>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boks - typy z analizami

host3234 85

host3234

Użytkownik
Przepustkę dla takiego...&quot;śmiecia&quot;?
Pobłażajmy dalej takim pseudosportowcom-kryminalistom to niedługo pogrążymy się w chaosie.
Szpilka to mierny fighter,ze sporą nadwagą[podobnie zresztą jak jego rywal]
Daleko w tym sporcie nie zajedzie,a jego zachowanie niewąpliwie nie przyporzy mu wielu fanów- polecam obejrzenie filmiku z ważenia obu zawodników.
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
Jutro walczy Artur Szpilka? Kursy są gdzieś wystawione?
Ten chłopak musi miec potencjał jeżeli, gdy był w więzieniu, o przepustkę dla niego apelował sam Andrzej Gołota.

nie mogę nigdzie znaleźć / Konrad
Milenium
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Cygan wygra , nie ma opcji.
Co do Szpili. Bardzo jest napalony na boks , tyle czasu w pace , przeszedł do ciężkiej , zobaczymy. 1.37 kurs taki sobie ale za dużo niewiadomych jeszcze. Rywal z ciekawym bilansem , ale obijał pół amatorów.
Co do zachowania Szpili na ważeniu. Mi się tam podoba , trochę Tysona mi przypomina ???? cwaniaczek , pewny siebie. Takich trzeba. Porównajcie sobie Szpilkę i Sosnowskiego.
Gala dziś na Polsacie Sport i na otwartym bodajże ma być więc będzie ciekawie ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Konrad140 zgadzam się. Fajnie, że Szpilka to taki może uliczny wojownik. Jest pewien siebie, co może przydac się w dalszej karierze. Zobaczymy co dziś pokaże, widac, że ma potencjał ;)
potencjał ma , talent przed kiblowaniem też miał , nic tylko czekać ???? / Konrad
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dziś w nocy ciekawie będzie nie tylko w Polsce jeśli chodzi o boks ;) za oceanem też ciekawie.
Znalazłem ciekawy typ z mocnym value moim zdaniem. Otóż.
:idea: Alexander - Mathysse - Mathysse WIN by KO , TKO , DSQ kurs 4 Sportingbet

Ostatnio o Lucasie pisałem tak.
Matthysse to typowy puncher. Nie bawi się z rywalami tylko jak jest okazja to rachu ciachu i nokaut. Po za ostatnią kontrowersyjną porażką z Zabem Judahem nigdy nie walczył pełnego dystansu. 27 walk 25 nokautów. Bardzo przyjemnie to wygląda. Wysoko notowany w rankingach , ceniony itp.
I nic się nie zmieniło. Ścisłe TOP jeśli chodzi o puncherów junior średniej. Rywalem Argentyńczyka będzie Devon Alexander który nei dawno dzierżył jeszcze pas WBC który oddał Timothy Braldeyowi. Tam słabiutko Devon się zaprezentował , problemy z dystansem , dużo przestrzelonych ciosów. Lubi wyprowadzać te ciosy , ale jak już pisałem dużo z nich jest po prostu w niebo. I tu otwiera się szansa dla Mathysse. Jeden cios i może być po walce. Po za tym na pkt ciężko będzie mu wygrać bo Devon walczy tak jakby u siebie więc jak wygrać to tylko przed czasem. Więc liczę na jakiś lucky punch i wygraną Mathysse. ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I jeszcze jeden typ
:idea: Sturm -Macklin Walka w pewnym wymiarze czasowym 1.50 Sportingbet

bez analizy , chyba że później ;)
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Kell Brook - Lovemore N&#39;dou powyżej 9,5 rund 1.50✅
Zdecydowanym faworytem tej walki jest Brytyjczyk, rekord 23-0 (16 KO). Jego rywal Południowoafrykańczyk, statystyk aż tak imponujących nie ma, 48-12 (31 KO), ale za to może pochwalić się tytułem mistrza świata IBF, który wywalczył w 2007 roku. Co prawda przegrywał aż dwunastokrotnie, ale nigdy przed czasem, a jego rywalami byli tak znani zawodnicy jak Sharmba Mitchell, Miguel Angel Cotto, Junior Witter, Paul Malignaggi (choć on akurat zbyt mocno nie bije), Kermit Cintron czy w ostatniej walce obecny mistrz WBC w wadze junior średniej Saul Alvarez. Najbardziej znane nazwiska w rekordzie Brooka to Krzysztof Bienias i Michael Jennings, obu co prawda pokonał przed czasem odpowiednio w 6 i 5 rundzie, ale żaden z nich wielkim bokserem nie jest. Tak więc dzisiejsza walka będzie dla Brytyjczyka największym testem w dotychczasowej karierze, a zwycięstwo w dobrym stylu może przybliżyć go do dużych walk. O ile jego wygrana jest bardzo prawdopodobna, to nie wydaje mi się, że miałby być pierwszym, który pokona Afrykańczyka przed czasem. N&#39;dou mimo 40 na karku ciągle znajduje się w dobrej formie fizycznej, czego dowodem było przeboksowanie 12 rund w grudniowej walce ze wspomnianym już Alvarezem.
E: Tak jak można było się spodziewać, Brook pewnie na punkty (119:110, 119:110, 118:111).
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Alexander - Mathysse jak dla mnie no bet. Alexander już w walce z Kotelnikiem powinien przegrać no ale dziadek King załatwił sprawę u sędziów, potem próba unifikacji z Bradleyem i Devon znowu nic nie pokazał. Na powrót wybrał sobie Mathysse i kto wie czy się nie przejedzie. Zapewnie będzie starał się trzymać go na dystans i punktować prostym z tym że Lucas wcale się nie musi z nim cackać, waty w łąpach to on nie ma o czym przekonało się wielu, chociażby Judach którego posadził. Polecam sobie odpuścić ten pojedynek bo na dobrą sprawę to tam może zdarzyć się wszystko, a kursy wcale nie są takie kuszące no chyba że zagrać ostrożnie na ko na Devonie tak jak napisał Konrad. Mam jednak nadzieję że tym razem nie wyruchają Mathysse tak jak w walce z Zabem którą powinien bezapelacyjnie wygrać ;/ oby
PS: wie ktoś gdzie można obstawić walkę Mirandy z Despaigne ? z chęcią bym postawił coś na tego drugiego.


EDIT:
No i wykrakałem ;/ Mathysse po raz kolejny oszukany ;(
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Paul Williams - Erislandy Lara 1 1.28✅ bet365 .Krótko i na temat.The Punisher is Back. Paul wraca po porażce z rąk samego króla wagi średniej Martineza z kolei Lara po remisie z bardzo przeciętnym bokserem Moliną(2 sędziów dało remis a jeden wygraną Moliny) oprócz tego na początku Maja miał problemy z prawem ,został aresztowany za pobicie.Jak dla mnie idealny przeciwnik dla Paula na odbudowanie się po porażce i małymi krokami powrót na szczyty rankingów.Paul lepszy od przeciwnika chyba pod każdym względem -ogromna przewaga wzrostu i zasięgu ramion,lepsza technika ,szybkość ,praca nóg,lepsza dynamika i siła ciosu.Paul już wie jak to jest wracać po porażkach w 2008 roku przegrał z Quintaną,kilka miesięcy później w rewanżu wygrał z nim przez TKO już w 1 rundzie,tutaj stawiam na podobny scenariusz.Kurs dla innych pewnie mały ale do dubla albo tripla idealny ,walk już w Niedziele rano.POLECAM &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Walki nie widziałem, ale z tego co czytam to był mega wał. Lederman wytypował 117:111 dla Kubańczyka! Mówi się, że największe wałki w Niemczech, ale Amerykanie ostatnio nie gorsi, dwa tygodnie temu Matthysse, wczoraj Lara, ehh :/
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
5Dimes ma najlepsze kursy jeżeli chodzi o Boks,jak ktoś ma tam konto polecam już teraz zagrać 3 walki Marco Huck 1.09 ,Danny Green 1.30 i Amir Khan 1.21 AKO =1.71 wszyscy trzej odniosą zwycięstwa a kursy na pewno będą lecieć w dół.Walki 16 ,20 i 23 lipca. Analizy zapewne do tych walk niedługo się pojawią.
nie długo to się pojawią tematy do tych walk , + jeszcze do Wolaka więc troche się wstrzymaj z analizami ;) / Konrad
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Bellew leżał 2 razy w pierwszej walce, samo zakończenie walki na jego korzyść też z dupy jak to na Wyspach bywa, także ja bym tego nie ruszał.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tony Bellew - Ovill Mckenzie 1 1.28✅ 5dimes (w innych bukach podobnie)walka o pas w wadze półciężkiej o mistrzostwo Anglii,Tony broni tytułu u siebie na podwórku w rodzinnym mieście.Jest to rewanż w grudniu Tony pokonał Ovilla przez TKO w 8 rundzie tutaj stawiam na podobny wynik możliwe ze może to nastąpić znacznie wcześniej.W pierwszej walce Tony leżał na deskach ale było to spowodowane tym że za bardzo zlekceważył gorszego rywala,później już przewaga.Tony bardzo mocny i silny bokser z umiejętnościami kończenia walk jednym ciosem + lepsza technika i kombinacja ciosów od swojego rywala.Przewiduje ze będzie kontrolował walkę od początku i wywierał większa presje bardzo możliwy scenariusz z pierwszej walki czyli TKO lub KO i tak pewnie będzie.Juź teraz się mówi ze jego następna walka będzie o pas WBO z mistrzem Nathanem Cleverleyem + Marco Huck 1.06✅ 5dimes, AKO z tych dwóch walk 1.35✅ (inne buki podobnie)Marco broni tytułu u siebie na gali u wujka Sauerlanda nie ma opcji aby przegrał + będzie większy i za silny fizycznie dla swojego przeciwnika.Kursy pewnie małe,ale AKO z dwóch walk akurat na dokładkę a nawet i solo za większą sumę.Jedne z tych walk gdzie w 100% jestem pewien kto odniesie zwycięstwo_Obie walki już w sobotę 16 lipca. POLECAM &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Danny Green v Antonio Tarver 1 1.28⛔ bet365 .Krótko i na temat.Danny walczy u siebie w domu w Australii.Bardzo dobry matchup dla Grenna który to bierze sobie za przeciwnika 42 letniego,wolnego u schyłku kariery zawodnika.Od dłuższego już czasu względy finansowe a nie sportowe decydują o doborze rywali dla Grenna dlatego taki a nie inny przeciwnik.Rychłe zapowiedzi Tarvera że zniweluje umiejętności ,technikę i szybkość Greena podczas tej walki możemy sobie włożyć miedzy bajki.Bardzo ogromny błąd w jego wykonaniu że w takim wieku skacze miedzy wagami(wcześniej walki w ciężkiej i półciężkiej)Tarver nie będzie miał nic do powiedzenia w tej walce.Przewaga Greena w tej walce będzie pod każdym względem a w szczególności będzie za szybki.42 letni Tarver zapewne w drugiej części walki będzie miał ogromne problemy z kondycją,bardzo możliwe KO lub TKO na nim w końcowych rundach(z tego co widziałem po jego sparingach przed ta walką).Walka w środę 20 lipca około 9 rano.Kurs mały ale na dokładkę akurat.Jestem przekonany w 100% kto odniesie tutaj zwycięstwo. POLECAM. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki Edit:Green się nie popisał
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Zaveck - Berto
typ: Zaveck
kurs:4,90 zł
Nie iwem czemu taki kurs na Zavecka, ale to dobrze, chciałem na niego stawiać nawet jakby buki wystawiły 2zł, a tu prosze aż 5zł.
Nieźle, czemu tak pewnie dlatego, że najwiekszy rynek boksu to USA, a amerykanie to ignoranci i sądzą, że jakiś europejczyk nie pokona ich boksera.
Zaveck świetna kondycja, mnóstwo ciosów, swoim stylem zamęczy Berta.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
a amerykanie to ignoranci i sądzą, że jakiś europejczyk nie pokona ich boksera.
Akurat amerykanie mają ***** do powiedzenia przy ustalaniu kursów. Berto to wg mnie faworyt i to nie dlatego że ma większe nazwisko... Kim jest Zaveck ? pokonał JAckiewicza i tyle. W USA na bank nie dadzą mu wygrać.. chyba że przez ko w co wątpie. Zwycięstwo Berto to dla mnie pewniak i odradzam Wam granie za grubszą kase na ZAvecka.
 
Do góry Bottom