>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Boks - typy z analizami

A 49

americano30

Użytkownik
W Niemczech kolejne oszustwo tam mozna oszukac kazdego w kazdych okolicznosciach i i tak nikt nigdy z tego nie wyciaga konsekwencji boks to biznes nie sport.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Wczorajsza walka Jenningsa z Perezem pokazala przede wszystkim jaki beznadziejny jest Szpilka. Gdyby Perez byl z 4-5kg lzejszy i mial sile na pelne 12 rund to wygralby ten pojedynek. Jennings na dzisiaj dostaje wpierdziel od Stiverne&#39;a i to dosc mocny. Wladimir go zabije. No a Szpilka to nawet nie 2 a 3 liga.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
moze ktos cos wiecej napisac o &quot;wale&quot; w walce Stieglitz - Khomitsky ?
ja w sumie włączyłem juz praktycznie po fakcie ,śmignął mi urywek powtórki w której najprawdopodobniej liczony był stieglitz i w następnej rundzie już sędziom nie pasowało rozcięcie na głowie Khomitskiego i przerwali walke ,czytam teraz komentarze jakiś niemców ,które potwierdzają ten wałek ;)
Byla przerwa, bo cos tam z tasmami na rekawicy mial problem. Jego naroznik zaczal to odwijac, sedzia zwrocil uwage, ze za dlugo to trwa, dalej sie bawili z tymi tasmami i sedzia w koncu skonczyl walke, bo za dlugo to trwalo.
 
A 49

americano30

Użytkownik
Nie rozumiem skad to rozczarowanie wczorajszym pojedynkiem pogromcy&quot;szpilberga&quot; z Tlustym i leniwym Perezem.Nie od dzis wiadomo ,ze obaj to 2 liga wagi ciezkiej Mamy Wladimira Kliczko pozniej gdzies w oddali Haye i ktory juz raczej na ring nie wroci gdzies tam tez Pulev a o reszcie to nawet szkoda wspominac jezeli w dzisiejszej wadze ciezkiej miejsce nr 3 w rankingu boxrec zajmuje zawodnik ktory wyglada jak pokraka i wygrywa walki dzieki warunkom fizycznym tylko i wylacznie(Fury)to szkoda slow.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Wczorajsza walka Jenningsa z Perezem pokazala przede wszystkim jaki beznadziejny jest Szpilka. Gdyby Perez byl z 4-5kg lzejszy i mial sile na pelne 12 rund to wygralby ten pojedynek. Jennings na dzisiaj dostaje wpierdziel od Stiverne&#39;a i to dosc mocny. Wladimir go zabije. No a Szpilka to nawet nie 2 a 3 liga.
Dokładnie wysnułem takie same wnioski. Sam Szpilka też sobie to już uświadomił w wypowiedziach już nie opowiada o walce pas. Teraz ma w głowie juz tylko robienie hajsu. Teraz Adamek, w przyszłości Zimny i hajs z polszmatu się będzie zgadzał. Zycie pokazało że na więcej nie ma potencjału niestety.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Dokladnie. Facet zgasnie bardzo szybko, sam juz chyba o tym wie. Myslalem, ze Jennings nauczy go pokory ale ten dialog prasowy z Michalczewskim to juz absolutne dno i kupa gowna. Najpierw pajac jedzie po Adamku, teraz po Michalczewskim. Pomijajac juz wystepu tigera pod niemiecka flaga to kim wogole jest Szpilka, zeby podejmowac z nim dyskusje? Facet jest zerem, czytajac po necie da sie odczuc, ze widza badz zaczynaja to widziec nawet jego najwieksi fani. Niedlugo zostana mu juz tylko znawcy boksu z gimnazjum - bo sorry, czy was to nie irytuje, bo dla mnie facet jest tak smieszny i tak zalosny jako czlowiek i bokser, ze zal tylek sciska.

Konczac juz o tym pajacu Szpilce, bo nie jest wart mojej klawiatury powiem na koniec, ze czekam z ogromna niecierpliwoscia na pojedynek Golovkina z kims, kto potrafi sie bronic (Cotto) albo ma jeszcze bardziej betonowa gebe niz on i nie bedzie bal sie oddac i pojsc na wymiane (Chavez Jr). Golovkin jest arcykozakiem, ma papiery zeby zostac Hopkinsem kolejnych lat, ale chcialbym, zeby ktos go w koncu porzadnie przetestowal. Chcialbym zobaczyc walke Golovkina z Chavezem, sieka by byla potworna a krew lala by sie chyba az do ostatnich rzedow trybun. Cotto tez bylby super, ale niestety z niego taki sredni jak ze mnie matematyk ???? i fizycznie Golovkin moglby zajechac Cotto ale ciekawe jakby zareagowal gdyby przyszlo mu pruc powietrze i gdyby przyjal lewe sierpy junito. Oby jak najszybciej do ktorejs z tych walk doszlo. Boks tego potrzebuje, bo chyba rodzi nam sie wlasnie wielka legenda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zobaczycie ze po porazce z rak starego Adamka zobaczymy szpilke na Ksw widac ze jemu po glowie chodzi tylko kasa.
He He kiedyś na pewno samo o tym kiedyś wspominał :?
Pomysl jak wygra z Adamkiem jaka będzie napinka wtedy :grin:
Jak przegra to będzie obijał worki cementu na galach Wojaka bo co mu innego pozostanie
 
K 326

kurekq

Użytkownik
@Majin33
Saleta i jeszcze kilka znanych osób ze środowiska widzi faworyta w Szpilce, więc jeszcze ciut więcej niż gimbaza przy nim została.
 
A 49

americano30

Użytkownik
Mimo tego ze Adamek niema juz zadnych ambicji sportowych i dorabia do emerytury i zostalo z niego 30% dawnego Adamka to chyba ciezko sobie wyobrazic aby tak ograniczony defensywnie zawodnik jak Szpila mogl to wygrac mysle ze po ew wygranej wyzwal by na pojedynek Wladka.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ta walka w moim odczuciu to pojedynek paralityków. Nie lubię żadnego z nich, ale chciałbym, by to wygrał Adamek, ponieważ może wtedy dużo więcej osób zobaczy jakim cienkim bolkiem jest Pinezka. W wywiadach ciągłe buńczuczne zapowiedzi zniszczenia przeciwników czy zdobycia pasa mistrza świata. Myślałem, że po tym jak dostał w torbę z Jenningsem zda sobie sprawę, że jest w lidze podwórkowych dresiarzy. Nie piszę tego z uwagi na jego przeszłość stadionową, ale sami widzicie jak jest. &quot;Pokazowe&quot; walki w polsacie, ciągłe wygrane, by bydło oglądało, dawało hajs i się cieszyło, ale jeden wypad za wodę i co? Wychodzi wszystko na jaw. Promotorzy dają hajs na walki, więc jak pupilek ma przegrać na ich gali? Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten sepleniący typ wykonuje ich polecenia bez własnego zastanowienia i sam dobrowolnie zgadza się być mapetem w ich rękach. Pas przy spodniach ma więcej mu nie potrzeba. Adamek zgarnie hajs, ale tak sobie myślę, że druga z rzędu porażka Pinezki może spowodować odpływ ludzi zainteresowanych oglądaniem walk z jego udziałem co spowoduje, że promotorom hajs nie zagra, więc widzę to prosto. REMIS. Pan polityk wie, że hajs się będzie zgadzał a jak zakończy karierę w niedługim czasie to o tej walce jak i o nim mało kto będzie pamiętał.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Nie wiadomo czy to będzie czysto sportowy pojedynek, Adamkowi teraz zależy tylko moim zdaniem na tym żeby na koniec jak najwięcej przytulić $ poprzez swoją popularność w Polsce nie wysilając się zbytnio. Tą walke troche można porównać do walki Gołoty z Adamkiem, czy Salety z Gołotą. Inna sprawa jest taka, że tak jak kolega wyżej pisze Szpilka jest słaby, więc raczej po plecach Adamka się nie wybije jak to Adamek zrobił dzięki Gołocie. Więc podsumowując... ze sportowego punktu widzenia Adamek, z punktu zrobienia większej kasy Szpilka lub remis dlatego ja bym sobie tylko tą walke obejrzał. Do typowania na 100% będą wcześniejsze walki i tam napewno trafią się ciekawe pojedynki.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten sepleniący typ wykonuje ich polecenia bez własnego zastanowienia i sam dobrowolnie zgadza się być mapetem w ich rękach.
A ja właśnie jestem zupełnie odmiennego zdania. Na nieszczęście promotorów jest on właśnie za mało posłuszny. Sam Szpilka się wielokrotnie wypowiadał, że to on strasznie chciał tej walki, mocno na nią naciskał a inni mu to odradzali. Myślę, że Wasilewskiemu nie jest na rękę ta walka, gdyby mógł to dawałby Szpilce przez kolejnych parę lat dobrych marketingowo lecz niekoniecznie sportowo rywali, by nabijać wygrane i dalej budować mit &quot;nadziei wagi ciężkiej, przyszłego mistrza&quot;. Ale Szpila się pewnie uparł na tej walce, nie dało się go w żaden inny sposób przekonać żeby dał sobie spokój, więc zostało tylko doprowadzenie do niej i skoszenie jak największej ilości kasy póki jeszcze jest to możliwe.
Umówmy się - Szpilka nie jest faworytem tej walki, jest bardzo duże ryzyko że kolejny raz przegra. A co z nim wtedy będzie? Kto uwierzy w te jego umiejętności jeśli nóżka na Adamku się powinie? Kto to będzie później chciał oglądać?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
A ja właśnie jestem zupełnie odmiennego zdania. Na nieszczęście promotorów jest on właśnie za mało posłuszny. Sam Szpilka się wielokrotnie wypowiadał, że to on strasznie chciał tej walki, mocno na nią naciskał a inni mu to odradzali. Myślę, że Wasilewskiemu nie jest na rękę ta walka, gdyby mógł to dawałby Szpilce przez kolejnych parę lat dobrych marketingowo lecz niekoniecznie sportowo rywali, by nabijać wygrane i dalej budować mit &quot;nadziei wagi ciężkiej, przyszłego mistrza&quot;. Ale Szpila się pewnie uparł na tej walce, nie dało się go w żaden inny sposób przekonać żeby dał sobie spokój, więc zostało tylko doprowadzenie do niej i skoszenie jak największej ilości kasy póki jeszcze jest to możliwe.
Umówmy się - Szpilka nie jest faworytem tej walki, jest bardzo duże ryzyko że kolejny raz przegra. A co z nim wtedy będzie? Kto uwierzy w te jego umiejętności jeśli nóżka na Adamku się powinie? Kto to będzie później chciał oglądać?
Wiesz ja to widzę tak. Zobaczyłem dwa wywiady z Pinezką i o dziwo ten typ klepie Adamka po pośladach czytaj chwali jego czyny z przeszłości i w każdym zdaniu podkreśla, że walka będzie wyrównana, ale postara się wygrać. Twojego posta nie neguję, ale sam pomyśl. Kto teraz jest w stajni Wasilewskiego&amp; i Innych, by go wrzucić w miejsce Pinezki? No nie ma nikogo. A ja nie wierzę w budowanie innej, nowej marki przez 2-3 lata, bo tak samo może ona się wypalić i być łapserdakiem jak Pinezmen. Nie wiemy kto chciał tej walki czy Adamek (hajs) czy Szpilka (buńczuczność). W to nie wnikam, ale prosta arytmetyka. Adamek wygra z nim co osiągnie? Da mu to szanse na skok w rankingach światowych? Nie, bo Pinezka to noskill, nikt się z nim nie liczy, nikt nie bierze go na poważnie, więc idzie łatwo wychaczyć po co ten cyrkus się odbywa. HAJS. Każdy zagra jak chce, ale jak napisał użytkownik powyżej mnie i cytowanego komentarza ta walka jest do obejrzenia a nie grania no chyba, że ktoś będzie miał cynk jakie będzie ustawienie, bo nikt mi nie wmówi, że Lewandowski &quot;ryzykuje&quot; zbudowaną poniekąd markę (Pinezka) i Adamek (jeszcze z szansą za coś za wodą) ładuje się do polsatu. Jakby miał szanse to, by coś miał w USA albo gdzieś na zachodzie UE. To chyba proste w rozkminie. Szpilka przegra i kto będzie puplkiem polszczatu? Zimnoch? Albo inny cep? Proszę Cię.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Pan polityk wie, że hajs się będzie zgadzał a jak zakończy karierę w niedługim czasie to o tej walce jak i o nim mało kto będzie pamiętał.
Buahahahaha. Boze widzisz i nie grzmisz ;) Zapewne jestem typowym &quot;znawca&quot; boksu, ktory zaczal sledzic walki Adamka w HW. Malo wiesz a piszesz. Adamek bedzie pamietany przez nastepnych wiele lat, tak samo jak Kulej i Golota. Mozesz sobie hejtowac dalej, jak ktos zna sie na rzeczy to wie co osiagnal Adamek i jak swietnym byl bokserem - ty sie niestety g***o znasz ;)
Swoja droga jakie to typowo polskie, wypominanie na kazdym kroku kasy czlowiekowi, ktory byl dwukrotnym mistrzem swiata w dwoch kategoriach wagowych i ktory sie tego hajsu dorobil ciezka praca i treningiem. Na koniec dodam, ze walczyl o pas rowniez i w 3 kategorii - ale nie wszystko mozna wygrac. Pierniczysz farmazony jakby mu to z nieba spadlo, a ten koles o ten hajs walczyl wlasna geba narazajac swoje zdrowie i zycie. Zarobil gruby hajs, wypromowal swoje nazwisko i ma teraz niesamowita polewke z takich gosci jak Ty, ktorzy hejtujac go przezarci sa zazdroscia, ze komus sie w zyciu udalo. Ten gosc ZAWODOWO boksuje od 1999 roku - stoczyl 52 pojedynki + setki amatorskich bo boks trenuje od 10 roku zycia. Idz na sale treningowa i pokaz, ze jestes lepszy. Dobra, jak osiagniesz chociaz 1/10 tego co Adamek to pogadamy ;) Piszac takie bzdury znizasz sie do poziomu Szpilki.
Jezeli do tej walki dojdzie to Adamek Szpilke zniszczy, zgwalci, ponizy. Jezeli myslisz inaczej to proponuje zmienic dyscypline na inna - w boksie kasy nie zrobisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Frankie Gavin - 1.33 ⛔ - ónibet
To lamia jaka :;/: Bundu 39 lat szacun

Krótko . Walka o pas EBU o tytuł mistrza Unii Europejskiej .

Gavin niepokonany jak dotąd pierwszy brytyjski mistrz świata amatorów . Szybki i dobry technicznie mańkut . Stylistycznie przypominający Proksę .

Swoja gala i promotor .

Rywal prawie 40 letni Włoch , odstający we wszystkim . Do tego warunki fizyczne tez po stronie Gavina . Już Vassell był groźniejszym rywalem którego to Gavin rozbił w tamtym roku .

Walka dziś wieczorem Polsat sport extra od 22.30 . Frankie win kilkoma pkt . Polecam .


Edit :
Do Franka dokładam jako formalność na sobotę
Sergey Kovalev✅
- czyli najmocniej bijącego zawodnika wagi półciężkiej , łapy istny dynamit nikt z nim nie stoi cały dystans . Kacap kosi wszystkich . Rywal zwykły cienias zostanie zniesiony z ringu .
Dubel to ako 1.43 ⛔ - ónibet - pewność jak dla mnie jakieś 8-9/10

a tu jeden z jego rywali
 
I 0

imsolucky

Użytkownik
Frankie Gavin - Decyzja lub techniczna decyzja sędziów - 1.57
Sergey Kovalev - KO, TKO lub dyskwalifikacja 1.22

AKO: 1.92 @Bet365

zaryzykujemy w ten sposób ;)
Kilka zdań analizy mile widziane/Konrad
 
Do góry Bottom