi, Kevin, Fontàs, Ximo, Uche, Abdón, Marc, Pablo Marí, Brandon, Miño.
No i tak... Tu akurat wiemy komu da pograć trener drużyny Majorki. Nie po to leciał z tymi piłkarzami, by teraz mieli nie zagrać w prawie nic nie znaczącym Pucharze Króla. Wiadomo jaka jest sytuacja. Każda kontuzja może spowodować, że ten zespół nie będzie miał kim grać i będzie spadał w tabeli. Tu już się roi od zawodników rezerw... Nie mówię, że zagrają wszyscy, bo jest to niemożliwe, ale większość powinna dostać szanse, a Hemed, Nsue, Pereira, Pina, Aouate, Marti raczej nie zagrają i powinni oczekiwać niedzielnego spotkania.

@Deportivo DNB [6/10] - 1.42 bwin // zwrot
@Deportivo [1/10] - 2.00 bwin ⛔ / a było tak pięknie..


Przepraszam za błędy, widzicie jaka pora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A ja tam się bawić nie zamierzam, jeśli chodzi o mecz Athletic i robię, to co jest najlepszy przy okazji ich spotkań czyli gram bts-a. Ważną kwestią jest tutaj fakt iż są to derby Kraju Basków więc daje nam to dodatkowy smaczek przy okazji tego spotkania. Eibar póki co w lidze wygrało wszystkie 5 spotkań na własnym boisku i strzelili w nich aż 14 goli. Jak więc widać, u siebie są groźni i potrafią gole strzelać.. Jako ciekawostkę jeszcze dodam, że 5 goli w obecnych rozgrywkach Segunda Division B, zdobył Mikkel Arruabarrena, którego wiele osób może kojarzyć z &quot;występów&quot; w barwach Legii Warszawa...
Każdy kto choć trochę się interesuję La Liga, to wie, że obrona Athletic to obraz nędzy i rozpaczy. A jeżeli dodamy, do tego fakt, że wystąpi w niej od 1 minuty, Mikel San Jose, to już w ogóle strach pomyśleć, co z tym będzie. Dla mnie to jest zastanawiające jak ten zawodnik kilka lat temu mógł zostać pozyskany przez Liverpool... Obecnie, to zdecydowanie najgorszy stoper/zawodnik defensywny w talii Bielsy ale trener nic sobie z tego nie robi i stawia na niego regularnie... W ofensywie Los Leones wyglądają całkiem całkiem, a w czwartkowym spotkaniu zagra na szpicy Llorente, dla którego będzie to doskonała okazja by wreszcie dać powód Bielsie, by wrócić do podstawowego składu. Jak dla mnie gole z obu stron, to nie powinien być wielki problem tak więc bts wydaję się tutaj najlepszym rozwiązaniem.
BTS @ 1,62 Tobet⛔0:0
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Osasuna dramatycznie slabo na wyjazdach, z ostanich 10 spotkan na wyjezdzie nie wygrala zadanego, to sklania mnie na typ na Gijon. Martwi mnie tylko kurs 2.0 wciaz i nie mam pojecia dlaczego tak wysoki.
Druga sprawa jest ze Gijon gra w Segunda Division ale a ostatnich 5 meczy u siebie wygrali wszystkie. Mate Bilic w swietnej formie w tej chwili, w ostatnim meczu z Real Madrid B strzelil 2 bramki.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mecze rewanżowe 1/16 Copa del Rey.


Zakłady kwalifikacyjne


Zapraszam do pisania konkretnych analiz. Niektóre kursy wyglądają naprawdę ciekawie. Oczywiście nie bierzemy pod uwagę meczu Athletic z Eibarem, gdyż został przełożony ze względu, że zagrają w środku tygodnia zaległy mecz z Izraelczykami w LE. Nie można grać awansów: Realu, Barcelony, Valencii, Atletico, Getafe - te drużyny osiągnęły znakomite wyniki na wyjazdach i nie było sensu wystawiać kursów na kwalifikacje do następnej rundy Pucharu Króla. Na pierwszy rzut oka awans Rayo za 2.20 aż kusi, tak samo Sociedad u siebie na pewno jest w stanie awansować (3.20). Zobaczymy jakich piłkarzy powołają trenerzy PD. Postaram się podać kadry poście u góry.
Mecze od tego wtorku do czwartku. Powodzenia, oby jak najwięcej udanych typów.

edit. Mały &#39;apdejt&#39; jeśli chodzi o zakłady kwalifikacyjne. Bwin mocno skorygował kursy i dostosował je do innych bukmacherów.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Niestety nie mogę edytować moje poprzedniego posta, w którym podawałem kadry, bo mam nowy internet, inne IP i chyba to mi uniemożliwia edytować tych postów, które pisałem mając stary internet. Dziwne, ale cóż. Jestem zmuszony napisać nową wiadomość.
Spotkania wtorkowe:
Malaga:
Carlos Kameni, Jesús Gámez, Weligton, Martin Demichelis, Ignacio Camacho, Seba Fernandez, Willy Caballero, Manuel Iturra, Duda, Diego Buonanotte, Oguchi Onyewu, Roque Santa Cruz, Juanmi, Recio, Jurado, Fabrice i Álex Portillo.

Brak: Joaquin, Isco, Toulalan, Saviola, Julio Baptista, Monreal, Sergio Sanchez.
Valladolid:
Jaime, Dani, Rukavina, Jesús Rueda, Valiente, Peña, Balenziaga, Álvaro Rubio, Sastre, Baraja, Neira, Víctor Pérez, Rubén Peña, Jorge Pesca, Omar, Lolo, Bueno i Javi Guerra.
Brak: Oscar, Manucho, Ebert.

Osasuna:
Fernandez, Riesgo; Echaide, Lolo, Bertran, Nano, Oier, Ruben; Annan, Armenteros, Lamah, Loe, Roberto Torres, Sisi, Timor; Llorente, Kike Sola, Onwu.
Brak: Miguel Flano, Punal, Cejudo, Arribas, Damia.

Real Madryt:

Adan, Jesus; Varane, Coentrao, Carvalho, Albiol, Nacho; Oezil, Modrić, Callejon, Di Maria, Jese, Denis; Ronaldo, Benzema, Morata
Brak: Marcelo, Iker, Ramos, Xabi, Essien, Khedira, Arbeloa, Higuain, Kaka, Pepe.
Rayo Vallecano:
Jeszcze powołań Paco Jemeza nie znalazłem. Ale za to na Marce jest przewidywany skład. Pewnie wiedzą coś więcej o powołaniach, a więc już podaje.
Reuben Sueliton, Labaka, Gálvez, Nacho, Lass, Adrian Gonzalez, Abu, Franco Vazquez i Nicki Bille Delibasic.
Ci piłkarze są na 100% powołani, a reszta? Jeszcze nie mam danych. Jutro może coś więcej skołuje. Lecz wydawać by się mogło, że pewnie da odpocząć najlepszym - Bramkarz dostał reda w poprzednim spotkaniu CdR; Fuego pewnie nie zagra, bo jest zbyt ważną postacią, tak samo Leo, Amat, Piti. Jose Carlos i Rodri na 100% nie zagrają.
Real Betis:
Casto, Adrian; Nelson, Dorado, Amaya, Nacho, Martinez; S.Sevilla, Campbell, Pereira, Rodriguez, Nono, Benat, Canas, Nosa; Pouzelo, Castro, Molina.
Brak: Oczywiście obrońców - Perquis, Mario, Paulao, Angel (nowość od meczu z Realem), Salva Sevilla niby powołany, ale jego występ pod mocnym znakiem zapytania, wątpię w jego występ. Ciekawe jak Canas i Benat, którzy w meczu z Królewskimi dwoili się i troili. Może Pepe Mel da komuś z nich odpocząć.
Real Sociedad:
Montanier zapowiedział, że wystąpi mocna jedenastka. Prawdopodobnie, by wprowadzić trochę świeżości do zespołu, zrobi 2-3 zmiany. Właśnie na brak świeżości narzekał po meczu z Osasuną. Powiedział, że 2 mecze w 4 dni to za dużo dla jego piłkarzy. Ma też wątpliwości kogo wystawi na bramce. Cieszy go forma zarówno Zubikaraia, jak i Claudio Bravo. Tą decyzję pewnie podejmie przed meczem. Jak się dowiem czegoś więcej, to oczywiście zaktualizuję.
Przewidywalny skład:
Bravo, Estrada, Iñigo Martínez, Mikel Gonzalez, Jose Angel, Ruben Pardo, Zurutuza, Xabi Prieto, Griezmann, Chory Castro i Agirretxe.
Illaramendi chyba zawieszony, z tego co wyczytałem.

NA MECZE ŚRODOWE:

Atletico Madryt:
1. Sergio Asenjo
13. Thibaut Courtois

OBROŃCY
12. Jorge Pulido
15. Domingo Cisma
17. Silvio
18. Daniel &#39;Cata&#39; Diaz
23. Miranda
26. Javi Manquillo

POMOCNICY
5. Tiago
8. Raul Garcia
11. Cristian Rodriguez
21. Emre
28. Saul Niguez
30. Oliver Torres

NAPASTNICY
7. Adrian Lopez
27. Pedro Martin

Brak: Diego Godin, Filipe, Juanfran, Mario Suarez, Koke, Arda Turan, Gabi, Radamel Falcao, Diego Costa.

FC Barcelona:

Pinto, Oier, Fàbregas, Puyol, Villa, Thiago, Pedro, Tello, Adriano, Song, Mascherano, Montoya, Dos Santos, Sergi Roberto, Deulofeu, Planas.

Brak: Valdés, Iniesta, Piqué, Sergio, Xavi, Jordi Alba i Messi.

Getafe CF:
Moya, Codina; Mane, M.Torres, Lopo, Abraham; Lacen, Sarabia, Gavilan, P.Leon, Castro, Lafita, Michel, Borja FF, Fraile, Xavi Torres; Colunga, Paco.
Brak: Alexis.
Levante UD:

Kadra Levante na dzisiejszy mecz:

PORTEROS
1 Munúa
13 Keyor
DEFENSORES
2 Volta
5 Héctor Rodas
12 Juanfran
15 Nikos
19 Pedro López
CENTROCAMPISTAS
6 Pallardó
8 El Zhar
10 Iborra
11 Serrano
16 A.J. Ríos
21 Michel
DELANTEROS
9 Ángel
27 Roger
29 Rubén

Brak:
Navarro, Barkero, Dudka, Ballesteros, Juanlu, Chris, Diop, Martins

Valencia CF:
Guaita, Alves; Barragan, Ruiz, Rami, R.Costa, Gaya; Albelda, Ever Banega, Dani Parejo, Bernat, Piatti, Viera; Jonas, Valdez, Soldado.
Brak: Mathieu, Cissokho, Perreira, Feghouli, Guardado.

Sevilla FC:
Palop, Diego López, Coke, Fazio, Fernando Navarro, Rakitic, Navas, Perotti, Reyes, Hervás, Kondogbia, Luna, Botía, Babá, Medel, Cala, Maduro i Alex Rubio.
Brak: Negredo, Trochowski, Manu.
Espanyol:
Tymczasowy trener powołał wszystkich możliwych piłkarzy. Zabraknie Sergio Garcia, Simao i Galan.

MECZE CZWARTKOWE:
CELTA:
Alvarez, Hugo Mallo, Roberto Lago, Borja Oubina, Tunez, Bermejo, Aspas, Cabral, Varas, Bustos, Bellvis, Joan Tomas, Park, Toni Rodrugiez, De Lucas, Krohn-Dehli, Augusto Fernandez, Natxo Insa.
Brak: Alex Lopez, Mario Barmejo.

SARAGOSSA:
Roberto, Leo Franco, Movilla, Paredes, Álvaro, Goni, Aranda, Edu Oriol, Hélder Postiga, Montañés, Romaric, José Mari, Loovens, Wílchez, Sapunaru, Zuculini, Abraham, Pintér, Víctor i Jorge Ortí.
Brak: Apono.
MALLORCA:
Aouate, Miño, Ximo, Geromel, Nsue, Giovani, Tomer, Víctor, Martí, Nunes, Alfaro, Arizmendi, Fontàs, Javi Márquez, Kevin, Marc Fernández, Cristeto, Brandon.

Brak: Álvaro, Joao, Antonio López, Calatayud, Bigas, Anderson, Pereira i Pina.
nareszcie wraca Javi Marquez!
Granada:
Roberto, Toño; Juanma Ortiz, Íñigo López, Diego Mainz, Borja Gómez, Guilherme Siqueira, Brayan Angulo; Manolo Lucena, Moisés Hurtado, Mikel Rico, Iriney, Gabriel Torje, Dani Benítez, Fabián Orellana; Odion Ighalo, Darwin Machís i Floro Flores.

Brak: Jaime Romero, El Arabi, Nyom i Diakhaté [wszyscy decyzja trenera], Yebda, Brahimi i Fran Rico [kontuzje]
Deportivo:
Aranzubia, Lux, Seoane, Manuel Pablo, Ínsua, Aythami, Tiago Pinto, Evaldo; Álex Bergantiños, Juan Dominguez, André Santos, Jesús Vázquez, Bruno Gama, Pizzi, Camuñas, Valerón; Riki i Bodipo.
Brak: Roderick, Ze Castro, Marchena, Nelson Oliveira.
Trener Oltra podczas konferencji prasowej: – „Priorytetem dla nas jest liga, ale jutro wystawię możliwie najsilniejszy skład, by powalczyć o awans do kolejnej rundy.”

Źródło- www.depor.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom