>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Celtic Glasgow - Legia Warszawa 06.08.2014 (rewanż)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Czas na spotkanie rewanżowe Warszawskiej Legii. Podopieczni Berga w pierwszym spotkaniu zrobili wielki krok w stronę awansu do decydującej fazy eliminacji ogrywając mistrza Szkocji 4:1. Wynik mógłby być bardziej okazały gdyby Vrdoljak wykorzystał choćby jednego z dwóch karnych które wykonywał. Wynik cieszy, ale cieszy także sama postawa Legii, która zaprezentowała dobry futbol. Czy mistrz Polski przypieczętuje awans, czy jednak Celtic będzie w stanie trochę postraszyć? Warto zaznaczyć, że mecz odbędzie się na Murrayfield Stadium w Edynburgu.

Kursy oferowane przez Unibet.


 
T 0

the-80s

Użytkownik
Pierwszy typ, który przychodzi na myśl, to wygrana Celtic&#39;u w pierwszej połowie. Gospodarze z pewnością od pierwszej minuty &quot;siądą&quot; na Legionistów i to prowadzenie będzie według mnie niuniknione. Legia, jak wszyscy wiemy dopóki nie straci bramki, to gra wygląda bojaźliwie. Celtowie będą dążyć do wygranej i awansu (raczej niemożliwego) po kompromitacji w Warszawie. Mój typ to 1-0 do przerwy, ale zagram bepieczniejszy:
Celtic 1,90 do połowy oraz:
Celtic-Celtic połowa/koniec za 2,10
bet365

brawo Legia!!!
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Celtic - Legia (0:2) ⛔⛔⛔ typ nie wszedł, ale jestem zadowolony
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,75

bet365

Celtic w Szkocji i Celtic wyjazdowy to dwie inne drużyny. W ostatnich 3 sezonach na Celtic Park przegrali łącznie w lidze 3 razy i to własnie tam odprawiali w 2012 Barcelone i Spartaka. Wszystko pięknie ładnie, poza faktem że Celtic zagra w niedaleko położonym BT Murrayfield Stadium w Edynburgu, bo na Celtic Park trwają obecnie Igrzyska Wspólnoty Narodów. Pierwszy mecz to 4:1. Jest co odrabiać, ale Celtic nie jest bez szans. Już wcześcniej odrabiał straty z pierwszego meczu. W kwalifikacjach do poprzedniej edycji Ligi Mistrzów grali z Szachtarem Karaganda, który w pierwszym meczu u siebie wygrał 2:0. W rewanżu jednak faworyzowany Celtic uporał się z rywalem wygrywając 3:0. Taki wynik dawałby Szkotom w środe awans. Można też sięgnąć troche dalej pamięcią do sezonu 2005/2006 gdzie z Celticiem rywalizowała Artmedii Petrzalka. U siebie wygrała 5:0. W rewanżu Celtic odrabiał, odrabiał ale nie odrobił. Skończyło się na 4:0 i odpadli. Celtic musi w tym meczu strzelać bramki jeżeli jeszcze mysli o awansie. I to nie 1, nie 2 a minimum 3. Co oznacza że zagrają bardziej ofensywnie niż defensywnie. A jak prezentowała się ich gra defensywna na Łazienkowskiej to wszyscy widzieli. Legia b. łatwo wchodziła w ich pole karne. W tym meczu goście mogli przegrać równie wysoko co w ostatnim sparingu z Tottenhamem (1:6), gdyby nie brak skuteczność piłkarzy Legii. Gdyby te 2 karne, gdyby Żyro.... to ten mecz byłby tylko formalnością. A takto 3:0 jest w zasięgu gospodarzy. Co do Legii to się bardzo o nią obawiam. Nie tyle ich stylu gry co zlekceważenia rywala. Trener będzie ich przestrzegał przed tym ale żeby tylko nie było tak że w głowach pozostanie &quot;wygraliśmy 4:1, no co złego się może stać?&quot; Legia może przegrać przez brak umiejętności - proszę bardzo, awansował lepszy. Ale jak odpadną przez zbytnią pewność siebie to kibice w Warszawie długo im to będą wypominać. Zgodnie z przyśpiewką &quot;Gdy wychodzisz na boisko, zawsze dawaj z siebie wszystko&quot; ???? Legia ma graczy i umiejętności by zagrozić bramce rywala. Ba 1 strzelony gol to zmuszenie Celtów do 4. 2 gole już do 6 itd. Czy Legia wygra? Kuszący jest kurs x2 lub 2DNB. Nie wiem czy je będe grał, ale napewno zagram over 2,5. Celtic taktykę na mecz będzie miał prostą. Muszą strzeliać a przy nastawieniu ofensywnym rywali Legia ma większą szanse na zdobycie gola. Bramka Legionistów znacznie przybliży ich do awansu. Licze na dobry mecz i chce zobaczyć w kolejnej rundzie eliminacji ekipę ze sto(L)icy ????
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
W pierwszym meczu jak się nie mylę padło 8 rzutów rożnych. Jutro proponował bym zagrać jakąś wysoką linię na rożne.Powód jest prosty , Celtic od początku rzuci się na Legię bo czas będzie nieubłaganie leciał. Pamiętam w tamtym sezonie kiedy Celtic u siebie odrabiał straty z Karagandą to nabił tych rożnych dosyć dużo. Środowy mecz wydaje mi się że będzie wyglądał podobnie jak ten sprzed roku z Kazachami.
Pewnie jutro bet 365 ustawi linię na rożne ale podejrzewam że powyżej 12-13 rożnych można grać.
Sprawdziłem i Celtic - Karaganda 11-3 w rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Jak moze ktos grac przeciwko Legi widzac jak Celtic gral w poprzednim meczu. Mecz bedzie rozgrywany na neutralnym terenie przy wsparciu kilku tysiecy polakow. Ja zagram na Legie poniewaz kurs jaki jest wystawiony w jej strone jest niezwykle zachecajacy . Widzialem w sporcie juz przerozne wyniki i ten ze legia wygra lub zremisuje jest bardzo prawdopodobny. Celtic to cien druzyny z poprzednich lat. Dla tego ja gram za niska stawke:
Legia DNB @ kurs 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Celtic - Legia
Celtic zachowa czyste konto? Nie 1,72 ✅
Bet365
Gdy ziemniaki pospieszyły z ofertą już wtedy się cieszyłem, fortuna z największym kursem 1,65 w pełni by satysfakcjonowała, więc nie pozostawało nic innego jak czekać na ofertę w necie. I proszę bardzo ukazał się, całe 1,72. Czym buki kierują się przy tym kursie? Dalej mają w pamięci to, że Legia zremisowała 1-1 z Patrykami czy tym, że pojadą do Szkocji i tam będą skryci i wystraszeni by przejść połowę &quot;gospodarzy&quot;? Wielki Celtic wygrywający u siebie z Barceloną jeszcze rok temu nie da rady Legii u siebie i nie pojedzie ich do zera?? To są chyba ich kierunki myślenia. Taki ich mecz u siebie, że muszą pognać około 70 kilometrów do Edynburga powód każdy zna. Dodatkowo ostatnie ich dwa mecze i 10 straconych bramek i pal licho to, że z Tottenhamem zagrało z 4 graczy podstawowych, kolejny podły wynik poszedł świat. Nie daleka historia pokazuje, że Celtic ma te inklinacje do robienia sensacji po Artmedii i Karagandzie w jednym przypadku się udało tym z zeszłego roku, ale to tylko byli Kazachowie teraz bądź co bądź przyjeżdża Legia z niesamowitym kopem psychicznym. Radović nawet do dzisiaj jest oszołomiony i w prasie gada różne bzdury jak to by w każdej lidze zawojował świat od Serie A po Primiera Divison. Głupoty straszne, ale oddać trzeba mu to, że te historyczne 4-1 to głównie jego zasługa. Kolejne dobre wiadomości przed meczem to odpoczynek najważniejszych zawodników przed rewanżem główne ogniwa właśnie Radović, Duda i Żyro tylko przyglądali się z trybun zmaganiom kolegów. Czas Szkotów w Lidze Mistrzów dobiegł końca co do tego nie ma złudzeń, ale póki wiara ich trzyma przy życiu to od 1 minuty muszą ruszyć z atakami inaczej się nie da, a taki styl gry na kontrę wiadomo, że jest przyjemniejszy. W tego typu zakładzie jeden stały fragment, jedna wrzutka czy też oczywiście strzał i po zawodach a czasu jest co nie miara całe 90 minut. Warto też przypomnieć, że Ambrose do tej pory podstawowy stoper po tej czerwonej i teraz nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aliant 531

aliant

Użytkownik
Celtic - Legia
Mi się wydaje, że najrozsądniejszą opcją na to spotkanie jest po prostu BTS. Obrona Legii daleka jest od ideału. Praktycznie w każdym meczu popełnia jakieś katastrofalne błędy. Taki Brzyski to niestety nie poziom nawet na eliminacje do Ligi Mistrzów. Celtic musi strzelać i na pewno chociaż jedną ustrzeli. Legia jeżeli chce zyskać spokój w tym meczu, musi zrobić to samo a, że strzelać potrafi to chyba widzieliśmy. Nie po to Berg oszczędzał Radovicia, Żyrę czy innych aby tylko się bronić. Szans na kontrataki na pewno w tym meczu dla zespołu ze Stolicy, będzie mnóstwo. Kurs na BTS jest wg mnie bardzo zadowalający. Ktoś tu chyba za bardzo przecenia obronę oraz bramkarza graczy z Glasgow, który tylko wygląda na wielkiego kozaka ale wcale nim nie jest. Albo zapomniał, że atut własnego boiska w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia. Jasne, można powiedzieć, że Szkoci grali tamten mecz w &quot;10&quot; ale jak dla mnie nawet gdyby byli w pełni sił, także przegraliby to. Może nie aż 1:4 ale jednak.
Mój typ:
Obie strzelą - TAK
1,85 Betclic
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Bez wątpienia Celtic rzuci się na Legię od pierwszych minut. Sądzę, że już w 1 kwadransie Legia straci bramkę. Tak było przecież w Warszawie, że Legia szybko straciła bramkę. Celtic poczuje wówczas, że jeszcze może odrobić straty i zaangażuje wszystkie siły do ataku, bo przecież jedna bramka niczego im nie daje. A że Legia ma słabą obronę wiadomo, to mogą posypać się kolejne bramki. Ale Legia jest dobra w grze z kontry, co pokazała w pierwszym meczu. Myślę, że Celtic z czasem coraz bardziej będzie się odkrywał, więc Legia wyprowadzi jakąś kontrę i strzeli tego gola. To jest mój scenariusz na ten mecz, myślę, że będzie dużo goli. W sts na over 3,5 jest kurs 2,65 a pewnie jeszcze wzrośnie. Uważam, że ten over sam Celtic pokryje. Przewiduję wynik 4-2 (ewentualnie 3-2).
 
F 129

fascio

Użytkownik
Ostatnio masa osób się przejechała na Celticu więc teraz będzie raczej podobnie tylko, że teraz masówka leci na Legie. Uważam, że nie wygrają a nie zdziwię się nawet jeśli by nie awansowali pamiętajmy ze Celtic potrzebuje 3:0 aby awansować jest to do zrobienia. Polecam Handi -1.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Celtic umie odrabiać straty z pierwszych meczy. Pokazywał to już nie raz. Jeżeli chce wygrać i awansować musi atakować od początku meczu, czyli się &quot;odsłonić&quot; i tutaj właśnie widzę szanse dla Legi która może grać kontrami, wystarczy 2 skuteczne kontry zakończone bramkami, i szkocka drużyna nie będzie w stanie odrobić straty.
Mój typ na ten mecz to:
spotkanie/obie druzyny strz.gola - 2/tak
po kursie 12 w Fortunie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wielu użytkowników przywołuje fakt, że Celtic potrafi odrabiać straty. Owszem, drużyna mistrza Szkocji na pewno lepiej czuje się na własnych śmieciach (nawet jeśli nie w Glasgow, to w Edynburgu też) i notuje tam lepsze wyniki niż za granicą, ale czy to jest wystarczający powód, żeby stwierdzić, że zespół ten potrafi odrabiać straty?

Jedyny przykład potwierdzający tą regułę jaki mi się przypomina, to rewanż z Karagandą w ubiegłym roku. W Kazachstanie Celtic grał nawet nieźle, ale był mniej skuteczny i mniej walczył, Kazachowie sprawiali wrażenie bardziej ogarniętych. Efekt - 2:0 i duża niespodzianka.

W rewanżu przyjezdni zagrali bardzo słaby mecz, jakby sami bali się wyeliminować znany zespół. Praktycznie wcale nie atakowali, dopiero w drugiej połowie mieli jakieś okazje, w tym chyba dwie piłki dwumeczowe. Cały czas przyjmowali ataki Celticu, które kończyły się groźnymi strzałami. Nic dziwnego, że w końcu Szkoci wcisnęli bramkę. Potem festiwal nieudolnej gry Kazachów trwał dalej. bramkarz Mokin darł się na kolegów bo byli objeżdżani jak dzieci, bramka na 3:0 mówi sama za siebie.

Ogólnie zespół z dalekiego wschodu wykazał brak doświadczenia na takim etapie, stąd Celtic mógł straty odrobić. Jak trafią na rywala, który będzie umiał trochę przytrzymać piłkę i sam pokusi się o groźne kontry to spokojnie odpadną.

Innych przykładów nie widzę, bo przecież nie można brać pod uwagę spotkań ligowych (tam i tak chyba Celtic z reguły szybko załatwiał sprawę, nie musiał nic odrabiać - nie sprawdzałem) albo spotkań sprzed prawie 10 lat
 
zyletka 29

zyletka

Użytkownik
Typ: Legia DNB ✅✅✅✅✅✅✅✅
Kurs: 4.4 [spada, spada ...]
Buk: Betclic

Każdy widział pierwszy mecz na Pepsi Arena, znakomicie ustawiona warszawska drużyna na Celtic po którym została już tylko marka i kilku niezłych piłkarzy. Wynik mógł być wyższy. A Celtic oprócz bramki nie stworzył sobie dogodnych sytuacji.
Oczywiście szkockie media pompują balonik i wspominają odrobienia strat z Szachtiorem w przeszłości. Jednak rywal jest bardziej wymagający w tej rundzie, który po pierwszym meczu uwierzył w swoje umiejętności. Miejmy nadzieję, że wystąpi Kuciak, który narzeka na ból mięśnia w okolicach biodra. Wspaniała forma Rado, Dudy, Vrdoljaka (mimo jedenastek :razz::razz ???? , defensywy. &quot;Kosa&quot; w mega gazie, wejdzie i może też zrobi małe show. To jest moment Legii na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
MENTALNIE są na fali !!! Jazda :wink::wink:
Mecz wyjazdowy wiadomo, ale nie w Glasgow, a Edynburgu gdzie będa liczni fani Legii !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Celtic v Legia Warszawa
Celtic AH:-1 kurs: 1,775 buk: Bet365 ⛔
powyżej 2,75 goli kurs: 1,925 buk: Bet365 ⛔ (gratuluję wszystkim inaczej myślącym, taka jest bukmacherka)
Śmieszą mnie osoby, które uważają się za sprytniejsze od buków. Buki z całymi sztabami ludzi miały by się pomylić i nie docenić Legii, a wybitni typerzy na tym forum nie, szczególnie, że mamy za sobą jedno spotkanie. Celtic zagrał źle, ale nie należy zapominać o czerwonej kartce, która ustawiła mecz. Legia miała 3 słabsze mecze, prawie większość się na nich wyżywała, zagrali jeden rewelacyjny mecz (jak przyznaje Berg, taki mecz można zagrać 1 na 100) i już wszyscy piszą jaka to jest wspaniała, a Celtic jakie góxxno. A ja uważam, że po tej fali krytyki jaka spadła na Szkotów zagrają oni zupełnie inaczej, uważniej w obronie i nie będzie mowy o jakimś lekceważeniu przeciwnika. Typ na AH:-1 dla Celticu wydaje się o tyle dobry, że nawet przy 2:0 typ wejdzie, a Legia awansuje. Myślę, że Legia się zamuruje i te typy na BTS coś mi się nie widzą. Z natury rzeczy nie ufam polskim drużynom i jedno spotkanie (ale pamiętajmy, że Celtic był osłabiony) nie zmieni tej oceny. Celtowie muszą się wziąść za odrabianie strat, a to spowoduje otwarty mecz stąd typ na over bramkowy.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Celtic v Legia Warszawa
Celtic AH:-1 kurs: 1,775 buk: Bet365
powyżej 2,75 goli kurs: 1,925 buk: Bet365
Śmieszą mnie osoby, które uważają się za sprytniejsze od buków. Buki z całymi sztabami ludzi miały by się pomylić i nie docenić Legii, a wybitni typerzy na tym forum nie, szczególnie, że mamy za sobą jedno spotkanie. Celtic zagrał źle, ale nie należy zapominać o czerwonej kartce, która ustawiła mecz. Legia miała 3 słabsze mecze, prawie większość się na nich wyżywała, zagrali jeden rewelacyjny mecz (jak przyznaje Berg, taki mecz można zagrać 1 na 100) i już wszyscy piszą jaka to jest wspaniała, a Celtic jakie góxxno. A ja uważam, że po tej fali krytyki jaka spadła na Szkotów zagrają oni zupełnie inaczej, uważniej w obronie i nie będzie mowy o jakimś lekceważeniu przeciwnika. Typ na AH:-1 dla Celticu wydaje się o tyle dobry, że nawet przy 2:0 typ wejdzie, a Legia awansuje. Myślę, że Legia się zamuruje i te typy na BTS coś mi się nie widzą. Z natury rzeczy nie ufam polskim drużynom i jedno spotkanie (ale pamiętajmy, że Celtic był osłabiony) nie zmieni tej oceny. Celtowie muszą się wziąść za odrabianie strat, a to spowoduje otwarty mecz stąd typ na over bramkowy.
Adamo ty nie masz pojęcia o piłce, przeważnie pisząc o motywacji jako najważniejszym czynniku sportowym i grając handi na faworytów. W pierwszym meczu stawiałeś na celtów i znowu się nie nauczyłeś niczego a &quot;Celtowie muszą&quot; to twój najlepszy argument ????

Buki z całymi sztabami ludzi miały by się pomylić i nie docenić Legii, a wybitni typerzy na tym forum nie, szczególnie, że mamy za sobą jedno spotkanie.
Buki nie wystawiają kursów tak jak oceniają szanse tylko tak by zarobić na osobach które grają kierując się kursami, suchymi statystykami czy marką zespołu czyli takich jak ty.
Są jeszcze ci którzy oglądają mecze, znają się na piłce i potrafią znaleźć value. I uwierz mi odsmacherzy też wiedzą o tym value, jednak 80 % klientów buków to janusze którzy nie wiedzą że marża ich zje na dłuższą metę jeżeli nie będą umieli znaleźć value. Dla buków liczy się zysk a jak ktoś potrafi grać to dostaje limity.
Więc zanim zaczniesz znowu wyśmiewać się z ludzi trzeźwo myślących najpierw zastanów się czy nie srasz wyżej niż masz du**.

Co do meczu moim zdaniem 2 dobre typy:
BTS - 1.83
Więcej goli w 2 połowie - 2.00
Bet365
Moim zdaniem Legia w pierwszym meczu nie tyle zagrała świetnie co Celtic w obronie grał piach i mogło być nawet 7:2. Legia moze spokojnie ustawić się w defensywie i grać z kontry. Im później tym Celtic będzie się bardziej otwierał. To będzie mecz przede wszystkim o honor i nie neguje że Celtic nie wygra np. 1:0 ale z pewnością oba zespoły zaczną uważnie w obronie. Gol w pierwszych minutach mało prawdopodobny. Kosa zagrał ostatnio z górnikiem więc pewnie znowu wejdzie na końcówkę, ostatnio stawiałem na niego i nie zawiodłem się. Myślę że nawet prawdopodobny over 2.5 w drugiej połowie. W poprzednim sezonie typ na bramkę Legii w 2 połowie to były złote jaja. Moja wizja tego meczu jest taka nudna 1 połowa z 1 bramką i szalona 2 połowa o wszystko. Legia rzadko ma okazję grać z kontry, a wychodzi im to zdecydowanie lepiej niż atak pozycyjny więc typ X2 również do grania moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo ty nie masz pojęcia o piłce, przeważnie pisząc o motywacji jako najważniejszym czynniku sportowym i grając handi na faworytów. W pierwszym meczu stawiałeś na celtów i znowu się nie nauczyłeś niczego a &quot;Celtowie muszą&quot; to twój najlepszy argument ????
Buki nie wystawiają kursów tak jak oceniają szanse tylko tak by zarobić na osobach które grają kierując się kursami, suchymi statystykami czy marką zespołu czyli takich jak ty.
Są jeszcze ci którzy oglądają mecze, znają się na piłce i potrafią znaleźć value. I uwierz mi odsmacherzy też wiedzą o tym value, jednak 80 % klientów buków to janusze którzy nie wiedzą że marża ich zje na dłuższą metę jeżeli nie będą umieli znaleźć value. Dla buków liczy się zysk a jak ktoś potrafi grać to dostaje limity.
Więc zanim zaczniesz znowu wyśmiewać się z ludzi trzeźwo myślących najpierw zastanów się czy nie srasz wyżej niż masz du**.
Wiesz co okaże się po meczu. Ja nie piszę, że Celtowie muszą tylko, że AH:-1 jest bezpiecznym typem. Legia najprawdopodobniej się zamuruje i przegrana nawet 2:0 im nie zaszkodzi, a Celtic coś udowodni. Okazało się też, że mecz nie będzie transmitowany w Polsce - zastanów się jak to podziała na piłkarzy Legii. Mimo wszystko poziom piłkarski jest obu zespołów 50/50, Legia zagrała świetny mecz, ale z osłabionym przeciwnikiem. Jestem niemal pewien, że Celtic to wygra, w przypadku 1 bramkowego zwycięstwa będzie zwrot w moim typie.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Legia strzeli gola
To jest mój typ na ten mecz. Myślę, że dadzą radę wpakować jedną bramkę i strzelam, przegrają 2:1.
 
F 5

flaming

Użytkownik
Mamy złą i niestety oficjalną wiadomość dla polskich kibiców. Telewizja Polska nie przeprowadzi bezpośredniej transmisji z meczu Celtic FC - Legia Warszawa w eliminacjach Ligi Mistrzów!
 
ding 125

ding

Użytkownik
Okazało się też, że mecz nie będzie transmitowany w Polsce - zastanów się jak to podziała na piłkarzy Legii
Na pewno będą wstrząśnięci tą sytuacją. Na niczym innym w środowy wieczór piłkarzom Legii tak bardzo nie zależało jak na transmisji. W takim razie pogram na awansu Celticu. Bo brak transmisji...
Zastanów się razy kilka co Ty piszesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 35

sokker

Użytkownik
Wiesz co okaże się po meczu. Ja nie piszę, że Celtowie muszą tylko, że AH:-1 jest bezpiecznym typem. Legia najprawdopodobniej się zamuruje i przegrana nawet 2:0 im nie zaszkodzi, a Celtic coś udowodni. Okazało się też, że mecz nie będzie transmitowany w Polsce - zastanów się jak to podziała na piłkarzy Legii. Mimo wszystko poziom piłkarski jest obu zespołów 50/50, Legia zagrała świetny mecz, ale z osłabionym przeciwnikiem. Jestem niemal pewien, że Celtic to wygra, w przypadku 1 bramkowego zwycięstwa będzie zwrot w moim typie.
Z osłabionym przeciwnikiem? To akurat żaden argument. przecież w 44 minucie, w której Efe Ambrose wyleciał z boiska Legia prowadziła 2:1 przez całą pierwszą połowę będąc drużyną zdecydowanie lepszą i bardziej zdeterminowaną. Nie ma żadnego racjonalnego powodu żeby sądzić, że handicap na Celtic to bezpieczny typ. Celtic od początku jest overrated co potwierdził pierwszy mecz (szczerze przyznaję, że przed meczem Ł3 byłem mocno umiarkowanym optymistą). W kadrze Celticu nie ma w tej chwili piłkarza mogącego zrobić różnicę, z powodu którego należałoby drżeć o kwestię awansu, która moim zdaniem jest rozstrzygnięta i podzielam zdanie, że Legia bramkę w Edynburgu zdobędzie.
Stawianie, że Celtic sam pokryje over 3,5 jest też bezsensu bo nie ma również podstaw by sądzić że w tak znaczący sposób ofensywa Celticu dominuje nad defensywą Mistrza Polski. Dodatkowo warto przypomnieć sobie w jaki sposób w środku pola dominowali nad przeciwnikiem Tomasz Jodłowiec i Ivica Vrodljak (który rozegrał świetny mecz, na co cieniem rzucają się niestety zmarnowane karne). Obaj są w formie i myślę, że ich rola będzie kluczowa. Jestem przekonany, że w piątek będziemy się zastanawiać jakie szanse Legia ma w IV rundzie eliminacji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na pewno będą wstrząśnięci tą sytuacją. Na niczym innym w środowy wieczór piłkarzom Legii tak bardzo nie zależało jak na transmisji. W takim razie pogram na awansu Celticu. Bo brak transmisji...
Zastanów się razy kilka co Ty piszesz.
Ludzie ja nie rozumiem jak można tak płytko analizować spotkania. Czy uważasz, że same czynniki sportowe to 100% analizy ? Oczywiście, że dla zawodników będzie najważniejszy awans, ale kiedy nie będzie transmisji to suchy wynik 2:0 i nawet bardzo słaby występ nie będzie wstydem. To zawsze jest gdzieś z tyłu głowy. To naprawdę zabawne jak się rodzą masówki na tym forumku, poprzedni udany mecz = zachwyt, poprzedni słaby mecz - gnojenie i takim schematem idzie w kółko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom