>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyróżnione posty

  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Dziś od północy całkiem fajna gala w Kanadzie, w Polsce transmitowana na Canal+. Ciekawią mnie szczególnie kursy z walki Steve Claggetta. Jest on w doskonałej dyspozycji w ostatnim czasie- w 2022 roku stoczył 3 walki gdzie nokautował rywali którzy wcześniej raczej nie przegrywali przed czasem. Ogólnie rzecz biorąc Steve to bardzo widowiskowy bokser który nie boi się pójść w wymiane i zadaje mnóstwo ciosów, z niezłą skutecznością. Na koncie na 33 wygrane aż 23 przed czasem, wprawdzie tez 7...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy marca 2023 (1-2. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Dziś w końcu mamy galę dla której warto zarwać noc, nawet mimo faktu że nie zobaczymy w ringu zawodników ze ścisłej czołówki. Ale wciąż w 3 głównych walkach mamy obecnie niemal kursy 50/50 co się po prostu nie zdarza. W dodatku dwie główne walki to pojedynki kategorii ciężkiej gdzie już w ogóle wyrównany matchmaking się zdarza od święta. W walce wieczoru nigeryjski koszmar Efe Ajagba stanie na przeciwko Stephana Shaw'a- warto podkreślić że ten wziął walkę w zastępstwie za Oscara Rivasa...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy stycznia 2023 (1. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Kursy szybko zostały dosyć mocno zrzucone ale jutro mamy jeszcze gale w Kazachstanie gdzie na moje znowu Efortuna się nie popisała. W dwóch głównych walkach wystąpią prawdziwe gwiazdy, bokserzy wysoko notowani z wielkimi aspiracjami- niepokonany Sadriddin Akhmedov oraz Batyrzhan Jukembayev którego pokonał tylko w prawdziwej ringowej wojnie Matias Subriel. Ich cechą wspólną jest wysoki odsetek wygranych przed czasem, to pięściarze mocno bijący, idący mocno do przodu. Tutaj dostają rywali...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy grudnia 2022 (1. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Dla tych co grają w 1xbet i klonach mamy dziś niesamowite value na walkę wieczoru z gali w RPA. Mowa o pojedynku lokalnego pięściarza Xolisani Ndongeni który skrzyżuje rękawice z tajlandczykiem Apinun Khongsong. Kurs na wygraną Ndogeni'ego wynosi w 1xbet aż 2,97 (!) gdzie maksymalnie 1,40- czyli odwrotne kursy bez wątpienia byłyby bliżej prawdy. Ndongeni to solidny bokser, ma niezły bilans- 30-2 gdzie co ciekawe jedna z tych porażek padła z rąk doskonale znanego Davida Haneya, który pokonał...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy listopada 2022 (2-3. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Dziś pod lupę wziąłem nieco egzotyczną walkę bo zestawienie z gali w Szwajcarii gdzie zmierzy się Włoch z Indonezyjczykiem. W tym co chce obstawić opieram się głównie na tym czego możemy spodziewać po Włochu- Nicola Cipolletta, 32latek z rekordem 14-10 (4 przed czasem), z czego na ostatnie 7 walk wygrał tylko jedną a ostatnią- aż 20 miesięcy temu przegrał bardzo szybko, gdzie już w drugiej rundzie znokautował go Mario Alfano, który co istotne- żadnym puncherem nie jest (na 15 wygranych...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Wyróżniony post
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Tyron Woodley - Jake Paul Typy: walka potrwa pełen dystans @6,00 Forbet Jake Paul wygra przez decyzję @9,50 Forbet Ten pojedynek odbędzie się w nocy z Cleveland. Coraz większa popularnością cieszą się walki w których przynajmniej jeden z uczestników jest gwiazdą internetu. Tak jest w tym przypadku, gdyż Jake Paul jest bardzo popularnym youtuberem, podobnie zresztą jak jego brat Logan Paul, który to niedawno zmierzył się w walce pokazowej z samym Floydem Mayweatherem Jr. Jake Paul nie...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy sierpnia 2021 (2-3. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Dziś wieczorem mamy kolejną odsłonę gali z cyklu 'Kold Wars' która odbywa się w Mińsku, na Białorusi. Nie ukrywam że walka wieczoru to według mnie jeden z ciekawszych pojedynków w ostatnim czasie- spodziewałem się wyrównanych kursów (chociaż ja mam swojego zdecydowanego faworyta) ale zostałem bardzo miło zaskoczony. Zacznę od tego że Białoruś ma dwóch naprawdę dobrych amatorów- braci Dauhaliavets. Nieco lepszy jest chyba 30letni Michaił który był uczestnikiem m.in IO w Londynie, czy brązowym...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy listopada 2020 (1. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Jak ktoś śledzi moje typy to wie że często poluje na duże kursy (głównie z tego powodu że często uważam że są poprostu znacząco zawyżone i nie odzwierciedlają prawdziwych szans) i na dziś w nocy też próbuje- gram przeciwko Chavezowi Jr i to głównie z tego powodu że nie do końca wiemy czego się spodziewać. Julio Chavez Jr to oczywiście bokser- legenda ale tak naprawdę w wieku ledwo 34 lat już nie powinien wychodzić do ringu, ba- moim zdaniem powinien skończyć karierę 5 lat temu gdy przegrał z...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy września 2020 (1. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Najbardziej znaną postacią na tej gali jest Freddy Fonseca- fani boksu mogą go kojarzyć z walki m.in ze świetnym Josephem Diazem (gdzie wytrwał 6 rund) - a Diaz to bokser który ostatnio odprawił Tevina Farmera. Nie oznacza to że Freddy Fonseca to ktoś wybitny- to bokser mimo solidnego rekordu o jednak mocno ograniczonych umiejętnościach i notowany pod koniec drugiej setki tej kategorii wagowej. Tutaj za rywala dostal Alaina Aguilara który ma rekord 8 wygranych/ 7 porażek. Wprawdzie padał 4...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy kwietnia 2020 (2. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Dziś w nocy gala w Panamie i co ciekawe zdecydowaną większość walk znajdziemy do obstawienia w STS- a niektóre także u innych bukmacherów. Przeglądając kartę walk natknąłem się na walkę gdzie lokalna zawodniczka Laura Ledezma podejmie wenezuelke Mayerlin Rivas a w stawce będzie pas WBA, wprawdzie nie lubie obstawiac walk kobiet bo rządzą się swoimi prawami- szczególnie jeśli chodzi o punktowanie (a jednak 90% walk kobiet kończy się na punkty) gdy walczy ktoś lokalny ale jak zobaczyłem że...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy lutego 2020 (1. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Jutro rano fajna gala w Australii i nie do końca rozumiem nastawienia bukmacherów odnośnie walki wieczoru -nie dają większych szans Jeffowi Hornowi. A to przecież ten bokser który zasłynął tym że nie tak dawno temu wygrał z kapitalnym Mannym Pacquaio- oczywiście było to zwycięstwo mocno wątpliwe ale wciaż pokazał sie tam z dobrej strony. W czerwcu zeszłego roku walczył w USA przeciwko Crawfordowi i tam wprawdzie nie miał nic do powiedzenia ale padł dopiero w 9 rundzie .Po tej walce odbił sie...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy grudnia 2019 (1. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Saul Alvarez - Sergey Kovalev Typy: Walka zakończy się w przedziale rundowym 10-12 @9,50 Fortuna    Saul Alvarez wygra w przedziale rundowym 9-12 @8,00 STS    Saul Alvarez wygra przed czasem @3,00 STS    Sergey Kovalev będzie liczony @2,10 STS    Walka nie potrwa pełnego dystansu @2,10 eTOTO    Analiza: Będzie to jedna z największych walk w tym roku, gdyż mierzący 173 cm Saul Alvarez stoczy walkę w wadze półciężkiej z jednym z najlepszych zawodników tej kategorii w ostatnich latach, który...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy listopada 2019 (2. miejsce)
  • Przyklejony
Boks - typy z analizami
Dzisiaj również poluje na duży kurs na gali w Leeds Arthur Lyndon podejmie ghańczyka Emmanuela Anim. Lyndon ma rekord 15-0 i az 12 walk wygrywał przed czasem jednakże rywale byli bardzo nisko notowani, absolutnie nikt konkretny. Co do reprezentanta Ghany też rekord przyzwoity po 14 wygranych i 2 porażki (obie na punkty). Często w przypadku zawodników z Afryki nie ma co patrzeć na rekord ale tutaj dochodzi ten aspekt że Anim zostal już zweryfikowany bo stoczył jedną walkę poza granicami...
Odp
3385
Wyświetlenia
153804
Najlepsze analizy października 2019 (2. miejsce)
Do góry Bottom