>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Celtic Glasgow - Legia Warszawa 06.08.2014 (rewanż)

Status
Zamknięty.
firel 142

firel

Użytkownik
Widzicie to, Stanowski napisał na blogu że Boruc mogl interweniować, dawno sie tak nie śmiałem. 5 minut czytałem ten tekst czy to aby nie jest jakiś trolling
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Swoja droga delegat to niezła świnia... co miał za interes w tym aby lecieć do Celticku i kablować że zagrał taki koleś jak Celtick o tym nie miał zielonego pojęcia.
=To jego praca,za to mu płacą(niemałe pieniądze) wiec nie ma zmiłuj-wykonał swoja prace..

Pamiętam z niższych lig że jak ktoś grał na &quot;lewo&quot; to do puki drużyna przeciwna nie zgłosiła sprawdzania to sędzia czy ewentualny obserwator miał to szczerze w nosie ....
widzisz-są fuszerki w Polsce,ktore przechodzą,jednak niestety na zachodzie Europy nie ma o tym mowy-Sory za inny przykład-idziesz w POlsce do lekarza i dajesz łapówkę,dla wszystkich wydaje się być ok(oczywiście wielkie oburzenie jest,ze tak nie wolno etc..,ale spróbuj to zrobić za zach. granica POlski-powodzenia!!Dla mnie JEDYNA odpowiedzialna osoba to za to wszystko to jakiś prezes zarabiający miesięcznie więcej niż większość z nas przez kilka lat ale co tam...
@fanatyk1916 jesteś wiec idealnym przykładem POlaka nieroba,który odpierdzielając fuszerkę myśli ze &quot;wsjo je okej&quot;
Pzdr
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Sportem rządzi kasa, ona przysłania wszystkim oczy. W piłce nożnej w ostatnich czasach zrobiono milowy krok do przodu w tej kwestii. Kluby dostają tyle pieniędzy za Ligę Mistrzów że byłoby głupstwem nie skorzystać z takiej okazji. Celtic to podłapał i siedzi cicho. Fair playe, respecty, dupekty, inne dzikie węże - gów.o warte. Szerzą różne akcje a na końcu wygrywa &quot;zielony stolik&quot;. A wszystko przez to że w tle są ogromne pieniądze. Gdyby tak Celtic oddał miejsce Legii, kto by im za to zapłacił, no bo chyba nie UEFA... Kto by zrekompensował im tą stratę finansową wynikającą z możliwości gry w kolejnej fazie a co za tym idzie również za sprzedaż praw telewizjom, sprzedaż biletów na mecz ?
UEFA to pieprzy bo mają regulamin i nim się kierują. Na szczeblach podokręgów Wydział Gier i Dyscypliny takie przypadki egzekwuje jako walkower a na najwyższym z możliwych ktoś komuś &quot;pomoże&quot; ? Wszystko rozchodzi się jak zawsze o kasę. Gdyby nie było jej w tle to nikt nie miałby nic przeciwko zastosować jakąś inną karę. Tylko kto drugiej stronie zrekompensuje te wszystkie straty ?
Czekam na ruchy w pionie organizacyjnym Legii. Takie zajście musi pociągnąć za sobą konsekwencje i muszą odejść osoby które były za to odpowiedzialne. Nie zgodzę się z tym że zostawiamy wszystko jak jest. Pokażcie mi firmę, korporację w której osoba która nie dopełniła swoich obowiązków dalej pracuje jakby nigdy nic. To samo musi zostać zastosowane w Legii tym bardziej że jest to najprężniej rozwijająca się marka piłkarska w Polsce czyli coś na wzór jednej, wielkiej firmy w której wszystko musi chodzić jak w zegarku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Pokażcie mi firmę, korporację w której osoba która nie dopełniła swoich obowiązków dalej pracuje jakby nigdy nic. [...]
Nawet &quot;coś&quot; większego niż firma lub korporacja.
Wzór idealny. Tylko naśladować.
Od premiera poprzez jego rządowych towarzyszy.
Ryba psuje się jak zwykle, od głowy.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Trzeba miec nadziej ze celtic zachowa sie po naszej mysli i zrzeknie sie na rzecz legii awansu. I wtedy znow swiat bedzie sie nimi zachwycal jak to mialo miejsce po meczu z barca .
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Trzeba miec nadziej ze celtic zachowa sie po naszej mysli i zrzeknie sie na rzecz legii awansu. I wtedy znow swiat bedzie sie nimi zachwycal jak to mialo miejsce po meczu z barca .
Ty jesteś głupi czy po prostu naiwny? Przepisy są takie że Legia według nich została wyrzucona z LM przez własne frajerstwo i tyle. Jeśli masz na myśli Fair Play to takie coś po prostu nie istnieje, jest to co najwyżej pusty slogan.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Trzeba miec nadziej ze celtic zachowa sie po naszej mysli i zrzeknie sie na rzecz legii awansu. I wtedy znow swiat bedzie sie nimi zachwycal jak to mialo miejsce po meczu z barca .
Gdyby miał to zrobic to zrobiłby to przed obradami UEFY. A sam Boniek przecież już sie wypowiedział, że cały Celtic zapadł się pod ziemię czekając na werdykt, który &quot;łaskawie&quot; przyjęli do wiadomości.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
=To jego praca,za to mu płacą(niemałe pieniądze) wiec nie ma zmiłuj-wykonał swoja prace..
Oglądam konferencje na żywo i Leśnodorski mówi że w 2 rundzie było kilka przypadków że delegat przed meczem pomagał klubom odnośnie tego kto może grac a kto nie ????

Więc zadam raz jeszcze pytanie , gdzie był delegat przed meczem ??
I czemu po meczu szybciutko pobiegł sprzedawać Celtickowi ???
Dostał w łapę dobrze za to ale Ty uważasz że na zachodzie nie daje się w łape - dobre sobie
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Bogusław Leśnodorski : UEFA chce, żebyśmy przeszli przez ścieżkę odwoławczą i nie będzie nam w tym przeszkadzać.
Czyżby miało być zadośćuczynienie ze strony UEFA ???
BL : Rozważamy case FC Sion. Jest ich jednak cała masa. Na poziomie Trybunału Arbitrażowego dość często decyzja jest zmieniana.

BL: W I instancji odwoławczej przed UEFA skorzystamy tylko z argumentów formalnych, bo ta komisja zajmuje się tylko tym. Dostaliśmy od dwóch, trzech delegatów pisma, że takich sytuacji we wcześniejszych rundach było kilka i delegaci pomagali, żeby w ostatnich chwilach pomóc klubom, żeby nie popełniły błędu.
Gdzie był delegat przed meczem ??

BL: Zatrudniliśmy międzynarodowych prawników, którzy mają doświadczenie w sprawach przed Trybunałem Arbitrażowym i oni pracują teraz, żeby odwołanie się udało.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przyczepię się niestety do słówek.
Na początku konferencji, gość z lewej ciężko mówi, że (tak zapamiętałem) &quot;czujemy się w jakiś sposób odpowiedzialni&quot;.
Panowie. Przynajmniej w takiej sytuacji wypada nie szukać jak najmniej szkodzących sobie słówek i przyznać, że są w 100% odpowiedzialni.
Ponieważ od tej konkretnej odpowiedzialności formalno prawnej, właśnie się wszystko zaczęło. Za całość, za &quot;politykę&quot; klubu odpowiada w 100% zarząd i prezes.
Za kwestie szczegółowe, pozostali, pracownicy merytoryczni.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
hmmm, na tej konferencji prasowej nic szczególnego się nie dowiedzieliśmy jakiś bełkot momenty gdzie gubili się w wypowiedziach.
Ale to tylko dlatego że widać że wszyscy są w szoku, nie dziwię się.
Mnie zastanawia 1 sprawa, dlaczego ludzie mówią jeśli Legii udałoby się wygrać sprawę to wrócą ich do LM i Legia zajmie miejsce Celticu i zagra z Maribor? Przecież to brednie są nie mogą tak zrobić wg mnie bo Maribor też był nierozstawiony.
A więc zostałoby ponowne Losowanie LM ale wtedy wiadomo inne kluby mogłyby się pluć ale zaraz zaraz, UEFA złamało regulamin że przed losowaniem, musi być minimum 12 godzin wcześniej znane drużyny, które będą losowane. A więc musieliby powtórzyć i tak losowanie po przez złamany Regulamin.
A więc ta kwestia także powędrować przy odwołaniu by wiedzieli iż nie jest to takie trudne w przypadku gdyby mieli przyznać rację Legii.
Oczywiście szanse są marne i nikt chyba nie liczy na to że odwołanie Legii coś da, tutaj chodzi w tej chwili o podwójny cud.

Z tym że sprawa kolejna Prezes Legii powiedział że nie chce by Legia miała złą opinię z UEFA i będą próbowali zmienić coś w tej kwestii, w takim razie Legia niech się zdecyduje co sama chce?
Bo jak inaczej chcą przedstawić swoje argumenty jak że ten zapis w UEFA jest zły i nie dopracowany ? Czyli zaskarżenie UEFA że popełnili błąd.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Nie widzę żadnych szans, by argumenty właścicieli Legii przeszły i by Legia grała dalej choćby z jednego powodu - by móc się odwołać, klub musi otrzymać oficjalne uzasadnienie. A uzasadnienia oficjalnego klub do tej pory nie otrzymał. UEFA by umyć rączki (by po tej sytuacji nie było burdelu i dezintegracji rozgrywek) odwołanie wyśle, gdy już będzie pozamiatane i zaczną się mecze 4 rundy eliminacji do pucharów europejskich. Wtedy już nic się nie zdziała
PS: Na forum Celticu wyśmiano oficjalny list prezesa Miodulskiego, kasa to kasa, dziś honor się nie liczy, celtic nie ma z tym nic wspólnego itd. W BBC, The Independent informacja o liście już jest
Źródło z forum Celticu http://www.talkceltic.net/forum/showthread.php?t=144534
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja powiem tak : skoro kara jest nie adekwatna do czynu i skoro wcześniej za podobne wykroczenia karano jedynie finansowo to dlaczego nie można powtórzyć drugiego spotkania za którego organizację odpowiadała by Legia na pół z Celtickiem ???W tym tygodniu nie ma terminów UEFA , można było powtórzyc mecz w Glasgow czy też Edynburgu
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
skoro kara jest nie adekwatna do czynu i skoro wcześniej za podobne wykroczenia karano jedynie finansowo to dlaczego nie można powtórzyć drugiego spotkania za którego organizację odpowiadała by Legia na pół z Celtickiem ???
Bo w tamtych meczach (innych przykładach) zawodnik nie będąc zgłoszonym do meczu NIE BYŁ jednocześnie zawieszony za kartki (czerwone, czy dwie żółte). Podchodzi to pod inny paragraf., gdzie kara finansowa jest uwzględniana
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Bo w tamtych meczach (innych przykładach) zawodnik nie będąc zgłoszonym do meczu NIE BYŁ jednocześnie zawieszony za kartki (czerwone, czy dwie żółte). Podchodzi to pod inny paragraf., gdzie kara finansowa jest uwzględniana
No to skoro tak to za rok musimy na mecze eliminacyjne zaprosić Ronaldo z Messim , nie zgłosimy ich wygramy mecz 5-0 i dostaniemy karę pieniężna ale awans nam to zrekompensuje ???? brawa dla UEFA za przepisy
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
No to skoro tak to za rok musimy na mecze eliminacyjne zaprosić Ronaldo z Messim , nie zgłosimy ich wygramy mecz 5-0 i dostaniemy karę pieniężna ale awans nam to zrekompensuje ???? brawa dla UEFA za przepisy
No przepis w tym konkretnym przypadku jest mega głupi, ale też powód, dla których ten zapis istnieje jest dość logiczny - miało to zapobiec sytuacjom, w których gracz będąc w jednym klubie dostał &quot;czerwień&quot; w pucharach europejskich, po sezonie (lub w najbliższym okienku transferowym) przenosi się do innego klubu grającego w pucharach i grał w nich dalej (mimo, że teoretycznie musiał pauzować), bo podlegał pod inny klub. Z tego co się doczytałem, takie działanie w klubach było nagminne i kluczowi gracze nie odbywali pełnych kar pod pretekstem zmiany barw klubowych
 
toki 26

toki

Użytkownik
A ja myślę że Celtic na całym zamieszaniu straci w przyszłości więcej niż myśli tylko oby sprawe media rozdmuchały, że Celtic zachował się nie fair play.
A tak wogóle czytałem że UEFA przeprowadziła drugie losowanie w razie w .... i podobno Legia trafiła na BATE ale nie wiem ile w tym prawdy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom