>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boks - typy z analizami

bebad 46

bebad

Użytkownik
Ja jestem zdziwiony tym że Sylvester wogle obronił ten pas, to tylko taki papierowy mistrz. Chociaż trzeba mu oddać że wygrał pas zasłużenie i bronił go również bez wałków. Nie mniej jednak to Sylvester jest najlepszym kolesiem jaki mógł się teraz Grzeskowi trafić. Nazwisko ma, walka jest o coś więc zrobić swoje i przywieść pas do pl. Ja daje tutaj 60/40 dla Proksy, naprawdę nie moge zrozumieć dlaczego jest taki kurs. Grzesiek jest dużo lepszym bokserem, głodnym sukcesów i na bank wyjdzie przygotowany na 110%. Jestem ciekaw jak sobie Sylwestr poradzi z kolesiem walczącym z odwrotnej pozycji ale nie sądze aby był w stanie zagrzić Proksie. Jeżeli nie będzie wałka (w co szczerze powątpiewam) to będzie wysokie UD dla polaka
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Vicente Escobedo - Rocky Juarez 2 4.00 (bet365) ⛔
Piąta porażka z rzędu czyni chyba wiecznego pretendenta ekskluzywnym journeymanem, czy też etatowym testerem dla zawodników pragnących uratować swoje kariery. Tym razem Rocky Juarez po dziesięciu zaciętych rundach (28-9-1, 20 KO) przegrał na punkty z Vicente Escobedo (24-3, 14 KO). Co więcej, słynący kiedyś z mocnej szczęki Juarez zaliczył kolejny nokdaun - tym razem po lewym prostym przeciwnika. Choć Rocky nie jest już groźny dla czołówki wag piórkowej oraz junior lekkiej, do dziś zachował swą siłę i w szóstej odsłonie mocno naruszył wczorajszego rywala. Escobedo został wyratowany przez gong, lecz minuta przerwy pomogła mu w dojściu do siebie i zdołał powrócić do gry w kolejnym starciu.
Sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięzcę (97-92, 98-91 i 96-93), jednak dość wysoka punktacja nie oddaje w pełni przebiegu pojedynku, który w rzeczywistości był bardziej wyrównany. (bokser.org)
 
L 0

ladna-jola

Użytkownik
Szkoda ze nie wiedziałam wcześniej o walce Fonfary, to pewniak. Słuchajcie nadal nie moge znaleźć gdzie postawic na Prokse? Niedługo Walczy Wach i Szpila tez warto na nich postawic chyba...co Wy na to? i tez nigdzie nie ma ofert. Co jest grane?
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
lol widze że kurs spadł jak cholera, jeszcze w poprzednim tygodniu na tobet było 4,6 (Dobrze że udało mi się postawić). W sumie nic dziwnego że buki się opamiętały. Sylvester jest w dojczach skończony i do odstrzału więc wałka być nie powinno. Proksa faworytem ;)
 
L 0

ladna-jola

Użytkownik
Czy Tobet to pewny portal, nie kombinuja, jak to działa, trzeba przelac im kase i po wlace dostajesz wygrana na konto, czy to raczej wirtualna zabawa?
Dziwie sie cały czas, ze nie ma gdzie indziej mozliwosci obstawienia walki Proksa &amp; Sylvester...hmm
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czy Tobet to pewny portal, nie kombinuja, jak to działa, trzeba przelac im kase i po wlace dostajesz wygrana na konto, czy to raczej wirtualna zabawa?
Dziwie sie cały czas, ze nie ma gdzie indziej mozliwosci obstawienia walki Proksa &amp; Sylvester...hmm
Tobet to poważna firma nie robi klientów w bambuko tak więc śmiało możesz tam grać bez żadnych obaw.
Co do Twojego drugiego pytania. Jest wtorek , kursy na takie walki pojawiają się dzień , dwa , trzy przed tak więc cierpliwości trochę.
 
L 0

ladna-jola

Użytkownik
Nie jestem pewna tego Tobetu, zarejestrowany na Malcie hehe, to troche dziwne. Zrobiłam przelew 2 dni temu i do dzisiaj nie mam kasy. Jak nie zdaze obstawic Proksy to do kitu z takim portalem.
 
P 1

przemoziom

Użytkownik
przelewy bankowe do buka zawsze idą wolno,do kilku dni, załóż konto na moneybookers będziesz mógł wpłacać w sekundę ???? Większosć buków ma siedzibę na Malcie, tam płacą najniższe podatki ( chyba )
po niku to raczej on nie jest ???? , i do Jolki , nie panikuj , Tobet to solidna firma i nikt Cię nie oszuka / Konrad
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szpila miał jakieś problemy ze zdrowiem i nie walczył. Wraca jednak 15 października na gali Wojaka. Będzie tam Szpila , Jonak czy Wawrzyk. Z kim będzie walczył ? Nie wiadomo jeszcze , ale Artur sam mówił , że chce już lepszego rywala niż ostatnich dwóch.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jestem bardzo zainteresowany przebiegiem kariery Artura Szpilki. Tobet wystawił kilka ciekawych kursów dotyczących jego osoby. Jeden z nich mnie zaciekawił: (Czy Artur Szpilka zakończy rok 2012 w pierwszej 30-tce rankingu boxrec wagi cieżkiej?) NIE: 1,12 TAK 5,25. Który jest obecnie?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jestem bardzo zainteresowany przebiegiem kariery Artura Szpilki. Tobet wystawił kilka ciekawych kursów dotyczących jego osoby. Jeden z nich mnie zaciekawił: (Czy Artur Szpilka zakończy rok 2012 w pierwszej 30-tce rankingu boxrec wagi cieżkiej?) NIE: 1,12 TAK 5,25. Który jest obecnie?
167 miejsce obecnie. Raczej nie ma szans aby Artur tam się znalazł. Nie ma tam miejsca dla Bojcowa , Mansuora i inny wielkich nazwisk.

http://boxrec.com/ratings.php?sex=M&amp;amp;division=Heavyweight&amp;amp;pageID=2

zresztą sam zobacz.

A i tu masz całą procedurę punktowania na Boxrecu ;)

Zasady przyznawania punktów rankingowych w bazie boxrec:

1. Każdy debiutant na ringu zawodowym startuje z zerowym kontem punktowym.
2. Dorobek punktowy zawodników uaktualniany jest po każdej walce, stosownie do jej wyniku.
3. Wartość walki (v) mieści się w przedziale od 0 do 1.
4. Współczynnik &quot;czystości rozstrzygnięcia&quot; (Cd) mieści się w przedziale od 0 do 1.
5. Dorobek punktowy zwycięzcy walki nie może się zmniejszyć w przypadku wygranej przez: nokaut, nokaut techniczny, poddanie, dyskwalifikację, decyzję techniczną i decyzję punktową. Współczynnik Cd w tych wypadkach wynosi 1.
6. Dla wygranych przez nokaut, techniczny nokaut i poddanie wartość walki v i współczynnik &quot;czystości rozstrzygnięcia&quot; Cd przyjmują wartość równą 1.
7. Dla jednogłośnej wygranej punktowej wartość walki v=1. Współczynnik Cd w przypadku pojedynków na dystansie 12 rund lub więcej wynosi 1, a jego wartość maleje proporcjonalnie do liczby rund, na które walka została zakontraktowana.
8. Dla remisu v=1 w przypadku 12 rund lub więcej i proporcjonalnie mniej dla pojedynków z mniejszą liczbą rund. &quot;Czystość rozstrzygnięcia&quot; Cd dla remisu wynosi 0.
9. Dla wygranych niejednogłośną decyzją punktową, decyzją punktową &quot;dwa do remisu&quot;, decyzją techniczną i przez dyskwalifikację, jeśli nie ma dostępnych kart punktowych: v=1 dla 12 rund lub więcej, proporcjonalnie mniej dla mniejszej liczby rund, Cd=0.5.
10. Dla wygranych niejednogłośną decyzją punktową, decyzją punktową &quot;dwa do remisu&quot;, decyzją techniczną, jeśli karty punktowe są dostępne: v=1 dla 12 rund lub więcej, proporcjonalnie mniej dla mniejszej liczby rund, Cd przyjmuje wartość proporcjonalną do liczby rund i średniej różnicy punktowej u sędziów.
11. Każda walka ma taką samą wagę punktową, niezależnie od tytułów.
12. Zwycięzca otrzymuje pewną część punktów pokonanego i pewną część różnicy punktowej z rankingu.
13. Zwycięzca może otrzymać maksymalnie 50 dodatkowych punktów, jeśli liczba punktów rankingowych jego rywala jest większa lub równa 1/4 liczby jego punktów. 50 punktów przyznawane jest tylko, jeśli pokonany rywal ma co najmniej 5 wygranych. W innych wypadkach dokonuje się redukcji proporcjonalnie do liczby wygranych.
14. W przypadku remisu liczba punktów wyżej notowanego zawodnika redukowana jest o część różnicy punktowej. Tyle samo punktów zyskuje niżej notowany zawodnik.
15. Maksymalnie zyskać można 33% punktów pokonanego zawodnika.
16. Liczba punktów rankingowych redukowana jest przy przejściu zawodnika do wyższej kategorii proporcjonalnie do różnicy limitów wagowych - analogicznie, przy schodzeniu w dół z wagą liczba punktów rankingowych rośnie.
17. Dorobek punktowy wszystkich sklasyfikowanych zawodników jest wyrównywany pomiędzy kategoriami, proporcjonalnie do średniej punktowej zawodników z pozycji 8-12 w poszczególnych kategoriach.
18. Jeśli w ciągu 18 miesięcy zawodnik nie boksuje z rywalem o dorobku punktowym powyżej 50% jego własnego, jego punktacja redukuje się o od 0 do 50% (w zależności od rankingu rywala/rywali).
19. Nieaktywność przez 18 miesięcy to automatyczna strata 50% punktów rankingowych.

***

Reasumując powyższe zasady, można stwierdzić, że procedura obliczania wartości rankingowej zawodnika po odbytej walce sprowadza się do czterech operacji:

- wyznaczenia punktowej &quot;stawki&quot; walki - na podstawie dorobku punktowego zawodnika i jego rywala
- wyznaczenia wartości walki (v) - w zależności od liczby rund
- wyznaczenia wartości współczynnika &quot;czystości rozstrzygnięcia&quot; (Cd), który, uogólniając, określa, jak przekonująca była wygrana (nokaut &quot;przekonuje&quot; w 100%, wygrane punktowe odpowiednio mniej).
- ostatecznego obliczenia punktacji zawodnika po walce - z uwzględnieniem wymienionych powyżej trzech współczynników.

Wzór na liczbę punktów zawodnika po walce (pAn) wygląda następująco:

pAn = pA + 0.33 * v * (pB*Cd + (pB-pA)/(1+2*Cd))

gdzie:
pAn - liczba punktów zawodnika A po walce
pA - liczba punktów zawodnika A przed walką
pB - liczba punktów zawodnika B przed walką
v - wartość walki
Cd - czystość decyzji
żródło: boxrec​

Jak widzisz skomplikowane ;)
 
L 0

ladna-jola

Użytkownik
Piekna walka Grześka, zdazyłam postawic na betclic, a tobet jeszce do mnie pisze o jakies dziwne potwierdzenia...ale żal. Styl Proksy jest bardzo ryzykowny, ale widac ze dobrze sie w nim czuje, jest szybki i całkiem inny boks pokazał dojczlandom. Ciekawe kto nastepny, wiadmomo juz?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Piekna walka Grześka, zdazyłam postawic na betclic, a tobet jeszce do mnie pisze o jakies dziwne potwierdzenia...ale żal. Styl Proksy jest bardzo ryzykowny, ale widac ze dobrze sie w nim czuje, jest szybki i całkiem inny boks pokazał dojczlandom. Ciekawe kto nastepny, wiadmomo juz?
Nie wiadomo i prędko raczej nie będzie wiadomo kto. W boksie rywala wybiera się dość długo , trzeba obgadać kontrakty , szczegóły itp itd a to się schodzi. Miesiąc , dwa i pewnie poznamy kolejnego rywala Grześka.

Co do stylu Proksy to tak jak by się Roya Jonesa Jr widziało ;) fajnie się to oglądalo , pewność siebie i nie trzymanie gardy ... na defensywnego Sylvestra starczyło , ciekawe jakby to wyglądało z bokserami lubiącymi ofensywny styl walki.
 
L 0

ladna-jola

Użytkownik
Czy mozecie mi wytłumaczyc jak to jest: Jesli stawiam na wygrany mecz np. stawka 1.10zł troche mało nawet jesli to faworyt, ale jesli wytypuje wygrana na pkt. runda 12, to stawka jest juz inna 2.20zł to juz warto postawic na faworyta. Na czym polega roznica w tych zakładach i tu i tu jest wygrana?
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Podobno teraz celują z Zbika. Tak stwierdził bynajmniej Zbarski.
Na czym polega roznica w tych zakładach i tu i tu jest wygrana?
Sam odpowiedziałeś na to pytanie. Wygrana może być przed czasem, może być też na pkt.
 
Do góry Bottom