>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa del Rey - 2012/2013

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Sevilla-Atletico BTS 1.66 Bet365 Sory ze pisze tak z jednej linijki ale pisze z telefonu.No i doczekaliśmy sie po kolejnej wtopie Barcy i triumfie mojego kochanego Realu ???? czas na drugi półfinał
Sevilla-Atletico.Koledzy wyżej widzę ze stawiacie w roli faworyta Seville ale za przeproszeniem co to jest za argumentacja ze oni muszą?Czyli co Atletico odpuści bo oni nie muszą?:p Po tym meczu zostanie jeden finał z Realem nie sadze żeby tu któraś ze stron miała przewagę ambicji. Zacznę może od Atletico kolega Adamo80 wspomina ostatnio porażkę z Rubinem Kazań i teraz sie zatrzymuje przy tym ta porażka nie ma żadnego odzwierciedlenia formy Atletico! Dla mnie to wyglądało jakby oni chcieli odpasc bo po kij walczyć z ogorkami w kwietniu maju skoro LM na wyciągnięcie ręki...i ta akcja z Asenjo dla mnie ten mecz to sabotaż. Popatrzmy dalej pewne zwycięstwo i zdominowanie Valladolid na ich terenie i zwycięstwo z Espanyolem jakich wiele juz było w tym sezonie 1:0.Nie ma mowy o obniżce formy! Sevilla zaczęła lepiej grać za Emeriego ale jak dla mnie Atletico wcale sie nie bedzie bronilo bo MUSI strzelić gola i jak dla mnie Sevilla żadnej przewagi nie ma no może tylko boisko.Atletico ma potencjał i nie wyobrażam sobie żeby dziś nie strzelili gola Sevilla dołoży jednego skończy sie 1:1 i w finale derby Madrytu;)BTS 1.66 Bet365
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jeszcze chciałem dodać od siebie jedno panowie nie wrzucajcie tu argumentacji typu muszą nie muszą bo czegoś takiego nie ma o tylko macicie innym głowy. To samo było przed meczem Barca-Real kibic PL pisze ze drużyna z Barcelony jest o klasę lepsza chłopie sam sie przyznales ze nie oglądałes żadnego meczu Barcy w ostatnim czasie takie wprowadzanie ludzi w błąd sie zle kończy bo potem pieniądze lecą;) I przedstawiajcie tutaj konkrety bo Adamo80 ja wiem ze to początek Twojej przygody z bukmacherem(ja tez krótko gram ale piłkę znam od wieluuu lat) ale taka analiza ze Atletico zagrało słaby mecz z Rubinem- wyciagasz mecz z cyrku który był juz czas temu a Sevilla która naprawdę miała okazje ogrzać Barce która jest słaba nie bójmy sie tego słowa to Sevilla w drugiej połowie moim zdaniem straciła 2 frajerskie gole a powinna chociaż remis ugrać gdyby zagrali naprawdę bardzo dobre zawody to by tego męczy nie przegrali.
 
A 85

aksior

Użytkownik
ja mam zgoła odmienne zdanie- Atletico to wygra i w meczu będzie over 2,5 a nawet powinno pokryć over 3,5. Doświadczenie mówi mi że przy takich wynikach 2:1 drużyny SA nastawione ofensywnie. Puchary to często dobry kasek na overy- zazwyczaj pada tam dużo goli. Atletico słabsze? ostatnie trzy mecze wygrane w tym z dzisiejszym rywalem... oglądałem ten mecz i muszę powiedzieć, że to Atletico przeważało w tym spotkaniu. Na chwilę w drugiej połowie goście przejęli inicjatywę, zwłaszcza podbudowali sie po karnym, ale później Atletico znowu wzięło grę w swoje&quot;nogi&quot;. mieli mase sytuacji z lewej jak i z prawej strony wrzucali piłki idealne na zamknięcie- zabrakło tylko wykończenia. Myślę że dziś to przełamią i obejrzymy grad bramek ???? Sewilla musi cisnąć bo to ona ma gola mniej, a Atletico nie będzie stało z rękoma w kieszeni i czekało aż coś Sevilla ustrzeli...Mało tego jestem przekonany że Diego Costa coś wpakuje do bramki.Dziś w Sevilli słoneczny dzień i 14 stopnii. wieczorem ma być większa wilgotność i 4 stopnie- wiec uważam ze warunki idealne do gry. Za gradem goli przemawiają ostatnie mecze Sevilli. Co prawda Atletico gra czasami minimalistycznie - strzeli coś i pilnuje swojego. Ale taj jak wczoraj over 3,5 widziałem w Barcelonie, tak dzisiaj widzę co najmniej over 2,5 w sevilli.
????
weszło gładko i Costa ustrzelił gola i over 2,5 siadł do połowy. szkoda że nie zagrałem trzeciego kuponu na over 3,5 bo wielce prawdopodobny. Widzę że mecz ten małym zainteresowaniem sie cieszył- pewnie wczoraj sporo poległo na barce i odpuściła sobie ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja zdecyduję się na overa. 2:1 w pierwszym meczu to idealny wynik pod kolejny over. Każdy gol zmienia tu wszystko i ktoś w pewnym momencie będzie musiał zaryzykować.
Osłabienia również dotknęły linie defensywne obu ekip. W Sevilli nie zagra Navarro (lewy obrońca) i Spahić (środkowy). Szczególnie ten drugi często trzymał defensywę w szyku i moim zdaniem jest to spore osłabienie. Botia/Fazio to dwójka, która potrafi się zastąpić nawzajem, a Bośniak to jednak trochę inny kaliber. Teraz negociuje z Anży i pewnie zostanie wypożyczony, ale teraz nie o tym.
W Atletico zabraknie Godina czyli podstawowego środkowego obrońcy. Negredo ostatnio odpoczywał więc dziś będzie nękał obronę z Madrytu, która jednak na wyjazdach popełnia więcej błędów niż u siebie.
W sumie o gola obu drużyn jestem spokojny. Wynik z pierwszego meczu nakręci tempo spotkania, braki w obronie, a do tego rosnąca forma obu zespołów da nam dobre spotkanie. Sevilla pod wodzą Emerego w końcu wraca na właściwą ścieżkę, a przecież Puchar Króla to dla nich alternatywna (jak nie jedyna) droga do pucharów. Atletico po lekkim kryzysie również się trzyma już na obu nogach.
Sevilla - Atletico
Powyżej 2,5 gola 1,85 Bet365 ✅ 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom