>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Boks - typy z analizami

majin33 211

majin33

Użytkownik
Kolego skad Ty sie urwales ???? ?
Tak samo moge zapytac Ciebie, co sadzisz o typie remisowym w meczu Polska - Gibraltar. Mecz 7 wrzesnia 2015, ale w pilce remisy zdarzaja sie bardzo czesto wiec moze postawimy ? ????
Zawodnicy nawet obozow przygotowawczych nie zaczeli, a Ty sie o remis pytasz.... ????
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Adamek vs. Szpilka co sądzicie o typie Remisowym? Wiadomo w boksie remisy zdarzają się bardzo rzadko ale tutaj...
Nie ma szans, ale jest tak jak się można było spodziewać Adamek będzie dorabiać do emerytury w Polsce
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
No wlasnie nie sadze, przyjedzie do Polski, zleje frajera za 800tys wroci do stanow gdzie po pokonaniu Szpilki cos sie na pewno pojawi i woz albo albo przewoz. Walka ze Szpilka to bedzie dla niego najlatwiejsza duza wyplata. Po Szpilce typuje rewanz z Arreola albo Seth Mitchell. Jakby sie udalo to moze jakims mega farte do Stiverne&#39;a sie przebije ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tripel na sobotę powodzenie dla mnie 99%
Fury &amp; Stieglitz &amp; Golovkin - 1.53✅✅✅ - bet365
Czy jest pisać coś tutaj większego raczej nie .
Wszyscy to czołówka w swoich wagach a Golovkin nawet top3 p4p . Fury obije , Golovkin zdeklasuje a Stieglitz łatwo na pkt .
Bardzo bezpieczne propozycje , zero stresu i obaw dla mnie .
Rywal Furego zwykły kołek poza gabarytami kompletnie nic . Stieglitz sparing po kontrowersyjnej przegranej z Abrahamem . Golovkin zdeklasował rywala jako amator teraz to samo .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Tripel na sobotę powodzenie dla mnie 99%
Fury &amp; Stieglitz &amp; Golovkin - 1.53 - bet365
Czy jest pisać coś tutaj większego raczej nie .
Wszyscy to czołówka w swoich wagach a Golovkin nawet top3 p4p . Fury obije , Golovkin zdeklasuje a Stieglitz łatwo na pkt .
Bardzo bezpieczne propozycje , zero stresu i obaw dla mnie .
Rywal Furego zwykły kołek poza gabarytami kompletnie nic . Stieglitz sparing po kontrowersyjnej przegranej z Abrahamem . Golovkin zdeklasował rywala jako amator teraz to samo .
&quot;
Wszystko ładnie pięknie, ale w ostatnich latach za dużo &quot;wpadek&quot; czyt. ustawek &quot;klasowych&quot; zawodników z mniej znanymi. Boks wydaje się z typowania pewniejszy jak człowiek wstrzeli się w typy z przekrętów. Fury dostanie w torbę albo będzie remis.
 
R 6

romesds87

Użytkownik
Tripel na sobotę powodzenie dla mnie 99%

Fury &amp; Stieglitz &amp; Golovkin - 1.53 - bet365

Czy jest pisać coś tutaj większego raczej nie .

Wszyscy to czołówka w swoich wagach a Golovkin nawet top3 p4p . Fury obije , Golovkin zdeklasuje a Stieglitz łatwo na pkt .

Bardzo bezpieczne propozycje , zero stresu i obaw dla mnie .

Rywal Furego zwykły kołek poza gabarytami kompletnie nic . Stieglitz sparing po kontrowersyjnej przegranej z Abrahamem . Golovkin zdeklasował rywala jako amator teraz to samo .
Buk ComeOn daje na Tysona Fury 1,44 nie wiem czy to pomyłka ale raczej nie ogarniają...
 
S 2

sebek881

Użytkownik
Ten kurs jest na Tysona, ale dotyczy walki z Chisorą. Pojawiły się kursy w betsafe na walkę Adamek- Szpilka 1,46-2,6.
Po wypowiedziach w Puncherze Adamek wydaję się bardzo zmotywowany, przyjeżdża do Polski już na początku września i moim zdaniem albo wypunktuje Szpilkę albo KO w końcowych rundach z wycieczenia i powtórka z walki z Jennigsem.
Wogóle nie widzę argumentów po stronie Szpilki w tej walce, zresztą Łapin z Wasilewski nie chcieli tej walki i bronili się przed nią bardzo, więc wiedzą najlepiej jaka jest dysproporcja między tymi zawodnikami. Im bliżej walki tym będzie więcej dyskusji i pewnie kusy będą się wyrównywać tak jak było w przypadku walki Adamek- Gołota, gdzie kurs na Górala przed samą walką był 1,6-1,7. Gdyby wtedy przegrał nie miał by czego szukać w wadze ciężkiej w Stanach. Teraz trcohę historia się powtarza, porażka ze Szpilką, może być początkiem końca, a jak wygra to kto wie, może dopcha się do Stiverna i jeszcze jakąś dobrą wypłatę zarobi
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Caleb Truax - Derek Ennis 1 1.36 Termin: 26.07, 3:00 (bet365)/Paddypower daje na Truax 4/6 czyli 1.66 ✅
Obaj pięściarze to raczej 2 liga wagi średniej, ale mają na koncie kilka niezłych zwycięstw. Truax po zastopowaniu w ubiegłym roku dwóch przyzwoitych rywali, w jedynej dotąd walce w tym roku zaledwie zremisował z poważanym testerem Ossie Duranem. Na zwycięski szlak i powrót do czołówek rankingów ma powrócić wygraną nad Derekiem Ennisem, pogromcą m.in Eromosele Alberta i Gabriela Rosado. Dużo wyższy i mający większy zasięg ramion Truax powinien walczyć na dystans i punktować Ennisa, w czym zresztą dobrze się czuje. Obaj mają też czym uderzyć, ale Truax w odróżnieniu od trzykrotnie już znokautowanego Ennisa nigdy dotąd nie był nawet na deskach. Truax powinien kontrolować walkę ciosami prostymi, a gdy dołoży do tego sierpowe to możliwe jest, że wygra nawet przed czasem.

Cecil McCalla - Oscar Godoy 1 1.33 Termin: 26.07, 3:00 (bet365)✅
Niepokonany McCalla liczy w końcu na jakąś większą walkę, dlatego też nie powinien mięć większych problemów z przeciętnym Godoyem. Brak nokautującego ciosu starszy z Amerykanów nadrabia bardzo przyzwoitym wyszkoleniem technicznym, dzięki czemu powinien spokojnie wypunktować swojego rywala.

Frankie Gomez - Vernon Paris 1 1.16 Termin: 26.07, 4:00 (bet365)✅
Duży talent Gomez vs pogromca bumów Vernon Paris. Pamiętam walkę sprzed 2 lat kiedy to Paris, faworyt bukmacherów (z jakich powodów trudno mi powiedzieć) został zdeklasowany, nie pokazując kompletnie nic z weteranem Zabem Judahem. Tym razem będzie walczył dużo młodszym rywalem, ale walka powinna skończyć się dla niego tak samo, porażką przed czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mradam 388

mradam

Użytkownik
Gennady Golovkin vs Daniel Geale typ: Golovkin by KO/TKO/disqualification 1.33 Unibet

Kurs marny, ale w 99.99% wchodzi. Gołovkin aka GGG zniszczy Daniela. Gołovkin jako czołowy bokser p4p ma po swojej stronie każdy aspekt rzemiosła bokserskiego. W niczym Geale nie jest lepszy, poza tym baby face killer bije jak cruiser. Nie ma co się rozpisywać, innego wyniku nie przewiduję.

Bryant Jennings vs Mike Perez typ: Jennings 1.5 , dla odważniejszych Jennings na punkty. Mike Perez to świetnie wyszkolony Kubańczyk, który teraz trenuje pod okiem Adam Bootha. Jak wspomniałem jest to Kubańczyk czyli leń. Na wagę wniósł 109kg, dawno tyle nie ważył o ile w ogóle. Ostatnie dwie walki 106.6 kg i 104.9 kg. Facet wysłał do szpitala i poważnie uszkodził Mago i od tamtej pory ewidentnie ma uraz w psychice i walczy słabo. Jennings ma niesamowity zasięg ramion, jest świetnym atletą. Sądzę, że spokojnie wypunktuje Pereza, lub Mike sam padnie pod koniec walki. Powodzenia!
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Pisałem post wyżej, że nie... tu potwierdzenie http://www.bbc.com/sport/0/28498960
Chociaż patrząc z drugiej strony, nie ma kontuzji, nie wydarzyły się nadzwyczajne zdarzenia losowe, więc może organizatorzy zmuszą go do wyjścia, chyba, że kontrakt na walkę pisał jakiś kołek.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tripel na sobotę powodzenie dla mnie 99%
Fury &amp; Stieglitz &amp; Golovkin - 1.53 - bet365
Czy jest pisać coś tutaj większego raczej nie .
Wszyscy to czołówka w swoich wagach a Golovkin nawet top3 p4p . Fury obije , Golovkin zdeklasuje a Stieglitz łatwo na pkt .
Bardzo bezpieczne propozycje , zero stresu i obaw dla mnie .
Rywal Furego zwykły kołek poza gabarytami kompletnie nic . Stieglitz sparing po kontrowersyjnej przegranej z Abrahamem . Golovkin zdeklasował rywala jako amator teraz to samo .
Fury wypadł zamiast niego daje i dokładam do Stieglitza✅ i Golovkina✅
Robina Krasniqi✅ i Bili Joe Saunders✅
Ako łączne z czterech walk 1.60 - 9/10✅✅✅ - bet365
Easy win wszyscy , inna liga bokserska nad rywalami
 
S 2

sebek881

Użytkownik
Za bokser.org
Początkowo rywalem Fury&#39;ego miał być panujący mistrz Europy wagi ciężkiej - Dereck Chisora (20-4, 13 KO), ale na ostatnim sparingu złamał rękę. W jego miejsce wskoczył jego sparingpartner - Aleksander Ustinow (29-1, 21 KO). Wczoraj odbyła się ceremonia ważenia i... Kilka godzin później wujek i członek sztabu Tysona - Hughie Fury, znalazł się w szpitalu. Z tego właśnie powodu Tyson postanowił wycofać się z tego przedsięwzięcia. A w zasadzie decyzję o tym podjął inny wujek, a zarazem pierwszy trener - Peter Fury. - Nie chciałbym, aby mój chłopak występował mając w głowie coś innego niż tylko walka - stwierdził szkoleniowiec tego olbrzyma.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Caleb Truax - Derek Ennis 1 1.36 Termin: 26.07, 3:00 (bet365)/Paddypower daje na Truax 4/6 czyli 1.66 ✅
Obaj pięściarze to raczej 2 liga wagi średniej, ale mają na koncie kilka niezłych zwycięstw. Truax po zastopowaniu w ubiegłym roku dwóch przyzwoitych rywali, w jedynej dotąd walce w tym roku zaledwie zremisował z poważanym testerem Ossie Duranem. Na zwycięski szlak i powrót do czołówek rankingów ma powrócić wygraną nad Derekiem Ennisem, pogromcą m.in Eromosele Alberta i Gabriela Rosado. Dużo wyższy i mający większy zasięg ramion Truax powinien walczyć na dystans i punktować Ennisa, w czym zresztą dobrze się czuje. Obaj mają też czym uderzyć, ale Truax w odróżnieniu od trzykrotnie już znokautowanego Ennisa nigdy dotąd nie był nawet na deskach. Truax powinien kontrolować walkę ciosami prostymi, a gdy dołoży do tego sierpowe to możliwe jest, że wygra nawet przed czasem.

Cecil McCalla - Oscar Godoy 1 1.33 Termin: 26.07, 3:00 (bet365)✅
Niepokonany McCalla liczy w końcu na jakąś większą walkę, dlatego też nie powinien mięć większych problemów z przeciętnym Godoyem. Brak nokautującego ciosu starszy z Amerykanów nadrabia bardzo przyzwoitym wyszkoleniem technicznym, dzięki czemu powinien spokojnie wypunktować swojego rywala.

Frankie Gomez - Vernon Paris 1 1.16 Termin: 26.07, 4:00 (bet365)✅
Duży talent Gomez vs pogromca bumów Vernon Paris. Pamiętam walkę sprzed 2 lat kiedy to Paris, faworyt bukmacherów (z jakich powodów trudno mi powiedzieć) został zdeklasowany, nie pokazując kompletnie nic z weteranem Zabem Judahem. Tym razem będzie walczył dużo młodszym rywalem, ale walka powinna skończyć się dla niego tak samo, porażką przed czasem.
Truax, McCalla i Gomez - wszyscy zgodnie wygrali swoje walki wysoko na punkty, + 112 zł. Na dzisiaj:
Gennady Golovkin - Daniel Geale
Gennady Golovkin - KO, TKO lub dyskwalifikacja 1.36 Termin: 27.07, 4:00✅
Geale to zdecydowanie najmocniejszy rywal Kazacha w karierze, mimo to bukmacherzy oferują za jego zwycięstwo zaledwie kursy w okolicach 1.10. Golovkin to nie tylko król nokautu, ale również świetny technik. Chyba nikt obecnie nie potrafi tak jak on wykorzystywać pracy nóg do ścinania ringu i przechodzenia do półdystansu, gdzie wyprowadza swoje mordercze dla rywali ciosy. Styl Geale opierający się na wyprowadzaniu setek ciosów w półdystansie, dokładając do tego jego niezbyt mocny cios i zaliczenie już kilku desek w karierze wydaje się idealne skrojony pod GGG. Obawiam się tylko, że po zainkasowaniu kilku mocnych ciosów lub po pierwszym liczeniu Australijczyk skupi się już tylko na defensywie i zadowoli się porażką ,,tylko&quot; na punkty. Golovkin to jednak inna półka niż przereklamowani i wypaleni Sylvester, Sturm i Mundine, na których Geale zbudował swoje nazwisko i stawiam, że w końcu przełamie niezłego Australijczyka, zaliczając 27 nokaut w 30 walce w swojej karierze.

Robert Stieglitz - Sergey Khomitsky 1 1.14 Termin: 26.07, 22:00✅
Stieglitz liczy na 4 walkę z Abrahamem i w tym celu promotor zakontraktował mu walkę o rankingowy pas tej organizacji, a jego rywalem będzie prawie 40-letni Białorusin. Niby nie brzmi to poważnie mając w pamięci jakich bokserów z tego kraju ściąga się na polskie gale, ale akurat Khomitsky to bardzo solidny pięściarz. Co prawda ma 10 porażek na koncie, ale tylko dwa razy przegrał przed czasem, a ostatnio sprawił sporą niespodziankę stopując na Wyspach wcześniej niepokonanego Franka Buglioni. Kilka miesięcy wcześniej przegrał też zaledwie 2 punktami z notowanym w czołówce wagi średniej Martinem Murrayem. Na pewno twardy opór sprawi też Niemcowi, ale przewaga terenu, warunków fizycznych, ale też i umiejętności po stronie Stieglitza.

Billy Joe Saunders - Emmanuele Blandamura 1 1.14 Termin: 26.07, 23:00✅
O tej walce mogę napisać niemal dokładnie to samo co o walce powyżej. Blandamura to twardy pięściarz, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Pokonał co prawda ostatnio niepokonanego Niemca na jego terenie, ale Saunders to już dwie półki wyżej. Preferujący walkę na dystans Anglik powinien wygrać wyraźnie na punkty.

Kurs: 1.78✅
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100 zł
Bryant Jennings - Mike Perez 2 2.75 Termin: 27.07, 3:30⛔ Gdyby nie punkt odjęty w ostatniej rundzie Perezowi byłby remis i zwrot
Perez nie wyglądał najlepiej w ostatniej, zremisowanej walce z Carlosem Takamem, ale trzeba pamiętać, że tamto starcie miało miejsce zaledwie 2 miesiące po ringowej wojnie z Mago Abdusalamovem. To co stało się po walce z Rosjaninem też pewnie siedziało Perezowi w głowie. Do tej walki przystąpi na pewno dużo świeższy, do tego pod okiem nowego trenera, którym został Adam Booth. Faworytem tego starcia buki widzą Amerykanina, ale moim zdaniem jest on nieco przeceniany. Wypłynął dwa lata temu po zwycięstwie nad rozbitym Sergem Lyakovichem, a potem pokonał tylko kilku średniaków, w tym ostatnio naszego Szpilkę. Dobrze przygotowany Perez będzie dla niego zdecydowanie najtrudniejszym rywalem w karierze. Wiadomo, że kluczem do zwycięstwa Kubańczyka będzie przedarcie się w półdystans przez długie ręce Jenningsa, a skoro w początkowej fazie walki udawało się to Szpilce to i Kubańczyk powinien sobie dawać radę. Perez powinien też być pierwszym, który sprawdzi nieprzetestowaną dotąd szczękę Jenningsa. Jasne, Amerykanin robi postępy, z walki na walkę wygląda co raz lepiej, dobrze wykorzystuje swoje atuty czyli długi zasięg, ale moim zdaniem to Perez jest bardziej utalentowanym pięściarzem i w sobotę po raz pierwszy będzie miał okazję zaprezentować to na tak szeroką skalę. Warto dodać, że stawką walki jest miano oficjalnego pretendenta WBC, także obaj pięściarze mają o co walczyć.

Kurs: 2.75⛔
Bukmacher: Bet365
Stawka: 50 zł
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Fury wypadł zamiast niego daje i dokładam do Stieglitza i Golovkina
Robina Krasniqi i Bili Joe Saunders
Ako łączne z czterech walk 1.60 - 9/10 - bet365
Easy win wszyscy , inna liga bokserska nad rywalami
Cherviaka, który walczy z Kraniqim bym nie lekceważył. Niski grubasek, ale ma niewygodny styl i sprawiał już niespodzianki.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Wiadomo, że kluczem do zwycięstwa Kubańczyka będzie przedarcie się w półdystans przez długie ręce Jenningsa, a skoro w początkowej fazie walki udawało się to Szpilce to i Kubańczyk powinien sobie dawać radę.
Fajna analiza, też jestem za Perezem, ale nie sądzę, żeby to było kluczem. Kluczem będzie wygrywanie w półdystansie, bo nie mam żadnych wątpliwości, że tam będzie toczyć się walka.

Jennings ma długie ręce, ale słabo się porusza, niby stara się wykorzystywać ten zasięg, ale szybko ulega pokusie walce w półdystansie, bo tam jest po prostu najlepszy. Ma słaby jab. Potrafi utrzymać walkę na dystans, ale jest wtedy bardzo mało efektywny.

Jenningoswi walkę w półdystansie narzucił nawet Fedosov, więc...
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Właśnie oglądałem wyrównaną walką Sundersa z Blandamurą, ale nokaucik w wyrównanej bitce i Saunders wygrał. Ej, a dajcie wyniki całej gali w Manchesterze.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
moze ktos cos wiecej napisac o &quot;wale&quot; w walce Stieglitz - Khomitsky ?
ja w sumie włączyłem juz praktycznie po fakcie ,śmignął mi urywek powtórki w której najprawdopodobniej liczony był stieglitz i w następnej rundzie już sędziom nie pasowało rozcięcie na głowie Khomitskiego i przerwali walke ,czytam teraz komentarze jakiś niemców ,które potwierdzają ten wałek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom