>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Boks - typy z analizami

gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Michael Katsidis - Ricky Burns 1 1.55
Złego rywala wybrał sobie na debiut w wadze lekkiej Burns (32-2), do niedawna jeszcze mistrz WBO w super piórkowej. Nie sądzę żeby był w stanie powstrzymać idącego jak czołg do przodu Australijczyka (28-4), brak ciosu te zadanie również mu nie ułatwi i myślę, że podobnie jak jego rodacy Earl i Mitchell również polegnie przed czasem.
Do tego dwie inne walki z tej gali:
George Groves - Paul Smith 1 1.14
Derek Chisora - Larry Olubamiwo 1 1.17

I mamy AKO 2.06 (unibet)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dwie sprawy: Andrzej Gołota wraca na ring, gdzie znajdę szersze info na ten temat? Są gdzieś wystawione kursy na Szpilę?
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Narazie tylko jego żona wypowiedziała się na ten temat. Żadnego info więcej nie ma ale wiadomo że walka odbędzie się w Chicago w tym roku. Rywal będzie taki aby nie zrobił Andrew krzywdy.
George Groves - Paul Smith 1 1.14
Na tego pana bym się bał postawić grosza. Smith to nie jest żąden leszcz a Grovesa już widziałm w niemałych problemach kiedy ledwo slaniał się na nogach. Ja bym odpuścił.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
szkoda bo 1,17 bylo dobra lokata.. teraz nie wiem co dorzucic do Wacha 1,16 i Lebedeva 1,15. Przydalaby sie jeszcze jakas setka... Moze groves, green albo angulo ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
to teraz pytanie mam kolejne.. czy buki zaoferuja kursy na ta gale ? dadza kursy na Wacha, Szpile czy Chisore chociazby czy nie ma co liczyc ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to teraz pytanie mam kolejne.. czy buki zaoferuja kursy na ta gale ? dadza kursy na Wacha, Szpile czy Chisore chociazby czy nie ma co liczyc ?
dać pewnie dadzą ale to kursy będą bardzo małe , i raczej oferta nie będzie zbyt rozbudowana. Standardowe 1-2. Trzeba czekać pewnie do soboty i zapewne na takim Bet365 coś się pojawi.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
a jak w ogole oceniacie szanse Lebedeva ? Nie wyobrazam sobie zeby mogl przegrac z dziadkiem na tym etapie kariery... najbardziej prawdopodobna jest dla mnie wygrana na punkty Ruska ale czy warto ruszac za 1,20 za 10/10 to nie wiem.. ? Co sadzicie ? A co z walkami Groovesa i Greena ? Sa to setki ? Katsidisa nie czuje i nie ruszam
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szpila+Wach 1,34 tobet
Poprostu nie wyobrazam sobie zeby ktorys z nich przegrał z takimi kelnerami jakich maja za przeciwnikow.. Na Wacha 1,22 czyli wyzszy kurs niz ten ktory byl proponowany z Mccalem co jest raczej value. Szpila to Szpila wiec komentarz zbedny. Mysle ze lokata
Lebedev na punkty 2,20 unibet ✅
Lebedev po kontrowersyjnej porazce z Huckiem wygral walke z Royem i mysle dobral sobie przeciwnika pod siebie na dzisiejsza walke. Toney emeryt ale z ogromnym doswiadczeniem i nigdy nikt go nie znokautowal i nie wroze tego tez Ruskowi. Co do zwyciestwa jednak nie mam watpliwosci wiec kurs zacheca. W bwinie 1,50 na to.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Szpila+Wach 1,34 tobet
Poprostu nie wyobrazam sobie zeby ktorys z nich przegrał z takimi kelnerami jakich maja za przeciwnikow.. Na Wacha 1,22 czyli wyzszy kurs niz ten ktory byl proponowany z Mccalem co jest raczej value. Szpila to Szpila wiec komentarz zbedny. Mysle ze lokata
Wach wygra, ale nazywanie Gaverna kelnerem to duża przesada.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Aktualne kursy na dzisiejsza galę Global Boxing/CES Uncasville, Connecticut:
Przemysław Majewski - Jose Miguel Torres 1.12 40.00 6.50
Artur Szpilka - David Saulsberry 1.07 40.00 8.00
Jason Gavern - Mariusz Wach 5.80 33.00 1.13
Kamil Łaszczyk - Chris Montoya Jr 1.08 40.00 7.50
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
O której godzinie może zacząć walczyć Szpilka, niby napisane, że od 2-00, ale może ma ktoś z Was plan gali? Na ile rund pojedynek jest zakontraktowany? Z góry wielkie dzięki za info?
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
O której godzinie może zacząć walczyć Szpilka, niby napisane, że od 2-00, ale może ma ktoś z Was plan gali? Na ile rund pojedynek jest zakontraktowany? Z góry wielkie dzięki za info?
Gala boksu rozpocznie się o 1:00. Szpilka będzie walczył w czwartej (ostatniej) walce, czyli w mojej ocenie ok. 3:00.
Walka zakontraktowana została na 12 rund. Transmisja w Polsacie Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Gala boksu rozpocznie się o 1:00. Szpilka będzie walczył w czwartej (ostatniej) walce, czyli w mojej ocenie ok. 3:00.
Walka zakontraktowana została na 12 rund. Transmisja w Polsacie Sport.
Coś ci się chyba pomyliło, to Wach ma zaplanowane 12 rund i to on walczy ostatni. Kolejność walk będzie najprawdopodobniej taka: http://boxrec.com/show_display.php?show_id=627396. Ogólnie bardzo ciekawy wieczór/noc dzisiaj. Moje typy, bez analizy, ale przemyślane:

Michael Katsidis - Ricky Burns 1 1.55⛔/Katsidis przed czasem 2.25
⛔ (Unibet)
Lucian Bute - Glen Johnson/Bute na punkty 1.44✅ (Sportingbet)
Alfredo Angulo - James Kirkland 1 1.33⛔/Angulo przed czasem 1.57⛔ (bet365)
Peter Quillin - Craig McEwan 1 1.25✅ (Unibet)
George Groves - Paul Smith 1 1.22✅ (Sportingbet)
Allan Green - Sebastien Demers 1 1.14✅ (bet365)
Steve Molitor - Sebastien Gauthier 1 1.18✅ (bet365)
Mariusz Wach - Jason Gavern 1 1.11✅ (Tobet)
Kamil Łaszczyk - Chris Montoya 1 1.08✅ (Tobet)
Artur Szpilka - David Saulsberry 1 1.06✅ (Tobet)
Guillermo Jones - Michael Marrone 1 1.05✅ (bet365)
Tu będzie nokaut na 100%, tylko nie znalazłem na to kursów.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
W takim razie gala na Polsat Sport, od której godziny się zaczyna, Szpilka walczy jako przedostatni? na ile rund jego pojedynek zakontraktowany?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Napisał Krzysiu -&gt;
Jestem bardzo zainteresowany przebiegiem kariery Artura Szpilki. Tobet wystawił kilka ciekawych kursów dotyczących jego osoby. Jeden z nich mnie zaciekawił: (Czy Artur Szpilka zakończy rok 2012 w pierwszej 30-tce rankingu boxrec wagi cieżkiej?) NIE: 1,12 TAK 5,25. Który jest obecnie?

Przypominam ze kolega proponowal ten typ.. Szpila jest własnie 33 w rankingu i nic nie zapowiada zeby spadł tylko bedzie szedl na coraz wyzsza lokate. Typ rewelacyjny byl.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Jak nie poprawi obrony to spadnie za pierwszą setke, a póki co nie jest 33 tylko 95. Słaba walka w wykonaniu Szpili. Widać mase błędów.
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
Szpila nie jest 33 w rankingu boxrec tylko 90 któryś;)
dokładnie 95 jak kolega z góry napisał, ale nie zauważyłem jego postu ????
a zważywszy, ze Deontay Wilder jest 71
nie sądzę, zęby Szpilka miał szansę przez rok wbić się do 30 ???? )
więc skłaniałbym się potraktować to jako lokatę długoterminową z oprocentowaniem 12% :p
ale chyba już ten zakład nie jest dostępny, a szkoda, bo lokata, zważywszy, ze już raczej w tym roku po operacji prawdopodobnie Szpilka nie zawalczy
 
Do góry Bottom