>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Celtic Glasgow - Legia Warszawa 06.08.2014 (rewanż)

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak więc, przepychanie realnej odpowiedzialności na jakąś &quot;moralną, etyczną&quot; odpowiedzialność, jest tylko światem w głowach tych osób, ktorzy sobie ten swój świat tak ulożyli.
Realny świat wygląda inaczej.
Celtic z tym bajzlem nie ma nic wspólnego. To jest tylko i wyłącznie polski bajzel w - tym przypadku - legijnym wydaniu.
Swoją drogą poraża- /rozśmiesza/napawa obawą/ośmiesza/ - niepotrzebne skreślić, takie kuriozum w klubie, którego włodarzem jest prawnik,
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/krzysztof-stanowski-bereszynski-prosil-ostrowska-o-sprawdzenie-stanu-jego-zawieszenia/7jgqm

Gdybym nie zobaczył kto to powiedział może i bym bardziej uwierzył, ale jeśli to faktycznie prawda to tą su...e bym powiesił.
Stanowski dla mnie ma zerową wartość jeśli chodzi o takie informacje. Nie wierzyłbym w to w ogóle. Chociaż UEFA źle postąpiła oddając walkowera dla Celticu i tym samym awans, to mimo wszystko błąd został popełniony.

Już nie którzy dziennikarze piszą, że Boruc powinien mediować ze Szkotami, żeby oddali awans, no proszę Was. Czasy honoru się skończyły 50 lat temu, teraz tylko kasa.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Moim zdaniem Legia nawet nie powinna się odwoływać, ale jedynie zrobić konferencje prasową w której wyrażą swoje zażenowanie regulaminem który w tym przypadku jest bezsensowny.
To tak jakby za zranienie kogoś była kara śmierci, nieważne czy nieumyślnie, przez przypadek czy w obronie własnej. Kara śmierci bez żadnych widełek czy okoliczności łagodzących, ot co &quot;bo regulamin to regulamin&quot;
Czekam z niecierpliwością na oprawy na żylecie w LE hahaha
proponuję na początek: &quot;UEFA go to hell&quot;
ale kibole coś lepszego z pewnością wymyślą ???? ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Moim zdaniem Legia nawet nie powinna się odwoływać, ale jedynie zrobić konferencje prasową w której wyrażą swoje zażenowanie regulaminem który w tym przypadku jest bezsensowny.
[...]
Taką konferencję, to Legia mogła urządzić przed przystąpieniem do rozgrywek UEFA.
I wyrazić &quot;zażenowanie&quot; a nawet swoje święte oburzenie.
I nawet w proteście, nie przystąpić do tych rozgrywek ????
Wiedziała w co wdeptała. Zgodziła się na to.
Płacz do kamer teraz, i krzyk na cały Świat o bezdusznym (zgadzam się, jest bezduszny) regulaminie, który się wcześniej zaakceptowało a teraz podnosi się kwestię, bo dostało się w d ... ę w wyniku prawa w nim zapisanego,
to jest właśnie hipokryzja.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Wiedziała w co wdeptała. Zgodziła się na to.
Płacz do kamer teraz, i krzyk na cały Świat o bezdusznym (zgadzam się, jest bezduszny) regulaminie, który się wcześniej zaakceptowało a teraz podnosi się kwestię, bo dostało się w d ... ę w wyniku prawa w nim zapisanego,
to jet właśnie hipokryzja.
A ile razy napiszesz to samo ubrane w trochę inne słowa ?
Sam napisałeś w swoim wątku ostatnio :
nie zaśmiecaj wątku niemerytoryczną treścią.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
To tak jakby za zranienie kogoś była kara śmierci, nieważne czy nieumyślnie, przez przypadek czy w obronie własnej. Kara śmierci bez żadnych widełek czy okoliczności łagodzących, ot co &quot;bo regulamin to regulamin&quot;
No nie, bo kara śmierci jest za dane przewinienia określone w regulaminie. Tak jak w regulaminie UEFA za przewinienie popełnione przez Legię stoi kara - walkower. Przecież to proste. Regulamin to regulamin. Albo się go przestrzega tak jak stoi w regulaminie albo to już nie jest regulamin.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co prawda to Onet, ale wywiad ten wiele wyjaśnia. Wypowiada się delegat UEFY Oleszek.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/kazimierz-oleszek-wina-dzialaczy-legii-jest-porazajaca/3py79
Fakty są takie, że Legia nie dopełniła obowiązku jasno i klarownie wynikającego z regulaminu nie od dziś i nie od wczoraj. I to co pisałem już wcześniej - Debreczyn inny przypadek. Ten błąd, który zrobiła Legia nie ma widełek w przepisach UEFY. Jest jedna jedyna kara taka, która została nałożona. Co się z tym wiąże, gdyby UEFA podjęła inną decyzję to byłby precedens na który w każdym takim przypadku kluby by się powoływały. Niestety dziecinnie głupi błąd.
Co ciekawe, gdyby Legi wygrała u siebie 3-0 byłby 3ci dodatkowy mecz w tej sytuacji. Gdyby wygrała 5-1 i więcej lub 4-0 miałaby awans...Ale Vrdojlaka bym nie winił, bo to jest bezsensu gdybanie. Kto wie czy padłyby kolejne gole gdyby strzelił karnego ?
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie no ja ogólnie można przy ej sprawie poruszać kwestię Vrdojlak. Gdyby te karne zmaścił 90min przy wyniku już 4-1 ok wynik mógł być większy, a tak to nie można mówić że wynik byłby większy bo nie wiadomo czy po tym wykorzystanym 1 karnym potem ten 2 i te gole były.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Oczywiście że Celtic nic nie musi bo to jest błąd Legii, ale tylko chodzi o to że nawet nie podnieśli słuchawki gdy dzwonili władze Legii w tej sprawie.
Ale ogólnie rzecz ujmując ja na miejscu Celtic też bym nie wycofał się, ale będąc trenerem Celticu bym się podał do dymisji po wyniku 1-6 dla mnie to by oznaczało kompromitację nr 1.
Wg mnie Celtic taką grą a nawet zaryzykuje powiedzenia nie ma szans z Maribor, oglądałem ich grę i oni zjedzą Celtic.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale ogólnie rzecz ujmując ja na miejscu Celtic też bym nie wycofał się, ale będąc trenerem Celticu bym się podał do dymisji po wyniku 1-6 dla mnie to by oznaczało kompromitację nr 1.
Śmiesznie będzie jak jednak po takim gwałcie jaki zrobiła im Legia Celtic awansuje...????
Boki zrywać, delegat najpierw przekonuje że UEFA nie może wystąpić przeciw swoim przepisom i nie dać Legii walkoweru, a potem przekonuje że UEFA mogła wystąpić przeciw swoim przepisom i wyrzucić Legię na parę godzin przed losowaniem.
Spłycasz problem. Legia nie dotrzymała regulaminu, który jest wszem i wobec znany, natomiast UEFA zebrała się można powiedzieć w sytuacji nadzwyczajnej obradować nad sprawą. Mogli orzec bez obrad i by wypełnili te 12 h. Ale chcieli z tego co wiem jednak Legię przepuścić stąd to przedłużenie w czasie.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
LEGIA OTRZYMAŁA UZASADNIENIE OD UEFA
Posiedzenie Komisji Odwoławczej UEFA zostało wyznaczone na środę na godz. 8.00 w Nyon.
dawczan
Sam fakt że po wtopie 1-6 Celtic gra dalej jest śmieszne, no ale cóż zrobić. Celtic nie ma kim grać na tą chwilę grają jakimiś ogórkami przecież, taki Maribor jest jeszcze nieco lepszy od Legii więc nie daję szans Celtic.
Hehe, nawet są teorie że UEFA ma tak naprawdę 2 losowania zrobione. To drugie w przypadku gdyby mieli cofnąć karę Legii i Legia zagrałaby z Steaua ????
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
LEGIA OTRZYMAŁA UZASADNIENIE OD UEFA

Posiedzenie Komisji Odwoławczej UEFA zostało wyznaczone na środę na godz. 8.00 w Nyon.

dawczan
Sam fakt że po wtopie 1-6 Celtic gra dalej jest śmieszne, no ale cóż zrobić. Celtic nie ma kim grać na tą chwilę grają jakimiś ogórkami przecież, taki Maribor jest jeszcze nieco lepszy od Legii więc nie daję szans Celtic.

Hehe, nawet są teorie że UEFA ma tak naprawdę 2 losowania zrobione. To drugie w przypadku gdyby mieli cofnąć karę Legii i Legia zagrałaby z Steaua ????
Co do losowania to ja słyszałem że to losowanie było ustawione przed tym które teraz uwzględnia Celtic w 4 rundzie. Widziałem zdjęcie....
Ale przywykłem juz do tego że jak w FIFA lub UEFA jest jakies losowanie to zaraz są spekulacje...

A co do Mariboru to na jakiej podstawie uważasz że są &quot;nieco&quot; lepsi od Legii ???
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Co do losowania to ja słyszałem że to losowanie było ustawione przed tym które teraz uwzględnia Celtic w 4 rundzie. Widziałem zdjęcie....
Ale przywykłem juz do tego że jak w FIFA lub UEFA jest jakies losowanie to zaraz są spekulacje...
A co do Mariboru to na jakiej podstawie uważasz że są &quot;nieco&quot; lepsi od Legii ???
Może trochę przesadziłem że są lepsi.
Ale z gry wydaje mi się że tak.Ale oczywiście w przypadku pojedynku bezpośredniego to nie można powiedzieć bo zweryfikowałby to dopiero wynik.
Ogólnie rzecz ujmując Maribor gra na porównywalnych warunkach jak i Legia teraz więc Celtic także zostanie ośmieszony, i tego im życzę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Też myślałem, że ciekawy.
A oto dowód, jacy kretyni pracują w polskiej &quot;piłce&quot;:
http://sport.dziennik.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/artykuly/466747,delegat-uefa-szanse-legii-na-pozytywne-rozpatrzenie-odwolania-wynosza-50-proc.html?utm_source=twitterfeed&amp;amp;utm_medium=twitter

Edit: to dwie opinie jednej, &quot;kompetentnej&quot; osoby na ten sam temat. Niewykluczone, że tego samego dnia.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Święte oburzenie jest, bo polskie prawo i regulamin PZPN pozostawiają mnóstwo miejsca na &quot;interpretacje&quot;. Takie interpretacje, że &quot;wiecie, rozumiecie&quot;. To samo było z licencjami w Polsce, no podgrzewanej murawy nie było, ale sąsiad miał, to się dwa mecze zagra, a potem jak sprawa ucichnie, to dalej na zmrożonym klepisku u siebie. No i oświetlenie co prawda nie takie, ale się żarówkę mocniejszą wkręci i delegat oko przymknie. No ZUS nie zapłacony, a piłkarze ostatnią pensję dostali dwa lata temu, ale &quot;Słuchaj Staszek, dzisiaj my, a jutro wy&quot;.

I wszyscy stękali, że prawo ciężkie, po czym je obchodzili.

Potem jest zdziwienie, że gdzie indziej przepisy są proste jak drut, a &quot;interpretacji&quot; dawno się pozbyto w obawie przed Zdziśkami Kręcinami, Januszami Wójcikami i innymi &quot;załatwiaczami&quot;.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Najprawdopodobniej to co mówił Stanowski to prawda Kuciak wyczaił że być może grać nie może Bereszyński gdzie zapytał to babsko a ta kazała mu grać, ja yebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom