>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Copa del Rey - 2012/2013

Status
Zamknięty.
palemki 62

palemki

Użytkownik
Jesli chodzi o Real Madryt to tak jak juz napisal kapszti - Real wyjdzie w &#39;mocnym&#39; skladzie. Jednak najwiecej zmian w stosunku do podstawowej jedenastki widze w ataku tutaj pewnie od pierwszej minuty wejda zmiennicy. Musimy pamietac iz Higuain nie zagra juz w 2012r (kontuzja) a wiec mamy jednego napastnika pierwszego skladu oraz Morate z Castilli tak wiec stawiam ze Mou da odpoczac Benzemie. Prawe skrzydlo obejmie najprawdopodobniej Callejon a lewa strona zostanie bez zmian.
Srodek: Mysle ze znow na pozycji wysunietgo pomocnika zobaczymy Kake a za nim Modric/Alonso, Khedira.
Jesli chodzi o obrone stawiam na: (od lewej) Nacho, Ramos/Carvalho, Varane, Arbeloa.
Carvalho pokazal w meczu z Ajaxem jak i Pucharze krola iz mozna na niego postawic.
Niestety dzis zmarla corka Di Stefano moze to pogorszyc nastroje w klubie lecz nie uwazam iz bedzie to mialo wiekszy wplyw na spotkanie. Pilkarze zagraja w czarnych opaskach na ramieniu.
Celta Vigo - Real Madryt @1.40 (Tobet)
@Edit: Po ukazaniu sie informacji o zmarlej corce Di Stefano kursy na tobecie skoczyly do gory na Real Madryt..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Celta Vigo v Real Madryt -&gt;&gt; Real Madryt -1.0 Bet365
Cordoba v Barcelona -&gt;&gt; Barcelona -1.0
AKU @ 2.09
Po raz pierwszy w życiu postawiłem zakład akumulowany. Po analizie tak silnych składów faworytów należy założyć, że wygrają. Jeśli wygrają 2 bramkami będę do przodu, w przypadku tylko przewagi jedną nic nie tracę. Prawdopodobnie będzie jeszcze większa różnica niż 2 gole w co najmniej jednym z tych spotkań, ale ponieważ to AKU nie chciałem bardziej ryzykować. Może też oczywiście zdarzyć się sensacja jak remis lub przegrana bo to w końcu tylko Puchar Króla, dlatego postawiłem tylko 25zł.
No i pierwszy aku nie wszedł. Z moich doświadczeń wynika, że jak coś złego ma się stać z Barceloną lub Realem, to zazwyczaj pada na Real, szczególnie jak nie grają u siebie. Nie oglądałem tego meczu, ale w statystykach widziałem, że do 86 min Celta prowadziła 2:0. Może rzeczywiście ta tragedia jednego z zawodników rozproszyła graczy. Wiadomo każdy jest człowiekiem i jest inna koncentracja.
Ciekawe jaki będzie kurs na Real w czasie rewanżu, bo to, że wygrają u siebie jest pewne.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Las Palmas przywita u siebie drużynę Betisu. Dla gospodarzy będzie to miły akcent, bo będą mogli liznąć piłki na wyższym poziomie. Grają w drugiej lidze i na chwilę obecną zajmują 7. lokatę. Czy włączą się do walki o awans? Zobaczymy. Obecnie drużyna prezentuje wysoką dyspozycję i od października nie przegrali jeszcze spotkania. Kto wie czy nie jest to idealny materiał na pucharowego &quot;czarnego konia&quot;. Betis zachwyca w lidze. Wygrali z Realem, w ostatniej kolejce postraszyli Barcelonę, a do zgarnięcia punktów zabrakło trochę czasu. Trener Pepe Mel w starciu z niżej notowanym rywalem da jednak odpocząć kilku graczom. Najważniejsze pytanie na dzisiejszy mecz - Czy Benat rozpocznie mecz na ławce? W ostatnim czasie jest mocno eksploatowany, a to przecież on robi różnicę na boisku i dzięki niemu Betis wygrywa mecze. Większość kontr wyprowadzana jest właśnie przez tego zawodnika. Jest to tylko pewne założenie i nie wiadomo czy tak faktycznie będzie. Poza nim możliwa jest również rotacja na skrzydłach. W najbliższej kolejce Betis mierzy się z Celtą na wyjeździe i muszą jakoś rozkładać siły. Las Palmas u siebie może być trudnym rywalem. Grunt to wyrobić sobie dobrą pozycję przed rewanżem (czyt. 0 z tyłu). Betis również żyje z kontry i jeśli gospodarze odpowiednio we wszystkim się połapią to z wynikiem może być różnie. Do składu drużyny z Sewilli wraca również trójka środkowych obrońców: Perquis, Mario i Paulao. Być może któregoś z nich zobaczymy jutro na boisku. Myślę, że będzie to jednak mecz do jednej bramki. Fajerwerków bym się nie spodziewał. Kurs mnie trochę zaszokował.
Las Palmas - Betis
Obie drużyny nie strzelą gola 2,30 Tobet ⛔
 
Q 0

qvstra

Użytkownik
Wiadomo jak Levante i Zaragoza podchodza do dzisiejszego meczu? Odpuszczaja sobie CdR, czy probuja cos ugrac? Bo puscilbym sobie singla na zwyciestwo Levante.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
A ja bym znowu poszukał undera 0.5 do HT. Takie rozwiązanie pasuje mi w meczu Levante - Saragossa, w którym to meczu zabraknie najgroźniejszych ofensywnych zawodników tych drużyn - przynajmniej do pierwszej połowy, bo Levante większość trzyma dziś na ławce.
Tak wyjdzie Levante:
Keylor; Iván, Volta, Héctor Rodás, Nikos; Pallardó, Iborra, El Zhar, Ángel, Juanlu y; Roger.
Jeśli chodzi o ofensywę to zabraknie Barkero, Martinsa, Michela. Trochę słabo zestawiona defensywa i tego się boję.

Tak wyjdzie Saragossa:
Leo Franco; Sapunaru, Loovens, Pintér, Paredes; Javi Álamo, Movilla, José Mari, Edu Oriol, Wilchez y; Aranda.

Przede wszystkim brakuje siły ofensywnej - &gt; Victora, Postigi, Apono, Zaculini... Obrona prawie ligowa.

@ 0:0 do HT - 2.75 [2/10] bwin ✅ ✅ // ????


Za to skład Betisu powinien wyglądać tak:

Casto, Ángel, Paulao,Mario, Nacho, Rubén Pérez, Nosa, Agra, Pozuelo, Campbell i Molina.

Dużo młodych -&gt; Pozuelo, Campbell, Ruben, Nosa + obrońcy dopiero po kontuzji. Myślę, że BTS bardzo możliwy. Las Palmas u siebie zaatakuje, bo gdzie jak nie u siebie mają zrobić dobry wynik?! Młodzi Betisu, ale zdolni i mogą napsuć sporo krwi gospodarzom. Zazwyczaj gdy stawiam na przeciw do Ramzesy, to źle na tym wychodzę, więc nic nie stawiam.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wiadomo jak Levante i Zaragoza podchodza do dzisiejszego meczu? Odpuszczaja sobie CdR, czy probuja cos ugrac? Bo puscilbym sobie singla na zwyciestwo Levante.
Levante raczej tylko w lidze gra najmocniejszym składem. W LE i Pucharze Króla często stosuje rotacje. Jak dla mnie kurs jest słaby, a wiadomo, że to jest dwumecz. Do tego obie ekipy grają ze sobą mecz ligowy i będzie to dużo ważniejszy sprawdzian. Nikt tu swoich kart odsłaniać nie będzie. Ja bym odradzał typowania gospodarzy i w ogóle odpuścił ten mecz. Obie drużyny nie grają w najsilniejszym zestawieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Myślę, że dla Malagi nie będzie to łatwy mecz. Trener dał odpocząć swoim kluczowym zawodnikom. Santa Cruz, Joaquin, Demichelis, Francisco Portillo, Isco, Eliseu to gracze, których nie zobaczymy w jutrzejszym spotkaniu. Eibar nie można lekceważyć o czym przekonał się Athletic Bilbao. Wątpię, by podobny los spotkał również Malagę, bo przecież grają dużo lepiej od zespołu Bielsy. Mimo wszystko gospodarze mają w tym meczu asa w rękawie w postaci własnego boiska. Ostatnia kolejka La Liga nie obfitowała w gole i myślę, że podobny scenariusz możemy zobaczyć w pucharowym meczu. Drużyna Pellegriniego na wyjazdach mało traci i mało strzela, a myślę, że jutro w przemeblowanym składzie o pewne zwycięstwo może być trudno. Typuję tu jednak bezbramkowy wynik do przerwy i za drobne na koniec spotkania.
Eibar - Malaga 1:1
0:0 HT 3,10 Tobet ✅
0:0 FT 10,75 Tobet ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Copa del Rey
SD Eibar - CF Malaga Poniżej 2,5 bramek 1,70 bet365 1:1 ✅
Malaga na ten mecz wyjdzie bez paru podstawowych graczy. Myślę, że będą chcieli zagrać na zero z tyłu, albo chociaż jakieś minimalne zwycięstwo. Malaga dużo nie strzela, w ataku nie ma polotu, Eibar będzie uważał, żeby nie stracić bramki. Malagę oglądałem w meczu z Sevillą, cały mecz biegają całym zespołem truchtem, zero jakiś szalonych napadów. Do tego gospodarze nie strzelają dużo bramek, ale też i nie tracą. To będzie typowy nudny mecz.
Malaga ma w następnej kolejce La Liga ważny mecz u siebie z Realem Madryt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Eibar-Malaga
Wypada się tylko zgodzić z typami Ramzesa i Aka Shakala. Malaga na wyjazdach jest bardzo skuteczna w obronie, ale w ofensywie już tak różowo nie jest. Dzisiaj czeka ich wprawdzie mecz z rywalem, dużo niżej od nich notowanym ale to nie znaczy, że będzie łatwo. Eibar, to jedyna ekipa w 1/8 finału, która jest poniżej 2 ligi. Jednak, to nie znaczy, że można ich lekceważyć, o czym przekonał się Athletic Bilbao. Pamiętam szczególnie pierwszy mecz, gdy Eibar grało naprawdę ambitnie ale nie mieli za bardzo kim kończyć swoje sytuacje więc skończyło się bezbramkowo. Ważnym czynnikiem jest również boisko, które wtedy było w koszmarnym stanie, a skoro teraz jest jeszcze gorsza pogoda niż wtedy, 1 listopada to zapewne i murawa nie będzie w najlepszym stanie. Malaga jak już pisali poprzednicy trochę osłabiona, a są to braki głównie z przodu, a z tyłu uważam, że i tak jest kim zastępować więc aż takiej bidy nie ma. Do tego Malaga już w sobotę zagra mecz z Realem w lidze i nie ma co ukrywać, że to ten właśnie mecz jest dla nich priorytetem. Mecz wtorkowy z Eibar jest tylko na przetarcie, a na pewno nie będą na niego rzucać wszystkich sił, tym bardziej, że mają rewanż na swoim stadionie. W mojej ocenie mecz tutaj powinien rozstrzygnąć się jedną bramką, a kurs na takie zdarzenie mamy naprawdę przyjemny więc pobieram ale stawka baaardzo rekreacyjna, bo to jednak puchar, a te rozgrywki lubują się w dziwnych rozstrzygnięciach.
Under 1,5 @ 3,25 Tobet⛔1:1 - ostatni raz jakikolwiek under, żeby nawet linia była 20,5...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 1

birowa123

Użytkownik
&quot;Trener Malagi, Manuel Pellegrini, podał już listę piłkarzy na spotkanie z Eibar.
Pełna lista powołanych: Willy Caballero, Carlos Kameni, Sergio Sánchez, Weligton, Oguchi Onyewu, Nacho Monreal, Jurado, Álex Portillo, Manuel Iturra, Recio, Duda, Diego Buonanotte, Seba Fernández, Juanmi, Fabrice i Javier Saviola.
Chilijski szkoleniowiec przed sobotnim meczem z Realem Madryt dał odpoczynek kilku kluczowym zawodnikom, a tym samym w Maladze pozostaną: Jesus Gamez, Martin Demichelis, Ignacio Camacho, Joaquin, Isco, Eliseu, Roque Santa Cruz, Portillo a także Julio Baptista i kontuzjowany Jeremy Toulalan.
Oczywiście cieszą ponowne powołania dla graczy Atletico Malagueno: Jurado, Alexa Portillo i Fabrice Olingi. W porównaniu z ostatnim pojedynkiem z Sewillą do kadry powraca Oguchi Onyewu. Ponadto ujęci zostali w niej: Willy Caballero, Monreal, Saviola i Weligton, którego w sobotę czeka pauza.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rewanże 1/8 Pucharu Króla:

Nie obyło się bez niespodzianek w pierwszych spotkaniach 1/8 fazy pucharowej Copa del Rey. Porażka Realu Madryt na Balaidos 2:1 i remis Eibar z Malagą sprawiły, że wyżej rozstawieni rywale muszą się jeszcze sporo napocić, by zagrać w 1/4. Kursy na faworytów nie rozpieszczają, ale można skleić coś ciekawego. Mecze rozpoczną się we wtorek (8.01) - a skończą (10.01). Atletico, Sevilla, Barcelona i Valencia niemal pewni awansu do kolejnej fazy. Trzeba tylko dograć mecz rewanżowy.
We wtorek dwa spotkania, Malaga jakby nie dała rady Eibarowi, to byłaby niezła sensacja, gdyż w pierwszym spotkaniu to zespół z Andaluzji rzutem na taśmę strzelił gola wyrównującego i 1:1 oznacza, że goście by awansować muszą strzelić minimum jedną bramkę, więc będą musieli w którymś momencie się mocniej otworzyć. Drugi mecz Osasuna zapewne pojedzie głębokimi rezerwami do Valencii. O ile jeszcze szkoleniowcem będzie Mendilibar, bo jego posada pewnie wisi na włosku, a w ten weekend ciężki mecz w Sewilli. Trzeba zaznaczyć, że już u siebie &#39;Mendi&#39; wystawił skład pół-rezerwowy, to co dopiero na wyjeździe i to z Valencią, gdy nie ma się większych nadziei na awans? Myślę, że grubsze handi w grę.
Środa to trzy mecze, w których nie powinni zabraknąć emocji. Choć trochę przesadziłem co do spotkania Sevilla - Mallorca. Biali wygrali na Balearach aż 5:0, i mogą spokojnie podejść do rewanżu, a Caparros też wystawił u siebie rezerwy, to w stolicy Andaluzji zrobi to ponownie. Napisałem, że będą emocje, bo kurs 1.65 ciekawy i do grania, ale trzeba się bacznie przyjrzeć kadrom na ten pojedynek. Jeśli będziemy świadkami meczu juniorów/rezerw to możemy się trochę napocić. Ten mecz o 19:30, rozgrzewka przed spotkaniami zaplanowanymi o dwie godziny później. Tam Real musi gonić wynik, bowiem Celta na Balaidos postawiła ciężkie warunki i zwyciężyła (2:1). Ja bym jednak poszukał coś lepszego w tym drugim meczu. Saragossa pokonała w Walencji - Levante (0:1). Warto odnotować, że Ignacio nawet u siebie zdecydował się wystawić mocno rezerwowy skład - w stolicy Aragonii powinno być podobnie. Też warte pokreślenia jest to, że Saragossa u siebie gra gorzej niż na wyjazdach, ale w tym przypadku powinni spokojnie ograć rywala. Akurat Jimenez w Walencji zagrał solidnym zestawieniem - prawie najlepszym, bo nie wiemy czy Postiga i Victor by zagrali, gdyby nie byli zawieszeni. Mimo wszystko Jimenez i Ignacio mają inne cele na ten puchar. Ewidentnie widać, że Levante go odpuszcza, a trener co chwilę powtarza &#39;naszym celem jest utrzymanie w lidze&#39;, no i teraz trza się będzie skupić na LE (kto kasą pogardzi - na pewno nie Levante). Manolo i jego team to 6 drużyna sumując wszystkie punkty zdobyte w 2012 roku!! Co on zrobił, jaka metamorfoza! Myślę, że rewanż potraktują jak najbardziej poważnie i ograją Levante - kurs świetny.
W czwartek w Copa del Rey zdecydowanie wolałbym nic nie grać. Getafe - Atletico - pewnie Simeone nie wystawi całkiem rezerwowego składu, ale postawi na parę rotacji - co nie zmienia faktu, że mogą to wygrać. Getafe to dość niezły team, ale trzeba się będzie przyjrzeć składom, którzy zaoferują nam trenerzy obu drużyn. Ciekawe, czy El Cholo postawi na trójkę zawieszonych w lidze Fal-Arda-Miranda. W końcu mini derby - też należałoby wygrać, mimo że dwumecz praktycznie jest już rozstrzygnięty.
Barca też zapewne zagra mieszanką doświadczonych z młodymi. Niewykluczony jakiś bts&#39;ik, ale jakoś nie widzę tu wielkiego pogromu przez Katalończyków, więc grubsze handi - notabene po słabym kursie na pewno nie wchodzi w grę. Trzecie spotkanie Verdiblancos rozegrają z Las Palmas. Kurs to jakieś jaja. Myślę, że przy dobrych wiatrach goście mogą sprawić niemiłą niespodziankę kibicom zielono-białych z Sewilli. Anyway - poczekajmy na powołania/składy, a je rzecz jasna poznamy dzień przed meczem. Muszę przyznać, że Copa del Rey zawsze się bacznie przyglądam, bo to tu ciągnę największe pieniądze od buków. W żadnej innej lidze na świecie nie mam lepszych zysków niż w Pucharze Króla. Zapraszam do pisania. Wszelkie pytania kierować na PW.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Malaga: Carlos Kameni, Jesús Gámez, Martin Demichelis, Jeremy Toulalan, Javier Saviola, Seba Fernandez, Willy Caballero, Nacho Monreal, Manuel Iturra, Duda, Portillo, Diego Buonanotte, Sergio Sánchez, Oguchi Onyewu, Juanmi i Recio.
Nieobecni: Weligton, Ignacio Camacho, Joaquín Sánchez, Eliseu, Isco, Roque Santa Cruz, Julio Baptista.

Na pierwszy rzut oka zauważamy brak liderów - tak samo jak w pierwszym meczu nie będzie Isco, Joaquina, Welingtona, Santa Cruza. Porażka z Deportivo, coraz głośniej mówi się o sprzedaży Isco, wygląda to nieciekawie. Niemniej nadal mają skład, który powinien wyeliminować Eibar. Trzeba zaznaczyć, że to Malaga ma lepszy rezultat z pierwszego spotkania, więc tu wystarczy dobić rywala. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Wydaje mi się, że to nie będzie łatwe spotkanie dla drużyny Pellegriniego. Zespół z Kraju Basków powinien robić to samo co w pierwszym meczu, czyli kontrować rywala. U siebie szczelnie zestawili obronę, na La Rosaleda będzie to cięższe zadanie - proporcje siły dom/wyjazd mogliśmy obejrzeć w ostatnim spotkaniu na Riazor, gdzie drużyna z Andaluzji była cieniem siebie - jak w większości meczów na delegacji. Myślę, że przez pierwszą połowę Eibar się nie ruszy z własnej połowy, a co da druga to już zależy od szczęścia. Myślę, że trza będzie korzystać z underów, póki jeszcze aż tak mocno nie poupadały. Gospodarze znowu wystawią solidny def, ale ofensywa mimo że z nazwiskami to większość bez formy. Saviola został wygryziony ze składu przez Santa Cruza. Seba gra bardzo mało, w zasadzie w tylko meczach o pietruszkę. A nawet w nich zawodzi. Buonanotte już chyba myślami we Włoszech, więc cała nadzieja w Portillo i Duda. Dudy mi trochę szkoda, ze względu, że dostaje bardzo mało szans w tym sezonie, a był liderem, gdy w Maladze nie było szejka. Na pewno może postraszyć gości. No i trzeba mieć na uwadze, że w weekend grają z Barceloną o bardzo ważne punkty. Kurs na Malagę mnie zniechęcił na granie na czysty win gospodarzy. A nuż będzie niespodzianka.
Under 1 gol do HT @2.18 Marathonbet [1.5/10] = zwrot.
1 gol = zwrot

-----
Valencia:
- Porteros: Guaita, Diego Alves.
- Defensas: Barragán, Rami, Ricardo Costa, Víctor Ruiz, Cissokho.
- Centrocampistas: Albelda, Tino Costa, Dani Parejo, Éver Banega, Viera, Piatti, Guardado, Bernat.
- Delanteros: Jonas, Valdez, Soldado.

Nieobecni: Feghouli, Pereira, Mathieu, Gago, Canales.

Osasuna:
Andrés Fernández, Imanol Elías, Marc Bertrán, Nano, Miguel Flaño, Lolo, Arribas, Echaide, Rubén, Puñal, Oier, Cejudo, Timor, Lamah, Armenteros, Kike Sola, Onwu i Llorente.

Nieobecni: Riesgo, Damia, Sisi, Roberto Torres, Loe, Masoud, Annan.

Mój misterny plan spalił na panewce, gdy się dziś dowiedziałem, że jednak Mendilibar do Walencji bierze najmocniejszy możliwy skład. Zapowiedział również, że będzie się starał powalczyć z Valencią, więc chyba nici z rezerwowego składu. To ma jakiś sens. Zrobić dobre wrażenie, wywieźć jakiś korzystny wynik z Mestalla (niestety w awans nie wierzę), by kibice zapełnili stadion i wspierali piłkarzy podczas meczu na El Sadar z Real Madryt. Nie znam też kadry Nietoperzy, ale to nie zmienia faktu, że handicapy odpadają, zważywszy że Valverde może trochę odpuścić - w weekend mecz z Sevillą. Pewnie podam jakiś typ przed meczem, gdy poznam meczowe &#39;11&#39;. Nawarskie gazety po meczu z Sevillą napisały, że oleją ten mecz i Luis powoła tylko tych co nie grali (ława), bądź nie byli powołani z Sevillistas. Trener zaskoczył, nie tylko mnie. Może to dlatego, że TVP będzie transmitowało ten mecz i chce się Nam pokazać!

Guaita; Barragán, Rami, V. Ruiz, Cissokho; Albelda, T. Costa; Viera, Jonas, Bernat; Valdez

Andrés Fernández; Echaide, Rubén, Arribas, Nano; Lolo, Timor; Cejudo, Oier, Lamah y Llorente
Typ: 0:0 HT
Kurs: 3.05 STS ;) za bonus [1/10] ⛔ Nie dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie Nietoperzy z pewnością odpuszczam. Mają wynik, ale z drugiej strony Osasuna jedzie w dość mocnym składzie. Może tu się zdarzyć wszystko, a granie gospodarzy po takim kursie nie wchodzi w grę z tego względu, że kilku kluczowych graczy może zostać oszczędzonych.
Skupiłbym się tu na meczu Malagi. Pellegrini dał wolne tym zawodnikom: Welligton, Camacho, Joaquin, Eliseu, Isco i Santacruz. Cała ta grupa grała w podstawowym składzie na mecz z Deportivo. Trener chyba wie dobrze co robi, ale ja Basków bym nie ignorował. Wymieniana praktycznie całej linii pomocy zaowocuje tym, że ilość stwarzanych sytuacji spadnie. Z drugiej jednak strony mają solidną obronę i głupiej bramki, bramek stracić nie powinni. Sama Malaga znokautować rywala również nie znokautuje więc ja tu wybieram under po smacznym kursie.
Malaga - Eibar
Poniżej 3,5 gola 1,45 Bet365 ⛔
Poniżej 2,5 gola 2,10 Bet365 ⛔
0:0 HT 3,25 Bet365 ⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sevilla - Mallorca

Sevilla: Diego López, Palop, Coke, Cala, Spahic, Fernando Navarro, Botía, Manu del Moral, Hervás, Maduro, Kondogbia, Stevanovic, Rakitic, Babá, Perotti, Gonzalo, Cotán i Alberto Moreno.
Nieobecni: Cicinho, Fazio, Medel, Reyes, Negredo, Navas (z grubsza) - bo mało czasu.

Mallorca: Calatayud, Anderson, Pereira, Tomer, Geromel, Bigas, V. Casadesús, Martí, Alfaro, Kevin, Fontàs, Miño, Ximo, Nico, Álvaro, Tia Sastre, Marc Fernández, Brandon.

Nieobecni:
Joao Victor, Antonio López, Uche, Pina, Nsue, Giovani, J.Márquez, Aouate, Nunes i Arizmendi.
To będzie pierwszy mecz środowego dnia z Pucharem Hiszpanii. O 19:30 na Estadio Puzjuan Sevilla podejmie Mallorkę. Cóż, wynik dwumeczu znany. Awans Sevilli niezagrożony, zwycięstwo 0:5 na Majorce to świetny wynik i nie trzeba się spinać na rewanż. Widać już po powołaniach, że Caparros idzie na ten mecz na luzie, odstawiając od składu Nsue, Pina, GIO, Marqueza, Aouate, Nunesa i Arizmendiego. Wątpię też w występ Tomera Hemeda, Pereiry, Geromela, czy Victora Casadesusa. Jednakże Pereira dopiero wraca po kontuzji i może będzie potrzebował ogrania, Victor nie zagrał w ligowym, więc kto wie. Ale nie sądzę, bowiem Caparros już miał niemały ból głowy przez dobrą połowę meczów - przez absencje było ciężko ustalić skład i w takim &#39;towarzyskim&#39; spotkaniu nie ma co męczyć najlepszych, tym bardziej że następne spotkanie z Valladolid na wyjeździe będzie bardzo ciężkie, ale też możliwe do zapunktowania - może nawet okazać się o tzw. &#39;6 punktów&#39;. Calatayud nie bronił nic w tym sezonie - wcześniejsze mecze w CdR bronił podstawowy bramkarz - Aouate. Obrona będzie stała na żenującym poziomie - coś w ten deseń -&gt; Bigas, Anderson, Fontas, Kevin. Pomoc bez Marqueza, Piny też słaba. Marti lata świetności ma już za sobą, a w ataku Alvaro/Marc Fernandez, a poza nimi to mamy jeszcze piłkarzy rezerw, czy juniorów.
Sevilla, choć nie znam jeszcze kadry, to pewnie będzie podobnie. W weekend mecz z Valencią, także nie ma co się łudzić, by tu zobaczyć kogoś z pierwszej jedenastki. Jednak jak patrzę na ludzi którzy mogliby zagrać w tym meczu, to i tak uważam, ze powinni ograć gości. Look -&gt; Bramka - zdecydowanie dla Palopa (stary, ale jary), obrona mogłaby się składać z Coke (zawieszony) - Luna - Botia - Cala [nie wiem czy nie pomyliłem Luna z Cala]. Czyli prawdę powiedziawszy nie aż tak tragicznie. Pomoc? Może skorzysta z usług Maduro, który wraca po kontuzji (a ostatnio na DP dobre zawody rozegrał Kondogbia), ten nowy Stevanovic na prawym skrzydle za Navasa. Dalej Manu del Moral na lewej, środek Rabello i Hervas (młodzi nawet nieźli na takie mecze - zwykle jednak w meczach tylko ogony). Atak - hmm... Na 100% nie będzie Negredo. To byłby idiotyzm Michela, więc pewnie Papa Diawara (nie jest to zbyt dobry napastnik), albo może Reyes, który nieźle zagrał z Osasuną? Może.
Reasumując według mnie Mallorca raczej nie ma czego tu szukać. Trochę lepszy skład po stronie gospodarzy + własny stadion. A poza tym Michelowi przydało by się zwycięstwo, bo jego posada jest mocno zagrożona. Caparros mimo słabej serii, teraz nadeszły lepsze, optymistyczne i umacnia swoją pozycję w zespole. Porażka w tym meczu kompletnie nic nie zmieni - nawet gdy byłaby realistyczna szansa na awans. Puchar ich nie interesuje, trzeba patrzeć na ligę. Dla mnie granie na zwycięstwo Sevilli to nie przesada.
Sevilla wygra @1.57 [3/10] bet365 ⛔ wstyd ;x 1-2

---------
Real Madryt - Celta Vigo

Real Madryt: Casillas, Adán, Jesús, Varane, Ramos, Carvalho, Arbeloa, Albiol i Nacho Khedira, Kaká, Özil, Alonso, Essien, Modrić, Callejón, Di María, Ronaldo, Benzema i Higuaín.
Nieobecni: Morata, Pepe, Coentrão i Marcelo

Celta Vigo: SERGIO ÁLVAREZ, HUGO MALLO, ROBERTO LAGO, BORJA OUBIÑA, ANDRÉS TÚÑEZ, JONATHAN VILA, ÁLEX LÓPEZ, MARIO BERMEJO, IAGO ASPAS, GUSTAVO CABRAL, JAVI VARAS, VADIM DEMIDOV, CARLOS BELLVÍS, J.Y.PARK, TONI RODRÍGUEZ, QUIQUE DE LUCAS, KROHN-DEHLI, AUGUSTO, NATXO INSA, SANTI MINA

Nieobecni :
Samuel , Joan Tomás, Dani Abalo i Busto.

Jestem pod wrażeniem Celty. Mimo kłopotów w lidze, nie przejmują się tym i rozgrywają dwumecz w optymalnym składem przeciw Królewskim. Nie przestraszyli się, zatriumfowali i będą się bronić w rewanżu. Herrera powołał kadrę na mecz z Realem Madryt i Espanyol (liga).
W rewanżu powinien chyba bronić Adan, bo w lidze mimo wszystko, że to on zaczynał mecz, to nie rozegrał w nim nawet 10 minut. Zawieszenie na następny mecz ligowy = Iker tam będzie bronił. Oczekiwałbym gola CR. Wiadomo - nie zagra w lidze, więc da z siebie wszystko w tym meczu, będzie aktywny, nie będzie się oszczędzał i pewnie coś ukłuje. Można rzec, że wraca obrona, ale brak Pepe i lewego obrońcy nadal może być odczuwalny. Celta groźna z kontry, na wyjazdach z top3 zaprezentowali się korzystnie, na Balaidos lepsi byli Galicjanie. Rewanż zapowiada się nieźle. Obecnie nic nie polecam, poza obejrzeniem tego widowiska. Myślę nad BTS (może się zdecyduję jak zobaczę składy).
---
Real Saragossa - Levante UD
Real Saragossa: Roberto, Leo Franco, Movilla, Paredes, Álvaro, Aranda, Edu Oriol, Hélder Postiga, Apoño, Montañés, José Mari, Wílchez, Sapunaru, Zuculini, Abraham, Pintér, Javi Álamo.
Nieobecni: Romaric, Obranovic, Victor (?).
Levante U D: Munua, Navas, Volta, Rodas, Ballesteros, Nikos, Pedro Lopez, Llel, Ivan; Pallardo, Dudka, Pedro Rios, Juanlu, Michel; Angel, Martins, Roger, Ruben. Nieobecni: Navarro, Barkero, Iborra, El Zhar, Serrano, Diop, Juanfran.

Tak jak już napisałem, tu widzę tylko i wyłącznie Saragossę. Ibrora, Barkero, Diop, El Zhar to bardzo ważni piłkarze linii pomocy. Obrona też osłabiona.
Saragossa full skład - nie wiem co z Victorem. Nie został umieszczony na liście z powołaniami, a na liście jest 17 piłkarzy - jedno miejsce wolne. Sam piłkarz mówił, że dadzą z siebie wszystko w meczu z Levante - tak jakby miał w nim wystąpić. Może jakaś pomyłka, zobaczymy. Mimo wszystko wiele przemawia za Saragossą. W pierwszym meczu wygrali Aragończycy, na Ciudad de Valencia pokonali Żaby 0:1. Myślę, że czas na wygraną na La Romareda. W lidze pokazali się z dobrej strony - miazga w pierwszej połowie - &#39;miazga&#39; to za dużo powiedziane, ale mieli kilka dogodnych sytuacji, i nadeszła głupia kontra Betisu. Obrona może nie spisuje się na najwyższym poziomie - za co po meczu zrugał Jimenez. Sam trener mówi, że to ważny dla nich mecz, nie odpuszczą. Przeciwnie goście, sam skład na to wskazuje. Może zagra nasz Darek, który był długo kontuzjowany, co by jeszcze wzmocniło szansę na wygraną mojego beta. Jestem mocno zainteresowany zwycięstwem gospodarzy. Na chwilę obecną stawka taka sobie. Osobiście radzę sprawdzić jakim składem wyjdą goście. Wtenczas można pograć trochę mocniej.

Saragossa wygra @2.20 [2/10] Marathonbet ✅ ✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Poniżej 3,5 gola 1,45 Bet365
Poniżej 2,5 gola 2,10 Bet365
Może 4:1 to dość wysoki wynik, ale raczej nie odwzorowuje przebiegu spotkania. Malaga co prawa cisnęła większość meczu, ale bramki dla nich dopiero posypały się prawie, że w ostatnich 15 minutach meczu. A co najlepsze, Eibar w 70 którejś minucie leciał już z kontrą na 0:2 (2 atakujących vs 1 obrońca i bramkarz), po czym o dziwo nie strzelili bramki. Dosłownie minuta po tej akcji Malaga zaatakowała tak, że strzelili bramkę. Po chwili drugą i już cała gra gości się posypała. A już miałem nadzieje, że dojdzie do sensacji.
- - - - -
Bramka, a raczej bomba Costy z Valencii miód! ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Któż by się spodziewał, że Real zanotuje aż tak słaby rezultat w wyjazdowej batalii z Vigo... dziś Mourinho powołuje najmocniejszą kadrę na spotkanie Copa del Rey, gdzie w rewanżu zmierzą się z Celtą.

Co można przewidywać? Win Realu po 1.14 wygląda żałośnie, over 2.5 po 1.28 również tragedia.. Przekopałem ofertę i natrafiłem na overy bramkowe 1.5 w danych połowach. Druga część spotkania bardziej mnie interesuje, bo z reguły Królewscy mają piekielny finisz, robi się bardziej otwarta gra plus sił coraz mniej i obrona na tym cierpi. Marca przewiduje skład Realu z CR7 na czele także totalnie bez odpuszczania. W mojej ocenie w pierwszej połowie Królewscy mogą się nieco męczyć z defensywą Vigo, ale w drugiej odsłonie powinien się rozwiązać worek z bramkami także over 1.5 w drugiej połowie po kursie 1.53 ✅ wygląda conajmniej przyzwoicie. Kurs z williamhill ;)
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Real Madryt - Celta Vigo
Cristiano Ronaldo strzeli bramkę @ 1.40 Bwin ✅

Kurs dupy nie urywa ale szczerze mówiąc spodziewałem się nawet niższego, tak ~1.35 maksymalnie. Portugalczyk w następnej ligowej kolejce odpoczywa więc wszystkie siły może rzucić na to ważne spotkanie z Celtą(nieźle to brzmi:razz ???? . Taki stan rzeczy daje mi też pewność, że spędzi na boisku 90 minut. Real chce grać dalej, a ma stratę z pierwszego meczu więc można spodziewać się ofensywy od pierwszej minuty. Celta w lidze na wyjazdach 1-0-8 czyli jednym słowem katastrofa. Na Santiago Bernabeu już byli i wyjechali z 2-0 w plecy. Media przewidują powrót na boisko Higuaina. Wtedy ciężar zdobywania bramek całkowicie spadnie na barki Crisa bo wiadomo jak skuteczny potrafi być Argentyńczyk. Moim zdaniem jest to o wiele lepsza opcja niż handicapy czy overy po żałosnych kursach. Jeśli Real ma zrobić swoje to bez udziału CR7 się nie obejdzie. Wolne i karne wszystko jego. To duży plus.

Kto odważny to moim zdaniem śmiało może próbować over 1.5 Crisa @ 2.75 Bwin. Ale chyba nie polecam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pojedynek Sevilla - Mallorca został już rozstrzygnięty w pierwszym spotkaniu. Trzeba poczekać na oficjalne składy i zobaczyć jak drużyny się nastawią na ten mecz rozgrywany praktycznie o pietruszkę. Trener gości przyznał, że puchar nie jest w tej chwili najważniejszy. O tym, że odpuścili walkę można było zobaczyć po składzie wystawionym w pierwszym spotkaniu. Trener Michel natomiast musi zrobić teraz pozytywne wrażenie. Jego posada wisi na włosku i pewnie gdyby nie ostatnie zwycięstwo to dziś mecz prowadziłby jego asystent. Kibice przychodząc na Pizjuan chcą oglądać piękną grę i zwycięstwa. Powinni wygrać, ale typowanie tego spotkania nie ma raczej sensu. Może poczekać na bardziej konkretny kurs na live?
Real może być podbudowany ostatnim zwycięstwem. Drużyna przeżywała trudne momenty, a mimo wszystko udało się ugrać 3 punkty. Teraz w Pucharze muszą nadrobić stratę i wyeliminować Celtę. W poprzednim spotkaniu beniaminkowi zdecydowanie pomogło własne boisko. To oni robili akcje, a Królewscy byli praktycznie bezradni. Defensywa drużyny z Madrytu powinna wyglądać tym razem trochę lepiej. U boku Varana zobaczymy Sergio Ramosa i powinien on dodać dużo spokoju. Lekko spróbuję, że Benzema strzeli bramkę. Oczywiście zwrot w przypadku gdyby to jednak Argentyńczyk zaczął mecz w podstawowej jedenastce. Uważajcie tylko gdzie gracie, bo np w Bet365 kurs na gola wynosi zaledwie 1,44 więc śmiech na sali ogólnie.
Benzema strzeli 1,87 Betsson ⛔
Mecz Saragossy odpuszczam.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś nie było do końca tak, jakbym chciał. Kadry na jutrzejsze granie.

Getafe:

Miguel Angel Moya, Jordi Cobina, Alexis, Miguel Torres, Rafa, David Abraham, Juan Valera, Pablo Sarabia, Jaime Gavilan, Diego Castro, Angel Lafita, Michel, Juan Rodriguez, Borja, Hugo Fraile, Xavi Torres, Alvaro Vazquez, Adrian Colunga, Paco Alcacer

Nieobecni: Pedro Leon, Lopo, Mane, Barrada, Lacen.

Atletico: Sergio Asenjo, Thibaut Courtois, Jorge Pulido, Domingo Cisma, Daniel &#39;Cata&#39; Diaz, Juanfran, Miranda, Javi Manquillo, Mario Suarez, Raul Garcia, Arda Turan, Cristian Rodriguez, Gabi, Emre, Saul Niguez, Adrian Lopez, Radamel Falcao, Diego Costa.
Nieobecni: Godin, Filipe, Koke, Tiago.

-------
Barcelona: Valdés, Pinto, Dani Alves, Fàbregas, Puyol, Villa, Alexis, Messi, Thiago, Dos Santos, Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Jordi Alba, Montoya, Adriano, Tello, S. Roberto.

Nieobecni:
Iniesta, Xavi, Pique, Pedro.
------
Real Betis: Casto, Adrián, Ángel, Chica, Nacho, Paulao, Perquis, Amaya, Rubén Pérez, Beñat, Nono, Vilarchao, Agra, Campbell, Rubén Castro, Vadillo, Pozuelo i Molina.
Nieobecni: Nosa, Mario, Dorado, Nelson, Salva Sevilla, Canas, Juan Carlos.

----

Tak jak napisałem, nie polecam nic do gry w czwartek. Jeśli już to tylko live. Można się zastanowić nad Atletico, ale tylko po przejrzeniu jedenastki meczowej. Getafe dało pokaz swojej nieporadności już w meczu z Rayo.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kusi dzisiaj ten Betis, ale jak na singla to za mało. Las Palmas dopiero 8 pozycja w Segunda Division 2012/2013. Przegrali ostatnie ligowe spotkanie na wyjeździe z Numancia aż 3:0. Betis zapowiada ostrą walkę w tym spotkaniu, dochodzi atut własnego boiska i może być trudny do pokonania. Choć jak statystyki pokazują wcale tak nie jest.. Bilans 4-0-5 w meczach na własnym boisku nie powala na kolana. W Primera Division 2012/2013 natomiast wysoka 5 pozycja Betisu, który ostatnio lepsze spotkania przeplata gorszymi. Była porażka z Barcelona, potem wygrana z Celta Vigo, znowu porażka z Mallorca u siebie, co było małą niespodzianką, a w ostatniej kolejce mieliśmy ponownie zwycięstwo Betisu nad Zaragoza, gdzie jak dobrze pamiętam kurs na nich był ponad 3.00.. Teraz mają jeszcze słabszego rywala, tylko czy wystarczy im determinacji, aby wygrać? Za 1.49 chyba warto się pokusić, zobaczymy jak będzie po meczu.. składy nadal są nieznane, ale wieczorem kurs spadnie, więc lepiej pograć już teraz.
Betis Sevilla - Union Deportiva Las Palmas 1:0
Typ: 1
Kurs: 1.49



Co do meczu Atletico Madryt, proponuje odpuścić spotkanie. Rojiblancos pewnie pokonało w pierwszym meczu Getafe 3:0 i tylko katastrofa mogłaby pozbawić podopiecznych Diego Simeone awansu do ćwierćfinału. Tym bardziej że w szeregach Los Azulones zabraknie kilku kluczowych graczy, bez których na sile traci głównie ofensywa. Tak więc jeżeli już ktoś na siłę chciałby postawić coś, to tylko i wyłącznie under 2,5 gola ✅. W każdym razie nie polecam nastawiania się na szybki, pełen pięknych akcji pojedynek, gdyż sytuacja tego zupełnie nie wymaga. Gracze Atletico będą zapewne chcieli oszczędzać swoje siły przed zbliżającą się kolejką La Liga. Getafe ma także problem ze składem.. kontuzjowani są Pedro Leon, Alberto Lopo i Mane, a na Puchar Narodów Afryki wyjechali Abdelaziz Barrada i Mehdi Lacen. Przynajmniej czterech z nich mogłoby wyjść jutro w pierwszym składzie. NO-BET.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom