>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boks - typy z analizami

maloun 20

maloun

Użytkownik
Akurat amerykanie mają ***** do powiedzenia przy ustalaniu kursów. Berto to wg mnie faworyt i to nie dlatego że ma większe nazwisko... Kim jest Zaveck ? pokonał JAckiewicza i tyle. W USA na bank nie dadzą mu wygrać.. chyba że przez ko w co wątpie. Zwycięstwo Berto to dla mnie pewniak i odradzam Wam granie za grubszą kase na ZAvecka.
Nie musisz używać wylgaryzmów.
Mają dużo bo w boksie kursy są ustalane przede wszystkim za pomocą odczucia kibiców kto wygra.
Dlatego też Haye - kliczko był taki duży kurs na kliczkę, a powinien być taki jak z resztą hw czyli 1,10. Tylko dlatego, że wielu kibiców uważało, że Haye może pokonać kliczkę nie wiadomo dlaczego tak uważali, ale było takich mnóstwo, stąd kurs już na początku wysoki na kliczkę.
Zauważyłem to późno i przez to stawiałem przeciwko sobie, bo przecież taki duży faworyt i stawiałem na tego niby faworyta.
Teraz typuje sobie tuż przed wystawieniem kursów, żeby potem nie kierować się nimi i tak np wg mnie Hopkins był murowanym faworytem z Pascalem, więc na niego postawiłem gdybym zobaczył kursy i potem sie zastanawiał kto wygra bym na niego nie postawił. Chociaż i tak nie weszło po był remis w 1 walce ????
Zobaczymy, według mnie Zaveck swoim stylem może pokonać każdego oprócz pacmana i floyda.
A kim jest Berto, kogo on pokonał? Zresztą to nie ma znaczenia bo Zaveck swoim stylem postawi trudne warunki każdemu, może nie wygra tej walki ale kursy przesadzone. Znaczy ja uważam że wygra ????
Już za późno, bo postawiłem na Zavecka 100zł
No i zaveck pokonał jeszcze hlatshowa czy jak to się tam pisze;]
Jedynie berto może wygrać nokautem, bo ma jednak uderzenie. Zaveck go ostro wyboksuje.
Sądzę, że team Berto też wie, że Zaveck to cholernie trudny bokser, dlatego też Berto unikał wczesniej unifikacji z Zaveckiem. Teraz gdy berto stracił pas, nie ma dużo do stracenia, więc w końcu się zdecydowali na walkę o pas IBF zavecka.
Przed wyborem kto wygra tej walki obejrzałem wszystkie walki na jutub obu bokserów i po nich wnioskuje, że Zaveck ma świetną kondycję i zadaje mnóstwo ciosów w zabójczych seriach, z którymi będzie miał każdy problem. Ma świetną obrone i bardzo dobrze czuje dystans, berto podejrzewam że bedzie wypalał sierpy, a zavecka już w tym miejscu nie bedzie tylko odskoczy i ten sierp minie jego głowę o pare cm, i gdy berto przestrzeli doskok i seria ciosów.
Wiedziałem, że Berto u buków bedzie faworytem z tego samego powodu z jakiego były wysokie kursy na kliczke z hayem, ale nie aż 4,90 wg mnie Zaveck to faworyt tego pojedynku.
No i ja nikomu nie radze co stawiać, tylko piszę dlaczego ja postawiłem, nikt nie powinien stawiać kierując się czyjąś opinią.
 
R 0

rigan

Użytkownik
Dzisiaj znalazłem na bet-at-home atrakcyjny kurs na walkę Kołodziej VS Afolabi. Zwycięstwo zawodnika z UK z kursem 1,95 to wg mnie kusząca propozycja, tym bardziej, że Ola sadzał na deskach pięściarzy z większym dorobkiem niż Polak. Zwracam się zatem z prośbą do zainteresowanych o komentarz ....mając nadzieję ,że do tej walki dojdzie. Jak to powiedział J. Pindera w boksie nic nie jest pewne dopóki zawodnicy nie stawią się na ringu a wiadomo, że wokół wrocławskiej imprezy karuzeli personalnej też nie udało się uniknąć.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dzisiaj znalazłem na bet-at-home atrakcyjny kurs na walkę Kołodziej VS Afolabi. Zwycięstwo zawodnika z UK z kursem 1,95 to wg mnie kusząca propozycja, tym bardziej, że Ola sadzał na deskach pięściarzy z większym dorobkiem niż Polak. Zwracam się zatem z prośbą do zainteresowanych o komentarz ....mając nadzieję ,że do tej walki dojdzie. Jak to powiedział J. Pindera w boksie nic nie jest pewne dopóki zawodnicy nie stawią się na ringu a wiadomo, że wokół wrocławskiej imprezy karuzeli personalnej też nie udało się uniknąć.
musze Cię rozczarować ale już od kilku dni wiadomo , ze do tej walki nie dojdzie. Paweł Kołodziej miał wypadek samochodowy i odniósł kontuzję pleców która uniemożliwiła mu treningi i tej walki nie będzie.

Ale Afolabi jednak powinien wystapić we Wrocławiu ;)
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Daniel Geale - Eromosele Albert over 8,5 rund 1.50✅/over 9,5 rund 1.60✅ (unibet)
Pierwsza obrona pasa IBF przez Daniela (25-1). Tytuł ten wywalczył dokonując niemożliwego, wygrał po wyrównanej walce na punkty w Niemczech. Jest oczywistym faworytem tej walki, ale raczej nie ma sensu stawiać na jego win po kursie 1.02. Jego rywalem jest anonimowy Nigeryjczyk (24-4-1), w którego rekordzie widnieją tylko dwie walki z klasowymi zawodnikami. Pierwszą przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Jamesem Kirklandem, drugą - bezdyskusyjnie po dwunastu rundach na punkty z mocno bijącym Czeczenem Baysangurovem. Australijczyk mimo, że 15 z 25 wygranych odniósł przed czasem to królem nokautu z pewnością nie jest. Jedynym klasowym rywalem pokonanym przez niego przed czasem był Roman Karmazin, ale zdarzenie to miało miejsce dopiero w dwunastej rundzie. Warto jednak dodać, że jego rywal w tej walce był już wyraźnie jak to się ładnie po angielsku mówi ,,past prime&quot;. Mimo marnego doświadczenia i 37 lat na karku Nigeryjczyk wydaje się być solidnym pięściarzem. Przed czasem przegrał tylko raz, ze wspomnianym już przeze mnie Kirklandem. Nie ma jednak sensu przywoływać tego pojedynku w kontekście jutrzejszej walki. Amerykanin zaczął tą walkę bardzo agresywnie, trafił w punkt i nie było co zbierać. Geale takiej ringowej agresji, a przede wszystkim siły ciosu nie posiada i podobnej sytuacji jutro się nie spodziewam. Wiadomo również jak to często bywa z pierwszą obroną tytułu, do tego przed własną publicznością. Nowo kreowany mistrz wie, że nie może stracić pasa już w pierwszej walce, spina się przed swoją publiką, znajomymi, rodziną i nie najlepiej wchodzi w walkę. Dobrym przykładem jest tutaj Dimitri Pirog, który w ostatniej walce bez problemu miał uporać się z przeciętnym Latynosem Macielem, tymczasem wyszła z tego słaba walka i tylko kilku punktowa wygrana. Jeśli więc Geale ma wygrać przed czasem to moim zdaniem tylko w końcówce walki. To by było na tyle i czekamy na walkę, a właściwe sam jej wynik, bo raczej trudno będzie znaleźć jakiś stream.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Zgodnie z planem, Geale na punkty (117:111, 119:109, 116:112). Cieszyłem się bardzo jak zabrał pas Sylvestrowi, ale raczej nie jest to pięściarz nr 3 w tej wadze, jak wskazuje ranking The Ring. Fajny techniczny bokser, ale niestety brak ciosu będzie mu bardzo doskwierał w walce z czołówką. Sam mówi, że jest gotowy na walkę unifikacyjną, ale nie daję mu większych szans ze Sturmem, Pirogiem, Golovkinem, czy tym bardziej Martinezem.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Andre Berto vs Jan Zaweck 1 1.30✅ bwin.Krótko i na temat.Walka w USA o pas IBF na gali HBO gdzie to HBO bardzo kocha Berto.Według mnie duża przewaga pod względem niesamowitej szybkości,mocy i ogromnej sile ciosu zadecyduje o wygranej Berto nad 35 letnim Zaweckiem.Berto to jak dla mnie w tej chwili jest na innym poziomie niż Zaweck.Jak dla mnie wygrana Berto to bank.Walka w sobotę. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.Edit:TKO 5 runda.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Zaveck to lepszy bokser wygra.
Bardzo musi uważać na podbródkowe które berto lubi często wyprowadzać. Jak będzie się ustrzegał od nich zaveck wyboksuje berta a pod koniec walki może i nawet położy na deski.
Wielka szkoda, że żadna polska tv nie pokaże tej walki ????
Pozostaje stream.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jamie Mcdonnell vs Stuart Hall 1 1.80✅✅✅ bet365.Naprawdę świetny bet jak dla mnie,stawiam zdecydowanie na Jamiego który to walczy w swoim rodzinnym mieście i broni mistrza Europy.Według mnie jest on o wiele lepszym bokserem,technikiem,szybciej i sprawniej porusza się po ringu nie wspominając o dużym zasięgu ramion na jego korzyść.Karierę Jamiego śledzę już od jakiegoś czasu widziałem jego 3 ostatnie walki(jego rywala tak samo) i dzisiaj właśnie jego widzę jako zwycięzce.Walka dzisiaj wieczorem ok 22.Gramy Jamiego i w nocy Berto.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.Edit:easy win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Welterweight: Jan Zaveck vs Andre Berto, over 9,5 rounds 1.833 (PinnacleSports) ⛔
Wynik będzie zależał od nastawienia mentalnego. Obaj są bardzo dobrze przygotowani fizycznie. Żaden jak do tej pory nie przegrał na zawodowych ringach przed czasem. Wygra ten, który wytrzyma ciśnienie i bedzię się trzymał &quot;game planu&quot;. Zaveck jest w stanie wygrać co najmniej 8 z 12 rund. Berto z drugiej stony jest młodszy i posiada większy power punch. Niestety są obawy, że sędziowie mogą sprezentować dla Berto wygraną. W związku z powyższym najpewniejszą opcją jest over 9,5 rounds.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jamie McDonnell 1.80✅ właśnie obronił pas mistrza Europy i zdobył pas mistrza Wielkiej Brytanii.Tak jak przewidywałem niesamowita szybkość i technika zadecydowała o jego w miarę łatwym zwycięstwie.A Berto 1.30✅ wygrywa przez TKO w 5 rundzie. Poprostu pięknie :browar565:&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Paweł Głażewski - Doudou Ngumbu 1 1.40✅ (betsson ) Główna walka wieczoru na Torwarze, której honorowym gościem pierwotnie miał być Mike Tyson, a ostatecznie będzie nim inny wielki mistrz wagi ciężkiej Lennox Lewis. Obaj pięściarze legitymują się bardzo dobrymi rekordami odpowiednio 15-0 i 26-2. Kongijczyk z francuskim paszportem przegrywał dwukrotnie na punkty, jednogłośnie z niezłym Chilembą z Malawi i dwa do remisu z Rosjaninem Mikhalkinem, którego wyraźnie pokonał nasz Aleksy Kuziemski. Po obejrzeniu tej drugiej walki stwierdzam, że jeśli Głażewski chce walczyć o poważniejsze pasy niż WBC Baltic Silver to nie powinien mieć problemu z pokonaniem jutrzejszego rywala. Ngumbu atakuje niezwykle chaotycznie, przy czym całkowicie się odsłania co powinien wykorzystywać Polak. Walka z pewnością nie będzie wyglądać jednostronnie bo Francuz będzie robił dużo szumu swoimi atakami, ale zdecydowana większość jego ciosów będzie nieskuteczna. Wystarczy, że Głażewski nie będzie wdawał się w bezsensowne wymiany, a dzięki swojej technice, bo to jego główny atut powinien wygrać wyraźnie na punkty, bo nokautów ani nokdaunów nie przewiduję. Bezpośrednia transmisja z gali w TVP Sport, początek o 22:10.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak widze Polaka ktory rozgrzewa sie przy hymnie przeciwnika i wali reke o reke to az mi przykro sie robi... burak ten głażewski
dawno nie ogladalem tak emocjnujacej walki. oczywiscie jak zwykle sedziowie uratowali słabego polaczka. Francuz troche uliczny boks i zachowywal sie jak małpka ale to on stawiał warunki w tej walce i powinien wygrac. Na szczescie sedziowie (niejednoglosnie 96-94, 94-96 , 96-94 ) zdecydowali ze Polak ma wygrac - bo niby kto inny jak zaproszono Lewisa i trzeba &quot;wytriumfować&quot; Polaka jak jest u siebie i widzi to taka gwiazda. Wiecej na tego czlowieka nie postawie ani zlotowki, jak i nie mam zamiaru ogladac jego walk. Burak i tyle.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Wałka raczej nie było. Wynik blisko remisu, zresztą francuz przegrał na własne życzenie, gdyby walczył tak jak na początku, szybki lewy prosty to Głaz nie miałby nic do powiedzenia. Nie potrzebnie wdawał się z polakiem w półdystans gdzie dużo przyjmował. Ja punktowałem minimalne zwycięstwo polaka, aczkolwiek szału to z nim nie ma. Nie mniej jednak jak na 16 ? walke w karierze to przeciwnik bardzo mocny. Kostecki po za Knaufhah czy jak mu tam było (ta walka gdzie przegrał) to nie miał nikogo podobnie mocnego rywala jak Głażewski.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
ZA tydzień walka Proksy z Sylvestrem. Obstawia ktoś ? wg kurs na Grześka w kij opłacalny bo wynosi aż 4.6. To jest śmieszne jak buki lekceważą polaka ;)
 
L 0

ladna-jola

Użytkownik
Gdzie można obstawiac na Prokse? w sts słabo z boksem.
do walki prawie tydzień więc z ofertą jeszcze kiepsko. w nastepnym tygodniu pewnie więcej będzie / Konrad
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Gdzie można obstawiac na Prokse? w sts słabo z boksem.
tobet.
Oferta będzie pewno bogatsza ale kurs też zapewne na Grześka spadnie. Ja nie czekam, wg mnie Proksa ma duże szanse. Później postaram się o jakąs analize ;)
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Vicente Escobedo - Rocky Juarez 2 4.00 (bet365) Kursy jak dla mnie zdecydowanie przesadzone. Faktem jest, że Juarez (28-8-1) przegrał 4 ostatnie walki, ale John, Litzau i Linarez to uznane nazwiska, mniej znany jest tylko jego ostatni pogromca Alejandro Sanabria. Wcześniej Rocky toczył też przegrane, ale wyrównane boje ze świetnymi Meksykanami, z Soto przegrał przez SD, na punkty również minimalnie dwukrotnie uległ Barrerze, raz też przez SD. Zremisował też w pierwszej walce z Johnem i wysoko na punkty przegrał z Juanem Manuelem Marquezem. Pokonał za to trzech innych byłych mistrzów świata Acero Sancheza, Espadasa Jr i Barriosa. Escobedo (23-3) natomiast walczy tylko z czterema klasowymi zawodnikami. Pokonał byłych mistrzów Carlosa Hernandeza i Kevina Kelly, ale dla obydwu odpowiednio 38 i 42 latka walki z nim były ostatnimi w długiej karierze. Z dwoma pozostałymi przegrał na punkty, z Michaelem Katsidisem niby decyzją dwa do jednego, ale sędzia, który wypunktował jego zwycięstwo widział chyba inną walkę oraz wysoko z Roberto Guerrero, dodatkowo dwukrotnie znajdując się na deskach. Jak więc widać doświadczeniem Juarez bije rywala na głowę. Warunki fizyczne lepsze u Escobedo, 8 cm wyższy i 13 cm większy zasięg ramion. Dobry przykład jak pokonać Escobedo dał Michael Katsidis, który zasięg miał jeszcze 7 cm mniejszy niż Juarez, a wygrał zdecydowanie. Zresztą Rocky może nie w aż takim stopniu jak Australijczyk, ale też lubi walkę półdystansie i posiada mocny cios. Escobedo nie wytrzymał presji i ciągłych ataków ze strony Katsidisa, który delikatnie mówiąc techniką nie imponuje (dla porównanie Juarez był wicemistrzem olimpijskim), a jutro przyjdzie mu walczyć z podobnie boksującym rywalem. Walka odbędzie się limicie kategorii super piórkowej, co powinno być dodatkowym atutem dla Juareza, który wyżej boksował tylko raz w karierze, Escobedo natomiast całą karierę walczył w wadze lekkiej. Walka jak dla mnie bez wyraźnego faworyta, zatem duże value po stronie Juareza.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Kurs na Proksę, a raczej na Sylvestra to kpina. Największym atutem Niemca jest to, że walczy u siebie, ale nawet to nie pomogło mu w ostatniej walce z Geale, gdzie o dziwo nie było jakiejś wielkiej przewagi Australijczyka, ale to jemu przyznano zwycięstwo. Sylvester nie jest ani efektowny, ani perspektywiczny, kto wie może będzie jak w walce Valuev - Haye, gdzie to Rosjanin był zawodnikiem Sauerlanda, ale wiadomo było, że kasy za dużo już z niego nie wycisną to dali zwycięstwo Hayowi, który został po walce przez nich współpromowany.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeśli chodzi o Sylvestra to tak jak pisaliście. Dość ubogi technicznie z ubogim repertuarem ciosów który głównie się broni. Sebastian był dość mocno przereklamowanym bokserem , udało mu się jakoś zdobyć pas , później trochę go pobronił i zrobili z niego małą gwiazdę. Grzesiek ma duże szanse w tej walce , a 4.60 na Prokse w tej walce ... przyjemnie wygląda
 
Do góry Bottom