>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Boks - typy z analizami

bebad 46

bebad

Użytkownik
Jak na ten etap kariery dla Szpilki to rywal raczej ze znanym nazwiskiem. Bardzo dobry wybór Wasilewskiego i kolejna świetna promocja Artura. Beck jest już dawno skończony, już nie powinien walczyć, raz mu zabrali licencje potem znowu dali ale ten koleś już nic nie prezentuje. Podoba mi się to promowanie Szpili przez Wasyla, naprawdę świetna robota.
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Rywal Szpilki oczywiście w światku bokserskim dość znany. Na rozkładówce ma kilka przyciągających nazwisk np. Ray Austin, Monte Barrett, Nikołaj Wałujew , Tony Thompson, no i jeszcze kilku można by wymienić ALE ALE... takiego faktu, że ze wszystkimi lepszymi przegrywał też się nie da ukryć. Facet ma 35 lat, ale jest już wyboksowany. On przegrał 5 ostatnich walk w tym 4 przed czasem! Nie ma co się podniecać i okłamywać ludzi, że ta walka w jakiś sposób będzie odzwierciedlać możliwości Szpilki lub, że w jakimś stopniu jest to ryzykowny ruch. Nie ma żadnego ryzyka w tej walce co nie zmienia faktu, że na ten etap kariery i budowania rekordu nie jest tak źle. Myślę, że Szpila zanotuje kolejne szybkie KO. Bardziej interesuje mnie walka Jonaka i ciekawe, czy będą jaja, bo wcale się nie zdziwię jak w końcu przepierdzieli... Ludzie, rekord 30-0-1 i nikogo ciekawego na rozkładzie... Oj bardzo jestem ciekawy. Inne ciekawe typy na jutrzejszy wieczór według mnie to Wilk, Bellew i Hopkins o których już pisałem w innych postach.
Pozdrawiam
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
szkoda właśnie ze nikt nie oferuje bardziej rozbudowanej oferty niz samo zwyciestwo Szpilki...
Tobet daje 1.5 na TKO/KO Artura, dla mnie również nie ma tu innej opcji, jakkolwiek by nie oceniać Szpili, nie jest złym bokserem, na pewno lepszym niż Beck dlatego tutaj nie ma innej opcji niż zwycięstwo przed czasem.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Ten kurs na Szpilkę to mocno przesadzony 1.12 :wowsdf: No chyba ktoś oszalał.Przecież to jeszcze młody mało doświadczony zawodnik i dopiero 3 walka(mogę się mylić gdyż nie śledzę boksu za bardzo) w wadze ciężkiej.Walka zakontraktowana na 6 rund.Szpilka moim zdaniem za szybko dostał tak doświadczonego zawodnika jakim jest Owen Beck.Rekord rywala to 29-8-0 w trakcie swojej kariery walczył z bardzo dobrymi pięściarzami wagi ciężkiej min ???? avid Rodriguez,Cedric Boswell,Tony Thompson czy też Ray Austin walki te przegrał ale są to nazwiska z samej czołówki wagi ciężkiej.
Beck posiada dobre i mocne uderzenie z obu rąk,jest też wytrzymały na ciosy.
Kurs na niego to 6.25 :grin: i moim zdaniem warto zagrać za mniejszą stawkę.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
eck posiada dobre i mocne uderzenie z obu rąk,jest też wytrzymały na ciosy.
tak, mocny łeb... pokazał to w swoich pięciu ostatnich walkach... wszytstkie przed czasem xD Beck jest już skończony. Jaką on ma mieć motywacje aby się dobrze przygotować. Porażka mu nic nie zrobi, a zwycięstwo też mu nic nie da
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Ale widziałeś z kim on walczył w swoich ostatnich 5 walkach ? sama czołówka wagi ciężkiej do której Szpilka ma baardzo daleko jeszcze.Dla niego ta walka jest właśnie o być albo nie być gdyż jak przegra z w ogóle nie znanym zawodnikiem to jego akcje strasznie spadną.Ja nie napisałem że wygra na 100% ale granie Szpilki po kursie 1.12 to totalna głupota i brak racjonalnego myślenia gdyż Beck to mega doświadczony zawodnik.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Ten kurs na Szpilkę to mocno przesadzony 1.12 :wowsdf: No chyba ktoś oszalał.Przecież to jeszcze młody mało doświadczony zawodnik i dopiero 3 walka(mogę się mylić gdyż nie śledzę boksu za bardzo) w wadze ciężkiej.Walka zakontraktowana na 6 rund.Szpilka moim zdaniem za szybko dostał tak doświadczonego zawodnika jakim jest Owen Beck.Rekord rywala to 29-8-0 w trakcie swojej kariery walczył z bardzo dobrymi pięściarzami wagi ciężkiej min ???? avid Rodriguez,Cedric Boswell,Tony Thompson czy też Ray Austin walki te przegrał ale są to nazwiska z samej czołówki wagi ciężkiej.
Beck posiada dobre i mocne uderzenie z obu rąk,jest też wytrzymały na ciosy.
Kurs na niego to 6.25 :grin: i moim zdaniem warto zagrać za mniejszą stawkę.
Podzielam poglądy Vito Corleone. Cztery lata temu Beck walczył z Wałujewem o mistrzostwo świata. 1.12 oferowane przez Tobet jest wg mnie niewarte ruszania. Zdecydowanie lepszą opcją jest powyżej 3,5 rundy. Beck nie jest frajerem z pierwszej łapanki i nie wyłoży się po 1 rundzie. Będzie to ciężki sprawdzian dla Szpili jednak myśle ze na punkty powinien wygrać. Na ważeniu była mała spinka Beck się odgrażał że zleje małolata. Jeśli Szpilka wygra przez KO będę trochę zaskoczony, jednak przy takim potencjale jaki ma Artur i to jest możliwe.
Szpilka - Beck powyżej 3,5 rundy 1,57 Tobet ✅
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szpilka - Beck powyżej 3,5 rundy 1,57 Tobet
tylko , że Szpila nie będzie się bawił , jak będzie miał okazje to znokautuje Owena i tyle będzie. Rywal trudny z nazwiskiem ale o to chodziło. Każdy gada o walkach choćby z Wałujewem , a wygrana pójdzie w świat. Szpilka to wygra, pytanie tylko w jaki sposób.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jason Booth vs Scott Quigg 1.30✅ Unibet.Scott to bardzo dobry z piekielnie mocnym ciosem,techniką Angielski prospekt wagi super koguciej.Jego promotorem jest Ricky Hatton i jego stajnia.Dla 33 letniego weterana będzie on za szybki i za bardzo aktywny.Do tego w ostatnim czasie odbył dwa obozy przygotowywacze w WildCard Gym pod samym okiem Freddiego Roacha i według obserwatorów tocząc tam znakomite sparingi min.ze znakomitym Rigondeauxem.Jak większość swoich walk jak i ta odbywa się w jego rodzinnym mieście.Przewaga 10 cm wzrostu i zasięgu.Na 22 walki 15 wygrane przed czasem.33 letni weteran zostaje rzucony do jaskini lwa na pożarcie.Walka w sobotę.Quigg✅ i Hale✅ z MMA Bellatora 55 kolejne procentowe lokaty.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki Edit:przejechał się po gościu konkretnie,rywal się poddał przed 8 rundą. .http://www.youtube.com/watch?v=4uGw4jt4soU
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jestem bardzo zainteresowany przebiegiem kariery Artura Szpilki. Tobet wystawił kilka ciekawych kursów dotyczących jego osoby. Jeden z nich mnie zaciekawił: (Czy Artur Szpilka zakończy rok 2012 w pierwszej 30-tce rankingu boxrec wagi cieżkiej?) NIE: 1,12 TAK 5,25. Który jest obecnie?
Po jednej walce kursy już spadły na ten typ. Zobaczcie sami: http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&amp;amp;category_id=50000011432

Już 5 listopada swoją kolejną walkę w kategorii ciężkiej stoczy Artur Szpilka (8-0, 6 KO). 22-letni pięściarz z Wieliczki zaboksuje na gali organizowanej przez grupy Global Boxing Promotions i CES w amerykańskim Uncasville.

- To będzie ostatni pojedynek przed operacją. Zrosły mi się źle kości w lewej ręce i teraz trzeba to naprawić - mówi popularny &quot;Szpila&quot;, który formę przed występem za Oceanem szlifował będzie, sparując z Nigeryjczykiem Gbengą Oloukunem (19-7, 12 KO), pogromcą dobrze znanego polskim kibicom z walki z Andrzejem Gołotą Lamona Brewstera.

- Oloukun to silny zawodnik, taki tur, ale to fajnie, bo ja potrzebuję takich sparingpartnerów i cieszę się, że mój promotor Andrzej Wasilewski mi ich organizuje, bo po treningach z takimi rywalami będzie można ocenić, w jakiej jestem formie - dodaje Artur Szpilka.

za: ringpolska.pl

http://www.youtube.com/watch?v=ptiXkHUDQMQ&amp;amp;feature=player_embedded

Ciekawe jakie kursy będą na najbliższą walkę ;)
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Podniecacie się tym Szpilką jakby nie wiadomo kim. Facet dopiero co zaczyna kariere, ma wiele wiele do poprawienia. Takimi szerokimi sygnalizowanymi cepami daleko nie ujedzie. Gdzie lewy prosty ? gdzie praca nóg, gdzie defensywa ? Przyjdzie mu się zmierzyć z kimś ogarniętym to żeby nie było że się przejedzie. Chlopak ma talent ale żeby robić wokół niego taki szum ? Nie ma szans na pierwszą 30. Tam nie ma takich gości jak Johnson, Bojcow, Sosna, Perez itd.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Podniecacie się tym Szpilką jakby nie wiadomo kim. Facet dopiero co zaczyna kariere, ma wiele wiele do poprawienia. Takimi szerokimi sygnalizowanymi cepami daleko nie ujedzie. Gdzie lewy prosty ? gdzie praca nóg, gdzie defensywa ? Przyjdzie mu się zmierzyć z kimś ogarniętym to żeby nie było że się przejedzie. Chlopak ma talent ale żeby robić wokół niego taki szum ? Nie ma szans na pierwszą 30. Tam nie ma takich gości jak Johnson, Bojcow, Sosna, Perez itd.

Dobra, dobra, ale widzę, że Ty jesteś trochę negatywnie nastawiony, trzeba wierzyć w chłopaka, i życzyć jemu jak najlepiej ;)
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Więrzę w niego i źle mu nie życzę ale potrafie dostrzec jego aktualne możliwośći i braki. Do tej pory nie wiemy jak u niego z kondycją.... przy jego stylu walki i ciągłym naporem na przeciwnika powinna ona być wręcz żelazna a jaka jest ? nie dowiemy się póki nie dostanie za rywala kogoś ogarniętego a nie żądną kalekę jak ostatnio czy też wcześniej. W Stanach zapewne poziom rywala również będzie tragiczny i dalej nie będziemy nic więcej o nim wiedzieli. Balon o nazwie Szpila co raz mocnej będzie nadmuchiwany i oby nie pękł przy pierwszym lepszym sprawdzianie. Do tej pory rywale ograniczali się do obrony, uciekali, unikali walki i z takimi Szpilka czuje się świetnie... jestem cholernie ciekaw gdy trafi na kozaka który nie będzie ograniczał się do defensywy i podejmnie walke. Wtedy mogą być problemy bo z obroną Szpilki to nie jest zbyt ciekawie.
Dodam jeszcze że aby Szpilka się rozwijał musi go ktoś współpromować a nie sam Wasilewski bo inaczej skońćzym jak Wawrzyk, Cygan i inni. Nie wiem jak wygląda współpraca Yale z Kołodziejem ale wydaje się że na tym etapie to wystarczy.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Gołota wraca na ring jeszcze w tym roku ;/ szkoda
edit/ to podepnę pod tego posta pewnego newsa / Konrad
Powrót na ring Andrzeja Gołoty (41-8-1, 33 KO) wydaje się być sprawą niemal przesądzoną. Wstępne informacje potwierdza małżonka legendarnego polskiego pięściarza. Mariola Gołota twierdzi, że w niedługim czasie &quot;Andrew&quot; wyjdzie na bokserski ring.
- Żona dowiaduje się zawsze ostatnia. Z Andrzejem ciężko jest wygrać na słowa, ponieważ on nie argumentuje swoich wyborów. Ja mogę mówić swoje, a Andrzej i tak trenuje. Wczoraj dowiedziałam się, że walka powrotna ma odbyć się w niedługim czasie. Stanęłam przed faktem dokonanym. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wspierać męża – powiedziała w rozmowie z Polskim Radiem Mariola Gołota.
Według słów małżonki, czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej jest w świetnej dyspozycji. Obecnie 42-letni bokser waży około 111 kg, to jest ponad 5 kg mniej niż przed ostatnim starciem z Tomaszem Adamkiem. Gołota nie zamierza kończyć na jednej walce, najpierw stoczy łatwiejszy sprawdzian, by móc ocenić na co go jeszcze stać.
- Andrzej jest już po czterdziestce, ale mówi do mnie „Popatrz na Holyfielda, Hopkinsa czy Foremana. Mam jeszcze to co trzeba, żeby znaleźć się na ringu”. Ludzie nie mają już wiary, że Andrzej poradzi sobie w ringu. Jednak on jest nieprzewidywalny. Trzeba go podziwiać za to serce, które wkłada – Andrzej trenuje dzień w dzień, nawet w soboty. W niedzielę przejeżdża 70 mil na rowerze. W tej chwili jego waga wynosi 245 funtów (ok. 111 kg), a on sam ma nadzieję zrzucić jeszcze 10 funtów (ok. 4,5 kg). Pierwsza walka będzie pojedynkiem na tzw. „przetarcie” i odbędzie się w Chicago. Wierzę, że wiele osób będzie chciało zobaczyć tę walkę. To nie będzie bardzo znany przeciwnik. Andrzej musi poczuć się dobrze w ringu. Jeśli się to uda, może wtedy wejść na wyższą półkę – dodała żona jednego z najpopularniejszych polskich sportowców w historii.
 
Do góry Bottom